>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

szmejek 0

szmejek

Użytkownik
a co mam wpisac w temacie i tresci maila?
login wystarczy? czy jeszcze jakies dokładniejsze dane?
i czy po wypłacie jak wysle to nie bedzie problemów?

wogole dzieki za info ????
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
mam pytanie i od początku prośbe, nie wyśmiejcie mnie, wiem jestem noob...

wypłaciłem kase ze stryykera na konto w mbanku... tylko patrze dzis w historie, a tam gdzie powinien byc moj numer konta stoją tylko dwie pierwsze cyfry... :/
kiedy wpisywałem przy wypłacie numer konta zrobiłem to przez &quot;kopiuj&quot; &quot;wklej&quot; ze strony www mojego rachunku... a tam oczywiście co kilka cyfr była spacja... :/
no i z mojego zapisu w historii konta na stryyker.de wynika, ze cyfry po pierwszej spacji zostały wycięte... :/
napisałem do supportu maila z prośbą o pomoc, zastopowanie wypłaty itd, ale nie otrzymałem juz drugi dzien odpowiedzi...
wydaje mi sie ze kasa przepaść nie powinna, no bo gdzie trafi ? ????

macie jakąś rade dla mnie?
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
ja tez byłem zdziwiony...
a do tego przyszedł mi mail, ze stryyker chce ode mnie skan dowodu...
chyba ze ten zapis w historii jest specjalnie skrócony dla bezpieczenstwa?
nie wiem :/

ale jesli ktos jest pewny swojej wiedzy o spacjach na stryykerze to przosze o wypowiedz ????
 
lorson 0

lorson

Użytkownik
Ja tez zlecilem wyplate... Musialem zarejstrowac swoje dane bankowe na koncie tylko,przeslac kopie dowodu mailem i potem wpisac ile chce wyplacic. W historii tranzakcji tez mam jakis numer ale to nie konta. Dane mojego konta sa w innej zakladce i sa prawidlowe
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
wiec czy to zbieg okolicznosci ze dopisało mi w historii numer który jest jednoczesnie dwoma pierwszymi cyframi mojego rachunku?
a moze tak powinno byc?
a z ilu cyfr sklada sie wasz &quot;Pay out bank&quot; w zakładce &quot;historia&quot; ?
 
D 2

dav6id

Użytkownik
Panowie 2 pytania:

1) Co wpisać w polu &quot;Bank code&quot; ? Powiem tylko,że mam konto w BZWBK.
2) Przy IBAN wpisywaliście tylko PL czy może PL i numer konta ?
 
lorson 0

lorson

Użytkownik
w bank code wpisalem kod banku czyli podarjze 3-6 cyfra rachunku a w iban PL i nr rachunku Dostalem juz maila z potwierdzeniem wyplaty Czekam juz tylko na kaske
 
D 2

dav6id

Użytkownik
No więc też zleciłem wypłatę i odpowiadając na Twoje pytanie szmejek - ja też mam inny numer konta w &quot;Pay Out Bank&quot;. Mój składa się z 10 cyfr jeśli chcesz wiedzieć...
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
no to mnie troche uspokoiłes ????

dostałem jeszcze dzis od nich maila, ze moj przelew jeszcze nie został zatwierdzony bo weryfikują dane, ponadto ze jesli chce to moge im podac poprawny numer konta w mailu zwrotnym albo poprawic sam w moich opcjach konta... ???? zrobiłem oczywiscie tak i tak ????

pierwszy raz chyba przydała mi sie w życu znajomość angielskiego :p
 
S 0

stasio99

Użytkownik
Rejestrując sie podałem adres krakowski gdzie obecnie mieszkam, ale na stałe jestem zameldowany w woj. Lubelskim i taki adres mam wpisany w dowodzie. Czy nie będzie problemów z wypłaceniem pieniędzy? Prosze o odpowiedz graczy którzy już wypłacali.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry Bottom