>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Trochę pokraczny ten bukmacher. Coś metodą prób i błędów poklikałem. Tenis, wrzuciłem na kupon wygraną Melzera (gdyby jeszcze wiedział po jakim kursie :p ), zaznaczyłem Stryyker -Other-, wyświetliła się jakaś lista, na której było mnóstwo osób, wybrałem pierwszego lepszego Polaka, bo z Niemcem się zakładać nie chciałem :p i poszło &#39;bet&#39;. 0.50E poszło z konta, a ja się zastanawiam, jaka jest szansa, że mi koleś przyjmie ten zakład ...
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
aktualne? czemu max 2 miesiace? jakie min. wyplaty na MB??

edit: Zapomnialem jeszcze. czy wymagany depozyt? Moda prosze o zlaczenie tych postow zeby nie bylo ze nabijacz xD
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Bo podajecie jakies Polskie maile, zalozcie sobie roboczy mail do wszelkich promocji na google mail, wszystko dochodzi w sekunde ????
 
L 0

legolek

Użytkownik
umiecie czytać??? na MB NIE DA SIĘ WYPŁACIĆ!!! tylko na karte lub konto w banku a kursy są do ........... podane bo one nie mają żadnego znaczenia zawsze tyle samo wygrasz lub przegrasz.
 
K 0

karbi

Użytkownik
Śmieszny ten buk. Kase z konta zabiera jeszcze przed zaakceptowaniem zakładu przez drugiego gracza. Ciekawe kiedy będą zwroty, bo mecz Dyskobolia - Cracovia dawno się już skończył a kaski nie widze. Ogólnie to powinienem mieć na koncie 6 EUR a mam 2... Ale zobaczymy. Może sie coś ugra.
 
D 2

dav6id

Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście ale kiedy stawiamy 0,5 euro i możliwa wygrana wynosi 1, to po wygraniu zakładu dostajemy 0,9 euro. Buk zabiera sobie 10% od wygranej :;/:
 
L 0

legolek

Użytkownik
tak dokładnie 0,10 pobiera i tu jest jego zysk ???? minimum do wypłaty tylko na konto zawsze można pograć przecież i tak nic tu nie tracimy ????
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
to jestem równiez skłonny sie z kims umowic na zaklady, na zasadzie, ze jedna osoba sie podklada, druga wyplaca i dzielimy sie pozniej kasa z konta bankowego...
bo przeciez inaczej to tego wypłacic sie nie da, tym bardziej ze min to 5Euro :/

gg 3945512


Edit:
oferta narazie nieaktualna ????
 
Do góry Bottom