>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

5 euro bonus! Nowy bukmacher!

vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Trochę pokraczny ten bukmacher. Coś metodą prób i błędów poklikałem. Tenis, wrzuciłem na kupon wygraną Melzera (gdyby jeszcze wiedział po jakim kursie :p ), zaznaczyłem Stryyker -Other-, wyświetliła się jakaś lista, na której było mnóstwo osób, wybrałem pierwszego lepszego Polaka, bo z Niemcem się zakładać nie chciałem :p i poszło &#39;bet&#39;. 0.50E poszło z konta, a ja się zastanawiam, jaka jest szansa, że mi koleś przyjmie ten zakład ...
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
aktualne? czemu max 2 miesiace? jakie min. wyplaty na MB??

edit: Zapomnialem jeszcze. czy wymagany depozyt? Moda prosze o zlaczenie tych postow zeby nie bylo ze nabijacz xD
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Bo podajecie jakies Polskie maile, zalozcie sobie roboczy mail do wszelkich promocji na google mail, wszystko dochodzi w sekunde ????
 
L 0

legolek

Użytkownik
umiecie czytać??? na MB NIE DA SIĘ WYPŁACIĆ!!! tylko na karte lub konto w banku a kursy są do ........... podane bo one nie mają żadnego znaczenia zawsze tyle samo wygrasz lub przegrasz.
 
K 0

karbi

Użytkownik
Śmieszny ten buk. Kase z konta zabiera jeszcze przed zaakceptowaniem zakładu przez drugiego gracza. Ciekawe kiedy będą zwroty, bo mecz Dyskobolia - Cracovia dawno się już skończył a kaski nie widze. Ogólnie to powinienem mieć na koncie 6 EUR a mam 2... Ale zobaczymy. Może sie coś ugra.
 
D 2

dav6id

Użytkownik
Nie wiem czy zauważyliście ale kiedy stawiamy 0,5 euro i możliwa wygrana wynosi 1, to po wygraniu zakładu dostajemy 0,9 euro. Buk zabiera sobie 10% od wygranej :;/:
 
L 0

legolek

Użytkownik
tak dokładnie 0,10 pobiera i tu jest jego zysk ???? minimum do wypłaty tylko na konto zawsze można pograć przecież i tak nic tu nie tracimy ????
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
to jestem równiez skłonny sie z kims umowic na zaklady, na zasadzie, ze jedna osoba sie podklada, druga wyplaca i dzielimy sie pozniej kasa z konta bankowego...
bo przeciez inaczej to tego wypłacic sie nie da, tym bardziej ze min to 5Euro :/

gg 3945512


Edit:
oferta narazie nieaktualna ????
 
Do góry Bottom