>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

5 $ BEZ DEPOZYTU ZDRAPKI

Status
Zamknięty.
M 41

mrzoob

Użytkownik
Nie opłaca Ci sie wpłacac przy takiej kwocie w sumie bedziesz miał 70 i musisz zagrać za 300 wątpie zeby Ci coś zostało. Chociaż możesz spróbować kto wie. Najlepiej sie wpłaca jak masz ok 230+
Ja miałem 150f +dep + bonus = 170 i po obrocie zostało 120f
Zaś jak wypłacałem z karamba miałem 500 funtów plus bonus plus depozyt i po obrocie wypłaciłem 505 f . To zależy od szczęścia.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
Nie wiem co wy za problemy macie ja wypłacam chyba z szóstej zdrapki i każda przychodzi bez problemu . W dodatku nie małe sumy , z Karamba 500f wypłaciłem po tygodniu były na koncie.
 
M 41

mrzoob

Użytkownik
ja wygrałem na tych co jest ruletka i raz na bingo;] ale to trzeba mieć farta. Tylko na rulecie tak naprawdę idzie coś ugrać.
 
K 0

kosak

Użytkownik
No ja na przykład miałem farta bo wpadło mi 500 funtów ;D Kasa doszła , z OKScratchCard , nie używajcie do depozytów MoneyBookers bo mają problemy , ja zrobiłem przelew przez MB i po miesiącu dostałem maila od nich , że dodali mi ten depozyt 13 stycznia (zrobiłem depozyt 28 grudnia) i że mogę wszystko sprawdzić w historii konta po zalogowaniu na ich stronie. Oczywiście w historii nie było żadnego depozytu , nic nie dostałem od nich, przez Neteller od razu doszło.
Dowód wypłaty :
img696.imageshack.us/img696/3593/okscratch.jpg
 
K 2

kaysersoze

Użytkownik
a orientujesz sie czy da rade zmienic gdzies jezyk?
bo akurat francuskiego nie znam ????
ja w takich przypadkach odpalam np goscratch czy coś w tym stylu - jakakolwiek z tym softem ale po ingliszowemu ???? i wszystkie pola wiesz co gdzie wpisać,
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
na przyszłość w prawym dolnym rogu jest taki sam napis ???? Stworzony po to by nie było zbędnych postów ???? Wystarczy go kliknąć i tym możesz podziękowac danemu użytkownikowi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 27

odrzanski

Użytkownik
ja wygrałem na tych co jest ruletka i raz na bingo;] ale to trzeba mieć farta. Tylko na rulecie tak naprawdę idzie coś ugrać.
A w regulaminie stoi &quot;Please note that ALL bets placed on Roulette games and Blackjack games of any kind whatsoever will NOT count towards the wagering requirements mentioned above.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 41

mrzoob

Użytkownik
Tak , ale na rulecie nie można grać za bonus i depozyt. Za te 5 f które dostajemy za rejestrację można grać na ruletce.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz spróbować pewnie cos Ci zostanie ale jak nie bedziesz miał większego szczęscia to bardzo malutko. Jest ryzyko ???? Tak przez przelew jest min 10GBP ale przelew do nich bd szedł z 2-3 dni lepiej wpłać kartą albo przez netellera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
To bardzo proste na każdej zdrapce dostajesz 5 bez depozytu jeżeli wygrasz wpłacasz min 10 grasz za 300 i wypłacasz. Wiec jezeli miales np 500 to znaczy ze po wpłacie minimalnego depozytu mialbys pewne 220 200 co zostanie + depozyt + bonus 100% od depozytu. Ale jest prawie nie możliwe żeby zagrac za 300 i nic nie zostało wiec napewno bys wyciagnał k 500 a moze bys mial szczęscie i w *** więcej ???? Nie wybieraj USD jako walute bo sie potem bd wkurzał jak wygrasz ze gdybys grał w GBP miał bys dużo więcej kasy. TO JEST RÓŻNICA bo jak wygrasz 1000 to w dolarach dostaniesz 2800zł a w funtach 4600zł wiec bardzo duza roznica a przy wyborze waluty nie ma znaczenia jaka wybierzesz
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
NIE ROBIĆ DEPOZYTÓW PRZEZ MONEYBOOKERS ! KASA GINIE I NIE ODDAJA ! GADALEM NA LC, ODPISALI ZE DEPOZYTY Z POLSKI NIE DOCHODZA DO NICH ! WIEC JAK KTOS NIE CHCE SIE POZBYC 10j depozytu NIECH NIE PRÓBUJE WPŁACAC
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mythic 10

mythic

Użytkownik
macie jakaś taktykę, albo grę która przynosi największe zyski ? Ja zakładanie sobie progu ile wygrywam i zmieniam grę.
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
NIE ROBIĆ DEPOZYTÓW PRZEZ MONEYBOOKERS ! KASA GINIE I NIE ODDAJA ! GADALEM NA LC, ODPISALI ZE DEPOZYTY Z POLSKI NIE DOCHODZA DO NICH ! WIEC JAK KTOS NIE CHCE SIE POZBYC 10j depozytu NIECH NIE PRÓBUJE WPŁACAC
Możesz anulować wysłanie pieniędzy w moneybookers;)
Co do gier to gram tylko na 7th heaven. Na tyle zdrapek wypłaciłem z jednej 500eur i teraz czekam na 100 eur z Mr. mega
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Możesz anulować wysłanie pieniędzy w moneybookers;)
Co do gier to gram tylko na 7th heaven. Na tyle zdrapek wypłaciłem z jednej 500eur i teraz czekam na 100 eur z Mr. mega
Nie możesz anulować pieniędzy wysłanych do moneybookers. Chyba że podadza Ci adres support@centrenegoames.... to wtedy tak w sumie to jest jakieś dziwne bo jak wysylasz na ten adres pieniądze to pisze ze email Mb jest nie zarejstrowany. Jak już koniecznie chcecie wpłacić przez MB to właśnie patrzeć jaki email podają. Jezeli ten co napisalem wyzej mozna spróbować ale jesli podadza np [email protected] to nie warto bo przelewu NA TEN ADRES NIE DA SIĘ COFNAĆ. Jak już tak wyślemy to możemy liczyć na łud szczęscia że uda się odzyskać depozyt. Było pare przypadków ze udało się po kilkunastu dniach odzyskać ale w większośći poprostu nie oddali depozytu
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
macie jakaś taktykę, albo grę która przynosi największe zyski ? Ja zakładanie sobie progu ile wygrywam i zmieniam grę.
Możesz spróbować rulete ???? pełno jest systemow. Potem nie wlicza się do obrotu ale pierwszą kase mozesz wygrać na rulecie. Jak juz wpłacisz i bd obracał to wtedy się nie liczy do obrotu
 
M 3

maciopro

Użytkownik
Przepraszam dziś sobie trafiłem w tej zdrapce 587 euro, mógłby ktoś mi napisać co mam zrobić zeby chociaż z 200 wyplacić? z góry dzięki za odpowiedź
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wpłacasz 10 eur. Dostajesz 100% bonusu od depo, czyli masz razem 607 euro. Musisz zagrać za 300 eur i możesz wypłacać. 500 eur spokojnie Ci zostanie, a może coś się jeszcze trafi;)
I nie rób depo przez mb, bo nie działa u nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom