>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Chce ktoś kod?? 7zł na MB i macie ;) pisać na pw
Założyłem temat. Promocja była ZA DARMO! Także napisałem w temacie, że jeśli ktoś będzie handlował tymi kodami na forum to będę banował!!! ????
Człowieku jesteś podły! Przez takich jak TY promocji nie będzie w przyszłości.
ŻEGNAM! ????????????
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nie mogę powiedzieć, że to złodzieje, bo nic mi nie ukradli... Ale odebrali zupełnie bezpodstawnie przyznany bonus.
Założyłem konto, wklepałem bonus i z nieco ponad 16 zł zrobiłem coś koło 200 zł - loguję się teraz, a konto nie istnieje...
Dzięki takim promocjom naprawdę &quot;zyskacie&quot; klientów, gratuluję.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poczytaj temat. Blokowali/ usuwali konta osobom, które grało w kasynie. Jeśli grałeś w kasynie to być może dlatego.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Tylko zakłady sportowe i od razu odpowiadam na kolejne pytanie: założyłem tylko jedno konto.\\

Vader // To może na to samo IP ktoś już wykorzystał. Jeszcze to mi przychodzi do głowy.
Pozdr.
 
E 0

everu42

Użytkownik
Ja tam mogę powiedzieć że założyłem konto w interwetten tylko dla bonusa i pograłem troche w pokera, potem trochę poobstawiałem i dzisiaj mi przyszło na konto 115zł. Chcieli oczywiści skany rachunków ale odpisałem im że nie moge przesłac bo mieszkam z rodzicami więc napisali mi żebym wysłał skan jakiegoś dokumentu gdzie jest mój numer konta bankowego, moje imie, nazwisko, adres. Wysłałem im umowę z mbankiem o prowadzenie konta bankowego i jest OK teraz.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Ja tam mogę powiedzieć że założyłem konto w interwetten tylko dla bonusa i pograłem troche w pokera, potem trochę poobstawiałem i dzisiaj mi przyszło na konto 115zł. Chcieli oczywiści skany rachunków ale odpisałem im że nie moge przesłac bo mieszkam z rodzicami więc napisali mi żebym wysłał skan jakiegoś dokumentu gdzie jest mój numer konta bankowego, moje imie, nazwisko, adres. Wysłałem im umowę z mbankiem o prowadzenie konta bankowego i jest OK teraz.
a mozesz powiedziec jak dlugo czekales na weryfikacje? ja tez powiedzialem ze zadnych rachunkoow za prad nie mam, i pwoeidzieli ze wystarczy z banku rachunek i dowod, obecnie czekam na weryfikacje
 
E 0

everu42

Użytkownik
w sumie to dokładnie nie wiem kiedy zostałem zweryfikowany. Wysłałem im ten skan i czekałem na odpowiedź ale nic nie napisali to po dwóch dniach zalogowałem się do interwetten wypełniłem formularz i wypłata została potwierdzona czyli wychodzi na to że do 2 dni.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Jak By Ktos Miał Niepotrzebny Bon Na Zbyciu To Bardzo Bym Prosil Bo Jeszcze Nie Skorzystalem Z Tego Promo A Kodow Juz Nie Ma. Jak Ktos Ma To Prosze Na Pw ????
 
M 0

mansion

Użytkownik
mam 40€ wysalem dokumeny , zrobilem wplate dostalem maila ze mam bonus itp

ile razy bonus winien byc obrocony i o jakim kursie przed wypłatą? pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom