>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

40zł bonusu w BAW!!

m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
czy ktoś już bardziej obeznany mógłby wyjaśnić co to za rodzaj bonusu:

EUR 10 Cash-In Support Handling ???
 
D 0

darek

Forum VIP
Do ludzie którzy słyszą bonus i zaczynają się onanizować. :?

JAK CHCECIE TEN BONUS, TO MUSICIE WPLACiC 130zł.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
Darek ???? a jak wytłumaczysz taką sytuację:

zarejestrowałem konto: dostałem 20 PLN na wszystkie zakłady, po paru obrotach tą kwotą, coś weszło, coś nie, przyznano mi niedawno bonus 40 PLN!

&quot;Bonus promocyjny / EUR 10 Cash-In Support Handling + 40.00&quot;

a dodatkowo ciągle &quot;świecą&quot; na pomarańczowym tle przed oczami że jak dokonam 1. depozytu to otrzymam bonus (i tu w zależności od podstrony jest to &quot;DO 40 PLN&quot; lub &quot;40 PLN&quot;). Wysłałem pytanie do supportu ile muszę wpłacić i co to jest za bonus przy 1. depozycie i ile muszę wpłacić żeby otrzymać DO 40 PLN (czyli jaka kwota i jaki wtedy bonus?) i dostałem odp:
W chwili obecnej oczekujemy szczegółowych informacji na temat promocji, do której Pan jest upoważniony. Jak tylko uzyskamy więcej informacji, niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.
aha... kolejność była taka - 20 PLN, potem list z zapytaniem bo chcialem wplacic tyle ze nie wiedzialem ile, odpowiedz ktora nic nie dala i ten bonus 40 PLN (to tak jakby sie &quot;walneli&quot; ze cos wplacalem?) ale z kolei pomaranczowe boxy nadal swieca po oczach :p
 
D 0

darek

Forum VIP
Darek Smile a jak wytłumaczysz taką sytuację:
Nie wytłumaczę, bo nic nie wiem na temat tych bonusów. Jedynie Domel już wspominał wcześniej, że trzeba wpłacić 130zł.
Forumowicze, wchodza na temat widze 40zł bonusu to już im slina kapie, zaczyna się onanizowanie i szaleństwo. ALE ŻADEN NIE PRZECZYTA DOKŁADNIE TEMATU. Później Domel im wysyła, a oni są wielce rozczarowani. :roll:
 
domel 49

domel

Forum VIP
Nie wytłumaczę, bo nic nie wiem na temat tych bonusów. Jedynie Domel już wspominał wcześniej, że trzeba wpłacić 130zł.
Forumowicze, wchodza na temat widze 40zł bonusu to już im slina kapie, zaczyna się onanizowanie i szaleństwo. ALE ŻADEN NIE PRZECZYTA DOKŁADNIE TEMATU. Później Domel im wysyła, a oni są wielce rozczarowani.
dokladnie ???? prosze czytac wszystko, temat jest kuszacy ale to jest tzn bonus przyjazni czyli osoba rejestrujaca sie pierwszy raz na baw wplaca 130zl i dostaje 40zl bonusu
 
D 0

darek

Forum VIP
Domel - Jak będzie Ci się nudziło, to tym osobą, które niepotrzebnie zaśmiecają temat, które nie czytają tematu - wystaw ostrzezenia. :wink:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
hmmm no i wpłaciłem 130 zł kartą - i dostałem te 40 zł, z tym że wcześniej dostałem 40 zł nie wiem za co i przy założeniu 20 zł ????
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
40zł bonusu w BAW!! od domeLa - nie dla idiotów!!!
Witam,
Domel &quot;przyjacielu&quot; nie szukaj wśród nas frajerów!!! ???? Dobrze wiesz, że osoby które teraz założą na BetAndWin konto i wpłacą na nie te 130zł mogą liczyć na podwojenie tego (pierwszego) depozytu czyli kolejne 130zł od bukmachera! co da im razem 260zł. Jeżeli jednak podadzą Ci swój e-mail i później taki sam wpiszą przy rejestracji to dostaną tylko 40zł!!! bonusu tzw. &quot;PRZYJAŹNI&quot; A więc 90zł mniej! I nic więcej już im sie w tym momencie nie należy, bo cytuję:

pkt 5.b regulaminu promocji &quot;bonus przyjaźni&quot;

&quot;Nowy klient otrzymuje bonus sign-up (rejestracyjny) w wysokości 40 PLN na swój pierwszy depozyt, który musi wynosić przynajmniej 130 PLN. Taki bonus sign-up przysługuje nowemu klientowi tylko jeden raz i klient nie jest uprawniony do otrzymania innych ewentualnych bonusów sign-up.&quot;

No fakt zapomniałem jeszcze o jednej kasie... 40zł dla Ciebie!!! za frajer, no nie?! :twisted: Brawo! Cóż za &quot;przyjacielski&quot; gest z Twojej strony... :zy3ou:

Chyba powinieneś sam sobie wystawić ostrzeżenie.
 
Do góry Bottom