>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

40zł bonusu w BAW!!

doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Kolego poczytaj dobrze regulamin i uspokój się , zobacz co napisał Domel w poście a nie tutaj zgrywasz cfaniaka !!! Narazie Upomnienie słowne ! a jeżeli chodzi o ten Bonus to domel dał to zanim było podwojenie depozytu jakbyś był wcześniej na forum to byś zauważył
 
soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Witam. Nie mam zamiaru tutaj nikogo zgrywać. Upomnienie przyjmuje, chociaż uważam je za niedokońca zasadne. W końcu domeL mógł po 1 lipca coś wspomnieć o nowej promocji podwajającej depozyt coby &quot;świeży narybek&quot; miał pełną wiedzę na temat aktualnych promocji. Ale nic to. Swój cel i tak osiągnąłem. Teraz już nikt pochopnie nie da się nabrać na tę propozycję. Mimo wszystko pozdrawiam.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Siema

jesli ktos zastanawia sie nad rejestracja na BAW i chcialby na poczatek dostac bonus o wysokosci 40 zł niech napisze tu swoj @ ja przesle na niego wszystki informacje Smile

ps. podawajcie @ tylko jak jestescie pewni ze chcesie skorzystac z tego bonusu Smile
jak bys przeczytal pierwszy post to bys nie zasmiecal tematu ;/ mam dobry humor wiec nie dostaniesz ostrzezenia :!:
 
domel 49

domel

Forum VIP
krzysiek89 jestes pewien?? przeczytales caly temat??

ludzie czytajcie najpierw caly temat albo chociaz poczatek bo nie bede wysylal @ niepotrzebnie :!:
 
kilgore 0

kilgore

Użytkownik
Chłopaczyska nie kłóćcie się nt. tego bonusu w bwin...bo poprostu nie ma o co ;-) Bonus działa poświadczam to!!! Najpierw dostałem od nich sign-up bonus - czyli podwojenie pierwszej wpłaty - działa błyskawicznie - chyba maksymalna kwota to 140 pln ale nie wiem jak teraz bo rejestrowałem się kawał czasu temu. Dodatkowo wam powiem, że Bwin nie jest taki zły - na urodziny dali mi prezent;-))) podwojenie wpłaty bodajże do 300 pln bez żadnych warunków obrotu bonusem tj. zero minimalnego kursu i takie tam. Bonus przyjaźni też działa - kumple na MŚ rejestrowali konta z moich linków w mailach i dostawali po wpłacie 130 pln dodatkowe 40 pln oraz jescze dodatkowe bodajże 80 pln po wpisaniu hasła z wapstera na komórkę...tak że nie ma o co kopii kruszyć - trzeba dokładnie czytać warunki promocji bo Buki zmieniają co chwila zasady promocji;-))) ...a jak z linka od kumpla to i kumpel przytula deklarowane 40 pln.
Wszyscy powinni być zadowoleni i tyle;-)
 
Do góry Bottom