>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

40zł bonusu w BAW!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
o co chodzilo z tym ze samemu mozna ponad 70zl zgarnac?? moderator zarabia sobie na ludziach?? nie ladnie!! :zy3ou:
Co masz na myśli?! Nie łądnie denerwować moderatora :wink:
Następnym razem zanim coś napiszesz, pomyśl kilka razy (to nie boli) :wink:
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
a jak to jest z bonusem przy 1. wpłacie właśnie w kwocie 40 PLN ? czy wtedy też muszę wpłacić min. 130 PLN ?

edit1: przeczytalem
§5 Warunki otrzymania premii
b. Nowy klient
Nowy klient otrzymuje bonus sign-up (rejestracyjny) w wysokości 40 PLN na swój pierwszy depozyt, który musi wynosić przynajmniej 130 PLN. Taki bonus sign-up przysługuje nowemu klientowi tylko jeden raz i klient nie jest uprawniony do otrzymania innych ewentualnych bonusów sign-up.

czyli wszystko jasne, ale jednak nie jest...

na stronie z wpłatami widoczna po prawej stronie informacja temu przeczy:

Żeby otrzymać bonus, musisz wpłacić za pomocą wyświetlonych po lewej stronie możliwości płatniczych co najmniej 40 PLN.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jak to to jest z 1. depozytem ? i jaka jest zależność...

na 1. (swoje) konto dostalem 20 PLN na start na jakiekolwiek zakłady, ale nie mogłem oddać głosu na Mistrza Świata :p
dodatkowo wszędzie po zalogowaniu trąbią mi że przy 1. wpłacie dostanę do 40 PLN bonusu
przykład:


pozostałe 2. konta, rejestrowane na członków rodziny dostałem możliwość typowania za friko Mistrza Świata, po stawce tych 20 PLN , ale oczywiście nie przyznano tych 20 PLN na resztę; dodatkowo po zalogowaniu się na tych kontach nie trąbią mi na stronie głównej ani na podstronie wpłat też brak takich pomarańczowych oczojebnych rameczek ;)
 
Do góry Bottom