>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - środa 03.11.2010

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Expekt:

Środa natomiast obfituje w same interesujące mecze i bardzo trudne do wytypowania - oczywiście na pierwszy rzut oka. Jedyną peFFką (teoretycznie) są The Blues. Widać też spotkania, które warto będzie obejrzeć: Milan vs Real, Shakhtar z Arsenalem, a także Auxerre z Ajaxem. Joden wracają do formy, więc może i powalczą o awans do dalszej fazy w LM, licze na to ;)
Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.​
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Teraz już się nie będę tak rozpisywał jak we wtorkowych meczach .
Bez jakiego kol wiek tykania proponuję mecz : Partizan - Braga , Nawet po głębszym zastanowieniu się nie mam zielonego pojęcia co w tym meczu stać się może .
Na pierwszy rzut oka spodobały mi się trzy spotkania 2X .
Są to mecze :
Milan vs Real - wszyscy widzimy jak grają obie drużyny . Real w Lidze w czterch ostatnich meczach zdobył : 19 goli i 12 punktów co daje średnią 3 punkty oraz 4.75 gola na mecze . W LM wygrał wszystkie mecze nie tracąc bramki .
Mila przeplata swoje występy i jestem przekonany że z Królewskimi
trzech punktów nie zdobędą . Typ - 2X 1.30
Donieck vs Arsenal - Arsenal w Lidze nie zachwycił 3 punkty bardzo wymęczone , jednak w Lidze Mistrzów spisuje się tak jak Real w Lidze : 3 mecze , 3 zwycięstwa , 3.5 bramki na mecz . To chyba w zupełności wystarczy na nie przegranie meczu z Ukraińskim Szachtarem . Typ - 2X 1.33
Auxerre vs Ajax - Zupełnie nie wiem dlaczego TipSport w roli faworyta stawia gospodarzy . Ajax w lidze pewnie pokonał na wyjeździe Heracles aż 4:1 a tydzień temu 3:1 wygrali z Heerenveen . Forma jak widać jest . Trener Ajaxu po meczu z Milanem wypowiedział się że mają duże szanse na awans a o tym zadecydują dwa mecze z właśnie Auxerre . Typ : 2X 1.39

Kurs Ako w tych trzech meczach wynosi 2,40 w TipSporcie . Za 25 zł myślę że się zdecyduję ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Na San Siro odbędzie się najciekawsze spotkanie IV kolejki najlepszych rozgrywek świata. Gospodarze A.C Milan podejmują przed własną publicznością najbardziej utytułowaną drużynę na świecie Real Madryt.


A.C Milan

Drużyna prowadzona przez Massimiliano Allegri dla którego największym sukcesem w jego siedmioletniej pracy trenerskiej jest posada trenera Rossonerich, spisuje się w tym sezonie przeciętnie; obecnie zajmuje trzecie miejsce w lidze mieszając słabsze występy w z lepszymi. Ostatnie spotkania to miedzy innymi przegrana na własnym stadionie z jednym z groźniejszych rywali Juventusem Turyn, Milan w spotkaniu tym przegrywał 2-0 do 82&#39; kiedy to Zlatan Ibrahimović zmniejszyło rozmiary porażki; jeszcze wcześniejsze spotkanie to tym razem wygrana na wyjeździe z drużyną Napoli i tu również jedną bramką strzelił Ibrahimovi, a wcześniej to już przegrana 2-0 z Realem Madryt. Jak widać drużynie brakuje stabilności i przed wszystkim wyników z mocniejszymi rywalami. Do tego bardzo słaba postawa kluczowego piłkarza Ronaldinho w pierwszym spotkanie z nim na boisku Włoski klub grał jak w dziesiątkę ponieważ R10 był najgorszym i najmniej angażującym się graczem.

Real Madryt​

Real Madryt aktualnie prowadzony przez prawdopodobnie najlepszego trenera na Świecie nie przegrał żadnego spotkanie w tym roku, a co ciekawe to to jeśli się nie mylę to ostatnio przegrał z Barceloną w poprzednim sezonie. Na chwilę obecną nie można powiedzieć, że są najlepszym zespołem ale w każdym poważnym spotkaniu wydają się grać lepiej. Na uwagę zasługuje forma prawie równa tej z czasów gry dla MU największej gwizdy Realu Cristiano Ronald.

http://www.youtube.com/watch?v=_lPqeYV4Biw

Skrót pierwszego spotkania z 19.10.2010 w którym to Real Madryt wygrywa z Milanem 2-0


Przede wszystkim bardzo ciekawe spotkanie, w którym to Real przez pierwszą połowę i pierwszą cześć drugiej dominował i stwarzał sobie bardzo wiele dogodnych sytuacji, jednak oba gole padły głównie dzięki dużemu szczęściu Reali i tym samym nieszczęściu Milanu.


Według mnie spotkanie to wygra Real Madryt drużyna lepiej zorganizowany, grająca dobrze w obronie i jednocześni z polotem. Wydaje mi się, że w tym momencie nawet na własnym stadionie to dla Milanu Real to za wysokie progi i ulegną w tym spotkaniu.

Typ:2
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Co do srodowych spotkan mam znacznie mniej do powiedzenia, bo i mecze ciezsze do wytypowania w mojej opinii. Rade dac powinny Arsenal i Real, ale najlepiej dac obydwa typy z podporka, bo oba tereny nielatwe. Mimo wszystko goscie sa w takiej formie, ze zeby wczesniej przypieczetowac awans z 1 miejsca to takich spotkan na pewno przegrac nie mozna. Milan jak i Szachtar sa zdecydowanie do ogrania, lecz w razie czego podporki sa najlepszym wyjsciem, bo szczegolnie Milan u siebie jest na pewno grozny, a i ostatnio grali wcale ladnie i walecznie, zas po wypadku przy pracy, jakim byla porazka z Juve na pewno wyjda tym bardziej zdeterminowani, by wygrac to spotkanie. Lecz i tak strasznie ciezko bedzie strzelic Realowi wiecej bramek niz straca, a niestety nie maja oni takich indywidualnosci (i w takiej formie) jak goscie.
Dodac do tego zdecydowanie nalezy Basel i Cluj. Niekoniecznie win, czy 1x, bo przeciwnicy trudni, ale na pewno warto dac, ze strzela. Kursy troche nizsze, ale moim zdaniem duzo pewniejsze. Obrony Bayernu jak i Romy ostatnimi czasy robia takie babole i pozwalaja na tak wiele slabym nawet druzynom, ze ciezko nie strzelic im gola. Atut wlasnego boiska bedzie tym bardziej temu sprzyjal, gdyz bedzie to dodatkowa sila dla gospodarzy. A oba zespoly pokazaly juz, ze nie ma sie czego bac kolosow na glinianych nogach i kazdy pozytywny wynik jest jak dla mnie w ich zasiegu. Wlasciwie to oba mecze powinny byc ponownie overowe, bo w koncu nawet oslabione formacje ataku Bayernu czy Romy sa niczego sobie, lecz obawiam sie wynikow typu 1:1, dlatego po najwyzszym kursie najlepiej bedzie wziac obie strzela.
Zilina powinna znow zaserwowac underowy mecz, ich sila ataku nie jest duza, a OM ostatnio tez nie grzeszy ostatnio wielka skutecznoscia strzelecka. Kurs na gosci ciekawy, ale i ryzyko spore, choc plusem z pewnoscia jest fakt, ze nie grali ostatnio ligowego meczu. Mimo to najbezpieczniej byloby wybrac typ z podporka, ale obawiam sie o skutecznosc Francuzow, choc po meczu z Lille widac, ze jest progres. Jednakze nie musi sie to przelozyc na LM, stad under cenilbym nieco wyzej niz 2. Ten mecz chyba jednak potypowac na live.
Ostatnie spotkanie, na ktory chce podac typ jest mecz dwoch druzyn z miast na A. Chodzi oczywiscie o pojedynek Auxerre - Ajax. Dziwi mnie to coraz bardziej, ale tym razem naprawde w tym francuskim miasteczku moze pasc wiecej niz 2 gole! Widac w koncu, ze forma obu druzyn rosnie i sie stabilizuje, ponadto kazda w miare porzadna ofensywa jest w stanie strzelic im gola. Obrona gospodarzy nie jest juz tak szczelna jak kiedys, dla Ajaxu to tez nie jest najmocniejsza strona. Dodac nalezy, ze znacznie poprawila sie bramkostrzelnosc graczy AJA, co moim zdaniem wraz z ze strzelaniem bramek jak na zawolanie przez pilkarzy z Amsterdamu bardzo ciekawymi typami wydaja sie obie strzela jak i over.
Pozostale spotkania nie opisalem, bo wydaja sie albo zbyt oczywiste jak Chelsea lub zbyt wygladaja na no bet jak to w Belgradzie.
 
sowa15 0

sowa15

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Milanu z Realem, to myślę, że warto spróbować i postawić over 2.5, przypuszczam, że Milan za wszelką cenę nie będzie chciał być na swoim stadionie spychany do defensywy i wyjdzie nastawiony ofensywnie, a jak wiemy Real również należy do tych co wolą być na połowie przeciwnika niż na swojej. Spodziewam się wielu akcji po obydwu stronach, a co za tym idzie co najmniej tych trzech bramek ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Stawianie na Romę w tej kolejce jest porównywalne do wyrzucenia pieniędzy w błoto.
Kurs wystawiony na Basel, nie wiem czemu, ale jest jak najbardziej do grania, 2,55 po zwycięskim meczu na wyjeździe 1:3 ?! Grzech byłoby nie skorzystać z tego listopadowego bukmacherskiego prezentu. Sytuacja w grupie bardzo ciekawa, a w szczególności walka o II miejsce, bo trzy zespoły mają po 3 punkty.
Basel to jest dobra drużyna ze Szwajcarii, czy najbardziej overowej ligi w Europie. Więc od razu polecam grać na overek. Rok temu w LE Basel wygrał z Romą 2:0 u siebie, a historia lubi się powtarzać.
Do tego Basel przegrał u siebie z Bayernem, ale Bayern jak to Bayern lubi farcić i pierwszą bramką musieli zdobyć oczywiście z karnego.
W lidze Szwajcarzy na 1 miejscu po 13 meczach bilans bramkowy 29:18 więc dobrze wróży na środowe spotkanie.
Kto trochę interesuje się Romą, to powinien dobrze wiedzieć, że są w kryzysie. W lidze grają cały c***, trener ma konflikt z zawodnikami i prezesem i również kłopoty finansowe to nie wróży dobrze na ten sezon.
Piłkarze podobno od 4 miesięcy bez wypłaty itp., kto nie wierzy niech sprawdzi niusa:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2010/10/29/piatek-w-serie-pilkarze-romy-bez-wyplaty-cassano-w-konflikci/
Więc co tu dużo pisać Basel w środę gładko wygrywa. A o ile mnie pamięć nie myli to w Szwajcarii jest sztuczna murawa to też jakiś atut dla &quot;neutralnych&quot;.
 
sowa15 0

sowa15

Użytkownik
Zastanawiam się jeszcze czy warto postawić Chelsea - Spartak over 2.5 z jednej strony &quot;arsenał&quot; gospodarzy jest imponujący, mają kim postraszyć i kim bramki strzelać, ale z kolei jak Spartak wstawi &#39;autobus&#39;, to może mi się kupon posypać ???? Co Wy o tym sądzicie?
 
I 0

insdawid

Użytkownik
Arsenal to moja ukochana druzyna wiec nie bedzie dziwne jezeli obstawiam ich zwyciestwo ???? to co robia obecnie w LM to po prostu miazga! padly tutaj slowa, ze ktos sie boi o forme Arsenalu poniewaz wymeczyl zwyciestwo ze slabiutkim West Hamem ale ogladalem ten mecz i moge Was zapewnic, ze o forme Kanonierow nie ma sie co martwic! tam moglo byc spokojnie gdyby nie np 2 niesamowite interwencje Green&#39;a, slupek po strzale Walcotta, poprzeczne Nasriego po rzucie wolnym. jezeli chodzi o Szachtar.. pilkarze z Doniecka co prawda wygrali 1:0 na Dniepropetrowsku ale gospodarze byli o wiele lepsza druzyna i tak na prawde na ten sukces najbardziej zapracowal bramkarz Szachtara Pjatow, ktory w ostatnim czasie prezentuje wspaniala forme. jednak bramkarz w znakomitej formie vs. Arsenal to wg mnie troche za malo by pokonac druzyne, ktora jak to Wenger powiedzial, jest w stanie juz w tym sezonie zdobyc mistrzostwo Anglii oraz zdobyc LM, poniewaz chlopcy, ktorzy grali u niego w druzynie stali sie mezczyznami i sa gotowi walczyc o najwyzsze cele!
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
jak to Wenger powiedzial, jest w stanie juz w tym sezonie zdobyc mistrzostwo Anglii oraz zdobyc LM, poniewaz chlopcy, ktorzy grali u niego w druzynie stali sie mezczyznami i sa gotowi walczyc o najwyzsze cele!
Rok temu Arsene wypowiadal sie w podobnym tonie ;-)
Kanonierzy na pewno bez Fabregasa. Niepewni Song, Arshavin i Denilson (ich sytuacja wyjasni sie jutro wieczorem najprawdopodobniej).
To na razie tyle jesli chodzi o nowe absencje.


A o ile mnie pamięć nie myli to w Szwajcarii jest sztuczna murawa to też jakiś atut dla &quot;neutralnych&quot;.
Tak, jest w Szwajcari sztuczna trawa, na ...Stade de Suisse.
FC Basel swoje mecze rozgrywa na St. Jakob-Park (nawierzchnia naturalna).
 
B 0

brazylijski

Użytkownik
Auxerre vs Ajax - Zupełnie nie wiem dlaczego TipSport w roli faworyta stawia gospodarzy . Ajax w lidze pewnie pokonał na wyjeździe Heracles aż 4:1 a tydzień temu 3:1 wygrali z Heerenveen . Forma jak widać jest . Trener Ajaxu po meczu z Milanem wypowiedział się że mają duże szanse na awans a o tym zadecydują dwa mecze z właśnie Auxerre . Typ : 2X 1.39
Ja bym tak optymistycznie do tego x2 nie podchodził. Dlaczego?
Pochwaliłeś tylko Ajax, a nie wspomniałeś ani słowa o Auxerre. Fakt, wyjątkowo słabo rozpoczęli sezon, podobnie jak Lech, Liverpool etc. Natomiast podobnie jak Ajax, wygrali ostatnie dwa mecze ligowe, na dodatek nie z byle kim. Potrafili wywieźć 3 pkt ze stadionu PSG! W pucharze także odnieśli pewne zwycięstwo, 4:0 na własnym stadionie. Także gdybym miał stawiać dużo bardziej skłaniałbym się do 1x, bo w Auxerre wyraźnie uwierzyli, że bez Jelenia można wygrywać mecze.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Ostatnio Auxere w lidzę trochę nadrobiło strat, natomiast Ajax w lidze jest 3 ale traci do lidera tylko 1 punkt. W lidze mistrzów Auxere zdobyło tylko 1 gola właśnie z Ajaxem i z zerowym stanem punktowym zajmują ostatnie miejsce w grupie. Ajax jest 3, ma 4 punkty i ciągle liczy się w walce o awans do dalszej części rozgrywek...
Jak dla mnie czysty X lub X2 - co o tym myślicie ? ;)
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Liga Mistrzów , godz. 20.45
Spotkanie:Basel - AS Roma (HT/FT)
Typ:2/2
Kurs:4,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Do wielkiej sensacji doszlo na Olimpico 2 tygodnie temu kiedy to Roma ulegla z Baesel 1-3. Z pewnoscia wiekszosc osob,ktora widziala tamten pojedynek w dzisiejszej konfrontacji konsekwetnie bedzie stawiac na Rome. Ich dominacja w tamtym pojedynku nie podlegala dyskusji i wynik 1-3 kompletnie nie oddawal tego co dzialo sie na boisku. Gosci bylo stac praktycznie na 4 dobre akcje w meczu z czego wszystkie zakonczyly sie bramkami jednak jedna byla strzelona ze spalonego. Roznica klas byla widoczna szczegolnie w drugiej polowie jednak ja akurat takze wygrali goscie dobijajac tym samym na 1-3 w 90 minucie calkiem odkrytych juz Romow. Patrzac na potencjaly obydwu druzyn mozna bylo spodziewac sie takiej dominacji gospodarzy. Basel to druzyna wyceniana na zaledwie 38 mln E. Poza Freiem (4,5mln E), Shaqiri (5mln E) i Inkoomem (3,5mln E) trudno doszukiwac sie tam jakis wiekszych inwidualnosci. Jezeli chodzi o Rome to przy Szwajcarach wygladaja oni na prawdziwa potege. Ich kadra jest obecnie warta na az 233 mln E. Takich pilkarzy jak: Juan (16mln E), Mexès (13,5mln E),Riise (14mln E), Pizarro (13,5mln E), Daniele De Rossi (38mln E), Vučinić (25mln E), Totti (10mln E) czy najlepszy obecnie strzelec druzyny Borriello (17mln E) nie trzeba nikomu przedstawiac. Nie sadze aby Szwajcarom ponownie dopisalo tak duze szczescie. Wierze,ze tym razem to Włosi beda w stanie przelozyc na bramki swoje duzo lepsze od gospodarzy umjejetnosci pilkarskie.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Moim zdaniem Auxere i Ajax to dwie różne bajki, chodzi mi tu o styl gry. Ale myślę że X2 to typ jak najbardziej prawdopodobny. Jak już wyżej kolega napisał że Ajax ciagle liczy się w w walce o awans Auxere ostatnie w grupie praktycznie brak jakichkolwiek szans na wyjście. Wydaje mi się że gospodarze zaryzykują (nie maja nic do stracenia) i zagrają bardziej ofensywnie przez co odkryją się i Ajax (zazwyczaj ustawieni wysoko) będzie miał sporo sytuacji z kontry. Jedynie słaba obrona Ajaxu trochę mnie martwi dlatego typował bym wynik 1-2/1-3
 
karol93tsw 3

karol93tsw

Użytkownik
Witam! Co sądzicie o meczu Partizan-Braga ? Moim zdaniem zdecydowanie bym postawił 2x(kurs: 1,52). Braga u siebie wygrała z Partizan 2-0. Stawki są dość ciekawe.
Kurs od betsson
 
O 0

oprezes

Użytkownik
Partizan-Braga to spotkanie mi osobiście nie leży. Partizan to nieobliczalna druzyna dla mnie. Za dużo tutaj niewiadomoych co do niektórych graczy. Ja to spotkanie na pewno daruje sobie.
 
bartekwrocuaw 0

bartekwrocuaw

Użytkownik
Witam! Co sądzicie o meczu Partizan-Braga ? Moim zdaniem zdecydowanie bym postawił 2x(kurs: 1,52). Braga u siebie wygrała z Partizan 2-0. Stawki są dość ciekawe.
Kurs od betsson
Ja tu widze remis i over 2.5, Partizan mimo ze slabsza druzyna to u siebie na 10 ostatnich meczow 8 wygrala i 1 zremisowala, bilans bramek 22:9. Osobiscie to nigdy nie obstawil bym tego meczu, obie druzyny walcza o lige europejska, Partizan jesli przegra to jak to sie mowi dziekuje, koniec imprezy.
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
Partizan-Sporting Braga
Ja myślę że to spotkanie wygra Braga i będzie mniej niż 2.5 bramki. W Lidze Mistrzów dużą role odgrywa firma i myślę że Sporting to większa firma niż Partizan. A po za tym jeżeli Braga chce zachować jakieś iluzjonistyczne szansę na awans do dalszej fazy ligi mistrzów to musi wygrać to spotkanie , remis pozwoli im tylko myśleć realnie o trzecim miejscu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Osobiście odradzam typowania tego spotkania (tj. Partizan vs Braga). Obu ekipom nie można w żaden sposób &#39;zaufać&#39;. Partizan w Belgradzie na pewno spróbuje coś ugrać z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie obok nich. Dwójka to spore ryzyko i nie polecam u/o tak samo kompletnie nie do rpzewidzenia. Za to w Doeniecku można spróbować overka, mecz powinien być otwarty, a forma na LM drużyny Wengera jest naprawdę wyśmienita, skuteczność wysoka, może tego nie wygrają, ale bramek zabraknąć nie powinno. Później może napiszę analizę do tego spotkania. Do tego dzisiaj masuFFka na Chelsea warta gry oraz Ajax z X-em ;) To takie pierwsze spostrzeżenia. Konkrety prawdopodobnie później.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Milan:Real,w tym meczu stawiałbym bardzie na remis ale z drugiej strony piłkarze Mou grają bardzo dobrze i równie dobrze mogą to spotkanie wygrać,wszystko będzie zależało od Rolando.Dwa tygodnie temu Real strzelił dośc szczęśliwe dwie bramki a jak będzie teraz ?

Shaktar:Arsenal,dla mnie zespół Wengera zagra o trzy punkty by wkoncu zapewnic sobie awans i grać na luzie.Do tej pory aplikują bramki każdemu zespołowi w tej grupie warto dodać że więkoszosc tych bramek strzelili u siebie o czymś to też świadczy jednak myśle że to spotkanie powinni wygrać 0:1 lub 1:2

Basel:Roma,Kłopoty Rzymian nie stabilna forma oraz problemy finansowe pogarszają sytulacje zespoły mecz na wyjedzie Romy będzie zpewnoscią walką od początku Roma nie może tego spotkania przegrać.Szwajcarzy nie mają nic do stracenia Zespół ma szanse wygrać i dopisac do swoich punktów kolejne trzy co przybliżą ich do awansu.Obastawiałbym 10 albo czystą jedynke.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Dziś ciężka kolejka do typowania,w oczy rzuciły mi sie jedynie trzy mecze.
Over w Doniecku,obie drużyny dobrze sobie radzą w ofensywie,i o ile zwycięzce jest ciężko wskazać to lepszym typem jest Over 2,5 gola,bądz obie strzelą.
Problemów z odniesieniem zwycięstwa nie powinna mieć Chelsea.Londyńczycy w bardzo dobrej formie,zwyciężjąc praktycznie zapewniają sobie awans z pierwszego miejsca.
Myślę jeszcze nad meczem Zilna - OM i wydaje mi się w miare pewne zwycięstwo Marsylii.

Moje propozycje :
Shakhtar - Arsenal Typ - Over 2,5 @ 1,89 @ Tobet ✅ 2-1
Chelsea - Spartak Typ - 1 @ 1,25 @ Tobet ✅ 4-1
Zilina - Ol.Marseille Typ - 2 @ 1,65 @ BetClic ✅ 0-7
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom