>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ekstraklasy 27.08 - 29.08.2010

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
Mój zakładzik za 100
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
1
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
2
Dwa pierwsze raczej pewne co do Poloni chyba się przeliczyłem mieli słabych rywali niby pretendent do mistrza ale.. co do Jagiellonii to musieli by mieć pecha natomiast legia gra strasznie słabo bez pomysłu a Bełchatów świeci zresztą ten mecz już leci więc nie ma o czym gadać dziwie się tylko ludziom że postawili na legię po tak mizernym wizerunku jaki pokazali na początku sezonu przy taki kursie, bynajmniej dla mnie było easy bełchatów pozdrawiam
Lech nie przegra. Oni za dobrze grają w obronie żeby ktoś im strzelił więcej niż jedną bramkę a sami coś powinni strzelić. Teraz na fali sukcesu...

Polonia trudno powiedzieć. Grają w końcu z kimś kto stawia ciężkie warunki
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Lech nie przegra. Oni za dobrze grają w obronie żeby ktoś im strzelił więcej niż jedną bramkę a sami coś powinni strzelić. Teraz na fali sukcesu...
Polonia trudno powiedzieć. Grają w końcu z kimś kto stawia ciężkie warunki[/QUOTE/]
Co do Lecha to jak dla mnie go przereklamowałeś po pierwsze kiedy mieli wymagającego rywala bo ja już nie pamiętam atak straszny co prawda Jagiellonia obronę ma z lekka dziurawą ale co do środka i ataku między nimi jest przepaść, a i jak dałem do zrozumienia nikt nie zdążył przetestować defensywy Lecha. Moim zdaniem easy Jagiellonia co do Widzewa fakt.. drużyna z którą ciężko się gra , ale jak już można o kimś powiedzieć że jest na fali to zdecydowanie Polonia Warszawa wiec liczę po cichu ze nie zawiodą. Dzięki za komentarz. Pozdrawiam.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Typer36 dlaczego mówisz Lech nie przegra? Używasz za mało argumentów. Poza tym oni nie grają z byle kim. Grają z Jagiellonią, drużyną, która nie przegrała 12kolejnych meczów z rzędu w lidze u siebie. Lech z Dnipro zagrał słabo, Cracovie każdy by ograł, więc nie sugerowałbym się tym mecze. Jaga w tym sezonie nie miała jeszcze szansy zagrać w normalnych warunkach. Z GKS-em grali w strasznym upale, a z Lechią na wodzie, meczu ze Śląskiem nie liczę, bo zawodnicy byli zmęczeni podróżami itp. Bardziej bym się skłaniał ku 1x. Lech mało bramek traci, Jaga również potrafi grać w obronie i wyprowadzić szybką kontrę. Pisanie, że Lech nie przegra bo jest na fali sukcesu to żenada. Styl jakim wywalczyli awans wcale nie był jakiś wielki.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lech z Dnipro zagrał słabo, Cracovie każdy by ograł, więc nie sugerowałbym się tym mecze. Jaga w tym sezonie nie miała jeszcze szansy zagrać w normalnych warunkach. Z GKS-em grali w strasznym upale, a z Lechią na wodzie, meczu ze Śląskiem nie liczę, bo zawodnicy byli zmęczeni podróżami itp.
Tłumaczenie, że Lech zagrał słabo w meczu z Dnipro nie jest przekonujące. Lech gra słabo, ale w linii ofensywnej. W defensywie zawodnicy przeciwnej drużyny mają już zupełnie mniej do powiedzenia. Poza tym to, że Jagiellonia nie miała normalnych warunków do gry jest trochę śmieszne. Nie tylko drużyna z Białegostoku występowała w trudnych warunkach, inne drużyny też. Poza tym zmęczenie nie może wchodzić w grę, skoro to są profesjonaliści. Jeśli któryś z zawodników nie jest w pełni sił, to trener się o tym dowiaduje i nie wystawia ich na pełne 90 minut. Na dalekie wyjazdy nie wybiera się tak, aby przyjechać 30 min przed meczem, tylko co najmniej kilka godzin, aby zaznajomić się z murawą i wykryć pewne słabe punkty. Także kiepskie tłumaczenie postawy Jagiellonii, niemniej jednak również postawiłbym 1x, gdyż ekipa z Białegostoku potrafi grać w piłkę, co już nieraz pokazała. Lech jest co prawda na fali wznoszącej, więc również nie odpuści tego spotkania. Wynik remisowy jest tutaj najbardziej prawdopodobny.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Ja mówię o zmęczeniu podróżą, zmianie klimatu itp, to jest różnica, widać było na MŚ. Co do warunków Lech grał w lepszych niż miała Jagiellonia. Nie byłeś np: na meczu z GKS, więc nie wiesz, że na murawie było prawie 50stopni. Lech zagrał słabo oba mecze z Dnipro. Gdyby nie trafili na dołek Ukraińców to nie mieliby nic do powiedzenia.
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Krycha dobrze pisze drużyna była zmęczona i na mecz do Saloniików nie pojechał jeden czy dwóch piłkarzy ale cala podstawowa drużyna i co by nie powiedzieć dali z siebie wszystko bo mają serce do gry pomysł na nią i tworzą drużynę w Lechu tego nie widać może i to banalne niepoparte statystykami ale według mnie znaczniej ważniejsze niż suche statystyki
 
M 0

morbid

Użytkownik
O czym wy tu gadacie? Mecz Jagiellonia - Lech to czysta 2 jak dla mnie najpewniejszy typ kolejki. Jagiellonia ledwo poradziła sobie z drugim garniturem Lecha w superpucharze. Lech nie przegrał ostatnich 25 meczów w lidze, to aktualny mistrz Polski, nie stracił więcej niż 1 bramki w ostatnich ponad 30 meczach. Skoro nie strzelili im w obu meczach gwiazdorzy z Dnipro to ja nie widzę możliwości by mieli to zrobić przeciętni kopacze z Jagielloni. W poprzednim sezonie Lech pewnie pokonał Jagiellonię w Białymstoku i w tym sezonie będzie podobnie, Typ na dokładny wynik to 3:1 dla Lecha.
I nie ma co liczyć na zmęczenie Poznaniaków bo w meczu z Dnipro nie grali: Peszko, Injac, Rudnevs, Wilk, tylko niecałe pół godziny grał wichniarek, więc spokojnie Zieliński może wystawić wypoczętą linię pomocy oraz ataku. Forma Lecha idzie w górę, natomiast wartość Jagielloni chyba jednak troszkę przeceniana. Ale jak widzę szykuje się kolejna masówka, tak jak dziś na Legię i wczoraj na Dynamo.
Moja dobra rada, absolutnie nie typujcie w tym meczu 1, bo możecie się rozczarować.
 
F 0

filippo123321

Użytkownik
Ja za to mam całkiem odmienne zdanie i będę grał czystą jedynką, ewentualnie z podpórką na jakis kuponik.
Jaga jest bardzo silna w tym seoznie. Juz w poprzednim grali znakomicie, mimo ze z bagazem 10 ujemnych punktow. W tym swietnie zagrali w pucharach (Gdyby nieszczesny Lewczuk nie popelnil dwoch bledow.) z Arisem, ktory awansowal do fazy grupowej. Poczatek ligi tez bardzo dobry - mecz z silnym Slaskiem tuz po dalekiej wyprawie do Grecji zremisowany. Pozniej pewne zwyciestwo z mocnym Belchatowem i wyjazdowa wygrana z zawsze grozna Lechia. Obecnie czworka ofensywna Grosicki, Kupisz, Burkhardt, Frankowski jest chyba najmocniejsza w lidze. W dodatku w defensywie swietnie pracuje Rafal Grzyb i Hermes (ewentualnie Kascelan). Obrona takze prezentuje sie dobrze - Skerla, ktory ma najwiecej wystepow w reprezentacji Litwy w historii tamtejszej pilki, swietny w poprzednim sezonie Thiago Cionek, a na boku Norambuena, ktory bardzo dobrze gral na poczatku sezonu.
A Lech?
Lech nie zachwyca, owszem wygrali z Cracovia, ale Cracovia to obecnie najgorsza druzyna w lidze. Wyeliminowali Dnipro, ale Ukraincy byli bardzo drewniani i nie potrafili stworzyc zadnych sytuacji. Na tym dwumeczu zawazyl jeden staly fragment gry.
Jaga u siebie nie przegrywa, dlatego sadze, ze spokojnie poradza sobie ze zmeczonym i nie grajcym rewelacyjnie Lechem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jaga gra znakomicie;d;d;d dwie, trzy ładne akcje na mecz z których padnie jedna dwie bramki dzięki doświadczeniu i kunsztowi Franka lub błyskotliwości Grosickiego. No teraz jeszcze ten Kupisz coś tam wniósł powiew techniki bo tak to się patrzeć nie chciało za bardzo. A tak to sobie podają raz dokładnie raz nie. Taka ligowa rąbanka z objawem chwilowej ponadprzeciętności. Rewelacja zajebista

Lech? Też padaka ale już nieco lepiej to wygląda. Rudnevs potrafi wykorzystać to co zostanie stworzone czyli robi to co Lewy w antytaktyce Zielka więc jest okej. Wystarczało do tej pory to i na Jagę wystarczy. W obronie natomiast robią na mnie ogromne wrażenie. Zastawiają autobus świetnie. Dnipro przez 90 minut nie stworzyło ani jednej naprawdę groźnej sytuacji. Wrzutki lądowały albo w łapach Buricia (podoba mi się jego spokój w grze) albo na obrońcach. Akcje kombinacyjne to od razu wykop byle dalej i tak non stop. Jaga się przez to nie przedrze a jeśli już to tak jak mówie maks 1 gol.

Jakie ja mam argumenty używać? Nie zagra ten ten ten murawa taka sraka owaka? Wynik jest odzwierciedleniem pewnej jakości w grze a ta jest zdecydowanie po stronie Lecha i tylko chwilowe skrajne wahania formy mogą ją naruszyć. Z tym że Jaga nie prezentuje niewiadomo czego w swojej dobrej formie a Lech aż tak tragiczny jak się wydaje nie jest
 
F 0

filippo123321

Użytkownik
Hmm, nie wiem ile ogladales meczow Jagi w tym sezonie (czy nawet w poprzednim), ale jezeli dla Ciebie druzyna, ktora w kazdym meczu ma przewage w posiadaniu pilki (i to przewaznie dosc znaczna) &#39;raz podaje dobrze, a raz nie&#39; i gra &#39;typowa ligowa rabanke&#39;
to wlasciwie nie mamy o czym rozmawiac...
Probierz zrobil tam kapitalna robote i graja obecnie najlepsza pilke w lidze (zwlaszcza u siebie) i oni tego meczu nie przegraja.
Polecam obejrzec jakas powtorke meczu Jagi i zobaczyc czy graja ligowa rabanke.
Aris potrafili zamknac na wlasnej polowie przez 60 minut.
PS Dnipro nie moglo rozwinac skrzydel w tym dwumeczu, bo na obu stadionach murawa byla tragiczna. A ze taka murawa sprzyja defensywie to chyba kazde dziecko wie. Polecam zobaczyc mecze Polonii z poprzedniego sezonu. Poziom spotkan na takich murawach jest tragiczny.
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
typer36
stara mądrość ludowa mówi, że jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz.
Większą &quot;rąbanką&quot; i dostarczaniem 3-ligowej kopaniny od Lecha to mało która drużyna ostatnio może się poszczycić. Antyfootball jaki prezentuje Kuchenkowy Klub Sportowy i wybijanie długich piłek na pałę pod pole karne (zwykle po autach) to nie jest powód do dumu i samouwielbienia w jakie co niektórzy w Poznaniu zaczynają popadać.
W Białymstoku szykuje się zacięty mecz, jednak ja w przeciwieństwie do innych widzę wynik 0-0 lub 1-0 w, którąś strone, bo wątpię żeby Lechici tak szybko porzucili swoją przyprawiającą o mdłości taktykę na 0 z tyłu.
P.S. Nie mogę się doczekać jak im Juventus łomot spuści i to taki żeby trochę pokory nabrali
 
horus 129

horus

Użytkownik
O czym wy tu gadacie? Mecz Jagiellonia - Lech to czysta 2 jak dla mnie najpewniejszy typ kolejki. Jagiellonia ledwo poradziła sobie z drugim garniturem Lecha w superpucharze. Lech nie przegrał ostatnich 25 meczów w lidze, to aktualny mistrz Polski, nie stracił więcej niż 1 bramki w ostatnich ponad 30 meczach. Skoro nie strzelili im w obu meczach gwiazdorzy z Dnipro to ja nie widzę możliwości by mieli to zrobić przeciętni kopacze z Jagielloni. W poprzednim sezonie Lech pewnie pokonał Jagiellonię w Białymstoku i w tym sezonie będzie podobnie, Typ na dokładny wynik to 3:1 dla Lecha.
I nie ma co liczyć na zmęczenie Poznaniaków bo w meczu z Dnipro nie grali: Peszko, Injac, Rudnevs, Wilk, tylko niecałe pół godziny grał wichniarek, więc spokojnie Zieliński może wystawić wypoczętą linię pomocy oraz ataku. Forma Lecha idzie w górę, natomiast wartość Jagielloni chyba jednak troszkę przeceniana. Ale jak widzę szykuje się kolejna masówka, tak jak dziś na Legię i wczoraj na Dynamo.
Moja dobra rada, absolutnie nie typujcie w tym meczu 1, bo możecie się rozczarować.
W poprzednim sezonie Lech pewnie pokonał Jagę w Białymstoku? To chyba jedyne co widziałeś z tego meczu, to tekstową relację live w jakimś serwisie sportowym. Jaga prowadziła z Kolejorzem 2:0, jednak indywidualne błędy (zwłaszcza ten Gikiewicza) sprawiły, że skończyło się 2:3, ale Jaga wcale nie była zespołem gorszym, a już na pewno Lech nie wygrał tego spotkania jak to ująłeś &quot;pewnie&quot;.
Co do superpucharu, to skoro zauważyłeś, że kilku zawodników z podstawowego składu Lecha wtedy nie grało, to dlaczego nie dostrzegasz tego, że Jaga też najmocniejszym składem od początku tamtego spotkania nie grała. Na dodatek jeżeli mówisz, że w tamtym spotkaniu Kolejorz grał drugim garniturem, to ja się się ciebie pytam gdzie jest ten pierwszy? Chyba jeszcze w planach transferowych w takim razie.
W tym spotkaniu wszystko wskazuje na remis. Jaga u siebie nie przegrywa, Lech również porażek nie zaznaje, a do tego nie traci więcej niż 1 gola. Jaga nie jest gorsza, bo w poprzednim sezonie w 15 spotkaniach u siebie straciła tylko 6 bramek. Fakt, że 3 z Lechem, ale teraz to się nie powtórzy.
 
M 0

morbid

Użytkownik
typer36
stara mądrość ludowa mówi, że jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz.

Większą &quot;rąbanką&quot; i dostarczaniem 3-ligowej kopaniny od Lecha to mało która drużyna ostatnio może się poszczycić. Antyfootball jaki prezentuje Kuchenkowy Klub Sportowy i wybijanie długich piłek na pałę pod pole karne (zwykle po autach) to nie jest powód do dumu i samouwielbienia w jakie co niektórzy w Poznaniu zaczynają popadać.

W Białymstoku szykuje się zacięty mecz, jednak ja w przeciwieństwie do innych widzę wynik 0-0 lub 1-0 w, którąś strone, bo wątpię żeby Lechici tak szybko porzucili swoją przyprawiającą o mdłości taktykę na 0 z tyłu.

P.S. Nie mogę się doczekać jak im Juventus łomot spuści i to taki żeby trochę pokory nabrali
Mam nadzieję że mod usunie post kolegi zawierający obraźliwe stwierdzenia. A co do trzecioligowej kopaniny, to mam pytanie oglądałeś ostatnio jakiś mecz Lecha? Zwłaszcza z Cracovią? Każdy widzi co chce, a ja widzę na forum, że więdej tu nienawiści do co niektórych drużyn zadufania w swoich, mało obiektywizmu. A już na pewno za dużo emocjonalnego podejścia do typowania co powoduje straty... Nie typuje się na drużyny którym kibicujemy, no i przeciw tym, których nienawidzimy, gdyż emocje zasłaniają nam prawdziwy obraz sytuacji.
Czy z drużyny, która gra wyjątkową według ciebie padakę, oraz jest aż tak słaba powołuje się 11 piłkarzy do różnych reprezentacji?
Co do meczów z Dnipro, przypominasz sobie mecz Barcelona - Inter? Bronić się też trzeba umieć, zwłaszcza z lepszym przeciwnikiem.
Dalej podtrzymuję stanowisko, że kto zagra 1 czystą 1 wtopi i tyle, czy się to komuś podoba czy nie. Ale z pewnością zobaczymy bardzo dobry mecz w Białymstoku. Jagiellonia będzie chciała wygrać, Lech lubi grać z drużynami, które nie skupiają się tylko na defensywie. Sądzę że mimo wszystko po ciekawym i zaciętym meczu warto postawić 2 po dobrym kursie.
Ewentualnie dobra opcja to typ, że Rudnevs strzeli.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
typer36
stara mądrość ludowa mówi, że jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz.

Większą &quot;rąbanką&quot; i dostarczaniem 3-ligowej kopaniny od Lecha to mało która drużyna ostatnio może się poszczycić. Antyfootball jaki prezentuje Kuchenkowy Klub Sportowy i wybijanie długich piłek na pałę pod pole karne (zwykle po autach) to nie jest powód do dumu i samouwielbienia w jakie co niektórzy w Poznaniu zaczynają popadać.

W Białymstoku szykuje się zacięty mecz, jednak ja w przeciwieństwie do innych widzę wynik 0-0 lub 1-0 w, którąś strone, bo wątpię żeby Lechici tak szybko porzucili swoją przyprawiającą o mdłości taktykę na 0 z tyłu.

P.S. Nie mogę się doczekać jak im Juventus łomot spuści i to taki żeby trochę pokory nabrali
Dopracowali antytaktykę do tego stopnia że od 30 kilku meczy nie stracili więcej niż 1 gola. W polskich realiach wystarczyło to do nieprzegrania 20 kilku meczy z rzędu. To im trzeba oddać mimo że Lecha specjalnie nie lubię. Te niby ładne kombinacyjne ataki Jagi to będzie woda na młyn dla Lecha do bronienia się i kontrowania. A jak wyczują moment to sami nacisną

łomotu nie będzie, jednobramkowa porażka jak coś

Widzisz nawet jeśli mam nieco inne zdanie to wyrażam je w miarę łagodnie żeby nikogo nie urazić (ta rąbanka troche popsuła może). Ty jednak od razu obrażasz otwarcie klub i stwierdzasz dziwne fakty o kibicach plus jakieś dziwne emocje w P.S. Melisa może potrzebna albo jakieś wyluzowanie. Zacytuj sam sobie swoje pierwsze zdanie



Filippo no i co z tego że mają posiadanie i zamykają? Legia zamknęła Cracovie i ledwo wygrała, wczoraj zamknęła Bełchatów i nic to nie dało. Z przewagi musi coś wynikać. Jagiellonia jest zbyt świeża żeby mówić o regularnym prezentowaniu jakości
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Polonia Bytom
2:1​

Dzisiaj pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Wisły i Polonii. Nie wiem czemu jest to spotkanie omijane w rozważaniach na tę kolejkę. Spowodowane może to być tym, że w tym pojedynku jest zdecydowany faworyt w postaci Wisły. Kursy na pewno nie zachwycają a trzeba pamiętać, że dziś Wiślacy debiutują pod wodzą nowego trenera Maaskanta i to jak się zaprezentują pozostaje niewiadomą. Natomiast wiemy czego możemy spodziewać się po Polonii, która bardzo słabo rozpoczęła sezon i jest kreowana na jednego z kandydatów do spadku. Do tej pory zdobyli tylko punkt remisując z Lechią. Dzisiaj nawet o punkt będzie zdecydowanie trudniej. Przeciwnik o wiele lepszy. Ponad to piłkarze będą chcieli się pokazać przed nowym szkoleniowcem więc można spodziewać się że pod względem ambicji powinno być dobrze. Warto także rozważyć, że podopieczni trenera Szatałowa nie pokonają dzisiaj bramkarza Białej Gwiazdy.

Moje propozycje:

Wisła (około 1.35)✅
Polonia nie strzeli (okolo 1.60)⛔
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
O czym wy tu gadacie? Mecz Jagiellonia - Lech to czysta 2 jak dla mnie najpewniejszy typ kolejki. Jagiellonia ledwo poradziła sobie z drugim garniturem Lecha w superpucharze. Lech nie przegrał ostatnich 25 meczów w lidze, to aktualny mistrz Polski, nie stracił więcej niż 1 bramki w ostatnich ponad 30 meczach. Skoro nie strzelili im w obu meczach gwiazdorzy z Dnipro to ja nie widzę możliwości by mieli to zrobić przeciętni kopacze z Jagielloni. W poprzednim sezonie Lech pewnie pokonał Jagiellonię w Białymstoku i w tym sezonie będzie podobnie, Typ na dokładny wynik to 3:1 dla Lecha.
I nie ma co liczyć na zmęczenie Poznaniaków bo w meczu z Dnipro nie grali: Peszko, Injac, Rudnevs, Wilk, tylko niecałe pół godziny grał wichniarek, więc spokojnie Zieliński może wystawić wypoczętą linię pomocy oraz ataku. Forma Lecha idzie w górę, natomiast wartość Jagielloni chyba jednak troszkę przeceniana. Ale jak widzę szykuje się kolejna masówka, tak jak dziś na Legię i wczoraj na Dynamo.
Moja dobra rada, absolutnie nie typujcie w tym meczu 1, bo możecie się rozczarować.
Obejrzyj sobie mecz Jaga-Lech z tamtego sezonu. Lech wygrał na farcie. Arboleda strzelił w ostatnich minutach. Prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy dwie świetne okazje nie wykorzystaliśmy i się zemściło. Tak beznadziejne komentarza jak twój już dawno nie widziałem. Jaga nie jest przeciętna, wbijcie to sobie do głów. Nie liczy się tylko Legia, Lech, Wisła, Polonia. Liczy się też Jaga przyzwyczajajcie się do tego. Piszesz, że Lech nie przegrał x meczów, a Jaga u siebie też nie przegrała od roku. Te niby fajne ataki zostały bardzo ładnie rozpracowane przez panów z Ligi +, w którymś programie, gdy pokazali jak ładnie Jaga przechodzi z obrony do szybkiego ataku.
Smutne jest to, że Jaga dla niektórych to chyba musi Lige Mistrzów wygrać, żeby oni zaczęli traktować ten klub poważnie, a nie w kategoriach Cracovi(z całym szacunkiem dla tego klubu)
 
M 0

morbid

Użytkownik
Obejrzyj sobie mecz Jaga-Lech z tamtego sezonu. Lech wygrał na farcie. Arboleda strzelił w ostatnich minutach. Prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy dwie świetne okazje nie wykorzystaliśmy i się zemściło. Tak beznadziejne komentarza jak twój już dawno nie widziałem. Jaga nie jest przeciętna, wbijcie to sobie do głów. Nie liczy się tylko Legia, Lech, Wisła, Polonia. Liczy się też Jaga przyzwyczajajcie się do tego. Piszesz, że Lech nie przegrał x meczów, a Jaga u siebie też nie przegrała od roku. Te niby fajne ataki zostały bardzo ładnie rozpracowane przez panów z Ligi +, w którymś programie, gdy pokazali jak ładnie Jaga przechodzi z obrony do szybkiego ataku.

Smutne jest to, że Jaga dla niektórych to chyba musi Lige Mistrzów wygrać, żeby oni zaczęli traktować ten klub poważnie, a nie w kategoriach Cracovi(z całym szacunkiem dla tego klubu)
A co w moim komentarzu jest beznadziejne niby? To, że Jaga to jakaś wielka drużyna to chyba tylko twoje pobożne życzenie jako jej fana i tyle. I nie ma się do czego przyzwyczajać, bo póki co jest dla większości kibiców ligi zespołem na miejsca 4-6 i tyle. Nikt ich nie lekceważy, ale też przecenianie ich to byłaby chyba też przesada.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 3.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj odbędą się w naszej ekstraklasie 4 spotkania, w meczu rozgrywanym najpóźniej Zagłębie Lubin o 19:15 podejmie u siebie na Dialog Arenie drużynę Arki Gdynia. Drużyna gospodarzy to Zagłębie Lubin, zespół ten w ligowej tabeli zajmuje 14 miejsce z 1 punktem na koncie i stosunkiem bramkowym wynoszącym 3:5. Kolejne mecze Lubinian to: wyjazdowy remis 1:1 w Kielcach z Koroną, porażka na własnym stadionie 1:2 z Górnikiem Zabrze oraz wyjazdowa porażka 1:2 z warszawską Polonią. Goście to zespół Arki Gdynia, drużyna ta ma na swoim koncie 4 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 2:1, to wszystko daje drużynie Arki Gdynia 9 miejsce w ligowej tabeli. Kolejne mecze Arki to: porażka wyjazdowa z Wisłą Kraków 0:1, bezbramkowy remis w Poznaniu oraz zwycięstwo 2:0 w Gdyni z Górnikiem Zabrze. Ewentualna porażka Zagłębia w tym meczu doprowadzi ich do naprawdę ciężkiej sytuacji, 1 punkt po 4 spotkaniach to bardzo zła sytuacja. Dlatego Michał Bajor będzie chciał za wszelką cenę dzisiaj wygrać i udowodnić, że jest dobrym trenerem dodatkowy atut Lubinian, to wierni kibice których nie powinno dzisiaj zabraknąć mimo, że ostatni mecz na własnym stadionie to porażka. Piłkarze będą chcieli ucieszyć trenera, któremu wiadomo nie ma łatwo po śmierci żony, oraz poprawić humory kibicom. Dlaczego stawiam, że Arka nie zdobędzie gola ? Zespół z Gdyni jak do tej pory rozegrał 2 wyjazdowe spotkania i nie strzelił w nich jak do tej pory żadnej bramki. Wczorajsze spotkania udowodniły nam, że w naszej lidze raczej strzela bramki tylko jedna drużyna, dzisiaj myślę, że to będzie Zagłębie Lubin.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
-:-​

Jedno z ciekawszych spotkań z dzisiejszych pojedynków Ekstraklasy. Beniaminek Widzew będzie podejmować Polonię Warszawa. Widzew udanie wystartował remisując z Lechem czy pokonując Koronę. Tydzień temu ponieśli porażkę z Wisłą. Natomiast Polonia jak na razie wygrała wszystkie swoje mecze i dziś będzie chciała przedłużyć tę passę. Kadrowo drużyna gości jest mocniejsza. Jednak dzisiaj trener Bakero nie będzie mógł wystawić Andrzeja Mierzejewskiego co będzie sporym osłabieniem Czarnych Koszul. Niepewny jest także występ Tomasza Brzyskiego i Dariusza Pietrasiaka. Jednak nie wykluczone, że zobaczymy ich dzisiaj na murawie. Wg bukmacherów minimalnym faworytem tego spotkania jest ekipa gości. Na tak wyrównane kursy na pewno wpływ ma brak Mierzejowskiego. Mimo to jestem skłonny zaryzykować grę z podpórką na drużynę z Warszawy. Kiedyś ich seria musi zostać przerwana może nawet i dzisiaj. Mimo tego nie sądzę, by przegrali z łódzkim Widzewem.

Moja propozycja:

Polonia dnb (okolo 1.60)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W wybijaniu dlugich pilek to zdecydowanie bryluje Legia Warszawa. Ten zespol jest tak przykry, ze az szkoda gadac. Tyle kasy wydane na transfery i to zrobione wczesniej a graja totalne zero...Zastanawiam sie co Skroza zrobil z ta druzyna...Chyba jako jeden z 1wszych mial cala druzyne do dyspozycji dosc wczesnie i mial czas ja przygotowac. Tym czasem ta druzyna to dno w chwili obecnej. Bramkarz Antolovic to tez chyba niewypal sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom