>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka Ekstraklasy 27.08 - 29.08.2010

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik


Piątek
27/08/2010
Korona Kielce - Cracovia Kraków
2.30 3.10 3.10
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
1.65 3.55 5.20

Sobota 28/08/2010

Wisła Kraków - Polonia Bytom
1.35 4.65 8.00
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
2.55 3.05 2.75

Widzew Łódź - Polonia Warszawa
3.00 3.10 2.35
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
2.10 3.15 3.45
Niedziela 29/08/2010
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
2.60 3.15 2.65
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
2.50 3.00 2.85
kursy Tobet
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów !
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka...
Korona - Cracovia
Pasy zapowiadaja za chca sie odbic od ligowego dna i zmazac plame po meczu w Poznaniu. W ich szeregi wraca objawienie pierwszego meczu tej rundy, Saidi Niti cos tam cos tam, moze on znaczaco rozruszac Krakusow w ofensywie. Niemniej jednak pomimo zakontraktowania defensora z Holandii, Suart&#39;a (czekaja wciaz na certyfikat ale Ulatowski bierze go do Kielc) to ciezko spodziewac sie naglej poprawy gry obronnej (nie zagrali jeszcze meczu na zero z tylu a w 3 meczach stracili 9 goli). Z drugiej strony Korona ktora jak na razie w kazdej kolejce przynajmniej raz strzelala do bramki rywala, grajaca u siebie ofensywna pilke i majaca Wtorka w swietnej dyspozycji. Spodziewam sie otwartego meczu z bramkami, nikt murowal nie bedzie bo Korona u siebie tego nie robi a Cracovia tego nie potrafi (probowali na Lechu i wiadomo jak sie skonczylo). Pasy traca srednio 3 gole na mecz wiec sami moga over pokryc ;-).
over2,5 2,35 b365 - value IMO
W niektorych bukach nawet po 2,4.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
W piątek ciekawy mecz w Warszawie, gdzie Legia zagra z GKS. Faworytem spotkania jest Legia, która u siebie w obecnym sezonie uważam, że będzie prezentować się świetnie. GKS przeciętnie radzi sobie na wyjazdach. Obie drużyny jak dotąd zgromadziły po 6pkt. Legia pokonała Śląsk i Cracovię, a GKS Polonię B. i Ruch. Drużyna z Warszawy przegrała 3:0 derby, a GKS nie zdołał ugrać punktu w Białymstoku, mimo że ciekawie się prezentowali to byli drużyną słabszą. W tamtym sezonie Legia w Bełchatowie wygrała 1:0 po ładnej bramce z wolnej Maćka Iwańskiego, a na wiosnę zremisowali 2:2 przy Łazienkowskiej po dwóch bramkach Iwańskiego. Drużyna z Bełchatowa powinna coś strzelić mając takich napastników jak Kuświk i Żewłakow. To co pokazał Chinyama we Wrocławiu to katastrofa. Ciekawy kurs, że nie strzeli.
Moje propozycje typów: Legia win -1,65 , ponad 2,5gola -2,20, Iwański strzeli -3,35, Chinyama nie strzeli -1,38 Unibet
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Korona Kielce - Cracovia Kraków
W tym spotkaniu warto postawić na X2 1,55 jest jak najbardziej do przyjęcia. Zespół Cracovii w mojej opinii zagrał niezłe spotkanie z Legia (na remis) oraz ze Śląskiem również remis spokojnie mógł być natomiast meczu z Lechem nie widziałem więc nie będę nic o tym meczu pisał jednak wynik mówi sam za siebie.Nie wierzę że zespół Ulatowskiego nie jest zmobilizowany z zdeterminowany po takich &quot;batach&quot; od Kolejorza aby jutrzejsze spotkanie wygrać.Co do Korony Kielce no to tak nie zrobili na mnie dużego wrażenia w spotkaniu z Zagłębiem (1:1) oraz z Widzewem przegrywając u siebie 1:2 meczu z Bytomiem nie widziałem ale czytając komentarze też nic wielkiego nie grali.Uważam,że właśnie Korona jest zespołem na którym Cracovia ma szanse się odbić od dna i zdobyć pierwsze pkt w tym sezonie.

Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Tutaj widzę jako faworyta zespół gospodarzy którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej (chociaż do optymalnej formy brakuje wiele). W meczu ze Śląskiem naprawdę zagrali niezłe spotkanie patrząc na poprzednie mecze. GKS w pierwszym meczu pokonał Bytom później poniósł porażkę i w moim odczuciu zagrali fatalny mecz z Jagiellonią która zdominowała każdy sektor pola GKS nie istniał w tym meczu może poza kilkoma minutami...Ostatnie spotkanie GKS to zwycięstwo nad Niebieskimi dla mnie ten mecz był na remis.Czyżby nadal niemoc zawodników GKS na wyjazdach? Mam nadzieję że tak i to Warszawiacy którzy aspirują na mistrza zdobędą kolejne 3 pkt. A kurs 1,65 bardzo mnie zadowala.
To tak w telegraficznym skrócie o tych spotkaniach.
Moje propozycje:
Korona Kielce-Cracovia Kraków X2 1,55
Legia Warszawa-GKS Bełchatów 1 1,65
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Krycha ja bym uwazal z tym ze Czini nie strzeli. Racja ze we Wroclawiu bardzo slabo gral ale to jest najwieksza chimera w ekstraklasie. On moze nic nie grac caly mecz ale strzela z kazdej pozycji, czesto po autach ale tez zdarza sie ze po prostu mu siadzie i wtedy wtopa po 1,38. IMO nie warto tego grac.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Moim zdaniem kolejka piekielnie trudna do typowania. Któż to wie co np. wydarzy się w Kielcach, gdzie miejscowa drużyna zmierzy się z potrzebującą punktów jak tlenu Cracovią. Ekipa Ulatowskiego nie grała do tej pory źle, ale trochę brakowało jej szczęścia, trochę zabrakło koncentracji i na koncie punktowym świeci się okrąglutkie zero. W Białymstoku zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski, a więc Lechem Poznań, który to dzisiaj rozegra ważny mecz w LE i będzie miał mniej czasu na regenerację sił niż Jaga. W poprzednim sezonie Jagusia przegrała na własnym stadionie tylko jedno spotkanie, ale właśnie z Kolejorzem. Tym razem liczę, że będzie lepiej. Oby w niedzielę, smaliło słońce, było oberwanie chmury, lub spadła gruba warstwa śniegu, wtedy o wynik byłbym spokojny, gdyż Jaga ostatnio w trudnych warunkach radziła sobie bardzo dobrze. Mecze Legii z Bełchatowem, Górnika z Ruchem i Widzewa z Polonią również są dla mnie niewiadomą.
Znacznie lepiej wygląda mecz z udziałem Wisły, która wraz z nowym szkoleniowcem podejmie bardzo słabiutko grającą Polonie Bytom. Bytomianie są dla mnie jak na razie najgorszym zespołem, który równać się może jedynie z Zagłębiem Lubin, co dla ekipy z Lubina chluby nie przynosi. Wiślacy powinni uporać się z rywalem, jeżeli zagrają poprawnie w obronie, bo formacje ofensywne mają całkiem ciekawe. Kurs jednak na to spotkanie do najciekawszych nie należy. Po cichu zastanawiam się nad zwycięstwami Sląska i Arki na wyjazdach, hmm może z podpórką te mecze? Zwłaszcza Śląsk wygląda ciekawie i granie przeze mnie czystej 2 nie jest wykluczone. Drużyna ta ma potencjał w ataku i nieco kulejącą linię defensywną, ale... Lechia nie ma za bardzo kim straszyć.
Wstępnie więc wybieram takie rzeczy:
- Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław - 2
- Wisła Kraków - Polonia Bytom - 1
- Cracovia strzeli (ewentualnie obie strzelą)
 
sobek13 0

sobek13

Użytkownik
Witam wszystkich
zastanawiam sie nad derbami slaska. Pierwsze co kusi to kurs 2.40 na gospodarzy.Wiem ze takie mecze rzadza sie swoimi prawami, ale górnik zabrze jeszcze u siebie w tym sezonie nie wygrał, wiec takie spotkanie to swietna okazja zeby pokazac sie swoim kibicom, którzy ostatnio swoj zespoł w Zabrzu ogladali 06/08/2010.
Ostatnie spotkanie w pucharze polski zwyciestwo górnika z wisla plock 3 do 1, poza tym w spotkaniach (nawet tych przegranych) górnik niezle sie prezentowal.

Mój typ
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1 kurs 2.40
 
candida 45

candida

Użytkownik
Korona - Cracovia
Pasy zapowiadaja za chca sie odbic od ligowego dna i zmazac plame po meczu w Poznaniu. W ich szeregi wraca objawienie pierwszego meczu tej rundy, Saidi Niti cos tam cos tam, moze on znaczaco rozruszac Krakusow w ofensywie. Niemniej jednak pomimo zakontraktowania defensora z Holandii, Suart&#39;a (czekaja wciaz na certyfikat ale Ulatowski bierze go do Kielc) to ciezko spodziewac sie naglej poprawy gry obronnej (nie zagrali jeszcze meczu na zero z tylu a w 3 meczach stracili 9 goli). Z drugiej strony Korona ktora jak na razie w kazdej kolejce przynajmniej raz strzelala do bramki rywala, grajaca u siebie ofensywna pilke i majaca Wtorka w swietnej dyspozycji. Spodziewam sie otwartego meczu z bramkami, nikt murowal nie bedzie bo Korona u siebie tego nie robi a Cracovia tego nie potrafi (probowali na Lechu i wiadomo jak sie skonczylo). Pasy traca srednio 3 gole na mecz wiec sami moga over pokryc .


Cracovia - zespol niedoceniany. W pasiastej stronie Krakowa dzieje sie naprawde dobrze, sa wzmocienia, nowy stadion, i przedewszyskim swietny trener ktory ma poparcie ze strony prezesa. Brakuje tylko wynikow ale te przyjda, Cracovia bowiem miala naprawde trudny start ligi, wyjazdy do Warszawy i Poznania nie sprzyjaja budowaniu morale, przynajmniej przez druzyne ktora potrzebuje punktow do walki o utrzymanie. Z trzech pierwszych meczy tylko spotkanie w Poznaniu mialo jednostronny przebieg co jest wynikiem nietrafionej taktyki trenera, zaryzykowal i nieoplacilo sie. Nie zmienia to jednak faktu ze wielce zdeterminowani goscie maja w tym meczu szanse aby cos udowodnic, narazie bowiem sa czerwona latarnia a w mojej opinii stac ich na wiecej. Korona jesli nie zagra jakos wyjatkowo dobrze, bedzie rownorzednym przeciwnikiem dlam zepsolu z Krakowa, ten jednak bardziej zdeterminowany moze przechylic szale zwiciestwa na swoja korzysc.


Korona - Cracovia DNB 2 6/10



W drugim meczu faworyt jest jeden, ale Legia zawodzi na starcie. Szczesliwe zwyciestwa z Cracovia i Slaskiem stawiaja pod znakiem zapytania forme zawodinkow na ktorych gra stolecznych miala sie opierac. GKs to z kolei taka szara ekipa ktora potrafi zaskoczyc kolorowa gra, i choc ta druzyna jest w przebudowie wykluczam aby mecz mial przebieg jednostronny

Mimo wszysko

Legia - GKS 1
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Z niecierpliwością będę czekał na niedzielę i szlagier tej kolejki Jagiellonia-Lech. Minimalnym faworytem zdaje się być tutaj drużyna Jagiellonii. Dobry start w lidze, 3 mecze bez porażki, a co za tym idzie wysokie morale drużyny i pewność siebie no i atut własnego boiska, niewątpliwie będą miały znaczenie. Po drugiej stronie barykady bohaterowie, bo tak można nazwać piłkarzy Lecha po dzisiejszym awansie do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Na pewno zmęczeni tym bojem z drużyną Dnipro Dnipropietrowsk, ale dzięki temu jeszcze bardziej zmotywowani. Jedno jest pewne-czeka nas mecz pełen emocji i raczej zdecydowałbym się tutaj na over 2.5. Swoją drogą zastanawiam się jak będzie wyglądała ta runda jesienna w wykonaniu Lecha, biorąc pod uwagę mecze w europejskich pucharach?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj zdecydowanie gram na zwycięstwo Legii. Skorża mówi, że takie mecze trzeba wygrywać i ja zaufam jego podopiecznym. Bełchatów mimo ruchów transferowych do Polonii, ciągle ma ciekawy zespół i 6 punktów nie było dziełem przypadku, ale wydaje mi się, że Łazienkowska może stać się w tym sezonie twierdzą trudną do zdobycia. Czekam aż wreszcie odpali Manu czy Cabral. Poza tym grałbym, że dzisiaj Chinyama strzeli bramkę ;)
Legia - 1,65 w Tobet
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dzisiaj zdecydowanie gram na zwycięstwo Legii. Skorża mówi, że takie mecze trzeba wygrywać i ja zaufam jego podopiecznym. Bełchatów mimo ruchów transferowych do Polonii, ciągle ma ciekawy zespół i 6 punktów nie było dziełem przypadku, ale wydaje mi się, że Łazienkowska może stać się w tym sezonie twierdzą trudną do zdobycia. Czekam aż wreszcie odpali Manu czy Cabral. Poza tym grałbym, że dzisiaj Chinyama strzeli bramkę ;)
Legia - 1,65 w Tobet
Zgadzam sie, jak tez zdecyduje sie zagrac ten mecz, poza tym kolejka ciezka do wytypowania, wiec chyba poczekam na nastepny weekend w polskiej ekstraklasie.
Chociaz jeszcze co do tego meczu to uwazam ze nie badnie tu jakis grad bramek i mecz zakonczy sie skromnym zwyciestwem gospodarzy po wyrownanym meczu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Korona Kielce - Cracovia Kraków
1:0​

Dzisiaj w Ekstraklasie czekają nas dwa spotkania. Oba zapowiadają się interesująco, ale na razie zajmę się pojedynkiem Korony z Cracovią. Dla drużyny gości będzie to bardzo ważny mecz mimo że to dopiero początek sezonu. Jednak na razie jako jedyna drużyna po 3 kolejkach maja na koncie 0 punktów. Do tego dochodzi lanie jakie dostali ostatnio od Lecha. Ambicje tej ekipy przed sezonem były zdecydowanie wyższe. Teraz trener Ulatowski musi zadbać o motywację piłkarzy by dziś wyszli na murawę z nastawieniem zdobycia swoich pierwszych punktów. Gospodarz tego spotkania Korona też na razie niczym wielkim nie zachwyciła. Remis z Zagłębiem czy skromne zwycięstwo nad Polonią Bytom nie może robić wrażenia. Dlatego uważam, że dzisiaj jest spora szansa przed zespołem z Krakowa na zdobycz punktową. Oprócz spotkania z Lechem nie prezentowali się źle. Teraz kiedy zmierzą się z teoretycznie równorzędnym rywalem będą mieli okazje pokazać się z dobrej strony a co ważniejsze zdobyć jakieś punkty. Dość prawdopodobny wydaje się być wynik remisowy. Ale oczywiście pewniejszym typem z opłacalnym kursem powinna okazać się gra z podpórką lub dnb. Można także pomyśleć nad zagraniem over 1.5 gola. cygeiro proponuje po o wiele bardziej atrakcyjnym kursie over 2.5. Jednak moim zdaniem ten typ najlepiej zagrać jako singiel. Mecz w którym obie drużyny zagrają o ofensywnie nie powinien skończyć się tylko na 1 bramce.

Moje propozycje:

Cracovia lub remis / dnb (około 1.55 / 2.15)⛔
remis (około 3.00)⛔
over 1.5 (około 1.40)⛔
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram jak najbardziej poprzedników jeśli chodzi o wygraną Legii i over w meczu Cracovii.

Legia u siebie przy publiczności będzie trudna do pokonania. Widać to było w meczu z Cracovią gdzie niesieni super dopingiem Legioniści najpierw wyrównali a później zadali decydujący cios. Wrócił Choto a to filar obrony Wojskowych.
Bełchatów według mnie będzie zdobywał większość punktów u siebie, na wyjazdach pokazli już to w Białymstoku że nie są super drużyną.

Do Cracovii wraca Saidi Ntibazonkiza i na niego bardzo liczę w ofensywie Pasów, w niezłej dyspozycji jest Ślusarski. Zarówno obrona Korony jak i Cracovii nie są szczelne, Cracovia pokazała to w ostatnim meczu gdzie straciła 5 goli. Korona zaś w meczu z Widzewem gdzie ich obronę co chwilą nękał Sernas i spółka.
 
legia 122

legia

Użytkownik
w Warszawie mocno leje...Bełchatów zapewne zagra ultradefensywnie - typowe murowanko .
Legia pewnie będzie waliła głową w mur - już widzę te bezsensowne wrzutki na osamotnionego napastnika...
niby każdy myśli że Legia powinna tu bezapelacyjnie wygrać , ale mecz może się skończyć równie dobrze wynikiem 0:0 ...
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
w Warszawie mocno leje...Bełchatów zapewne zagra ultradefensywnie - typowe murowanko .
Legia pewnie będzie waliła głową w mur - już widzę te bezsensowne wrzutki na osamotnionego napastnika...
niby każdy myśli że Legia powinna tu bezapelacyjnie wygrać , ale mecz może się skończyć równie dobrze wynikiem 0:0 ...
Wiadomo tez tak sie moze zdarzyc, ale nie ma watpliwosci, ze to Legia jest faworytem tego spotkania. Warunki beda ciezkie i napewno to nie pomaga, ale warunki sa takie same dla obu ekip, wiec dlaczego Legia mialaby nie wygrac. Wydaje mi sie ze bramka padnie z jakiegos strzalu z dystansu i w mojej ocenie mozna tez zagrac under 2.5.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: Korona
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj odbędą się 2 spotkania polskiej ekstraklasy: Korona Kielce - Cracovia Kraków oraz Legia Warszawa - GKS Bełchatów, w obu tych meczach faworytami są gospodarze spotkania. Korona Kielce to zespół który ma na swoim koncie 4 punkty: 1:1 w Kielcach z Zagłębiem Lubin, ponowny mecz w Kielcach, ale tym razem porażka 1:2 z Łódzkim Widzewem, oraz wyjazdowe zwycięstwo w Bytomiu 1:0 z tamtejszą Polonią.
Cracovia Kraków to natomiast zespół który zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli mając na swoim koncie 0 punktów: 3 porażki. Zaczęło się od meczu w Warszawie z Legią - porażka 1:2, następnie porażka na &quot;własnym stadionie&quot; na Suchych Stawach 2:3 ze Śląskiem Wrocław, oraz ostatni mecz &quot;Pasów&quot; który był kompletnym niewypałem 0:5 na wyjeździe w Poznaniu z Lechem. Po samych wynikach możemy zauważyć jakie jest morale zespołu. Korona w ostatnim meczu wygrała, natomiast Cracovia została kompletnie rozbita. Korona mimo, że na własnym boisku w 2 meczach zdobyła zaledwie 1 punkt spisywała się bardzo dobrze, szczególnie w spotkaniu ze Zagłębiem Lubin, gdzie nie wygrali na własne życzenie. Myślę, że Korona na własnym stadionie z dopingiem kibiców i z skutecznym Andrzejem Niedzielanem mającym na swoim koncie 3 gole jest w stanie pokonać słabą Cracovię.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Korona Kielce - Cracovia
Moim zdaniem dobry mecz zapowiada się w Kielcach. Poprzednicy napisali już o tym spotkaniu bardzo wiele i po części się z nimi zgadzam. &quot;Pasy&quot; jak już ktoś wspomniał mocno niedoceniane. W Poznaniu ostatni polegli aż 5:0, ale myślę, że ta wysoka porażka nie oddaje zupełnie tego, co działo się na boisku. Oglądałem ich debiut w tym sezonie ze Śląskiem, bardzo dobry mecz, wcale nie musieli przegrać. A jednak, trzy mecze, zero punktów. Wraca po kontuzji Ntibazonkiza. On naprawdę robi różnicę. Poza tym do średnio spisującej się obrony ściągnięto Stuarta. Nie znam kolesia, ale skoro za transfery odpowiada Tomek Rząsa to musi być to dobry defensor na polskie warunki. Korona mimo wszystko słabsza niż w poprzednim sezonie. Jest Niedzielan, ale nie ma Wilka i Kiełba. Mój typ: Cracovia X2
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
W meczu Legii z Bełchatowem wielkich roszad w składzie nie będzie. Jednak Maciej Skorża mógłby w końcu postawić na innego obrońcę, który z pewnością prezentowałby się lepiej, niż Jakub Wawrzyniak ...
Oto przypuszczalne składy :
Legia Warszawa - Marijan Antolović, Artur Jędrzejczyk, Dickson Choto, Jakub Wawrzyniak, Marcin Komorowski, Ivica Vrdoljak, Ariel Borysiuk, Maciej Iwański, Manu, Maciej Rybus, Takesure Chinyama
GKS Bełchatów - Łukasz Sapela, Zlatko Tanevski, Marcin Drzymont, Mate Lacić, Jacek Popek, Tomasz Wróbel, Grzegorz Baran, Janusz Gol, Kamil Poźniak, Maciej Małkowski, Marcin Żewłakow
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do meczu Legii z Bełchatowem - sam go obstawiłem, choc roznie moze byc. Ale jesi Legia walczy o mistrza a takiie sa plany to na 2ga porazke pozwolic sobie nie moze. Bynajmniej nie juz na samym poczatku. Jedyne czego sie obawiam to X.
Jesli chodzi o Korone to ciezki mecz do wytypowania...Dla Cracovii bardzo wazny mecz, bo wciaz 0 pkt...A wcale nie graja zle. Brakuje im szczescia. Zreszta Ulatowski popelnia chyba jakies bledy, bo to juz 2 sezon z rzedu kiedy zespol przez niego prowadzony fatalnie zaczyna, a pozniej sie odbija. Ponadto nie zagra Nibizakonta ( nie pamietam dokladnie jak to sie pisze i mowi ???? ???? ). Ja jednak bardziej kierowałbym sie ku Koronie mimo wszystko. Ewentualnie X.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co do meczu Legii z Bełchatowem - sam go obstawiłem, choc roznie moze byc. Ale jesi Legia walczy o mistrza a takiie sa plany to na 2ga porazke pozwolic sobie nie moze. Bynajmniej nie juz na samym poczatku. Jedyne czego sie obawiam to X.
Niby Skorża wypowiadał się, że w tym meczu Legia pokaże charakter i nie będzie już tak rażących błędów, jak w meczach poprzednich. Mówił również o tym, że innego wyniku nikt sobie nie wyobraża, niż zwycięstwo, więc trzymam za słowo. Skoro drużyna ma walczyć o mistrzostwo Polski, to musi pokazać, że ją na to stać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom