>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka Ekstraklasy 27.08 - 29.08.2010

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
co sądzicie?
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bwin
Analiza:
Tu raczej krótko - Legia z meczu na mecz rośnie w siłę co można obserwować po wynikach. Do defensywy powrócił Choto i diametralnie odmienił jej grę [teraz dopiero coś grają:wink: ] a ponad to Wojskowi grają u siebie - przed własną publiką. I chyba nie ma nikogo kto by zaprzeczył że jest to 12-ty zawodnik. Po poprzednim meczu, na forach Polonii W. i Craxy można było przeczytać posty z podziwem dla naszego dopingu. A Legioniści niesieni naszymi okrzykami zdołali strzelić zwycięską bramkę w ostatnich sekundach gry. GKS gra dość przeciętnie dlatego skupiając się tylko nad plusami Legii stawiam dziś na Warszawiaków w ciemno.

Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: under 2,5
Kurs: 1,57
Buk: Bwin
Analiza: Ciężko mi się jakoś bardziej rozpisywać nad tym meczem bo uczciwi przyznam że nie robiłem żadnej głębokiej analizy. Ale po wynikach i stylu gry można się spodziewać kolejnego undera. Korona w tym sezonie nie zdobyła jeszcze w meczu więcej jak jednego gola a Craxa gra raczej w kratkę. Wynikiem meczu z Lechem bym się raczej nie sugerował bo to była zdecydowanie wpadka. Z Legią Cabaj przekombinował i tylko na własnej murawie mieli wymianę ognia ze Śląskiem. Myślę że w tym pojedynku nie będzie można popatrzeć na jakąś porywającą grę w ataku i jeśli Cabaj nie przesadzi z głupimi błędami to mecz zakończy się 1-0 dla Korony.
 
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Propozycja na każdy mecz, buk bet365
Korona Kielce - Cracovia Kraków
over 1,5 @ 1,45
Obstawiam co najmniej dwie bramki w tym meczu, liczę zwłaszcza na dyspozycję Niedzielana ???? i wg mnie zerowy dorobek punktowy Cracsy nie odzwierciedla jej dyspozycji. Muszą się odblokować i ugrać jakieś punkty, także powinni coś strzelić dziś.
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Legia @ 1,61
Uważam, że dyspozycja Legii będzie się poprawiać z meczu na mecz, wg mnie Warszawiacy to pretendenci do mistrzostwa. Mają mocną kadrę i nie powinni u siebie przegrać z Bełchatowem.
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Wisła wygra do zera @ 1,80
Mam słabość do holenderskiej myśli szkoleniowej i sądzę że nowy trener poustawia Wisłę. Polonia nie stwarza dużego zagrożenia strzeleckiego, i jeśli gospodarze będą kontrolować grę, nie powinni stracić gola.
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Śląsk dnb @ 1,83
Jeden z ciekawszych meczów tej kolejki. Wszystko się może zdarzyć, także jeśli obstawiać, to z podpórką albo dnb. Mój wybór padł na Śląsk, mają mocniejszą kadrę, Diaz w dobrej formie strzeleckiej, Lechii atut gospodarza częściowo odpada przez protest kibiców. Wg mnie warto po takim kursie.
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
Over 2,5 @ 2,35
Teoretycznie Polonia jest w świetnej formie i powinna wygrać. Jednak nie odważę się na obstawienie 4 zwycięstwa Czarnych Koszul z rzędu, zwłaszcza że Widzew ma przebłyski fajnej gry i ma w składzie żądło - Sernasa. Może paść over, mecz dobrych napastników z obu stron i wg mnie otwarta gra w tym meczu.
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Wynik 1:0 @ 6,00
Taki singielek dla zabawy, wg mnie to najbardziej prawdopodobny wynik. Arka nie powinna wiele ugrać, Zagłębie za to bez wyjątkowej formy, zwłaszcza w ataku.
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Obie drużyny strzelą @ 1,90
Nie mam pojęcia jak się ułoży to spotkanie, będzie na pewno ciekawie. Uważam, że Jaga strzeli na pewno, ale liczę że Lech na fali powalczy, a niemoc strzelecka - mam nadzieję - dotyczy tylko europejskich pucharów.
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Remis i under 2,5 @ 3,40
W końcu to derby ???? na dodatek poziom meczu powinien być wyrównany, taki strzał, może wpaść po niezłym kursie.
Komentarze mile widziane ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
co sądzicie?
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bwin
Analiza:
Tu raczej krótko - Legia z meczu na mecz rośnie w siłę co można obserwować po wynikach. Do defensywy powrócił Choto i diametralnie odmienił jej grę [teraz dopiero coś grają:wink: ] a ponad to Wojskowi grają u siebie - przed własną publiką. I chyba nie ma nikogo kto by zaprzeczył że jest to 12-ty zawodnik. Po poprzednim meczu, na forach Polonii W. i Craxy można było przeczytać posty z podziwem dla naszego dopingu. A Legioniści niesieni naszymi okrzykami zdołali strzelić zwycięską bramkę w ostatnich sekundach gry. GKS gra dość przeciętnie dlatego skupiając się tylko nad plusami Legii stawiam dziś na Warszawiaków w ciemno.
Podobnie jak Ty, liczę na zwycięstwo warszawskiej ekipy. Grają u siebie i to jest z pewnością wielkie &quot;wzmocnienie&quot;, jednak ten dwunasty zawodnik nie zawsze pomaga. Trzeba przyznać, iż w meczu przeciwko Cracovii mieli sporo szczęścia, że udało im się zdobyć tą zwycięską bramkę. Dickson Choto powrócił do szeregów obronnych, co jest dużym wzmocnieniem Legionistów, jednak postawa Wawrzyniaka w ostatnich meczach woła o pomstę do nieba. Piszę o tym już kolejny raz, jednak nie mogę przejść obok tego obojętnie. W każdym meczu przegrywa pojedynki, których nie powinien. Zawodnicy, którzy nie mają aż tak wielkich umiejętności, czasami mijają go niczym trampkarza. Może najwyższa pora, aby Skorża postawił na kogoś innego. Astiz jeszcze nie powrócił, więc Wawrzyniak jest niezagrożony w defensywie, jednak już niedługo może stracić miejsce w podstawowej &quot;11&quot;.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jeśli chodzi o Legię to zgadzam się z przedmówcami. Kompletnie nie widzi mi się dzisiaj zwycięstwo GKSu. Z drugiej strony Legia jak Legia lubi nieraz napsuć nerwów. Dlatego nie zdziwi mnie wymęczone zwycięstwo 1:0 ani też remis. Co nie zmienia faktu, że Wojskowi są dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Po stronie gości nie widzę atutów, którymi mogliby zagrozić podopiecznym trenera Skorży. Spodziewać się należy, że ich celem na mecz przy Łazienkowskiej jest zdobycie punktu a nie walka o zwycięstwo. Dlatego zastanawiam się czy nie lepszym typem byłaby gra na under 2.5 lub goście nie strzelą. Czekam na Wasze opinie.

under 2.5 (okolo 1.60)✅
goście nie zdobędą gola (okolo 1.9)⛔
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli chodzi o Legię to zgadzam się z przedmówcami. Kompletnie nie widzi mi się dzisiaj zwycięstwo GKSu. Z drugiej strony Legia jak Legia lubi nieraz napsuć nerwów. Dlatego nie zdziwi mnie wymęczone zwycięstwo 1:0 ani też remis. Co nie zmienia faktu, że Wojskowi są dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Po stronie gości nie widzę atutów, którymi mogliby zagrozić podopiecznym trenera Skorży. Spodziewać się należy, że ich celem na mecz przy Łazienkowskiej jest zdobycie punktu a nie walka o zwycięstwo. Dlatego zastanawiam się czy nie lepszym typem byłaby gra na under 2.5 lub goście nie strzelą. Czekam na Wasze opinie.
Typ na under 2.5 wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Po 3 kolejkach Legia w każdym meczu zwycięża, lecz strzela bardzo mało bramek. Również nie traci zbyt wiele. Fakt, w meczu z Polonią, gracze &quot;Czarnych Koszul&quot; zaaplikowali im aż 3 bramki, jednak drużyna z Bełchatowa gra zupełnie inaczej i w swoich szeregach nie ma tak dobrych zawodników, jakimi są Poloniści. Również uważam, że Legia w dzisiejszym meczu wygra, lecz różnicą jednej bramki. Skłonny byłbym nawet powiedzieć, że 1:0 ???? .
 
candida 45

candida

Użytkownik
goście nie zdobędą gola (okolo 1.9)
Widze w tym meczu mozliwosc ukłucia przez GKS. W meczu z Craxa, Legia dostawala raz po raz pilke za plecy i krakowianie wychodzili na czysta pozycje, tylko strzeleckiej niemocy zawdzieczamy fakt ze Legia nie zostala rozstrzelana. Bramkarz Legii narazie w mojej ocenie broni niezbyt pewnie, widac brak komunikacji z obrancami, powrot Choto wcale nie musi tego zmienic.


Legia lubi wygrywac minimalnym nakladem sil, ale jesli GKS cos strzeli beda musieli odpowiedziec dwoma golami. Dla mnie Over 2,5 i Legia na dzis ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Niedzielan wg mnie na poważnie powinien być brany pod uwagę przy powołaniach. On nie musi zostawać królem strzelców - on umie się znaleźć w sytuacji i co ważne wykorzystać ją a nie na pałe bo panika że dobra okazja. Mam nadzieję że Smuda go widzi
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Niedzielan wg mnie na poważnie powinien być brany pod uwagę przy powołaniach. On nie musi zostawać królem strzelców - on umie się znaleźć w sytuacji i co ważne wykorzystać ją a nie na pałe bo panika że dobra okazja. Mam nadzieję że Smuda go widzi
Miejmy nadzieję, że już niedługo go zauważy. Niedzelan jest w świetnej dyspozycji, co pokazuje w każdym meczu. Dziś kolejna zdobyta bramka potwierdza to, że znajduje się w świetnej dyspozycji i będzie do końca walczył nawet o koronę króla strzelców. Warto powołać tego zawodnika do naszej reprezentacji, tym bardziej, że taką grą, jaką nasze &quot;Orły&quot; prezentują obecnie, nie możemy się zachwycać.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Miejmy nadzieję, że już niedługo go zauważy. Niedzelan jest w świetnej dyspozycji, co pokazuje w każdym meczu. Dziś kolejna zdobyta bramka potwierdza to, że znajduje się w świetnej dyspozycji i będzie do końca walczył nawet o koronę króla strzelców. Warto powołać tego zawodnika do naszej reprezentacji, tym bardziej, że taką grą, jaką nasze &quot;Orły&quot; prezentują obecnie, nie możemy się zachwycać.
Powołać jak najbardziej można, tylko zadajmy sobie pytanie czy jest sens? Może i będzie strzelał bramki, ale czy nie lepiej ogrywać teraz młodych napastników pod kątem zbliżających się u nas Mistrzostw Europy? Niedzielan będzie miał wtedy 33 lata i nawet niech utrzyma taką formę do tego czasu, a dalej co? Zaczną się eliminacje do Mistrzostw Świata i dopiero wtedy będziemy budować drużynę? Czekam na Wasze opinie.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Możliwe, a nawet tak powinno być. Tylko też kogo powoływać konkretnie ? Sobiech jak najbardziej, Smolarek już dołącza do reprezentacji, ponadto nie ma wielu młodych, dobrych napastników w naszej lidze. Są jeszcze typowi średniacy, jednak fakt, trzeba każdemu dać szansę.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Sobiech i Lewandowski to według mnie podstawa. Irek Jeleń też już niemłody, ale ma 29 lat, więc nie tak tragicznie. Może Kamil Grosicki? Ciekawy też jestem jak za parę lat będzie wyglądał Krzysztof Chrapek z Lecha Poznań? A może pan Franek znaturalizuje nam jakiegoś młodego super-snajpera i będziemy mieli z niego pożytek na kilka ładnych lat? :]
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Zmieniając temat, to co gra w dzisiejszym meczu Legia Warszawa, woła o pomstę do nieba. Po 40 minutach przegrywają 2:0, a dwie bramki zdobył nikt inny tylko Marcin Żewłakow. Komorowski nie spisuje się najlepiej, cały czas nie nadąża za pomocnikami PGE, jednak to, co robi znów Wawrzyniak, to nie da się nawet skomentować. Przy pierwszej bramce zawalił, gdyż nie zdążył do pomocnika, który wrzucał prawie z narożnika pola karnego... Kilkanaście minut później identyczna sytuacja i &quot;Kubuś&quot; robi to samo, a Legia traci bramkę... Już dzisiaj przyszła najwyższa pora na zmianę tego pana !!!!!
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Zmieniając temat, to co gra w dzisiejszym meczu Legia Warszawa, woła o pomstę do nieba. Po 40 minutach przegrywają 2:0, a dwie bramki zdobył nikt inny tylko Marcin Żewłakow. Komorowski nie spisuje się najlepiej, cały czas nie nadąża za pomocnikami PGE, jednak to, co robi znów Wawrzyniak, to nie da się nawet skomentować. Przy pierwszej bramce zawalił, gdyż nie zdążył do pomocnika, który wrzucał prawie z narożnika pola karnego... Kilkanaście minut później identyczna sytuacja i &quot;Kubuś&quot; robi to samo, a Legia traci bramkę... Już dzisiaj przyszła najwyższa pora na zmianę tego pana !!!!!
Chłopaki jest takie niepisane prawo, że co by się nie działo to nigdy polskiej ligi się nie gra. Te rozgrywki są tak chimeryczne i nieprzewidywalne, że szkoda gadać. Parę razy kiedyś się przejechałem i powiedziałem, że nigdy więcej. Legia ma wszystko czego potrzeba do odnoszenia sukcesów, choćby na krajowym podwórku..kibice, stadion, piłkarze i co? i lipa.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Chłopaki jest takie niepisane prawo, że co by się nie działo to nigdy polskiej ligi się nie gra. Te rozgrywki są tak chimeryczne i nieprzewidywalne, że szkoda gadać. Parę razy kiedyś się przejechałem i powiedziałem, że nigdy więcej. Legia ma wszystko czego potrzeba do odnoszenia sukcesów, choćby na krajowym podwórku..kibice, stadion, piłkarze i co? i lipa.
Ja osobiście nie stawiałem tego meczu. W ogóle szkoda stawiać Ekstraklasę. Pewniejsze mecze są już w I lidze, bądź nawet w II, które warto obstawiać. Jednak Legii kibicuję i transfery w tym sezonie były obiecujące. Jednak Jakub Wawrzyniak dał się znów we znaki i zawalił praktycznie dwie bramki w pierwszej połowie. Można śmiało powiedzieć, że jest już po meczu, bo Legia nie przywykła podnosić się po zaaplikowanych bramkach, w szczególności dwóch. Może to w końcu da Skorży do myślenia...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja postawiłem na Polkowice grubo i od 84 minuty dostaje orgazmu ale szybko mi podniecenie spadło jak zobaczyłem co robi moja Legia. Tego się oglądać nie da. Już pomijam błędy indywidualne o których konkretnie napisał Rzepek1. Oni nie mają pomysłu na grę... Żadnej koncepcji. Byle wwalić do przodu a tam coś się rozegra. Niewiem co na to trenejro ale ja mam wrażenie że on nic nie zrobił bo to co było do niedawna czyli padaka jest do dzisiaj. Oni o mistrzostwie mogą powoli zapomnieć

O grze w obronie jako linii może nie będe już mówił
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja postawiłem na Polkowice grubo i od 84 minuty dostaje orgazmu ale szybko mi podniecenie spadło jak zobaczyłem co robi moja Legia. Tego się oglądać nie da. Już pomijam błędy indywidualne o których konkretnie napisał Rzepek1. Oni nie mają pomysłu na grę... Żadnej koncepcji. Byle wwalić do przodu a tam coś się rozegra. Niewiem co na to trenejro ale ja mam wrażenie że on nic nie zrobił bo to co było do niedawna czyli padaka jest do dzisiaj. Oni o mistrzostwie mogą powoli zapomnieć
Fakt, styl gry Legii nie zmienił się zbytnio od ostatniego sezonu. Te same błędy, jednak teraz jest o wiele gorzej, bo to co było od zawsze najmocniejszą stroną warszawskiej ekipy, teraz jest, oprócz obrony, najsłabszą. Mowa oczywiście o obsadzie bramki. Antolović w tym meczu, podobnie jak w poprzednich, zachowuje się, jakby przyszedł do naszej ligi z jakiejś 3 ligi cypryjskiej. Przy pierwszej bramce nie można mu niczego zarzucić, jednak przy drugiej już mógł się lepiej zachować. Ponadto miał wiele szczęścia, gdy tuż po straconej pierwszej bramce, Żewłakow nie zdołał dotknąć piłki adresowanej do niego. Bramkarz może dziękować &quot;Górze&quot; za to, że ta piłka nie wpadła do siatki, bo wyglądało to nieciekawie, a gdyby to podanie znalazło drogę do bramki, byłaby to z pewnością najgorsza interwencja kolejki.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Dzisiaj bardzo dużo ludzi wtopi pieniądze, bo co patrzyłem na kogoś kupon, albo sprawdzałem typy na innych stronkach to naprawdę większość stawiała na Legię, czasem nawet z handicapem. Męczą się legioniści bardzo. U siebie wygrana z Cracovią po bramce w doliczonym czasie gry, a ostatnio w końcówce ze Śląskiem. W następnej kolejce jadą do Chorzowa..
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jednak w meczu ze Śląskiem można powiedzieć, że pokazali klasę. Walka trwała do samego końca i Legioniści pokazali charakter w tym spotkaniu. Ich akcje były przynajmniej udane i w pewnym stopniu mieli pomysł na grę i rozprowadzanie akcji. Tego brakuje w dzisiejszym meczu. Rybus na początku próbował coś &quot;szarpnąć&quot;, jednak sam nie jest w stanie nic zrobić. Iwański jak zwykle dobrze wrzuca piłki ze stałych fragmentów gry, jednak nie ma kto strącić zawieszonej piłki, bądź też uderzyć wtedy, gdy trzeba. Jeśli takim wynikiem, jaki widnieje teraz zakończy się ten mecz, to można powiedzieć, że przynajmniej to będzie sukcesem Legii; chyba, że zmienią swoją postawę, w co trudno uwierzyć po pierwszych 45 minutach.
 
G 0

grudi81

Użytkownik
Mój zakładzik za 100
Legia Warszawa - GKS Bełchatów 2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
1
Widzew Łódź - Polonia Warszawa
2
Dwa pierwsze raczej pewne co do Poloni chyba się przeliczyłem mieli słabych rywali niby pretendent do mistrza ale.. co do Jagiellonii to musieli by mieć pecha natomiast legia gra strasznie słabo bez pomysłu a Bełchatów świeci zresztą ten mecz już leci więc nie ma o czym gadać dziwie się tylko ludziom że postawili na legię po tak mizernym wizerunku jaki pokazali na początku sezonu przy taki kursie, bynajmniej dla mnie było easy bełchatów pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom