>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

38 Kolejka Premier League 13.05.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Dopiero co inauguracja a tu już zakończenie :| W Niedzielę Premier League osieroci swoich kibiców aż do połowy sierpnia , gdzie znowu tradycyjnie sezon odpalimy meczem o Tarczę Wspólnoty. No ale póki co 38kolejka przed nami więc:
Co nie co się wyjaśniło , ale tak na prawdę mało co wiemy. Najważniejsze rzeczy będą się dziać na Etihad Stadium , gdzie liderujący Manchester City do mistrzostwa potrzebuje &quot;tylko&quot; wygranej z QPR. Mecz będzie o tyle trudniejszy bo goście ciągle są obok Boltonu kandydatem do spadku. Wczoraj z ligi poleciało również Blackburn. Pewne utrzymania jest natomiast Wigan , które po świetnym finiszu zdołało się utrzymać. Manchester United aby myśleć o mistrzostwie musi liczyć na stratę punktów przez MC a dodatkowo samemu ograć Sunderland na wyjeździe. Sytuacja raczej beznadziejna , ale walczyć pewnie będą. No niby jest też druga opcja , wygrać wynikiem dwucyfrowym ale raczej nikt tego nie bierze realnie pod uwagę. Z walki o bezpośrednią LM dziś wypadła CFC. Na placu boju Arsenal , Tottenham i Newcastle. Arsenal 1pkt przewagi nad Tottenhamem i 2 pkt na Newcastle. Tu wszystko może się jeszcze wywrócić do góry nogami.
Ostatnia kolejka tradycyjnie już startuje o jednej godzinie więc będzie się działo zapewne.
Kursy oferowane przez Unibet:


Po raz ostatni w TYM sezonie zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Ciekawie wygląda kurs na Bolton. Zwycięstwo w tym mecz zapewne pozwoli im się utrzymać w PL... Bo wierzy ktoś, że City nie wypuści mistrzostwo z rąk i to na własnym stadionie z najsłabszą wyjazdową drużyną ligi. W dodatku Stoke już pewne utrzymania, a i ostatnie mecze w ich wykonaniu nie powalają na kolana. Goście oczywiście też nie osiągają jakiś szczególnych wyników, ale wierzę, że widmo spadku spowoduje, że wyjdą bojowo nastawieni i zdołają zainkasować komplet punktów.
Boton @ 2,75 Bet365
Bolton DNB @ 2,00 Bet365
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja w tabeli, ale gwoli ścisłości postanowiłem ją wrzucić:


Najciekawiej zapowiada się walka o LM, o które walczą 3 zespoły. Nie oznacza to jednak, że pojedynek o mistrzostwo jest już rozstrzygnięty, albo jakie drużyny spadną z Premier League. O pewny byt w najwyższej klasie rozgrywkowej nie może być pewny jeszcze QPR, które ma dwa punkty przewagi nad Boltonem, który gra na wyjeździe ze Stoke. Cięższe zadanie czeka piłkarzy Hughesa, którzy zmierzą się z pretendentami do tytułu na Etihad Stadium. I tu otwiera się bezpośredni pojedynek między dwiema ekipami z Manchesteru. The Citizens i Red Devils mają po 86punktów, jednak podopieczni Manciniego mają lepszy bilans bramkowy o 8 goli. Teoretycznie łatwiejszy mecz mają liderzy tabeli, bowiem jak już wspomniałem, spotkają się na własnym boisku z mierzącym do spadku QPR, a Czerwone Diabły zmierzą się na wyjeździe z Sunderlandem. Czarne Koty swój sezon mogą uznać za stracony. Przed rozpoczęciem rozgrywek mówiło się, że Cats powalczą o europejskie puchary a skończyło się jak zwykle na środku tabeli. Patrząc na tabelę i nastawienie wszystkich ekip w ostatniej kolejce przychodzą mi na myśl takie typy:

Sunderland - United 2 @ 1.45
Stoke - Bolton X2 @ 1.55
Tottenham - Fulham 1 @ 1.50

Więcej szczegółów w dniach przedmeczowych.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Stoke City - Bolton
Typ: Bolton
Kurs: 2,86
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 4/10

Analiza:

To już ostatnia kolejka PL. Stoke nie gra już praktycznie o nic.
Bolton jeśli wygra to spotkanie, utrzyma się w lidze na 99,9 % , dlaczego ?
Manchester City gra o mistrza Anglii i na pewno nie odpuści QPR,
które ma 2 punkty przewagi nad Boltonem i zajmuje obecnie 17 miejsce w tabeli,
Bolton wygrał u siebie 5-0 w pierwszym meczu, więc szansa na wygraną jest całkiem spora.
Nie gramy żadnego DNB, remisu nie będzie , albo Bolton wygra 1-0 albo straci po kontrze ????

⛔ 2-2, a było 2-1 dla Boltonu, jakby wygrali utrzymali by się w lidze
 
A 0

artek93

Użytkownik
Mecze są w niedziele ,wsystkie o tej samej godzinie więc myślę ,że żadna drużyna nie odpuści.
Man United i City must win napewno będą walczyć do końca i na nich stawiam.

Myślę ,że Arsenal wygra z West Brom ponieważ oni już nie graja o nic utrzymanie juz sobie zapewnili a arsenal walczy o top 3 i grę w lidze mistrzów a na plecach maja totenham i newcastle.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie ???? Forum przeglądam od jakiegoś czasu już, ale dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować i podzielić się z wami moimi typami ???? Mam nadzieję na owocną dyskusję, aby każdy z nas mógł się wzbogacać ????
Moje typy na niedziele:
Chelsea FC - Blackburn Rovers

Ostatni mecz w sezonie i żadna z tych drużyn nie ma już szans na cokolwiek. Nawet jeśli Chelsea wyjdzie drugim składem, żeby oszczędzać zawodników przed finałem LM to i tak powinni wygrać wysoko. Blackburn od 2003 roku na Stamford Bridge na 8 meczy przegrała 6 razy, zawsze wysoko i tylko dwa zremisowała...
Sunderland AFC - Manchester United

Typ: 2 (1.45)
United walczy o mistrzostwo. Tylko wysoko wygrana daje im szanse na zwycięstwo w lidze, wydaje mi się, że dopóki będą widzieć światełko w tunelu to będą walczyć.
Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers

Typ: 1 (1.55)
Bardzo krótkie uzasadnienie. Obydwie drużyny nie grają już o nic. Wigan ma świetną końcówkę sezonu, po za tym na swoim boisku grają naprawdę nieźle. Nie widzę atutów u Wolverhampton.
Swansea City - Liverpool FC

Typ: X (3.40)
Liverpool świetne mecze przeplata tymi gorszymi. Ostatnio rozjechali u siebie Chelsea, więc tym razem powinni zagrać gorzej. Myślę, że Swansea będzie chciało niezłym akcentem zakończyć sezon, a dobra postawa przed swoimi kibicami z taką drużyna jak The Red na pewno takim akcentem jest.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Przed nami ostatnia kolejka Premier League w tym sezonie, więc trzeba to wykorzystać. Jak zwykle znajdzie się wiele ciekawych spotkań, oby były na plus.
Everton - Newcastle 2 DNB @ 2,50 bet365
Sroki nadal walczą o występy w Lidze Mistrzów, ale teraz są wyłącznie uzależnieni od wyników swoich rywali. Porażka z City wszystko utrudniła podopiecznym Pardew i jeżeli realnie myślą o Champions League, muszą wygrać w niedzielę z Evertonem. Będzie niezwykle trudno, jednak nie mają już nic do stracenia. Teoretycznie Newcastle ma już zapewniony start w Lidze Europy, ale moim zdaniem ich ambicja sięga aż do grania w LM, bo taka szansa może się już nie zdarzyć. Oczywiście wszystko zależy od wyniku Chelsea w finale, w którym zagrają z Bayernem, ale czy ktoś powiedział, że wygrają? No właśnie i dlatego moim zdaniem szanse na zwycięstwo Newcastle w najbliższą niedzielę oscyluje się w granicach 50 %. Nie mam nic do zarzucenia Evertonowi, grają poprawnie, a u siebie dadzą z siebie wszystko. Remis również wydaje się dobrą opcją w tym meczu i tym samym zabezpieczam się w postaci DNB.
West Brom - Arsenal 2 @ 1,70 William Hill
Podobnie wygląda sytuacja z Kanonierami. Arsenal musi wygrać, by utrzymać trzecią lokatę. Szczerze mówiąc nie jestem w stanie sobie wyobrazić zespołu z Emirates nie grającego w przyszłej edycji Ligi Mistrzów, bo tak naprawdę nie pamiętam za kadencji Wengera kiedy ostatnio nie zajęli przynajmniej czwartego miejsca. W przypadku niedzielnej wygranej, otworzy się także szansa na pozyskanie kilku dobrych zawodników i przede wszystkim prawdopodobne pozostanie van Persiego. Zawodnicy Arsenalu są na pewno świadomi konsekwencji przegrania bądź zremisowania z West Bromem, więc spodziewam się pewnej wygrany The Gunners.
Stoke - Bolton 2 DNB @ 2,10 bet365
Kłusaki będą niebawem walczyć o być albo nie być w Premier League. Stoke zapewniło sobie już utrzymanie, więc zapewne ich występ z Boltonem będzie w nieco spokojniejszych nastrojach od gości. Lubię Coyle&#39;a i chce, by jego drużyna została w lidze, ale do tego potrzebuje wygranej City. Cuda się zdarzają, jednak nie w tym wypadku. City nie odda mistrzostwo, a tym bardziej grając u siebie. Bolton musi wykorzystać taką szansę i zainkasować trzy punkty, jeśli ma zamiar grać w przyszłym sezonie w Premier League.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS

Odkad bylo wiadomo, ze Wilki zegnaja sie z liga na dobre na 2 mecze padly takie o to wyniki :

Wolves - Everton 0:0 (0:0, 0:0) 4.66 3.66 1.73
Swansea - Wolves 4:4 (4:2, 0:2) 1.51 4.09 6.35

Warto zwrocic uwage na kursy, jakie byly wystawione na porazke Wolves. I oba zawiodly. Taki dziwny zbieg okolicznosci ze akurat koncowke sezonu maja z ekipami ktore juz nie graja o nic - badz jak to wlasnie w przypadku Wigan - juz maja gwarancje pozostania w lidze na kolejny sezon.

Przy tym typie nie ma sie co za duzo rozpisywac. Wigan zlapalo swietna &quot;forme&quot; w koncowce (ile w tej formie jest pomocy takich ekip jak Pool czy Arsenal nalezy przemilczec) ale to jest ostatnia kolejka ktora nie znaczy nic. Jesli Wigan wygra na DW Stadium to siadzie niski kurs. Jesli nie wygra, kupony masowo poleca do kosza a na DW Stadium i tak nikt nie zaplacze a kibice pozegnaja swoich pupili burzliwa fala oklaskow. Wkoncu Premier League to nie obowiazek - a przywilej - ktory na przynajmniej 1 sezon znowu zawita do Wigan...

Wigan - Wolves 2 dnb @ 4.50 Betsson

VS

Chelsea z liga pozegnala sie definitywnie meczem ze Srokami - kiedy jeszcze mozna bylo walczyc o LM (roznica miedzy ekipami przed meczem na SB wynosila 1 pkt i naprawde bylo o co grac w Londynie !) oni po prostu ten mecz przestali. Dziwne roszady w skladzie i posadzenie na lawie Maty, Drogby, Cole&#39;a, Kaloue czy Lamparda daly jasny znak, ze Chelsea tego meczu nie traktuje priorytetowo. Troche mozna bylo ich usprawiedliwiac, bo wkoncu mieli przed soba final FA Cup oraz dalej oczekujacy final LM.

Chelsea rozgrywa wprawdzie ostatni pojedynek w lidze ktory nie zmieni ich polozenia na koniec sezonu - 6 lokata w Premier Leauge to bardzo slaba lokata z punktu widzenia tak duzego klubu - ale jest ona sprawiedliwa patrzac na sklad interpersonalny jaki posiada Di Matteo. Tak sobie mysle, czy kibice Chelsea wogole licza na wygrana swoich pupili ? Przyjezdza rywal ktory spadl, ale ktory ma okazje po raz ostatni dorobic pare groszy (mecze przeciwko markom takim jak Chelsea, United czy Arsenal to wieksza widownia co sie wiaze z wiekszymi wplywami $$$) w Premier Leauge. Nie wygodnie sie gra przeciwko Rovers bo oni naleza do grona &quot;drwali&quot; i nie raz pilkarze z lepszych klubow odkladaja noge zeby sie nie nabawic glupiej kontuzji.

I dochodzimy do sedna sprawy - Chelsea absolutnie nie moze sobie pozwolic w tym momencie na kontuzje. Oczywiscie ze wyjda w tym meczu Terry, Ivanovic, Ramires oraz Meireles (bo ich zabraknie w finale na Allianz) ale nie zmienia to faktu, ze sa jeszcze pozostali gracze. Owa 4ka stanowi trzon defensywny natomiast w ofensywie beda sie musieli pilnowac Mata, Lampard czy Drogba z Torresem. Nikt nie ma pretensji do Chelsea, ze przegrala z Castle - bo zdobyli w finale FA Cup. Porazka na Anfield dla zdrowo myslacego kibica pilki to nic innego jak &quot;mecz ktory Chelsea rozegrac po prostu musiala&quot;. Teraz dochodzi mecz z ekipa, ktora jesli zagra zeby powalczyc, to moga kosci trzeszczec, a The Blues chca tego uniknac jak ogien wody... Kibice i tak czekaja juz na sobote 19 maja, wiec kazdy wynik wezma na klate jesli na Allianz Chelsea zdobedzie trofeum.

Chelsea - Blackburn X2 @ 3.60 Bwin
 
dani3ls0n 5

dani3ls0n

Użytkownik
Witam,to mój pierwszy typ na forum więc proszę o wyrozumiałość.

Mecz: Norwich - Aston Villa
Typ: 0
Kurs: 3,50 (Betclic)

Każdy kto śledzi spotkania Premier League, wie że w tym sezonie Aston Villa nie zachwyca.Może mają nieco mniej porażek od drużyn kilka miejsc przed nimi, ale za to mają aż 17 remisów, czyli najwięcej spośród wszystkich zespołów w lidze.Norwich oraz A.Villa mają zapewnione miejsce w Premier League na następny sezon.Nawet jeśli Bolton i QPR wygrają swoje mecze Aston Villa nie spadnie z ligi. Tak naprawdę jest to mecz o &quot;nic&quot;.

Ostatnie 5 meczy (A.Villa) R-R-P-R-P
Ostatnie 5 meczy (Norwich) R-P-P-P-Z

Ogólnie rzecz biorąc nie ma argumentów na wygranie obu drużyn.
 
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Manchester City - Queens Park Rangers
Spotkanie kolejki, ba spotkanie sezonu! Obie ekipy po przeciwnych biegunach tabeli, obie walczą o być a nie byćt... City o tytuł, QPR o utrzymanie... Mecz z masą podtekstów, trener QPR to były zawodnik MUFC a także były szkoleniowiec MCFC, z którym rozstano się w bardzo brzydki sposób. QPR to wojownicy i cieszy mnie,że to właśnie oni staną naprzeciwko City w drodze po tytuł, zwłaszcza w czasie gdy mają zwyżkową formą, niestety tylko w meczach domowych bo z delegacji wracają rozbijani i niestety to na korzyć City, którzy u siebie są fenomenalni.
Jednak podoba mi się skład QPR bo mają kim postraszyć a Barton mówi,że sprowadzi City na ziemię... jednego jestem pewny będzie to ostry mecz i stąd moja pierwsza propozycja

QPR powyżej 3.5 rzutów rożnych 2.10 Bet365

QPR nawet jak poległo z Chelsea 6-1 zdołali uzbierać 5 rzutów rożnych, z WBA mieli ich aż 8, z United grając w 10 mieli aż 5 rożnych ... wszystkie te wyniki skłaniają mnie aby zaprezentować ten typ i uważam go za godny uwagi na ten mecz. Z Boltonem mieli 6 rożnych. W 5 ostatnich wyjazdach zaledwie raz nie pokryli by tej linii.
City u siebie dawało ostatnio w tym aspekcie gry kolejno:
United - 8 rożnych
WBA - 2 rożne
Sunderland - 5 rożnych
Chelsea - 4 rożne
Bolton - 4 rożne
Kolejnym typem moim zdaniem wartym uwagi jest pogranie QPR +2,+2.5. Kurs to aż 1.95. Czemu,aż widać po ostatnich meczach City,że liczy się dla nich głównie czyste konto a do tego statystki dodając taki HC to zawsze bylibyśmy wygrani.
Ja nie mogę być innej myśli jak to, że United jednak będzie miało mistrza, chociaż nie ukrywajmy,że to City rozdaje karty i jak wygrają to w pełni zasłużenie.
Ciekawostka są także wyniki osiągane przez QPR na terenie City:
City-QPR 1-3
City-QPR 2-2
City-QPR 0-3

powyżej 3.5 kartki 1.61 Bet365

Obie ekipy nie przebieraja często w środkach, biorąc pod uwagę,że sędziować będzie Dean i wagę spotkania, moim zdaniem można próbować
Podsumowując:
Tak więc liczę na to,że Cisse, Barton i spółką dadzą z siebie wszystko aby uratować ten sezon dla siebie i United.
Kolejne typy może później, póki co to mnie zainteresowało.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Manchester City - Queens Park Rangers -1,5 @1.55
lokata kończącego się sezonu. Fergusonowi zostało już tylko gadanie tak jak w sezonie 2009/2010. Wtedy na Chelsea. Presja wykończy City, goście walczą o utrzymanie, może zrobią coś głupiego. A może tak nie dojadą na mecz i walkower? Ale by było!
Lampard we wspominanym sezonie powiedział do Fergusona: gadka szmatka. Teraz nikt z City tego nie mówi, dlatego powiem to ja. Pracownicy Old Trafford już mogli szykować miejsce na puchar, ale zawodnicy jak nie zremisowali z Evertonem tracąc 2 bramki w parę minut, to przegrali na wyjeździe z Wigan, tu też zrobili z siebie idiotów w meczu derbowym, bo grali jak ostatnie łamagi. No ale nic, pogadać trzeba. Ferguson to mistrz, wiemy, lecz widać ze dopadła go desperacja po tym co zrobili nasi piłkarze.
bobo, przestań. Nie dało rady Newcastle u siebie, to nie da QPR na Etihad. Tam też było gadanie ze liczy się na tego i tego z przodu. Bezsens i tyle.
United uratowało sezon dla... City. Dla United nie uratuje już nikt.
Gratuluje wyszczekanemu Manciniemu i co jak co jego piłkarzom bo w tym roku się to należało.
 
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Nie chce usprawiedliwiać United ale zauważcie jakie fatum nad klubem Szkota, najpierw wypada Serb a teraz Evans, który grał bardzo dobrze... zabrakło go na City i proszę 1-0 i tyle. Evans opuści także Euro, poddaje się operacji kostki! W końcu i tak szacun dla niego za grę przez 2 lata na sterydach... ja tam wierzę w United, wierzyłem jak przegrywaliśmy 0-2 by rzutem na taśmę wygrać 2-3 i sięgnąć po Tarczę... może to głupie i banalne ale moim zdaniem takim rzutem na taśmę będzie niedzielny mecz. Wolę w nich wierzyć, jak ciskać im od łamag. A na City nigdy nie grałem i grać nie będę, tym bardziej w takim meczu.
Kuchcik a jak będzie remis i Twoją lokatę trafi, to co będziesz się cieszył z mistrzostwa United czy narzekał na to,że nie wygrali... Barcelona też miała zmiażdżyć Chelsea, jednak ja zaufałem statystykom i dobrze na tym wyszedłem, tym razem działam podobnie. Każdy niech gra swoje ale moim zdaniem, jak nie przeciwko City to nie grać w ogóle bo to mecz z serii &quot;no bet&quot;
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Evans opuści także Euro, poddaje się operacji kostki!
Jak może opuścić EURO skoro nawet nie miał tam grać ze swoją reprezentacją ?? ???? a co do meczu City z QPR również zgadzam się z Kuchcikiem. Niestety United sami przegrali to mistrzostwo w frajerski sposób :/ . W niedzielę City zapewne rozstrzela QPR i zakończą sezon w efektowny sposób. A co do United w takiej formie, mają nawet trudniej niż City. Chociaż Czarne Koty nie grają o nic będą trudnym przeciwnikiem.
bobo pewnie miał na myśli Igrzyska Olimpijskie w których Evans miał zagrać/ Konrad
 
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Dokładnie Konrad, pomyliłem imprezy ale teraz do rzeczy...
Sunderland-Manchester United
Sunderland zapowiada walkę, wiadomo,że mają czubków w składzie z kapitanem na czele... do tego United chcąc mieć nadzieję, musi wygrać swoje... dlatego jedynym rozsądnym zadaniem wydaje się pogranie na kartki, sędziuje Pan Webb a oto oferta z bet365

powyżej 2.5 kartki 1.61
Sunderland powyżej 1.5 kartki 2.10

MU powyżej 1.5 kartki 2.10
powyżej 3 azjan 2.00

moim zdaniem do wyboru do koloru, United osłabione bo bez Evansa, Smallinga, Welbecka i Carricka ... mecz podwyższonego ryzyka, dwie ekipy o coś walczące... United musi wygrać aby mieć nadzieję a Sunderland walczy o premię jeżeli wygra dostanie nie 5 a 8 mln funtów, co będzie sporym zastrzykiem, więc mają o co walczyć ;)
Z ciekawostek dodam tylko,że nie wiadomo czy w ostatnim meczu ligowym zagra Szczęsny ;) więc ostrożnie z grą na Kanonierów ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z ciekawostek dodam tylko,że nie wiadomo czy w ostatnim meczu ligowym zagra Szczęsny więc ostrożnie z grą na Kanonierów
Jeżeli miałby zagrać tak jak przed tygodniem przeciwko Norwich to nie wiem czy to będzie tak wielka strata...

VS
WBA - Arsenal
Typ : Arsenal @ 1,61 b365✅2:3​
Arsenal w poprzedniej kolejce miał pecha i zarazem furę szczęścia. Pecha bowiem samemu w meczu z Norwich(po fenomenalnym widowisku!) zremisował 3:3, a po tym co pokazał w 2połowie powinien wygrać. Jednak mnóstwo przestzrelonych sytuacji spowodowało, że po jednej z kontr stracili gola i zremisowali. A furę szczęścia mieli bowiem ich rywale w walce o 3msc także potracili pkt i Newcastle przegrało 0:2 z City, a Tottenham zremisował 1:1 z AV. I tym samym Arsenal nadal jest na trzecim miejscu i liczę, że nie odda tego już wygrywając zarazem swój ostatni mecz w sezonie.
Jeżeli idzie o skład to Sagna znowu złamał noge i nie zagra. Więc na prawej ktoś z dwójki Djorou/Coquelin. Wraca Walcott. A tak to Song, Rosicky, Van Persie mega forma. Zawiódł ostatnio Szczęsny i to bardzo, grał tragiczne zawody. Pora na rehabilitacje z jego strony.
WBA bez Reida i pod znakiem zapytania występ Thomasa. Wraca natomiast Odemwingie. West Brom osttanio nie błyszczy, stracone pkt z AV i Boltonem, a to rywale o wiele słabsi niż Arsenal.
Na koniec statystyka :
- Arsenal have won six of their last eight games against West Brom (W6, D1, L1)
Jakoś nie widzę Champions League bez Wengera i jego podopiecznych, a jak wiadomo 4msc może tego nie gwarantować jeżeli Chelsea wygra na Allianz Arena w sobote z Bayernem więc wszystko w nogach Arsenalu. Zatem Go Go The Gunners!!

Chelsea dzisiaj zapewne znowu w rezerwowym składzie jak przeciwko Liverpoolowi. Ciekawe czy Terry zaoptrzył się w siatkę między nogami ? ???? Bo na Anfield grał bardzo bardzo słabo, nawet Carroll go zdziurował ???? już nie mówiąc o tym co zrobił z nim dwa razy Suarez i ten poślizg przy bramce Hendersona, no w każdą straconą bramkę był zamieszany. Defensywa grała tragedie. Blackburn już pogodzone z losem i za rok powalczy o powrót do elity. Zatem odpuszczam ten mecz całkiem.

Walka o tytuł ? Pozostaje tylko mieć nadzieje, a ona umiera ostatnia więc może zdarzy sie jakiś cud i walczące o utrzymanie QPR powalczy na Etihad ? Byle nie z takim skutkiem jak niedawno walczyli na Stamford Bridge gdzie dostali łomot, a Yaya Toure i spółka w formie.
Niestety to ostatnia kolejka sezonu ... :-(
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bo86bo 9K

bo86bo

Użytkownik
Walka o tytuł ? Pozostaje tylko mieć nadzieje, a ona umiera ostatnia więc może zdarzy sie jakiś cud i walczące o utrzymanie QPR powalczy na Etihad ?
Sorry za off topa ale ja wierze w cud, w cud którego już raz byliśmy świadkami... a mianowicie na rozpoczęcie sezonu, kiedy to United podejmowało City w ramach walki o Tarczę ;) Do przerwy przegrywaliśmy 0-2 by ostatecznie zaliczyć come back i wygrać 2-3 bo błędzie Kompanego ;) Teraz come back jest zależny od QPR, może się przebudzą, może Hughes się zemści na byłym pracodawcy i ucieszy &quot;czerwoną stronę miasta&quot; a sam zgarnie premie za utrzymanie QPR w lidze.
Ja osobiście gram dziś następujące zdarzenia:
Sunderland-MU Sunderland powyżej 1.5 kartki 2.10 stawka: 2/10
Sunderland-MU MU powyżej 1.5 kartki 2.10 stawka: 1/10
Man City-QPR powyżej 3.5 rzutu rożnego 2.10 stawka: 1.5/10
Tottenham-Fulham Tottenham powyżej 1.5 kartki 2.20 stawka: 2/10
Man City-QPR+Sunderland-MU powyżej 3.5, powyżej 2.5 kartki 2.60 stawka: 1,5/10
Sędziami spotkań będą kolejno:
Man City-QPR - Mike Dean
Sunderland-MU - Howard Webb
Tottenham-Fulham - Phil Dowd
Żadnego z tych Panów zapewne przedstawiać nie trzeba, wiadomo,że każdy z nich lubi sięgać do kieszonki a mecze te są &quot;o coś&quot;... United musi wygrać aby mieć nadzieje, QPR nie może przegrać aby zostać w lidze a City musi wygrać aby zostać na czubie tabeli, Tottenham walczy o LM... bardzo fajna kolejka przed nami i jestem dobrej myśli.
B E L I E V E !!!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sorry za off topa ale ja wierze w cud, w cud którego już raz byliśmy świadkami... a mianowicie na rozpoczęcie sezonu, kiedy to United podejmowało City w ramach walki o Tarczę Do przerwy przegrywaliśmy 0-2 by ostatecznie zaliczyć come back i wygrać 2-3 bo błędzie Kompanego Teraz come back jest zależny od QPR, może się przebudzą, może Hughes się zemści na byłym pracodawcy i ucieszy &quot;czerwoną stronę miasta&quot; a sam zgarnie premie za utrzymanie QPR w lidze.
Tak ale ten mecz o tarczę wspólnoty to był mecz bezpośredni a to całkiem inna sytuacja. My swój mecz bezpośredni przegraliśmy , nawet dwa razy. Jeden z nich wystarczyło by co najmniej zremisować a dziś sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej. Nie ma co jednak rozpamiętywać głupio straconych punktów. W Premier League takie rzeczy to normalka ;) Ja od QPR niczego nie żądam , przegrają 5:0 to trudno. Winni takiej końcówki sezonu są sami piłkarze i na nikogo tej winy przelać nie można. 8 pkt przewagi i już chyba poczuli się mistrzami. Dobry materiał na przyszłość.
edit/ właśnie i ja zapomniałem dodać , bo każdy liczy na potknięcie City , a wcale nie jest powiedziane że United też wygra z Sunderlandem :|
Co na dziś ? Bez zbędnych analiz bo to 38 kolejka.
⚽ Swansea - Liverpool 1 3.55 Pinnacle ✅
⚽ Everton - Newcastle 2 3.67 Pinnacle ⛔
⚽ Tottenham - Fulham 1 1.40 Bet365 ✅
⚽ West Brom - Arsenal 2 1.67 WilliamHill ✅
⚽ Wigan - Wolves 1 1.58 Unibet ✅
Newcastle , Tottenham i Arsenal wiadomo. Tu sądze , ze wszyscy równo zgarną po 3 pkt. Trudne mecze przed Arsenalem i Newcastle ale spokojnie do wygrania. Kurs na Swansea chyba taki wysoki przez wygraną Liverpoolu 4:1 z Chelsea ostatnio. CFC zagrało na stojąco i stąd taki wynik , dodatkowo było to Anfield. Dziś Loftus Road , tu nikt nie ma lekko , a kurs miodny. Wigan po takim finiszu zapewne będzie chciało godnie zakończyć sezon
Czas na podsumowanie sezonu wieczorem ;)
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
To koniec ???? Zostajemy wszyscy z niczym... Miłośnicy Angielskiego futbolu i drużyn, które nam go przedstawiają będą cierpieć teraz katusze... Ale trzeba przetrwać dzielnie do sierpnia... Póki co krótko, zwięźle i na temat... Ja gram na drużyny, które muszą wygrać oprócz obu Manchesterów...
Bolton + Tottenham + Arsenal + Newcastle... Wszystkie te ekipy nie mogą pozwolić sobie na kalkulacje, co by było gdyby, a może jednak (naszym rywalom) nie uda się zdobyć punktów itd... Trzeba walczyć i to dziś ujrzymy na boiskach Anglii...
Gram wszystko na czysto kolejno Bolton @ 2,90 + Tottenham @ 1,40 + Arsenal @ 1,61 + Newcastle @ 2,90.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Wg mnie jest niezły kurs na Sunderland +1;+1,5 @1,825 połowa zwrot, połowa ✅

Niby United grają o mistrzostwo i muszą wygrać jeśli chcą mieć na nie szanse, niby są drużyną dużo lepszą, niby w Sunderlandzie kontuzje Browna, Richardsona i Larssona i Sunderland nie wygrał od 6 czy 7 meczy, ale kurs 1,44 na win United to dla mnie nieporozumienie.
Sunderland jest mocnym zespołem od kiedy przejął go O&#39;Neil. Przez cały sezon zaliczyli u siebie 4 porażki, ale ani razu nie przegrali więcej niż 1 bramką. Sunderland jest bardzo drewniany i myślę że może dobrze bronić się przed Rooneyem i spółką.
Nie mam zbyt wielu argumentów za gospodarzami, ale w moim odczuciu spore value po ich stronie. Wydaje mi się, że tak niskie kursy motywowane są głównie tym, że United biją się jeszcze o mistrza, a Sunderland tak naprawdę o nic.

Powodzenia ????
 
P 0

piotrek608

Użytkownik
No nie byłbym taki pewny zwyciestwa Tottenhamu. Rozumiem, ze walcza o LM, ale nie graja z byle kim. Fulham jest na drugim miejscu, zaraz za City biorac pod uwage forme z ostatnich 6 meczow. Statystyka 4-1-1 mowi sama za siebie. Przyjezdni potrafili zatrzymac min. Liverpool, Chelsea. Na Old Trafford przegrali tylko 1:0, wiec nie sa to jakies ogorki. Ja wstrzymuje sie ze stawianiem na Tottenham tym bardziej po takim kursie.
Lepszymi typami do pogrania sa:
-under 2.5: 2.35
-under 3.5: 1.55
-Fulham +2: 1.43
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom