>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka Primera Division [08/05/16]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
37. Kolejka Primera Division

Kursy z Otobet.

Małe podpowiedzi:
- Villarreal CF ma PEWNE 4. miejsce. Bilans bezpośrednich spotkań z Athletic na korzyść Villarreal.
- Levante UD spadli z ligi.
- Sevilla FC ma gwarancję gry przynajmniej w eLE. Gdy wygra Puchar Hiszpanii to zagra w fazie grupowej LE, a gdy wygra LE to zagra w fazie grupowej LM.
- Jeszcze info, bo widzę, że to może być kolejne pytanie, na które odpowiadam co kolejkę. Zacytuję sam siebie z poprzedniej kolejki i już nie będę więcej:
/Vidal.

Ostatni raz odpowiadam na to pytanie, bo było to już powielane w tym temacie!

Jeżeli Villarreal będzie miał 4 miejsce w lidze dające grę w eLM i wygra LE to będą tylko 4 drużyny w LM, z tym że żadna drużyna z Hiszpanii nie będzie grała w barażach. Jeżeli np. Celta wyprzedzi Villarreal, a Villarreal wygra LE to będzie 5 zespołów w LM w tym Celta w eLM.

Analogiczna sytuacja z Sevillą. Tyle że nie ma szans na awans z ligi, więc jeżeli wygrają LE to zagra 5 zespołów w LM tak jak w tym sezonie. Wtedy to Valencia miała 4 miejsce i zagrała w eLM, a Sevilla jako triumfator LE zagrali w fazie grupowej LM.

Piąta drużyna nigdy nie awansuje przez ligę do eLM. Chyba, że któraś z drużyn nie dostałaby licencji na grę w europejskich pucharach, co się zdarzało w Hiszpanii w kontekście gry w eLE.
Pozdrawiam.

Tabela Primera Division

Zapraszam do dyskusji.

 
E 0

estr

Użytkownik
Levante jeszcze wcale nie spadło z ligi. Oczywiście szanse, że się utrzymają są iluzoryczne. Jeżeli Gijón oraz Rayo przegrają oba pozostałe im spotkania, a Levante oba wygra, to Żaby unikną degradacji.


Robson// Nie kasujemy treści swoich postów!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
OK przywołałeś mnie do tablicy, to lubię. Jednakże dobrze jest mieć jakiś argument, a Ty ich kompletnie nie masz, bo brakuje Ci wiedzy na temat sytuacji, terminarzu La Liga. Spadają też trzy drużyny, nie dwie (może tak pomyślałeś).
Można założyć bardzo nierealną wersję dwóch zwycięstw Levante z Atletico (D) i Rayo (W). To mało mnie interesuje. Mają 35 punktów, więc zrównali się z Rayo i Sportingiem.
Sporting zaś ma mecz z Getafe, więc jeśli oni mają przegrać, to automatycznie Getafe awansuje na bezpieczne miejsce. Musi dojść do obustronnego walkowera w tym meczu i obie drużyny muszą zostać bez punktów, ale to już pisanie bajek na poziomie wyższym od Andersena.
Dzięki za opinię, ale proszę przeanalizować swoje słowa, zanim wyślesz taką wypowiedź.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

asdd

Użytkownik
Fakt, moja pomyłka. Zwracam honor, rzeczywiście nie wiem czemu coś mi się w głowie pomieszało i tylko dwie drużyny chciałem zdegradować. Terminarz przeanalizowałem, dobrze wiem, że w tej kolejce co będzie jest mecz Getafe-Sporting. Piszesz, że nie mam pojęcia o sytuacji ani terminarzu? Hmmm...to, że popełniłem błąd potrafię przyznać. Każdemu się może zdarzyć, a myślę, że na temat tej ligi wiem więcej niż 3/4 użytkowników tego działu. To, że się dopiero zarejestrowałem to nie znaczy, że nic o tej lidze nie wiem, bo z tego co widzę to tu połowa osób co kolejkę praktycznie stawia na handicapy Realu i Barcy z kim oni by nie grali. Pozdrawiam ;)
 
mikus 4

mikus

Użytkownik
Co myślicie o graniu w stronę Deportivo? Villarreal pewne 4 miejsce (jak już wspomniano) i do tego czwartkowy mecz Ligi Europejskiej z Liverpoolem na wyjeździe. Deportivo wygrywając ten mecz ma 100% utrzymanie w lidze. 15 maja w ostatniej kolejce La Liga , Deportivo podejmuję u siebie Real Madryt. W takiej syutacji jeszcze bardziej uważam, że w najbliższą niedziele wywiozą jakieś punkty z El Madrigal.
Villarreal - Deportivo La Coruna X2 - 1,66 bet365
Villarreal - Deportivo La Coruna 2 - 3,10 bet365



 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Każdemu się może zdarzyć, a myślę, że na temat tej ligi wiem więcej niż 3/4 użytkowników tego działu. To, że się dopiero zarejestrowałem to nie znaczy, że nic o tej lidze nie wiem, bo z tego co widzę to tu połowa osób co kolejkę praktycznie stawia na handicapy Realu i Barcy z kim oni by nie grali.
Dlatego takich użytkowników nam potrzeba, takich co widzą świat poza Realem i Barceloną. Końcówka sezonu przed nami, ale zachęcamy już teraz do dyskusji na temat meczów w tej serii gier.
Nikt nie powiedział, że się nie znasz, każdy ma szanse udowodnić swoja wartość. Dlatego tak jak wspomniałem, zachęcamy do udziału w dyskusji ;)

Jakieś typy na najbliższa serie gier już masz?
 
typerzpolski 12

typerzpolski

Użytkownik
Końcówka ligi to zawsze płacz dla bukmacherów, dlatego jak już ma się wygrywać to lepiej grubo, a więc takie AKO:
Sevilla - Granada 2
RSSS - Rayo 2
Villarreal - Deportivo 2
Las Palmas - Bilbao 2

Chyba nie trzeba tłumaczyć, dlaczego takie typy. Sevilla gdyby walczyła o wyższą lokatę to nie oddałaby meczu z Espanyolem, a Granada to klub prowadzony przez jakiegoś tam bogatego działacza, który ma parę solidnych ekip pod sobą i raczej się utrzymają.
Do kuponu możnaby dodać np. Celtę, ale coś mi się wydaje, że liga ich nie &quot;lubi&quot; i do końca nie wiadomo jak to się potoczy. Ktoś z dwójki Sporting Getafe pożegna się z ligą (myślę, że obydwie drużyny). Wcale by mnie nie ździwiło, gdyby Real i Atletico w tej kolejce się także potknęli.
Dlatego wybrałem wg mnie najpewniejsze mecze, ale jak wiadomo nie siedzimy w gabinetach klubowych i nie wiadomo co tam zaplanują.

//Vidal.
Jak podajesz AKO, to podaj też kurs i najlepiej z jakiego bukmachera. Dzięki za opinię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 0

asdd

Użytkownik
Getafe vs Gijón X2 - 1.75 bet365 - Trzeba szczerze sobie powiedzieć, że jeżeli Sporting ten mecz przegra to po prostu spada z ligi. Nawet jeżeli w ostatniej kolejce wygrają z Villarreal, to nie wierzę, że Rayo nie poradzi sobie ze zdegradowanym Levante, w dodatku na własnym boisku. Wtedy w małej tabelce, Gijón wypada po prostu najsłabiej. To jest dla nich ostatnia szansa, ostatnio nie prezentują się źle. Oczywiście przegrali wysoko na Camp Nou, ale nawet tam w 1 połowie mieli 2-3 dobre sytuacje do strzelenia bramki. Niestety dla nich Getafe też ostatnio poprawiło wyniki, bo wcześniej wyglądali dramatycznie. Jest to mecz 50/50, ja jednak skłaniam się ku gościom.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Getafe vs Sporting Gijon
Sądzę, że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek, wszak jest to bezpośrednia rywalizacja o wydostanie się ze strefy spadkowej. Ja na przekór mojemu przedmówcy, skłaniałbym się ku zwycięstwu gospodarzy, którzy zmobilizowani serią ostatnich pozytywnych wyników prezentują przyzwoity futbol, niezależnie od tego czy przychodzi im mierzyć się w delegacji, czy też u siebie.

Getafe win - @2,10 (Betclic)
Getafe over 1,5 bramki - @2 (Betclic)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Coś dopiszę:

- Jeżeli Sporting zremisuje z Getafe, to wciąż będzie na straconej pozycji (bilans bezpośredni gorszy od Los Azulones). Zatem granie na nich z podpórką dla mnie osobiście mija się z celem. Getafe też pewnie niechętnie bierze tutaj remis. Dlatego dla mnie albo jedziemy na Getafe, albo na DNB Sporting, jeśli boimy się samego, czystego zwycięstwa. Oczywiście ten remis może paść, ale daje tu mizerne szanse. Oczywiście powinno tu być dużo kartek.
Jednakże biorąc pod uwagę ostatni mecz Sportingu, to był to naprawdę bardzo, ale to bardzo słaby mecz, styl. To oczywiście będzie inne spotkanie, ale Eibar mocno zdominował tamte spotkanie, przy czym miał też parę bardzo dogodnych sytuacji. Tutaj Sporting raczej z kontry.
Nie przez przypadek kursy na Rayo spadają w błyskawicznym tempie. Pamiętam dokładnie mecz Realu Sociedad sezon wcześniej. Też byli pewni utrzymania i totalnie dali ciała po całości, olewając mecz i Granada wzięła pełną pulę zwyciężając 0:3. Rayo ma ciekawy atak. Miku i Guerra swego czasu robili dobre statystyki, z resztą w tym sezonie też nie zawodzą. Traschorras specjalnie się wykartkował na Atletico, by wrócić na to spotkanie. Jeśli jednak okazałoby się, że spadną to będą jedną z najbardziej frajerskich drużyn jakie widziałem od początku mojego zainteresowania się futbolem. Tyle spotkań ile oni prowadzili i w końcówkach pooddawali to liczy się w granicach 7-8 spotkań co najmniej!
Dla Granady jest jedna nadzieja, a i ona może nie przynieść utrzymania. Dla mnie osobiście spadną i nic ich nie uratuje. Prawdziwy sprawdzian dla nich to mecz z Barceloną. Z Sevillą mogą dać radę, bo Emerey zapewne wystawi rezerwy podobne do spotkania z Espanyolem, a juniorzy z pewnością nie podołają z agresywnymi zawodnikami gości, walczącymi o żywot. W Ostatniej kolejce będzie gorąco.
Ale do spotkania Sevilla - Granada. Musimy bacznie obserwować mecz Sevilli z Szachtarem w LE. Jeżeli Sevilla awansuje, to raczej łaskawie podejdzie do ostatniego meczu u siebie z Granadą. Da im to konieczny odpoczynek przed kluczową fazą sezonu, czyli finał LE, finał CdR. Ostatnio jest trochę kontuzji, piłkarze z pewnością zmęczeni, bo zagrali bardzo dużo meczów w tym sezonie.
Natomiast jeżeli odpadną, co mi się wydaje mało prawdopodobne to zagrają dla kibiców i mogą ugrać nawet pełną pulę.

Deportivo nie ruszam. X2 to żenujący kurs. Grają żenujący futbol i Villarreal może rotować składem, wystawić rezerwy, czy młodzików a i tak będą lepsi niż Los Turcos. Villarreal ma bardzo szeroki skład i pokazali z Valencią, że nawet ci, którzy nie grają na co dzień, prezentują jako zespół dużo większą jakość. Pamiętam też czasy (w sumie nie tak dawno), kiedy to Villarreal potrzebował punktów, a Atletico bez skrupułów wygrało to spotkanie i spuścili Żółtą Łódź Podwodną do Segunda. Kilku piłkarzy z pewnością pamiętają te sceny jak Mussachio, Mario, Jaume, Trigueros, czy Bruno.
Dla mnie remis to Depor powinni brać w ciemno, bo też może im dać utrzymanie, a i z Realem mogą wyrwać jakieś punkty, gdy np. Barcelona, lub/i Atletico będą prowadzić w swoich meczach.
Oczywiście pewnym typem to kolejne zwycięstwo Atletico do zera. Ja zareagowałem natychmiastowo po bramce na 3:1 dla Malagi i zagrałem po @1.95, teraz to trzeba się liczyć z marnym 1.66, czy nawet niżej. Ale i dla spóźnialskich mam coś ekstra, bowiem 0-1,0-2, lub 0-3 bwin trzyma po @2.05.
 
A 0

asdd

Użytkownik
Oczywiście typ na DNB Sportingu również popieram, ale czy tak mizerne szanse są na podział punktów w tym meczu? Wiadomo, że remis nikogo tu nie urządza, ale czy ja wiem czy dla Gijón ten remis jest taki zły. Jednak Getafe w ostatniej kolejce jedzie na wyjazd. Jak oni grają na wyjazdach to chyba każdy wie, wygrali 2 ostatnie mecze w delegacji, ale z poprzednich 16! raptem jeden. Wtapiali tam wszystko jak leci. W ostatniej kolejce grają z o nic nie grającym już Betisem, ale ile to już było takich przypadków, że drużyna, która o nic już nie grała spuszczała do niższej ligi rywala. To tylko takie moje gdybanie, bo przecież Getafe może i 3-0 wygrać w niedzielę, taka jest piłka, ale moim zdaniem remis dla Sportingu wcale nie jest taki tragiczny, jak się może wydawać. Inna sprawa, że Getafe po prostu nie zasługuje na grę w La Liga, stadion świeci pustkami, nie pasują do realiów tej ligi. Nie wiem jak jest dokładnie w Hiszpanii, ale myślę, że mało kto ich tam lubi i większość życzy im spadku, tak jak Polacy, którzy są fanami ligi hiszpańskiej. Oby to był ten sezon ????

Co do Granady, to masz racje, trzeba poczekać jak się sytuacja rozwinie w czwartek w LE dla Sevilli. Podzielam jednak twoje zdanie, że lecą w tym roku.
 
A 44

adrian11141133

Użytkownik
Dlaczego są tak duże kursy na Sociedad i tak małe na Vallecano? Rayo na wyjeździe wygrało tylko raz i tak nagle mają teraz pyknąć Sociedad? Nie zagłębiałem się w ten mecz jakoś szczególnie, aczkolwiek argument, ze Vallecano walczy o utrzymanie do mnie nie przemawia. Sam osobiście zagrałem do ako ten mecz, z tym, że po kursie ok. 1.3, że Sociedad może przegrać ten mecz ale maxymalnie 1 golem. Ma ktoś jakieś przemyślenia na ten temat? Sociedad umiało postawić się Barcelonie i Realowi, myślę, że nie przegra tego meczu, a jeśli tak to nie dwoma golami. Ciekaw jestem czyjeś opinii.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dlaczego są tak duże kursy na Sociedad i tak małe na Vallecano? Rayo na wyjeździe wygrało tylko raz i tak nagle mają teraz pyknąć Sociedad? Nie zagłębiałem się w ten mecz jakoś szczególnie, aczkolwiek argument, ze Vallecano walczy o utrzymanie do mnie nie przemawia. Sam osobiście zagrałem do ako ten mecz, z tym, że po kursie ok. 1.3, że Sociedad może przegrać ten mecz ale maxymalnie 1 golem. Ma ktoś jakieś przemyślenia na ten temat? Sociedad umiało postawić się Barcelonie i Realowi, myślę, że nie przegra tego meczu, a jeśli tak to nie dwoma golami. Ciekaw jestem czyjeś opinii.
A przemawia do Ciebie porażka z Getafe, choć oni mieli wyjazdowy bilans 2-2-13? ????
Lub też zeszłoroczne starcie w ostatnim meczu u siebie ulegli Granadzie 0-3, która przed tym spotkaniem na wyjazdach miała bilans 2-4-12. Z tym, że Sociedad wtedy był lepszy w bilansie u siebie, bowiem 9-5-5.
Oczywiście nie jest powiedziane, że Rayo to wygra, inaczej nie byłoby kursu w granicach @2 , a 1.10, lub niżej. Są faworytem i tyle. Może mało wygrywali, ale mają sporo remisów, z których powinni wywozić wygrane. Kto jak kto, ale Rayo to potrafi grać w piłkę. Myślę, że jak trochę bardziej skupią się na wyniku to spokojnie pocisną Basków.
Na przykład nie tak dawno z Malagą w doliczonym czasie stracili gola na 1-1.
Inna sprawa, że Getafe po prostu nie zasługuje na grę w La Liga, stadion świeci pustkami, nie pasują do realiów tej ligi. Nie wiem jak jest dokładnie w Hiszpanii, ale myślę, że mało kto ich tam lubi i większość życzy im spadku, tak jak Polacy, którzy są fanami ligi hiszpańskiej. Oby to był ten sezon
Tutaj sympatia nie ma nic do rzeczy. Betis nawet gdyby chciał, to obecnie Getafe jest w lepszej dyspozycji. Dla mnie wygrają oba spotkania, bo po prostu wyglądają w końcówce bdb. Bardzo pewnie wygrali na wyjeździe z Deportivo, teraz u siebie, gdzie mają dużo więcej z gry, ze Sportingiem.
Kurs na spadek Gijonu @1.80 b365 to dobra inwestycja.
Prorokiem nie jestem, ale właśnie jak patrzę na kalendarz i formę to spadną Granada, Levante i Gijon. Chciałbym, żeby było inaczej, ale według moich rachunków będzie ciężko.
Dlaczego pisałem, że remis to cienki wynik dla obu drużyn? Bo na taki rezultat czeka tylko Granada, która ma 1 punkt więcej i lepszy bilans od Sportingu i Getafe. Gdyby oni zremisowali , a Granada wygrała na Pizjuan, to mecz z Barceloną graliby tylko o pietruszkę. ;) 3 punkty przewagi przed ostatnim meczem.
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, La Liga
Data: 8.05/17:00
Spotkanie: Real Sociedad - Rayo Vallecano
Typ:
2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Zdecydowałem się na wybór niniejszego spotkania ze względu na kilka kwestii. Przede wszystkim dumni Baskowie nie walczą już o nic. Puchary nie dla Nich, a utrzymanie zapewnione. Z kolei Rayo Vallecano de Madrid walczy o większy spokój przed kolejką ostatnią. Aktualnie Rayo zajmuje ostatnią bezpieczną pozycję (17), jednak tuż za zespołem Paco Jemeza czają się dwie drużyny, z których przynajmniej jedna zdobędzie punkty, ponieważ w niedzielę czeka je bezpośrednie starcie (Getafe - Sporting Gijon). W związku z tym Rayo nie może pozwolić sobie na potknięcie w swoim meczu, a remis też nie daje Im zbyt dużo. Jestem przekonany, że piłkarze z Campo de Futbol de Vallecas zrobią wszystko co możliwe by zwyciężyć na wyjeździe z Realem Sociedad. Jednak jak mają to osiągnąć skoro w bieżącym sezonie wygrali tylko raz w delegacji? Skąd w ogóle pomysł, że pokonają Real Sociedad, a nie np. zremisują? Patrząc na to co dzieje się aktualnie w lidze hiszpańskiej można odnieść wrażenie, że zespoły najbardziej potrzebujące punktów, zdobywają je. Ponadto Rayo ma patent na baskijski zespół o czym świadczą 2 ostatnie mecze tych drużyn w San Sebastian. Oba zostały wygrane przez Rayo (2-3, 0-1). Poza tym trzeba zwrócić uwagę na ostatnią formę obydwu zespołów. Baskowie wychodzą na boisko już chyba tylko po to by nie oddać meczu bez grania, gdyż przegrali ze słabiutkim Eibar, a także u siebie z Getafe. Od momentu zwycięstwa z Barceloną, udało Im się tylko zremisować z Villarreal, które przecież walczy w LE, więc nie dało z siebie wszystkiego co mogło. Nie wydaje mi się by umieli się wystarczająco zmotywować by w niedzielę zatrzymać Rayo, które potrafi grać efektywnie i efektownie. Guerra i Miku potrafią groźnie atakować, a w ostatnim meczu z Atletico pokazali, że nie byli skazani na pożarcie. Stracili gola, przegrali mecz, ale na pewno pozostawili po sobie dobre, pozytywne wrażenie. Muszą wygrać w San Sebastian i wygrają. Tym razem nie stracą gola i punktów w ostatnich sekundach meczu. Życzę powodzenia! &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kilka nowości:

Stadion Getafe ma być zapełniony co do ostatniego miejsca ze Sportingiem Gijon. Będzie to dla piłkarzy gospodarzy coś nowego i z pewnością doda im to skrzydeł. Na tym meczu ma być też 4000 kibiców gości.
Tak się zastanawiałem i analizowałem sytuację Deportivo. Myślę, że kurs @21 na ich spadek jest zachęcający do gry za drobne. Jeśli tylko Villarreal zagra dobre spotkanie i godnie pożegna kibiców w tym sezonie na El Madrigal to goście mogą mieć kłopoty.
Wtedy jeśli tylko Granada wygra z Sevillą to zrówna się z Depor punktami i będą mieć lepszy bilans. Na koniec Depor zagra z Realem, a tam wszystko się może zdarzyć. Finał LM jest w kalendarzu ponad tydzień po zakończeniu rozgrywek ligowych (28.05), więc mogą zagrać pełnym składem i raczej tak będzie.
Rayo może wygrać dwa mecze, a ktokolwiek wygra Getafe/Sporting Gijon to też mogą wygrać po dwa mecze i Depor płynie.
Sevilla w finale LE, więc jestem przekonany co do dużych rotacji w ligowym meczu z Granadą. Finał LE 18.05. Zagrają pewnie ci, którzy nie zagrali dzisiaj. Reszta powinna dostać odpoczynek. Końcówka sezonu to trochę maraton. 15.05 - liga, 18.05 finał LE, 22.05 finał CdR.
Granada wygra @2,55 bwin

Ich nie interesuje remis, bo ostatni mecz grają z Barceloną. Remis lub porażka z Sevillą oznacza spadek. Jeśli mają spaść to tylko i wyłącznie po meczu z Katalończykami u siebie. Ale tam będzie wojna.

Rayo Vallecano wins @2.10 b365
Remis dla Rayo też nie będzie tragedią, bo nawet jeśli Granada ucieknie na 3 punkty to zapewne straci je z Katalończykami, kiedy to Rayo wygra pewnie z Levante u siebie. Jednak nie ma sensu ryzykować. Rayo ma idealnego rywala do wygranej. I to dochodzi wiele absencji jak Inigo, Markel, Zaldua, Hector, Carlos Martinez, cały czas Agirretxe i Canales. Być może dołączą też Jonathas i Granero, którzy borykają się z problemami fizycznymi.
Jestem też za 1X w Las Palmas. Oni są w dobrej formie. Wprawdzie w Granadzie bardzo rozluźnieni, ale u siebie w ostatnim meczu sezonu przegrać nie muszą. Athletic też w sumie o nic wielkiego nie gra, może o 5 pozycję... Ale kurs straszny i 1X bardzo dobrze tu wygląda.
Można też zagrać Eibar. Dobry kurs, skoro Betis ma już utrzymanie. Eibar fajnie pograł ze Sportingiem Gijon, tylko trochę wyluzował w defensywie. Niemniej widać, że będą chcieli do końca grać w piłkę. Real Betis sporo absencji, jak Westermann za czerwo, Ceballos za nadmiar kartek, być może nie będzie też Bruno, bo jego występ jest pod znakiem zapytania.
Sądzę również, że Celta nie jest złym pomysłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 316

jarekrk

Użytkownik
A tak btw Vidal super twoje typy i przemyślenia, ale co do Grenady mam jedno ale, jakie nastawienie mają do siebie te zespoły?
To są w końcu derby Andaluzji... wiadomo jak np. Espanyol ma grać teraz z Barceloną to po ich ostatnim meczu kibice skandowali, że chcą Tamudazo czyli po prostu zabrać im punkty aby stracili mistrza(jak to kiedyś uczynił Tamudo) Czy w przypadku Sevilli i Grenady nie jest tak, że np. zespoły się nie lubią, i jak Sevilla spuści Grenade to kibice będą zadowoleni? Tym bardziej, że to ostatni mecz u siebie w tym sezonie.
Ich tam w jednym rejonie dzieli chyba mniej niż 100km.
Chyba, że zagra Sevilla jako dobry kuzyn i będzie chciała pomóc słabszemu zespołowi z regionu?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Akurat Granada to mało licząca się drużyna w Andaluzji i nie ma porównania z derbami Sewilli, czyli Sevilla CF i Real Betis. Granada swoje derby ma z Malagą (Derby wschodniej Andaluzji) i tam jest większe spięcie. Jakoś niespecjalnie myślę, że będzie tu jakieś większe parcie, aczkolwiek ostatnie spotkanie u siebie to zawsze jest chęć zwycięstwa, no ale nikt nie będzie tutaj płakał z porażki. Z drugiej strony Sevilla i ich dyspozycja w La Liga. Oprócz meczu z Villarreal, kiedy to po remontadzie pokonali rywala i mieli jeszcze nadzieję na 4. miejsce w eLM, to potem było już na pół gwizdka, niezależnie z kim grali. Oczywiście wyjątkiem był Real Betis. Z resztą trochę przesadziłeś, bo dzieli ich około 250 km.

Oczywiście więcej będzie wiadomo jak poznamy składy, ale nie sądzę, by Emerey wystawił jakiś mocny skład ze względu, że np. wczoraj stracił Tremoulinasa, a to spora strata. Kolejne sprawią, że mimo aż dwóch finałów mogą zostać z niczym.
Są piłkarze, którzy z pewnością chcą zwycięstwa jak np. Coke, który w przeszłości był piłkarzem Rayo Vallecano. Tyle, że nie wiadomo czy zagra w tym meczu. Więcej informacji z pewnością jutro jak poznamy kadry i też ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja z biletami.
Jest też info, że czterej juniorzy z Sevilla Atletico (tak nazywają się rezerwy Sevilli CF), nie zostali powołani na spotkanie, więc na 99% dostaną powołanie od Emereya i pewnie zagrają w 1 składzie jak to miało miejsce z Espanyolem.

edit. Aż pięciu zawodników nie zagra w rezerwach Sevilli, bo zostali włączeni do pierwszego zespołu na spotkanie z Granadą.
Diego, Borja Lasso, Cotán, Curro y Carlos Fernández
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 1,1K

viren

Użytkownik
Granada bedzie utrzymana.
Juz od conajmniej poprzedniej kolejki mieli ustawione zwyciestwo, teraz Sevilla im pomoze. Tu nie ma dyskusji. Za duza role pelni ten klub w lancuszku agentow, transferow, zobaczcie sobie jaki tam jest przemial, sa czescia machiny Pozzo i klub jest mu potrzebny w lidze do interesow wiec nie ma bata ze nie zalatwi utrzymania

Moze byc nawet taki scenariusz ze ostatnia kolejka to juz bedzie mecz o pietruche dla Barcelony i odpusci im majac mistrza.

Rok temu podalo im reke Atletico, teraz moze Barcelona, a co do tego ze Sevilla odpusci to nie ma dwoch zdan. Sugestia juz poszla, teraz tegie glowy mysla jak utrzymac Granade.
Granada wygra ten mecz, teraz jest 2,30 bwin, w niedziele moze byc 1,15 Sevilla odpuszcza
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Granada wygra ten mecz, teraz jest 2,30 bwin, w niedziele moze byc 1,15 Sevilla odpuszcza
1,15 to będzie ale na to, że napisałeś najgłupsze zdanie w tym roku na forum :zoltakartka:

na Espanyol ostatnio spadło do 1,85, ale oni grali u siebie, skład moim zdaniem może być podobny u gospodarzy jak w tamtym meczu, 1,15 na wyjeździe na Granadę jest niemożliwe.
 
deepred 709,8K

deepred

Moderator
Członek Załogi
1,15 to będzie ale na to, że napisałeś najgłupsze zdanie w tym roku na forum :zoltakartka:
na Espanyol ostatnio spadło do 1,85, ale oni grali u siebie, skład moim zdaniem może być podobny u gospodarzy jak w tamtym meczu, 1,15 na wyjeździe na Granadę jest niemożliwe.
Myślę, że to było zdanie lekko z przymrużeniem oka. Kolega po prostu zauważył (słusznie), że buki zaraz obniżą kursy na win Granady, bo Sevilla w lidze nie gra już o nic, mają przed sobą szansę na zdobycie dwóch pucharów, a to, co napisał Vidal, a mianowicie włączenie do kadry pięciu grajków z Sevilla B powinno sporo powiedzieć, pobieram Granadę z pocałowaniem ręki. Póki co jest jeszcze 2.20, ale myślę, że może spaść w granicach 1.70-1.85. Do tego singlem śmiało dorzucam gola El Arabiego [2,37] BET365.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom