>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

36. kolejka Primera Division [29.04-02.05.16]

Status
Zamknięty.
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Gra na absurd na Rayo under0,5 1.96 to absurd a na Atleti wygra do zera po 2( bo powazne buki nie maja tego nawet w ofercie) to juz ma gleboki sens tak ? LOL
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Real pogodzi się już z przegranym sezonem w La Lidze i skupi się maxymalnie na LM i rewanżowym spotkaniu z City.
a to niby dlaczego? Zostały trzy kolejki. Pomiędzy Realem, Barcą i Atletico wszystko jest możliwe. Wyjdą najmocniejszym, możliwym składem. W RS też jest szpital:

 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Popieram wszelkie typy na Sociedad.Real pogodzi się już z przegranym sezonem w La Lidze i skupi się maxymalnie na LM i rewanżowym spotkaniu z City.Trudy sezonu dotykają największych.. CR i Benzema będą oszczędzani na LM.Sociedad potrafiło wygrać z Barceloną, Sevillą, Bilbao czy Valencią więc czemu nie urwać punktu Realowi? Nawet jeśli &#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; zdołają wygrać to minimalnie.
Dawno nie czytalem takich bzdur,maja 1 pkt straty i odpuszcza tak?No *****... Sociedad udalo sie wygrac z Barca ktora miala serie trzech porazek z rzedu,z Valencią,a przepraszam bardzo to Valencia jest taka mocna w tym sezonie... tydzien temu Real juz przegrywal 2:0 i zdolal wygrac 2:3 ,nie wierze tu w jakies odpuszczanie ,Real Sociedad o nic juz nie walczy

Real M @1.62 betsson ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Spotkanie:Betis v FC Barcelona.
Typ:Luis Suarez zdobędzie przynajmniej 1 gol.
Kurs:1,40.
Buk:BaH.

Dziś krótko, Luis Suarez walczy o trofeum króla strzelców Hiszpańskiej La Liga.
Jak każdy wie ostatnio El Pistolero strzela jak na zawołanie, w 32 meczach zdobył 34 bramki, drugi walczący o to trofeum Cristiano Ronaldo z dorobkiem 31 bramek na pewno spróbuje dogonić jeszcze urugwajczyka. Ostatnie mecze Suareza to kanonada, 8 goli w 2 meczach! Uważam, że dziś zdobędzie kolejnego gola, bo przeciwnik wygodny (w ostatim meczu zdobyte 2 gole), a i Duma Katalonii zagra pod Suareza, aby stworzyć mu dogodne sytuacje. Możliwe też, że zostanie wykonawcą karnego. Uważam, że kurs lepszy niż 1,10 na zwycięstwo Barcelony, a i ryzyka dużego nie ma.
Pozdrawiam ????
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Bzdury taa, to dobre.Nie odpuszczą tego meczu ale wątpię by w razie niekorzystnego wyniku &#39;&#39;umierali&#39;&#39; na boisku w imię 3 pkt skoro za kilka dni rewanż z City, o to mi chodziło.Po prostu myślę, że Real w hierarchii ma kolejno zdobycie Ligi Mistrzów a później La Ligi.
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Bzdury taa, to dobre.Nie odpuszczą tego meczu ale wątpię by w razie niekorzystnego wyniku &#39;&#39;umierali&#39;&#39; na boisku w imię 3 pkt skoro za kilka dni rewanż z City, o to mi chodziło.Po prostu myślę, że Real w hierarchii ma kolejno zdobycie Ligi Mistrzów a później La Ligi.
A ja myślę że takie podejście nie jest na poziomie Realu i La Liga jest równie ważna jak CL
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Betis - Barcelona
Typ: Barcelona -2.75 gola
Kurs: 1.83
buk: unibet

Wynik: 0:2 ⛔


Po raz kolejny idę w stronę Barcelony, bo wydaje mi się, że kryzys, który nastąpił paręnaście dni temu nie widać już po nim śladu. Dla gospodarzy jest to mecz o nic, bowiem ich utrzymanie się w lidze wydaje się być pewne. Ich myślą na dziś jest zapewne w jaki sposób zatrzymają ten ofensywny walec z Camp Nou, który w ostatnich dwóch meczach strzelił swoim rywalom 14 goli!. Goście przyjeżdżają z nastawieniem tylko zwycięstwa, zwycięstwa i jeszcze raz zwycięstwa. Jakakolwiek wpadka może spowodować tutaj odpadnięcie z walki o mistrzostwo. Świetną formę zaliczył Suarez, który w ostatnich dwóch meczach ustrzelił osiem goli, i mam nadzieje, że dziś na tym niezaprzestanie. Liczę, że Barcelona szybko dojdzie do prowadzenia i powoli będzie dogrywać to spotkanie strzelając kolejne gole.
Drugi Typ na to spotkanie, to , że obie drużyny NIE strzelą gola ✅. Betis zaraz obok Malagi ma najmniej strzelonych goli w lidze - 31!. Jest to mniej niż jedna bramka na mecz. Dzisiaj za dużo tych okazji do strzelenia nie będą mieć, a kontrataki mogą się tutaj na niewiele zdać.

Przewidywane składy:

Betis (1-4-2-3-1): Adan – Montoya, Westermann, Pezzella, Gonzalez Cabrera – N’Diaye, Petros – Ceballos, Joaquin, Musonda - Castro

Barcelona (1-4-3-3): Bravo – Alba, Mascherano, Pique, Alves – Iniesta, Busquets, Rakitić – Neymar, Suarez, Messi

Nie zagrają:

Betis: Digard, Piccini, Juan Vargas, Molina, Molinero, Kadir (kontuzje)

Barcelona: Vermaelen, Mathieu, Sandro Ramirez (kontuzje)
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
20:30 Betis - Barcelona
Typ: Barcelona -2.75 gola
Kurs: 1.83
buk: unibet

Wynik:​


Po raz kolejny idę w stronę Barcelony, bo wydaje mi się, że kryzys, który nastąpił paręnaście dni temu nie widać już po nim śladu. Dla gospodarzy jest to mecz o nic, bowiem ich utrzymanie się w lidze wydaje się być pewne. Ich myślą na dziś jest zapewne w jaki sposób zatrzymają ten ofensywny walec z Camp Nou, który w ostatnich dwóch meczach strzelił swoim rywalom 14 goli!. Goście przyjeżdżają z nastawieniem tylko zwycięstwa, zwycięstwa i jeszcze raz zwycięstwa. Jakakolwiek wpadka może spowodować tutaj odpadnięcie z walki o mistrzostwo. Świetną formę zaliczył Suarez, który w ostatnich dwóch meczach ustrzelił osiem goli, i mam nadzieje, że dziś na tym niezaprzestanie. Liczę, że Barcelona szybko dojdzie do prowadzenia i powoli będzie dogrywać to spotkanie strzelając kolejne gole.
Drugi Typ na to spotkanie, to , że obie drużyny NIE strzelą gola. Betis zaraz obok Malagi ma najmniej strzelonych goli w lidze - 31!. Jest to mniej niż jedna bramka na mecz. Dzisiaj za dużo tych okazji do strzelenia nie będą mieć, a kontrataki mogą się tutaj na niewiele zdać.

Dobry typ z tym BTS myślałem że kurs będzie gdzieś około 1,50 a tutaj 1,75 wie ktoś może dlaczego tak wysoko ja się jeszcze zastanawiałem w meczu Atletico madryt BTS / NIE

a odważniej to dać ako wychodzi 2,91 ale to już dla odważniejszych
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
R.Sociedad-R.Madrid
Otrzyma kartke: Illaramendi @ 3,0 U.nibet ✅ 34min i ksiegujemy;)

Ciekawy kurs na Illaramendi-W 30spotkaniach zobaczyl 13karteczek,z czego uwaga az 9! z Sociedad ;)Sędzia Undiano Mallenco szczyci się średnia prawie 5kartek/mecz.Niby statystyki,ale podążajmy za tradycja Asiera...
Pzdr all
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bzdury taa, to dobre.Nie odpuszczą tego meczu ale wątpię by w razie niekorzystnego wyniku &#39;&#39;umierali&#39;&#39; na boisku w imię 3 pkt skoro za kilka dni rewanż z City, o to mi chodziło.Po prostu myślę, że Real w hierarchii ma kolejno zdobycie Ligi Mistrzów a później La Ligi.
Ciekawe kiedy ostatni raz Real byl mistrzem ano wlasnie bylo to przed wygraniem LM takze po co pisac glupotki?
Ja mysle ze Real odpadnie z City i wygra lige chcesz sie ze mna zalozyc?

Skoro juz nakreslilem swoj szatanski plan to musze zagrac po swojemu.Real zagra bez Ronaldo i Benzemy co musi byc oslabieniem.Z drugiej strony szanse dostanie Isco i James wiec jakis Ta 11 z Madrytu bedzie wygladac.
Sociedad postawil sie czolowce ale kazda seria ma kiedys koniec szczegolnie gdy grasz juz nie o utrzymanie a o prestiz.
Gram:
Real-1
2.320
Pinnacle
▶
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Atletico 1-0,2-0 lub 3-0 @2.35 bwin ✅✅
Dla mnie świetny typ. Atletico cały czas walczące o mistrzostwo, ale też defensywa pracuje dla Oblaka, który ma szanse pobić świetnie wyśrubowany rekord na najmniejszą ilość straconych goli w lidze. Ma jeszcze 1 gola w zapasie, a 2 na zrównanie się z rekordzistą.
Jako, że przed rewanżem z Bayernem to nie spodziewam się gradu bramek. Te 3-0 to chyba max, choć Rayo potrafi tracić na potęgę.
Obrona w jakim zestawieniu by się nie pojawiła to i tak jest bardzo mocna. Pokazali to z Barceloną, gdzie Godin i Lucas zatrzymali Katalończyków. Tak Gimenez i Savis powstrzymali Bayern. Końcówka sezonu, więc zwycięstwo konieczne. Tak jak już wspomniałem, Barcelona ma jeszcze dwa mecze w których może coś zgubić. Jest to mecz z Espanyolem, który może zagrać dla Madrytu, oraz ostatni mecz o być albo nie być w lidze Granady.
Dziś w Rayo brak kreatora, Trashorras zawieszony za kartki.

Espanyol - Sevilla 1 @2,38 b365


Typ prosty jak konstrukcja cepa.
Espanyol jeszcze nie ma pewnego utrzymania. Przed sobą jeszcze mecz z Barceloną i Eibar, którzy wczoraj zagrali nawet fajne spotkanie i nie odpuścili Sportingowi. Sevilla to drużyna, która ma już co chciała. Miejsce w LE już niemal pewne, bowiem 8 punktów przewagi nad Valencią (którzy mają mecz wyjazdowy z Realem Madryt) na 9 pkt możliwych to niemal niewykonalne, a jeśli już mają to przypieczętować to zrobią to u siebie za tydzień. Tym bardziej jeśli spojrzeć na wyniki Sevilli wyjazdowe w lidze. Rewanż w 1/2 LE ma dużą większą wagę i na 100% doświadczymy dużych rotacji w składzie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
realadi 241

realadi

Użytkownik
Ja od siebie daje: Real Sociedad - Real Madryt 1x, a dla odważniejszych to czysta 1
Nie oszukujmy się, liga już właściwie rozstrzygnięta, Real ma jeszcze po drodze nieobliczalną Valencię i myślę, że rzucą wszystko na LM. RSSS to drużyna natomiast, która uwielbia grać z czołówką, z najlepszych hiszpańskich drużyn punkty na ich stadionie wyciągnęło właściwie tylko Atletico. Do tego drużyny grające ofensywnie mają tam ciężko. Jedyny minus to brak typowej 9, ponieważ Jonathas jak i Imanol nie będą grali, ale na Barcelonę to nie było potrzebne, natomiast po stronie Realu brak Benzemy, CR to bardzo wiele.

Kolejny to Atletico - Rayo 2x
Z tych meczy, które oglądałem to Atletico gra się niewygodnie z Rayo, a więc czemu nie.


Czyli mówisz że liga rozstrzygnięta? więc Atletico i Real pogubią punkty i wygra Twoja Barcelona tak? to jest według Ciebie rozstrzygnięcie? zakładam że jesteś kibicem Barcelony skoro tak piszesz. Chłopie jest punkt straty Realu i Atletico na równi z Barcą a Ty mówisz o rozstrzygnięciu? Twoje słowa sprawdzą się jeśli ta kolejka zakończy się takimi wynikami jak podałeś wyżej,póki co wszystko w grze...
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Absurd. Tylko tak można nazwać ten typ. Jeśli już grasz, że Rayo nie strzeli bramki to zdecydowanie lepiej i po lepszym kursie oczywiście zagrać wygraną Atletico do zera, gdzie nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu bo walka o mistrza trwa a jeśli ktoś ogląda od paru dobrych lat BBVA to wie, że Rayo ma obronę jedną z najgorszych w lidze i Atletico strzeli w 100% bramkę na Calderon i to pewnie nie jedną. I znów jak tu grać ten typ skoro Rayo po pierwsze jeszcze walczy o utrzymanie a po drugie jest to ekipa która wręcz uwielbia grać gdy to przeciwnik jest faworytem i to nie ważne czy jest to Barca, Real czy Atletico. Stawia się każdemu i zwykle to wychodzi. Grają wysokim pressingiem i z tego pada sporo bramek dla nich ale też dużo tracą. Osobiście nie sądzę, że typ nie wejdzie, ale jest bardzo bardzo ryzykowny. Osobiście polecam tutaj pójście w stronę rożnych.
Goście nabiją kilka i co do tego jestem przekonany i wynika to oczywiście z ich stylu gry a Atletico będzie przeważało i na pewno coś dorzucą, jak dla mnie najpewniejszy typ na to spotkanie.

Powyżej 11 RR |2,50| bet365
Powyżej 12 RR |3,25| bet365
chcecie to sobie grajcie, mi ten kurs odpowiada. Zaufanie mam do Atletico w obronie a nie ataku, dlatego gram że nie stracą gola :grin:

W becie mam 1,9 na Atletico wygra do zera, limit 291zł ;)

już lepiej krytykujcie kogoś to gra kurs 1,7 jak było 2,
ja zagrałem wg mnie dobrze, bo chcę grać na gole a nie wygraną do zera.
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Witam. Nie znam się za bardzo na lidze hiszpańskiej ale znam na priorytetach klubów. Zawsze czytałem że prezesi, działacze,trenerzy i piłkarze mając do wyboru mistrza kraju a wygraną w Lidze Mistrzów zawsze wybierali ten pierwszy tytuł. Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu bo dla mnie to chyba logiczne że nie ma tutaj nawet co porównywać tych pucharów ?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Real Sociedad - Real Madryt
Powyżej 2,5 bramek (1,65) Unibet
⛔ Rozliczam teraz... ⛔
Wiele osób widzę tutaj jasno stawia 1X co nie jest wcale głupim pomysłem, ale ja jednak bym sobie to odpuścił, mimo że mam ciut mniejszy kurs na minimum 3 gole w tym spotkaniu. Nie zobaczymy w obozie Realu Ronaldo, ani Benzemy więc osłabienie w ofensywie jest, bo Ronaldo na pewno by mógł sam zrobić różnicę w tym spotkaniu. Bale i spółka będą musieli dzisiaj trochę się napocić, żeby zdobyć kilka bramek, bo nie wierzę żeby gospodarze wiedzący że nie zagra Ronaldo, ani Benzema nie szukali sposobu aby po prostu dzisiaj poskromić Real. Co prawda, jeszcze sprawa Mistrza nie jest rozstrzygnięta do końca, bo wierzę że jeszcze Barca straci punkty. Zwykle takie mecze jak dzisiejsze to jesteśmy świadkami sporej ilości bramek dlatego też idę za tym &#39;&#39;trendem&#39;&#39; Vela też mógłby dzisiaj namieszać w tym spotkaniu, ale i jego w ekipie gospodarzy nie zobaczymy. Sporo absencji w dzisiejszym meczu u RSSS, ale jestem pewny że będą próbowali zagrać jak najlepiej. Oby tylko nie grali zbyt pasywnie, przez te absencje jedni i drudzy, to bramki na pewno będą. Minimum 3! :!: Mecz o 16.
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Kilka słów ode mnie. Bale w formie i gra dzisiaj będzie kierowana do niego...James grający tyle, że będzie chciał pokazać się z dobrej strony no i szpital w Sociedad i to jest jedyny argument by grać Real
Llaramendi żółta kartka bardzo dobry kurs i warto zagrać.

Co do meczu Betisu z Barceloną niby kryzys zażegnany ale mało osób pamięta ostatni mecz na Camp Noe. Betis remisował do 30 minuty potem karny, niesłuszny, następnie źle wykonanie karnego i samobój.
Sociedad też zagrał bardzo dobrze przeciwko Realowi ale grali wszyscy i dobrze pamiętam, że było 1:1 po 70 minutach, także dzisiaj wszystko może się zdarzyć.
Kurs 1,7 jest warty na Real to pewne.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Granada - Las Palmas 1,61 sbobet

W tym tygodniu mamy kilka meczow ktorych wyniki ustalone sa przed pierwszym gwizdkiem. Napewno byla takim meczem wczorajsza wygrana Gornika, dzis powinny wygrac Newcastle czy awansowac Salford City.

Nie mialem czasu wszystkiego podac, ale spokojnie Granada powinna sobie poradzic z Las Palmas. Sportowo niekoniecznie, ale od czego sa dzialacze i pieniadze. Granada to jest pralnia zawodnikow, transferow itp, sa w lidze tylko po to zeby kupowac zawodnikow, ogrywac i sprzedawac, niby ktos powie ze przeciez wiecej niz polowa klubow tak gra, ale tam nie ma pieprzenia bawienia sie w baze kibicow, opowiadanie bajeczek o wynikach. Liczy sie wynik finansowy, wlasciwie to zaden klub ale hodowla zawodnikow
Rok temu zalatwili mecz w Atletico, teraz tez zapowiada sie ze trzeba sobie zorganizowac utrzymanie, wiadomo sa jeszcze trzy kolejki, ale wygrana Gijon sprawila ze reagowac trzeba szybko kontrujac Asturyjczykow.

Granada wygra ten mecz

Dodam jesczcze ciekawe czy ktorykolwiek zawodnik pamieta zeszloroczne utrzymanie, zaloze sie ze wszystko wyprzedane i jest nowy zasiew, ktory pojdzie i za rok znowu inna druzyna, wykupiona celem hodowli i sprzedania na kilogramy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcins 224

marcins

Użytkownik
Witam. Nie znam się za bardzo na lidze hiszpańskiej ale znam na priorytetach klubów. Zawsze czytałem że prezesi, działacze,trenerzy i piłkarze mając do wyboru mistrza kraju a wygraną w Lidze Mistrzów zawsze wybierali ten pierwszy tytuł. Niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu bo dla mnie to chyba logiczne że nie ma tutaj nawet co porównywać tych pucharów ?
Wg mnie dla Realu zawsze LM była wazniejsza co nie znaczy, że odpuszczali Lige. Fakt jest tylko taki, że ani Real ani Atleti nie zalezy od siebie i blizej im do wygrania LM niz LaLiga
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real wygral minimalnie wiec tylko zwrot albo moze az :p
Zagram wiec rzuty rozne na Rayo dziwie sie ze nikt nie podal tego typu przeciez wiadomo ze Rayo lubi atakowac a Atletico nie nabija nie wiadomo ile tych rogow.Do tego Atletico ma rewanz w Monachium.Licze na ofensywna gre Rayo:
Rayo+2.5 corners
2.140
Pinnacle
✅
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Dużo zmian w składzie Atletico w dzisiejszym meczu, brakuje przynajmniej 6 podstawowych graczy. Mimo to, myślę że ławka gospodarzy jest na tyle mocna, że zmiennicy i tak przewyższają jakością graczy z Rayo.


Polecam granie Atletico - Rayo 1 @ live (jak kurs dojdzie do ~1,5 to można się śmiało pakować)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom