>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

36 kolejka Premier League [26-28 kwietnia 2014]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Kolejka numer 36 pod znakiem starcia na Anfield Road gdzie roztrzygnie sie prawdopodobnie tytuł mistrzowski. Kilka lat temu starcia Liverpoolu z Chelsea były klasykami Champions League kiedy to Benitez mierzył się z Jose, wtedy górą była taktyka i zapędy ofensywne były tłumione w zarodku. Teraz za kadencji Brendana Rodgersa nie ma o czymś takim mowy, The Reds grają ofensywnie i z wielkim polotem, w wyobrnej formie jest Raheem Sterling. Ogólnie cały Liverpool gra wyśmienicie, Chelsea będzie musiała mieć się na baczności, ale być może Jose znowu przyjedzie autobusem i zaparkuje go przed bramką ? Oby jednak nie....
Inne mecze są w cieniu, aczkolwiek walka o utrzymanie jest równie ciekawa, mecz Sunderland - Cardiff czy Fulham - Hull zapowiadają się jako wojna na noże. Poza tym Old Trafford wreszcie bez hamulcowego Davida Moyesa! Ciekawe jak zaprezentuje się Manchester pod dowództwem duetu Giggs - Scholes ?
Zapraszam do dyskusji ????
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Ja chyba postawię na Manchester United. Grają z Norwich, któremu na wyjazdach idzie bardzo słabo natomiast MU na Old Trafford gra całkiem nieźle. Myślę tez, że może wystąpić efekt &quot;nowej miotły&quot; i nie ma co długo zastanawiać się nad wynikiem tego spotkania. ;)
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
może wystąpić efekt &quot;nowej miotły&quot;
Chyba trochę nowej starej,bo w zasadzie dużo się znowu tak nie zmieni,a poza tym wątpię aby Giggsa brano pod uwagę jako trenera na dłuższy czas,więc nie przesadzajmy;).Co do spotkania Manchesteru z Norwich napiszę coś później,bo myślę,że może być to na prawdę ciekawe starcie.

Chciałbym jednak zacząć dyskusję na temat innego meczu.Hit czy kit tej kolejki na Anfield?Takie pytanie można sobie zadać po tym jakie informacje przewijają się w mediach.Mourinho podobno ma wystawić mocno rezerwowy skład.Ponoć wystąpił z zapytaniem o taką możliwość do władz klubu i dostał zielone światło.I tu pojawia się pytanie czy to kolejne gierki Jose i zasłona dymna czy podanie mistrzostwa do rąk Liverpoolu.Sam chce poznać wasze zdanie odnośnie tej kwestii,samemu widzi mi się jakiś over w tym meczu bez względu na to jakie składy pojawią się na murawie.Kursy na zwycięstwo Liverpoolu poleciały mocno.Na początku przykładowo w Sportingbet można było złapać 2,15 na gospodarzy i był to niewątpliwie kurs kuszący.Teraz mamy 1,60 i jakoś nie zachęca mnie to do pogrania na gospodarzy.Liverpool powinien być tak czy siak faworytem ale dla mnie właśnie ta zagadka ze składem Chelsea powoduje,że lepszy jest na tą chwilę zakład z ilością bramek.Z innej jeszcze strony jeśli sprawdzi się scenariusz z rezerwowym składem Chelsea to dla mnie jako kibica drużyny bezpośrednio zaangażowanej w grę o mistrzostwo byłoby to bardzo niesmaczne.Każdy powinien patrzeć na siebie ale skoro nagle Mourinho obawia się rewanżu z Atletico,stawia ten mecz jako priorytet,chce żeby jego piłkarze byli wypoczęci to ok.Jednak popatrzmy tak:mają 3 dni po meczu z Live na odpoczynek,a jeśli już to można oszczędzić podstawowych piłkarzy ale bez przesady nie wszystkich,bo chęć wystawienia chłopaków z akademii na taki mecz to dla mnie zwykłe podłożenie się.Mieliśmy już kilka takich przypadków w Premier League,że ktoś inny na czymś takim tracił,między innymi utrzymanie w lidze.Zobaczymy jak będzie tym razem.
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Chelsea nie musi wystawiać żadnych chłopaków z akademii. Chcąc się oszczędzać na Atletico i tak mogą wystawić mocny skład na przykład taki: Schwarzer - Ivanovic Cahill Luiz Cole - Mikel Matić - Salah Lampard Oscar - Demba Ba. Co by się nie działo w tym meczu to i tak sędziowie będą winni.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Liverpool - Chelsea
Typ: poniżej 3
Kurs: 1,85
Bukmacher: ComeOn​


Jakbym miał typować skład Chelsea to wyszłoby mi coś takiego:

Schwarzer
Ivanović - Cahill - Luiz - Cole
Matić - Lampard - Mikel
Salah - Oscar
Schurrle

W obronie powróci wypoczęty Ivanović (pauzował za kartki w meczu z Atletico) w miejsce Azpilicuety, który jest troszkę przemęczony i ostatnio jest w troszkę słabszej formie. Hiszpan musi być wypoczęty na Atletico. Cahill pewniak na środek obrony, Mourinho dorzuci mu Luiza, który wydaje się jedyną opcją. Jest jeszcze Czech Tomas Kalas - duży talent, ale w tym sezonie leczył złamaną nogę i nie sądzę, że dostanie szansę w takim meczu. Na lewej obronie Cole, który dobrze zagrał z Atletico. Ma swoje lata i już nie podłącza się aktywnie do ofensywnych akcji, za to w defensywie jak profesor i to pasuje Mourinho. Matić i Mikel zaryglują środek pola, Lampard będzie grał z nimi w linii, lecz dostanie więcej swobody z przodu. Dlaczego taki środek pola? Wszyscy trzej nie będą mogli zagrać w LM, więc naturalne wydaje się wystawienie ich w lidze, skoro w tygodniu będą odpoczywać. Salah i Oscar to samo - Egipcjanin nie może grać w LM, a Oscar z Atletico nie grał, więc jest wypoczęty. Obaj są szybcy, obaj będą pracować w obronie i będą ważni przy kontrach. Schurrle jako napastnik to żadna nowość u Mourinho. Niemiec będzie oczywiście się cofał i pracował w obronie, napastnikiem będzie jedynie na papierze. Wydaje się, że Mourinho wystawi ultradefensywny skład i będzie liczył na to, że jakaś kontra załatwi sprawę. I w sumie wcale się nie dziwię - granie otwartej piłki z obecnym Liverpoolem na Anfield to samobójstwo. The Reds nie grali jeszcze z takim przeciwnikiem i myślę, że w końcu przyszedł czas na under.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
LIVERPOOL - CHELSEA
Są dwa aspekty tego meczu:
1. Liverpool wygrać nie musi, czyli remis też dobry. Po tym meczu gospodarzom zostaje wyjazd do Crystal Palace oraz mecz u siebie z Newcastle więc raczej spokojnie.
2. Chelsea ma zarówno Ligę Mistrzów i bardzo realne szanse na awans + słaba dyspozycja na wyjazdach. Porażki z Crystal Palace, Villą czy remis z West Brom&#39;em ukazują dobitnie, że wyjazdy stały się koszmarem gości. Bilans 8-4-5 więc mniej niż 50% wygranych.
Wg mnie ten drugi scenariusz będzie właściwy. Jednak jest też jeden inny fakt: seria zwycięstw Liverpoolu wynosi już 9 meczy, a to w tej lidze jest już dużo, żeby nie powiedzieć: niesamowicie dużo. Przełamanie może przyjść w tym meczu, a może nie.
Dla mnie po kursie 1.60 przeciwko Chelsea nie warto grać.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Swansea - Aston Villa

Bukmacherzy robią sobie jakieś jaja z tymi kursami. Wystawili tylko 1,65 na Swansea, dzięki czemu kurs na Aston Villę to value. W takich spotkaniach i przy takich kursach generalnie opłaca się grać na tę drużynę, na którą wystawiono dużo wyższy kurs lub całkiem odpuścić typowanie. Mamy mecz dwóch równorzędnych drużyn, dwóch średniaków ligi. To co piszę, odzwierciedla także tabela, bo różnica pomiędzy drużynami wynosi jeden punkt - Swansea ma 36 punktów, a Aston Villa 35 plus jeden mecz zaległy. Drużyna Swansea już nie raz w tym sezonie, a także w poprzednim potrafiła potykać się w tego typu spotkaniach. Poniżej zamieszczam listę podobnych meczów, czyli meczów u siebie, gdzie zdecydowanym faworytem jest Swansea:

Swansea - Norwich 3:0 @ 1,68
Swansea - WBA 1:2 @ 1,92
Swansea - Crystal Palace 1:1 @ 1,82
Swansea - Cardiff 3:0 @ 1,89
Swansea - Fulham 2:0 @ 1,68
Swansea - Hull 1:1 @ 1,67
Swansea - Stoke 3:3 @ 1,93
Swansea - West Ham 0:0 @ 1,72
Swansea - Sunderland 4:0 @ 1,54

Bilans domowy Łabędzi jest bardzo słaby i wynosi 5-5-7. W tym sezonie zespół Swansea ani razu nie potrafił wygrać dwóch meczów z rzędu. Tydzień temu Łabędzie wygrały z Newcastle i jeśli podtrzymają dyspozycję z tego sezonu, to w meczu z Aston Villą nie powinny wygrać. To też pokazuje w jak słabej formie w tym sezonie jest Swansea, że nie potrafi wygrać dwóch z rzędu meczów.

Styl gry Swansea, czyli długie utrzymywanie się przy piłce i granie w ataku pozycyjnym, jest jak woda na młyn dla graczy Lamberta. Oni świetnie czują się w grze z kontry. Zwykle w każdym meczu są dużo rzadziej przy piłce niż przeciwnik, ale potrafią z tego strzelać bramki. Chyba najlepszym przykładem takiego meczu jest spotkanie z Southampton, w którym The Villans wygrali 3:2, mimo że przy piłce byli przez 23% czasu, oddali 6 strzałów w tym 3 w światło bramki. Z przodu Aston Villa ma szybkich napastników, takich jak Agbonlahor i Weimann, którzy potrafią kontrować.

H2H z ostatnich 3 lat, czyli odkąd Swansea gra w Premier League pokazuje, że Łabędzie mają problemy na własnym stadionie, bo ani razu nie potrafiły wygrać. Dwa razy padły remisy (0:0 i 2:2). Pamiętam także mecz z zeszłego sezonu, w którym padł wynik 2:2. Widać pewne analogie do tamtego spotkania. Wtedy także kursy były podobne, a nawet niższe na Łabędzie (1,60). The Villans zaliczali w tym czasie fatalną serię meczów, w których wysoko przegrywali i wszystko wskazywało, że również spotkanie ze Swansea skończy się pogromem. Tymczasem Aston Villa dość, że nie przegrała to jeszcze pechowo straciła wygraną, bo Łabędzie strzeliły ostatnią bramkę w doliczonym czasie gry w ostatniej akcji meczu. Przed sobotnim spotkaniem Aston Villa również zalicza nienajlepszy okres, bo od 5 spotkań nie potrafi wygrać. Z tych 5 spotkań przegrali aż 4. W tym sezonie już raz mieli podobną serię, czyli 4 porażki i remis. Poprzednim razem zakończyli tę serię wyjazdową wygraną z Sunderlandem. Liczę na podobny obrót sprawy.

Aston Villa spisuje się całkiem przyzwoicie na wyjazdach, bilans 4-5-7, czyli niemal taki sam jak bilans domowy Swansea. W tabeli wyjazdowej daje to wysokie 10. miejsce. Ostatnio jednak The Villans nie potrafią wygrać na wyjeździe. Ostatni raz zrobili to we wspomnianym wyżej meczu z Sunderlandem, ale było to niecałe 4 miesiące temu. Liczę, że w końcu się przełamią.

Podsumowując, polecam zagrać na Aston Villę. Jeśli ktoś się boi i nie chce tego stawiać, to na pewno odradzam grania Swansea po tak niskim kursie, bo po prostu ryzyko jest nieadekwatne do wystawionego kursu.

Swansea - Aston Villa ⛔ 4:1
Typ: 2DNB
Kurs: 4,50
Buk: Marathonbet




Crystal Palace - Manchester City
Ten typ zagrałem tuż po zakończeniu spotkania Man City z WBA. W spotkaniu tym kontuzji nabawił się Silva. Wyglądało to dosyć poważnie, bo Silvę znoszono na noszach z usztywnioną nogą. Jeszcze nie wiadomo jak poważna jest ta kontuzja. Jednak ja myślę, że nawet gdyby okazało się to coś mało poważnego, to Pellegrini nie zaryzykuje i nie wystawi swojego rozgrywającego w spotkaniu z Crystal Palace. W Man City kontuzjowany jest także Toure. Gdyby się okazało, że obaj nie zagrają, a taka możliwość jest bardzo prawdopodobna, to oznaczałoby to duże kłopoty dla City. Wiele mocnych drużyn ma w swoich szeregach takich zawodników, bez których po prostu gra dużo słabiej np. w Realu jest to Ronaldo, w Man United Rooney, w Chelsea Hazard, a w Man City Silva. Przypomnę, że w meczu z Sunderlandem, który City sensacyjnie zremisowało zabrakło właśnie Silvy i Toure. Bez Silvy gra się po prostu dużo ciężej. Zresztą Hiszpan to chyba najlepszy piłkarz City w ostatnich tygodniach. Próbkę tego jak gra City bez wymienionej dwójki mogliśmy zobaczyć we wspomnianym meczu z Sunderlandem i w końcówce spotkania z WBA.

Na ten mecz stawiam zakład Crystal Palace +1. Jest to dosyć bezpieczny zakład, bo nawet w przypadku przegranej jedną bramkę, otrzymamy zwrot. City jest w stanie wyszarpać tą wygraną, ale po bardzo trudnym i ciężkim spotkaniu. City nie przekonuje w meczach wyjazdowych - bilans 8-4-5. Wynika z niego, że średnio co drugi mecz nie potrafią wygrać. Tym razem wyjazd do Londynu na trudny teren. Crystal jest w fantastycznej formie. Już zapewnili sobie utrzymanie, ale wątpię, żeby odpuścili mecz z City. Taki mecz to duży prestiż. W dodatku mogą zagrać na luzie i bez presji. Presja ciąży, ale na graczach City. Orły także nie przegrywają swoich meczów wysoko. W tym sezonie u siebie bilans 8-2-7, w bramkach 15-18, czyli jest dobrze. Trzeba dodać, że większą część tych porażek odniósł jeszcze poprzedni manager. Za Pulisa ten bilans jest bardzo dodatni. Z tych 7 porażek tylko raz zdarzyło się przegrać różnicą większą niż jedna bramka. Było to w spotkaniu z Man United, przegrane 0:2.

To będzie trudny mecz dla Man City. Trudno się spodziewać, że Orły wygrają szósty mecz z rzędu, ale kto wie. Osobiście myślę, że padnie remis lub jednobramkowa wygrana gości. Zagrałem ten typ tak wcześnie, bo po wczorajszym meczu kursy na Crystal zaczęły spadać i nie wiadomo jakie będą za kilka dni.

Crystal Palace - Manchester City ⛔ 0:2
Typ: Crystal Palace +1
Kurs: 2,24
Buk: Pinnacle




Liverpool - Chelsea
W normalnych okolicznościach postawiłbym Chelsea +0,5. Jednak przed tym meczem jest dużo głosów, że Mourinho wystawi rezerwowy skład. Jeśli ten skład nie będzie totalnie rezerwowy, a można przeczytać, że Mourinho chce wystawić zawodników drużyny młodzieżowej, to wydaje mi się, że Chelsea nie przegra tego meczu. Gdybym miał się bawić w układanie składu, to postawiłbym na takich zawodników:

Schwarzer
Azpilicueta - Cahill - Ivanović - Cole
Lampard - Mikel - Matić
Salah - Schurrle/Oscar
Ba​

Ten skład wygląda całkiem przyzwoicie i co najważniejsze solidnie w obronie. Mourinho na 100% zagra defensywnie. Z Atletico widzieliśmy pokaz gry w defensywie, czyli autobus w pole karne i zabijanie gry przeciwnika. Hiszpanie nie doszli nawet do ani jednej czystej sytuacji strzeleckiej. Kluczową rolę w tym meczu odegrał Mikel, który cofał się do linii defensywy i grał właściwie na pozycji stopera, bardzo często wybijając piłki zmierzające w pole karne. Tak samo Chelsea zagra z Liverpoolem i jak pokazuje ten sezon wielokrotnie gra defensywna zdawała egzamin:

Man United - Chelsea 0:0
Everton - Chelsea 1:0
Tottenham - Chelsea 1:1
Arsenal - Chelsea 0:0
Man City - Chelsea 0:1

Liverpool zdobywa większość bramek po szybkich atakach, prostopadłych podaniach na wybieg za linię obrony czy też kontrach. Przy defensywnej grze Chelsea, stracą te atuty i będą zmuszeni do grania ataku pozycyjnego. Wówczas szybkość Suareza, Sturridge&#39;a i Sterlinga może nie być tak przydatna jak zawsze. Liverpool idzie jak burza po mistrzostwo, ale w dalszym ciągi traci sporo bramek. Być może nawet Chelsea strzeli po jakiejś kontrze. Nie wiem czy opłaca się grać na Liverpool po kursie 1,65. Jeszcze jak kursy były powyżej 2,00 to było to opłacalne, a teraz przy takim poziomie obu drużyn i bardzo prawdopodobnej defensywnej taktyce Mourinho, kurs 1,65 nie wart świeczki.

Na postawienie zakładu zdecyduję się tuż przed meczem jak będą znane składy. Jeśli w obronie i w drugiej linii zagrają solidni gracze to stawiam, że Chelsea tego nie przegra.

Liverpool - Chelsea ✅ 0:2
Typ: Chelsea +0,5
Kurs: 2,34
Buk: Pinnacle

Wg mnie ten drugi scenariusz będzie właściwy. Jednak jest też jeden inny fakt: seria zwycięstw Liverpoolu wynosi już 9 meczy, a to w tej lidze jest już dużo, żeby nie powiedzieć: niesamowicie dużo.
11 spotkań. Rekord należy do Arsenalu - 14 zwycięstw z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 52

fejser

Użytkownik
Panowie a co powiecie o meczu Evertonu. Oni graja o LM. Ostatnio pokonali MU i sa w dobrej formie. Jest na nich bardzo wysoki kurs. Mozna grac nawet X2. Southampton juz zakonczyli sezon. Nie maja zadnej motywacji by wygrywac.
Co wy na to ?
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Panowie a co powiecie o meczu Evertonu. Oni graja o LM. Ostatnio pokonali MU i sa w dobrej formie. Jest na nich bardzo wysoki kurs. Mozna grac nawet X2. Southampton juz zakonczyli sezon. Nie maja zadnej motywacji by wygrywac.

Co wy na to ?
Jak najbardziej przychylam się do typu na Everton. Southampton,jak słusznie napisałeś, nie walczy już o nic, o czym świadczą ostatnie wyniki meczów z ich udziałem. Everton po wpadce z Crystal wrócił na właściwe tory i wydaje się,że jeszcze powalczą o tę LM. Doskonale zdają sobie sprawę,że aby zachować szanse na 4 miejsce muszą ten mecz wygrać, żaden remis nie wchodzi w grę. Myślę,że mimo osłabień dadzą radę,spodziewam się minimalnego zwycięstwa gości.
 
M 0

mikolaj95

Użytkownik
Everton dobry zakład, ostatnio wygrana z ManU u siebie a tak jak koleg wyzej pisze Southampton o nic nie gra a kurs na Everton jest godny uwagi i zagrania ;)
a jesli chodzi o Liverpool uwazał bym na ten mecz. Liverpool wkońcu musi wtopić i stracić jakieś punkty bo było by to zbyt piękne by do konca sezonu wygrali wszystkie mecze ;) czas zacząc grać przeciw Liverpoolowi ;)
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Stoke- Tottenham

Stoke strzeli @1.36 Bet365
BTS @1.72 Bet365
Stoke powyżej 1.5 gola+ @2.75 Bet365
Over 2.5 goli @2.00 Bet365
Over 3.5 goli @3.40 Bet365

Britania Stadium, gdzie będzie rozgrywane sobotnie spotkanie to jedne z najtrudniejszych terenów dla przyjeznych drużyn w całej Anglii. Tylko w tym sezonie kompletu punktów nie wywiozły stąd takie czołowe drużyny jak Chelsea, Manchester Und, Manchester City, Everton, Arsenal! Nie lubię swoich analiz opierać na statystykach ale w tym wypadku warto o nich wspomnieć, uwaga w ostatnich 10 meczach w Premier League u siebie Stoke zdobyło aż 18 goli, strzelająć co najmniej jednego gola w każdym meczu( potrafili wbić po 3 gole Liverpoolowi czy też drużynie Mourinho, 2 gole drużynie z Manchesteru). Tak jak wspomniałem nie jestem zwolennikiem pisania analiz pod statystyki, dlatego teraz napiszę kolejny powód gry moich typów. Często oglądam mecze Stoke, drużyna zupełnie inaczej wygląda grająć u siebie, grają bardzo ofensywnie, starają się jak najszybciej przedostać piłke pod pole karne przeciwnika. Potrafią naprawde fajnie rozgrywać stałe fragmenty( wysocy obrońcy + ponad 2 metrowy Crouch dają często efekt w postaci zdobyczy bramkowej głową). Mało nudnego rozgrywania w środku pola, natychmiastowe przeniesienie gry pod bramke przeciwnika to jest to co każdy fan lubie oglądać.
Tyle jeśli chodzi o sprawy związane z drużyną Stoke i ich grą na Britania Stadium. Chciałbym teraz skupić się na drużynie Kogutów, którzy walczą o Europejskie puchary. Nie oglądam za często meczów Tottenhamu ale widziałem pare bramek, które tracili w tym sezonie po niestety błędach defensywy.(ostatnie 4 mecze wyjazdowe Kogutów to 13 goli straconych!!). Teraz coś o absencjach w tym meczu, a więc kolejny argument przemawiający i uświadamiający mnie w przekonaniu o tych typach. W drużynie przyjezdnych zabraknie dwóch podstawowych obrońców Vertonghena i Walkera oraz Lameli i Capoue. W drużynie gospodarzy trener nie będzie mógł tylko skorzystać z pomocy Roberta Hutha.


Patrzac na to jakie drużyny tu poległy tracąc nie jedną bramke, do tego absencje w drużynie gości naprawde polecam na granie w stronie Stoke.

Pozdrawiam!
 
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Southampton vs Everton ▶ 2DNB ▶ @ 1.73
Święci z dorobkiem 49 punktów na koncie nie grają już o nic, puchary są po za zasięgiem. W ostatnim czasie słaba forma, w 5 meczach zaledwie 4 oczka. Southampton nie wygrało z Evertonem od 12 lat. W ekipie gospodarzy nie ma motywacji, ich ostatni mecz z Aston Villą to była strata 90 minut z życia, śmiało mogę to powiedzieć, święci grali jakby nie mogli, byle ten mecz jak najszybciej się skończył, Aston Villa to samo, nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Jak najbardziej gospodarze się postawią, ale w jakim stopniu to się dowiemy jutro, nie wydaje mi się, aby byli wstanie nawiązać walkę o 3 oczka, będą się cieszyli z remisu. Czasami Everton grzeszy skutecznością, przykładem niedawna porażka z Sunderlandem 0:1. I remisu nie wykluczam, ale nie wyobrażam sobie, aby goście nie wyjechali bez choć jednego punktu. Zacięta walka o to piątek miejsce między Kanonierami a Evertonem, tracą do wymarzonego 4 miejsca 1 punkt i jutro na potknięcie nie mogą sobie pozwolić bo to przekreśli ich szansę na LM, a Arsenal ma u siebie Newcastle, więc raczej 3 punkty pewne dla Kanonierów. Udowodnili, że porażka z Crystal Palace, był to wypadek przy pracy i w następnej kolejce pewnie pokonali &quot;diabełeczki&quot; 2:0. Everton wie o co gra, prawda jest taka, że Arsenal musi mieć to 4 miejsce a Everton może. Nie zagra na pewno Jagielka, z gry kontuzja wykluczyła Kevina Mirallasa, po za tym nie zobaczymy Steven Pienaara, Darron Gibsona, Arouna Kone i Lacina Traore. Jeśli skuteczność nie będzie zawodziła to 3 punkty pewne jak słońce, ale ja tutaj podpieram DNB.
Przewidywane składy:
Southampton: Boruc - Clyne, Fonte, Lovren, Shaw - Wanyama, Schneiderlein - Ward-Prowse, Davis, Lallana - Lambert
Everton: Howard - Coleman, Stones, Alcaraz, Baines - McCarthy, Barry - Deulofeu, Barkley, Naismith - Lukaku
Skorzystałeś?, Pomogłem?, Kliknij +dzięki.
&lt;form action=&quot;/index.php?dzial=sonda&amp;sonda&quot; method=&quot;post&quot; style=&quot;margin-bottom:5px;&quot;&gt;
&lt;/form&gt;
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Southampton - Everton
Southampton ma już zapewnione utrzymanie i teoretycznie nie walczy już o nic w tym sezonie, ale mimo to decyduję się zagrać na ich wygraną. Po pierwsze piłkarze zapowiedzieli, że ich celem jest zdobycie jak największej liczby punktów, tak aby pobić dotychczasowy rekord punktowy Southampton w Premier League, który wynosi 52 punkty. Żeby wyrównać to osiągnięcie potrzebują jednego zwycięstwa. Po drugie, Southampton jest jedną z nielicznych drużyn w lidze, która nie ma jeszcze zwycięstwa nad drużyną z TOP 7. Nawet drużyny z dołu tabeli potrafiły przynajmniej raz ograć mocnego rywala. Pamiętamy też poprzedni sezon, w którym drużyny z czołówki obawiały się meczów na St. Mary&#39;s Stadium. Southampton potrafił wygrać aż 3 spotkania z mocnymi rywalami, a w tym sezonie na razie nic. Świętym pozostały jeszcze dwa takie spotkania i myślę, że w przynajmniej jednym z nich uda się odnieść wygraną. Jak nie z Evertonem to z Man United.

Ważną informacją jest ta, że zabraknie dwóch podstawowych stoperów w drużynie Evertonu. Właściwie jest to główny powód, dla którego gram na Southampton. Kontuzjowany jest Distin, a Jagielka jeszcze nie wyleczył do końca urazu i nie zagra. W ich miejsce zagrają Stones i Alcaraz. Stones już w tym sezonie grywał i spisywał się bardzo dobrze. Zawsze jednak miał u boku albo Distina albo Jagielkę. Alcaraz zagrał w tym sezonie 3 mecze. Obaj zagrali w poprzednim meczu z Man United. Po tym jak kontuzji doznał Distin, został zmieniony przez Alcaraza, czyli łącznie dwójka Alcaraz-Stones zagrała razem w tym sezonie przez 45 minut. Brak podstawowych stoperów może okazać się kluczowy, bo Southampton świetnie gra w ofensywie. Niestety nie zawsze dopisuje skuteczność i tego się obawiam, że znów Święci będą ostrzeliwać bramkę Howarda, pójdzie jedna kontra dla Evertonu i The Toffees wywiozą zwycięstwo.

Everton wygrał 3 ostatnie mecze wyjazdowe. Ostatni raz 4 spotkania wyjazdowe udało się wygrać w roku 1985, czyli bardzo dawno temu. Ciekawe jest to, że Everton na wyjeździe przegrał tylko 4 razy w tym sezonie i za każdym razem, kurs na ich wygraną był wyższy niż 2,40. W spotkaniu z Southampton mamy na ich wygraną 2,50, czyli bukmacherzy dostrzegają to, że goście mogą mieć problemy. H2H na St. Mary&#39;s Stadium na korzyść Southampton. W 12 ostatnich spotkaniach na St. Mary&#39;s Stadium Southampton przegrał tylko raz, 6 razy wygrał i padło 5 remisów.

Southampton - Everton ✅ 2:0
Typ: 1DNB
Kurs: 2,06
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Tyle analiz a nikt nie porusza kwestii Fulham. Ekipa z WHL mimo porażki z Tottenhamem nadal ma szanse na pozostanie w Premier League. Jutro zmierzą się z Hull,które jest bezpieczne. Ponadto Sunderland zagra o być nie być z Cardiff co w razie wygranej z Tygrysami da szansę na awans w tabeli Wieśniakom. Jednak ułóżmy wszystko bardziej przejrzyście:
Fulham zajmuje 19 miejsce w lidze i ma 30 punktów. To tyle samo co Cardiff, które wyjedzie do Sunderlandu, który ostatnio imponuje formą -remis z City i wygrana z Chelsea. Fulham aby marzyć o utrzymaniu musi wygrywać - zwłaszcza u siebie. Ostatnio im zaufałem i wyszło na plus w meczu przeciwko Norwich, które też walczy o utrzymanie ale grafik jest jest dla nich łaskawy.
W ekipie Hull nie zobaczymy na pewno Robbiego Brady’ego oraz Paula McShane’a, pod znakiem zapytania stoją występy Sone Aluko i Shane’a Longa, raczej za wcześnie na powrót dla Alana McGregora.
Może to być mecz 3 za 3 - pierwszy mecz w Hull, Tygrysy wygrały aż 6-0 i zapewne gospodarze będą chcieli się zrewanżować. Kurs spory i ja próbuje na Fulham
Fulham - Hull
1
2.30
Bet365
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Man U - Norwich
Norwich over 3.5 rożnych @ 1.9 Bet365
Wobec tego typu nie można przejść obojętnie. Kanarki z nożem na gardle. Niby są w bezpiecznej strefie, ale od przepaści, czyt. spadku do Championship aktualnie dzielą je tylko 2 punkty. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi na największą zdobycz punktową muszą liczyć właśnie w spotkaniu z ubiegłorocznym mistrzem. Man U w tym sezonie znacznie ustepuje kroku Arsenalowi i Chelsea, a to właśnie z tymi zespołami Norwich będzie grało w ostatnich dwóch kolejkach tej kampanii.
Punktów trzeba zatem szukać w Manchesterze, twierdzy już tylko z nazwy, którą w tym sezonie zdobyło choćby WBA. I to nie jednego oczka, ale najlepiej 3-ech. Aby tego dokonać trzeba atakować.
Oczywiście wszyscy wiemy, że w tym tygodniu zwolniony został David Moyes i zastąpił go Ryan Giggs. Wszyscy spodziewają się jutro radosnego futbolu ze strony Czerwonych diabłów i gradu goli. Kto wie, może tak będzie. Nie widzę jednak tego, że obecność Gigssa - niedawnego kolegi z boiska, teraz kolegi trenera przy linii bocznej boiska wyzwala w zawodnikach United wolę walki i pressing nie pozwalający Kanarkom wyjść z połowy. Norwich wie, ze musi tu szukać puntów, mają fajne skrzydła, ruchliwego Redmonda, podłączającego się Olssona, więc jest kim te rożne nabijać.
Ostatnio, z Liverpoolem mieli ich aż 8. Co prawda The Reds szybko strzelili dwie bramki, po czym oddali inicjatywę, ale i tak jest to dobry wynik, jak na drużynę walczącą o utrzymanie przeciwko faworytowi w wyścigu o Mistrzostwo Anglii. W ostatnich 4 spotkaniach za każdym razem Kanarki miały minimum 4 rożne.
Norwich - Liverpool 8:5
Fulham - Norwich 8:8
Norwich - WBA 7:3
Swansea - Norwich 7-4
Co ciekawe w ostatnich 4 ligowych spotkaniach, wszystkie drużyny grające przeciwko Man U także wykonały minimum 4 rożne.
Everton - Man U 6:5
Newcastle - Man U 4:5
Man U - Aston Villa 0:5
Man U - City 5:8
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aikman 460

aikman

Użytkownik
Fulham - Hull 1 @ 2.30 Bet365 ⛔

Fulham po ostatniej derbowej porazce z Kogutami dzis musi to spotkanie wygrac z ekipa Hull,ktora jest juz pewna utrzymania na chwile obecna.Sytuacje w tabeli kazdy zna ewentualne zwyciestwo przy porazce Norwich z UTD pozwoli przezkoczyc ekipe Kanarkow.Kibicuje Fulham i trzymam na nich kciuki,a kurs wcale nie najgorszy jak w takim meczu o byc albo nie byc w BPL dla graczy z Londynu.


Man Utd - Norwich 1 @ 1.40 Bet365 ✅

Jak juz kazdy wie Czerwone Diably bez dotychczasowego trenera,co jest wielka niewiadoma jak zagraja.Ekipa Norwich na 17 miejscu w tabeli z 2 pkt przewagi nad strefa spadkowa wiec jest goraco.Mysle ze United dzis wygraja przed wlasna publicznoscia i pokaza kibicom na co ich stac.Kurs nie za wysoki jednak sadze ze warto isc w strone gospodarzy.Ewentualna wygrana United i Fulham zepchnie Norwich do strefy spadkowej i niech juz tam zostana kosztem Fulham czego im serdecznie zycze :)

Powodzenia.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Uważałbym z tym stawianiem na Fulham. To wciąż jest słaba drużyna z dziurawą obroną. Wygrali ostatnio 2 mecze, ale z drużynami słabymi. Pokonali Aston Villę, ale trafili na dołek formy rywala i to wykorzystali. Z Norwich akurat postawiłem na wygraną Fulham, ale po tym jak zobaczyłem co działo się w tym meczu, to chyba bym nie zaryzykował drugi raz. Mecz bardzo wyrównany. Norwich potrafiło dochodzić do dobrych sytuacji bramkowych. W poprzeczkę raz trafił Snodgrass. Ogólnie dużo chaosu w obronie Fulham.
Fulham jest faworytem w meczu z Hull, ale w tym spotkaniu tak naprawdę wszystko jest możliwe. Hull to nie są chłopcy do bicia. Przegrali z Arsenalem 0:3, ale do momentu straty bramki byli nieco lepszą drużyną. Stwarzali sobie groźne sytuacje. Z przodu mają Longa i Jelavicia, którzy są niesamowicie niebezpieczni.
Wygrana Fulham jak najbardziej możliwa, ale ja nie ryzykuję, bo obie drużyny wyrównane i każdy wynik możliwy.
//edit
Niestety miałem rację. Fulham - Hull 2:2, a prowadzili już 2:0
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester United – Norwich AHC (0:2) – zwycięstwo MU dwoma bramkami = ZWROT
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 26.04.14 18:30
Stawka: 6/10

Dziś o godz. 18:30 zostanie rozegrany mecz 36. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem United a Norwich. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się wyjazdowym zwycięstwem United 1:0.

Manchester United przegrał ostatni ligowy mecz z Evertonem 0:2. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać to „widowisko”. Piłkarze Moyesa pomimo faktu iż mieli aż 66% posiadania piłki pierwszy celny strzał na bramkę oddali dopiero w 44. minucie meczu, kiedy to jeden z atakujących United po dośrodkowaniu z rożnego strzelił prosto „do rąk” Howarda. Everton natomiast skutecznie kontrował, już pierwsze kontry powinny zakończyć się rzutami karnymi dla The Toffies. W końcu ekipa z Liverpoolu „uzbierała” zasłużonego od początku spotkania karnego, kiedy to Phil Jones postanowił „zabawić się w Chamberlaina”. Druga bramka dla Evertonu padła po skutecznej kontrze wykończonej precyzyjnym strzałem Mirallasa. Jak się okazało był to ostatni mecz uciekającego do szatni przez presją Davida Moyesa jako managera Red Devils. MU przegrało w ten sposób jedenasty ligowy mecz.

Skazywane na pożarcie Norwich rozegrało zaskakująco dobre spotkanie z liderem z Liverpoolu. Pomimo faktu, iż Kanarki przegrywały 0:2 zdołały strzelić dwukrotnie kontaktowe bramki i do ostatniej minuty meczu bić się o punkty z faworytem. Mecz zakończył się porażką 2:3, jednak Norwich udowodniło, ze media które chcą „ukrzyżować” tą ekipę powinny wstrzymać się z takimi wnioskami. Trudny terminarz (LFC, MU, CFC i AFC) nie musi wcale oznaczać, iż Kanarki jedną nogą są w The Championship. Uważam wręcz odwrotnie – mecze z Wielkimi Firmami wyzwalają w zawodnikach ogromną motywację, szczególnie w obliczu tylko 2 punktów przewagi nad strefą spadkową. Ewentualne porażki z faworytami nie spotkają się z zaskoczeniem wśród fanów angielskiej piłki. Natomiast każda zdobycz punktowania będzie sensacją oraz niezwykle cenną zdobyczą w walce o ekstraklasę.

Ryan Giggs wbrew pozorom stanie przed trudnym zadaniem. Kibice oczekują trzech punktów zdobytych na własnym terenie ze słabszym rywalem (niektórzy już wieszcza wyniki po 3:0, 5:0), a Walijczyka ustawiają już w roli „cudotwórcy” który zapewni drużynie komplet punktów do końca sezonu. Otóż jestem przekonany iż tak nie będzie! W 6 dni nie da się z ekipy zaliczającej fatalne spotkania, grającej bezpłodnie w ofensywie, bez pomysłu w rozegraniu i bez koncentracji w obronie zrobić solidną drużynę gwarantującą 3 punkty co kolejkę.

David Moyes w pierwszym meczu ligowym przegrał z United spotkanie ze Swansea aż 1:4. Dla przypomnienia Alex Ferguson w ligowym debiucie przegrał spotkanie z Oxfordem United, który tak jak Norwich do końca walczył o utrzymanie, ostatecznie zajmując ostatnie bezpieczne, 18. miejsce. Czy Giggs zaliczy lepszy debiut od tych dwóch panów?

W ekipie gospodarzy nie zagrają Rafael (obrońca, 19/0) oraz Van Persie (napastnik, 18/11). Szczerze wątpię by Ryan Giggs wystawił sam siebie do składu. Norwich zagra w pełnym składzie, jedynym nieobecnym jest Yobo (obrońca, 8/0).

Kanarki walczą o być albo nie być, United nie gra już o nic. Na Old Trafford MU przegrało 6 z 16 spotkań, ma tymczasowego menagera który przejmuje drużynę grającą fatalny futbol i od której wszyscy oczekują samych zwycięstw.

Nie twierdze że Norwich, które przegrało ostatnie 4 mecze ligowe, rozgromi na OT United. Jestem jednak przekonany, iż Kanarki będą walczyć o punkty do ostatniej sekundy spotkania. Być może nie mam racji i MU rozegra dobre spotkanie. Ale pogromu nie będzie na pewno.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
miku 21

miku

Użytkownik
Uważałbym z tym stawianiem na Fulham. To wciąż jest słaba drużyna z dziurawą obroną. Wygrali ostatnio 2 mecze, ale z drużynami słabymi. Pokonali Aston Villę, ale trafili na dołek formy rywala i to wykorzystali. Z Norwich akurat postawiłem na wygraną Fulham, ale po tym jak zobaczyłem co działo się w tym meczu, to chyba bym nie zaryzykował drugi raz. Mecz bardzo wyrównany. Norwich potrafiło dochodzić do dobrych sytuacji bramkowych. W poprzeczkę raz trafił Snodgrass. Ogólnie dużo chaosu w obronie Fulham.
Fulham jest faworytem w meczu z Hull, ale w tym spotkaniu tak naprawdę wszystko jest możliwe. Hull to nie są chłopcy do bicia. Przegrali z Arsenalem 0:3, ale do momentu straty bramki byli nieco lepszą drużyną. Stwarzali sobie groźne sytuacje. Z przodu mają Longa i Jelavicia, którzy są niesamowicie niebezpieczni.
Wygrana Fulham jak najbardziej możliwa, ale ja nie ryzykuję, bo obie drużyny wyrównane i każdy wynik możliwy.
W 100% zgadzam się z Bułeczką. Fulham gra bardzo niepewnie w obronie, traci sporo bramek, ale moim zdaniem potrafią też coś strzelić. Walka o utrzymanie jest bardzo ciekawa, Hull wydaję się być w miarę bezpieczne za to Fulham będzie musiało atakować bo najzwyczajniej w świecie potrzebuje punktów. Potencjał w ataku Fulham ma, ale niepewna obrona o której już wspomniał Bułeczka naraża Fulham dziś na stratę bramki. Pamiętam, że w poprzednim meczu tych drużyn postawiłem na bts, a mecz zakończył się wynikiem 6:0 dla Hull, czas nadrobić tamta stratę ;)
BTS @1,80 Bet365 ✅, kurs moim zdaniem jest dość dobry.
tak jak się spodziewałem, lecz moim zdaniem byłaby wielka szkoda gdyby Fulham spadło z ligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Southampton vs Everton
13:45

Analiza:
Mecz pomiędzy &quot;Świętymi a The Toffees rozpocznie 36 kolejkę Premier League.Bardzo ważny mecz dla Evertonu do końca ligi pozostało niespełna 3 kolejki i wciąż czekają na potknięcie Arsenalu do którego tracą 1 punkt.
Nie będzie to łatwe gdyż Arsenal ma dużo lepszy terminarz do końca sezonu.
Drużynę Mauricio Pochettino celem jest zajęcie miejsca 8 na koniec sezonu.
Co prawda miejsce to nie promuje udział w Europejskich Pucharach lecz władze klubu obiecali iż jeśli zajmą miejsce w najlepszej 8-ce piłkarze otrzymają wypasione premie(Informacja zawarta na Twitterze klubu Sout).
Waga meczu na pewno większa po stronie Evertonu mają o co walczyć i przez większość meczu będą atakować.
Główna informacja co do tej analizy Sędzia dzisiejszego meczu będzie Michael Oliver pokazuje on dużo kartek co prawda nie zawsze lecz bardzo często co pokazuje nam strona http://www.soccerbase.com/referees/referee.sd?referee_id=1025
Wg mnie mecz ten będzie ostry, i sędzia pokaże kilka żółtych(może i czerwonych) kartoników

Propozycje
Southampton over 1,5 kartek 2.0⛔
Over 3,0 kartki Azjat 1,8⛔
Everton 2x 1.35⛔

Bet365.
Powiem tylko tyle chu.. mecz. Nie mogę wyczuć tej drużyny Evertonu.
Potrafią się zmobilizować na Arsenal na Manchester United i zagrać by taki rywal nawet nie powąchał kawałka trawy a z Sou czy CP potrafią zagrać tak beznadziejny mecz na poziomie 2 ligi..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom