>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

36 kolejka Premier League [26-28 kwietnia 2014]

Status
Zamknięty.
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Southampton - Everton
Gospodarze zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli i nie mają już o co walczyć. Dla gości to ważny mecz jeśli chcą zagrać w Lidze Mistrzów, w której nie występowali już od dawna. Everton nie może pozwolić sobie na stratę punktów do końca sezonu, nawet ManCity jest do wyprzedzenia, jedno potknięcie Arsenalu lub Obywateli da im szansę wyższą rangę europejskich pucharów. Manager Świętych wydał zakaz negocjacji najważniejszym zawodnikom swego zespołu, po Shaw-a i Lallanę zgłosił Manchester United,oferując sporą kasę. Zawodnicy nie kryją chęci opuszczenia klubu, być może stąd ta słaba forma gospodarzy,morale chyba nie są najlepsze. Przyjezdni nabrali wiatru w żagle, 8 zwycięstw na 10 ostatnich spotkań robi wrażenie. Na wyjazdach również dobrze się spisują - tracili punkty z ligowymi potentatami - Arsenal, Tottenham, Liverpool czy Chelsea ogórkami nie są. Myślę,że Everton wyjdzie na mecz w pełni zmotywowany i zdoła wywieźć 3 punkty w pierwszym meczu tej kolejki.
Everton @2,45 Betsson⛔ 2-0 komedia,po prostu komedia⛔
Pięknie rozpoczęli
Jezu Chryste, dwa samobóje, do okręgówki z taką obroną
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
nikt wam tego meczu nie kazał grac jest wiele pewniejszych dzisiaj . A tym meczu wszystko mogło sie zdarzyć i teraz macie tego konsekwencje.
No tak,ja głupi,przecież tylko w tym meczu &quot;wszystko mogło się zdarzyć&quot;. Ja rozumiem,że to jest sport, ale dwa samobóje w formie strzałów są dla mnie komedią, niczym innym. Szczególnie druga bramka - miał dużo czasu,żeby ocenić lot piłki, którą mógł bez problemu wybić poza pole karne.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Całe szczęście,że tylko w tym meczu &quot;wszystko mogło się zdarzyć&quot;. Ja rozumiem,że to jest sport, ale dwa samobóje w formie strzałów są dla mnie komedią, niczym innym. Szczególnie druga bramka - miał dużo czasu,żeby ocenić lot piłki, którą mógł bez problemu wybić poza pole karne.
Pierwsza bramka - Alcaraz chciał wybić na rożny, ale do końca nie sięgnął piłki i wyszło jak wyszło.
Druga bramka - Do piłki skakał Stones, ale jej nie wybił i ta spadła na głowę Colemana. Coleman po pierwsze myślał, że Stones ją wybije, a po drugie miał ułamek sekundy na reakcję i nic nie zdążył zrobić. Później widać, że Coleman ma pretensje do Stones&#39;a.
Czytałem Twoją analizę i tam ani słowem nie wspomniałeś o tym, że nie zagra dwóch podstawowych obrońców, a w ich miejsce zagra Stones (19 lat) i Alcazar (4 mecze w sezonie łącznie z tym dzisiejszym). No i w tym meczu dobitnie wyszedł brak tych podstawowych obrońców i brak zrozumienia. Więc nie miej nie wiadomo jakich pretensji, że przegrali. Poza tym od drużyny walczącej o TOP 4 wymaga się zaangażowania, a tego ani trochę dzisiaj nie było widać.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Manchester United vs Norwich-Powyżej 2,5 kurs:1,50✅
⚽Manchester United vs Norwich-Powyżej 3,5 kurs:2,40✅

Na dzisiejszy mecz w Manchesterze pobieram te dwa overy.Dlaczego tak a nie inaczej.Dziś nie będziemy świadkami nudnego spotkania o tym jestem przekonany.Debiut Giggsa,zobaczymy jaki skład wybiegnie na boisko.Być może pojawi się inne ustawienie,bardziej ofensywne.United nie grają o nic ale w ostatnim czasie widać było progres w grze,przy czym tym bardziej jest dziwne zwolnienie Moyes&#39;a w takim właśnie momencie.W defensywie ostatnio było trochę lepiej niż wcześniej,bronili głęboko,dziś nie mogą sobie na to pozwolić,bo przyjeżdża ekipa walcząca tylko o utrzymanie.United nieźle wyglądali w meczu z Evertonem jeśli chodzi o rozgrywanie piłki,brakowało ostatnich podań,wykończenia.Dziś może być lepiej.Norwich słabe na wyjazdach.Tracą dużo goli i nie są w obronie tą samą ekipą co na Carrow Road.Kanarki jednak moim zdaniem dzisiaj mogą strzelić gola,dwa.Odkąd objął ich nowy trener grają bardziej do przodu,tworzą sporo sytuacji,na Fulham było ich dużo brakło szczęścia,z Live 2 gole.Dziś muszą zagrać tak samo.To będzie szansa dla United,które powinno mieć kilka na prawdę dogodnych sytuacji.Tak jak też pisałem wyżej obrona United zrobiła progres ale dalej jest ona tylko przeciętną.Norwich w obronie słabo_Obie ekipy z przodu mają potencjał i dziś moim zdaniem to pokażą.Kanarki są teraz dobrą drużyną na granie overów w końcówce sezonu,United także.Dziś liczę,że obie te ekipy strzelą te minimum 4 gole.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland - Cardiff
sędzia: P. Dowd
Ostatnio sędziowie mnie nie zawodzą jak nie w meczu Chelsea-Sunderland, arbiter nie ukarał kartonikiem Ramireza za uderzenie zawodnika Czarnych Kotów i nie siadł bet na kartki na Chelsea. Brazylijczyk jednak został zawieszony za to zdarzenie i nie zobaczymy go w tym sezonie. Linia wystawiona na to spotkanie to 4.5 kartki, niby do przekroczenia ale przy aktualnych poczynaniach arbitów odpuszczam. Kontynuuje grę na kartkę na obrońce Sunderlandu - Johna Oshea. Ostatnio też jakoś spokojnie ale jednak sezon zbliża się ku końcowi i Sunderland musi zacząć wygrywać jeżeli marzy o utrzymaniu. Wczoraj punkty straciło Fulham, dzisiejsza wygrana przybliży czy Sunderland czy Cardiff do utrzymania się w lidze. Kurs na to zdarzenie jest znaczny...
O&#39;Shea kartka TAK
6.00
Unibet
 
P 0

passv

Użytkownik
Mój typ na to spotkanie to:
1. Liverpool - Chelsea, Liverpool ht, 2.20, bet365

Dlaczego? Liverpool strzela mnóstwo bramek w pierwszej połowie- 58. Nawet City, które do meczu z LFC nie straciło gola w pierwszych 15 minutach, poległo. W dodatku The Reds potrafią strzelać wielkim firmom szybkie gole: Tottenham w pierwszej połowie otrzymał 2 gole, pozostałe dwa w drugiej części gry, Arsenal 4 gole w 20 minut, United gol już w 3 minucie, Everton 3 gole w pierwszej połowie. Chelsea strzeliła &#39;tylko&#39; 29 goli w pierwszych połowach, w tym w ostatnim 15 minutach najwięcej. Dziś wszyscy spodziewają się autobusu więc bardzo możliwe, że wielu szans nie stworzą sobie. Ich gra będzie polegała na neutralizowaniu zagrożenia, to będzie ich główny cel w tym meczu. Dopiero potem ofensywa. Moim zdaniem tercet SSS, a nawet kwartet SSSS(+Skrtel ;) ) powinien już w pierwszej połowie wyprowadzić The Reds na prowadzenie. Dziś wyżej cenię sobie ofensywę Liverpoolu niż defensywę Chelsea, która jest osłabiona poprzez kontuzje. Nie sądzę jednak by Mourinho mocno zdekompletował skład- skarży się na FA ponieważ gra 3 ważne mecze w 8 dni. Tymczasem Bayern i Real grają te 3 mecze w 6 dni i nikt z tego powodu łzy nie uronił. Wracając jednak do meczu- Schwarzer to nie jest bramkarz z najwyższej półki co potwierdził w meczu z Suderlandem. Nawet jeśli nie uda się The Reds strzelić gola z gry to mają Gerrarda i Coutinho, którzy potrafią doskonale dostarczyć piłkę Skrtelowi a on już dobrze wie co z nią zrobić.
W drużynie Chelsea nie zagrają: Cech, Terry czyli dwa symbole defensywy Chelsea a także nie zobaczymy dziś Hazarda i Eto&#39;o, najlepszego pomocnika i napastnika tej drużyny. Liverpool, oprócz przeciągającej się niedyspozycji Jose Enrique, ma pełną i gotową kardę na ten mecz.
W dodatku dla rozrywki polecam zagrać alternatywne rzuty rożne powyżej 9 .
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sunderland-Cardiff: Gary Medel żółta kartka @4,50 Betsson/ kartka @3,20 Unibet✅ już:cool:

W Sunderlandzie dziś mamy bardzo ważny mecz.Oba zespoły walczą o utrzymanie.Napięcie będzie na pewno spore,pytanie czy przełoży się to na ostrą grę i faule.O tym przekonamy się już w trakcie meczu.Jednak jeśli ma być ostro to człowiek z Chile wydaje mi się jednym z pierwszych który do takiej gry się posunie.Z tego co widziałem kilka razy mecze Cardiff Medel to już nie ten sam zakapior co w Sevilli,jednak pewnych zachowań nie da się oduczyć.Sędziuje pan Dowd i on jak potrzeba to kartki pokazuje w dość dużej ilości.Reasumując-stawka meczu+Medel+sędzia.Kurs 4,5 na żółtko za wysoki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aikman 460

aikman

Użytkownik
Liverpool - Chelsea 1 @ 1.72 Bet365

Myślę że losy mistrzostwa zostaną dziś przesądzone.Kontuzje + środowy mecz Chelsea z Atletico też przemawiają na korzyść gospodarzy.Jako fan CFC nie spodziewałbym się dziś wygranej.Skład pozostawia wiele do życzenia jedank Mou dysponuje tym czym ma.Brak Cecha,Terrego,Oscara,Hazarda,Eto to poważne osłabienia względem Live gdzie praktycznie gra w pełnym składzie i koncertowo w każdym meczu co widać słychać i czuć.Serce mówi x rozum 1 ????

Przewidywane składy

Liverpool: Mignolet – Flanagan, Sakho, Skrtel, Johnson – Coutinho, Gerrard, Allen – Sturridge, Suarez, Sterling

Chelsea: Schwarzer – Cole, Cahill, Ivanovic, Kalas – Mikel, Matic, Schurrle, Lampard, Salah – Demba Ba


Crystal Palace - Manchester City 2 @ 1.44 Bet365

Nie to żebym łakomił się na 1.44,ale uważam że dziś fantastyczna seria zwycięstw gospodarzy się skończy.City mimo braku paru graczy jest według mnie faworytem do zwycięstwa.Pytanie tylko czy City się będzie chciało bo już szanse na mistrzostwo Anglii zmalały do zera bo ostatnich wybrykach.Jednak myślę że podopieczni Pellegriniego się dziś zepną i nie zagrają dla przekór temu co piszę.Watpię aby CP wygrało dziś z City choć jak każdy wie niespodziewanki w BPL są na porządku dziennym. (np Fulham wczoraj :razz ????

Przewidywane składy:

Crystal Palace: Speroni - Mariappa, Dann, Delaney, Ward - Puncheon, Jedinak, Dikgacoi, Ince, Bolasie - Jerome

Manchester City: Hart; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov - Fernandinho, Touré - Nasri, Agüero, Milner - Dzeko


Powodzenia ;)
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, PremierLeague
28.04.2014 21-00
Spotkanie: Arsenal - Newcastle
Typ: Arsenal -1,5
Kurs: 1,70
buk: bet365
Analiza:
Kanonierzy tym meczem mogą sobie praktycznie zapewnić czwarte miejsce na koniec sezonu, a co z tym idzie uzyskaja prawo do gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Wszystko to za sprawą Evertonu, a raczej piłkarzy Southampton, ktorzy zagrali dla kanonierow i ograli the toffies 2-0. Gdyby dziś Arsenal wygrał ze Srokami to na dwie kolejki przed końcem mieliby aż cztery punkty przewagi nad zespołem z liverpoolu, wiec zmarnowanie takiej przewagi graniczyłoby z cudem, bo Arsenal jedzie jeszcze do Norwich i podejmuja West Brom, natomiast Everton podejmuje Man City i wyjezdza do Hull. Tak wiec kalendarz zdecydowanie przemawia za Kanonierami, bo podejmuja zespoły z dołu tabeli i Newcastle, ktore ostatnio całkowicie się pogubiło. ostatnie pięc meczy to porażki z ledwie jedna strzeloną bramką i aż czternastoma straconymi. po trzy gole zbili im piłkarze świętych i the toffies, cztery czerwone diabły. Do tego porażki z Stoke i Swansea dopełniaja czarna serie Srok. Z taka formą nie bardzo maja co szukac w londynie, bo Gunners ostatnio graja całkie m dobrze. Ostatnie dwa mecze to zwyciestwa z Hull i west ham, do tego udało im sie awansować do finału Pucharu Anglii gdzie beda faworytem w meczu z Hull, z którymi w poprzedniej kolejce wygrali pewnie 3-0. Jest wiec szansa na pierwszy puchar od kilku lat, a blisko jest drugi cel do zrealizowania, czyli pierwsza czworka. Na szczescie dla Kanonierow po kontuzjach do składu wrócili Ramsey i Ozil, wiec Wenger ma juz duzo wieksze pole manewru w drugiej linii, wsród której i tak brakuje jeszcze Wilkshere&#39;a i Walcotta. Co cieszy tez fanów Arsenalu to fakt, ze wkoncu zacząl strzelac bramki Podolski, ktory jest autorem czterech z ostatnich szesciu ligowych bramek strzelonych przez Arsenal. Gdy spojrzymy na H2H to wszystko wskazuje na Arsenal, ktorzy przegrali tylko jeden z ostatnich szesnastu meczy ze Srokami. A u siebie natomiast w ostatnich trzynastu meczach tylko raz zremisowali i raz przegrali, a ostatnia wizyta Srok skończyła sie sromotną klęską 3-7... Takiego pogromu to nie przewiduje, ale jak patrze na forme Newcastle to wcale sie nie zdziwie jak do domu wróca z bagażem 3-4 goli. Stawiam na kanonierów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Crystal Palace - Manchester City
Powyżej 5 rzutów rożnych w I połowie(5 - zwrot) @1,77 Betsson✅23&#39;✅
Manchester będzie chciał zapewnić sobie pewne miejsce w TOP3, aby nie męczyć się w kwalifikacjach do LM, Obywatele w ostatnich 5 meczach tylko raz nie pokryli linii w pierwszej połowie. Crystal Palace ma tendecje do oddawania inicjatywy rywalom w pierwszej odsłonie, pozwalając na bicie wielu rożnych, znów przywołam statystyki ostatnich 5 spotkań u siebie: 3/1/1, czyli jeden zwrot i jedno niepokrycie overu. Styl gry Manchesteru sprawia,że zawsze oglądamy sporo kornerów podczas ich występów,są jednym z ulubionych zespołów, jeśli chodzi o rogi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 32

hardrigar

Użytkownik
Na szybko, bo zaraz druga połowa:
LIVE
Liverpool - Chelsea
Over 2,5 || Kurs: 2,05
Over 3,5 || Kurs: 4,4
@Betfair

Chelsea nie notuje overów na wyjeździe, Chelsea gra defensywnie, Chelsea broni, jasne. Ale teraz Liverpool musi zaatakować, wejdzie Sturridge, z każdą minutą będą grać bardziej ofensywnie. W Obronie młodzian Kalas na razie nie popełnia błędów, ale taki lis jak Suarez musi dać mu po prostu dzisiaj lekcję piłki nożnej. Chelsea będzie grać dalej z kontry, może wejdzie Oscar, im bardziej będzie otwierał się mecz ze strony The Reds tym bardziej prawdopodobne, że The Blues też jeszcze coś ukąszą. Po takich kursach biorę.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Crystal Palace - Manchester City

Piszę na szybko moją propozycję na dziś bo mecz już się zbliża. Crystal Palace zrobiło ogromne postępy pod wodzą Pullisa i widać że ten pan wie co robi. Orły grają bardzo odpowiedzialnie i tracą mało bramek. Myślę, że uda im się przetrwać pierwszą połowę, a w drugiej będą musieli uznać wyższość bogatszego rywala. Do City na pewno doszły wieści o wyniku w Liverpoolu i nie wyobrażam sobie, żeby nie wygrali tak ważnego dla siebie meczu.

Typ: x/2 @4.5 ⛔
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
36. kolejka jeszcze się nie skończyła, ale ja już pograłem jeden typ na kolejkę następną. Nie ma jeszcze tematu na 37. kolejkę, więc piszę tutaj. Mianowicie postawiłem na wygraną Man City w spotkaniu z Evertonem. Po porażce Liverpoolu z Chelsea, Man City wciąż ma szanse na tytuł. Teraz wystarczy, że wygrają wszystkie 3 mecze i mają mistrza. Everton chyba już pogodził się z tym, że to Arsenal zajmie miejsce w TOP 4. Przy założeniu, że jutro Kanonierzy pokonają Newcastle, strata do nich wyniesie aż 4 punkty. Żeby przegonić Arsenal musieliby nie tylko wygrać dwa spotkania, w tym jedno z Man City, ale liczyć także na porażkę i remis Kanonierów w meczach z WBA u siebie i z Norwich na wyjeździe. Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt. Everton chyba nie chce, aby ich największy wróg, czyli Liverpool wygrał mistrzostwo Anglii. Jeśli Everton urwie jakieś punkty City, to mistrzem będzie Liverpool. Sądzę, że Everton nie będzie robił problemów Manchesterowi i spokojnie odda im 3 punkty.
Niestety kursy spadły już masakrycznie. Ja złapałem 2,18 w Marathonbet, aktualnie kursy wahają się w okolicach 1,80-1,85. Spodziewałem się tych spadków, więc zagrałem wcześniej. Aktualnie najlepszy kurs 1,90 ma Marathonbet.
Everton - Man City
Typ: 2
Kurs: 2,18
Buk: Marathonbet
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Raczej masz rację, jeśli jutro AFC wygra, a wygra i to myślę wysoko to EFC nie będzie robił przeszkód City. Może i by chcieli powalczyć piłkarze, ale wtedy zagrali by przeciw swoim kibicom, a Ci na pewno nie ucieszyliby się.
Aczkolwiek to nie oznacza, że wszystko jest przesądzone. Mnie nie zdziwi jeśli The Reds wygrają np. 5-1 na Crystal Palace i 7-0 z NUFC. Zwłaszcza ten drugi wynik. Wygrali z NUFC 6-0 rok temu na St.James Park gdy byli znacznie słabsi i bez Suareza to czemu teraz mieliby tego nie zrobić? Wg mnie o tytule zadecydują bramki jak 2lata temu. Już dziś polecam &#39;grube&#39; overy na The Reds ????
Dużo zależy od EFC jak bardzo &#39;uprzejmi&#39; będą, bo kto wie czy o tytule nie zadecyduje 1gol np.?
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Arsenal FC - Newcastle United
Arsenal nie może tracić punktów, jeśli chce być pewny gry w Lidze Mistrzów w przyszłym roku. Jego dzisiejszy przeciwnik, trapiony wieloma kontuzjami, przegrał ostatnie 5 meczy (Swansea, Stoke, ManU, Southampton, Everton). Arsenal, w optymalnym składzie, dzisiaj powinien wygrać bez problemu. Strzelanie nie powinno się szybko skończyć, bo będący tuż za nimi Everton ma tę samą różnicę bramek strzelonych do straconych.
Arsenal -1 @ 1.670 Bwin ✅ (3:0)
Arsenal -2 @ 2.670
Bwin ✅ (3:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Arsenal - Newcastle
Arsenal w końcu uporał się z kontuzjami które zmuszały Wengera do rotowania składem a co za tym idzie gra nie zawsze wyglądała tak jak to miało miejsce z początku sezonu gdzie w śmiały sposób można było myśleć że może w końcu zacznie się bić ta drużyna o mistrzostwo Anglii.
W pewnym momencie jednak przyszły kontuzje, słabsza dyspozycja niektórych zawodników jak np. Ozila i Arsenal stracił za dużo punktów aby bić się z trójka która w tym momencie przoduje w lidze.
W perspektywie jednak pozostała walka o czwartą pozycję która premiuje drużynę do walki o LM poczynając jednak od kwalifikacji. Grupa pościgowa to Everton i Tottenham którzy tracą na ten moment 1 oraz 4 punkty do ekipy z Londynu. Walka zatem będzie do samego końca. Dzisiejsze spotkanie jest znakomitą szansą na odskoczenie Evertonowi który uległ w meczu ze Southamptonem.
Do gry jest cały skład który wystąpił i wygrał 3:0 w ostatnim meczu z Hull.
Podolski daje znak selekcjonerowi Niemiec że chce pojechać na mundial. Świadczą o tym 4 bramki w dwóch ostatnich meczach. Dziś ponownie liczę na niego który wraz z Giroud powinni rozstrzelać Newcastle. Ma kto podawać, kreować grę - Ramsey, Ozil, Rosicky, Cazorla - oni również powinni być wiodącymi postaciami w tym meczu nie wykluczając że usłyszymy z trybun
http://www.youtube.com/watch?v=6vDE4cguZOE

W składzie Srok jak widzimy zabraknie kilku zawodników. Na pewno Ben Arfa, Santon czy Cisse przydaliby się w składzie gości.
Nie mniej jednak coś mi się wydaje że Newcastle jest w stanie coś strzelić. Do pierwszego składu po kontuzji wróci być może Remy a Gouffran z Ameobim są również w stanie zrobić trochę szumu w szeregach obronnych Arsenalu. Pod moje propozycje bramka Newcastle byłaby idealnym rozwiązaniem ponieważ napędziłoby to widowisko i w pewnym sensie zmotywowało do strzelaniny ze strony Arsenalu.

Arsenal + powyżej 3.5 @ 2.40 ⛔
Powyżej 2.5 @ 1.47 ✅
Powyżej 2.5 + BTS @ 2.37 ⛔
DW 3:1 @ 12.00 ⛔
Bet365
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Arsenal - Newcastle
Emirates Stadium
21:00


Panowie wyżej przeanalizowali wam to spotkanie. Ja natomiast zajmę się konkretem. Moim zdaniem ciekawe typy. Będę się starał was przekonać poprzez statystyki do słuszności tych typów.
Kolejny raz rzuty rożne. Mam nadzieję, że i tym razem się nie pomylę.
Statystycznie rożne w ostatnich 5 meczach Arsenalu wyglądają następująco: City (6), Everton (6), Wigan (8), West Ham (4), Hull (0). Linia jaką proponuje Bet365 na Arsenal wynosi 6,5, czyli linia została pokryta w tych 5 spotkaniach tylko raz z Wigan. Ale ten mecz moim zdaniem nie ma kompletnego znaczenia, ponieważ było to w pucharze, gdzie rozegrała się dogrywka. Z Hull w ostatniej kolejce Kanonierzy wygrywając 3:0 nie potrzebowali żadnego rożnego do końcowego sukcesu. Ze Srokami także spotkanie powinno ułożyć się pod dyktando zawodników Wengera. Atut własnego boiska, wypunktowane Newcastle przez kontuzje oraz kiepska forma czarno-białych.
The Magpies pod względem rożnych w ostatnich meczach: Everton (9), Southampton (5), ManU (4), Stoke (5), Swansea (2). Linia proponowana na Newcastle w tym meczu to 2,5, czyli w ostatnich 5 meczach nie została pokryta tylko raz.
W łącznym rozrachunku rożnych obu ekip tych rożnych nie powinno być więcej niż 10. Arsenal faworytem grającym u siebie ze Srokami w słabiutkiej formie. Trochę chaotycznie i na szybko, ale wiadomo o co chodzi.


Typy:
Rzuty rożne: Poniżej 10 @ 2,10 Bet365 ⛔
Rzuty rożne drużyny: Arsenal poniżej 6,5 @ 2,10 Bet365 ⛔
Rzuty rożne drużyny: Newcastle powyżej 2,5 @ 1,57 Bet365 ⛔
Rzuty rożne - handicap: Newcastle +4 2,00 Bet365 ⛔

masakra..
_____________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom