>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 Kolejka Premier League 19-21.04.2014

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Howard moim skromnym zdaniem jest jednym z najslabszych sedziow w lidze. Najslabszym bo nie przewidywalnym - co jest dziwne, bo w jednym meczu to samo przewinienie potrafi karac czerwona kartka a w nastepnym nie odgwizdac nawet faulu. Po nim ne mozna sie spodziewac niczego. Raz rozdaje kartki na prawo i lewo, a w nastepnym meczu nie daje zadnej choc zawodnicy sie katuja na boisku. Howard jest tragiczny ale mysle, ze pomimo jego slabej postawy i slabego sedziowania pokryje dzisiaj linie 3,5 katki w tym meczu.
Oj, bardzo się mylisz. Nie wiem ile meczów widziałeś z jego udziałem ale albo natrafiłeś na słabszy jego dzień albo po prostu nie znasz przepisów.
Rozumiem że każdy popełnia błędy i można różne wnioski wyciągać ale pocisnąłeś mu tak, jak gdyby Howard Weeb był sędzią z uprawnieniami maksymalnie na A-klasę.
Jest jednym z sędziów który potrafi trzymać dyscyplinę. Pokazuje kartki wtedy kiedy trzeba. Liga angielska ma to do siebie że wiele zagrań jest inaczej interpretowanych niż w pozostałych ligach. Ostatnio po meczu Liverpoolu z City wysunąłem śmiałą tezę - Anglia i reszta świata. Tak moim zdaniem układa się sędziowanie.
To ile kartek będzie pokazanych zależy od wielu czynników. Głównym oczywiście są przewinienia i ich waga. Kolejny aspekt to atmosfera meczu. Nie zawsze kartka musi być pokazana jeżeli mecz toczy się w spokoju. Może dlatego napisałeś to co napisałeś. Ja się z tym po prostu nie zgodzę.
 
w@ski 2

w@ski

Użytkownik
Mecz: Chelsea - Sunderland
Typ: Remis
Kurs: 6,50
Typ ryzykowny, ale po małej stawce można spróbować.
*W Chelsea brakuje Hazarda który stanowi bardzo dużą część ich ofensywy, kreowania gry, bez niego jakość gry w ataku słabnie znacząco
*Możliwe, że Eto&#39;o rozpocznie mecz na ławce
*Sunderland jak wiemy ostatnie miejsce w tabeli, na pewno będą walczyli, są to ich mecze o życie. Everton prawie zatrzymany na remisie, niski wynik (1:0), z City udało im się wyjść z 0:1 na 2:1, w końcówce meczu stracili ostatnią bramkę i mecz skończył się remisem. Można powalczyć? Można. Jak się zepną to może uda im się również zatrzymać Chelsea, które czeka bardzo ważny mecz w LM. Wydaje mi się, że to jest ich cel numer 1 i oprócz Hazarda, czy prawdopodobnie Eto&#39;o, Mourinho może zaskoczyć nas dzisiejszą jedenastką.

Wszystko szło jak należało, rewelacyjnie spisywał się autobus w polu karnym Sunderlandu. Było dobrze, mimo tylu strzałów piłka nie znajdowała drogi do siatki... aż do tego nieszczęsnego karnego którego nie było. A mogłem iść x2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamilos96 106

kamilos96

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Premier League Anglia
Spotkanie: Newcastle - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet-at-home
Data i godzina: 19.04.14 16:00
Wielka sobota wiec Kamilos ma dla was wielkie wygrane i wielkie typy koledzy. Wybieram mecz Newcastle które będzie dzis stawiac czoło ekipie Swensea . Widze po stronkach ze idzie masowka na „Łabędzie” ale nie dajcie się zmylic tym niedzielnym typerom bez wyobrazni i pojecia o angielskiej lidze. Sroki nie mają ostatnio dobrej serii to jest fakt, od 4 spotkań nie strzelili gola to tez fakt, wszystkie 4 przegrali ok., zdarza sie... Ale tam gdzie diabeł boi się włożyć palec, ja wsadzam całą rękę, widząc kasę na tym valeu, bo taki jestem ! Dziś Newcastle wygra a ja mogę tylko powiedziec,ze mi się to przysniło, kto chce to może mi wierzyc kto nie chce to jego sprawa. 0 hejtu. W Newcastle prawdziwy szpital. Nie zagraja Sissoko,Debuchy, Oberta, Remy…nie wyglada to dobrze ale ja przypomne,ze Newcastle ma kim grac. Znacie na pewno takie postacie jak Krul, Gouffran, Cisse, Coloccini, Ben Arfa, de Jong, wraca Ameobis. W angielskiej prasie można wyczytac,ze od nastepnego sezonu przy tak kiepskiej grze kilku zawodnikow może poleciec na zielona trawke a innym troszke kontrakty pojdą w dół. W dodatku kibice są już nieźle wpienieni postawa swoich pupilów a oni doskonale sobie zdaja z tego sprawe, zapewniam. Kiedys trzeba się wkoncu przełamać a mi się snilo ze to będzie wlasnie dzis i po meczu walki „Sroki” będą wesolo krakac ;))) Zwłaszcza ze Swensea tez ostatnio nie gra dobrze a jadą na trudny teren. Kurs 2.80 pobieram od buków niczym lizaka od 9-letniego dzieciaka, latwo,szybko i skutecznie bo tak trzeba z nimi robic. Gram to grubo bo mowie wam,ze moje sny się żadko mylą ale kto chce to mi uwierzy a kto nie,to nie. pzdr
 
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Gram to grubo bo mowie wam,ze moje sny się żadko mylą ale kto chce to mi uwierzy a kto nie,to nie
To chyba zagram to live (chociaż nie wierzę w ten typ, bo Newcastle po prostu nie rozumiem i nie czuję w ostatnich tygodniach - i właśnie widzę, że kurs po 10&#39; wzrósł do 3,60, a na Swansea zmalał do 2,15), bo ostatnio też zagrałem brak czerwonej kartki w LE dzień przed meczem, w nocy przyśniło mi się, że były dwie - no i w meczu padła czerwona dla Porto :cool:
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Pozwole sobie na odrobine polemiki w sprawie Norwich-Liverpool.

@buleczka
Stawiasz konsekwetnie przeciw The Reds i na bank w koncu bedziesz mial racje, odpowiednio stawkujac zarobisz- sure. Jestes na forum dluzej niz ja i cenie sobie Twoja opinie o tej lidze. Ale czy to jest ten mecz?
Zasada konca serii sprawdza sie zawsze, wystarczy tylko odpowiednio wydluzyc os czasu. Problem polega oczywiscie na tym, ze nie wiadomo kiedy, stad nie ma jakiegos uniwersalnego prawa konca serii. Przepraszam, jesli brzmi to jak oczywistosci na kazda okazje.

Ogladam Norwich od wielkiego dzwonu w calosci, ale na potrzeby tego spotkania odkurzylem pare meczow w obszerniejszych niz same bramy skrotach i ostatnio postawa nie napawa optymizmem.
Obrona mankamentem, zwlaszcza wyjazdowa. Ostatni mecz to w zasadzie szczescie ze dostali tylko jedna bramke. Mieli troche pecha tez, ale w ataku raczej (wspomniana poprzeczka czy akcje na typowy angielski kociol ze dwa razy mogly sie zakonczyc bramka dla Kanarkow), nie pomagal im dobrze dysponowany bramkarz przeciwnika Stockdale.
Ale problem nie jest atak (choc w liczbach najgorszy w lidze, u siebie tez- ostatnio tylko okulawione Newcastle strzela mniej). Obrona ma bilans w porzadku ale tylko w domu, nie funkcjonuje poprawnie pomagajac kontruowac akcje, ani nie jest zdolna zblokowac Fulham i WBA. Nie jest na poziom tej ligi. Kwestie 3za3 pomine.

W meczu z Fulham w pierwszej polowie Rodallega zostal wypuszczony dwa razy otwierajacym podaniem w pole karne i jakby byl pilkarzem z wysokiej prawdziwie polki/albo chociaz jak Giroud to by strzelil odpowiednio 2 bramki/albo 1.

Stad uwazam, ze Norwich sie w koncu przelamie i machnie gola, defensywa Liverpoolu to nie jest ani monolit, ani priorytet tego teamu. Mozliwe nawet, ze bedzie to wygladalo jak z Cardiff, czyli zupelnie zasluzenie i dosyc strasznie dla kibicow The Reds, przez dobre 30 min. A moze nie, kto to wie.

Uwazam jednak, ze co Fulham nie wykorzystalo, to Liverpool zgarnie po trzykroc, marnujac co trzecia/druga sytuacje wystarczy by strzelic dwie-trzy bramki.
Co do marnowania to jeszcze wspomnijmy brak Sturridge&#39;a(ktory marnuje wiecej niz by chcial) i Hendersona, ktorzy beda zastapieni przez Sterlinga i w sumie nie wiem jak ustawi 2 linie Rogers- jest malo opcji na nazwiska- mam nadzieje ze solidniej do powrotow, by nie popelnic bledu z Cardiff i West Hamem.
Tu zreszta btw roznimy sie w ocenie meczu w Londynie, bo jesli uwazasz karnego za niezasluzonego (mnie tez zdziwil) to nie mozesz przejsc obojetnie wobec gola West Hamu, ktory powinien byc zamieniony na ewidentny faul w ataku, bo bramkarz nie moze byc walniety w polu bramkowym gubiac pilke ktora spada wprost do przeciwnika a wszyscy ze ok. Nie jestem fanem Mignoleta, ale jestem po jego stronie i kazdego faulowanego bezkarnie.


Mamy koniec sezonu i nie mozna traktowac Liverpoolu na wyjezdzie jak Barcelone u siebie. Nie mozna nawet Barcelony traktowac jak Barcelone ostatnio i granie 1,3 na wyjazdach jest ryzykowne. Ale twoj typ: Norwich +1 po kursie 2,49 to jest bet dobry tylko dlatego ze duzo platny, a nie superprawdopodobny.
H2H jest miazdzace (ktos kto lubi kwestie 3za3 darzy uwaga bezposrednie pojedynki rozumiem).Konczyl sie 5 bramkacmi w plery i 11 goli samego Suareza w 4 chyba meczach.
Uwazam, patrzac jak Norwich traci zwykle gole, ze dzis padnie bramka z normalnej akcji po podaniu na otwarcie do Suareza/lub z kontry przez tego samego lub Sterlinga. Uwazam jest spora szansa ze obrona Norwich nie da rady wszystkim stalym fragmentom gry (wrzutka na Skrtela np. albo wolny Suareza/Gerrarda). Coutihno gra dobre zawody malymi seriami, ostatnioa bramka z Man City moim zdaniem go dzis uskrzydli. Gerrard w serialu pod tytulem wzruszenie i moblizacja, odcinek przedostatni z jego udzialem, bo ile on jeszcze bedzie gral.

Jesli mialbym cos upatrywac w strone Norwich, to to jest bramka. Co do meczu to jak zobacze ze sie skonczy 0:2, albo 1:2 to nie krzykne: co tam sie musialo dziac?! Nie zrobie tego tez jak zobacze 2:4 ????
To jest problem z Liverpoolem i cala zabawa- nie wiesz co sie stanie jutro. Tak juz od paru lat, ale teraz to jest jednosezonowy fenomen paru talentow, paru weteranow i sredniakow sklejonych wpasowanym w klimat trenerem, ktory zaskoczyl wszystkich, ze akurat on sprostal wysokiej poprzeczce historycznych wymagan. Ja dzisiaj wlasnie w strone wspomnianych talentow, najjasniejszego w liczbach bezwzglednych:

Suarez strzeli (1,65) ✅
ew. dla zabawy Skrtel (7) ⛔

Snodgrass jest za 5 ✅ (ja nie gram, ale kursiwo spoko)

Przyznam sie oczywiscie do bledu jesli zajdzie, a tobie przyznam punkt fame&#39;u jak to Ty bedziesz mial racje, nie ja. Moze obaj. Zycze powodzenia, mecz bedzie podejrzewam spoko.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Według mnie Liverpool spokojnie wygra. Po zakończonym meczu od razu były odpowiedzi zawodników że MC to nie cały sezon i za tydzień jedziemy wygrać z Norwich i udowodnić kto jest mistrzem Anglii. Norwich nie ma wykończenia i to już od dawna widać nie ma kto tam zakończyć akcji, a obrona Liverpoolu jest dobra. Ja bym się nawet pokusił na +2,5 i win Liverpoolu po kursie 1,75.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Według mnie granie na Liverpool było opłacalne i pewnie jeszcze będzie ale 1,30 na wyjeździe przeciwko drużynie która ma nóż na gardle raczej nie zachęcające.Norwich teraz w lekkiej rozsypce.Jednak u siebie potrafią postawić twarde warunki,bo to typowo drużyna która lepiej wygląda grając na własnym podwórku i już przeciwko nie jednej mocnej drużynie to pokazała.Na wyjazdach nie istnieją ale mecze przed własnymi kibicami to inna bajka.Potrafią być na Carrow Road bardzo dobrze zorganizowani i według mnie Live może nie mieć prostego zadania tak jak się wielu tego spodziewa.Liverpool gra świetnie ale jeszcze nikt bodaj nie wygrał 12 meczy z rzędu w historii Premier League.Ostatnie ich występy na wyjazdach szczerze mówiąc mnie nie olśniły i były momenty że mogli nie zgarnąć pełnej puli.Żeby było jasne Liverpool jest faworytem ale nie takim by wystawiać kursy typu 1,30 gdy grają na boisku rywala.Forma Norwich nie powala delikatnie mówiąc ale jeden lepszy dzień i może być różnie.Nie popieram gry na kanarki,ale nie popieram też gry na Liverpool.Dla mnie no bet.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Norwich – Liverpool FC AHC (1,5:0)
Typ: 2
Kurs: 2,19
Bukmacher: BetCRIS
Data i godzina: 20.04.14 13:00
Stawka: 4/10

W świąteczną niedzielę o godz. 13:00 rozegrane zostanie spotkanie w ramach 35. kolejki Premier League pomiędzy zespołem Norwich a Liverpoolem FC. Kanarki są obecnie na siedemnastym miejscu, ostatnim gwarantującym utrzymanie w lidze. The Reds to lider rozgrywek. Obie ekipy dzieli aż 45 punktów. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem Liverpoolu 5:1. Bohaterem spotkania został Luis Suarez który skompletował klasycznego hattrika oraz dołożył po przerwie kolejną bramkę i asystę.

Liverpool wygrał w Premier League dziesięć kolejnych spotkań a od 15 jest niepokonany (13 zwycięstw i dwa remisy). W tym roku w lidze The Reds jeszcze nie przegrali, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki zaliczyli tylko jedną porażkę z Pucharze Anglii z Arsenalem. LFC wygrało pięć ostatnich meczów wyjazdowych strzelając rywalom aż 17 goli i tracąc 6 bramek.

Norwich przegrało trzy ostatnie spotkania ligowe z Swansea (13.) , WBA (16.) oraz Fulham (19.). Ostatni raz Kanarki zwyciężyły ostatni Sunderland, było to jednak aż miesiąc temu. Gospodarze rozegrali w tym sezonie 17 spotkań domowych: 6 z nich wygrali (Sunderland, Tottenham, grające tragicznie na wyjazdach Hull, Cristal Palace, WHU oraz Southampton), 6 zremisowali i 5 przegrali.

W ostatnim dziesięcioleciu Liverpool i Norwich spotykały się ze sobą w Premier League siedmiokrotnie – sześć razy wygrywali piłkarze z miasta Beatlesów oraz raz doszło do remisu. We wspomnianych 7 spotkaniach padły aż 24 bramki dla LFC i ledwie 5 dla Norwich. W ostatnich trzech spotkaniach Liverpool wbijał Norwich po 5 bramek (8 goli Suareza).

Liverpool zagra bez zawieszonego za czerwoną kartkę Jordana Hendersona (pomocnik, 34/4) oraz kontuzjowanego Jose Enrigue (obrońca 8/0). Pod znakiem zapytania stoi występ Sturridge’a (napastnik, 26/20). Norwich zagra bez Josepha Yobo (obrońca, 8/0).

Łatwość z jaką przychodzi Liverpoolowi zdobywanie bramek jest imponująca, 93 bramki w 34 spotkaniach to niezwykle okazały wynik. Dorobek LFC może zostać po tym meczu znacznie powiększony bowiem Kanarki to idealny rywal dla zespołu z miasta Beatlesów. Myślę, że Gerrard i spółka „zestrzelą Kanarki” a zespół Norwich stanie się kolejną ofiarą wygłodniałych ligowego sukcesu Liverpoolczyków.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
jaquar 33

jaquar

Użytkownik
Norwich - Liverpool, 13:00
Obudźcie się.
Jeśli ktoś gra przeciwko Liverpoolowi jutro, to biję brawo za odwagę, ale tylko za odwagę. Jeśli uważacie, że 1,3 czy 1,4 na wyjazdową drużynę grającą*z Norwich, które walczy o utrzymanie jest niezachęcające to chyba po prostu najlepiej odpuścić stawianie kasy.
Nie wierzę w Kanarki, oglądałem ich ostatnio przeciwko Southampton kilka tyg. temu, byli rozsypani i żenujący. Od tamtej pory zaliczyli tylko zwycięstwo z grającym w kratkę Sunderlandem (2:0), a poza tym:
- porażka ze Swansea (0:3)
- porażka z WBA (0:1 [u siebie])
- porażka z Fulham (0:1)
Serio? Ktoś wierzy, że zatrzymają oni Liverpool? Liverpool, z którym zawsze dostają*po kilka goli? (ostatnio bodaj 1:5, 0:5, 2:5, 0:3). Bo walczą o utrzymanie? Od kilku tygodni o to walczą i jakoś*średnio było to widać w meczu z So&#39;ton czy (stwierdzając po wynikach) ze Swansea, WBA, Fulham, którym nie strzelili nawet gola.
Nie jestem gościem, który patrzy mocno na serie czy statystyki i nigdy nie twierdzę, że takie Norwich nie może akurat jutro wygrać, bo wszystko jest możliwe. Możesz przegrać 10 meczów, a 11 wygrać nawet z najsilniejszą drużyną, jednak ja w to po prostu teraz nie wierzę. Norwich gra o utrzymanie, a Liverpool o mistrzostwo. Jest zmotywowany bardziej niż pozostałe 19 drużyn z ligi. Jest najsilniejszy w Anglii.
PS. Właśnie Chelsea przegrała z Sunderlandem! :grin: Cud dla The Reds, teraz już totalnie nie wierzę, że przepuszczą taką szansę!
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Jaquar jeśli taki zespół jak Chelsea może potknąć się na własnym stadionie z ostatnią drużyną w tabeli to równie dobrze Liverpool może przegrać na wyjeździe z 17 drużyną w tabeli ;)
Fakt faktem Norwich gra bardzo źle ostatnio
Teraz to już tak na serio serio walczą haha ????
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Chelsea lubi sprawiać takie niespodzianki, pokazali to w meczu z Crystal Palace gdzie strzelili samobójczego gola (żenada).
Podobnie jak Jaguar uważam, ze Norwich nie zabierze Liverpool&#39;owi szansy na mistrzostwo na które czekają przez taki okres czasu. Liverpool jest zmotywowany żeby sięgnąć po mistrzostwo Angli a Norwich, cóż... Po ostatnich meczach Norwich jakoś nie widzę żeby byli oni aż tak zmotywowani w walce o utrzymanie aby wygrać z PIERWSZYM w tabeli Liverpool&#39;em. Jak dla mnie stawianie przeciwko Liverpool&#39;owi to prosta recepta na przegranie pieniędzy.
Osobiście postawiłem na Liverpool.
Kto ma rację okaże się jutro o 14:45.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Zaćmienie Chelsea w końcówce i sensacyjna porażka na SB to coś nie do przewidzenia. Na City mści się wyjazdowa niemoc z początku sezonu.
LFC rozegrało wiele spektakularnych spotkań w tym sezonie... owszem, zdarzały się mecze słabe ale jak widać było ich znacznie mniej niż w przypadku innych ekip czołówki. Fakt że nie grali w europucharach i szybko odpadli z Pucharu Ligi sprawił, iż w pełni mogli skupić się na meczach ligowych grając w trybie sobota-sobota. Manchester City, Chelsea i Arsenal nie miały takiego komfortu.
Nie będzie sensacji na Carrow Road, Liverpool wygra ponieważ gra arcyskutecznie i jest na fali, dodatkowo The Reds wiedzą że wygrana ustawi ich w świetnej pozycji przed końcówką sezonu.
Po meczu z City załamany porażką patrzyłem jak Gerrard dopinguje zespół by rzucił wszystkie siły na Norwich. Nie będzie odpuszczania, będzie gra bez &quot;odjęcia nogi&quot;.
2 ubytki, reszta zdrowa. Norwich gra beznadziejnie. Jeśli ktoś jest hurraoptymistą może pograć BTS, może jakaś bramka fartowna dla Kanarków padnie.
Jako kibic Manchesteru City porażka LFC byłaby Nam na rękę, ale to się nie wydarzy. Postawiłem kaskę na The Reds i mimo iż walczymy z nimi o tytuł do ostatniej kolejki wierze że dadzą radę wypatroszyć Kanarki.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hull - Arsenal
Zacznę od tego, że kursy wydają mi się zawyżone na Arsenal. Bukmacherzy dają średnio 1,85 na wygraną Kanonierów, a można było łapać momentami kursy powyżej 1,90. Sprawdziłem jakie kursy były w meczach Hull z innymi topowymi zespołami:

Hull - Liverpool @ 1,57
Hull - Man United @ 1,61
Hull - Chelsea @ 1,62
Hull - Tottenham @ 2,05
Hull - Man City @ 1,55

Jak widać, bukmacherzy wystawiali na ekipy zbliżone poziomem do Arsenalu kursy w granicach 1,60 i niższe (oprócz Tottenhamu). Wg mnie w niedzielnym spotkaniu powinien być kurs max 1,70-1,75 na Kanonierów.

Po drugie, nie wiem czy Hull chce w tym spotkaniu robić Arsenalowi problemy ze zdobyciem 3 punktów. Obie ekipy mierzą się w finale FA Cup. Zwycięzca tych rozgrywek otrzymuje miejsce w Lidze Europy. Jednak w przypadku, gdyby Arsenal zajął miejsce w TOP 4, co wiąże się z grą w Lidze Mistrzów, to prawo do gry w Lidze Europy otrzymuje finalista tego pucharu. Czyli niezależnie od tego czy Tygrysy wygrałyby czy nie FA Cup, to miałyby pewne miejsce w LE. W przypadku, gdyby Arsenal nie zajął miejsca w TOP 4, to wówczas Hull musiałoby wygrać w finale, aby zagrać w LE. Tak więc, piłkarzom Hull jest na rękę, aby Arsenal zajął 4. miejsce. W takim razie trochę głupio byłoby utrudniać im i zabierać punkty. Dla Hull idealnie byłoby, żeby Arsenal zajął 4. miejsce, a 5. Everton. Oczywiście pojawia się też pytanie, po co Hull potrzebna LE, przecież angielskie drużyny olewają te rozgrywki. Nie wszystkie olewają. Dla takich ekip jak Swansea i Wigan, a być może jeszcze w przyszłym sezonie Hull, jest to świetna promocja klubu w Europie. Zresztą Swansea i Wigan nie olały LE, a drużyna Wigan mogła to zrobić, bo przecież walczy o ponowny awans do Premier League.

Arsenal powoli łapie formę z pierwszej części sezonu. Z West Hamem grali szybkimi podaniami po ziemi z pierwszej piłki. Zresztą zauważyli to także komentatorzy tamtego spotkania, którzy porównali grę z tego meczu do słynnej już bramki z Norwich. Liczę też na poprawę gry Arsenalu w meczach wyjazdowych. Ostatnio w tych spotkaniach jest katastrofa. Z 5 wyjazdów Kanonierzy przywieźli aż 4 porażki. Po kontuzji wraca Ozil, ale nie wiadomo czy wystąpi. Od początku powinien zagrać Ramsey, który niedawno powrócił po kontuzji. Wraca także Flamini po pauzie spowodowanej kartkami.

Hull - Arsenal ✅ 0:3
Typ: 2
Kurs: 1,877
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Norwich - Liverpool
13:00


Spotkanie Dawida z Goliatem. Czyli znajdującego się na pole position ligi Liverpoolu z skazywanym głównie na spadek Norwich. Dla The Reds mecz ten będzie myślę spacerkiem w niedzielne południe. Kanarki nie mają żadnego argumentu, aby ich pokonać, oczywiście pomijając własne boisko, na którym rozegra się to spotkanie.
Rozpędzony Liverpool po zwycięstwie z City i porażce Chelsea z Sunderlandem meczem z przybliży się do tytułu, który zdobędzie po 24 latach. Tak grających The Reds nie widziałem od czasów &#39;Dudek dance&#39;. Warto zaznaczyć, że sporą robotę robią trzej panowie powiedzmy na S. (Luis Suarez 29 bramek, Daniel Sturriddge 20 bramek, oraz kapitan Czerwonych Steven Gerrard 13 bramek). Ten pierwszy sporo zawdzięcza trenerskiej ręce Brendana Rodgersa, który nauczył grać Urugwajczyka zespołowo. Suarez sam twierdzi, że wyszło mu to na dobre, a przede wszystkim całej drużynie. Tak produktywnego zawodnika w swoich szeregach pragnie posiadać nie jeden trener. Kibice The Reds na długo zapamiętają ten wspaniały sezon, a między innymi mecze z Arsenalem 5:1, z ManU 3:0 czy choćby ten ostatni z City 3:2. Liverpool z serią 10 zwycięstw w lidze, tą serie wydaje mi się mogą jedynie zakończyć piłkarze Chelsea za tydzień.
Piłkarze z Carrow Road mimo 17 lokaty w lidze, dającej utrzymanie w angielskiej ekstraklasie, są spisywani jako pierwsi na straty. Ktoś mógłby zapytać się dlaczego. Powody są przynajmniej dwa. Pierwszym jest słaba forma Kanarków, którzy zaliczyli w 3 ostatnich meczach 3 porażki z zespołami, które także walczą o utrzymanie. Dzięki zwycięstwom z Norwich drużyny te przybliżyły się do końcowego sukcesu i są spore szanse, że zobaczymy je również w przyszłym sezonie na boiskach Premier League. Właśnie w tych 3 ostatnich spotkaniach piłkarze Chrisa Hughtona nie zdołali nawet strzelić bramki! Drugim powodem skreślającym Norwich jest trudny terminarz, który zakończy już rozgrywki. Po meczu z Liverpoolem pozostanie jeszcze zmierzyć się Kanarkom z ManU, Chelsea i Arsenalem.

Co do dzisiejszego meczu. Faworyt jest wyłącznie jeden. Dla The Reds będzie to mecz treningowy przed arcyważnym, na pewno najważniejszym meczem w tej części końcowej rozgrywek z Chelsea. Rodgers nie będzie mógł skorzystać jedynie z kontuzjowanego Sturridgea, a także z pauzującego za czerwoną kartkę Hendersona. Po stronie Norwich wszyscy są gotowi do gry. Ostatnie 3 pojedynki między tymi ekipami kończyły się tragicznie dla gospodarzy dzisiejszego meczu. Jesienią 1:5, z czego 4 bramki Suareza + asysta. W poprzednim sezonie natomiast odpowiednio 5:2 i 5:0 dla Liverpoolu. W obu tych meczach Suarez strzelał przynajmniej bramkę. Dzisiaj pod nieobecność Sturridgea także możliwy jest spektakl Urugwajczyka, co w ostatecznym rozrachunku da pewne zwycięstwo The Reds.


Typy:
Do przerwy/wynik końcowy: 2/2 @ 1,80 ✅✅✅
Goście wygrają obie połowy: Tak @ 2,85 ⛔ Kanarki się jednak postawiły..
Strzelec gola: Luis Suarez @ 1,63 ✅✅✅
Unibet
____________________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Everton vs Man Utd
Everton walczy o to upragnione 4 miejsce i Ligę Mistrzów a Czerwone Diabły o to minimum czyli 6 miejsce i Ligę Europejską, tracą do Tottenhamu 6 punktów i mają 2 mecze mniej. Manchester przebudził się i są formie trzeba to przyznać. Na wyjazdach o wiele lepiej niż na Old Trafford, Manchester ostatni raz na wyjeździe w lidze przegrał 1 lutego, w tym czasie 4 zwycięstwa i 1 remis. Stosunek bramek 11-0. W Manchesterze wiedzą, że jeśli nie zapewnią sobie miejsca pucharowego to będzie katastrofa, wiedzą o co grają i ich ostatnia gra przekonuje mnie, aby pograć coś w ich stronę. Najprawdopodobniej nie wystąpią Robin van Persie, Rafael i Evans. Everton w ostatniej kolejce przerwał swoją passe zwycięstw przegrywając z beniaminkiem 2:3, choć można było się tego spodziewać oglądając ich wcześniejsze mecze. Mecz Sunderlandem gdzie wygrali 0:1, ale grali naprawdę słabo, zdecydowanie niezasłużone 3 oczka, mecz z Arsenalem wygrali 3:0, ale tam liczyła się skuteczność, nie zagrali wcale jakiegoś świetnego meczu. Nie przekonuje mnie to że Crystal przyjechał na Goodison Park i wyjechał z 3 punktami. Możliwe, że wróci Phil Jagielka, ale raczej nie wyjdzie od pierwszych minut. Nie zobaczymy na pewno Bryana Oviedo, Stevena Pienaara, Laciny Traore, Arouny Kone i Darrona Gibsona, tak więc spore problemy kadrowe Evertonu.
Manchester dziś z Goodinson Park nie wyjedzie z niczym, jestem o tym przekonany.

Przewidywane :

Everton: Howard - Coleman, Stones, Distin, Baines - McCarthy, Barry - Mirallas, Barkley, Naismith - Lukaku
Manchester: De Gea - Jones, Smalling, Vidic, Evra - Carrick, Fletcher - Valencia, Mata, Kagawa - Roone
Everton vs Man Utd
Typ : 2DNB
Kurs : 2.05
Buk : WilliamHill

Analiza się podobała?, pomogłem?
Kliknij +dzięki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Norwich - Liverpool
Również jestem jednym z tych, którzy patrząc na kursy w tym spotkaniu pomyślało sobie, no gdzie? Zaledwie 1,30 na gości? Dodam, że jestem ich sympatykiem. Wszystko jednak układa się pod The Reds, w końcu kto by się spodziewał, że Chelsea Londyn przegra z Sunderlandem? Jasne, jakiś handicap w stronę gości, czy remis był możliwy, ale porażki nikt by raczej nie wytypował po głębokiej analizie.
Do niedawna miałem również zdanie, że jest to mecz z serii &#39;no bet&#39;. Szukałem jednak szansy w stronę gospodarzy. No i niestety szukałem, oglądałem ich ostatnie trzy mecze i nawet próbując coś na siłę znaleźć pozytywnego - nie dałem rady. Liverpool FC znam od podszewki, jednak ciągle po kursie rzędu 1,30 jest to wielkie ryzyko. Na uwagę jednak zwrócił fakt, że bardzo dobry kurs jest na remis do przerwy i ostateczna wygrana gości. Jak sobie to wyobrażam? Jasne, Gerrard ostatnio motywował kolegów, żeby wszystkie siły rzucić na Norwich, jednak nie zawsze jest tak kolorowo (przywołuje ciągle wczorajszy mecz na Stamford). Norwich ma świadomość z kim gra i poczucie luzu może im dać pewnego rodzaju przewagę. Liverpool FC może mieć związane nogi na początku meczu. Myślami będą przy stracie punktów przez City oraz Chelsea. Dlatego sądzę, że pierwsza połowa może zakończyć się remisem. Norwich owszem walczy o utrzymanie i jak ktoś stwierdził, słabo im to idzie, jednak niedawno taki Sunderland przegrywał u siebie z West Hamem po to, żeby urwać punkty zespołom z TOP4. W takim razie, jako taki napór mogą stworzyć zespołowi gości.
Druga połowa? Przede wszystkim wyobrażam sobie sytuacje z szatni. Cała drużyna zrobi dla Stevena Gerrarda absolutnie wszystko, żeby to oni dzisiaj zgarnęli trzy punkty, a już za tydzień pozbawili złudzeń Chelsea Londyn. Tutaj nie będzie kalkulowania, będzie trzeba to ruszą pod koniec całą drużyną, nawet kosztem straty jednego punktu, bo w niektórych sytuacjach lepiej zaryzykować stratą punkcika w zamian za trzy.
Analiza trochę pod schemat wyobrażeń, intuicji, jednak wcielanie się w zawodników daje mi wymierny skutek w typowaniu. Wiadomo, nie jest to typ, który się gra za duże pieniądze, bo z reguły mecz do takich nie należy, żeby za nie grać. Jednak jak już ktoś jest tak pewny zwycięstwa Liverpoolu FC, to umówmy się, że po kursie 1,30 jest to bardzo ryzykowne.
Norwich - Liverpool X/2 4,00
 
K 10

kspkostek

Użytkownik
Norwich- Liverpool
Przeanalizowałem wszystkie Wasze analizy i wszyscy są zgodni co do jednego: kurs na Lpool za niski, nie ma value, ale Norwich gra tak słabo, że ciężko na nich grać, dlatego ja proponuje typ Liverpool wygra do zera. Norwich prezentuje w ataku nie moc, ostatnie 3 mecze bez bramki, a Liverpool, chociaż nie ma najlepszej defensywy w lidze to liczę, że tu sobie poradzi, a kurs bardzo kuszący.
Tylko Liverpool strzeli bet365: 2,62
 
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Witam po wczorajszym średnim dniu w moim wykonaniu pora na poprawę.
Wiele osób pisze o spotkaniu Norwich z Liverpoolem. Ja jestem zdania, że na tym etapie sezonu pod uwagę trzeba brać cele i priorytety obu drużyn. Jeżeli obie mają o co grać (jak jest właśnie w tym meczu) wtedy powinno się spojrzeć na potencjał czysto piłkarski obu drużyn oraz dyspozycję. Jak dla mnie to Liverpool nie da sobie już odebrać mistrzostwa. W mojej opinii wygra dzisiejszy mecz i praktycznie zagwarantuje sobie majstra. Dyspozycja Norwich w ostatnich tygodniach jest co najwyżej średnia. Na dzień dzisiejszy Liverpool jest zwyczajnie lepszy. Jak nie w tym roku to kiedy ? Dodatkow typ dla kartki ekipy Norwich. Jeśli Liverpool zacznie odpowiednio skoncentrowany a Suarez i spółka nie zestresują się wagą meczu to kanarki będą mogły ich powstrzymywać jedynie faulami.
▶ Liverpool strzeli w obydwu połowach @1,90 Bet365 ✅
▶ Norwich over 1.5 kartki @1,72 Bet365
✅
Idąc dalej. Kurs na Arsenal to moim zdaniem value. Co jak co, ale nie wydaje mi się, zeby Wenger nie wykorzystał dziś szansy jaka nadarza się żeby odskoczyć Evertonowi, który rozegra dziś ciężki pojedynek z Manchesterem United. 1,80 to dobry biznes. Dokładam też typ taki jak w poprzedniej kolejce na to, że kanonierzy strzelą w każdej połowie.
▶ Arsenal @1,83 Bet365 ✅
▶ Arsenal strzeli w obydwu połowach @2,75 Bet365 ✅
Ostatni bet na dziś to pojedynek Evertonu z Manchesterem. Mecz niezwykle istotny dla układu tabeli. Spodziewam się walki, obie ekipy mają o co grać. Manchester po ostatnich zwycięstwach złapał wiatr w żagle i myśli jeszcze o europejskich pucharach.
W Bet365 jest bardzo ciekawa linia na kartki. Dodatkowo zagrałem remis. Coś czuję, że będzie dziś podział punktów.
▶ over 3.5 kartki @1,72 Bet365 ✅
▶ remis @3,60 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Manchester City - West Bromwich Albion
21:00


Bez owijania w bawełnę. Na pewno ktoś mnie wyręczy i przeanalizuje dokładnie ten mecz. Ja natomiast przejdę do mojej perełki, którą &#39;wynalazłem&#39; przed paroma chwilami.
Wiadome jest, że The Citizens na własne życzenie pokrzyżowało sobie drogę po mistrzostwo. Podopieczni Pellegriniego po porażce 2:3 z Liverpoolem sensacyjne wręcz napiszę zremisowało u siebie z Sunderlandem 2:2. Strata do The Reds wynosi 9 punktów, aczkolwiek City ma rozegrane 2 spotkania mniej, czyli przy najlepszym rozrachunku strata może wynieść 3 punkty. Obywatele nie są w takim przypadku zależni tylko od siebie. Trzeba także liczyć na potknięcia Liverpoolu, a co będzie naprawdę trudno. WBA natomiast nadal walczy o ostateczne utrzymanie się w lidze. Dobrą przesłanką jest fakt, że The Baggies także mają rozegrane 2 mecze mniej od ekip w strefie spadkowej.
Już przechodzę do sedna analizy. Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z zawodników drugiej linii, Yaya Toure, Davida Silvy i Jesusa Navasa. Także od dłuższego czasu z powodu kontuzji nieobecny jest Matija Nastatić. Co za tym idzie, chilijski trener będzie musiał skorzystać z zawodników drugiego planu. Nikt nie wie, w jakiej dokładnie dyspozycji oni się znajdują, także morale mogą być zaniżone z braku częstszych szans gry, a także przez trudną sytuację w walce o tytuł mistrzowski.
Arbitrem tego spotkania będzie Phil Dowd. Pierwsze moje skojarzenie, ale bez obrazy z nazwiskiem to &#39;down&#39;. Spojrzałem w statystyki sędziowania i koleś rozdaje można powiedzieć kartki na lewo i prawo. W 31 meczach Anglik pokazał aż 139 żółtych i 4 czerwone kartki, co daje łączną średnią ponad 4,5 kartki na mecz. Również średnia kartek City w tym sezonie pokrywa mój typ i wynosi 2,5 kartki.
Manchester bez formy, a także osłabiony kontuzjami w spotkaniu z WBA musi wygrać, aby przybliżyć się do celu jakim są The Reds. O zwycięstwo wcale może nie być łatwo, The Baggies bez walki 3 punktów nie oddadzą, a Phil Dowd pokaże co potrafi i uspokoi towarzystwo kartkami.

Co do mojego typu jeszcze tak na marginesie. Bardzo mnie dziwi dysproporcja między kursem na Bet365 i Unibetem na ten typ. Dlatego łapać go puki jest. Powodzenia! :zoltakartka:

Typ:
Manchester City - powyżej 1,5 kartki @ 2,62 Bet365 - ten kurs to była podpucha, sorry panowie.. ⛔

_____________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom