>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

35 Kolejka Premier League 19-21.04.2014

Status
Zamknięty.
R 75

richi

Użytkownik
Chelsea+Liverpool @ 1.63
Co do Chelsea grają u siebie a po wczorańszej wpadce City znów wzrosły szanse na tytuł więc napewno motywacji nie zabraknie typuje 1-0,2-0.
A Liverpool no cóż bilans bramkowy za ostatnie 4 mecze z Norwich to 18-3!
No i jakiekolwiek potknięcie może ich kosztować upragniony tytuł na który czekają 24lata wiec przeciwnik pokroju Norwich im raczej tego nie odbierze.
 
M 2

mrklucha

Użytkownik
Co myślicie o meczu Tottenham - Fulham? Mam zamiar postawic na Tottenham bo grają u siebie, są dużo wyżej w tabeli a w ostatnich meczach szło im całkiem nieźle, dodatkowo w meczach u siebie zazwyczaj sa zwycięzcami. Jeśli chodzi o Fulham to potrafią sprawić niespodziankę, pokazali to w meczu z Aston Villa.
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Co myślicie o meczu Tottenham - Fulham? Mam zamiar postawic na Tottenham bo grają u siebie, są dużo wyżej w tabeli a w ostatnich meczach szło im całkiem nieźle, dodatkowo w meczach u siebie zazwyczaj sa zwycięzcami. Jeśli chodzi o Fulham to potrafią sprawić niespodziankę, pokazali to w meczu z Aston Villa.
Myślę,że tu może być różnie. Fulham teraz będzie cisnąć ile wlezie bo walczą o upragnione utrzymani. Wbrew pozorom w klubie panuje całkiem dobra atmosfera,po otwartym treningu Fulham na Craven Cottage piłkarze zapowiedzieli walkę do samego końca i mogą liczyć na pełne wsparcie swoich kibiców. Dlatego ja osobiście odpuszczam granie Tottenhamu,kurs w okolicach 1,50 nie jest w mojej ocenie wart tutaj ryzyka i w weekend bez problemu można go ustrzelić w jakimś innym meczu.

Co do innych meczów to dobrą opcją wydaje się być Arsenal, po słabych występach w końcu odbili się od dna z West Hamem i będą chcieli utrzymać 4 miejsce. Liczę także na punkty Aston Villi bo ich sytuacja robi się coraz gorsza oraz na przełamanie Newcastle.Ci drudzy mają pewne utrzymanie,jednak liczę że po 4 porażkach z rzędu w końcu zagrają lepiej,tym bardziej że grają na St James Park.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mocno przestrzegam przed graniem meczów o pietruszkę. Drużyny takie jak Soton Stoke czy Newcastle mają można powiedzieć sezon skończony. Jak to się przekłada na mecze? Warto spróbować coś w stronę Fulham(mimo że totek walczy o LE) oraz Cardif walczące o utrzymanie.

Najciekawszym meczem tej kolejki bez wątpienia jest Everton - United. Gospodarze po ostatniej wpadce muszą spiąć się by myśleć o top4 natomiast nie sądzę by Czerwone Diabły nie chciały zameldować się LE. Ciężko jest mi przewidzieć tutaj zwycięzcę jednak jeśli miałbym już się podjąc typowania to kierowałbym się tutaj w stronę bts czy overów kartkowych(sędzia - Clattenburg)

Krótko bo nie ma się co rozwodzić:
Moje oczy przykuł dość solidny kurs na Arsenal - 1.80. Bez wątpienia po ostatniej pewnej wygranej, powrocie Ramseya oraz potknięciu Toffees Kanonierzy nabrali wiatru w żagle. By zostać w top4(co z sezonu na sezon udaje się podopiecznym Wengera) pokonanie beniaminka jak Hull(drużyną zaliczającą się do tych grających o pietruszkę) jest punktem obowiązkowym. Hull podobnie jak Londyńczycy miało dobry początek sezonu jednak teraz ich ogień zgasł. Arsenalu co prawda też jednak mimo to jest to drużyna o klasę lepsza. Dodatkowo dorzucam kursy na gole oparte na ostatnich występach tych dwóch panów.
]Arsenal @1.80
Poldi gol @3.25
Cazorla gol @3.4


Dodatkowo podbijam typ na ako Chelsea + Liverpool

Pozdrawiam!
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Tottenham- Fulham 1pol. X 2,60 Bet365 +
Witam
Moim oczom rzucił się mecz pomiędzy Tottenhamem a Fulham. Tottenham z 60 punktami na koncie zajmuje 6 miejsce w lidze i walczy o udział w Lidze Europy z goniącym go Manchesterem Utd (57pkt.). Natomiast Fulham z 30 punktami na koncie zajmuje miejsce 18 i jest w strefie spadkowej, walcząc o utrzymanie min. z Cardiff 29pkt, Norwich 32pkt.
Typ jaki wybrałem to 1 polowa X, Tottenham rozegrał do tej pory u siebie 17 meczy z bilansem 9-3-5 w tych meczach 1 połowy 4-8-5 porażek. Natomiast Fulham na wyjazdach ma bilans 4-2-11 1 połowy 3-9-5. Jak widać obie drużyny w pierwszych połowach często remisuje. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 1-2 dla Tottenham 1pol. (0-0). Z czystej statystyki typ jak najbardziej trafny ale jak będzie się okaże. Ostatni mecz Tottenham zremisował na wyjeździe z West Brom 3-3 (3-1), natomiast Fulham wygrał 1-0 (1-0) z Norwich. Myślę że walka będzie i dlatego remis w 1 połowie wpadnie. Fulham potrzebuje punktów jak tlenu, zrobili już mały kroczek wygrywając mecz z bezpośrednim rywalem do spadku. Dla odważnych także polecam x2 na cały mecz po kursie 2,6 ????
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Hull City - Arsenal
W niedzielne popołudnie na KC Stadium, Hull City podejmie Arsenal Londyn. Obie ekipy zmierzą się także w połowie maja w finale FA Cup.
Kanonierzy to drużyna której niespodziewanie przyszło się bić o &quot;zaledwie&quot; 4 miejsce w angielskiej ekstraklasie (ostatnie gwarantujące grę w LM). Początek sezonu mieli bardzo dobry, ale mały szpital który u nich panował wykluczył z gry czołowych piłkarzy, dlatego też wyniki nie były takie jakich mogliśmy się spodziewać po tej drużynie. Teraz wydaje się, że sytuacja Arsenalu powinna zacząć wracać na właściwe tory. Wrócił niekwestionowany lider drużyny - Aaron Ramsey, a w niedzielę prawdopodobnie dostępni będą także kolejni kontuzjowani wcześniej gracze - Mesut Özil i Nacho Monreal. Do listy powracających dodajmy także zawieszonego ostatnio za kartki Flaminiego. W ligowej tabeli po piętach depcze im Everton, który również celuje w awans do top4, więc o motywacje piłkarzy Wengere&#39;a nie powinniśmy się martwić. Zwłaszcza, że tych czeka ciężki mecz z Manchesterem United, więc strata punktów jest realna. Po wcześniejszych raczej średnich wynikach, ostatni mecz Arsenalu może napawać optymizmem ich kibiców - zwycięstwo w naprawdę ładnym stylu 3-1 nad West Hamem.
Gospodarze niedzielnego pojedynku to ekipa, która ligowy byt powinna mieć raczej zapewniony, mają 6 pkt przewagi nad strefą spadkową i zaległy mecz do rozegrania, więc myślę że &quot;na śmierć i życie&quot; o punkty bić się z Kanonierami nie powinni, takie jest moje zdanie. Głównym celem beniaminka może być teraz jak najlepsze przygotowanie się do finałowego meczu w pucharze. Ostatnie ligowe wyniki Tygrysów raczej nie robią większego wrażenia - zwycięstwo ze Swansea, ale także dwie porażki ze Stoke i West Ham United. O sytuacji kadrowej za wiele nie wiem, z mojego źródła wynika, że zabraknie bramkarza McGregora, obrońcy McShane&#39;a i pomocnika Brady&#39;ego.
Jeśli chodzi o H2H to Arsenal bije na głowę Hull, bowiem wygrał 5 ostatnich spotkań z tą drużyną, aczkolwiek w tym sezonie miało miejsce tylko jedno z nich (2-0), dlatego nie wiem czy to akurat mój najlepszy argument przemawiający za ekipą gości ;)
⚽Hull City - Arsenal Londyn
Typ - 2
✅ 0-3 ???? Bardzo dobry mecz Arsenalu????
Kurs - 1.80
e: aj sorki wielkie, miałem absencje dopisać ale święta więc zapomniałem :/
Dopisuje teraz, mimo że mecz już trwa.
Hull - McGregor (25/0 pierwszy bramkarz), Brady (16/3f), McShane (9/0d), Dungeon (0/0d)
Arsenal - Gibbs (27/0d), Wilshere (23/3m), Bendtner (9/2f), Diaby (0/0m), Walcott (13/5f)
do tego polecałbym bez analizy :
⚽Cardiff - Stoke
Typ - 1
⛔ 1-1 :-/
Kurs - 2.57 - Cardiff bije się o utrzymanie, a pod koniec sezonu takie ekipy są zdolne naprawdę bardzo groźne. Stoke gra zupełnie o nic, dla nich sezon się już skończył, do tego na wyjazdach strasznie dziadują (2-4-11).
⚽Tottenham - Fulham
Typ - Żółte kartki under 3.5
✅ Jedna żółta karteczka ????
Kurs - 1.55
_______
Everton - Manchester United

I tak na dzisiejsze ostatnie spotkanie, a zarazem najciekawsze polecałbym grę ma diabłów. Ostatnio skoczyli z formą wyraźnie, mieli więcej czasu na odpoczynek niż gospodarze i myślę, że po meczu z dużą ilością twardej gry (może skutkować kartkami, także polecam over jakiś), zwycięży Manchester. Everton ostatnie tygodnie miał bardzo udane, ale już w przegranym meczu z Palace nie zachwycili. Myślę, że może ich przerosła możliwość zakończenia sezonu w top4 i psychicznie troszkę się pogubili, stąd porażka z teoretycnie słabszym zespołem. Ich rywal o 4 miejsce - Arsenal, w ostatniej kolejce już na nowo zasiadł na czwartej pozycji, a i dziś nie zanosi się żeby mieli zgubić punkty bo prowadzą już 3-0 z Hull, więc nawet gdyby The Toffees wygrali to nie zbliżą się do LM, a myślę, że to też może oddziałować na ich nastawienie. Chociaż nie twierdzę, że mecz odpuszczą. ????
Myślę, że warto też dodać, iż ManU na wyjeździe jest poza Liverpoolem (który ma jedno spotkanie rozegrane więcej razem z tym dzisiejszym) najlepiej grającą ekipą w Premier League.
Przewidywane składy:
Everton: Howard - Coleman, Stones, Distin, Baines - McCarthy, Barry - Mirallas, Barkley, Naismith - Lukaku
Manchester: De Gea - Jones, Smalling, Vidic, Evra - Carrick, Fletcher - Valencia, Mata, Kagawa - Rooney
⚽Everton - ManU
Typ - 2DNB
⛔ 2-0 :/ ostatni raz w tym sezonie zagrałem na United..
Kurs - 2.00
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Chelsea - Sunderland
Typ: Sunderland +2
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365​


Chelsea nie ma interesu w tym, żeby gromić Sunderland. W tygodniu półfinał Ligi Mistrzów i ciężki wyjazd do Atletico, potem wyjazd na Anfield i rewanż w LM na Stamford Bridge. W takiej sytuacji trzeba raczej maksymalnie oszczędzać siły. W ekipie The Blues nieobecny jest Eden Hazard, który jest motorem napędowym tej drużyny i bez niego Chelsea traci bardzo dużo i gra po prostu gorzej. Kolejna sprawa to to, że drużyna Mourinho wyraźnie przegrywa różnicą bramek z Liverpoolem i Manchesterem City i nie ma potrzeby strzelać dużo. Nie wolno również pomijać argumentów, które mają goście. Walczą o życie, o utrzymanie w Premier League. Po porażce z Tottenhamem 1-5 ich gra wygląda znacznie lepiej, niewiele brakowało, a pokonaliby City na Etihad Stadium. Dla nich już nieważne, czy grają z Norwich, czy z Chelsea - walczyć o wygraną trzeba w każdym meczu. Chelsea, która będzie chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił, Sunderland który będzie gryzł trawę - wydaje mi się, że warto pograć taki bezpieczny handicap na Czarne Koty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Q 47

qba_

Użytkownik
Mecz: Norwich City - Liverpool
Typ: Liverpool (EH: -1) @1,85 WilliamHill ⛔ 2-3

Gospodarze, którzy od kilku kolejek są realnie zagrożeni spadkiem, plasują się na ostatnim bezpiecznym, 17. miejscu. Mają jednak tylko 2 pkt. przewagi nad 18. Fulham. Natomiast goście są na samym szczycie ligowej tabeli i mają spore szanse na długo wyczekiwane mistrzostwo.
Liverpool to najlepsza ofensywa w lidze - w 34 meczach Suarez i spółka zdobyli aż 93 bramki. Daje to niesamowitą średnią 2,74 zdobytego gola na mecz! Na wyjazdach sprawa wygląda nieco gorzej, jednak przy bilansie 9-4-4 piłkarze Liverpoolu trafiali do siatki przeciwnika aż 42 razy. To sprawia, że są najlepiej strzelającym zespołem na wyjazdach. W spotkaniach rozgrywanych poza Anfield Liverpool strzela średnio 2,47 bramki na mecz. W dodatku, gospodarze mają serię 7 meczów bez porażki. W ostatnich 5 meczach wyjazdowych, aż trzykrotnie wygrywali różnicą więcej niż jednej bramki.
A Norwich? Norwich to najgorsza ofensywa w lidze. W 34 meczach strzelili zaledwie 26 bramek. Na własnym stadionie też nie wygląda to dobrze - bilans co prawda dosyć dobry, 6-6-5, jednak tylko 15 strzelonych goli. Co prawda na Carrow Road najczęściej padają wyniki typu 0-0, 1-0, 0-1, jednak myślę, że dla ofensywy Liverpoolu strzelenie przynajmniej 2-3 bramek nie będzie stanowiło wyzwania.
W składzie gospodarzy w niedzielnym meczu zabraknie Elliotta Benetta, a z Liverpoolu na murawę nie wybiegnie Jose Enrique. Być może w meczu nie zagra też Daniel Sturridge.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Cardiff - Stoke
Drużyna Cardiff sprawiła ogromną niespodziankę, wygrywając z Southampton przed tygodniem. Ta wygrana może uskrzydlić piłkarzy Solskjeara. Decyduję się zagrać po raz drugi na Cardiff. Przede wszystkim znalazłem dwie prawidłowości, które towarzyszą meczom rozgrywanym na Cardiff City Stadium. Po pierwsze nie zdarzyło się w tym sezonie, aby Cardiff przegrało 3 spotkania z rzędu na własnym stadionie. Aktualnie mają serię dwóch porażek i gdyby wspomniana tendencja się utrzymała, to meczu ze Stoke nie powinni przegrać. Po drugie w każdych kolejnych trzech spotkaniach na własnym stadionie zdobywają co najmniej 3 punkty, także widać, że regularnie punktują:

Cardiff - Man City 3:2, Cardiff - Everton 0:0, Cardiff - Tottenham 0:1
Łącznie 4 punkty

Cardiff - Newcastle 1:2, Cardiff - Swansea 1:0, Cardiff - Man United 2:2
Łącznie 4 punkty

Cardiff - Arsenal 0:3, Cardiff - WBA 1:0, Cardiff - Southampton 0:1
Łącznie 3 punkty

Cardiff - Sunderland 2:2, Cardiff - West Ham 0:2, Cardiff - Norwich 2:1
Łącznie 4 punkty

Cardiff - AV 0:0, Cardiff - Hull 0:4, Cardiff - Fulham 3:1
Łącznie 4 punkty

Cardiff - Liverpool 3:6, Cardiff - Crystal Palace 0:3, Cardiff - Stoke ?
Łącznie 0 punktów

Jeśli ta tendencja zostanie podtrzymana, to powinni wygrać ze Stoke. Poza tym Stoke ma już właściwie sezon z głowy. The Potters mają 43 punkty, co oznacza, że są bezpieczni i nie muszą się spinać w każdym kolejnym meczu. Już w meczu z Newcastle było widać, że nie bardzo im zależy. Wygrali wprawdzie 1:0, ale było to spotkanie ze słabym Newcastle, więc może nawet dziwić dlaczego nie pokonali ich wyżej. Momentami gra była bardzo wolna i widać było, że obie drużyny nie forsują tempa. Podobnie Stoke może zagrać z Cardiff. Oprócz tego Stoke spisuje się bardzo słabo na wyjazdach - tylko 10 punktów, bilans 2-4-11. Gorszy bilans ma tylko Cardiff i Norwich. Ostatnio Stoke jest w dobrej formie - z 5 ostatnich spotkań aż 4 wygrane. Myślę, że teraz The Potters, gdy już mają pewne utrzymanie, będą odpuszczać i ten ich bilans powoli będzie ulegał zmianie.

Cardiff - Stoke ZWROT 1:1
Typ: 1DNB

Kurs: 1,80
Buk: Marathonbet



Mecz: Chelsea - Sunderland
Typ: Sunderland +2
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365​

Chelsea nie ma interesu w tym, żeby gromić Sunderland. W tygodniu półfinał Ligi Mistrzów i ciężki wyjazd do Atletico, potem wyjazd na Anfield i rewanż w LM na Stamford Bridge. W takiej sytuacji trzeba raczej maksymalnie oszczędzać siły. W ekipie The Blues nieobecny jest Eden Hazard, który jest motorem napędowym tej drużyny i bez niego Chelsea traci bardzo dużo i gra po prostu gorzej. Kolejna sprawa to to, że drużyna Mourinho wyraźnie przegrywa różnicą bramek z Liverpoolem i Manchesterem City i nie ma potrzeby strzelać dużo. Nie wolno również pomijać argumentów, które mają goście. Walczą o życie, o utrzymanie w Premier League. Po porażce z Tottenhamem 1-5 ich gra wygląda znacznie lepiej, niewiele brakowało, a pokonaliby City na Etihad Stadium. Dla nich już nieważne, czy grają z Norwich, czy z Chelsea - walczyć o wygraną trzeba w każdym meczu. Chelsea, która będzie chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił, Sunderland który będzie gryzł trawę - wydaje mi się, że warto pograć taki bezpieczny handicap na Czarne Koty.
Popieram też typ SuperFranka. Dodam tylko, że w tym sezonie Chelsea radzi sobie słabo w meczach poprzedzających spotkanie w Lidze Mistrzów. w tym sezonie było 11 takich meczów. Gdyby w każdym z nich stawiać +2 na rywala to okazałby się wygrany w aż 8 przypadkach.
Jeśli chodzi o Sunderland to oni w prawie każdym meczu z czołową drużyną strzelają bramkę. Do tej pory grali 12 razy z czołówką z czego aż 11 razy trafiali do siatki rywala.
Sunderland - Arsenal 1:3
Sunderland - Liverpool 1:3
Sunderland - Man United 1:2
Sunderland - Man City 1:0
Sunderland - Chelsea 3:4
Sunderland - Tottenham 1:2
Everton - Sunderland 0:1
Arsenal - Sunderland 4:1
Liverpool - Sunderland 2:1
Tottenham - Sunderland 5:1
Sunderland - Everton 0:1
Man City - Sunderland 2:2

Sądzę, że dobrym zakładem na ten mecz jest wygrana Chelsea i BTS po kursie 3,00. Moje propozycje na ten mecz:
Chelsea - Sunderland ✅ 1:2
Typ: Sunderland +2
Kurs: 1,85
Buk: Marathonbet


Chelsea - Sunderland ⛔ 1:2
Typ: Chelsea wygra i BTS
Kurs: 3,00
Buk: WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Newcastle vs Swansea
Łabędzie na pewno nie tak wyobrażali sobie ten sezon, 15 miejsce w tabeli i tylko 3 punkty przewagi na 18 Fulham, zdecydowanie nie daję poczucia bezpieczeństwa, władze klubu nawet nie wyobrażają sobie, aby za rok mieli znów nie wystartować w Premier League. W ostatnich 5 meczach dopisali na swoje konto 4 punkty, wygrywając 3:0 z Norwich i remisując 2:2 z Arsenalem, poza tym przegrali 0:1 z Chelsea, gdzie od 15 mi grali w 10, przegrali 1:0 z Hull, ale niezasłużenie zdecydowanie, Hull był by po tym meczu zadowolony z remisu myślę. Mieli naprawdę ciężki terminarz, teraz może być już tylko lepiej i właśnie tak będzie. Łabędzie będą sobie musiały poradzić bez Bartley&#39;a, Michu, Pozuelo i pauzującego za czerwoną kartkę z Chelsea Chico. Łabędzie lubią grać ze Srokami bo w pojedynkach z nimi im dobrze idzie, ostatnie 3 mecze to ich zwycięstwa 3:0, 1:0 i 1:2. Swansea wie o co gra, jeśli ten mecz przegrają będą, można wręcz powiedzieć w &quot;dramatycznej&quot; sytuacji.
Sroki na pewno zaliczą te sezon do udanych, chociaż by z tego względu iż w sezonie 2012/13 zajęli dopiero 16 lokatę. Zajmuję bezpieczne 9 miejsce. Newcastle ostatnio jest w bardzo złej formie, przegrali ostatni 4 mecze z rzędu przy czym nie strzelili ani jednej bramki! ich stosunek to 0-12. W ekipie gospodarzy na pewno nie zagrają Ryan Taylor, Gabriel Obertan, Ben Arfa i Sisoko. Newcastle nic nie musi, do tego jeszcze ta ich ostatnio prezentowana forma, nie wyobrażam sobie, aby Swansea wyjechała bez choć jednego punktu. Dla Łabędzi teraz te ostatnie mecze to będą takie małe finały i jutro grają pierwszy z nich.
Przewidywane :
Newcastle: Krul – Dummett, Coloccini, Williamson, Debuchy – Gouffran, Tiote, Anita, Marveuax – Cisse, Remy
Swansea: Vorm – Davies, Amat, Williams, Rangel – Shelvey, Hernandez, Britton – Routledge, Bony, Dyer

Newcastle vs Swansea |
1:2 | ✅
Typ : 2DNB
Kurs : 1.80
Buk :WilliamHill

Polecam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Tottenham vs Fulham-Powyżej 2,5 kurs:1,45✅
⚽Tottenham vs Fulham-Powyżej 3,5 kurs:2,30✅

Kursy już poleciały i to mocno,a kto sprytny zdążył pograć to po 1,60 i 2,70.Wszystko wskazuje na to,że będziemy mieli niezłą strzelaninę w sobotnim spotkaniu,otwierającym już 35 kolejkę Premier League.Naprzeciwko staną dwie obecnie najsłabiej wyglądające w defensywie drużyny Premier League.Tottenham traci co mecz i ich gra w obronie jest zabawna,bo zawodnicy z tej formacji wyglądają tak jakby pierwszy raz wyszli razem na boisko.Zero formy,szkolne błędy i zawsze jakieś prezenty dla przeciwnika.Fulham gra ostatnio lepiej,w przodzie się coś ruszyło i są szansę,że jednak w elicie pozostaną.Obrona jednak jak była tragiczna tak jest.Spurs w przodzie mają świetnego Eriksena,który ciągnie za uszy grę ofensywną Londyńczyków no i Adebayora,który dochodzi do dużej ilości sytuacji i jeśli ktoś ma te akcje kończyć to tylko on.Ostatnio 5 bramek z Sunderlandem,to dobrze rokuje na następne zawody.Mimo iż przeważnie overowo pomiędzy tymi ekipami było wtedy gdy mecze odbywały się na Craven Cottage,a na WHL notowaliśmy ostatnio same underowe wyniki to teraz powinno być całkiem inaczej.Tottenham oba overy pokrywał w 7 ze swoich 8 ostatnich meczy,a Fulham w ostatnich 4 z 7.Powinno być dobrze.
⚽Man City vs WBA-Powyżej 3,5 kurs:1,833✅????
To co pokazali The Citizens w środę można określić jednym słowem,żart.Z ostatnią drużyną w tabeli stracić dwa gole,zremisować mecz i nie potrafić zawiązać kilku składnych akcji.Tym samym podopieczni Pellegriniego zaprzepaścili prawie wszystkie szansę na tytuł i jedyne co im pozostało to grać dla kibiców.Tym razem na Etihad przyjeżdża West Brom,który teoretycznie nie powinien mieć najmniejszych szans ale z taką grą w obronie City może być różnie.WBA gra wolno w środku pola,ale mają kilku ciekawych piłkarzy z przodu z którymi pewnie obrońcy The Citizens będą mieli kłopoty.City będzie kreowało lepsze akcje i więcej o tym jestem przekonany bo tym razem zagra Silva.Skoro bez niego i tak dwie bramki Sunderlandowi strzelili teraz powinno być tylko lepiej.Mecz moim zdaniem o nic.Jednak zapowiada się overowo.Pierwszy mecz MC wygrał w stosunku 3:2,a sytuacji podbramkowych była cała masa.WBA ostatnio notowało bardzo overowe wyniki jak 3:3 z Tottenhamem czy Cardiff.Mieli sporo czasu na regenerację,myślę,że gola są w stanie strzelić.O City jestem spokojny,swoją normę powinni wyrobić.Na Etihad zawsze pada masa bramek,a over ten został pokryty przez City w 4 z ostatnich 5 meczy na własnym podwórku.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
NORWICH - LIVERPOOL ⛔⛔⛔
1X - Norwich nie przegra 3,25 Do tej pory mam w oczach 83 minutę i wrzutkę na van Wolfswinkela. Tak czy siak dreszczowiec był i to spory a i do remisu nie wiele zabrakło.
bet365
Niedziela, godzina 13, Carrow Road
W samo południe w Anglii zdecydowanie najciekawszy mecz tej kolejki, fantastyczni The Reds zawitają na stadionie drużyny, którą można śmiało nazwać jednym z największych rozczarowań sezonu. Faza sezonu i miejsca poszczególnych zespołów stawiają ten mecz na dreszczowca jakich mało.
O Liverpoolu nie będę się rozpisywał w Bóg wie ilu zdaniach. Ochy i achy zostawiam ich fanom. Niewątpliwie sytuacja w lidze i terminarz mają wymarzony aby w końcu Gerrard osiągnął to czego najbardziej pragnie, ale czy tak w istocie będzie ?
W mojej skromnej ocenie gdy to właśnie The Reds jest na świeczniku i wszyscy patrzą im na ręce po cichu od zaplecza wykorzysta to Chelsea i to oni zatryumfują w tym sezonie i właśnie ten mecz ma tak wielką wagę bo co innego jak w następnej kolejce przyjdzie mecz właśnie z The Blues i sedno sprawy kto będzie musiał a kto może. Na ten moment to Chelsea będzie musiała ryzykować, ale po tej kolejce może wszystko odwrócić się do góry nogami.
Jakby nie patrząc to będzie najtrudniejszy wyjazd i mecz (oczywiście poza spotkaniem z ekipą Muorinho) w tym sezonie. Pozostałe dwa mecze czyli wyjazd do Londynu na Crystal Palace gdzie utrzymanie mają już zapewnione i ostatni mecz na Anflid z tragicznym Newcastle nie mogą przynieść niespodzianki.
Jeszcze info dot. nieobecnych - po ostatnim meczu z Manchesterem City za czerwoną kartkę zabraknie Hendersona z kolei według prognoz również i kontuzjowanego Sturridga.
Co do Kanarków to ich obraz na wyjazdach jest po prostu taki, że musiałbym tutaj wypisywać słowa które musiałby by być zaraz za cenzurowane - tragiczne pasmo 8 porażek z rzędu, jednym słowem tragedia. Co innego ma się z meczami na Carrow Road tutaj wygląda to na jedyny pozytyw i nadzieję, że spadek to tylko nocny koszmar a nie nadchodzący fakt a biorąc pod uwagę jakie mecze mają do końca sezonu zaczynając od Liverpoolu, wyjazdów na United i Chelsea kończąc na pojedynku z Arsenalem u siebie nie mają kompletnie nic do stracenia. Przed tą ostatnią porażką z West Bromem zanotowali pasmo 7 meczów bez porażki w tym takie wyniki jak:
0-0 z City, który jeszcze w tamtym czasie był w co najmniej dobrej formie czy 1-0 z Tottenhamem.
Podejście z myślą &quot; Liverpool wygrał z City ważny mecz, teraz jedzie na wyjazd do słabeusza to tym bardziej wygra&quot; bądź &quot;Liverpool na pewno wygra, w końcu ma niebywałą szansę na mistrza&quot; pozostawiam innym. 1,30 z kawałkiem na wyjeździe z takim zespołem i w takiej fazie sezonu jest tylko i wyłącznie dla pozorantów chcących odnosić &quot;szybki i bezstresowy zysk&quot;.
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu The Villans z Southampton? Aston Villa jest w coraz gorszym położeniu,porażka za porażką + liczne kontuzje. Mają na chwilę obecną 4 pkt przewagi nad 18 Fulham. Święci już o nic nie walczą,brak im na pewno motywacji o czym świadczy ostatnia porażka z Cardiff. Myślę,że Villa powinna jutro powalczyć zważywszy na fakt,że jest to przedostatni mecz u siebie (później tylko z Hull) oraz 2 trudne wyjazdy w końcówce, z City i Tottenhamem. Kurs w okolicach 3,40 na gospodarzy warty przemyślenia. Co myślicie ? ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Norwich - Liverpool
Dla mnie jest to najważniejszy bet 35. kolejki. Sądzę, że Liverpool przegra to spotkanie. Po raz kolejny podkreślam, że granie kursów w granicach 1,40 i niższych na drużyny w spotkaniach wyjazdowych, to z reguły nic dobrego. Taki właśnie kurs mamy na Liverpool. Do tej pory elegancko wszystkie mecze wygrywali, ale kiedyś muszą się potknąć. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe Liverpoolu, w których mieliśmy takie kursy na wygraną The Reds zakończyły się wygranymi, choć nie obyło się bez problemów. W meczu z Cardiff wynik 3:6. Dobrze, że Cardiff ma tak słabą obronę. Po 20 minutach już przegrywali 1:2 i odrobili te straty. W meczu z West Hamem wygrali 2:1 po dwóch rzutach karnych, w tym jednym bardzo wątpliwym. W obu meczach próbowałem grać przeciwko Liverpoolowi, więc tym razem do trzech razy sztuka. Oczywiście można się zachwycać nad grą Liverpoolu, nad seriami, która ustanawiają, ale wg mnie w końcu nadejdzie ich klęska. Każdy zespół z czołówki miał jakąś długą serię zwycięstw i w każdym wypadku ta seria się skończyła - chociażby ta niedawna Evertonu. W niektórych meczach widać też, że Liverpool ma nieco szczęścia. Z Man City wykorzystał proste błędy jakie robiła defensywa Obywateli. Z West Hamem pomogli nieco sędziowie. Wg mnie te dwa mecze nie były idealne w wykonaniu The Reds. Było nieco szczęścia. To były trudne mecze. Przeciwko Norwich nie zagrają Henderson i Sturridge. Ktoś powie, że przecież są inni, tak samo dobrzy gracze, którzy ich zastąpią. Wg mnie ci gracze są ważnymi elementami w układance Rodgersa i jest to osłabienie drużyny.

Norwich jest w trudnym położeniu. Mają 32 punkty, zaledwie dwa oczka nad strefą spadkową i muszą rozegrać 4 spotkania z czołowymi drużynami. Wydaje się, że jest to beznadziejna sytuacja, ale tylko z pozoru. Niektórzy już spisali Kanarki na straty po tym jak przegrali trzy ostatnie mecze. Ja jednak dodam, że mecz z WBA był spotkaniem 3za3, więc musieli się podłożyć. Tydzień temu przegrali z Fulham na wyjeździe, ale wg mnie byli lepszą drużyną. Fulham ma naprawdę dużo szczęścia, że wygrało tamto spotkanie i że w ogóle nie straciło bramki. Piłkarze Norwich mieli kilka groźnych strzałów. Jeden z nich jakimś cudem instynktownie wybronił Stockdale. Innym razem w poprzeczkę trafił Snodgrass. Zresztą jest to chyba drugi z rzędu mecz, w którym Snodgrass trafia w poprzeczkę. Może więc do trzech razy sztuka. Norwich gra u siebie co niewątpliwie jest sporym atutem. W tym sezonie przegrali u siebie tylko 5 spotkań, w poprzednim tylko 4. Na Carrow Road pada zwykle mało bramek. Kanarki stawiają trudne warunki swoim rywalom, którzy zwykle nie potrafią sforsować ich bramki. Kłopoty mają tutaj także czołowe drużyny. W tym sezonie przegrał tutaj już Tottenham, zremisował Man City i Everton, a pozostałe czołowe ekipy mimo zwycięstw miały tutaj spore problemy. Oto wynik jakie notowały Kanarki u siebie z TOP 7:

Norwich - Everton 2:2
Norwich - Chelsea 1:3 (do 85 min utrzymywał się wynik 1:1)
Norwich - Man United 0:1 (bardzo szczęśliwa wygrana United, to Norwich potrafiło zdominować rywala i powinno wygrać)
Norwich - Man City 0:0
Norwich - Tottenham 1:0

W poprzednim sezonie również wyglądało to dobrze:

Norwich - Liverpool 2:5
Norwich - Arsenal 1:0
Norwich - Man United 1:0
Norwich - Chelsea 0:1
Norwich - Man City 3:4
Norwich - Tottenham 1:1
Norwich - Everton 2:1

Na Liverpoolu ciąży duża presja. To spotkanie muszą wygrać. Wszyscy się potykają i tracą punkty, a oni wciąż wygrywają. Myślę, że w tych ostatnich ligowych spotkaniach co najmniej raz zaliczą wtopę. Na Norwich nie ma żadnej presji. Przyjeżdża lider i pretendent do tytułu i jeśli przegrają, to nikt nie będzie miał do nich pretensji. Ja stawiam w tym spotkaniu zakład DNB po świetnym kursie 7,30. Dla tych mniej odważnych polecam też zakład Norwich +1 po kursie 2,49. W razie jednobramkowej przegranej będzie zwrot. Dodam, że tylko raz w tym sezonie zdarzyło się przegrać na Carrow Road różnicą większą niż jedna bramka. Było to w meczu z Chelsea, w którym do 85 minuty utrzymywał się wynik 1:1 i w końcówce padły dwie bramki dla The Blues.

Norwich - Liverpool ⛔ 2:3 //Norwich postraszyło Liverpool
Typ: 1DNB
Kurs: 7,30
Buk: Marathonbet Norwich - Liverpool ZWROT

Typ: Norwich +1
Kurs: 2,49
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Co sądzicie o jutrzejszym meczu The Villans z Southampton? Aston Villa jest w coraz gorszym położeniu,porażka za porażką + liczne kontuzje. Mają na chwilę obecną 4 pkt przewagi nad 18 Fulham. Święci już o nic nie walczą,brak im na pewno motywacji o czym świadczy ostatnia porażka z Cardiff. Myślę,że Villa powinna jutro powalczyć zważywszy na fakt,że jest to przedostatni mecz u siebie (później tylko z Hull) oraz 2 trudne wyjazdy w końcówce, z City i Tottenhamem. Kurs w okolicach 3,40 na gospodarzy warty przemyślenia. Co myślicie ?
Ja myślę, że to dobry pomysł. Sam to zagram, zdaję sobie sprawę, że w sezpole Aston Villi jest kilka kontuzji, ale w ty meczu wygra zaangażowanie. Ja osobiście zabezpieczam się DNB, ale odważni mogą pograć na gospodarza, kurs dość solidny. Dodatkowo dokładam typ na bramki. Southampton to zarówno bramkostrzelna jak i łatwo tracąca gole ekipa. Ich średnia bramek na mecz to 2.8. Aston Villa raczej nie ma czego bronić, choć 0-0 dałoby im cenny punkt to jednak wątpie by murowali się w ważnym meczu u siebie. Over 2.5 powinien się pokryć (analogicznie można uderzać w BTS).
▶ Aston Villa DNB @2.25 ZWROT
▶ over 2.5 @2,00 Bet365 ⛔⛔
Kolejny mecz to pojedynek walijskiego Cardiff ze Stoke City. Jestem zdania, że tutaj też decydujący wpływ o końcowym wyniku będą mieć zaangażowanie oraz aktualne priorytety. Gospodarze po ostatniej wygranej powinni złapać wiatr w żagle i dziś powalczyć. Tu też dokładam DNB, Stoke już mi kilka razy zabrało kilka złotych ????
▶ Cardiff DNB @1,72 Bet365 ZWROT
Dokładam też Arsenal, o tym meczu już wiele napisano. Walka o Ligę Mistrzów w ich przypadku to priorytet. Hull ma 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Co prawda nie daje to na dzień dzisiejszy utrzymania, ale jest to teoretycznie bezpieczna przewaga. W praktyce to się okaże ???? .
The Gunners Ostatnio udowodnili, że nawet z kilkoma kontuzjami potrafią wygrać z wcale nie gorszym niż Hull West Hamem. Myślę, że Kanonierzy powinni wygrać jutrzejsze spotkanie.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
CARDIFF – STOKE

Szalenie ważny mecz dla gospodarzy jeśli chodzi o utrzymanie w Premier League. Dość niespodziewanie w poprzednim tygodniu pokonali oni Saints i dzięki temu powalczą jeszcze przed spadkiem. Stąd myślę, że drużyna Ole Gunnara Solskjaera pewnie zwycięży, oto argumenty:
- Obie drużyny bez żadnych absencji, więc tutaj nie ma mowy o osłabieniu jednej czy drugiej ekipy,
- Stoke już pewne utrzymania, więc dla nich będzie to spotkanie bez żadnej presji, drużyna ta prezentuje się o wiele lepiej przed własną publicznością (w meczach wyjazdowych wygrali zaledwie 2 spotkania, tracąc aż 33 gole co jest jednym z najgorszych wyników w Premier League)
- Mimo, że Cardiff w meczach na własnym stadionie nie błyszczy to jeśli mają pokonać kogoś zdecydowanie to właśnie dziś, ostatnie spotkania Cardiff mogą mylić wynikami, bo dużo ambicji i serca wkładają w grę i utrzymanie w lidze, (pechowa porażka z Evertonem w 93 minucie, podjęli walkę z Liverpoolem ale zabrakło sił, wywalczony bohatersko remis w West Brom w samej końcówce meczu, i całkiem niezły występ choć przegrany 0-3 z Crystal Palace, tam zdecydowały kontrataki gościu, którzy ostatnie są w gazie, drużynie Cardiff bardzo brakowało skuteczności, ale zrobili postęp i tydzień temu wygrali z Southampton),
- Norweski trener na pewno zmotywuje swoją ekipę, biorąc pod uwagę to, że szanse na pozostanie w elicie są bardzo duże (terminarz Norwich ma zdecydowanie gorszy), ale trzeba dzisiaj zdobyć 3 punkty, w końcu powinni obudzić się napastnicy Jones, Campbell, Bellamy czy też wypożyczony skrzydłowy Zaha

Reasumując grające już na luzie Stoke nie musi walczyć zaciekle od 3 pkt, zapewne nastawiać będą się na kontry od początku spotkania, a Cardiff ruszy na rywali, jeśli zagrają skutecznie i rozważnie pod bramką Begovicia to powinni wygrać to spotkanie. Tym bardziej zachęca kurs na gospodarzy, który w moim odczuciu jest zawyżony.

TYPY:
Cardiff 3/10 @2.50 bet365⛔⛔⛔
Cardiff or draw 6/10 @1.40 bet365✅✅

Witamy Cardiff w Championship, jednak nie zasłużyli na przebywanie w elicie, 1 połowa koszmarna, druga troszkę lepiej ale bez pomysłu, mnóstwo niedokładności, Ole Gunnar za szybko wrzucony na głęboką wodę
 
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Cardiff - Stoke
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,72
Bukmacher: bet 365

W tym meczu spotykają się ze sobą drużyny Cardiff, które walczy o utrzymanie i Stoke, które utrzymanie ma już zapewnione i może spokojnie &quot;ciułać&quot; punkty. W moim przekonaniu to jest właśnie najważniejszy argument przemawiający za gospodarzami dzisiejszego pojedynku. Cardiff MUSI wygrywać mecze aby się utrzymać, natomiast na Stoke taka presja już nie ciąży. Tak wiem, że argument typu &quot;musi wygrać&quot; jest nieco śmieszny, ale za tym idzie także co innego. Cardiff zanotowało świetny rezultat (wygrana 0:1) na St Mary&#39;s Stadium z Southampton, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich morale. Poza tym, drużyna Stoke wcale nie jest w takiej formie jak wskazywałyby na to wynki, bo takie np. Newcastle w obecnej formie pokonałby każdy, a &quot;Garncarze&quot; w tym meczu nie zaprezentowali niczego szczególnego. Ponadto, Stoke gra beznadziejnie na wyjazdach (zaledwie 2 wygrane w całym sezonie).

Powodzenia ! ;)
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Tottenham - Fulham
Typ: Wynik do przerwy/wynik końcowy: 2/1 @ 17,00 Unibet niewiele zabrakło, ale jednak ⛔




Ze swojej strony mam do zaproponowania niekonwencjonalny typ. Typ z typów &quot;a nóż może wejdzie&quot;, jednak pokładam w nim spore nadzieje. Koguty już bez szans w walce o Top Four. Zawodnikom Tima Sherwooda pozostaje jednak walka o LE. Zadanie nie należy jednak do banalnych. Tuż za plecami Spurs znajduję się ManU ze stratą 3 punktów oraz jednym meczem mniej. To właśnie między tymi dwoma ekipami rozegra się pojedynek w tabeli o udział w przyszłej edycji LE. Tottenham w ostatnim spotkaniu urwał jedynie punkt w końcówce meczu z West Bromwich.
Wieśniacy natomiast zacięcie walczą o utrzymanie. Mają spore szansę aby się wybronić i uniknąć spadku. Na tą chwilę zajmują 18 lokatę z 30 oczkami na koncie, ze stratą 2 punktów do 17 miejsca, a z miejscem 15 Fulham dzielą tylko 3 punkty.
Co do mojego typu. Zauważyłem, że Tottenham w ostatnim czasie podchodzi do meczów lekko rozkojarzony. Bynajmniej w linii obrony. Co wyprawia Kaboul i spółka przechodzi ludzkie pojęcie. Przykładem takiej nonszalanckiej gry jest właśnie ostatni mecz z West Brom, gdzie po 30 minutach Koguty dostawały już 0:3, a pierwsze 2 bramki padły już na początku meczu, w 1 i 4 minucie. Także w meczu z Sunderlandem Spurs bramkę stracili jako pierwsi, z Southampton po 30 minutach również były wciry 0:2, co dało się wyciągnąć na 3:2 i w meczu wszedł łamaniec 2/1. Do przykładów tego typu można podać także spotkanie z Benficą w LE, po pierwszej połowie Totki przegrywały 0:1, by przed 80 minutą na zegarze wyjść na prowadzenie i dopiero je stracić w 95 MINUCIE, więc łamaniec także był bardzo blisko.
W grze Tottenhamu na początku dzisiejszego meczu nie przewiduje żadnych zmian, bynajmniej w szerach obronnych. Co za tym idzie, Fulham zmotywowane i walczące o utrzymanie ugryzie Spurs na początku meczu i dowiezie prowadzenie do końca połowy, dopiero zastrzyk nowej energii i nowych wytycznych od trenera pobudzi Tottenham do odrabiania strat, do czego nas w ostatnim czasie przyzwyczaili. Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny i warty jest ten łamaniec pogrania chociażby za drobne.

Również w takim wypadku powinny wejść takie typy:
BTS @ 1,55 Unibet ✅
over 2,5 @ 1,48 Unibet ✅

_________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Cardiff City vs Stoke / over 3,5 kartki w meczu @ 2,0,5 [betsafe]✅ 5
Cardiff City vs Stoke / Draw + under 2,5 @ 4 [betsafe]
✅ 1:1
Cardiff City vs Stoke / czerwona kartka w meczu @ 5 [betsafe]⛔

Moim zdaniem w tym spotkaniu nie mozemy spodziewac sie wielu bramek. Cofnijmy sie o dwie kolejki do tyl. Byla Sobota - 05.04 i arcywazny mecz dla Cardiff z CP rozgrywany na wlasnym stadionie...o 18 bylo juz wiadomo, ze gospodarze ten mecz przegrali 0:3 a ich trener Ole Gunnar &quot;Solsszzzjar&quot; mowi o cudzie ktory musi nastapic by utrzymac zespol w lidze. I o dziwo ow cud nadszedl w nastepnej kolejce i wyjazdowym meczu z Southampton. Wygrana 0:1 wbrew pelnej, totalnej i bezsprzecznej dominacji zespolu Pochettino byla wielkim zaskoczeniem. Nagle Cardiff dostalo lifeline ...ale czy na pewno na nia zasluguja? W meczu z Southampton Cardiff oddalo 4 celne strzaly w meczu. W arcywaznym meczu z CP rowniez 4 strzaly celne. Cofajac sie jeszcze dalej w meczu z WB zremisowanym 3:3 oddali 5 celnych strzalow a w meczu z Liverpoolem mieli 100% skutecznosc bo oddali 3 strzaly celne i strzelili 3 gola. Moim zdaniem te statystyki pokazuja jak malo do zaoferowania w ofensywnie ma zespol Cardiff. Oddajac srednio 4 strzely celne na mecz - i nie wiele wiecej niecelnych nie stwarzaja zagrozenia pod bramka rywali. I tak jak z WBA - ekipa ktora ciezko nazwac zespolem bo gra po prostu tragicznie badz wiecznie ofensywnym Liverpoolem Cardiff strzelalo bramki tak dzisiaj z ekipa tak solidna jak Stoke w defensywie mysle, ze Cardiff latwo nie bedzie. W zespole gospodarzy wlasciwie mozna wyroznic jedynie Jordana Mucha ktory wyraznie sie stara. Reszta slabiutko. Kim sie stara, robi duzo wiatru ale niewiele z tego wynika. Bellamy...brak slow, Campbell prezentuje sie lepiej ale ostatnio przygasl. Ja po prostu nie widze w skladzie Cardiff zawodnikow ktorzy moga wziasc ciezar gry na wlasne barki i zrobic roznice na boisku. Co gorsza nie widze takiej osoby rowniez na lawce trenerskiej. Ole jak na moje oko nie ma doswiadczenia by pomoc zespolowi w tak ciezkich chwilach.
Ten mecz dla mnie bedzie meczem w srodku pola. Meczem walki i wielu fauli. Cardiff musi wygrac by o czymkolwiek jeszcze marzyc, Stoke jest w swietnej formie i mysle, ze spokojnie jest w stanie ugrac remis w tym meczu. Ogolnie to mysle, ze Stoke jest w stanie wygrac ten mecz ale zwazywszy na to ,ze beda grac z ekipa ktora rzuci wszystko na szale gram na remis.
Uwazam rowniez, ze w tym meczu spokojnie moze wpasc czerwona kartka. Jedni i drudzy beda mieli sporo okazji do fauli. Po stronie gospodarzy mozemy miec sporo frustracji, w razie niekorzystnego wyniku. Kibice po ostatniej wygranej nad Southhampton licza na wygrana nad Stoke ale latwo wcale nie bedzie. Mysle, ze kartoniki beda dzisiaj pokazywane dosyc czesto...a przynajmniej powinny byc bo jedynym problemem w tym meczu bedzie sedzia...skurczybyk Howard Webb.

Howard moim skromnym zdaniem jest jednym z najslabszych sedziow w lidze. Najslabszym bo nie przewidywalnym - co jest dziwne, bo w jednym meczu to samo przewinienie potrafi karac czerwona kartka a w nastepnym nie odgwizdac nawet faulu. Po nim ne mozna sie spodziewac niczego. Raz rozdaje kartki na prawo i lewo, a w nastepnym meczu nie daje zadnej choc zawodnicy sie katuja na boisku. Howard jest tragiczny ale mysle, ze pomimo jego slabej postawy i slabego sedziowania pokryje dzisiaj linie 3,5 katki w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom