>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

333zł dla obecnych klientów, 222zł dla nowych

pnc 0

pnc

Użytkownik
a to przepraszam, tak czy siak mimo wszystko na bonusik nie można narzekać, dodam jeszcze że przegranie wszystkiego także zalicza obrót
dzieki, to chyba najlepsza metoda na obrot ???? ???? a co do live to np wczoraj w real-l&#39;pool w 88 minucie bylo 1,01 na under 1,5 a na over uwaga uwaga: cale 4... gdzie tu logika... tak czy siak bonus fajny
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1.
432 * 2,05 = 885,6
885,6 * 2,05 = 1815,48
1815,48 * 2,05 = 3721,73
2.
765 * 1,85 = 1415,25
1415,25 * 1,85 = 2618,21
2618,21 * 1,85 = 4843,68
Gdzie jest to &#39;zdecydowanie mniej&#39;? Już po 2 zakładach masz praktycznie dokonany obrót i 800 więcej w betssonie.
Przy tych samych typach w obu bukmacherach i takim samym wkładzie na betssonie wychodzisz ponad 1100zl lepiej! Rozumiem, ze kursy w betssonie są słabiutkie, ponad 10% niższe niż w betsafe ALE bankroll jest o 77% większy, więc i tak da sie wyjść na spory plus i żadne denne posty tego nie zmienią.
Człowieku... Ty nadal nie rozumiesz.
To Ci pokaże co i jak OK? Bo widzę, że wielu z Was ma nie dosyć, że ma problemy z matematyką to jeszcze nie ma pojęcia w ogóle o bukmacherce.
To Twoje wyliczenia:
432 * 2,05 = 885,6
885,6 * 2,05 = 1815,48
1815,48 * 2,05 = 3721,73
2.
765 * 1,85 = 1415,25
1415,25 * 1,85 = 2618,21
2618,21 * 1,85 = 4843,68Teraz ja Ci pokazuję obliczenia. Skup się bo trzeci raz nie będę tłumaczył.
Wpłacam 765 zł do expekta gdzie gram kurs @2.05 zamiast @1.85 w betssonie i popatrz co mi wychodzi.

765 * @2.05= 1568,25
1568,25 * @2.05= 3214,91
3214,91 * @2.05= 6590,57
Nie biorąc żadnej promocyjnej kasy w expekcie wpłaciłem aby wyrównać rachunki 765zł.
Rachunek jest prosty jak budowa cepa.
6590,57 - 4843,68= 1746,89
1746,89 tyle więcej mam grając w expekcie. Teraz odliczę sobie te marne 333 zł które musiałem więcej dołożyć w expekcie i wychodzi mi prosty rachunek :!:
1746,89 - 333 = 1413,89
Na tym etapie zakończyłeś obrót w betssonie i jesteś w plecy.
Jak to pisałeś &quot;żadne denne posty tego nie zmienią.&quot;
Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz.

Jeśli powiesz mi, że nie masz 765 zł żeby wpłacić do expekta bo masz 432 budżetu to nic to nie zmieni. Bo po wtedy zyskasz i tak grając lepsze kursy rozkładając to pod obliczenia moje wcześniejsze. Jedyna różnica jest taka, że przyjmujemy idealną skuteczność przy obrocie. Czyli nie bierzemy pod uwagę, że przegrać też zakład można. Ale można przegrać w expekcie jak i w betssonie. Jeśli masz różny bankroll to bierzesz odpowiednio stawki procentowo do budżetu na expie w stosunku do tego byłoby na betssonie.
Jak tego nie zrozumiałeś to już dalej tłumaczyć nie będe...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Wpłacam 765 zł do expekta gdzie gram kurs @2.05 zamiast @1.85 w betssonie[...]
Rownie dobrze mozesz podac przyklad w, ktorym wplacisz 500&#39;000zl do expekta i bedziesz mial grubo ponad milion na plusie. Przeciez to wiadome, ze przy takim samym budzecie wiecej zarobisz na lepszych kursach. Tyle, ze budzety nie sa takie same.

Rozmawiamy o konkretnej wplacie 432zl i zdecydowanie bardziej oplacalne bylo ulokowanie tej kasy w betssonie z promocja 77%, niz bez promocji w buku, ktory ma 10% lepsze kursy.

Caly czas zakladasz, ze kwoty jakimi moglbys dysponowac w betssonie i kazdym innym buku sa takie same - to po cholere korzystac z jakiejkolwiek promocji?! Chyba kazda taka promocja polega na tym, ze dostajesz WIECEJ pieniedzy niz wplacasz. Prawda?

Rozumiem doskonale, ze kursy w betssonie sa nie warte dluzszej gry, ale wyrobienie tego bonusa wcale nie jest trudne, a majac TAKA SAMA kwote do dyspozycji LEPIEJ BYLO wplacic ja do betssona.

Zamiast to zrozumiec plujesz na bukmachera, ktory de facto (w zamian za zamrozenie pieniedzy na czas obrotu) daje Ci korzystniejsze warunki - mimo to, ze kursy faktycznie ma slabiutkie.




edit:

Jeśli powiesz mi, że nie masz 765 zł żeby wpłacić do expekta bo masz 432 budżetu to nic to nie zmieni. Bo po wtedy zyskasz i tak grając lepsze kursy rozkładając to pod obliczenia moje wcześniejsze.
Wiec podkladam 432zl zamiast 765

432 * @2.05= 885,6
885,6 * @2.05= 1815,48
1815,48 * @2.05= 3721,73

I zadne % stawkowanie tego nie zmieni. Pozatym dalem przyklad najszybszego zrobienia obrotu, wiec gramy caly czas za 100% sumy.
 
shen 408

shen

Użytkownik
Co do bonusów w betssonie ,to kiedyś grałem u nich z bonusem,wpłatę i bonus trzeba było obrócic chyba po 3 razy tj jak wpłacasz 100 to 6*100 czyli 600pln tylko że po obrocie około 35% czyli +/- 200 pln obrót bonusem został zatwierdzony i można było wypłaćić,sam stamtąd wypłaciłem i bardzo sobie chwale tego buka,tylko konto po wypłacie mi zamrożili ,ale polecam każde promo u tego buka,zatwierdzają obrót nawet jak się go nie dokona.:spokodfhgfh:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja mam inne pytanie jezeli ma sie juz obrucony bonus na promo 100% do 222 to mozna od razu wyplacac czy dopiero po jakims okresie. Drugie pytanie czy oni chca skan dwodou osobistego przy wyplacie na Moneybookers ??. Pytania hipotetyczne bo jeszcze nie obrocilem a drugie takie uprzedzenie aby wieidzal na przyszlosc
Swoja droga mega sie zrobilem w bambuko na tym promo bo mialem konto w betsson i nie pamietalem czy tam kase wplacalem kiedys myslalem ze dostane 77% bonus a dostalem 100% do 222 i musze obrocic 6 razy czyli nastawiac kuponow na ponad 2600 ale szczesilwa passa w betssonie trwa i zrobilo sie juz z 600 1800 i 60% obrócone. Ogolnie kursy sa slabsze duzo slabsze ale na niektore mecze trafi sie to samo co w Expie czy Unibecie albo minimalnie mniej. Ja obracam bardziej w sumie z przymusu teraz bo jak by wiedzial z góry ze dostane 100% to nie wplacil bym tam kasy bo 6 razy obrocic to za duzo jak na promo a teraz gram sobie tak jak by bonusowo do mojej gry gram w Uniebecie a tutaj dorzuceam sobie stawke do czegos co zagralem po kursie wyszym
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
bludek ma raczej racje :p Mając cztery stówy + 77% bonusu i grając nawet słabsze kursy w betssonie wyjdziemy lepiej niż mieli byśmy grać za te cztery stówy bez bonusu ale po lepszy kursach w innym buku ????
Inna sprawa że zdecydowana większość wtopi ten bonus więc takich problemów mieć nie będzie ????

Chciałem sie zapytać jak to jest z tym strzeli/nie strzeli ? Wczoraj zagrałem na tych co w ogóle nie wystąpili i dostałem normalnie zakład unieważniony i zwrot ale jak patrze w obrót to ciągle 0% : /
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Niestety wycwaniaczyli sie ???? . Ja wczoraj zagrałem grubo taki kupon. Zaraz po puszczeniu policzyli mi normalnie do obrotu, stan obrotu wyniósł wtedy 64%, dzisiaj rano zaglądam i wróciło do stanu sprzed kuponu czyli 15%.
W tej sytuacji pozostają tylko surebety, ale dobre i to :spokodfhgfh:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Wie ktos czy nie za bardzo
Ja mam inne pytanie jezeli ma sie juz obrucony bonus na promo 100% do 222 to mozna od razu wyplacac czy dopiero po jakims okresie. Drugie pytanie czy oni chca skan dwodou osobistego przy wyplacie na Moneybookers ??. Pytania hipotetyczne bo jeszcze nie obrocilem a drugie takie uprzedzenie aby wieidzal na przyszlosc
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
To tak ???? Jeżeli obrócisz to od razu
Ja musiałem wysyłać skan dowodu ????
ja nie musiałem, obróciłem i wypłaciłem (wypłatę na MB zleciłem wczoraj rano i popołudniu już miałem ją u siebie), tyle że wcześniej jak u nich grałem to skan już wysyłałem
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja równiez nie wysyłałem skanu,kilkanaście razy od nich wypłacałem i nie chcieli .Poniżej jpeg mojego lightowego obrotu,wpłaciłem tylko 100 zł tak praktycznie dla jaj,14 minut przed końcem promocji,bo kursy mnie nie satysfakcjonowały,wcześniej przed promocją mieli zdecydowanie lepsze.


 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
to jest najgorszy buk w sieci dla mnie albo jeden z najgorszych, dziś na ich ubogim live pomijając już to , że na innej stronce, gdzie kursy też nie są za duże był kurs dwa razy większy puściłem zakład, przyjęło mi go , a na koncie miałem ujemny stan konta, i tak przez kilka minut, pomyślałem, że to normlane bo tak jest też często na betsafe jak się gra live, że stan konta ujemny pokazuje, albo odejmuje podwójną kwote, pózniej miałem juz normlanie na koncie saldo, skończył sie meczyk wszedł patrze, a tam tak jakby mi go w ogóle nie przyjęło ????
 
P 0

peter2903

Użytkownik
nie przesadzajcie
Betsson nie jest taki zły,kursy mają np. na faworytów w tenisa dość dobre,wypłacają w ciągu kilkunastu minut nawet przez MB,mają live chata,na którym nie pracują roboty-matoły(heh wiem z doświadczenia). Betsson nie jest zły,no i do tego te promocje co pewien czas.dla mnie ok-&gt;✅ dla nich
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Betsson nie jest taki zły,kursy mają np. na faworytów w tenisa dość dobre,wypłacają w ciągu kilkunastu minut nawet przez MB,mają live chata,na którym nie pracują roboty-matoły(heh wiem z doświadczenia). Betsson nie jest zły,no i do tego te promocje co pewien czas.dla mnie ok-&gt;✅ dla nich
I na 2 maile czekam ponad tydzien na odpowiedz.... Rzeczywiscie nie pracuja tam &quot;matoły&quot;...
Lubilem tego buka, ale wlasnie przez to, ze nie mozna od supportu dowiedziec sie niczego konkretnego (sprzeczne informacje, brak odpowiedzi, niewiedza itd.) nie wzialem udzialu w tej promocji i jak na razie mam 10 innych bukow, z ktorych jestem zadowolony.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
Betsson nie jest taki zły,kursy mają np. na faworytów w tenisa dość dobre,wypłacają w ciągu kilkunastu minut nawet przez MB,mają live chata,na którym nie pracują roboty-matoły(heh wiem z doświadczenia). Betsson nie jest zły,no i do tego te promocje co pewien czas.dla mnie ok-&gt;✅ dla nich

na tenis kursy tez mizerne o 0,05 /0,10 mniejsze niż wszedzie, a przed rozpoczęciem meczu to juz tak spada, że tragedia

a co do suportu, to miałem z nimi przeprawe, gdy brałem bonus do kasyna chcieli mnie oszukać, może nie oszukać, ale oni chyba w ogóle nie czytaja tego co się do nich pisze, na livechat to też albo nic nie wiedza albo kazdy co innego pisze, na emiale to regułkami bez sensu odpowiadali

po wymianie kilkunastu emailu w których za kazdym razem musiałem pisać całą sprawe od poczatku i paru rozmowach livechat, i gdy już straciłem nadzieje wtedy na bonus do kasyna , który mi sie należał pamietam po jakims tygodniu dostałem przeprosiny i bonus, z czego ugrałem sporą sumke

a wypłata to fakt na mb bardzo szybko pamietam zleciłem w nocy , rano juz miałem sianko
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a co do suportu, to miałem z nimi przeprawe, gdy brałem bonus do kasyna chcieli mnie oszukać, może nie oszukać, ale oni chyba w ogóle nie czytaja tego co się do nich pisze, na livechat to też albo nic nie wiedza albo kazdy co innego pisze, na emiale to regułkami bez sensu odpowiadali

po wymianie kilkunastu emailu w których za kazdym razem musiałem pisać całą sprawe od poczatku i paru rozmowach livechat, i gdy już straciłem nadzieje wtedy na bonus do kasyna , który mi sie należał pamietam po jakims tygodniu dostałem przeprosiny i bonus, z czego ugrałem sporą sumke
Chyba wiem o czym piszesz, bo o nalezny mi jakis czas temu bonus do kasyna (o ktorym najpierw dumnie mnie informowali w mailu) walczylem ponad tydzien.... Porazka
 
Do góry Bottom