>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

33 kolejka Primera Division 11.04 - 14.04.2014

Status
Zamknięty.
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Tak więc moi drodzy czas na mój typ.
Real Madrid - Almeria - poniżej 5,5 zółtych kartek w meczu✅
Bukmacher - Betsson @1.92
Moim zdaniem, błędna linia bukmachera. Referee:‬ Juan Martínez‎
Średnia ilośc pokazywanych kartek w La Liga - 2,9. Nic dodać nic ująć.
Zachęcam do grania, póki buk sie poprawi błędu !
Łapka w góre Ci, którzy korzystali z promocji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Granada vs FC Barcelona
Typ : Barcelona (-1) seria wyjazdów trwa.⛔
Kurs : 1.61

Buk : Willaimhill Granada podejmuję przed własną publicznością Barcę, która na pewno jest rozdrażniona po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, wiedzą o co grają i że jeśli nie wygrają ligi to sezon będzie kompletnie nieudany. Granada ostatnio bardzo słabo, porażki z Malagą 4:1 czy przed własną publicznością z Levante 0:2, mówią same za siebie. Grają słabo, nic się nie klei, w meczu z Levante grali kompletne ZERO, tam się mogło skończyć spokojnie 0:4. Granada nie może być taka pewna utrzymania bo znajdują się tylko 3 punkty nad strefą spadkową, ale nie są w stanie nic zrobić, po prostu słaba dyspozycja. Barca nie może sobie pozwolić na stratę punktów, bo to by się równało z odpadnięciem w walce o tytuł, wiemy jakie są te nieszczęsne wyjazdy podopiecznych Taty, jak stracą punkty na wyjeździe z Sociedad co można usprawiedliwić to w następnej kolejce jadą do Valadolidu i przegrywają, nieprzewidywalni mimo wszytko myślę, że Barca rozstrzela Granadę pewnie dopisując na swoje konto 3 oczka.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Valencia vs Elche
Typ : Elche +1 | 2:1| ZWROT
Kurs : 2.20

Buk : William
Hill
Valencia wczoraj przeniosła się z piekła do nieba, pokonując u siebie Basel 5:0 po dogrywce. W PD już nie mają większych szans na miejsce pucharowe, do 6 Sociedad tracą aż 9 oczek.
Valencia w ostatnich 5 spotkaniach dopisała na swoje konto zaledwie
5 punktów, przegrywając min. u siebie z Getafe 1:3.
Diego Alves, Philippe Senderos, Victor Ruiz, Oriol Romeu, Ricardo Costa, to oni na pewno nie zagrają z Elche. Valencia na pewno będzie odczuwała w nogach mecz z Baselem i to jest świetna okazja dla ostatnio dosbrze spisującego się Elche. Goście w ostatnich 5 meczach dopisali na swoje konto 6 punktów, remisując z Villarrealem czy z Bilbao. Grają przede wszystkim solidnie w obronie. W pierwszym spotkaniu Elche wygrało przed własną publicznością 2:1. Elche na Mestalla na pewno nie przyjedzie po remis, na pewno 3 punkty są w stanie wywieść i wcale to nie będzie żadne zaskoczenie. Myślę że zakręci się koło remisu.
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Piłka nożna , Primera Division
Granada - Fc Barcelona
typ : pierwsza połowa / koniec meczu - 2/2
kurs : 1.60
buk : bwin

Na dzień jutrzejszy wybrałem mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii Granada - Barcelona . Co się stało w środę to chyba wszyscy wiedzą . Odpadnięcie Barcy z LM na etapie ćwierćfinału to ogromny cios. Wybrałem taki właśnie typ bo Katalończycy będą teraz chcieli zapomnieć o tym co się wydarzyło a najlepszym sposobem na to jest przekonujące zwycięstwo w następnym meczu. Barcelona w tabeli zajmuje drugie miejsce tuż za Atletico (1 punkt straty) i o dwa oczka wyprzedzają Real Madryt. Gospodarze tego meczu Granada plasują się na 15 pozycji i nad strefa spadkową mają tylko 3 punkty przewagi. W lidze Granada wygrała ostatnio 22 marca pojmując Elche później były trzy porażki (Atletico,Levante,Malaga) Barcelona w ostatnich trzech ligowych meczach pokonała Celtę 3-0 , Espaniol 1-0 i Betis 3-1 . Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem FCB 4-0 i w tym meczu liczę na podobny rezultat. Gospodarze wyjdą jutro z założeniem żeby nie dopuszczać rywali do swojej bramki i liczyć na jakąś kontrę . Jeśli Barca strzeli szybko bramkę lub dwie a w przeszłości im się to często udawało to w drugiej części spotkania na luzie coś jeszcze wpadnie . W tym klubie zwycięstwa po 1-0 nie za bardzo cieszą i będą się starać o jak najlepszy wynik po środowej porażce.

/PS. Pisałem szybko i z telefonu więc za ewentualne błędy i niedociągnięcia przepraszam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Valladolid jest słaby na wyjazdach, a do tego mają dziurawą obronę. Grają jednak w miarę ofensywnie. Osa u siebie zawsze gra do przodu więc zapowiada się ciekawy mecz. Obie drużyny walczą o utrzymanie. Normalnie grałbym overa rożnych na cały mecz, ale Osa potrafi skutecznie się bronić przed tymi rożnymi (podobnie jak Elche). Wybieram więc over rożnych na samych gospodarzy. Wcześniej była linia 6,5 na bet365, teraz 5,5 po niższym kursie. Łykam.

Osasuna - Valladolid
Osasuna over 5,5 (rzuty rożne) 1,66 Bet365 ⛔ 4
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Hiszpania, sobota godz 16:00
Vigo - Sociedad gospodarz powyżej 6,5 rożnych @ 2,1

Na Sociedad bije się bardzo dużo rożnych.
Kurs na Sociedad wzrósł z 2,5 na 3,1 co mnie dziwi. Chętnie przy kursie 3,5 postawiłbym na Sociedad.
Celta bez: Lopez m28/5, Charles f27/8
Sociedad bez Bella d13/0, Prieto m28/2, Ansotegi d21/2
Ani Vigo, ani Sociedad już nie mają nic oprócz ligi.
Obie powinny chcieć wygrać. Sociedad ma 1 punkt przewagi nad Villarealem. Jeszcze są w strefie LE, ale lada moment mogą spaść pozycję niżej.
Vigo ma 5 punktów przewagi nad spadkiem. Jeśli to wygrają mają teoretycznie zapewnione pozostanie w lidze.
Vigo gra... 4-3-3, Charles, ten który będzie nieobecny gra na środku ataku. Grają też czasem 4-1-3-2, gdzie Lopez to środkowy pomocnik ofensywny. Bez niego powinno być mniej gry środkiem pola, a więc więcej skrzydłem co może przełożyć się na rożne.

Hiszpania, niedziela godz 12:00
Betis - Sevilla ; gospodarz powyżej 5,5 rożnych @ 1,9

Proszę Państwa derby! Prawdopodobnie być albo nie być Betisu! Jeśli przegrają ten mecz mogą się pożegnać z ligą.
Ostatnie ich mecze nie wskazywały na to, aby się poddawali.
Z Levante grali na prawdę nieźle i wygrali 3-1, z Malagą po dobrej grze niestety przegrali 1-2 po stracie 2 goli w kilka minut na koniec meczu.
Z Barceloną wcale nie odpuszczali! Przegrali 1-3.
Sądzę, że nadal mają nadzieję i powalczą z Sevillą do końca meczu.

Ako na rzuty rożne:
Villareal over 7,5 @ 1,66
Elche over 4,5 @ 1,72
Rayo over 5,5 @ 2,0
@ 5,7
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj nie ruszam, ani Realu, ani Barcelony, chociaż w tym drugim przypadku chciałoby się pograć bts-a, bo wobec absencji Bartry, to pewnie ktoś z tercetu Song, Busquets, Adriano zagra na stoperze obok Mascherano, więc może być cyrk. Jednak Granada to ekipa wybitnie anty-overowa jak dla mnie i nie można na nich polegać, bo taki El-Arabi strzeli jednego gola, a zmarnuje potem kilkanaście sytuacji 200%. Dlatego odpuszczam, bo też nie wiem, jak Barca zagra. Niby mogą chcieć się zrehabilitować za LM, ale za kilka dni mają finał CdR, czyli jedna z dwóch okazji na uratowanie sezonu. Wybieram mecz w Vigo:
Celta-Real Sociedad
Chyba najciekawszy mecz sobotni w Primera Division i bardzo żałuje, że go nie obejrzę. Celta praktycznie tylko bez Alexa Lopeza, a w składzie jest Charles, któremu tydzień temu Razvan Rat złamał nos, ale Brazylijczyk gra w specjalnej masce i dzisiaj prawdopodobnie wyjdzie od 1. minuty. Oczywiście przy okazji Celty, to wszystkie oczy będą skupione wokół Rafinhy, który super kreuje grę i potrafi to robić. Dzisiaj okazji dla gospodarzy nie zabraknie, bo oni mecz w mecz sobie stwarzają sporo, a dodatkowo Real Sociedad w obronie gra straszny kryminał. To co robili w meczach z Almerią, Rayo czy Realem Madryt to po prostu śmiech na sali. Znowu nie ma Ansotegiego, więc zagra Mikel, który z opaską kapitańską gra fatalnie i nie dziwota, że jeśli zdrowi są Ansotegi i Inigo, to on siedzi na ławce. W ofensywie jest lepiej i dlatego uważam, że tutaj kilka goli powinniśmy zobaczyć. Ciekawi mnie czy znowu zagra Griezmann, który nie wiedzieć, po co wrócił do składu na mecz z Królewskimi ale znowu nic nie pokazał, chociaż tam akurat żaden gracz Txuri-Urdin nie zasłużył na pochwałę, ale to Grizi ma być jednym z liderów zespołu, a od ponad miesiąca strasznie zawodzi. Szykuje się otwarty mecz i dlatego zagram overa. Może powtórki z Anoeta nie będzie, gdy to RSSS pokonali rywala 4:3, ale mimo wszystko na 3 gole szansa jest spora, a kurs całkiem przyjemny.
Over 2,5 @ 1,975 Bet365✅2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gram na rożne Almerii. Słabsze drużyny nawet na Bernabeu grają odważniej niż na CN. Nie wiem do końca z czego to wynika. Do tego Real zmaga się z kilkoma poważnymi absencjami, chociaż i tak powinni pyknąć gości bez większego bólu. Linia na kartki Almerii to 3 ewentualnie 3,5 zależy jaki chcemy kurs. Z przeciętnymi drużynami ładnie nabijają rogi, lubią walkę w powietrzu. Z nieprzeciętnymi nawet jak dostają w dupę to i tak 4-6 rożnych mają przeważnie. Warto spróbować. Walczą o utrzymanie, do wakacji jeszcze sporo czasu. To nie Levante. Betsafe i Bet365 boją się wystawić nawet linie na drużyny albo jestem ślepy.
Real - Almeria
Almeria over 3,5 (rzuty rożne) 1,82 Marathonbet 2,00 Paddypower

Na mecz Granady z Barceloną wuja Władysława, który wystawił linię 3,5 na Granadę chyba nieźle zawiało. Gospodarze to jedni z najlepszych lotników lidze. Duże, czarne i silne chłopy. Na Barcelonę to spory tip, bo zobaczcie, kto gra na obronie. Barta kontuzja, Pique kontuzja, Valdesa na bramie nie ma. Środek będzie tworzył śmieszny Mascherano, który nigdy dla mnie nie będzie środkowym obrońcą, tylko defensywnym pomocnikiem! Obok niego zagra Song i to będzie parodia totalna. Łatwego meczu dla Barcelony nie przewiduję. Nie będę męczył się z BTS-em. Gram kornery. Tam dośrodkowania będą chodzić, że głowa mała. Ten niepewny Pinto, który nie potrafi grać nogami pewnie sam wybije piłkę na rożne ze 2 razy. Wypisuję najciekawsze linie.
Granada - Barcelona
Granada over 3,5 (rzuty rożne) 1,61 Marathonbet 1,72 Paddypower ⛔
Granada over 4 (rzuty rożne) 1,90 Marathonbet ⛔
Granada over 4,5 (rzuty rożne) 2,25 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dziś gram na mecz Real-Almeria , że drużyna gości nie strzeli gola.Real ostatnio w lidze zanotował 2 mecze w których nie stracił gola (z Sociedad i Rayo). Dziś przyjeżdża do Madrytu przedostatnia Almeria , która w ostatnich 5 meczach wyjazdowych wszystkie przegrała i dziś zapewne tez tak będzie.Real u siebie nie traci dużo bramek , aktualnie 14 straconych w 15 meczach , można odjąć 4 bramki za mecz z Barceloną także wychodzi , że 10 goli w 14 meczach co jest dobrym wynikiem.Z ogórkami Real u siebie zawsze wygrywa praktycznie do zera także myślę , że przy słabej dyspozycji Almerii w grze wyjazdowej Królewscy wygrają do jaja.Polecam
Almeria nie strzeli 1.8@ bet365✅ 4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 0

zera

Użytkownik
Ja z kolei zagram odwrotnie, niż kolega powyżej. Sądzę, że Real może stracić bramkę, ze względu na absencje w obronie. Najprawdopodobniej nie zagra dziś Sergio Ramos. Wykluczeni są także Marcelo, Arbeloa oraz Carvajal. W środku pola zamiast Xabiego Alonso pojawi się Illaramendi, który jak wiadomo zaliczył ostatnio fatalny występ w Dortmundzie. Wszystkie te braki kadrowe mogą przełożyć się na stratę gola przez gospodarzy. Dodając do tego fakt, że Almeria walczy o utrzymanie, możemy spodziewać się otwartej gry ze strony gości.

Real - Almeria
BTS @ 2.1
⛔
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Już jutro o 12 00 derby Sevilli. Rozważam poważnie zagranie na gości. Są w gazie,dodatkowo podbudowani zwycięstwem z Porto,pytanie tylko czy zdążyli się zregenerować i zagrają na 100 procent.. Betis już praktycznie pewny spadku, tym bardziej nie mają nic do stracenia i zapewne dadzą w tych derbach z siebie wszystko dla własnych kibiców. Co sądzicie?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Betis-Sevilla
Sevilla, co prawda po rewanżu w LE, ale dalej mają jeszcze szansę na LM, bo 6pkt to nie jest jakaś ogromna strata, tym bardziej, że Athletic gra wyjazdowy mecz w Barcelonie i zagrają ze sobą mecz bezpośredni, który być może zdecyduje o miejscu w tych elitarnych rozgrywkach. Do składu Sevilli wraca Moreno, a z kolei Emery poza kadrą zostawił Marina, ale dla mnie reprezentant Niemiec jakoś nie jest zbyt ważny, więc można się bez niego obejść. Ciekawi mnie podstawowy skład Nervionenses, bo chciałbym jednak by wyszli dwoma napastnikami, a wtedy za nimi zagrają Reyes i Rakitic. Reyes to zawodnik typowo na derby, bo ogólnie to często i gęsto zawodzi, a w derbach można w ciemno stawiać, że zagra dobre zawody. Rakitic czy Bacca to wiadomo klasa, ale wg. mnie niestety z pierwszego składu wypadnie Vitolo, chociaż uważam, że to powinien być starter. Forma jak najbardziej wskazuje na Seville, więc zagram sobie over 1,5 na nich. Betis u siebie i w derbach będzie chciał zapewne dać kibicom dobrą piłkę, więc powinniśmy oglądać otwarte spotkanie, a to sprzyja jednak dziurawieniu obrony Verdiblancos, która do mocnych nie należy.
Sevilla over 1,5 @ 1,99 Betsafe✅0:2

Getafe-Atletico

Getafe dla mnie to buraki i popaprańce. Da się ogląda Osasune? Da, Valladolid? Również. Almerie? Oczywiście. A da się oglądać Getafe? Otóż ku*wa NIE! Nie ma chyba bardziej denerwującej drużyny w Primera Division od ekipy z przedmieść stolicy. Nie dość, że c*ujowo grają, to jeszcze stadion zawsze pusty i atmosfera jak na pogrzebie, a emocje jak przy myciu naczyń... Wyniki cienkie i jest strefa spadkowa, a zatem może się ziści ich spadek ku wielkiej uciesze wielu ludzi. Teraz czeka ich trudny mecz z Atletico, które po kompromitacji Barcelony, ma duże szansę na odskoczenie na dystans dwóch meczów, co w kontekście końcówki sezonu byłoby ogromną przewagą. Wraca Diego Costa i być może zagra, ale nawet bez niego Atleti może być bardzo mocne, co pokazali ostatnio z Barceloną. Zero problemów kadrowych, po tym meczu mają tydzień wolnego, a zatem Simeone nie musi aż tak eksperymentować, chociaż nie zdziwi mnie obecność Toby&#39;ego na środku obrony, lub na prawej obronie, bo Juanfran gra bardzo dużo. Również Mario Suarez zapewne dostanie swoją szansę, ale to jednak jest wysoki poziom. Czysta &quot;2&quot; nie wygląda aż tak zachęcająco, ale że Atletico słynie z mocnej defensywy, to sobie zagram wygraną do zera po dobrym kursie w mojej ocenie.
Atletico wygra do 0 @ 2,10 Bet365✅0:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spróbuję pograć Rayo. Kurs mega wysoki, a forma jest. Espanyol to dziwna drużyna. Utrzymanie już praktycznie mają więc teraz zaczną pewnie przegrywać mecze. Paco i spółka grają do końca, uwielbiam ich. Rayo serię zwycięstw ma na własnym obiekcie, ale na wyjazdach grają tak samo. Ograli przecież Real Sociedad to mogą spróbować ograć Espanyol.
Drużyna z Barcelony ostatni mecz grała z Sevillą. Przegrali bez żadnego większego zaangażowania. Trzeba jednak pamiętać, że byli osłabieni brakiem środkowych obrońców i Kiko Casilli.
Łatwo nie będzie, ale po takim kursie warto spróbować. 1,85 na Espanyol całkowicie nieopłacalne.
Espanyol - Rayo
Rayo 4,76 Pinnacle ⛔ 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Betis - Sevilla
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola (BTS)
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w samo południe po raz 4 będziemy emocjonowac się mniejszymi derbami hiszpanii czyli Betis (20.) kontra Sevilla (5.). Gorący teren Estadio Manuel Ruiz de Lopera.. Sevilla mocno podbudowana wygraną nad Porto, z góry skazywana na pożarcie odrobiła straty z nawiązką, Betis.. hmm walcżą o utrzymanie i będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w derbach które niestety mogą być jednymi z ostanich.. ponieważ mogą spaść do Secunda.. Drużyny znają się między sobą, pamiętamy bratobójczy pojedynek w Lidze Europy (0-2, i w rewańzu 2-0 i wygranej w karnych Sewilli). Wierzę że oba zespoły coś ustrzelą. Liczę na wielkie widowisko. W drużynie Betisu Szpital...

H2H:
20.03.14 LIG Betis Sevilla 0 : 3(2:2)
13.03.14 LIG Sevilla Betis 0 : 2
24.11.13 PRI Sevilla Betis 4 : 0
12.04.13 PRI Betis Sevilla 3 : 3
18.11.12 PRI Sevilla Betis 5 : 1
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Na dziś wziąłem pod lupę spotkanie Valencii z Elche.
Nie wiem czemu ale dziś jakoś mnie bierze over-owo tak więc i tak będzie tym razem. Mianowicie spodziewam się tu ataku za atakiem. Zarówno Valencia jak i Elche przeprowadzają dość sporo ataków. Zarówno 1 jak i 2 drużyna w wielu spotkaniach zdobywała po 6-7 rzutów rożnych. Tutaj nie ma też zbyt wiele się rozpisywać. Wydaję mi się dość pewnym typem. Ciekawostka jest taka, że Valencia w ostatnim spotkaniu z Baslem miała 16 rzutów rożnych w tym 12 w regulaminowym czasie.
powyżej 10 rzutów rożnych @1,8 bet365.⛔⛔⛔ padło 8.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
To co wczoraj zrobiła ta &quot;wielka&quot; Barcelona woła o pomstę do nieba. Nie ze względu bukmacherskiego, ale patrząc na mecz można się głęboko zastanowić, czy ta &quot;sriti-taka&quot; czy jak tam zwą, ma coś wspólnego z wygrywaniem meczy? Bo ewidentnie taktyka Barcelony jest po prostu nie skuteczna. Jak można być tak nieskutecznym! Mając z przodu najlepszych napastników świata, stwarzając tyle sytuacji podbramkowych i nie zdobywając nawet jednego gola.. ponieważ piłkarze zamiast zdobyć gola, chcą z piłką wejść do bramki. Taktyka Barcy to &quot;podam piłkę do kolegi nawet jak mam pustą bramkę przed sobą&quot;. To rzecz zupełnie niezrozumiała dla mnie.. Byli przy piłce 81% do 19% czyli przez niemal całe spotkanie. Gospodarze skazani na pożarcie, jedna z nielicznych akcji, pierwsze lepsze wejście pod pole karne i GOL! Coś tu nie gra... Barca jest obecnie w wyraźnym dołku, po odpadnięciu z LM, coś w nich chyba pękło. Jeśli chcą zdobyć mistrzostwo kraju to muszą takie mecze wygrywać.. Kolejny mecz Barca gra z Villarreal Club de Fútbol. Prognoza? Hmmm... Na sucho po meczu z Granada, proponuję mocne 1 DNB albo 1X w kierunku gospodarzy, którzy walczą zaciekle o Ligę Europejską. A Kurs na win Villarreal zapewne będzie około 6.00-8.00. A na Barce ile? znowu 1.25 ? hehe.. odradzam granie zdecydowanie. Gerardo Daniel Martino jeszcze jedna - dwie wpadki i czuje że poleci aż miło ????


================================
Valencia po wyeliminowaniu Basel, uwierzyła że może wszystko! Na stadionie w Walencji gospodarze w regulaminowym czasie gry odrobili trzybramkową stratę z Bazylei, po czym przybili gwoździa do trumny gości. Humory u gospodarzy znakomite. Motywacja podwójna, aby kontynuować dobrą passę. „Mamy apetyt na finał w Turynie” - takimi słowami Trener nietoperzy skwitował ostatnie osiągnięcia przez jego piłkarzy. Dzisiaj faworytem są nietoperze i inny wynik aniżeli zwycięstwo gospodarzy, będzie zaskoczeniem. W układzie tabeli mimo zwycięstwa niewiele ulegnie zmianie, choć strata do Sociedad ulegnie pomniejszeniu. Jak podają źródła internetowe Valencia zagra bez kontuzjowanych Diego Alvesa i Victora Ruiza. Lekkie urazy doskwierają Pablo Piattiemu, Jeremy Mathieu i Philippe Senderosowi. Zespół gości w tym meczu zaprezentuje się bez Alvaro i Edu Albacera. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Manu del Morala. Zerkam na statystyki przedmeczowe i Elche na wyjeździe wygrało, patrzę i patrzę... dopiero 20 października 2013! W dodatku z ostatnim w tabeli Betisem. Pfff.. ciężko im idzie ta gra na wyjazdach. Nie wróżę im także sukcesu na Estadio Mestalla. Valencia u siebie mocna, nie licząc wpadki z Getafe, wcześniej domowa porażka z Realem Madryt. Poza tym same zwycięstwa i remisy na własnym obiekcie. Jedynka powinna dzisiaj gładko usiąść.
Cf Valencia - Cf Elche 2:1

Typ: 1
Kurs: 1.55

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To co wczoraj zrobiła ta &quot;wielka&quot; Barcelona woła o pomstę do nieba. Nie ze względu bukmacherskiego, ale patrząc na mecz można się głęboko zastanowić, czy ta &quot;sriti-taka&quot; czy jak tam zwą, ma coś wspólnego z wygrywaniem meczy?
Mnie to brakuje w grze Barcelony strzałów zza pola karnego co umie robić np. Real Madryt. Grają w kółko tymi wrzutkami w pole karne i w tym elemencie gry są bardzo dobrzy. Widziałem parę razy Messiego, który w gąszczu zawodników potrafił znaleźć dosłownie kilkucentymetrową uliczkę i strzelić. Wczoraj swoje okazje miał Neymar, ale jednak przy skutecznym murowaniu bramki + pechu daleko na tym patencie nie zajadą, tym bardziej, że coraz więcej klubów na świecie ma świetnie rozpracowaną tą ich strategię.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam ciekawą propozycję na mecz Getafe - Atletico. Raul Garcia jest jedną kartkę od zawieszenia. Gdyby dostał kartkę w dzisiejszym spotkaniu to pauzowałbym w następnym domowym meczu z Elche. Później czeka ich trudny wyjazd do Walencji i jeśli ma się wykartkować to zrobi to dziś. Wiem, że kurs jest mizerny, ale Simeone i cały sztab na pewno ma świadomość i teraz każdy kolejny mecz ligowy jest jak finał LM. Mogą wygrać ligę bez patrzenia się na innych. Warto pograć zdecydowanie!
Getafe - Atletico
Raul Garcia żółta kartka 1,80 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Athletic Bilbao vs Malaga Bilbao o Ligę Mistrzów, Malaga o nic. Czwarty w tabeli Athletic podejmuję przed własną publicznością 11 Malagę. W bilbao wiedzą o co grają, ich celem jest to 4 miejsce i obecnie je zajmują, ale po piętach depcze im Sevilla, która ma 3 oczka mniej, dlatego Baskowie dziś nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Bilabo u siebie jest podobnie jak Atletico na Calderon, przegrali tylko 2 mecze właśnie z Atletico 1:2 i Espanyolem 1:2. Remisowali z Realem, wygrywali z Barceloną. Athletic po meczu z Malagą ma wyjazd na Camp Nou, więc jeśli dziś stracą punkty ich sytuacja będzie bardzo ciężka. Malaga na wyjazdach tylko 4 razy zdołała dopisać na swoje konto 3 oczka. 4-6-6 tak wygląda ich bilans meczów wyjazdowych. Goście podbudowani ostatnim zwycięstwem na Granadą 4:1, ale nie dziś nie na San Mames. Dla mnie Bilbao dziś spokojnie dopisze na swoje konto 3 punkty i tym umocni się na tej czwartej pozycji w PD. Ja gram tutaj :
Athletic vs Malaga
Typ : Athletic (-1) | 3:0 ✅
Kurs : 2.20
Buk : WilliamHill

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom