>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 25-28.04.2014

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Sportingbet

Przed nami pierwsza kolejka fazy mistrzowskiej i spadkowej. Hitowo zapowiada się piątkowe spotkanie pomiędzy Lechem a Wisłą, czyli zespołami, które ciągle walczą o Mistrza Polski. Aktualny lider tabeli - Legia Warszawa podejmie przed własną publicznością Bydgoskiego Zawisze.
W sobotę derby Dolnego Śląska, a więc mecz Śląsk - Zagłębie. Jeżeli goście chcą się utrzymać w Ekstraklasie muszą w tym spotkaniu zdobyć jakieś punkty. W innym wypadku sytuacja może stać się jeszcze gorsza.

Zapraszam do dyskusji.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków 1 - 1,6 Marathonbet ✅ ... niestety
Po 1 wyśmienitej rundzie Wisły, nastąpiły gorsze chwile. Dramatyczna forma w rundzie rewanżowej zrzuciła Krakowian na 5 pozycje w lidze. Odwrotna sytuacja i nstroje w Poznaniu. Lech po średniej rundzie jesiennej wrócił na właściwe tory, i dzięki bardzo dobrej grze skończyli rundę zasadniczą na pozycji wicelidera.
Nie widzę, przesłanek przemawiających za Wisłą Kraków- Smudzie ciężko będzie skompletować linie obrony. Nie zagrają: Bunoza, Głowacki, Nalepa, Dudka. Słaba dyspozycja Wisły, jej osłabienia + dobra gra Lecha w 2 rundzie , gra na własnym stadionie...stawia Poznaniaków w roli wyraźnego faworyta spotkania. Zdziwi mnie inny wynik tego spotkania, aniżeli zwycięstwo Lecha. Choć sercem jestem za Wisłą...hazard to hazard ;)
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega wyżej, sercem za Wisłą, bo każdy widzi gdzie mieszkam... Niestety rzeczywistość jest okrutna bowiem Lech rozkręcił się na dobre, Wisła pod sterami Smudy, wiosny ma kiepskie. Oglądałem mecz na śniegu w Wielkopolsce, było 2;0. Tym razem może być zdecydowanie gorzej, jeśli Wisła ratować się będzie składem drugiego zespołu. Dochodzi do tego niemoc Brożka, a w tym meczu nie zagrać ma bodajże Garguła i Chrapek. W obecnej sytuacji może skończyć się pogromem. Ja już obstawilem tydzień temu Wisła +2 gole po kursie 5,85 i ze łzami w oczach zasiąde jutro oglądać ten mecz.
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Lech wygra do zera @ 2,3, Lech -2 @ 5,5, do przerwy/do końca meczu - 1/1 @ 2,4 ✅✅✅ pograne na tłusto, wygrane na tłusto - pewna wygrana Lecha- defensywa Wisły jest w opłakanym stanie - Bunoza, Głowacki, Dudka nie zagrają, Nalepa też... W ofensywie tragicznie, nie gra Chrapek i Garguła, dwa motory napędowe, Brożek bez formy i liczę wręcz na zwycięstwo do zera. Lech pokazał, że w piłkę grać umie i dwa ostatnie zwycięstwa potwierdzają to, że jest w formie. Wisła wręcz przeciwnie, 4 mecze pod rząd przegrane, w tym Widzew i Podbeskidzie, czyli dno, muł i wodorosty. Dlatego nie uważam, żeby Wisła miała jakiekolwiek szanse i sądzę, że Lech wygra sporą ilością bramek.
Bramka w pierwszych 10 minutach - tak @ 5,5, wynik pierwszych 10 minutach - 1 @ 6, Legia powyżej 1,5 @ 1,57, BTS - nie @ 1,61 - czyli siadło to, czego się spodziewałem - wynik tak czy siak na plus ???? - tu za drobniaczki gram szybką bramkę dla Legii - wiem, że są w stanie to zrobić, a grając u siebie mają dodatkową motywację. Jak dla mnie Legia absolutnie zdominuje tu Zawiszę, który teraz już raczej w lidze gra dla formalności - w LE raczej tą drogą nie zagra, a w finale PP czeka stosunkowo łatwy rywal i to jest ich szansa. Legia za to chce zagrać w LM, ma graczy, ma motywację, trener wie, co robi - jak dla mnie pewne zwycięstwo. Ostatnio było 3:0, Legia w ostatnich meczach pokrywa te over 1,5 bramki więc to praktycznie pewniak. Obrona Legii za to nie lubi tracić bramek, a że umieją grać w defensywie udowodnił mecz z Lechem czy własnie Zawiszą.
Pogoń - Górnik 1 @ 1,83, under 2,5 @ 1,65 zaskakująco ciekawy mecz... - typ bez głębszej analizy, Górnik nie gra za dobrze od 3-4 kolejek, Pogoń za to ładnie zakończyła rundę zasadniczą pewnie plasując się w pierwszej 8. Poprzedni mecz skończył się 1-1, ale na Górniku i przy ich lepszej formie, tym razem widzę zwycięstwo gospodarzy, jednak nie za wysokie - raczej spokojne zwycięstwo 1-0 lub 2-0.
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Restart! Zaczynamy końcową fazę ligi!
Po dwutygodniowej przerwie zawodnicy wracają na płyty ekstraklasowych boisk. Druga decydująca runda zaczyna się już jutro. Walka o kluczowe lokaty ( miejsca w europejskich pucharach oraz spadek ) zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na dokonany podział punktów.Różnice między piątym a pierwszym miejscem oraz dziewiątym i ostatnim wynoszą jedynie dziewięć punktów. Dokładając do tego, że drużyny zainteresowane walką o konkretne lokaty będą teraz grały spotkania w &quot;swoim gronie&quot; zapowiada się ciekawa walka.

W piątek w Poznaniu dojdzie do spotkania miejscowego Lecha z krakowską Wisłą, spotkanie to może mieć bardzo dziwny przebieg. Walczący o mistrza Lech zagra u siebie z zdziesiątkowaną i grającą w ostatnich spotkaniach bardzo słabo ekipą F.Smudy. Na wyjazd ten krakowianie pojechali bez Arkadiusza Głowackiego, Michała Nalepy, Gordana Bunozy, Dariusza Dudki, Michała Chrapka, Łukasza Garguły i Marko Jovanovica. Na środku obrony Białej Gwiazdy zagrają Uryga i Stjepanović lub Uryga i wracający po roku przerwy Czekaj. Dobrze dysponowana przed przerwą ofensywa Kolejorza na pewno będzie chciała wykorzystać te osłabienia i nastrzelać kilka bramek. Jaga wyjechała z Bułgarskiej z bagażem sześciu bramek. Jak będzie jutro? Może być podobnie lub... wręcz odwrotnie. Piłka Nożna jest piękna dlatego, że mimo tych osłabień Wisła może coś ugrać. Oczywiście aby to się stało musiało by się złożyć kilka czynników takich jak : przebudzenie ofesywy Wisły, słabszy mecz Lecha w ataku, świetna postawa Miśkiewicza i brak dużych błędów w obronie ekipy z Reymonta.

Sobotnie mecze w grupie dolnej będą miały swój smaczek. Jaga zagra u siebie z Piastem, taki sam mecz w 30 kolejce decydował o ewentualnym awansie Białostoczczan do czołowej ósemki. Mimo dobrego układu innych wyników drużyna Probierza jedynie zremisowała tamto spotkanie( Balaj w końcówce spotkania trafił w słupek ) i musi teraz grać w dolnej cześci tabeli. Spotkanie Śląska z Zagłębiem będzie rywalizacją drużyn, które potencjałem i aspiracjami powinny znaleźć się w przeciwnej części tabeli. Boisko i sezon zasadniczy zweryfikowały ich cele i teraz muszą grać o utrzymanie, mecz ten to też derby dolnego Śląska zapowiada się wyrównana walka.

W innych spotkaniach tej kolejki Legia podejmie na własnym stadionie Zawisze i myślę, że spokojnie wygra to spotkanie. Drużyna Tarasiewicza zagra w finale Pucharu Polski i to jest obecnie ich najważniejszy cel w tym sezonie, na pewno nie odpuszczą ligi ale punkty będą starali się raczej zdobywać w spotkaniach z Górnikiem, Pogonią, Lechią czy też Wisłą. Gospodarze natomiast będą znali wynik z Poznania i w zależności od niego będą albo uciekali Lechowi albo starali się utrzymać status quo z przed startu kolejki. Ruch – Lechia i Pogoń – Górnik w mojej opinii są spotkaniami po, których nie wiadomo co się spodziewać. Chorzowianie po serii słabszych wyników znów wrócili na zwycięską ściężkę, Gdańszczanie natomiast pod wodzą nowego trenera wygrali dwa spotkania u siebie i przegrali na wyjeździe ze Śląskiem. Faworytem spotkania są Niebiescy ale nie zdziwi mnie jeśli Lechia wywiezie jakieś punkty z Cichej. W spotkaniu Pogoni z Górnikiem mogli byśmy spodziewać się wygranej Portowców ale Górnik w końcu musi wygrać lub chociaż zdobyć jakieś punkty – a nie kiedy jak po 2 tygodniowej przerwie gdy trener miał szasnę coś poprawić ? W grupie walczącej o utrzymanie dojdzie jeszcze do spotkań Cracovii z Podbeskidziem i Korony z Widzewem. Na stadionie przy Kałuży spodziewam się remisu gdyż Górale ostatnio grają co raz lepiej a celem Cracovii nie była gra w tej grupie co za tym idzie ich mobilizacja spada. Widzew w Kielcach na pewno będzie walczył ale myślę, że gospodarze chcąc jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie będa dążyli do wygranej.

Typy:
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1 ( 1.36 )
Lech Poznań - Wisła Kraków 1 ( 1.57 )
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1 ( 2.25 )
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 ( 1.83 )
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała X ( 3.30 )
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1 ( 2.10 )
Korona Kielce - Widzew Łódź 1 ( 1.80 )
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2 ( 3.50 )

Z tego co zatypowałem zapowiada sie kolejka gospodarzy ;) Oczywiście nie typuje tych wszystkich spotkań ???? Moje dwa kupony przedstawiają się następująco :

Pierwszy

Lech – Wisła powyżej 2,5 gola – 2.10
Śląsk – Zagłębie obie strzelą – 2.00

AKO: 4.20

Drugi:

Jaga – Piast 1 2.10
Cracovia – Podbeskidzie under 2,5 1.57
Korona – Widzew under 2,5 1,66

AKO: 5,47
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Lech Poznań - Wisła Kraków

Typ: Over 2.5 2.20 Pinnacle Sports✅

Zaczynamy kolejną i zarówno ostatnią fazę rozgrywek T-mobile Ekstraklasy. Walka o mistrzostwo Polski zapowiada się bardzo ciekawie i śmiało można napisać, że pomimo niewielkiej różnicy pkt o pierwsze miejsce walczyć będą tylko drużyny z Warszawy i Poznania, które w ostatnim czasie prezentowały się najlepiej na boisku i nie sądzę, że inne drużyny będą w stanie włączyć się w walkę o Mistrzostwo i pozostanie im tylko walka o LE, chociaż to w końcu polska piłka i tak jak w kobiecym tenisie wszystko jest możliwe. Pod lupę biorę jutrzejsze spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Wiele już zostało napisane o tym pojedynku przez kolegów, więc kilka słów z mojej strony. Gospodarze tego meczu na wiosnę radzili sobie bardzo dobrze, w szczególności 2 ostatnie spotkania, które wygrali bardzo wysoko, strzelając przy tym aż 9 bramek, pokazując kawał solidnego futbolu. Przede wszystkim zespół jest bardzo skuteczny i groźny w ofensywie. W końcu odblokował się Teodorczyk, który wspomagany jest przez Hämäläinena czy Pawłowskiego. Jeśli chodzi o drużynę gości to tyle dobrego powiedzieć już nie można, zespół na wiosnę prezentuje się wręcz fatalnie, przegrywając ostatnie 4 spotkania, i to nie z mocnymi drużynami, bo aż 3 pojedynki przegrali z zespołami z grupy spadkowej, a na zwycięstwo czekają aż od 22 lutego. Jedną z przyczyn takiej gry Białej Gwiazdy jest plaga kontuzji, jaka dopadła w ostatnim czasie zespół z Krakowa. Smuda nie może znaleźć żadnego lekarstwa i nawet nieco poprawić grę drużyny, która z meczu na mecz grała coraz gorzej. W Poznaniu, jeśli chodzi o kadrę to nie będzie to wyglądało lepiej. Wisła zagra bez bez pauzujących za kartki Gordana Bunozy i Dariusza Dudki oraz kontuzjowanych Arkadiusza Głowackiego, Michała Chrapka, Łukasza Garguły,Michała Nalepy oraz Marko Jovanovića, więc trener będzie musiał sięgnąć do głębokich rezerw aby skompletować kadrę. W Lechu nieco lepsza sytuacja, lekko kontuzjowany w ostatnim czasie Pawłowski wznowił treningi z pełnym obciążeniem i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Zabraknie natomiast: Barry’ego Douglasa, Luisa Henriqueza i Manuela Arboledy . Szkot wciąż leczy staw skokowy, Panamczyk zmaga się z urazem łydki, którego nabawił się podczas meczu z Górnikiem w Zabrzu, a Kolumbijczyk ma kontuzję mięśnia dwugłowego, więc są nikłe szanse że będą brani pod uwagę przez trenera Rumaka.
Tak jak wspomniałem duży problem z zestawieniem 11 będzie miał trener Wisły Kraków, a największy w obronie, gdzie zabraknie kilku podstawowych zawodników. Na jesień zespół był najlepiej broniącą drużyną, lecz na wiosnę już tak dobrze to nie wygląda i Wisła traci sporo bramek. Do tego brakuje skuteczności. Rozpędzona lokomotywa z Poznania będzie chciała to jutro doszczętnie wykorzystać i nastrzelać sporo bramek gościom. Jest na to duża szansa, bo tak jak wspomniałem mizerna obrona spowodowana sporymi brakami kadrowymi Krakowian i mocna ofensywa w ostatnim czasie Lechitów powinna być decydująca. Myślę, że Poznaniacy powinni sobie bez problemu jutro poradzić z Wisłą, jednak bardziej zaciekawił mnie kurs wystawiony na linię overową. Spodziewałem się porównywalnych kursów, a tu ba spore zaskoczenie z mojej strony, i lina 2.20 jak najbardziej Mnie satysfakcjonuje i jest dla Mnie pewniakiem. Przypomnę, że Lech na wiosnę rozegrał na własnym stadionie 5 spotkań, i wszystkie kończyły się minimum z 3 bramkami. Może i mecze z Wisłą zwykle Lech kończył z linią underową, ale w tym przypadku będę bardzo zdziwiony jeżeli nie zobaczymy sporo bramek, bo wszystkie czynniki, które wymieniłem powyżej powinny być kluczowe w jutrzejszym starciu i zapewnić nam jutro sporo bramek. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Ekstraklaso,jesteś dla mnie jedną z najsłabszych, najbardziej przepłaconych(chodzi o zarobki,nie korupcję) lig w Europie, Twoi wysłannicy w Teatrze Marzeń Ligi Mistrzów i Ligi Europy są marnymi błaznami, wychodzą na scenę,pokazują marną sztuczkę,którą zna już każdy i schodzą wraz z jękiem rozczarowania widowni. Nie trawię drużyn Cię reprezentujących,męczę się oglądając Twoje spotkania,jednak z okazji reformy postanowiłem ulokować moje pieniądze właśnie w jednym z Twoich meczów:
Lech Poznań - Wisła Kraków
Lech powyżej 1,5 gola @1,77 Unibet✅
Kolejorz w siedmiu na 9 meczów u siebie strzela co najmniej dwie bramki. Wisła przyjedzie zdekompletowana na Bułgarską, poważne kłopoty w formacji obronnej, wielkie braki na tyłach,o czym wspominał kolega wyżej. Wisła ostatnio gra tragicznie na wyjazdach. Poznaniacy są w zdecydowanym gazie,tylko w dwóch meczach w tym roku nie strzelili bramki, to dobrze wróży przed meczem z tak słabym zespołem z Krakowa. Dla mnie spore value,pomimo powyższej deklaracji spróbuję to zagrać.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków 1 1.55 Marathonbet ✅
Po krótkiej przerwie powraca nasza rodzima Ekstraklasa w której pierwszy bój w grupie mistrzowskiej stoczy Lech z Wisłą. W ostatnich czasach utarło się, że spotkania te są swojego rodzaju jednymi z najbardziej reprezentacyjnych spotkań naszej ligi, ponieważ zazwyczaj są to spotkania równorzędnych zespołów.
Z pewnością pomimo tego, że Wisła w ostatnich czasach gra naprawdę słabo można byłoby powiedzieć, że to spotkanie będzie mogło służyć jako pokaz naszej Ekstraklasy lecz wszystko zmienia ekipa kadrowa Wisły, która będzie dostępna na ten mecz.
Zacznijmy od tego, że Biała Gwiazda w tym sezonie po prostu beznadziejnie radzi sobie na wyjazdach i zazwyczaj wywozi z nich 1 lub 0 punktów do ligowej tabeli. Tym razem będzie musiała się zmierzyć z Lechem, który u siebie gra fenomenalnie, ponieważ zanotował 11 wygranych, 3 remisy i 1 porażkę.
Wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja kadrowa Wisły na ten sezon. Jeśli ktoś wypada - to nie ma kim grać i w tym wypadku pauzy za kartki i kontuzje skumulowały się akurat teraz kiedy wkraczamy w najważniejszy etap sezonie. Wisła bez Głowackiego w obronie gra po prostu koszmarnie, Arek dla Wisły jest swojego rodzaju generałem, który dyryguje wszystkim jak profesor, jeśli go brakuje - to po prostu zazwyczaj jest oklep, bo gra się nie klei.
W obronie wystąpi najprawdopodobniej Burliga, Czekaj, Uryga i Piotr Brożek. Czekaj od zarania dziejów nie rozegrał meczu w Wiśle z powodu kontuzji (na pewno nie będzie w dobrej dyspozycji), a Uryga to młody chłopak, który jeszcze nie nadaje się do gry na tym poziomie co mecz z Lechem.
W pomocy bardzo możliwe, że zagra Burdenski, który do tej pory pojawiał się tylko na minute przed końcem żeby przed kolejnym transferem móc pochwalić się jakimkolwiek dorobkiem w Ekstraklasie. W spotkaniu z Zagłębiem po jego wejściu na ostatnie 10min Wisła straciła 3 bramki - i nie ma w tym nic dziwnego, bo to po prostu grajek taki jak każdy z nas, tylko że gra w Ekstraklasowym klubie ze względu na koneksje.
Oglądałem każdy jeden mecz Wisły w tym sezonie i jestem w pełni przekonany, że nie ma możliwości w której Lech jutro nie wygrywa u siebie za 3 punkty. Kolejorz jest na fali, u siebie gra fenomenalnie, a w taką defensywę Wisły będzie wjeżdżał jak nóż w masło. Szykuje się jeden wielki gangbang i uważam, że handi powinno również zostać pokryte ale mimo wszystko zdecyduje się na czysty win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do pierwszego meczu, skłaniam się w stronę Cracovii, -0,25 nadal jest opłacalne,
ale nie złapałem więcej niż 2, więc czekam live.
Lech u siebie w tym roku każdemu strzela minimum dwa gole, stwarza sobie dużo okazji.
Wisła jest bardzo słaba na wyjazdach, o czym wspominałem przed meczem z Widzewem.
Linia -0,75 na Lecha była dobra do gry, -1 nie ruszam. Gram na strzelców a konkretnie:
Hamalainen 3,5 betsson ✅
Lovrencsics 3,5 betsson
Teodorczyk 2,33 unibet ✅
poza tym ako:
Lech + Śląsk + Jagiellonia kurs ponad 8 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska

Spotkanie:
Lech Poznań - Wisła Kraków

Typ: Lech Poznań
1.44 Bet365
Typ: Lech Poznań -1 2.25 Bet365

Choć jestem kibicem Wisły Kraków, to tu nie wróże cudów dziś Wisełce. Po 1 od poczynań prezesa Bednarza zaczęło się wszystko sypać z powodu braku kiboli. A jak wiadomo bez kiboli nie ma goli :smile:. Ale do rzeczy. Wisła słaba na wyjazdach. Lech u siebie nie ma równych, rozpędzeni są niemiłosiernie. 10 meczów u siebie 9 wygranych to wszystko mówi. Do tego bez większym zmartwień kadrowych podchodzą do tego meczu. Za to Wisła rozbita jest ładnie na obronie zagra Czekaj z Urygą haha(masakra). Nie zagrają Głowacki, Nalepa, Bunoza, Dudka, Jovanović, Chrapek i Garguła. To wszystko mówi. Takim składem, słabymi meczami na wyjeździe nie wróżę nawet strzelenia bramki Wiśle. Wygrana Lecha to dla mnie 100%. -1 ładny kurs i moim zdaniem do zaryzykowania nawet za większą sumę.
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Zacznę ten opis może od tego co jest tylko statystyką ,ale wg.mnie ma bardzo duże znaczenie :Wisła przegrała 4 ostatnie mecze, natomiast Kolejorz przegrał u siebie po raz ostatni z Pogonią we wrzesniu tamtego roku.Wszystko kiedyś sie kończy i myślę że Biała Gwiazda będzie w stanie powalczyć na Bułgarskiej o 3pkt.Śmieszą mnie kursy 1.40 na Lecha,nie jest on jakimś zespołem co by rozniósł każdego w lidze.Mimo że Wisła jedzie do Poznania w okrojonym składzie to podstawowy skład wygląda nieźle.Powracający Czekaj dobrze się prezentował w meczach rezerw drużyny z Reymonta i będzie zmobilizowany aby na dłużej zagościć w składzie.Pomoc wygląda nieźle - jest solidny Stjepanovic,szybki - Sarki i oczywiście Stilic.Wierze ze Brożek wreszcie coś strzeli,podobno już będzie grał na 100% swoich możliwości(wczesniej pare meczow gral z kontuzją).Lech natomiast wiadomo skład- dobry ,ale pierwsza jedenastka nie powiedział bym że lepsza od tej Wisły.Kurs na Wisłe to dla mnie spore value i nie pozostaje nic innego jak tylko na nią zagrać.Byle piłkarze omijały w meczu urazy ,a czuję że będzie dobrze.
Lech Poznań : Kotorowski - Możdżeń, Arajuuri, Kamiński, Wołąkiewicz - Trałka, Linetty - Lovrencsics, Hamalainen, Pawłowski - Teodorczyk
Wisła Kraków: Miśkiewicz - Burliga, Czekaj, Uryga, Brożek - Stjepanović, Burdenski - Sarki, Stilić, Guerrier - Brożek

WISŁA WYGRA-8.00!!
DNB WISŁA - 5.75
Teodorczyk nie strzeli gola - 1.72
 
wlkp 0

wlkp

Użytkownik
Przychylam się do opinii użytkownika maliro. Lech jak zwykle gdy jest skazany na sukces - zawodzi. Wisła nieźle przetrzebiona, ale Ekstraklasa to nie jest Premiership albo Primiera D... Poza tym Lechowi zawsze sie ciężko grało z Wiślakami w Poznaniu. Wisła choć ma dużą stratę punktową do lidera z pewnością chciałaby &quot;załapać&quot; się do eurpejskich pucharów (na mistrza na 99% ją nie stać). Kibicuję Lechowi, ale w bukm nie ma sentymentów -&gt; zatem stawiam: X2 Wisła 2.80 ⛔
Wisła (+1) za 2.10 ⛔
i petarda: Wisła wygrywa do zera 12.00 ⛔
Rzeczywiście Wisła była bez szans z Kolejorzem
PS: jako, że to mój pierwszy post serdecznie witam forumowiczów
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Absurd. Ja rozumiem, że opinia że Polska Liga i że Lech to nie PSG ale litości. Jaki jest argument na Wisłę poza tym, że &quot;musi się przełamać&quot; albo &quot;każda seria kiedyś się kończy&quot;. Żaden. Eksperymentalna obrona złożona z rezerwowych dzieciaków z czego jeden po kontuzji. Brożek, który miał dziś usiąść na ławce ale nie siada tylko dlatego, że Smuda nie ma kogo za niego wstawić. Ten sam Smuda oświadcza całkiem otwarcie, że musiałby być wariatem żeby oczekiwać dziś 3 pkt. I daję wywiad dostępny w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym, że w takiej sytuacji organizacyjnej i kadrowej puchary nie mają najmniejszej racji bytu. Rozumiem, że kursy na Wisłę kuszą ale w tym konkretnym meczu Wisła jest Wisłą tylko z nazwy. A jak wam nie pasuje 1.44 to proszę bardzo jest śliczny kurs na over 1.5 1.72 opcjonalnie -2 handi z kursem 3.9 i Zapewniam was, że te -2 handi jest bardziej prawdopodobne od Wisła wygra czy nawet x2.
P.S do wszystkich narzekających na Polską ligę i promujących tezę, że Ekstraklasa to nie Premier i handi się nie stawia. Polecam przejrzeć ile razy Legia u siebie pokryła handi porównać to z liderami lig topowych a następnie skorelować z kursami. Tam na luzie wszyscy grają handi na takie City po kursie 1.5 w ekstraklasie boją się grać handi na Legie często z kursem 1.9 - 2.2. Gdzie tu logika
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
20:30


Bez kompletnej analizy. Lech na fali wznoszącej w ostatnich meczach, natomiast Wisła kompletna regresja.
Rogi rogi i jeszcze raz rogi. Posłużę się wyłącznie statystykami. Każdy wie jaka jest Ekstraklasa. Oglądając w tygodniu LM bądź ligi zagraniczne nadchodzi piątek, włączam Polsat Sport i widzę polską piłkę, a raczej polską kopaninę.
W ostatnich 5 spotkaniach w lidze Lech pod względem rożnych wyglądał następująco: Podbeskidzie (9), Lechia (7), Legia (8), Jagiellonia (10), Górnik (9). Wisła natomiast: Legia (2), Zawisza (14), Zagłębie (8), Widzew (5), Podbeskidzie (4). W pojedynkach w tym sezonie pomiędzy obiema ekipami: Wisła (7) - Lech (5), Lech (10) - Wisła (1).
Także dzisiaj linia oferowana przez buki powinna być pokryta.

Typ:
Ilość rożnych w meczu: Powyżej 10,5 @ 1,81 Betsson

___________________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Lech - Wisła
Lech over 1.5 @1.67 Unibet ✅
Lech over 2.5 @3.10 Unibet
✅
over 3.5 @3.55 Unibet ⛔
over 4.5 @7.00 Unibet ⛔

O tym meczu zostało już napisane właściwie wszystko i nie ma czego więcej dopowiadać. Oczywiście wszyscy stawiają Lecha w roli faworyta i patrząc na skład defensywy Wisły i atak Lecha można spodziewać się w tym meczu mnóstwo goli.
Przede wszystkim Kolejorz jest w całkiem niezłej formie, przede wszystkim tej strzeleckiej. W rundzie wiosennej w każdym meczu stwarza sobie ogrom sytuacji i gdyby ich większość wykorzystywał, to zdobywałby po 4 gole w każdym spotkaniu. Przede wszystkim należy wspomnieć o Teodorczyku, który w poprzednich meczach strzelał gole, ale również marnował bardzo wiele stuprocentowych okazji.
Wisła zagra w składzie eksperymentalnym, bo jak wiadomo, ekipa z Krakowa jest przetrzebiona kontuzjami. Nie zagra Głowacki, a więc filar krakowskiej defensywy, ale również Bunoza i Dudka, czyli gracze, którzy mogliby jakoś załatać tę dziurę. W zamian za to zobaczymy Urygę i Czekaja, a więc zawodników, którzy w tym sezonie łącznie rozegrali 3 mecze w naszej ekstraklapie. Moim zdaniem na taką ofensywę, jaką prezentuje Lech, ci piłkarze są zwyczajnie za słabi. Oczywiście, nie tylko ci piłkarze będą odpowiedzialni za powstrzymywanie ataków Kolejorza. Jako defensywny pomocnik najprawdopodobniej zagra Burdeński, który jeszcze nie zadebiutował w polskiej lidze oraz Stjepanovic. Jak widać, będzie to ustawienie składające się w większości z niedoświadczonych zawodników i liczę na to, że Lech będzie umiał to wykorzystać.
Jeśli chodzi o Lecha, to defensywa poznaniaków również może zostać pokarana i wydaję mi się, że Wisła coś strzeli. Lechowi zdarzają się klopsy, dlatego też podejrzewam, że wiślacy bramkę zdobędą, pomimo, że nie zagra Garguła i Chrapek. Wydaje mi się, że Brożek, Stilic i Sarki są w stanie przeprowadzić kilka akcji, z których jedna zakończy się golem.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Lech - Wisła Wisła strzeli @ 2,00 1/5 Comeon

Ten kurs to dla mnie prawdziwa niespodzianka - ja bym wystawił maksymalnie 1,55. Wisła co prawda potężnie osłabiona, ale zagra Stilić, który może zrobić różnicę z przodu. Natomiast Lech nie spisuje się dobrze w roli zdecydowanego faworyta. Ponadto w ostatnich 3-ech meczach u siebie tracił u siebie gola w meczach z takimi &quot;potęgami&quot; jak: Lechia, Jagiellonia i Podbeskidzie. Dlatego z Wisłą spokojnie może stracić tego jednego gola, a mam nadzieję, że straci ich jak najwięcej i przywieziemy 3 punkty z Pyrlandii.​
 
P 18

pivosh92

Użytkownik
Kurs taki wysoki, bo w Wiśle nie będzie komu rozegrać piłki - Chrapek i Garguła to znacznie wyższa klasa, niż Burdenski czy Jovanovic. Sarki czy Stilic nie są zawodnikami, którzy specjalizują się w rozgrywaniu akcji w środku pola, a nikt za nich tego tym razem nie zrobi. I kiepska forma Brożka powoduje, że kurs taki a nie inny. Co do argumentu Lech tracił - Wisła też, a strzelać nie umiała. Jak już ktoś strzelał to np. Garguła - dziś nieobecny.
 
miku 21

miku

Użytkownik
Witam! To będzie moja pierwsza analiza na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość. ????
Lech Poznań-Wisła Kraków godz. 20:30
O tym meczu napisaliście już praktycznie wszystko i w większości podpisuje się pod tym obiema rękami. Lech przystępuje do fazy finałowej polskiej ekstraklasy w dużym gazie. Ostatnie wyniki zdecydowanie pokazały, że Lech wrócił na właściwe tory, według mnie Lech może być zwycięzca tej fazy finałowej, może Legii to nie dogoni, ale mecz między Legia a Lechem może będzie o czymś decydował, ale tu nie o tym. Lech wychodzi w miarę optymalnym składzie, a mienowicie: Krzysztof Kotorowski – Mateusz Możdzeń, Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora – Szymon Pawłowski, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Kasper Hamalainen, Daylon Claasen(dobry występ w sparingu z Wartą Poznań strzelił dwie bramki, chociaż w sparingach robil to często) – Łukasz Teodorczyk, jednak dziwi mnie brak Lovrencsicsa który jest na ławce rezerwowych.Sądze, że Pawłowski z Claasen będą szaleć, Trałka utrzyma środek pola, a Teodorczyk strzelec 18 bramek w lidze wpiszę sie na liste strzelców, Lech powinien atakować, udowodnić przy Bułgarskiej, że stać ich na walkę o dogonienie Legii w grupie mistrzowskiej. Co do Wisły, tu jest lekki kryzys. Wisła w jesieni według mnie grała naprawdę grubo ponad możliwości.. Wiosna i kontuzje trochę zweryfikowały to na co stać chłopców Smudy. Smuda wiele w wywiadach mówi o brakach funduszy, o grze ponad możliwości ze musi grac dzieciakami lub trzecioligowcami. Wisła bez Głowackiego, Garguły, Bunozy, z tego co wiem lekko kontyzjowanym Brożkiem, Dudki, Chrapka traci 3/4 swojej wartości w moim odczuciu. na koniec skład Wisły:Michał Miśkiewicz – Łukasz Burliga, Alan Uryga, Michał Czekaj, Piotr Brożek – Emmanuel Sarki, Fabian Burdenski, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Wilde-Donald Guerrier – Paweł Brożek
i oto mój typ na dziś:
Lech strzeli w obydwu połowach @2,25 Bet365 ✅✅
Przepraszam, że tak późno. Mam nadzieję, że zdazycie pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 20

sav1ola

Użytkownik
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 1,4
Bukmacher: Betgun
Decydująca faza ruszyła, punkty podzielone na pół, po wczorajszym zwycięstwie Lecha Poznań Warszawiacy mają już tylko 2 punkty przewagi i trzeba uciekać. Niespełna 3 tygodnie temu drużyny te spotkały się i wynik był 4-0 dla gospodarzy. Jak dla mnie kurs który oferuje Betgun jest dobrą &quot;lokatą&quot;. Do składu Legii wracają Dwaliszwili i Radovic. Zabraknie natomiast Koseckiego, Brozia, Sa i Guilerme. W Zawiszy brak również 4 zawodników: Masłowski, Goulona, Vasconcelosa, Strąk.

Przewidywane składy:
Legia Warszawa: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Dossa Junior, Brzyski - Vrdoljak, Łukasik - Żyro, Radović, Ojamaa - Duda.
Zawisza Bydgoszcz: Kaczmarek - Lewczuk, Nawotczyński, Micael, Ziajka - Wójcicki, Dudek, Drygas, Carlos, Alvarinho - Gevorgyan
 
miku 21

miku

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin godz.15:30
Derby Dolnego Śląska przed nami. Każdy doskonale wie, że po podzieleniu punktów z ligi może spaść każdy, dwunasty Śląsk i piętnaste Zagłębie dzieli zaledwie dwa punkty, więc szykuje się nam bardzo zacięte spotkanie, ale to tylko taki wstęp ????
Z tego co wyczytałem Wrocławianie są bardzo zmotywowani na ten mecz. W internecie można nawet znaleźć filmik zachęcający do przyjścia na mecz. &quot;Derby to więcej niż mecz&quot;, &quot;Damy z siebie 200% procent&quot; to główne przesłanie tego filmu. Ale przejdzmy do meritum. Jakoś nie specjalnie chce mi się wierzyć ze ten mecz nie będzie miał podobnego wyniku jak ten z 16.03 w którym padł wynik 2:2(generalnie w moim odczuciu lepsze było Zagłębie). W Śląsku podobno wszyscy wrócili do treningów, oprócz Tomasza Hołoty. Śląsk ma problem bogactwa w środku pola i według Pawłowskiego jest w stanie zdominować środek pola, ale jednak czytałem wywiad z Orestem Lenczykiem &quot;Musimy zrobić wszystko, aby Paixao nie był najlepszy na boisku. Poza tym musimy uważać na graczy środka pola, aby nie zdominowali gry. A wiem, że ich na to stać, bo znam możliwości niemal każdego z nich.&quot; Jak dla mnie najlepszy trener w Polsce będzie w stanie w tych siedmiu ostanich meczach wycisnąć z Zagłębia wszystko co się da. Wiele z was może powiedzieć, że Zagłębie czeka mecz w finale PP, ale umówmy się, że finał finałem, ale z ligi to oni spaść zamiaru nie mają. Jeszcze z ważneijszych informacji nie zagra kapitan Zagłębia Rymaniak zastąpi go zapewne Vidanow, Janoszka oraz Godal. Według mnie Śląsk w tym meczu będzie jednak troszkę przeważać, może cos strzelić ze stałego fragmentu, a Zagłębie może jakaś kontra, a nawet bramka po błędzie defensywy Śląska. Myślę, że Piech spokojnie coś ustrzeli :grin:
Mój typ to:
BTS @2 Bet365 ⛔ Zagłębie mnie zawiodło
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz godz. 20:30
&quot;Wygrywać – tyle wystarczy Legii, żeby zdobyć mistrzostwo&quot;. Dokładnie chyba w tym jednym zdaniu można streścić to co się będzie działo na Łazienkowskiej. Moim zdaniem Zawiszy to chyba naprawdę ta faza mistrzowska będzie zwisać, bo przecież niżej 8 nie spadną, a finał PP czeka i z tego co jakoś wyczytałem to za zwycięstwo mogą dostać pół miliona do podziału bo podobno jedno pół dostali za awans do ósemki ( mogłem coś pokręcić), ale nawet swoją drogą bez Masłowskiego, Vasconcelosa, Goulona (bez swoich motorów napędowych) przypomina mi coś trochę Wisłe Kraków bez swoich podstawowych piłkarzy. Ostatnio Zawisza dostał trójkę od Legii i dziś spodziewam się podobnego wyniku. A tak poza tym to Legia bez Sa, Koseckiego i Brozia. Do treningów wrócił Astiz, ale dziś go raczej nie zobaczymy, lecz mam nadzieję, że zobaczymy dziś Marka Saganowskiego.
Mój typ to:
Legia strzeli w obydwu połowach @2,25 Bet365 lub Legia Warszawa i powyżej 2,5 @2,20 Bet365
ewentualnie za mniejszą stawkę:
DW 3-0 @8,50 Bet365
Słaba sobota. Niby dużo nie zabrakło, ale jednak zabrakło...
Meczu Jagi z Piastem jakoś ciężko mi określić. Z tym Probierzem to nigdy nic nie wiadomo, sami wiecie jaki z niego Guardiola polskiej piłki ;D strach się bać jego zdolności taktycznych, przywódczych i motywacyjnych, więc radzę sobie ten mecz odpuścić.:grin:
 
Do góry Bottom