>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30 Kolejka Premier League 15-16.03.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fani United jak zawsze obiektywni jak Szkło Kontaktowe czy Tomasz Lis na Żywo.

Najlepsze jest to, że wy jesteście tak zaślepieni swoją miłością do zagranicznego klubu, że sami pompujecie sobie w głowie ten Wasz wyimaginowany balonik. Manchester United w 2014 roku wygrał zaledwie 4 (na 13) mecze i to na dodatek z drużynami z dołu tabeli.
Zwycięstwo nad Crystal Palace 16 miejsce, WBA 17 miejsce, Cardiff 18 miejsce, Swansea 14 miejsce - WOW !!!
Już przed meczem z Olympiakosem można było naczytać się bzdur w temacie typu:
- Manchester musi
- Mecz z Grekami jest najlepszym na przełamanie
- United są lepsi, została im tylko LM
- Czerwone Diabły są bardzo zmobilizowane na ten mecz
- Moys mobilizuje zawodników do czerwoności
- Manchester to, Manchester tamto...
- Piłkarze w wywiadach powiedzieli, że nie odpuszczą itd.

Zrozumcie, że ten Wasz pompowany balonik typu &quot;Bitwa o Anglię&quot; itd. to tylko medialny wymysł. Wiadomo i nie da się oszukać prawdy, że takie mecze rządzą się swoimi prawami, ale rzeczywistości nie da się oszukiwać.
Gdzie jest Liverpool, a gdzie United?
The Beatles walczą o mistrzostwo Anglii, mają pod względem statystycznym drugi najlepszy atak w lidze. Liverpool 58 punktów bilans bramkowy +38, Manchester United 48 bilans bramkowy +15.
W tym meczu to Liverpool jest bezsprzecznym faworytem meczu. Prawie co mecz ładują po 3 bramki, a United nie ma tak solidnej defensywy jak kiedyś.
Liverpool DNB to najlepszy możliwy wybór w tym meczu (przynajmniej moim zdaniem), bądź jakiś over 2,5.
Wynik: 0:3 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Sunderland - Crystal Palace
Dla Sunderlandu jest to bardzo ważny mecz. Strata punktów może znacznie skomplikować sytuację Czarnych Kotów, którzy znajdują się w strefie spadkowej. Wprawdzie mają aż 3 zaległe spotkania do rozegrania, ale jeśli mają wygrywać to z rywalami pokroju Crystal Palace. Liczę na to, że Sunderland podreperuje swój dorobek punktowy na własnym obiekcie. Jak na razie wygrali tylko 3 mecze. Ostatnio Czarne Koty złapały lekką zadyszkę, bo przegrały aż 4 spotkania (2 w lidze i 2 w pucharach). Myślę, że w końcu wyjdą na prostą, bo mają potencjał kadrowy do prezentowania dobrego futbolu. Pierwszą ligową porażkę odnieśli z Hull, ale wtedy przez prawie cały mecz grali w osłabieniu. Kolejny mecz przegrali z Arsenalem na Emirates. Wówczas chyba oszczędzali się na finał Capital One Cup. Ważne jest to, że Sunderland wystąpi w najmocniejszym składzie. Na środek obrony powraca Brown. Zastępujący go Vergini to jakieś kompletne nieporozumienie. Koleś zagrał w 4 meczach Sunderlandu i w tych spotkaniach drużyna straciła aż 9 bramek.

Taktyka Crystal Palace jest łatwa do przewidzenia. Zapewne Orły zagrają defensywnie, będą liczyć na kontry i grać na remis. Orły nie są mistrzami gry na wyjazdach. Wygrali tylko 2 spotkania i strzelili tylko 6 bramek. Goście zdobywają dramatycznie mało bramek, w szczególności na wyjazdach. Przeczytałem też bardzo ciekawą informację. Mianowicie w całym sezonie Crystal zdobyło tylko 23 bramki, co jest najgorszym wynikiem nie tylko wśród drużyn Premier League, ale także wśród wszystkich czterech zawodowych lig w Anglii. Dodatkowo w spotkaniu z Sunderlandem zabraknie najlepszego strzelca zespołu, czyli Chamakha. Crystal stać na zdobycie jednej bramki, ale gdyby strzelili dwie, to byłbym mocno zaskoczony. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym jakimś cudem udało się zremisować ze Swansea, ale wyraźnie pomógł przy tym sędzia, który podyktował karnego po faula przed polem karnym.

Poprzedni mecz skończył się dosyć dotkliwą porażką Sunderlandu 1:3. Piłkarze Poyet&#39;a będą więc zmotywowani do rewanżu. Myślę, że Czarne Koty mają dużą szansę na wygraną. Ten mecz jest w ich rękach i jeśli nie zdobędą 3 punktów, to tylko przez to, że sami będą marnować sytuacje. Jeśli uda się sforsować obronę Orłów to jest spora szansa na bramki.

Sunderland - Crystal Palace ⛔ 0:0 //tak jak wspomniałem wyżej &quot; Ten mecz jest w ich rękach i jeśli nie zdobędą 3 punktów, to tylko przez to, że sami będą marnować sytuacje.&quot;
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: WilliamHill




Aston Villa - Chelsea
W tym spotkaniu poluje na niespodziankę. Aston Villa jest drużyną groźna i nieobliczalną. Na początku sezonu ograli przecież na Villa Park Man City. Ich siłą są kontrataki, więc w spotkaniu z Chelsea będą mogli pokazać swoją największą broń. Z przodu mają zabójcze trio: Weimann-Benteke-Agbonlahor, które już parę razy udowodniło, że potrafi zagrozić bramce rywala. Wydaje się, że do formy powrócił już Benteke, który w ostatnim spotkaniu strzelił dwie bramki. W ostatnich dwóch spotkaniach z Chelsea również potrafił strzelać bramki.

Sądzę, że Chelsea wcale nie będzie mieć tak łatwo. Jakoś ostatnio mnie nie przekonują ich mecze wyjazdowe. U siebie są mocni, ale na wyjazdach grają bardziej zachowawczo. Wygrana z Tottenhamem sprzed tygodnia nie robi na mnie specjalnie wrażenia. W pierwszej połowie Tottenham toczył wyrównany bój z The Blues, momentami nawet przeważał, a w drugiej połowie padła bramka dla Chelsea, później karny i czerwona kartka i wszystko się posypało w drużynie Sherwooda. Chelsea czeka bardzo ważne spotkanie we wtorek w Lidze Mistrzów. Niby są faworytem, ale w pierwszym spotkaniu tylko zremisowali, więc do awansu potrzebują bezbramkowego remisu lub wygranej. Mecz z Basel, przegrany na Stamford Bridge 1:2 świadczy, że Galatasaray może jeszcze powalczyć. Mourinho nie może być jeszcze spokojny o awans. Poniżej zamieściłem wykaz z wynikiami spotkań poprzedzających mecze w Europie. Widać, że przed spotkaniami w rozgrywkach europejskich The Blues grają bardzo zachowawczo i często tracą punkty. Z wyjazdowych spotkań udało się wygrać tylko 1 na 6 (3 porażki i 2 remisy). Myślę, że znów The Blues będą się starać grać zachowawczo i różnie to może się skończyć.

Man United - Chelsea 0:0 -&gt; Bayern - Chelsea 2:2, porażka po karnych
Everton - Chelsea 1:0 -&gt; Chelsea - Basel 1:2
Tottenham - Chelsea 1:1 -&gt; Steua - Chelsea 0:4
Chelsea - Cardiff 4:1 -&gt; Schalke - Chelsea 0:3
Newcastle - Chelsea 2:0 -&gt; Chelsea - Schalke 3:0
West Ham - Chelsea 0:3 -&gt; Basel - Chelsea 1:0
Stoke - Chelsea 3:2 -&gt; Chelsea - Steua 1:0
Chelsea - Everton 1:0 -&gt; Galata - Chelsea 1:1

Liczę również na przerwanie tej wspaniałej passy 14 meczów bez przegranej. Myślę, że do końca sezonu nie dociągnę tej serii i po drodze przynajmniej raz przegrają. Już kilka razy było blisko przegranej w tych 14 meczach.

Poza tym, w sobotę zapewne pójdzie masówka na Chelsea. Wiadomo, że granie kursów 1,50 w Premier League w meczach wyjazdowych przynosi tylko straty w dłuższej perspektywie czasu. Jeśli sprawdzić mecze z tego sezonu, gdzie kurs na The Blues był w okolicach 1,60 i niższy, to można zauważyć, że przyniosłoby to tylko straty:

Norwich - Chelsea 1:3 @ 1,53
Newcastle - Chelsea 2:0 @ 1,60
West Ham - Chelsea 0:3 @ 1,57
Sunderland - Chelsea 3:4 @ 1,44
Stoke - Chelsea 3:2 @ 1,50
WBA - Chelsea 1:1 @ 1,38
Fulham - Chelsea 1:3 @ 1,42

Czytałem też wywiady z Lambertem i piłkarzami AV i wszyscy zgodnie twierdzą, że mogą sprawić niespodziankę. Bardzo podoba mi się takie myślenie, bo to świadczy, że nie boją się The Blues. Z reguły piłkarze tych słabszych drużyn w wywiadach podkreślają, że przeciwnik to bardzo dobra drużyna i że spróbują powalczyć. Myślę, że słowa The Villans mogą mieć pokrycie w rzeczywistości, bo drużyna ma spory potencjał, w szczególności w ataku. Presja będzie ciążyła na Chelsea, to oni muszą wygrać, a The Villans nie mają nic do stracenia.

Aston Villa - Chelsea ✅ 1:0
Typ: 1DNB
Kurs: 5,60
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zrozumcie, że ten Wasz pompowany balonik typu &quot;Bitwa o Anglię&quot; itd. to tylko medialny wymysł.
Przybij piątkę z Adamo, dajcie sobie po reputacji i idźcie oglądać La Liga. Nie rozumiesz historii obu klubów, przyczyn konfliktu między miastami i pleciesz,że człowiek z nerwów trzeźwieje. Jak mecz z Liverpoolem to medialna &quot;Bitwa o Anglię&quot; to więcej pytań nie mam.
A teraz do rzeczy:
Sunderland-Crystal Palace
Sunderland powyżej 1.5 kartki
2.00

Bet365

Sędzią Swarbrick, mecz o 6 punktów a kartki dla Sunderlandu w walce o utrzymanie to kwestia czasu. Graczy z gorącymi głowami tam nie brakuje. Arbiter w 24 meczach pokazał 73 żółte i 1 czerwoną. Gwizdał 2 mecze Sunderlandu - w obu linii nie pokrył. Mam postanowienie,że gram progresję na Sunderland w tym zakładzie i zaczynam od dziś.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
bobo gadasz takie same głupoty ja adamo. To samo pisałes jak grali Oly , ze musza itd. Mecz jest no bet dzisiaj . Oglądać nie stawiać. Z tym zaptrzeniem w klub Sakal ma racje bo szukanie na siłę argumentow to nie rozwiązanie . Nie daj boże jakktos ma inne zdanie to od razu sie na niego bo stawia przeciwko United. Liverpool jest faworytem ale nie jest tak ze Manchester odpuścić jak to Adamo pisze z braku argumentowza swoim typem.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Swansea - West Bromwich Albions 1 @ 1.92 Betsson
Swansea po świetnym ostatnim sezonie długo nie mogło odnaleźć właściwego rytmu. Włodarze klubu postanowili zwolnić Michaela Laudrupa i wydaje się, że drużyna powoli wraca na właściwe tory. Ostatnio pewnie wygrali z Fulham i Cardiff oraz mocno postawili się Liveroolowi na Anfield. Z kolei West Bromwich od czasu kiedy trenerem został Pepe Mel wyraźnie dołuje. Osiem meczów bez zwycięstwa potwierdza, że zatrudnianie szkoleniowca bez doświadczenie na takim poziomie nie było dobrym posunięciem. W dodatku klub sprzedał Shane&#39;a Longa, co po odejściu Nicolasa Anelki powoduje sporą lukę w ataku, którą nie ma za bardzo kim zapełnić. Co więcej z powodu urazów nie zagrają dzisiaj Chris Brunt, Billy Jones i Claudio Jacob, a wiec ważne ogniwa drużyny gości. Dlatego też stawiam na pewna wygrana gospodarzy, którzy choć też mają swoje problemy (nie zagrają Chico i Shelvey), to w ataku mają zabójczo skuteczny duet Bony - Michu, który powinien postarać się dzisiaj o kolejne bramki.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Aston Villa - Chelsea
Typ: Chelsea przegrywając wygra lub zremisuje mecz
Kurs: 6,00
Bukmacher: WilliamHill​


Bardzo fajna oferta bukmachera WilliamHill na dzisiejszy mecz Aston Villi z Chelsea. Zawsze spotkania tych drużyn obfitowały w emocje, zwroty akcji. Również na Villa Park. W ubiegłym sezonie Chelsea zwyciężyła po bardzo emocjonującym meczu 2-1. Było to chyba najcenniejsze zwycięstwo w całej kampanii, bowiem The Blues potrzebowali 3 punktów w walce o Ligę Mistrzów i je zdobyli, a Frank Lampard strzelił 2 gole i tym samym stał się najbardziej bramkostrzelnym graczem w historii Chelsea FC z 203 bramkami na koncie. Do tego dwie czerwone kartki: dla Ramiresa i Benteke.


Dzisiaj również myślę, że o spacerku dla Mourinho i ekipy mowy być nie może. Aston Villa to jedna z moich ulubionych ekip, doceniam pracę, którą z tym zespołem wykonuje Paul Lambert. Jeśli jednak marzą o punktach w starciu z liderem ligi, muszą zacząć od początku nacierać i liczę na to, że bramkę strzelą. Chelsea na wyjazdach nie broni tak dobrze jak u siebie, w ostatnich 4 spotkaniach w delegacji tracili bramkę. Cechuje ich też w ostatnim czasie minimalizm i jeśli nie postawią od początku trudnych warunków gospodarzom to może być ciężko.

Tak więc jeśli mamy mieć emocje w dzisiejszym meczu Aston Villa musi strzelić pierwsza, lecz jeśli to zrobi to nie będą mieli jeszcze czego świętować. Trzeba mieć na uwadze, że: Chelsea have come from behind to win 14 points this season, more than any other Premier League team. Walczą o mistrzostwo i mimo, że we wtorek ciężki mecz w Lidze Mistrzów z Galatasaray to nie będą mogli tego meczu odpuścić.

Po tym kursie warto pokusić się o zaproponowany przeze mnie typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
scyth 98

scyth

Użytkownik
⚽ Hull - Manchester City
Typ: Manchester City ✅✅✅
Kurs: 1,55
Fortuna

Po imponującym początku sezonu, gdzie Manchester robił co chciał strzelając bramki wręcz hurtowo i czarując grą, przyszedł kryzys. Wyrzuceni z pucharu przez Wigan, w Lidze Mistrzów skarceni przez Barcelonę - swoją drogą to nie wiem co tam robi Pellegrini, przecież ten człowiek to parodia, w pierwszym meczu z Katalończykami porzuca styl gry i jakoś pokracznie próbuje ni to murować bramkę ni nie wiadomo co robić. A wystarczyło aby grali swoje a wynik mógłby być inny
Ale nieważne - dzisiaj City zaczyna 30 kolejkę, chociaż dla nich będzie to dopiero mecz nr 27. Mają 3 zaległe spotkania do rozegrania i 9 punktów straty do liderującej Chelsea. Margines błędu wydaje się być bardzo mały. Jeśli Obywatele się dzisiaj potkną a Chelsea wygra to strata urośnie do 12 punktów a jej zniwelowanie też wcale nie będzie takie łatwe, gdyż te 3 zaległe mecze też trzeba będzie jakoś wygrać a wciąż będzie brakować 3 pktów. Dlatego dzisiaj bez większych kalkulacji idę w stronę City - sądzę, że jeśli nie zdobędę kompletu punktów to może nie odpadną z wyścigu ale presja w kolejnych meczach może być dla nich ogromna. Dodatkową motywacją dla piłkarzy z Manchesteru musi być dzisiaj chęć powetowania sobie ostatnich dość żałosnych występów
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Się odechciewa czytać tych wszystkich pierdół. Ja tylko przestrzegę wszystkich fanów United przed typowaniem gospodarzy w meczu z Leverpoolem ze względu &quot;na wielkość klubu&quot;, &quot;Manchester to Manchester&quot;, &quot;kocham i wierzę w swój klub&quot;, albo teksty typu &quot;Rooney dostał 300 tys więc musi pokazać, że jest tego warty&quot;.
Ogólnie wszystkich szukających na siłę argumentów za United zapraszam to zapoznania się z tym &quot;artykułem&quot;:
http://devilpage.pl/biafra/blog/komentarze/38003/10-powodow-dla-ktorych-united-pokona-lfc/
Można śmiało kopieować i wklejac i pisać piękne wywodu nad atrakcyjnością kursu na Manchester.
CO do samego meczu to warto stawiać na Liverpool, bo jest drużyną lepszą, lepiej zorganizowaną i w lepszej formie. Pisanie w stylu United się zmobilizuje nie ma sensu, bo czy ktoś myśli, że Gerrad i spółka przejdzie sobie koło meczu? Tutaj mobilizacja będzie po obu stronach i na to większej uwagi nie powinno się zwracać. W tym meczu może wyjść niezbyt przmyslane ściągnięcie Maty, bo nie takiego piłkarza United potrzebowali. Mają Rooneya i Kagawe od robienia gry. Mata zostanie ustawiony na skrzydle i coś tam będzie próbował osiagnąć. Oprócz tego van Persie w głowie ma nie wiadomo co, ostatnio się wypowiedział, że chce zostać, ale kto wie czy to nie jest tylko granie pod publiczkę do końca sezonu, aby mu tam dali żyć i nie krytykowali, że mu nie zależy. Młody Januzaj ostatnimi czasu nie jest juz taki widoczny jak był w pierwszej połowie sezonu. Tutaj idealnie pasuje przykład Sterlinga, któy był genialny w pierwszej połowie zeszłego sezonu jak Rodgers zaczął mu dawac sporo szans, ale dla takiego młodego piłkarza sezon okazał się za długi i tak może być też z Januzajem, któy mało nie grał w tej kampani.
Defensywy cięzko porównywać, bo Liverpool ostatnimi czasu popełniał straszne babole, United nie ma szczelnej tej formacji od początku sezonu, ale trzeba zwrócić uwagę, że United będą się mierzyli z obecnie najlepszym atakiem ligi i jednym z najlepszych pewnie w Europie, a Liverpool będzie miał przeciwko siebie indywidualności, które nie tworzą silnej drużyny.
Ja zagram na Liverpool jeżeli zagra Allen. Wtedy Gerrad, Henderson i Joe powinni bardzo dobrze kontrolować śordek pola. Coutinho powinien odpocząć, bo strasznie dużo psuje. Ja mam swoją teorię dotyczącą chęci pokazania się przed mundialem, aby go na niego zabrać i dlatego tak dużo stara się grać trudnych podań oraz tak sporo uderza na bramkę. W formie genialnej nie jest i powinien odpocząć. Dlatgo też powinni grać Alle i Henderson, którzy sa bardzo ruchliwi, świetnie zakłądaja pressing, a dodając Gerrada nieco cofniętego, który świetnie rozrzuca grę, daje to bardzo dobrą formację. O ataku S&amp;S&amp;S się nie będę wypowiadał, bo każdy wie rak rozjeżdżają wszystkich po kolei.
NIe mówię, że United nie ma szan, bo jeżeli obrona Liverpoolu zagra tak jak w spotkaniach ze Swansea czy Fulham w obronie to United spokojnie moga to wykorzystać. Jednak zdecydowanie więcej argumentó jest w tym meczu za Liverpoolem. Ja podkreślę jeszcze raz, że będę na nich grał jak ujrzę w środku trio Gerrard-Henderson-Allen.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Hull vs Man City-Powyżej 2,5 kurs:1,70⛔
Coś nie wydaje mi się aby dziś Obywatele wygrali łatwo i przyjemnie,więc ja idę w over.Hull u siebie gra dobrze,przeważnie zdobywają gole i dziś myślę,że są w stanie coś strzelić.Zrobili dobry interes biorąc do siebie Longa i Jelavica co na pewno pomoże im zachować spokojny byt w lidze.Hull jest nieźle zorganizowanym zespołem na boisku ale zbyt często popełniają szkolne błędy w formacji defensywnej i często zbyt głęboko się cofają.Nie wiem czy City ten mecz zwycięży bo oglądając ostatnie 5-6 spotkań myślę,że drużyna jest w lekkim dołku.Nie wyobrażam sobie jednak aby przeciwko takiej drużynie z 2 bramek nie strzelili,a jak będą mieli lepszy dzień sami mogą pokryć ten over.Kompany jest wybornej formie ale sam nie da rady być wszędzie,a cała formacja defensywna nie wygląda najlepiej.Kolarov/Clichy są bez formy Lescott/Demichelis to samo.Myślę,że The Citizens nie zachowają dziś czystego konta.Spodziewam się dobrego meczu z wieloma sytuacjami podbramkowymi.Faworytem są goście ale Hull dziś może powalczyć a na pewno coś strzelić stąd więc over.
⚽Everton(-1) kurs:1,833⛔
Wahałem się trochę co do tego meczu ale zaufam ekipie Martineza.Takie zespoły jak Cardiff muszą ogrywać na spokojnie jeśli myślą o grze w pucharach.Everton ma swój styl,piłkarsko jest lepszy,ma więcej indywidualności,dobrze gra w ataku pozycyjnym i jest solidny w tyłach.Drużyna na puchary i według mnie w przyszłym roku w nich zagrają.Cardiff ostatnio wygrało z Fulham ale kto u siebie nie wygrał z Fulham?:]Na wyjazdach są ciency,stracili prócz Fulham najwięcej bramek w lidze,strzelili najmniej prócz Palace.Nie mają żadnego stylu,czasem jakieś punkty wymęczą.Stąd są na 18 miejscu w tabeli.Mam nadzieje,że Everton szybko pressingiem będzie odbierał piłki i strzeli coś w pierwszych 45 minutach.Jeśli tak będzie,a uważam,że jest to całkiem realne to handi powinno zostać pokryte.Na pewno plusem jest powrót już w poprzednim meczu Lukaku i z nim myślę,że będzie gospodarzom dużo łatwiej.
⚽West Ham poniżej 0,5 kurs:2,55⛔
Krótko.West Ham jest słabe w przodzie,słabe na wyjazdach,a dziś jadą na Britania Stadium gdzie Stoke kasuje punkty co kolejkę.Stołki są bdb w tyłach na własnym obiekcie i myślę,że są w stanie zachować czyste konto przeciwko West Hamowi,tym bardziej że udało im się to na boisku dzisiejszego rywala.WHU nie ma stylu i nie jest mocarzem żeby na tak trudnym terenie wystawiać taki kurs na to że nie strzelą.Moim zdaniem lekkie value i próbuję.
Bukmacher:Sportingbet
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Sunderland vs Crystal Palace

Typ : Crystal 2-3 kartki⛔
Kurs : 2.15
Buk : WilliamHill

Świetny zakład na kartki w stronę gości. Crystal Palace na wyjazdy jeździ zwykle po to, aby nie przegrywać i na obcym terenie grają bardzo agresywnie i łapią zwykle właśnie 2-3 kartki. Kilka ostatnich mecze Crystal na wyjazdach :
Arsenal vs Crystal 2:0 | 2 kartki
Wigan vs Crystal 2:1 | 2 kartki
Tottenham vs Crystal 2:0 | 2 kartki
West Brom vs Crystal 0:2 | 3 kartki
Aston Villa vs Crystal 0:1 | 2 kartki
Spotkanie poprowadzi pan Neil Swarbrick, który na 24 spotkania w tym sezonie pokazał 73 kartki, więc na pewno wahań z jego strony nie będzie. To Sunderland jest faworytem i to oni będą przeważali a goście będą starali się wywieść choć remis, bo mimo wszystko Sunderland jest na 19 pozycji w PL, ale nie wydaję mi się, aby gości było stać na 3 oczka w tym spotkaniu.
Crystal Palace standardowo 2-3 kartki. Gorąco polecam!
Przewidywane składy:
Sunderland: Mannone – Bardsley, Vergini, O’Shea, Alonso – Bridcutt, Borini, Colback, Ki, Johnson - Altidore
Crystal Palace: Speroni – Ward, Dann, Delaney, Moxey – Jedinak, Puncheon, Dikgacoi, Ledley, Bolasie - Murray
POWODZENIA!
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester United – Liverpool FC
Typ: X2 ✅
Kurs: 1,58
Buk: MarathonBet
Data i godzina: 16.02.14 14:30
Stawka: 4/10


W niedzielę o godz. 14:30 na Old Traford zostanie rozegrany mecz 30. kolejki angielskiej ekstraklasy pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem FC. Czerwone Diabły zajmują szóste miejsce w tabeli, The Reds są wiceliderem rozgrywek. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się zwycięstwem Liverpoolu 1:0 po bramce Daniela Sturridge’a zdobytej w czwartej minucie spotkania.

Manchester United jest teraz w bardzo trudnym momencie sezonu - porażka z Olympiakosem 0:2 sprawia, iż w rewanżu Diabły muszą wyjść bardzo ofensywnie nastawione. Zwycięstwo z WBA 3:0 w lidze nieco zamydla obraz ekipy Davida Moyesa - drużyny, która przegrywa ze Stoke, nie potrafi zwyciężyć Fulham na własnym obiekcie, a po odpadnięciu z rozgrywek pucharowych w Anglii może skupić się już tylko na lidze oraz rewanżu z Grekami.


United wygrało ostatni ligowy mecz z WBA 3:0. Na własnym obiekcie ekipa Davida Moyesa gra bardzo przeciętnie – wygrała tylko 6 z 13 spotkań ligowych, 3 razy remisowała i aż czterokrotnie schodziła z boiska pokonana.

Liverpool ostatni mecz rozegrał 1 marca – wtedy to ekipa Rodgersa pokonała na wyjeździe Southampton 3:0. Drużyna gości miała wiec aż 15 dni by zregenerować siły przed kluczowym momentem sezonu oraz wystarczająco dużo czasu by przygotować się do meczu. LFC zaliczyło kapitalny miesiąc w którym, pokonało Arsenal 5:1, Fulham 3:2 oraz Swansea 4:3. Ostatni raz The Reds nie zdobyli żadnej bramki w meczu w listopadowym starciu z Arsenalem. Dlatego też jest niemal pewne, że i tym razem piłkarze z miasta Beatlesów cos strzelą.


Do składu Liverpoolu zwraca Mamadou Sakho (obrońca, 12/1). Filar defensywy The Reds powinien wzmocnić szyki obronne gości. Spodziewany jest również powrót Lucasa Leivy (pomocnik, 19/0).

W ekipie gospodarzy nie zagrają Chicarito (napastnik, 16/2), Jonny Evans (obrońca, 16/0) oraz Nani (pomocnik, 8/0).

Fakt iż United przed własną publiką nie zachwyca oraz że jest osłabiony brakiem trzech ważnych piłkarzy będzie działał na ich niekorzyść. Natomiast Liverpool jest naprawdę w wielkiej formie o czym świadczy ilość zdobytych bramek w ostatnich kilkunastu spotkaniach. Do składu wraca dwóch kluczowych graczy, z czego powrót Sakho powinien zdecydowanie wypłynąć na poprawę gry obronnej Liverpoolu.

Ekipa Rodgersa stoi przed dużą szansą na zdobycie kompletu punktów na Old Trafford – ostatni raz LFC wygrywało z United na wyjeździe 5 sezonów temu. Biorąc pod uwagę fakt, iż David Moyes lubi bić w tym sezonie wszelkie rekordy spodziewam się zwycięstwa zespołu gości.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Zaraz mecz i dopiero zobaczyłęm skłądy i jestem bardzo optymistycznie nastawiony na ten typ. Toure świetny sezon sporo strzela, a zawsze gra jako ten cofnięty pomocnik. Dzisiaj za nim Fernandinho i Garcia i Tiure powinien skupić się tylko na ofensywie i to swietna decyzja Pellegriniego. Toure ma idelanie ułożoną stopę, strzały z daleka ma dobrze opanowane, świetnie potrafi wjechać w pole karne po jakiejś dwójkowej akcji.

Hull w defensywie dobre, ale już ostatnio dostali aż 4 sztukiu z Newcastle to dobrze o nic nie świadczy. City po dwółch porażkach z rzędu i w końcu muszą się przełamać. Kurs bardzo mnie kusi i wole zagrac ten bet niż zwycięstwio City po marnym kursie.

YAYA strzeli 3.00@bet365
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Hull - Manchester City, Powyżej 3,5 kartek (azjany) @ 1,900 - Bet365, stawka: 4/10
W sumie to... biorę. City odpadło w środę z Ligi Mistrzów i właściwie teraz muszą się skupić na lidze, no ale mimo wszystko porażka w środku tygodnia na pewno odbije się na mentalności zespołu, zwłaszcza, że w weekend odpadli także z pucharu Anglii. Hull natomiast ma kapitalną passę i radzą sobie po prostu świetnie. Fakt, że z Newcastle przegrali 1:4, ale dziś zapewne będą chcieli w jak najlepszy sposób przeciwstawić się ekipie &quot;The Citizens&quot;. Zawody na Kingston Communications Stadium poprowadzi pan Lee Mason, który średnio pokazuje 3,40 kartki na spotkanie. Właściwie to spodziewam się kartek wśród takich zawodników jak Demichelis, Huddlestone, Javi Garcia, Fernandinho czy Rosenior, według mnie warto pobrać taką linię.

Reszta betów wkrótce, jest tego trochę na dziś.
 
wowu17 7

wowu17

Użytkownik
Man City -1,5 2,5 bet365 ✅
Idealny rywal na przełamanie. Hull dało sobie wbic az 4 gole Newcastle. City moim zdaniem nie grało źle z Barca, stad optymizm ze City wygra z hendi, poniewaz beda chcieli pokazac ze bez Aguero sa wstanie wygrac przekonywujaco po czarnej serii.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Hull - Manchester City ✅ 3:4
Nie wiem kto wygra pewnie City, ale może być remis. Pamiętam, że bardzo będą chcieli gonić Chelsea, ale Hull będzie murować bramkę czyhając na jedną kontrę. Wiem za to kto będzie miał inicjatywę i wykona za to więcej rożnych...
typ: więcej rożnych M.City za 1,33 Unibet 9\10
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Manchester United - Liverpool FC
Mój typ: Liverpool FC WIN

Dlaczego? Opierając się tylko na statystykach, The Reds w tym sezonie są moim faworytem do zwycięstwa w PL. Co prawda United nie przegrali 4 ostatnich spotkań ligowych, ale ich forma jest daleka od idealnej. W niedzielnym meczu nie wystarczy wyłączyć z gry Suareza. Liverpool dawno nie miał tak dobrej formacji ofensywnej. Ktoś powie, że to są derby Anglii. Ok, ale każdy z zawodników jest tylko człowiekiem. W głowach niektórych piłkarzy na pewno przewija się myśl o spotkaniu w LM. Czekałem długo na ten mecz, ponieważ teraz zobaczymy, na ile naprawdę stać Liverpool. Jeśli pokonają Manchester, to moim zdaniem końcowy tryumf jest bardzo bliski, ponieważ i Chelsea i City przyjeżdżają na Anfield, a niektórzy może spostrzegli, że B. Rodgers bardzo dobrze wyciąga wnioski z ligowych porażek. Mam na myśli między innymi przegrane pojedynki z Arsenalem i Southampton po 0:1, a w rewanżowych spotkaniach kolejno wygrali 5:1 i 3:0. Niewątpliwie będzie to mecz walki, nikt nie będzie chciał przegrać. Liczy się tylko zwycięstwo...
Moim zdaniem The Reds wygrają 2:1
poniżej wart zobaczenia film zapowiadający najbliższe spotkanie, może dotrze co do niektórych, że w tym meczu nikt nie odpuści. Z całym szacunkiem, to nie jest polska ekstraklasa.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=lYW-kWj9CD4
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Stoke - West Ham United, Powyżej 3,5 kartek (azjany) @ 1,875 - Bet365, stawka: 7/10
Jak dla mnie perełka jeśli chodzi o kartki na angielskich boiskach w dzisiejszym dniu. Na Brittania Stadium spotkają się dwie ekipy, które nie przebierają w środkach jeśli chodzi o zatrzymanie przeciwnika. &quot;Młoty&quot; znajdują się obecnie w całkiem niezłej formie, jednak prawda jest taka, że Stoke u siebie jest bardzo niewygodną ekipą, a Brittania jest ciężkim terenem, nawet dla najlepszych ekip z ligi. Stoke jak zwykle prowadzi w tabeli ekip, które najczęściej łapią kartki. Sądzę, że mimo formy West Hamu ekipa Allardyce&#39;a będzie dziś bezradna... A spotkanie będzie stało na bardzo wyrównanym poziomie, gdzie obie ekipy spokojnie pokryją ową linię. Craig Pawson popilnuje porządku na boisku, ze średnią 3,00 kartek na spotkanie. W ostatnich siedmiu spotkaniach tych ekip padło zaledwie 20 kartek, co daje średnią lekko ponad dwie, dziś jednak spodziewam się minimum czterech i według mnie to najlepszy zakład z Anglii w dzisiejszym dniu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Everton-Cardiff
Everton powyżej 1.5 kartki
2.50
Bet365

1.5 kartki dla graczy z Liverpoolu? Moim zdaniem warto próbować, dotąd rozegrali 13 meczy ligowych u siebie z czego 6 razy linia 1.5 kartki pokryta. Sędzią East, arbiter który głównie gwiżdże w Championship i niższych ligach. W Premier League w tym sezonie gwizdał tylko 4 razy! A meczy w tym sezonie ma za sobą aż 22. W tych spotkaniach pokazał 72 żółte i 1 czerwoną kartkę. Everton dziś w podstawie z Barrym i McCarthy, w których widzę głównych kandydatów do kartek. Dokładając do tego Osmana, Colemana czy Mirallasa to myślę,że warto próbować. Moim zdaniem kurs zawyżony ;)
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Cardiff
Typ: HT/FT 1/1 ⛔
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Po opatrzeniu składów zdecydowałem się na taką opcję w meczu The Toffees. Piłkarze gospodarzy w ostatnim czasie są w średniej formie i tutaj nie ma dyskusji (co odzwierciedlają idealnie ostatnie na przemian wygrane i przegrane mecze). Co by jednak nie mówić na Goodison Park gospodarze cały czas trzymają poziom (6 zwycięstw z rzędu) i jestem pewien, że tak będzie i dziś.

Goście zaś najchętniej nie graliby na wyjazdach w ramach rozgrywek Premier League. Ostatnie zwycięstwo w najwyższej klasie rozgrywkowej odnieśli we wrześniu w meczu z Fulham i od tej pory na 11 wyjazdów ugrali tylko 2 remisy (reszta to porażki) strzelając łącznie....uwaga aż 4 gole !

Uważam, że dzisiaj kluczem do zwycięstwa będzie potężna przewaga gospodarzy w bocznych sektorach boiska ( czytaj Baines z Deulofeu a po drugiej stronie Coleman z Mirallasem) oraz powrót wygłodniałego goli Lukaku. Kurs też zadowalający. Powodzenia !
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ogólnie się dziwię, że chcecie brać się za typowanie United- Liverpool.
Są to derby, znaczące derby w Anglii więc o kant du*y można rozbić wasze rzeczowe analizy.
W 11 kolejce grał Manchester z Arsenalem. Arsenalem, który wtedy był bodajże liderem, forma mega itp. Wynik? 1-0 dla United.
Są pewne fakty przemawiające za Liverpoolem, przytoczyliście je już i nie ma sensu ich powielać. Na Manchester też próbujecie czegoś się doszukać.
Grajcie sobie co chcecie, wasz hajs. Moja opinia na mecz? No-Bet.
Wole sobie go obejrzeć czysto jako kibic i nie srać się &quot;o pokaźny bankroll postawiony na &lt;tu wpisz dowolny zespół&gt;&quot;. I wam polecam to samo &quot;to je Premier League- tego nie ogarniesz&quot;,
pozdrawiam serdecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom