>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3. Runda kwalifikacji LM [3 - 4.08.2021]

Status
Zamknięty.
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1:1

Skazana na pożarcie Legia jedzie do Chorwacji bynajmniej nie na wakacje, a wywieźć chociaż jeden punkt z bardzo trudnego terenu. Prywatnie jestem kibicem drużyny z Warszawy, ale przy tym typie nie kieruję się emocjami. Legii zazwyczaj dobrze się gra z lepszymi drużynami, niż z murarzami liczącymi na kontry. Przewiduję ataki gospodarzy, którzy będą chcieli strzelić kilka bramek i spokojnie podejść do rewanżu i tu upatruję szansę Legii - w szybkich kontratakach wahadłowych, oraz Luquinhasa, który potrafi zrobić różnicę. Legia w ostatnich 10 wyjazdowych meczach 8 raz strzelała przynajmniej jednego gola. Gospodarze natomiast w poprzednich 10 spotkaniach u siebie tracili gole w 5, przy czym w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów islandzki Valur w pierwszym meczu wbił im 2.

Obie gol @2.20 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
R 2,8K

rockefeller

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa

Skazana na pożarcie Legia jedzie do Chorwacji bynajmniej nie na wakacje, a wywieźć chociaż jeden punkt z bardzo trudnego terenu. Prywatnie jestem kibicem drużyny z Warszawy, ale przy tym typie nie kieruję się emocjami. Legii zazwyczaj dobrze się gra z lepszymi drużynami, niż z murarzami liczącymi na kontry. Przewiduję ataki gospodarzy, którzy będą chcieli strzelić kilka bramek i spokojnie podejść do rewanżu i tu upatruję szansę Legii - w szybkich kontratakach wahadłowych, oraz Luquinhasa, który potrafi zrobić różnicę. Legia w ostatnich 10 wyjazdowych meczach 8 raz strzelała przynajmniej jednego gola. Gospodarze natomiast w poprzednich 10 spotkaniach u siebie tracili gole w 5, przy czym w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów islandzki Valur w pierwszym meczu wbił im 2.

Obie gol @2.20 etoto.
Post automatycznie złączony:

Według mnie Legia nie nadaje się do Pucharów a LM dla nich to odległe marzenie:
- nerwowe mecze w Estonii
-Boruc co mówi w prost że nie pasują z taką grą
-Cieszenie się bardziej z odzyskania PlayStation niż awansu
+ Jedyny plus to Czesław na Ławce.
Kurs na Dinamo nie opłacalny ale można zaryzykować Dinamo -2,5 po kursie 4.95

[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa

Legia miała dużo szczęścia że gra w tej fazie eliminacji do Champions League, gdyby Estończycy wykorzystali swoje sytuacje w Tallinie, to Legii by w tej rundzie nie było, Obrona Legii pozostawia wiele do życzenia, Hołownia zdecydowanie odstaje, najsłabsze ogniwo, wogóle obrona Legii to jest kabaret, w dodatku emeryt Boruc, na bramce który już nie ma takiego reflesku, myślę że Dinamo to bezsprzecznie wykorzysta, Tak sobię myślę że jeśli Legia męczyła się z Florą, to aż strach pomyśleć co będzie w Chorwacji, a przecież jak już kilka osób to wpsominało, zespoły dużo lepsze od Legii traciły tu punkty...Z racji tego uważam że ujrzymy sporo bramek, Legia słabo w obronie a więc Dinamo powinno ukłuć, ale Legia też może coś strzelić z racji tego że w składzie jest ktoś taki jak Emreli czy Luquinhas

Typy:

Dinamo over 1,5 gola: 2,00
Over 2,5 gola w meczu : 2,32
Dinamo wygra: 1,70

Bukmacher: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Dlaczego każdy wypowiada się na temat meczu Legii w kontekście meczu z Tallinem?
Dlaczego nikt nie wziął pod uwagę tego, że Dynamo Zagrzeb strzeliło w poprzedniej rundzie tyle samo goli co Legia Florze Tallin (fakt liga estońska a cypryjska nie ma co porównywać, jednak Lech rok temu udowodnił ile powinno się takim klubom strzelać)?
Dlaczego nikt nie wziął pod uwagę, że mecz z Florą Tallin był meczem "typowym" na wyjeździe Legii z ubiegłego sezonu w Ekstraklasie gdzie grali zazwyczaj na 0:1? Zobaczmy statystykę:
1628067030399.png
Tak - w 6 spotkaniach Legia jako mistrz Polski (!) w ubiegłym sezonie na wyjeździe strzeliła/straciła więcej niż jedną bramkę. Automatycznie przypomniała mi się typowa gra Legii i myślę, że każdemu kto miał "cierpliwość" (a mianowicie zarabiał na underach 3,5 i bardzo dobrze na nich zarobił), tak już wiedział, że Legia nie zapomniała jak się gra w piłkę z ubiegłego sezonu na wyjeździe w Ekstraklasie.

Czy już każdy zapomniał jak każdy wychwalał Legię po meczu z Bodo/Glimt gdzie mieli zostać skazani na pożarcie?
Oraz jeszcze co ciekawe dlaczego każdy zapomniał o warsztacie Czesława Michniewicza gdzie przy jego wynikach w młodzieżowych reprezentacjach można było zobaczyć przy kursach 1.30-4.00-10.00 gdzie Polska U-21 była po prawicy to właśnie remis lub ich wygrana potrafiła być po meczu podświetlona?
Jedynie w tej edycji kwalifikacji LM z "kretesem" różnicą bramek wygrywa drużyna PSV Eindhoven. Reszta różnicą jednej bramki, lub max 2-bramkowe prowadzenie.
Zatem nie rozumiem skąd ten ogromny kult drużyny z Chorwacji? Bo polskie drużyny są be? Szczerze wątpię abym dzisiaj się przekonał, ponieważ Legia w Ekstraklasie w tamtym sezonie udowodniła, że na wyjeździe potrafi grać bardzo pasywnie. Moim zdaniem poziom w Ekstraklasie na tle Europy się podnosi co udowodnił już ranking gdzie wyniki są lepsze niż z sezonów 2017-2020 i do tego są 3 drużyny.

Ja nie typuję tego spotkania. Tu wynik może być różny. Spotkania pucharowe rządzą się innymi prawami niż te które obowiązują w lidze w których dominuje stabilność taktyczna. Krótkie "Januszowe" na forum analizy gdzie mówi się o grze w Tallinie (nie wiem co takiego złego pokazała - 2x wygrała) oraz "wypowiedzi Boruca" (czemu się nie wypowiedział po meczu z Bodo, że jest źle?) również nie są dla mnie przekonujące.
Oczywiście nikt tutaj nie bierze pod uwagę, że Dynamo Zagrzeb również miało swoją Florę Tallin w meczu z Valurem gdzie z 3-0 zrobiło im się w chwilę 3-2 i udało im się zatrzymać rozpędzone Valur przez ostatnie minuty?

Zresztą smutne jest to, że na oko bardzo wielu kibiców Legii pochodzi z okolic Warszawy. Oraz ma dużą ilość "antyfanów" w internecie co widać po kasowanych bezsensownych analizach w tym temacie. Mówią o tym statystyki BlaBlaCar, gdzie z Warszawy do Zagrzebia oraz do Tallina nikt nie jechał.
W przeciwieństwie do kibiców z Wrocławia którzy jechali do Parnawy przez ten portal oraz jedna osoba z Częstochowy. A ludności jest zdecydowanie mniej w porównaniu do Warszawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
typer36 456

typer36

Użytkownik
Doceniam fakt, że chcesz podyskutować ale z całym dla Ciebie szacunkiem krzyczysz trochę niepotrzebnie.

Warsztat Czesława Michniewicza? Ok widać że jest to trener zadaniowy, zajarany na punkcie taktyki o czym sam mówi i o czym można poczytać, ale jako całokształt to ten warsztat jeszcze nie jest zweryfikowany. Małe sukcesy z Lechem i Zagłębiem (dostał zbudowany zespół) w zamierzchłych czasach i dopiero przygoda z u21. Narazie z Legią idzie nawet dobrze, ale za wcześnie na hurraoptymizm.

Osobiście kultu Dinama nie widzę, po prostu rok w rok ta drużyna osiąga bardzo dobre wyniki, z nielicznymi wyjątkami. Legia z kolei groźna była częściej na papierze niż na boisku, szczególnie po przygodzie z Ligą Mistrzów.

Po co ta wstawka o kibicach z okolic Warszawy? Nawet jeśli tak jest, to jakie to ma znaczenie? Nie znam środowiska kibicowskiego Warszawy, ale myślę że gro kibiców szczególnie tych stadionowych pochodzi z Pragi, Bielan, Bemowa, Bródna, Ursynowa, może Śródmieścia..

Rozpędzony Valur? Serio? Koniecznie do obejrzenia powtórki meczów

Żeby stwierdzić że liga podnosi poziom, to by się przydało poprawić ranking, a ten niestety z przypadku się nie bierze. Na taką teorię narazie brak argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 0

pavlinho

Gość
Dinamo - Legia over 3.5 kartek
Ferencvarosi - Slavia over 8.5 rożnych

Betclic # 2.34 # 600.00 # 1235.52

Mecz numer jeden sędziuje Lahoz, jestem zdziwiony tak niską linią. Owszem, zdarzają się mecze, że Hiszpan nie wyciąga kartek ale to raczej przy okazji finałów/półfinałów. Tutaj to sama Legia pokryć może tą linię przeszkadzając drużynie Dinama. Legia wychodząc z kontrą też może być brutalnie zatrzymana i cyk karteczka.

Mecz numer dwa, to wystarczy popatrzyć ile kornerów jest w meczach tych drużyn, liczby 14,13,12 to norma. 9 rożnych to i sama Slavia może nabić jeśli Zalgiris nabił 10. W totalbecie za ten dubel jest 1.89 tak więc różnica spora.

I bez analizy bo nie mam czasu.

Dinamo + over 1.5 Ferencvarosi-Slavia też w betclicu za 600 do wyjecia 1246 i Dinamo handicap -1.5 po kursie 3.00 w betclic za 384 do wyjecia 1014.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ranczo0123 498,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa
Typ: Dinamo Zagrzeb over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Gram ten typ glownie ze wzgledu na osobe arbitra, ktorym bedzie Antonio Mateu Lahoz, ktory powinien byc wyglodnialy po ponad miesiecznej przerwie od wkladania reki do kieszonki i wyciagania karteczek. Teren tez bardzo goracy bo wiadomo jakie klimaty panuja w Chorwacji. Gospodarze sa zobligowani do zrobienia dobrego wyniku u siebie i to po ich stronie bedzie presja. Linia niska, kurs wysoki wiec mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
W TVP Sport nabijają się Żewłakow z Węgrzynem i prowadzącym studio ze stadionu Dinama Z. Ciekaw jestem co powiedzą jak Legia przyjedzie na tarczy...Pewnie nie powiedzą że tym większy wstyd przegrać kimś kto gra na wiejskim stadionie...;)
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
A co ma to do rzeczy, stadion bramki nie strzeli, najważniejsi są piłkarze, kto jak gra, nawet najlepszy na świecie stadion nie zagwarantuje tej drużynie zwycięstwa,Pan Żewłakow może i piłkarzem był niezłym, ale ekspertem, komentatorem jest on przeciętnym...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Dlatego piszę o tym...Żewłakow taki sam profesjonalista w studio jakim był na boisku...
Hitem było jak pseudo nie wiem jak go nazwac: komentator, ekspert jak oni sami o sobie mówią Gikiewicz, który na antenie używa słowa "sprzęt" i mówi , że kibice L zostali zaatakowani przez kibiców gospodarzy "ze sprzętem". Czy on nie jest odklejony? Kogo normalnego to interesuje to po pierwsze, a po drugie nie powinien w ogóle o tym mówić. No dekiel. Skąd oni ich biorą. W ogóle jak on się wypowiada i ten głos chrypiący. Dramat.
 
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dinamo-Legia vs crvena-sheriff
Każdy wie o co walczy i z kim może pograć i każdy ma nadzieje, ze trafi na „najsłabsza” ekipę.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
Ja lubię Węgrzyna , ma głos do komentowania plus dobrze gada.
Post automatycznie złączony:

Dinamo-Legia vs crvena-sheriff
Każdy wie o co walczy i z kim może pograć i każdy ma nadzieje, ze trafi na „najsłabsza” ekipę.
Naprawdę się zdziwię jak Dinamo I Crvena się razem nie spotkają. Jedynie loteryjne karne daja nadzieję przeciwnikom. Oni nie mają argumentów piłkarskich, ale w sporcie niespodzianki są i taki farciarz Muci walnie z dystansu np 2x I załatwi sprawę. Kto wie. Zobaczymy we wtorek
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
Serio Nowak czy Michalik to fachowi goście? Jeden jak i chyba drugi siedzi w Ameryce bo nikt ich nawet w ekstraklapie nie chciał zatrudnić...
 
kamasutra10 651,5K

kamasutra10

Typer
O i dobrze że w USA siedzą...Co ty porownujesz wiejską ekstraklape o poziomie ligi buraczanej z pracą w MLS lub takiej stacji jak ESPN..jeśli ci coś w ogóle mówią te skróty?...:oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom