>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Runda kwalifikacji LM [3 - 4.08.2021]

Status
Zamknięty.
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa 1:1

Skazana na pożarcie Legia jedzie do Chorwacji bynajmniej nie na wakacje, a wywieźć chociaż jeden punkt z bardzo trudnego terenu. Prywatnie jestem kibicem drużyny z Warszawy, ale przy tym typie nie kieruję się emocjami. Legii zazwyczaj dobrze się gra z lepszymi drużynami, niż z murarzami liczącymi na kontry. Przewiduję ataki gospodarzy, którzy będą chcieli strzelić kilka bramek i spokojnie podejść do rewanżu i tu upatruję szansę Legii - w szybkich kontratakach wahadłowych, oraz Luquinhasa, który potrafi zrobić różnicę. Legia w ostatnich 10 wyjazdowych meczach 8 raz strzelała przynajmniej jednego gola. Gospodarze natomiast w poprzednich 10 spotkaniach u siebie tracili gole w 5, przy czym w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów islandzki Valur w pierwszym meczu wbił im 2.

Obie gol @2.20 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
R 2,8K

rockefeller

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa

Skazana na pożarcie Legia jedzie do Chorwacji bynajmniej nie na wakacje, a wywieźć chociaż jeden punkt z bardzo trudnego terenu. Prywatnie jestem kibicem drużyny z Warszawy, ale przy tym typie nie kieruję się emocjami. Legii zazwyczaj dobrze się gra z lepszymi drużynami, niż z murarzami liczącymi na kontry. Przewiduję ataki gospodarzy, którzy będą chcieli strzelić kilka bramek i spokojnie podejść do rewanżu i tu upatruję szansę Legii - w szybkich kontratakach wahadłowych, oraz Luquinhasa, który potrafi zrobić różnicę. Legia w ostatnich 10 wyjazdowych meczach 8 raz strzelała przynajmniej jednego gola. Gospodarze natomiast w poprzednich 10 spotkaniach u siebie tracili gole w 5, przy czym w poprzedniej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów islandzki Valur w pierwszym meczu wbił im 2.

Obie gol @2.20 etoto.
Post automatycznie złączony:

Według mnie Legia nie nadaje się do Pucharów a LM dla nich to odległe marzenie:
- nerwowe mecze w Estonii
-Boruc co mówi w prost że nie pasują z taką grą
-Cieszenie się bardziej z odzyskania PlayStation niż awansu
+ Jedyny plus to Czesław na Ławce.
Kurs na Dinamo nie opłacalny ale można zaryzykować Dinamo -2,5 po kursie 4.95

[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa

Legia miała dużo szczęścia że gra w tej fazie eliminacji do Champions League, gdyby Estończycy wykorzystali swoje sytuacje w Tallinie, to Legii by w tej rundzie nie było, Obrona Legii pozostawia wiele do życzenia, Hołownia zdecydowanie odstaje, najsłabsze ogniwo, wogóle obrona Legii to jest kabaret, w dodatku emeryt Boruc, na bramce który już nie ma takiego reflesku, myślę że Dinamo to bezsprzecznie wykorzysta, Tak sobię myślę że jeśli Legia męczyła się z Florą, to aż strach pomyśleć co będzie w Chorwacji, a przecież jak już kilka osób to wpsominało, zespoły dużo lepsze od Legii traciły tu punkty...Z racji tego uważam że ujrzymy sporo bramek, Legia słabo w obronie a więc Dinamo powinno ukłuć, ale Legia też może coś strzelić z racji tego że w składzie jest ktoś taki jak Emreli czy Luquinhas

Typy:

Dinamo over 1,5 gola: 2,00
Over 2,5 gola w meczu : 2,32
Dinamo wygra: 1,70

Bukmacher: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Dlaczego każdy wypowiada się na temat meczu Legii w kontekście meczu z Tallinem?
Dlaczego nikt nie wziął pod uwagę tego, że Dynamo Zagrzeb strzeliło w poprzedniej rundzie tyle samo goli co Legia Florze Tallin (fakt liga estońska a cypryjska nie ma co porównywać, jednak Lech rok temu udowodnił ile powinno się takim klubom strzelać)?
Dlaczego nikt nie wziął pod uwagę, że mecz z Florą Tallin był meczem "typowym" na wyjeździe Legii z ubiegłego sezonu w Ekstraklasie gdzie grali zazwyczaj na 0:1? Zobaczmy statystykę:
1628067030399.png
Tak - w 6 spotkaniach Legia jako mistrz Polski (!) w ubiegłym sezonie na wyjeździe strzeliła/straciła więcej niż jedną bramkę. Automatycznie przypomniała mi się typowa gra Legii i myślę, że każdemu kto miał "cierpliwość" (a mianowicie zarabiał na underach 3,5 i bardzo dobrze na nich zarobił), tak już wiedział, że Legia nie zapomniała jak się gra w piłkę z ubiegłego sezonu na wyjeździe w Ekstraklasie.

Czy już każdy zapomniał jak każdy wychwalał Legię po meczu z Bodo/Glimt gdzie mieli zostać skazani na pożarcie?
Oraz jeszcze co ciekawe dlaczego każdy zapomniał o warsztacie Czesława Michniewicza gdzie przy jego wynikach w młodzieżowych reprezentacjach można było zobaczyć przy kursach 1.30-4.00-10.00 gdzie Polska U-21 była po prawicy to właśnie remis lub ich wygrana potrafiła być po meczu podświetlona?
Jedynie w tej edycji kwalifikacji LM z "kretesem" różnicą bramek wygrywa drużyna PSV Eindhoven. Reszta różnicą jednej bramki, lub max 2-bramkowe prowadzenie.
Zatem nie rozumiem skąd ten ogromny kult drużyny z Chorwacji? Bo polskie drużyny są be? Szczerze wątpię abym dzisiaj się przekonał, ponieważ Legia w Ekstraklasie w tamtym sezonie udowodniła, że na wyjeździe potrafi grać bardzo pasywnie. Moim zdaniem poziom w Ekstraklasie na tle Europy się podnosi co udowodnił już ranking gdzie wyniki są lepsze niż z sezonów 2017-2020 i do tego są 3 drużyny.

Ja nie typuję tego spotkania. Tu wynik może być różny. Spotkania pucharowe rządzą się innymi prawami niż te które obowiązują w lidze w których dominuje stabilność taktyczna. Krótkie "Januszowe" na forum analizy gdzie mówi się o grze w Tallinie (nie wiem co takiego złego pokazała - 2x wygrała) oraz "wypowiedzi Boruca" (czemu się nie wypowiedział po meczu z Bodo, że jest źle?) również nie są dla mnie przekonujące.
Oczywiście nikt tutaj nie bierze pod uwagę, że Dynamo Zagrzeb również miało swoją Florę Tallin w meczu z Valurem gdzie z 3-0 zrobiło im się w chwilę 3-2 i udało im się zatrzymać rozpędzone Valur przez ostatnie minuty?

Zresztą smutne jest to, że na oko bardzo wielu kibiców Legii pochodzi z okolic Warszawy. Oraz ma dużą ilość "antyfanów" w internecie co widać po kasowanych bezsensownych analizach w tym temacie. Mówią o tym statystyki BlaBlaCar, gdzie z Warszawy do Zagrzebia oraz do Tallina nikt nie jechał.
W przeciwieństwie do kibiców z Wrocławia którzy jechali do Parnawy przez ten portal oraz jedna osoba z Częstochowy. A ludności jest zdecydowanie mniej w porównaniu do Warszawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
typer36 456

typer36

Użytkownik
Doceniam fakt, że chcesz podyskutować ale z całym dla Ciebie szacunkiem krzyczysz trochę niepotrzebnie.

Warsztat Czesława Michniewicza? Ok widać że jest to trener zadaniowy, zajarany na punkcie taktyki o czym sam mówi i o czym można poczytać, ale jako całokształt to ten warsztat jeszcze nie jest zweryfikowany. Małe sukcesy z Lechem i Zagłębiem (dostał zbudowany zespół) w zamierzchłych czasach i dopiero przygoda z u21. Narazie z Legią idzie nawet dobrze, ale za wcześnie na hurraoptymizm.

Osobiście kultu Dinama nie widzę, po prostu rok w rok ta drużyna osiąga bardzo dobre wyniki, z nielicznymi wyjątkami. Legia z kolei groźna była częściej na papierze niż na boisku, szczególnie po przygodzie z Ligą Mistrzów.

Po co ta wstawka o kibicach z okolic Warszawy? Nawet jeśli tak jest, to jakie to ma znaczenie? Nie znam środowiska kibicowskiego Warszawy, ale myślę że gro kibiców szczególnie tych stadionowych pochodzi z Pragi, Bielan, Bemowa, Bródna, Ursynowa, może Śródmieścia..

Rozpędzony Valur? Serio? Koniecznie do obejrzenia powtórki meczów

Żeby stwierdzić że liga podnosi poziom, to by się przydało poprawić ranking, a ten niestety z przypadku się nie bierze. Na taką teorię narazie brak argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
P 0

pavlinho

Gość
Dinamo - Legia over 3.5 kartek
Ferencvarosi - Slavia over 8.5 rożnych

Betclic # 2.34 # 600.00 # 1235.52

Mecz numer jeden sędziuje Lahoz, jestem zdziwiony tak niską linią. Owszem, zdarzają się mecze, że Hiszpan nie wyciąga kartek ale to raczej przy okazji finałów/półfinałów. Tutaj to sama Legia pokryć może tą linię przeszkadzając drużynie Dinama. Legia wychodząc z kontrą też może być brutalnie zatrzymana i cyk karteczka.

Mecz numer dwa, to wystarczy popatrzyć ile kornerów jest w meczach tych drużyn, liczby 14,13,12 to norma. 9 rożnych to i sama Slavia może nabić jeśli Zalgiris nabił 10. W totalbecie za ten dubel jest 1.89 tak więc różnica spora.

I bez analizy bo nie mam czasu.

Dinamo + over 1.5 Ferencvarosi-Slavia też w betclicu za 600 do wyjecia 1246 i Dinamo handicap -1.5 po kursie 3.00 w betclic za 384 do wyjecia 1014.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa
Typ: Dinamo Zagrzeb over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.82
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Gram ten typ glownie ze wzgledu na osobe arbitra, ktorym bedzie Antonio Mateu Lahoz, ktory powinien byc wyglodnialy po ponad miesiecznej przerwie od wkladania reki do kieszonki i wyciagania karteczek. Teren tez bardzo goracy bo wiadomo jakie klimaty panuja w Chorwacji. Gospodarze sa zobligowani do zrobienia dobrego wyniku u siebie i to po ich stronie bedzie presja. Linia niska, kurs wysoki wiec mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
W TVP Sport nabijają się Żewłakow z Węgrzynem i prowadzącym studio ze stadionu Dinama Z. Ciekaw jestem co powiedzą jak Legia przyjedzie na tarczy...Pewnie nie powiedzą że tym większy wstyd przegrać kimś kto gra na wiejskim stadionie...;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A co ma to do rzeczy, stadion bramki nie strzeli, najważniejsi są piłkarze, kto jak gra, nawet najlepszy na świecie stadion nie zagwarantuje tej drużynie zwycięstwa,Pan Żewłakow może i piłkarzem był niezłym, ale ekspertem, komentatorem jest on przeciętnym...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Dlatego piszę o tym...Żewłakow taki sam profesjonalista w studio jakim był na boisku...
Hitem było jak pseudo nie wiem jak go nazwac: komentator, ekspert jak oni sami o sobie mówią Gikiewicz, który na antenie używa słowa "sprzęt" i mówi , że kibice L zostali zaatakowani przez kibiców gospodarzy "ze sprzętem". Czy on nie jest odklejony? Kogo normalnego to interesuje to po pierwsze, a po drugie nie powinien w ogóle o tym mówić. No dekiel. Skąd oni ich biorą. W ogóle jak on się wypowiada i ten głos chrypiący. Dramat.
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dinamo-Legia vs crvena-sheriff
Każdy wie o co walczy i z kim może pograć i każdy ma nadzieje, ze trafi na „najsłabsza” ekipę.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
Ja lubię Węgrzyna , ma głos do komentowania plus dobrze gada.
Post automatycznie złączony:

Dinamo-Legia vs crvena-sheriff
Każdy wie o co walczy i z kim może pograć i każdy ma nadzieje, ze trafi na „najsłabsza” ekipę.
Naprawdę się zdziwię jak Dinamo I Crvena się razem nie spotkają. Jedynie loteryjne karne daja nadzieję przeciwnikom. Oni nie mają argumentów piłkarskich, ale w sporcie niespodzianki są i taki farciarz Muci walnie z dystansu np 2x I załatwi sprawę. Kto wie. Zobaczymy we wtorek
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
Większość tych gości w studio zwłaszcza TVP 1 i TVP Sport to piłkarze obecni lub byli. Ciężko wymagać od nich czegokolwiek. Tak na prawdę z byłych piłkarzy w roli komentatora Sprawdził się Juskowiak cz Węgrzyn ale ten pierwszy był nie tylko dobrym piłkarzem ale i inteligentnym , Węgrzyn natomiast prócz fachowej wiedzy z boiska ujął mnie tym ciągłym uśmiechem podczas komentowania . Ci dwaj sprawdzili się bez dwóch zdań.
Piotrek Nowak i Janusz Michalik też klasa sama w sobie i zatrudnienie ich jako ekspertów w studio to był bardzo dobry pomysł. No ale goście grali w piłkę na niezłym poziomie i to widać potem podczas debaty i komentowania. Ciekawi ludzie.
Serio Nowak czy Michalik to fachowi goście? Jeden jak i chyba drugi siedzi w Ameryce bo nikt ich nawet w ekstraklapie nie chciał zatrudnić...
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
O i dobrze że w USA siedzą...Co ty porownujesz wiejską ekstraklape o poziomie ligi buraczanej z pracą w MLS lub takiej stacji jak ESPN..jeśli ci coś w ogóle mówią te skróty?...:oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom