>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. Runda kwalifikacji LM [3 - 4.08.2021]

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb dominuje swoich rywali u siebie. Wygrali z Omonią, wcześniej z Valur. Wynik 3-2 nie oddaje przebiegu tamtego meczu, zamiast wykorzystać karnego i rozbić rywali Chorwaci stracili w końcówce meczu dwa gole. Drużyny lepsze od Legii przegrywały na tym terenie - Tottenham, CSKA Moskwa czy Krasnodar. Dla mnie Dinamo Zagrzeb może powtórzyć wynik Hajduk - Legia sprzed kilkunastu lat.
Kurs na wygraną gospodarzy powinien wynosić 1,5 a nie 1,7. Dinamo wygra ten mecz.
Z pozostałych meczów dubel PSV + Partizan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Nadszedł czas na debiut mój w tym dziale.
Ja kursy biorę z fortuny

Pierwszy typ: Awans PSV(1.30)
Kapitalna forma Holendrów na starcie tego sezonu.
Dwie dominujące wygrane nad Galatasaray.
U siebie 5:1 i 1:2 na wyjeździe.
Bardzo fajnie i mądrze ta ekipa gra.
Dobrze operują piłką, grają fajny ofensywny futbol, dobrze zgrany zespół.
Duet Zahavi i za jego plecami Gotze to zabójcza mieszanka.
Ich rywalem będzie wice-mistrz Danii Fc Midtjylland, który uporał się z podupadłym przez ostatnie sezony w Europie szkockim Celticiem, ale miewali tam Duńczycy problemy w swojej grze jak np dogrywka u siebie, przez co idę w awans Holendrów, sprawa dwumeczu powinna być załatwiona po 1 meczu w Eindhoven.

Drugi typ: Awans Crveny Zvezdy Belgrad(1.22)

Tutaj sprawa prosta Crvena posiada bardziej wartościowy, doświadczony zespół, pokazali siłę w drugim meczu z Kairatem gdzie wygrali aż 5:0.
Pierwszy mecz owszem przegrany ale był to ciężki wyjazd do dalekiego Kazachstanu.
Serbowie grają fajny ofensywny futbol do tego gorący charakter i znany na całym świecie gorący bałkański doping.
A ich rywalem będzie Sherif Tiraspol.
Dużo słabszy zespół kadrowo.
Pierwszy mecz w Belgradzie i uważam, że Crvena wywalczy sobie taka zaliczkę by na spokojnie pojechać na rewanż.

Trzeci typ: Awans Dinama Zagrzeb(1.40)

Dinamo widać, że z meczu na mecz grają coraz lepiej, wygrywają te mecze.
Legia niby też wygrywa ale dla mnie ich gra pozostawia wiele do życzenia, ten skład co roku jakiś szrot zaa granicy ściągają do tego styl gry z słabszymi rywalami męczarnie z drużynami pokroju Bodo czy Flory.
Uważam przez to że Dinamo, które naszpikowane jeat gwiazdami i reprezentantami Chorwacji, cenionymi na rynku europejskim powinno z tej pary przejść dalej.
Pierwszy mecz w Zagrzebiu, gdzie z Dinamem przegrywaly znane europejskie marki np Tottenham w zeszłym sezonie.
W tym meczu Legia zostanie zepchnięta do defensywny a tam wiemy jak to wygląda( słabo).
Ofensywa i wymienność pozycji będzie gwoździem do trumny Legii.
Dinamo powinno tu pokazać Legii ich miejsce i awansować dalej.

Tyle z meczy LM
Zaraz napisze co sądzę o meczach Śląska i Rakowa w dziale Ligi Konferencji.
 
kamasutra10 575,7K

kamasutra10

Typer
Kolega poszedł w kierunku kursów na awans , niestety bardzo niskich i nieopłacalnych ja spróbuję coś złapać na pierwszych spotkaniach...


Malmo - Rangers 2 @ 2.10 STS

Malmo jako wicelider ligi szwedzkiej w trakcie ligowego sezonu po dwóch rundach wcześniejszych LM podejmuje zdecydowanie najmocniejszego przeciwnika jak do tej pory. Rangers w porównaniu z Rygą czy HJK to dużo bardziej wymagający rywal będący dla mnie faworytem w tym dwumeczu. Szkoci dopiero rozpoczęli ligowy sezon w ub. weekend gromiąc w domu słaby Livingston 3:0 , ale absolutnie ten teoretyczny brak ogrania nie oznacza słabości. Jest to na tyle doświadczony zespół by być w pełni przygotowany do tej potyczki. Uważam że mają Szkoci dużo lepszą ekipę , lepszych graczy i prezentują wyższy poziom piłkarski co powinno się uwidocznić już w pierwszym spotkaniu. Sądzę że ograją Rangersi przeciwnika już w Malmo , nie będą kalkulować a w rewanżu dopełnią tylko formalności.


Sparta P. - Monaco BTTS/+2.5 @ 2.23 STS


Sparta po wyeliminowaniu Rapidu W. w poprzedniej rundzie trafia na czołową ekipę Lique 1 i nie jest w tym dwumeczu dla mnie bez szans. Tym bardziej uważam że na własnym boisku może postarać się o korzystny wynik , nawet wygraną. Sądzę jednak że bezpieczniejszym betem będzie zagranie w tym meczu na bramki strzelone przez obie ekipy. Monaco rozpoczyna walkę o LM tym spotkaniem , na lokalnym podwórku też jeszcze nie wznowiło rozgrywek ale to na tyle mocna drużyna że może bez problemu coś ustrzelić w Pradze . Według bukmachera jest nawet faworytem do wygranej w tym spotkaniu z czym do końca się nie zgadzam. Uważam że będzie to zacięty pojedynek z bramkami z obu stron a Sparta tanio skóry nie sprzeda.


Genk - Shakthar D. BTTS @ 1.73 STS


Obydwie drużyny rozpoczynają walkę o fazę grupową LM tym dwumeczem. Gospodarze mając chyba w głowie już dzisiejsze spotkanie , w weekend ulegli na własnym boisku Ostendzie 3:4 choć wygrywali 2 :0. Bez wątpienia czeka drużynę belgijską ciężkie zadanie już w domowej rozgrywce. Rywal bardzo trudny grywający w miarę systematycznie w fazie grupowej więc posiadający i doświadczenie i potencjał. Będą Ukraińcy dla mnie faworytem do awansu , a i w tym meczu zapewne pokarzą na co ich stać. Myślę że zobaczymy gole z obu stron w tej konfrontacji a wynik spotkania pozostawiam sprawą otwartą.


PSV - Midtjylland / PSV - hc 1.5 1 @ 2.05 STS



Zdecydowanym faworytem do przekonującej wygranej w tym spotkaniu jest dla mnie ekipa holenderska. PSV gładko uporało się w poprzedniej rundzie z Galatasaray wygrywając dwukrotnie ( 5:1 ;1:2) i raczej nie powinno mieć najmniejszych problemów w dzisiejszym meczu jak i ogólnym awansie. Duńczycy zremisowali dwa razy z Celtic G. 1:1 strzelając decydującą bramkę na 2:1 w rewanżowym domowym spotkaniu w dogrywce. Dzisiaj rywal dużo bardziej wymagający i grający na własnych śmieciach. Nie sądzę by Midtjylland było w stanie przeciwstawić się na tyle mocno by wywieź korzystny wynik z Eindhoven. Liczę na wygraną gospodarzy minimum dwoma golami.


CFR Cluj - Young Boys BTTS/+2.5 @ 2.49 STS


Tę parę uważam za dosyć wyrównaną. Nie podejmę się wytypowania ani wyniku tego spotkania ani drużyny awansującej do następnej rundy. Natomiast sądzę że zobaczymy bramki z obu stron w tej konfrontacji. Szwajcarzy w poprzedniej rundzie mieli za rywala Slovan B. wygrywając w domu 3:2 co przesądziło o awansie po pierwszym bezbramkowym spotkaniu w Bratysławie. Rumuni z kolei ograli dwukrotnie drużynę z Gibraltaru dając sobie jednak strzelić gola w meczu wyjazdowym (1:2) co nie świadczy zbyt dobrze o nich. Myślę że dzisiaj muszą Rumuni zagrać odważnie i próbować wygrać ten mecz przed bardzo trudnym rewanżem. Szwajcarzy przyzwyczaili nas do tego że sporo strzelają i tracą. W związku z tym sądzę że zobaczymy gole z obu stron.


Olympiakos - Ludogorets Olympiakos / -3.5 @ 2.23 STS


Grecy którzy nie są overową ekipą pokonali w poprzedniej rundzie dwukrotnie skromnie po 1:0 azerskie Nefci Baku i choć może nie imponowali skutecznością to jednak pewnie awansowali . Sądzę że podobnie będzie i tym razem. Przeciwnik zbliżony poziomem do poprzedniego rywala i nie powinien wyrządzić szkody Grekom w Pireusie. Myslę że skupi się Olympiakos na uważnej grze w defensywie i zechce zagrać na zero w tyłach strzelając jedną lub dwie bramki przed spotkaniem rewanżowym. Są Grecy dla mnie faworytem i do wygranej w tym spotkaniu jak i do awansu. Gradu bramek w tej konfrontacji nie przewiduję.


Crvena Zvezda - Sherif Tiraspol Crvena Z. -hc 1.5 1 @ 1.99 STS



Crvena Zvezda po dość nieoczekiwanej porażce w pierwszym wyjazdowym spotkaniu poprzedniej rundy z kazachskim Kairatem Ałmaty 1:2 w rewanżu rozbiła rywala 5:0. Myślę że scenariusz dzisiejszej potyczki może być podobny , a więc zechcą Serbowie zapewnić sobie awans już w tym pierwszym domowym meczu by nie musieć się specjalnie sprężać w rewanżu na nie do końca przyjaznym terenie. Myślę że ekipa z Mołdawii jeśli ma powalczyć o korzystny wynik to jedynie w domu. W Belgradzie nie daję gościom większych szans na dobry wynik typu remis. Reasumując oczekuję wyrażnej wygranej drużyny serbskiej.


Ferencvaros - Slavia P. BTTS / +2.5 @ 2.50 STS


W tym spotkaniu widzę overowy wynik i bramki z obu stron. Gospodarze na pewno wiedzą że mażąc o awansie muszą wygrać ten mecz za wszelką cenę. Goście udowodnili już w poprzednim sezonie że są dobrą skuteczną ekipą na arenie międzynarodowej , w tej parze bardziej doświadczoną i będącą faworytem do awansu. Takie połączenie powinno dać gole z obu stron. Ciężko wytypować wynik tej potyczki , natomiast stać obie drużyny na strzelanie bramek i myślę że tych akurat w tym meczu nie braknie.



Dinamo Z. - Legia Dinamo Z. -hc 1.5 1 @ 2.80 STS



Spotkanie które najbardziej interesuje polskich fanów. Niestety ja nie daję większych szans po tym co widziałem w wykonaniu Legii wcześniej na awans do następnej rundy. Uważam Dinamo za drużynę dużo lepszą , bardziej doświadczoną i powinna to udowodnić w pierwszym domowym meczu. Myślę że wygra Dinamo to spotkanie dwoma , trzema bramkami jadąc na rewanż do Warszawy w miarę spokojne o następną rundę.






 
Otrzymane punkty reputacji: +183
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
PSV - Midtjylland

Gospodarze bardzo skuteczni w ofensywie. Dobry okres przygotowawczy i jeszcze lepsza gra w II rundzie eliminacji z Galatasaray. MIdtjylland ledwo awansował z Celticiem, który wyraźnie jest pod formą. W dodatku z MIdtjylland wyleciało 3 graczy podstawowego składu z powodu zakażenia COVID. Dosyć ważni gracze (Sisto, Dalsgaard, Madsen). Uważam, że zobaczymy przynjamniej dwubramkowe zwycięstwo drużyny gospodarzy.

PSV -1 @ 1.77 fortuna ✅


Crvena Zvezda - Sheriff Tiraspol


Serbowie po dość słabym wejściu w sezon wrócili już na dobre tory. Goście notują serie zwycięstw, jednak przeciwnicy nie byli zbyt wymagający. Jak zawsze Crvena u siebie na swoim stadionie gra znacznie lepiej. Tworzą mnóstwo sytuacji, a strzelają i asystują rózni gracze w zespole. Myślę, że po takim rozgromieniu mistrza Kazachstanu, z mistrzem Mołdawii powinni zanotować zwycięstwo. W rewanżu może być już różnie.

Crvena Zvezda @ 1.38 fortuna ❌


Olympiakos - Ludogorets


Drużyna z Pireusu rozegrała aż 7 sparingów po czym skromnie 2x pokonała mistrza Azerbejdżanu. Ludogorets od początku sezonu spisuje się dobrze. Mieli co prawda dosyć łatwych przeciwników w eliminacjach. Tym razem rywal jest o wiele bardziej doświadczony. Olympiakos często kwalifikuje się do grupy LM, a jeśli juz odpada to w rundzie play-off i grają w LE. Bardzo twarda obrona. Pomocnicy: Valbuena, Masouras i Camara gwarantują jakość w rozgrywaniu piłki. Może trochę gorzej z wykończeniem, ale taki już mają styl. Jestem wysoce pewny że Grecy wypracują tutaj sobie jednobramkową zaliczkę.

Olympiakos @ 1.70 fortuna ❌
 
Ostatnia edycja:
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Też dodam coś od siebie, w poprzednim tygodniu Liga Mistrzów praktycznie idealnie siadła.

PSV vs Midtyjlland- faworyt jest tylko jeden i są nim oczywiście gospodarze. Drużyna z Eindhoven przejechała się po Galatasaray. PSV ma naprawdę dużą jakość w zespole (Zahavi oraz Goetze to zawodnicy, którzy są gwarantami jakości), a Duńczycy nie dysponują jakimś firepowerem. Goście w meczu z Celticiem nie wyróżniali się za bardzo, a pamiętajmy, że to nie jest już ten Celtic co wiele lat w tył. Drużyny grają ofensywny futbol, ale Holendrzy zdecydowanie znacznie większy potencjał zarówno w ofensywie i defensywie. Midtyjlland również ma problemy z covidem, także będzie osłabiony dodatkowo.
Typy:
PSV (-1,5) - 1,77
PSV wygra obie połowy - 2,65
PSV over 2,5 gola- 2,20
Zahavi gol- 2,00

Crvena Zvezda vs Sheriff- Red Star jak w pojedynku wyżej jest zdecydowanie lepszą drużyną od swoich przeciwników. Jak pisałem w poście w poprzedniej rundzie, Zvezda u siebie to zupełnie inna drużyna, niesiona dopingiem fanatycznych kibiców. Uważam, że Sheriff jest na podobnym poziomie do Kairatu, wszyscy pamiętamy mecz z Legią więc nie można zlekceważyć mistrza Mołdawii. Na początku były jakieś tarcia w drużynie z Belgradu, jednak zostały one w dużym stopniu zażegnane. Faworyt w tym meczu może być tylko jeden.
Typy:
Crvena Zvezda win- 1,38 (do dubla)
Crvena Zvezda (-1,5)- 2,02
dodatkowo: Crvena Zvezda wygra obie połowy- 3.1
Więcej typów zdecydowanie na Ligę Konferencji się zapowiada, ale jeszcze mało kursów, pozdrawiam! (wszystkie kursy Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
PSV - Midtjylland

Typ: 1/nie (mecz/obie strzelą) Kurs: 2.16

fortuna

Z tego co czytam to ekipa z Danii dziś ma sporo problemów ze składem. Covid i kontuzje powodują dosyć spore osłabienia tak więc dziś próbuje takie coś. Dla Midtjylland najlepiej będzie skupić się na obronie aby wywalczyć najbardziej korzystny dla siebie wynik a czy im się to uda to zobaczymy

Wynik: 3:0
 
Ostatnia edycja:
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol

W pierwszym meczu kwalifikacji w etapie decydującym o awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów zagrają Cvrena Zvezda Belgrad z Szerifferm Tiraspol. Prognozuję, że drużna gospodarzy zdobędzie przynajmniej dwa gole. Obydwa zespoły bez większych problemów przebrnęły poprzednie rundy. Uważam, że zespół mistrza Mołdawii prezentuje podobny poziom jak poprzedni rywal Crveny zdobywca mistrzostwa Kazachstanu Kairat Alamaty, którego to ekipa z Belgradu pokonała 5-0 na własnym stadionie. Wiemy, jak ciężko gra się zespołom przyjezdnym na Bałkanach, gdzie kibice są dwunastym zawodnikiem swojego zespołu. Spodziewam się, że piłkarze Crveny, będą, chcieli, rozstrzygnąć sprawę awansu w meczu u siebie dlatego strzelenie dwóch goli nie powinno być dla nich problemem.

Cvrena Zvezda Belgrad + 1.5 gola Kurs: 1.51
Cvrena Zvezda Belgrad + 2.5 gola Kurs: 2.57
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol 2/1 kurs: 29 buk: Fortuna ❌ (no było blisko łamaka, ale chyba umówili się jednak inaczej :) )
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol kurs: 9,60 buk: Fortuna ❌

Czy wy nie wiecie co robiła Cvrena od lat ???? ;) Gra zespół z Serbii z zespołem z Mołdawii - ten sam język i pismo. Jak tu nie będzie kombinowania to się bardzo zdziwię.... ;) 2 scenariusze jak dla mnie - albo łamak bo w końcu grają u siebie więc wstyd przegrać albo przegrają i odbiją sobie w następnym meczu na wyjeździe... Śmieszne, że na forum ludzie doszukują się teorii spiskowych w szczepionkach, finale LM lub finale Euro, a nie tam gdzie potrzeba... Nie mówię, że typ na pewno wejdzie bo oczywiście nie mam żadnych informacji na ten temat, ale gram to na czuja. Oczywiście nawet nie ma co analizować czynników sportowych przy takim założeniu. Pamiętajmy, że ten mecz nie przesądza o awansie lub jego braku.
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol 2/1 kurs: 29 buk: Fortuna
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol kurs: 9,60 buk: Fortuna

Czy wy nie wiecie co robiła Cvrena od lat ???? ;) Gra zespół z Serbii z zespołem z Mołdawii - ten sam język i pismo. Jak tu nie będzie kombinowania to się bardzo zdziwię.... ;) 2 scenariusze jak dla mnie - albo łamak bo w końcu grają u siebie więc wstyd przegrać albo przegrają i odbiją sobie w następnym meczu na wyjeździe... Śmieszne, że na forum ludzie doszukują się teorii spiskowych w szczepionkach, finale LM lub finale Euro, a nie tam gdzie potrzeba... Nie mówię, że typ na pewno wejdzie bo oczywiście nie mam żadnych informacji na ten temat, ale gram to na czuja. Oczywiście nawet nie ma co analizować czynników sportowych przy takim założeniu. Pamiętajmy, że ten mecz nie przesądza o awansie lub jego braku.
To można tez dorzucić w tym meczu crvena wygra ale pierwsza straci gola, jedli przewidujesz dziwny przebieg meczu. Widze w skybet kurs 11 na to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
przeciez to mega wazny mecz dla obu druzyn, teorie spiskowe mozna wsadzic,, wiadomo gdzie
Moldawianie wiedza gdzie moga zarobic i kiedy, szukanie na sile wała to juz lekki kabaret.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol 2/1 kurs: 29 buk: Fortuna
Cvrena Zvezda Belgrad - Szeriff Tiraspol kurs: 9,60 buk: Fortuna

Czy wy nie wiecie co robiła Cvrena od lat ???? ;) Gra zespół z Serbii z zespołem z Mołdawii - ten sam język i pismo. Jak tu nie będzie kombinowania to się bardzo zdziwię.... ;) 2 scenariusze jak dla mnie - albo łamak bo w końcu grają u siebie więc wstyd przegrać albo przegrają i odbiją sobie w następnym meczu na wyjeździe... Śmieszne, że na forum ludzie doszukują się teorii spiskowych w szczepionkach, finale LM lub finale Euro, a nie tam gdzie potrzeba... Nie mówię, że typ na pewno wejdzie bo oczywiście nie mam żadnych informacji na ten temat, ale gram to na czuja. Oczywiście nawet nie ma co analizować czynników sportowych przy takim założeniu. Pamiętajmy, że ten mecz nie przesądza o awansie lub jego braku.
inny jezyk i inne pismo... i nie ludzie a rondani doszukuja sie teorii spiskowych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +283
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Genk – Szachtar
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spora masowka na bramki w tym spotkaniu co jest zrozumiałe patrząc na dyspozycję strzelecka obu drużyn, ja jednak podejdę do tego meczu w inny sposób. Linie jaka wybralem na ten mecz, jest bezpieczna i w mojej ocenie tu nie będzie wielu goli. Genk ma spore problemy w formacji defensywnej, przez co tracą dużo goli a dziś rywal który lubi ofensywna grę. Uwazam że zespół z Belgii znając siłę ofensywna swojego rywala nie będzie forsował gry żeby nie nadziać się na jakiś niebezpieczny atak skutkujący utratą bramki. Oba zespoły zagrały 2 mecze ligowe i atmosfera zupełnie inna, gospodarze nie najlepiej zaczęli sezon, 1 pkt po 2 kolejkach i 5 straconych bramek. Goście komplet punktow, bilans bramkowy 5:1. Spodziewam się bardziej zachowawczego spotkania, zwłaszcza ze strony gospdoarzy, boisko zweryfikuje czy byl to prawidłowy tok myślenia.
 
Ostatnia edycja:
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
przeciez to mega wazny mecz dla obu druzyn, teorie spiskowe mozna wsadzic,, wiadomo gdzie
Moldawianie wiedza gdzie moga zarobic i kiedy, szukanie na sile wała to juz lekki kabaret.
Gdzie Mołdawianie mogą zarobić? Najbiedniejszy kraj świata? Jak u bukmacherów są od razu wycofywane w tej lidze tak jak i w Albańskiej podejrzane mecze?
Pomiędzy ligą serbską/mołdawską a LM gdzie rynek jest znacznie bogatszy korupcja jest możliwa.
A druga sprawa to taka to czy Sheriff Tiraspol wyobraża sobie w jakimś stopniu grę w LM?
Dla nich gra w LKE to już jest osiągnięcie na które mogą sobie pozwolić.
Gdyby nie fakt, że mogą trafić na Dynamo Zagrzeb albo Legię w 4 rundzie LM tylko na silniejszego rywala tak byłbym przekonany, że może tutaj coś być.
Zresztą ja uważam, że Crvena - Kajrat Ałmaty (5:0) był sprzedany. Pierwszy mecz też był podejrzany.

Przypomnijmy sobie pięknie sprzedane spotkanie w Serbii:
Te protesty przy karnym dla Radnickiego, ta piękna druga bramka oraz okrzyki kibiców którzy wiedzieli po pierwszej strzelonej bramki przez Proleter, że to będzie ustawiony mecz. Zresztą kursy były zawieszane i były nawet kursy 1.25 na Radnicki przy 1:1. Jakby Real Madryt przyjechał.
Chętnie obejrzałbym jeszcze raz ten mecz na żywo. Pamiętam jak sędzia doliczył dwie minuty i bramkarz drużyny gospodarzy gdzie przegrywali 1:2 pokazywał spokojnie drużynie aby się nie spieszyła... hahaha :D

Zresztą tutaj Crvena też sobie ustawiała mecz w LM: https://www.rp.pl/Pilka-nozna/18101...erow-na-zwyciestwo-piecioma-bramkami-PSG.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Jaki etap awansu do fazy grupowej, jedna runda przecież jeszcze będzie...
Dzięki za zwrócenie uwagi rozpędziłem się trochę z tym awansem do fazy grupowej. Widzę, że użytkownicy forum, doszukują się insidera w meczu Crveny z Sheriffem. Wydaję mi się, że jeśli chodzi, o ustawinie czegoś w tym spotkaniu to mogą być to gole, bardzo możliwy jest ich grad.

powyżej 5.5 gola 11.50 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Gdzie Mołdawianie mogą zarobić? Najbiedniejszy kraj świata? Jak u bukmacherów są od razu wycofywane w tej lidze tak jak i w Albańskiej podejrzane mecze?
Pomiędzy ligą serbską/mołdawską a LM gdzie rynek jest znacznie bogatszy korupcja jest możliwa.
A druga sprawa to taka to czy Sheriff Tiraspol wyobraża sobie w jakimś stopniu grę w LM?
Dla nich gra w LKE to już jest osiągnięcie na które mogą sobie pozwolić.
Gdyby nie fakt, że mogą trafić na Dynamo Zagrzeb albo Legię w 4 rundzie LM tylko na silniejszego rywala tak byłbym przekonany, że może tutaj coś być.
Zresztą ja uważam, że Crvena - Kajrat Ałmaty (5:0) był sprzedany. Pierwszy mecz też był podejrzany.

Przypomnijmy sobie pięknie sprzedane spotkanie w Serbii:
Te protesty przy karnym dla Radnickiego, ta piękna druga bramka oraz okrzyki kibiców którzy wiedzieli po pierwszej strzelonej bramki przez Proleter, że to będzie ustawiony mecz. Zresztą kursy były zawieszane i były nawet kursy 1.25 na Radnicki przy 1:1. Jakby Real Madryt przyjechał.
Chętnie obejrzałbym jeszcze raz ten mecz na żywo. Pamiętam jak sędzia doliczył dwie minuty i bramkarz drużyny gospodarzy gdzie przegrywali 1:2 pokazywał spokojnie drużynie aby się nie spieszyła... hahaha :D

Zresztą tutaj Crvena też sobie ustawiała mecz w LM: https://www.rp.pl/Pilka-nozna/18101...erow-na-zwyciestwo-piecioma-bramkami-PSG.html

a co ich interesuja europejskie gowniane buki gdzie nic nie da sie wlozyc?
Kazdy jeden wal idzie w tej lidze na rynku azjatyckim albo gieldzie gdzie da sie upchac kase, nic innego ich nie interesuje
Wiekszosc meczy jest w azji jak i na gieldzie.
W sumie juz byly tam rozne afery i nikt nie bedzie ryzykowal w lidze mistrzow gdzie widac od razu jak jest upychana kasa
Glupi nie sa i wiedza jak robic by zarobic.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 kurs 10.jpg

Czy Legia Warszawa jest w stanie powalczyć w Chorwacji z Dinamem Zagrzeb? Wierzymy, że tak! I przygotowaliśmy spcjalny, wystrzelony kurs na wygraną mistrzów Polski! Już teraz możesz postawić na zwycięstwo legionistów po wysokim kursie - 10.0!
1. Postaw kupon
2. Czas trwania
  • Od 3.08, godziny 12:00 do 4.08, godziny 20:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
946x196 v2.png
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
inny jezyk i inne pismo... i nie ludzie a rondani doszukuja sie teorii spiskowych ;)
Wiesz co może zacznij w większej ilości podawać jakiekolwiek typy zamiast ciągle krytykować. Bo na Euro też podałeś jeden typ za to polemika głównie ze mną na strony... Co do argumentu masz tylko częściowo rację bo w Mołdawii język rosyjski jest bardzo popularny i wiele osób go zna... Generalnie bałkańskie klimaty mamy: Serbia vs Mołdawia więc co najmniej należy wziąć pod uwagę fakt, że różnie może tu być, a nie patrzyć wyłącznie sportowo i grać na faworyta jak wszyscy podawali zanim ja podałem swój typ. Wnoś na forum coś pozytywnego np. trafione typy... ;) zamiast ciągła dyskusja w każdym temacie... Pozdro..
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiesz co może zacznij w większej ilości podawać jakiekolwiek typy zamiast ciągle krytykować. Bo na Euro też podałeś jeden typ za to polemika głównie ze mną na strony... Co do argumentu masz tylko częściowo rację bo w Mołdawii język rosyjski jest bardzo popularny i wiele osób go zna... Generalnie bałkańskie klimaty mamy: Serbia vs Mołdawia więc co najmniej należy wziąć pod uwagę fakt, że różnie może tu być, a nie patrzyć wyłącznie sportowo i grać na faworyta jak wszyscy podawali zanim ja podałem swój typ. Wnoś na forum coś pozytywnego np. trafione typy... ;) zamiast ciągła dyskusja w każdym temacie... Pozdro..
przeciez Moldawia lezy miedzy Rumunia i Ukraina.. Nie krytukuje po prostu napisales nieprawde... to co ludzie maja wierzyc, ze w Moldawii pisze sie cyrylica i mowi po serbski? A potem co?
Nie mowi sie tam po rosyjsku a po rumunsku... ktory jest oficjalnym jezykiem... po rosyjsku to sie mowi na wschodzie przy granicy z Ukraina... i nie jest to dla nich naturalny jezyk a wynik tego, ze wchodzili w sklad ZSRR... z tych samych powodow na Ukrainie mowi sie po rosyjsku i na Bialorusi... I nie pisze sie Cyrylica a alfabetem lacinskim... no i blizej im do Rumunii gdzie pare lat temu za polaczeniem obu krajow opowowiedzialo sie juz ponad 40% Moldawian...

Moldawska liga byla w sportsbet, 2 mecze conajmniej na zywo z ostatniej kolejki. Nie wiem kto to jeszcze wystawia, chyba 18bet i jego klony dawaly kiedys. Tak masz racje najlepszy walek to taki kurs, bo najwyzszy kurs jest zawsze na to, ze faworyt straci prowadzenie a nie, ze je odzyska :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom