>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.08-05.08.2013

Status
Zamknięty.
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie -
Legia w lidze patrząc jedynie przez pryzmat wyników gromi rywali,jednak w praktyce było inaczej. Weźmy sobie ostatnie spotkanie z Pogonią,gdzie Szczecinianie mieli na początku 3 doskonałe okazje do zdobycia gola i &quot;Wojskowych&quot; uchronił przed stratą bramki Kuciak. Z Widzewem stracili bramę,a wcześniej klub z Łodzi też miał kilka szans i mógł nawet prowadzić. To dowodzi,że linia obrony dzisiejszych gospodarzy nie jest zbyt mocna,a jedynie bramkarz prezentuje wyborną formę,którą pokazał w meczu z Molde. W obronie Legia dysponuje oprócz Kuciaka : Juniora,który prezentuje się przeciętnie,Brzyskiego,który zastępuje Wawrzyniaka ,przygaszoną gwiazdką Bereszyńskim i drewnianym Jodłowcem. Może &quot;Górale&quot; nie mają fajerwerków w ataku,ale stać ich na zdobycie bramki. O Legi nie będę się już wypowiadał,bo to nie ma sensu,ale należy dodać,że w ekipie gospodarzy nie wystąpi kilku graczy,którzy występowali z Molde,gdyż Urban będzie chciał dać im odpocząć.
Kurs:2,05 Expekt.
Chłopaki mam wielką prośbę.
Mam do wykorzystania mobilny zakład Cash Beck do 40 zł. Minimalny kurs 1,50 .
Co proponujecie? Ja się skłaniam na Śląska,a jak wy myślicie. Dzięki
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Legia Warszawa -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała

Mecz w którym wiele osób na forum wietrzy sensacje że niby mecz może wygrać Podbeskidzie,nie wiem czy jest to możliwe żeby drużyna która od początku sezonu gra padakę mogła wygrać mecz z dobrze grającym mistrzem Polski i to na jego terenie fakt raz im się taka sytuacja udała że wygrali na Łazienkowskiej było to dokładnie dwa lata temu, ale czy taka sytuacja ma się zdarzyć dzisiaj?Cuda się zdarzają w naszej Ekstraklasie ale dzisiaj jest mi w to naprawdę ciężko uwierzyć fakt moga zdobyć pierwszą bramkę ale nie wierze w to aby po 90 minutach wywieźli stad chociażby punkt, tym bardziej że po sezonie z zespołu odszedł ich najlepszy strzelec Robert Demjan a godnego następcy jakoś nie widać. W tym spotkaniu wpadł mi inny ciekawy typ mianowicie taki że Legia zdobędzie dzisiaj gola z rzutu karnego głównym powodem mojego typu jest po pierwsze kurs :grin: no a po drugie to że głównym sędzią w tym spotkaniu będzie Yudai Yamamoto który przyleciał z Japonii na wymianę sędziowska do naszego pięknego kraju ten sam sędzia będzie równiez sędziował towarzyskie spotkanie Polska-Dania. Jest to sędzia który po pierwsze lubi wyciągać kartki, po statystykach widać że w 9 ostatnich meczach średnia kartek wynosi 3 no a po drugie lubi dyktować rzuty karne na wspomniane 9 ostatnich spotkań podyktował aż 6 rzutów karnych!! więc grzechem by było nie spróbować postawić na to że i w tym spotkaniu sędzia wskaże na &quot;wapno&quot; dla &quot;wojskowych&quot; tym bardziej że nie zna naszych etatowych symulantów szczególnie liczę tutaj na dobry występ Koseckiego który wprawdzie zaczyna spotkanie na ławce ale myślę że potem jednak wejdzie i pokaże swoją sztukę pt &quot;upadanie&quot; liczę tutaj również na Sagana który wprawdzie symulantem aż takim nie jest ale kilka karnych już na nim podyktowano (poprostu wie kiedy upaść). Reasumując jak już miałbym coś stawiać w tym spotkaniu to prędzej pokusił bym się o to że zobaczymy rzut karny co jest realne niż stawiać na czysty win Legii po marnym kursie


Mój typ:
Gospodarze zdobedą gola z rzutu karnego- TAK✅✅✅
kurs: 6.0

Unibet

(Weszło idealnie nawet strzelec z obrazka się zgadza :grin ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ze skladu wyglada jakby Jodlowiec byl ustawiony w drugiej lini. Mysle, ze po kursie 10,0 wart postawic na tego chlopaka, ze strzeli bramke. Jodlowiec ma dobre uderzenie z dystansu a i przy stalych fragmentach gry moze byc niebezpieczny.
Jodlowiec to score? Tak @ 10 (betsafe)⛔ mial szanse ale nie trafil, ale potencjal ma ????
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
a się skłaniam na Śląska,a jak wy myślicie.
Czy mówisz o Śląsku, który ma w najbliższy czwartek być może &quot;mecz życia&quot; (zachowując odpowiednie proporcje oczywiście)? ????
choć z tym meczem życia przesadziłem wiem, to jednakże spora szansa jest wyeliminowania solidnego klubu europejskiego - to miałem oczywiście na myśli ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Slask Wroclaw vs Wisla Krakow / Wisla over 1,5 @ 3,7 (betsafe)
Slask Wroclaw vs Wisla Krakow / over 2,5 @ 2,35 (BetVictor)
Slask jak to bywa w zespolach ktore rozgrywaja mecze w eliminacjach do Ligi Europy zagra zapewne w mocno zmienionym skladzie w porownaniu do meczu z Club Brugge. Mysle, ze obrona bedzie sie skladac z Sochy, Pawelca, Kokoszki i Spahicia a ci zawodnicy sa prezentuja sie bardzo przecietnie. Zacznijmy od wychowanka Slaska Sochy. Gra marnie, niepewnie, czesto podlacza sie do atakow i nikt nie asekuruje jego strony w obronie. Pod koniec meczu nie ma juz sil, wyraznie nie ma kondycji na gre przez 90 min w tepie jaki Slask gra. Z drugiej strony obrony Spahic. Nie wiem dlaczego Slask jeszcze trzyma Spahicia w kadrze. Ten zawodnik rowniez niczym sie nie wybija ponad przecietnosc. Czesto traci pilke w srodku pola, pomaga pomocnikowi po swojej stronie, lecz ma kiepskie dosrodkowania i gra mocno atletycznie, przepycha sie, wdaje w niepotrzebne dryblingi, czesto fauluje. Srodek obrony Slaska tez mizernie. Moze tylko Kokoszka cos jeszcze prezentuje ale nawet jemu zdarzaja sie proste bledy. Pawelec zagral dobrze z Brugge ale zazwyczaj tez nie jest w 100% pewny swoich interewencji. Dobrze w bramce gra jedynie Gikiewicz ale i on nie jest w stanie sam wszystkiego obronic. Tak wiec na slaba defensywe Slaska wyjdzie Wisla Krakow. Ogolnie Wisla jest slaba ale ma kilka indywidialnosci. Sarki, Malecki, moze Boguski cos strzeli. Kto wie moze Brozek zagra (choc tego nie wiem) i bedzie chcial sie dobrze zaprezentowac w swoim powrocie do kraju. Gargula nie zagra, ale dla mnie Gargula to przecietny grajek. Wisle gra tylko lige (no i PP pozniej) wiec koncentruje sie na lidze najbardziej dlatego mysle, ze Wislacy beda bardziej zmotywowani do gry w tym meczu. Z powodow &quot;meczu przyjazni&quot; Wislakow beda dopingowac rowniez kibice z Wroclawia wiec atmostera we Wroclawiu Krakowianom nie bedzie przeszkadzac. Mysle, ze Wisla bez problemow moze zdobyc dwie bramki w meczu ze Slaskiem dla ktorego czwartkowy mecz z Club Brugge bedzie najwazniejszy i to na niego chlopaki beda sie koncentrowac. Powodzenia
Kurs na over 2,5 w meczu jest wyjatkowo wysoki. Zarowno Wisla powinna sie dolozyc do koncowego wyniku jak i Slask ktory pomimo slabej obrony ma kim straszyc w ataku. Mysle, ze w 60+ minucie do boju pojda najlepsze strzelby Slaska, Paixao i Mila (choc Mila moze grac juz od samego poczatku). Tak wiec nie do konca rozumiem takie wysokie kursy ale z checia z nich skorzystam ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sarki i Małecki nie wiadomo czy zagrają, w tygodniu Smuda miał do nich jakieś uwagi po meczu z Koroną i miał ich odsunąć.Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy możecie poszukać ale ja bym ze stawką nie szalał w kierunku Wisły, sam chyba postawie coś w kierunku Śląska, może over 1,5 ale to jeszcze do przemyślenia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sarki i Małecki nie wiadomo czy zagrają, w tygodniu Smuda miał do nich jakieś uwagi po meczu z Koroną i miał ich odsunąć.Nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy możecie poszukać ale ja bym ze stawką nie szalał w kierunku Wisły, sam chyba postawie coś w kierunku Śląska, może over 1,5 ale to jeszcze do przemyślenia.
Rzeczywiscie Smuda do Sarkiego mial pretensje w meczu z Korona za slaba postawe i brak zaangazowania wiec niewiadomo czy zagra. Jednak prawda jest taka, ze Wisla nie ma kim grac. Reszta zawodnikow to naprawde sa slabiacy. Jesli nie zagra Malecki i Sarky to kto zagra za nich? Smuda na konferencji prasowej przed meczem powiedzial rowniez, ze na 100% od poczatku spotkania ze Slaskiem zagra Pawel Brozek co jest atutem Krakowian w ataku bo do tej pory mieli jedynie Boguskiego (choc powiedzmy sobie szczerze Brozek w ostatnich miesiacach forma nie grzeszyl :p ) Mam jednak nadzieje, ze skoro dostaje szanse to ja wykorzysta i sie chlopak postara o jakiegos gola.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem co tam Smuda kombinuje ???? Z tego co pamiętam to się wypowiadał że w Lechu grał też bez bocznych.Zawsze z typem można poczekać aż będą podane składy.
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Ja zdecydowałem się puścić taśmę utworzoną z podwójnych szans .
Śląsk - Wisła 1X -1,22
Śląsk wystąpi wprawdzie w osłabionym składzie,jednak i goście mają swoje problemy. Najgorszym jest brak snajpera. Wraca na Reymonta &quot;Brozio&quot;,ale czy zagra w tym spotkaniu i czy jest w chociaż dobrej formie ? Nie wydaje mi się. Do tego,aby napastnik strzelił potrzebne mu dobre podanie,a w &quot;Białej Gwieździe&quot; brakuje dobrych rozgrywających,dodatkowo wypadł Garguła.
Zagłębie - Lech 2X-1,30
Może i &quot;Kolejorz&quot; jest w słabszej formie,ale pamiętajmy ich formę z wyjazdów ubiegłorocznych. Myślę,że Poznaniacy nie wystawią super rezerwowego składu,gdyż Legia ucieka. Gospodarze zaczęli najgorzej jak można co poskutkowało zwolnieniem trenera,a to może wpłynąć na zespół. O ten typ boje się najbardziej,ale Kolejorz jest w stanie wywieźć choćby punkcik.
Górnik - Piast- 1X - 1,25
Wydaje mi się,że Górnicy zaczynają łapać formę i po remisie z Wisłą,który pozostawił niedosyt teraz będzie lepiej. Największym atutem gospodarzy jest obrona,która jest za to przynajmniej na początku sezonu języczkiem uwagi u Gliwiczan . Piast nie ma,także kim straszyć w ataku,a najgroźniejsze powinny być stałe fragmenty gry wykonywane przed Podgórskiego .
Łączny kurs:1,98

Dodatkowo jeszcze postawiłem:
Górnik - Piast - Tylko Jeden zespół strzeli gola -2,15
Tutaj powtórzę,że najgroźniejszy będzie Podgórski wrzucający ze stojącej piłki
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
flpman 292

flpman

Użytkownik
Po mojemu to dziwne sobie te mecze wybrałeś, ani one opłacalne, ani pewne, tym bardziej, w triplu. Grasz przeciwko Wiśle w której zagra Brożek i nie wiesz w jakiej jest formie, a jeżeli jest w dobrej? Smuda mówił, że widać po nim, że nie próżnował do tej pory, czy będzie miał kto mu dogrywać? Za poprzedniej &quot;kadencji&quot; Brożka w Wiśle dobrze rozumiał się z Boguskim, do tego choćby Chrapek, a i Garguła z tego co wiem nie jest definitywnie wykluczony, do tego zapowiedź, że Sarki i Mały na ławce to może być tylko zasłona dymna. Śląsk nie wiadomo w jakim wyjdzie składzie i z jakim nastawieniem, wiadomo dlaczego. Dla mnie przynajmniej dopóki nie zobaczę składów ten mecz to wielki no-bet.
W Zagłębiu nie ma Hapala to i nie wiadomo czego dokładnie można się spodziewać, w Lechu atmosfera może nie być ciekawa, plus możliwe rotacje i gra na pół gwizdka. Ewentualna porażka Górnika z Piastem, który już ma z głowy europejskie puchary też raczej nie powinna być żadną sensacją. Brak BTS moim zdaniem to również nie jest rozsądny typ.
Jak się nie rozmyślisz to życzę powodzenia, ale moim zdaniem nie warto tego grac. Ja z tych spotkań rozważam tylko jakiś typ w meczu Śląsk - Wisła, ale to dopiero po obejrzeniu składów.
 
H 187

h778

Użytkownik
Piast nie ma,także kim straszyć w ataku,a najgroźniejsze powinny być stałe fragmenty gry wykonywane przed Podgórskiego .
Robak, Jurado, Docekal - rzeczywiście, w porównaniu do innych klubów Ekstraklasy straszna bieda. Zastanawiam się, po co ludzie, którzy nie mają najmniejszego pojęcia o tej lidze piszą tu jakieś analizy.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
No i stało się. Hapal wyleciał, mimo zapewnień zarządu, że mają do niego pełne zaufanie. Dla mnie jest to podejście niepoważne, ale mniejsza o to. Skupmy się na poziomie sportowym, a ten nie powala jeśli chodzi o gospodarzy. Ciężko powiedzieć jak zaprezentuje się drużyna Zagłębia po zmianie trenera - wielkich fajerwerków bym się nie spodziewał.
0 punktów pod dwóch kolejkach, jeszcze trochę i Zagłębie będzie walczyć o utrzymanie, chociaż przyznać trzeba, że nie mieli łatwych przeciwników - Piast to bardzo solidna drużyna, co pokazuje wynikami w lidze, Pogoń może szału nie robi, ale z taką Legią (która w Ekstraklasie kosi wszystkich) gdyby skuteczność była lepsza, mogliby coś urwać.
Dzisiaj drużynie Zagłębia przypada najsłabszy rywal w tym sezonie. Lech Poznań w ostatnim czasie gra naprawdę tragicznie. Kolejorz w dwóch spotkaniach ligowych oddał... pięć celnych strzałów. Wątpię żeby po meczu w LE, w tak krótkim czasie znacznie poprawili swoją grę. Na pewno dojdzie do sporych rotacji w składzie, bo póki co priorytetem jest rewanżowy mecz z Żalgrisem Wilno.
Myślę że w Zagłębie Lubin zdobędzie swoje pierwsze punkty w tym sezonie, a Lech po raz kolejny je straci. O zwycięstwo gospodarzy będzie ciężko, nawet z tak słabym Lechem, ale wynik oscylujący w granicach remisu jest jak najbardziej możliwy.
- Zagłębie 1X [1,55] ✅
- Zagłębie DNB [2,25] ---&gt; Zwrot
Udało mi się wychwycić też ciekawy kurs, którym warto pograć moim zdaniem:
- liczba bramek w I połowie over 0,5 [1,48] w Tobecie ⛔
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
No i stało się. Hapal wyleciał, mimo zapewnień zarządu, że mają do niego pełne zaufanie. Dla mnie jest to podejście niepoważne, ale mniejsza o to. Skupmy się na poziomie sportowym, a ten nie powala jeśli chodzi o gospodarzy. Ciężko powiedzieć jak zaprezentuje się drużyna Zagłębia po zmianie trenera - wielkich fajerwerków bym się nie spodziewał.
0 punktów pod dwóch kolejkach, jeszcze trochę i Zagłębie będzie walczyć o utrzymanie, chociaż przyznać trzeba, że nie mieli łatwych przeciwników - Piast to bardzo solidna drużyna, co pokazuje wynikami w lidze, Pogoń może szału nie robi, ale z taką Legią (która w Ekstraklasie kosi wszystkich) gdyby skuteczność była lepsza, mogliby coś urwać.
Dzisiaj drużynie Zagłębia przypada najsłabszy rywal w tym sezonie. Lech Poznań w ostatnim czasie gra naprawdę tragicznie. Kolejorz w dwóch spotkaniach ligowych oddał... pięć celnych strzałów. Wątpię żeby po meczu w LE, w tak krótkim czasie znacznie poprawili swoją grę. Na pewno dojdzie do sporych rotacji w składzie, bo póki co priorytetem jest rewanżowy mecz z Żalgrisem Wilno.
Myślę że w Zagłębie Lubin zdobędzie swoje pierwsze punkty w tym sezonie, a Lech po raz kolejny je straci. O zwycięstwo gospodarzy będzie ciężko, nawet z tak słabym Lechem, ale wynik oscylujący w granicach remisu jest jak najbardziej możliwy.
- Zagłębie 1X [1,55]
- Zagłębie DNB [2,25]
Udało mi się wychwycić też ciekawy kurs, którym warto pograć moim zdaniem:
- liczba bramek w I połowie over 0,5 [1,48] w Tobecie
Zgadzam się z tobą kolego co do typów , ale najlepszym typem w tym meczu wydaje się być typ Zagłebie strzeli po kursach w granicach 1,35-1,4.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: X ✅✅✅ (0:0)
Kurs: 3,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zdania co do tego meczu są bardzo podzielone i wcale się nie dziwię bo jest bardzo dużo nie wiadomych chociażby a propo wyjściowych jedenastek. Do tego forma drużyn jest do końca nie wiadomą. Ja w tym meczu typuję podział punktów a jest ku temu kilka przesłanek.
Po pierwsze wiadomo, że to tzw &quot;mecz przyjaźni&quot;. Dalej mamy zapewne roszady w składzie gospodarzy przed jakże ciężko zapowiadającym się rewanżem LE w Belgi. Oczywiście forma Wisły nie jest zbyt dobra co pokazały pierwsze mecze (odwrotnie proporcjonalnie do punktów, które zespół do tej pory uzyskał), ale z drugiej strony strata 3 bramek na własnym stadionie w meczu z Jagiellonią też niezbyt dobrze świadczy o zespole Śląska.
Gospodarze tego meczu przegrać nie przegrają bo po prostu nie mogą. 1 oczko w tabeli po 2-óch kolejkach a pomału trzeba przecież zacząć gromadzić punkty. Pozostaje sprawa wygrania meczu, ja jednak nie za bardzo w to wierzę, myślę, że Wisła &quot;coś&quot; wreszcie zagra i będzie kontynuować swoją dalszą zdobycz punktową i myślę, że wszyscy będą w Krakowie zadowoleni z 1 pkt wywiezionego ze Śląska. Powodzenia !
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lublin – Lech Poznań
Typ: 1X
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365

analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 3 kolejki naszej Ekstraklasy w którym to zmierzą się gospodarz Zagłębie Lublin z Lechem Poznań. Gospodarze tego meczu muszą wreszcie się obudzić po 2 z rzędu porażkach co bezpośrednio przyczyniło się do zwolnienia trenera Hapala zastępując go młody ale podobno ambitnym trenerem. Goście natomiast bardzo słabo weszli w nowy sezon ligowy remisując z Ruchem oraz beniaminkiem Cracovią a ostatnia wyjazdowa porażka z Zalgirisem pokazuje nam w jakim miejscu jest drużyna z Poznania. Zagłębie musi wreszcie się przebudzić bo z sezonu na sezon jest ciągle tak samo a przecież zespół ten jest stabilny finansowo kadra jest nie najgorsza przez co wyniki wreszcie muszą nadejść. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę 1X gdyż Lech nie jest obecnie w najlepszej dyspozycji.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Z tego co wiem to Zagłębiu na dzień dzisiejszy przypada ostatnie miejsce w tabeli...
Porzuć na chwilę twarde statystyki i popatrz na formę dotychczasowych przeciwników Zagłębia. Z nich wszystkich Lech jest obecnie w najgorszej dyspozycji i sytuacji (bardzo słaby początek sezonu, przegrana w pierwszym meczu w Wilnie - widmo nadchodzącego rewanżu, mecz na wcale nie tak łatwym terenie w Lubinie, pięć (!) celnych strzałów w dwóch meczach w Ekstraklasie). Teraz rozumiesz?
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Porzuć na chwilę twarde statystyki i popatrz na formę dotychczasowych przeciwników Zagłębia. Z nich wszystkich Lech jest obecnie w najgorszej dyspozycji i sytuacji (bardzo słaby początek sezonu, przegrana w pierwszym meczu w Wilnie - widmo nadchodzącego rewanżu, mecz na wcale nie tak łatwym terenie w Lubinie, pięć (!) celnych strzałów w dwóch meczach w Ekstraklasie). Teraz rozumiesz?
W najgorszej dyspozycji to jest Zagłębie tak jak prawi Kralecky . Skoro okupują ostatnie miejsce to nie jest przez przypadek .
Co z tego że mają rewanż ? TEN MECZ JEST W CZWARTEK !!!! będą mieć 4 dni na odpoczynek do tego mecz u siebie nie róbmy z nich aż takich pajaców .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Śląsk vs Wisła-Powyżej 2,5 kurs:2,15⛔

Ostatnim typem z mojej strony na tą kolejkę ekstraklasy jest over bramkowy w spotkaniu pomiędzy Śląskiem,a Wisłą.Do tej pory drużyna z Wrocławia po dwóch słabych spotkaniach w lidze zgromadziła zaledwie 1 punkt.W pierwszym meczu przeciwko Koronie przez pierwsze 45 minut nie było ich praktycznie na boisku.Kielczanie byli stroną dominującą,wyprowadzali groźne ataki,byli bardziej agresywni i wydawało się,że bramka dla Korony w tym meczu będzie kwestią czasu.Na szczęście dla Śląska tak się nie stało i pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.W drugiej części meczu,gra się wyrównała,Śląsk zaczął dobrze operować piłką,a Korona opadła z sił.Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0,a gra Śląska na przestrzeni całego spotkania lekko mówiąc nie powaliła.W drugiej kolejce na stadion Wrocławian przyjechała Jagiellonia,która do 70 minuty dominowała nad drużyną z Wrocławia,rozklepywała obronę Śląska niczym juniorów,zaaplikowała w między czasie trzy bramki i pewnie kroczyła po zwycięstwo.W tym spotkaniu trener Levy oszczędzał Milę oraz Paixao,którzy weszli dopiero po przerwie.Od 70 minuty Śląsk zaskoczył i zaczął szturmować bramkę Słowika.W ciągu 20 minut zrobili więcej w ofensywie niż przez poprzednie 160 i stworzyli w tym czasie z 5-6 groźnych sytuacji z których 2 zakończyły się golami.Ten mecz pokazał,że obrona spisuje się słabo ale potencjał w ofensywie wciąż jest,co z resztą dobitnie pokazał mecz LE z Clubem Brugge.Wisła po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 4 punkty i muszę przyznać,że już w spotkaniu z Górnikiem zremisowanym 0:0 widziałem lepszy zespół niż ten z poprzedniego sezonu.Obrona grała solidnie,w ataku brakło &quot;9&quot; ale kilka akcji do przodu ekipa z Krakowa pokazała,brakło wykończenia.Mecz z Koroną wygrany w ostaniej minucie,strzelone trzy bramki,dwie poprzez strzał zza pola karnego jedna po rzucie karnym,jednak myślę,że gdy do składu wejdzie Brożek Wisła będzie strzelała bramki już po akcjach kombinacyjnych.Są Sarki,Małecki,Garguła.Tak jak wspominałem dojdzie Brożek i jakoś powinno to być.Oba zespoły zarówno Śląsk jak i Wisła nie mają jeszcze stabilnej gry w defensywie co spowoduje dziś,że kilka bramek zobaczymy.W Śląsku w rewelacyjnej formie jest Sobota,a jeśli zagra Paixao to też powinien dziś pokusić się o gola.Kurs dobry,myślę,że warto spróbować.
Bukmacher:STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom