>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.08-05.08.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Legii bankowo będzie spora rotacja w składzie. Kursy na Legie nieopłacalne moim zdaniem i warto szukać typów na over/bramkę gości. W ostatnim czasie przy Łazienkowskiej zawsze albo przeważnie grali dobre zawody. Potrafili wygrać 2:1 w pierwszym sezonie w Ekstraklasie. Przed rokiem również Legia się męczyła i dopiero w końcówce z 0:1 zrobili 3:1.
Ciekaw jestem jaką teraz taktykę przyjmą obaj trenerzy. Podejrzewam, że Legia nie dość, że wyjdzie okrojonym składem to jeszcze może po raz kolejny zlekceważyć rywala. Pierwsze połówki meczów w pucharach mieli tragiczne. U siebie już kilka razy mieli problemy z beniaminkami i innymi nieobliczalnymi zespołami (mowa o poprzednim sezonie). Podbeskidzie zazwyczaj dobrze zaczyna, ale kiepsko kończy i wokół tego chcę bazować.
Mogą zaskoczyć Legię, a później murować się przez resztą spotkania. &quot;Idzie&quot; ucierało już nie raz nosa faworytom albo poważnie ich postraszyło. Pokonali Lecha, który &quot;musiał&quot; wygrać. Śląsk również zaledwie zremisował. Oczywiście nie ma co teraz przytaczać wyników z poprzedniego sezonu, ale można powiedzieć jedno, że Podbeskidzie to drużyna, która potrafiła i jeszcze zaskoczy w tym sezonie nie raz, ale to tylko jeśli chodzi o jakieś pojedyncze wyniki. Jutro właśnie na to liczę. Kursy na gości po ogłoszeniu składu Legii powinny pójść w dół. Kurs na bts śmieszny trochę patrząc na to co Legia robi w obronie dlatego biorę.
Legia - Podbeskidzie
Obie drużyny strzelą 2,50 Williamhill 4/10 ⛔
Podbeskidzie/Legia Warszawa (HT/FT) 29,00 Williamhill 0,5/10 ⛔
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
W meczu Legii faktycznie lepiej poszukać jakiejś niespodzianki po symbolicznej stawce, niż się napalać na jakieś zakłady po marnym kursie.Podbeskidzia niedawno awansowało do ekstraklasy i zdążyli już wygrać Na Legii, Lechu czy Wiśle, przed Legią trudne/ważne spotkanie decydujące o tym czy Legia zagra przynajmniej w fazie grupowej LE także jednak okoliczności podchodząc do tego spotkania na pewno są nieco inne niż w poprzednich ligowych.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Widzew Łódź - Korona Kielce (lub remis) X2 @ 1.55 Bet365 ⛔


Kilka typów na nadchodzącą kolejkę naszej ekstraklasy. Pierwszy z nich to x2 na Koronę po 1,55 - znów typuję przeciwko Widzewowi, który gra u siebie. Mimo zwycięstwa nad słabo grającą Zawiszą ta ekipa nadal mnie nie przekonuje. Korona takim łatwym rywalem już nie będzie i myślę, że gospodarzy stać będzie maksymalnie na remis w tym spotkaniu.





Gornik Zabrze - Piast Gliwice @ 2.15 Marathonbet ✅


Na jutrzejszy dzień puściłem zwycięstwo Górnika w meczu z Piastem. Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby tu x1 no ale kursy mizerne więc dałem czyste zwycięstwo. Górnik u siebie powinien dać radę.





Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok (lub remis) X2 @ 1.72 Marathonbet

Na poniedziałek remis lub wygrana Jagi w meczu z Lechią. Gdański klub dobrze zaprezentował się co prawda w &quot;&#39;super meczu&quot; ale to było spotkanie towarzyskie. Mega atrakcyjny kurs na x2. Jaga na wyjazdach gra świetnie. Ograła Zawiszę i Śląska. Aaktualnie są w niezłej dyspozycji i z Gdańska powinni wywieść przynajmniej punkcik.




Polecam i pozdrawiam.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie
Podbeskidzie na ciężki wyjazd potrafi się &quot;spiąć&quot; jak nigdy. Pokazał to poprzedni sezon gdzie na Lechu udało się wygrać &quot;Góralom&quot; 2:0, zaś w meczu na Ł3 utraciło szansę na korzystny wynik w ostatnich 7. minutach meczu przegrywając 3:1. W 2011 roku Podbeskidzie sprawiło niespodziankę wygrywając spotkanie 2:1. Historia pokazuje, że mecze Bielszczan z Legią przysparzają nie tylko wielu emocji, ale też niespodzianek.
Legia wchodzi w decydującą rozgrywkę o LM. Przed nimi po &quot;kiepskim&quot; ale szczęśliwym meczu w Norwegii rewanż z Molde. Dlatego też nie do końca wiadomo jak będzie dzisiaj wyglądal skład Warszawian. Napewno dojdzie do rotacji, by co poniektórzy piłkarze podstawowej jedenastki nabrali oddechu przed meczem z Norwegami.
Ja podobnie jak Ramzesa stawiałbym na bramki Podbeskidzia. Udało się Widzewowi, czemużby nie miało dokonać tego Podbeskidzie. Nie zdziwiłby mnie również wynik remisowy (Legia ma bezpieczne 6 puntków i nie sądze by nadwyrężali karku i sił przed meczem z Molde o piłkarski raj).
Legia Czyste Konto - NIE @2.10 ⛔
Bet 365
 
milanista_12 54

milanista_12

Użytkownik
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała
Podbeskidzie x2
Kurs: 3.5
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam .
To mój pierwszy typ i analiza na forum. Dziś o 20:45 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie Legia podejmie Górali z Bielska. Jak dotąd gospodarze plasują się na czubie tabeli gromadząc komplet 6 punktów po dwóch pierwszych kolejkach , natomiast Podbeskidzie z 1 punktem znajduje się na 11 miejscu. Wojskowi najpierw na własnym stadionie rozgromili słabiutki Widzew aż 5:1 , następnie w Szczecinie pokonali tamtejszą Pogoń aż 3:0 . Górale z kolei na inaugurację sezonu zremisowali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:2 i przegrali u siebie z Górnikiem Zabrze 1:2 . Po 2 pierwszych kolejkach mogłoby się wydawać że to Legia jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , ja jednak uważam że Podbeskidzie jest w stanie wrócić z tarczą z Warszawy , czyli zgarnąć choćby 1 punkt , dlaczego ? Nie ulega wątpliwości że dla Jana Urbana jak i dla całego zespołu z Warszawy najważniejszy jest teraz mecz rewanżowy z Molde , w którym to Legia grając u siebie , aby awansować , musi zaprezentować się zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe . Z tego powodu oczywistym jest to , że odpoczną kluczowi gracze . W mojej opinii Legia mając 6 punktów na koncie nie podejdzie do tego spotkania tak zmotywowana jak Podbeskidzie które przecież już wygrywało na tym stadionie .
absencje :
Legia : Wawrzyniak, Efir, Wandzel, Rzeźniczak , Astiz
Bielsko : Zajac , Chmiel
Powodzenia !
 
zohan 3

zohan

Użytkownik
W meczu Widzewa z Koroną, po obejrzeniu pierwszych meczów w sezonie, naturalnym typem jest coś w kierunku Korony. Łodzianie w tym sezonie najpierw dostali lekcję futbolu od Legii, a potem wymęczyli wygraną ze słabym Zawiszą. Dodatkowo dochodzą wewnętrzne problemy finansowe i pozbycie się najlepszego w tym sezonie gracza Pawłowskiego. W moim odczuciu Widzew jest głównym kandydatem do spadku. Takich rywali Korona powinna ogrywać. Pierwszy typ, który przyszedł mi do głowy to X2, które podał Gregorczen. Jednak granie na drużynę, która w tamtym sezonie zanotowała na wyjeździe bilans 0-5-10 i strzeliła 8 bramek tracąc 27, po tak niskim kursie wydaje mi się słabym pomysłem. Spodziewam się meczu stojącego na niskim poziomie, obfitującego w dużo walki w środku pola, dlatego spróbuję :
Under 2,5 gola @ 1,66 6/10 &lt;minus&gt;⛔
Obie strzelą - NIE @ 1,83 4/10 ⛔
Remis -@ 3,10 2/10 -Wszystko bet365 ⛔
W drugim meczu, w przeciwieństwie do przedmówców nie spodziewam się niespodzianki. Podbeskidzie bez Demjana to już nie to samo ???? Jak dotąd dali się zdominować i zanotowali zasłużoną porażkę u siebie z Górnikiem i zanotowali szczęśliwy remis w Gdańsku. W Legii liczę, że Urban wystawi głodnych gry: Mikitę, Ojamę, Żyro, Cichockiego może nawet Augusto, którzy pokażą się z dobrej strony i przyprawią Janka o ból głowy przy ustalaniu składu na kolejne mecze. Legia po doświadczeniach z poprzednich meczów z Góralami, kolejny raz ich nie zlekceważy. Uważać należy na Legionistę Olka Jagiełło, który robił sporo wiatru na skrzydle i zanotował świetną asystę z Lechią.
Legia (-1,5) @ 1,83 7/10 ✅
Legia czyste konto @ 1,66 6/10 -bet365 ✅&lt;/minus&gt;
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Legia vs Podbeskidzie |1| kurs:1,30✅
Tak,wiem liga polska i kurs 1,30 to lekko mówiąc może na pierwszy rzut oka wyglądać słabo.Jednak myślę,że nie zobaczymy dziś w tym spotkaniu żadnej niespodzianki.Oglądałem do tej pory wszystko co grała Legia oraz dwa mecze Podbeskidzia.Faworyt tutaj musi być oczywisty i tylko jeden a jest nim oczywiście zespół z Warszawy.Podbeskidzie zaprezentowało się bardzo przeciętnie zarówno z Lechią jak i z Górnikiem.W meczu w Gdańsku byli zdecydowanie słabsi od swoich rywali,mieli tylko momenty dobrej gry,a remis wywalczyli cytując klasyk &quot;psim swędem&quot;.W kolejnej kolejce na własnym stadionie podejmowali Górnik.Drużyna z Zabrza obnażyła ich wszystkie słabe strony.W defensywę Bielszczan zawodnicy tacy jak Przybylski,Olkowski czy też popularny &quot;prezes&quot; z Burkina Faso wjeżdżali niczym w masło,a rozklepywali kilkoma zagraniami niczym juniorów.Bramka strzelona przez Idzie w sposób nie prawidłowy.Znów można było zobaczyć tylko jakieś chwilowe dobre zagrania drużyny z Bielska,a było ich jeszcze mniej niż w meczu Lechią,który jak już wyżej wspominałem również w ich wykonaniu był słaby.To co rzuciło się w oczy w meczu z Lechią to nie było widać tego zaangażowania i charakteru,którym Podbeskidzie wyszarpało po niesamowitym finiszu Ekstraklasę na kolejny sezon.Widoczny jest również brak klasowej &quot;9&quot;,którą niewątpliwie jak na naszą ligę był Robert Demjan.Legia ma szeroką kadrę,u siebie gra lepiej niż na wyjazdach,a z takimi rywalami musi te 3 punkty w domu zdobywać.Idzie potrafiło napsuć sporo krwi Legii w dwóch poprzednich wizytach na Łazienkowskiej ale dziś myślę,że to się nie powtórzy i nie wierzę w to aby po dwóch słabych spotkaniach z dużo słabszymi rywalami niż Legia mieli nagle dziś wystrzelić.W dodatku Idzie chyba nie będzie mogło wystawić jednej z jaśniejszych postaci w dwóch poprzednich spotkaniach,Aleksandra Jagiełło wypożyczonego właśnie z Warszawskiego klubu.Typ na podbicie ako się nada.

Bukmacher:STS
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Widzew Łódź - Korona Kielce 1X @1,45 ✅
Zastanówmy się przez moment. Niby Widzew ma ogromne problemy organizacyjne, a ostatnio od drużyny odszedł Bartłomiej Pawłowski. Ale, dlaczego miałby dzisiaj przegrać? Wszak weźmy pierwszy mecz z mistrzowską Legią. Wynik 1:5 wygląda fatalnie, ale kto oglądał ten mecz ten wie, że Widzew także miał swoje sytuacje na strzelenie bramek. Szarże Pawłowskiego, czy Okachiego nie skończyły się golami tylko dzięki świetnej grze Kuciaka. W drugim meczu z Zawiszą zaprezentowali solidną grę w obronie, broniąc się przez większość meczu zdołali wygrać. To zwycięstwo jest bardzo ważne pod względem psychologicznym. Widzewiacy uwierzyli że wcale nie są skazani na porażki w każdym meczu. Świetnie do drużyny wprowadził się Eduards Visniakovs. W pomocy gra bardzo pracowity Okachi, megautalentowany Kasprzak, czy nieobliczalny Rybicki. Solidnie też wygląda obrona z Augustyniakiem i Mrozińskim - kolejnymi młodymi którzy stawiają pierwsze kroki w Ekstraklasie. O Widzewie już rok temu mówiono że spadnie, bo gra samą młodzieżą. Ta młodzież spokojnie utrzymała drużynę w lidze, teraz pewnie będzie podobnie.
Z drugiej strony, co takiego pokazała dotąd Korona? Zremisowała bezbramkowo ze Śląskiem po niezłym meczu, i dała popis frajerstwa przegrywając z Wisłą. Jednak oba te mecze grane były na Arenie Kielc, gdzie ta drużyna jest niezwykle trudna do pokonania. Natomiast na wyjazdach gra im się dużo gorzej. W zeszłym sezonie nie wygrała ANI JEDNEGO meczu na wyjeździe, notując 5 remisów i aż 10 porażek. Ponadto spójrzmy w H2H, w żadnym z poprzednich pięciu meczy między tymi drużynami Korona nie wygrała.
Niby Korona jawi się jako drużyna lepsza personalnie, i bardziej poukładana - fakt. Ale organizacja w piłkę nie gra, a podbijanie ligi Gołębiewskim w ataku jest dość zabawne. Pamiętajmy że to dobre wrażenie jakie Korona zostawiła po sobie w zeszłym sezonie to w dużej mierze zasługa Macieja Korzyma, który obecnie leczy poważną kontuzję.
A poza tym - to jest Ekstraklasa...
Where Amazing Happens. Everyday.

Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ja ten mecz odpuszczam. Legia w środę zagra najważniejszy mecz w tej części sezonu. Jeśli utrzyma zaliczkę z pierwszego meczu, to zostanie w pucharach przynajmniej do grudnia a klub zasili zastrzyk gotówki z UEFA. Jeśli nie, żegnają się z Europą już teraz. Urban rotuje składem, znów da szansę zmiennikom. Równie dobrze mogą rozbić żenujące ostatnio Podbeskidzie, a równie dobrze mogą się potknąć i też mnie to nie ździwi. Po takim kursie nie opłaca się grać.
Jedyny sensowny typ dla mnie to under 3,5 @1,36 ale kurs też nie powala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Ja podobnie jak Ramzesa stawiałbym na bramki Podbeskidzia. Udało się Widzewowi, czemużby nie miało dokonać tego Podbeskidzie. Nie zdziwiłby mnie również wynik remisowy (Legia ma bezpieczne 6 puntków i nie sądze by nadwyrężali karku i sił przed meczem z Molde o piłkarski raj).
Tylko Legia nie musi nadwyrężać karku jak to określiłeś bo ma na tyle szeroką kadrę , że oba te mecze po prostu może zagrać na 100 procent.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie

Podbeskidzie na ciężki wyjazd potrafi się &quot;spiąć&quot; jak nigdy. Pokazał to poprzedni sezon


Porównania z poprzednim sezonem nie mają sensu, bo odszedł Demjan - król strzelców zeszłego sezonu. Bez niego Podbeskidzia pewnie by się nie utrzymało w ekstraklasie.
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
A ja dzisiaj gram na strzelca w Łodzi. Ciężko wskazać faworyta, a bramki zapewne padną. Dla Widzewa jeżeli padnie bramka, to strzeli ją zapewne Visnakovs. Dobry transfer Widzewa, chłopak potrafi rozejrzeć się w polu karnym i oddać dobry strzał. W meczu z Zawiszą dwie bramki w jego wykonaniu.
Analiza taka na szybko, bo mało czasu...

&quot;Wiśnia&quot; strzeli w fortunie pograłem @3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mecz w Łodzi będzie wyrównany. Widzew wiele nie pokazuje, a Korona gra na wyjeździe. Scyzory są dobrą drużyną głównie u siebie, bo wyjazdy wypadają dość słabo. Brakuje im też czasami wykończenia, bo potrafią kręcić defensywę rywali, ale zawsze brakowało kilku centymetrów by ktoś wrzucił piłkę do siatki (patrz mecz ze Śląskiem).
Widzew ma słabą obronę, dobrze, że dołączył do nich Visnakovs to przynajmniej wzmocni atak. Goście to jednak trudny przeciwnik, bo grają twardo choć z czasem zauważyłem, że starają się grać więcej piłkę niż strzelać po kościach rywali. W połączeniu z determinacją i wolą walki wychodzi to czasami solidnie, ale brakuje tam Korzyma ewidentnie. Ja tu remis widzę. Wczoraj w meczu Zawiszy z Pogonią mi się udało to może i teraz też.
Widzew - Korona
Remis 3,10 Bet365 ⛔ 2:1
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Tylko Legia nie musi nadwyrężać karku jak to określiłeś bo ma na tyle szeroką kadrę , że oba te mecze po prostu może zagrać na 100 procent.
Oczywiście zgadzam się z Tobą, Legia ma wielu zmienników i nie przeczę, że Legioniści mogą te spotkanie wygrać w cuglach jak to było z Widzewem. Był to jednak mecz rozpoczynający ligę i wiadomo - każda z drużyn-potentatów chce w nią dobrze wejśc i uzyskać przewagę punktową nad &quot;najgroźniejszymi&quot; rywalami (w sumie to jednym rywalem - Lechem). Wykonanie tego planu jak narazie Legii wychodzi wyśmienicie bo ma komplet po 2 meczach i póki co nie ogląda się na Poznaniaków, którzy poprzez swoją grę mają zaledwie 2 oczka i to oni przy udziale w europejskich rozgrywkach i w/w &quot;wpadkach&quot; są pod &quot;ścianą&quot; w przeciwieństwie do ekipy Urbana.

Porównania z poprzednim sezonem nie mają sensu, bo odszedł Demjan - król strzelców zeszłego sezonu. Bez niego Podbeskidzia pewnie by się nie utrzymało w ekstraklasie.

No tak to jest duża strata i zasłużył na lepszy klub, jednak nie ma ludzi nie zastąpionych nawet jeśli sam w pojedynkę zapewnił utrzymanie Bielszczanom, życie toczy się dalej i nagle nie stanie się tak, że Podbeskidzie będzie schodziło w każdym meczu z zerem przy wyniku. W Gdańsku udało się trafić dwukrotnie, w meczu u siebie z Górnikiem jedna bramka i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu również wpadnie jakaś &quot;bramka&quot; ze strony Podbeskidzia nawet jeśli miałby to być przegrany mecz.

Pozdrawiam!
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Zgadzam się , ale 6 pkt nie daje mistrzostwa i nie można mówić , że Legia zagra z mniejszym zaangażowaniem bo wygrała dotychczasowe mecze. Taki Mikita , który zapewne zagra będzie &quot;gryzł trawę&quot; żeby pokazać się trenerowi , że nie jest gorszy od pozostałych napastników w kadrze. Takich &quot;mikitów&quot; w kadrze Legii jest wielu bo nikt przecież nie chce grzać ławy i takie mecze jak ten dzisiejszy są dla nich bardzo ważne. Trener Urban ma mniejsze pole manewru tylko w obornie gdzie jest sporo kontuzji , ale w pozostałych formacjach ma komfort kadrowy. No i może atak jest ubogi jeszcze. Taki Brzyski też był zmiennikiem Wawrzyniaka , a teraz przypuszczam , że jak obaj będą zdrowi to Brzyski będzie pierwszym wyborem trenera. Atutem szerokiej kadry nie tylko jest możliwość rotowania składem , ale przede wszystkim rywalizacja. I to wyróżnia Legie , że nikt nie jest do końca pewnym swojego miejsca w 11 meczowej. bo z reguły spora cześć klubów ma gołe 11 meczowe i rezerwowych bo muszą mieć.
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Po wczorajszych typach na Cracovię (bardzo dużo szczęścia) i remis/wygraną Pogoni w Bydgoszczy został mi ostatni mecz na kuponie, a mianowicie Widzew Łódź - Korona Kielce.
W ubiegłym sezonie RTS na własnym obiekcie zremisował w lidze zaledwie 4 razy, jednak w obu meczach ze Scyzorami padła łącznie tylko 1 bramka.
Sezon 2012/2013:
Widzew Łódź 1:0 Korona Kielce
Korona Kielce 0:0 Widzew Łódź

Typ: Remis
Kurs: 3.05 ⛔
Bukmacher: Bet-at-home
pewniejszy jednak typ na under 2,5 bramki po kursie 1.60 ???? ⛔

Edit: Myślę, że idiotyczne zachowanie Zbigniewa Małkowskiego, który już w 3 minucie wyleciał z boiska za faul w polu karnym przesądziło o wyniku tego spotkania. Mimo wszystko brawo dla Korony za piękną walkę.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Legia vs Podbeskidzie / II polowa: Legia (-1)EH @ 3,1 (Unibet) ✅
Widze, ze wiekszosc stawia w tym meczu na niespodzianke, i gola badz dobra postawe Podbeskidzia. Wlasciwie to nie wiem czym sa podyktowane te pochwaly pod adresem zespolu polskiego &quot;Mourinho&quot;... Podbeskidzie nie pokazala wiele w meczu z Lechia gdzie wlasciwie mieli 3-4 okazje do strzelenia gola i tyle. W drugiej polowie tego meczu Podbeskidzia nie bylo na boisku do 93 min gdy strzelili bramke na remis - niezasluzony, ale jednak, po stalym fragmencie gry. W meczu z Gornikiem u siebie rowniez grali slabo. Gornik (ktory tez nie jest w wybitnej formie co pokazal w tragicznym meczu z Wisla w Krakowie) dominowal przez caly mecz. Po 30 min juz bylo 0:2 i po meczu. Nie wiem co ludzie widza w postaci trenera Michniewicza. Moim zdaniem to jest bardzo, ale to bardzo przecietny trener. Legia zagrala tragicznie z Molde i teraz wraca na wlasne smieci by zagrac mecz w lidze. Pewnie nie bedzie tym samym skladem grala tylko zmiennikami wiec motywacja u nich powinna byc. Legia tez musi sie podniesc po slabym meczu w pucharze. Pomimo tego, ze trener Urban zaczyna sie zachowywac jak panienka ktorej nic nie mozna powiedziec bo sie &quot;wkurzy&quot; i wyjdzie to jednak musi pokazac na boisku, ze mecz w el. LM to byl przypadek i Legia nadal jest silna. Moim zdaniem, Podbeskidzie nie stanowi zadnej przeszkodydla Legii i przegra ten mecz bezsprzecznie. Moze uda im sie przytrzymac Legie w I-polowie, bo Legionisci raczej slabo wchodza w mecze, jednak w II-polowie na boisku powinna juz dominowac Legia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zohan 3

zohan

Użytkownik
Taki Mikita , który zapewne zagra będzie &quot;gryzł trawę&quot; żeby pokazać się trenerowi , że nie jest gorszy od pozostałych napastników w kadrze. Takich &quot;mikitów&quot; w kadrze Legii jest wielu bo nikt przecież nie chce grzać ławy i takie mecze jak ten dzisiejszy są dla nich bardzo ważne.
Mikita niestety złapał kontuzję na treningu i na 90% dziś nie zagra.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Porównania z poprzednim sezonem nie mają sensu, bo odszedł Demjan - król strzelców zeszłego sezonu. Bez niego Podbeskidzia pewnie by się nie utrzymało w ekstraklasie.
Może by się nie utrzymało, może kto inny by strzelał można tak licytować.Widziałem Podbeskidzie w akcji i wcale ich gra jakoś nie różni się od tej z zeszłego sezonu jeżeli chodzi o poziom i na pewno nie raz w tym sezonie sprawią niespodziankę.
Należy także pamiętać, a nawet wbić sobie w łeb że w tej lidze nie ma faworytów, nikt tu jakoś od nikogo nie odbiega poziomem o czym każdy co siedzi w temacie wie.Także proszę to 1.3 ale to chyba typ dla graczy dla podbicia stawki na tłustym tasiemcu, bo nikt tutaj tysięcy raczej nie zagra na gospodarzy co nawet widać po nie naruszonych kursach.
bo odszedł Demjan - król strzelców zeszłego sezonu
14 bramek to żaden szał, no ale ok król strzelców.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Może by się nie utrzymało, może kto inny by strzelał można tak licytować.Widziałem Podbeskidzie w akcji i wcale ich gra jakoś nie różni się od tej z zeszłego sezonu jeżeli chodzi o poziom i na pewno nie raz w tym sezonie sprawią niespodziankę.
Należy także pamiętać, a nawet wbić sobie w łeb że w tej lidze nie ma faworytów, nikt tu jakoś od nikogo nie odbiega poziomem o czym każdy co siedzi w temacie wie.Także proszę to 1.3 ale to chyba typ dla graczy dla podbicia stawki na tłustym tasiemcu, bo nikt tutaj tysięcy raczej nie zagra na gospodarzy co nawet widać po nie naruszonych kursach.

14 bramek to żaden szał, no ale ok król strzelców.
Trzeba jeszcze pamiętać, że Podbeskidzie jest mocno osłabione nie tylko w ofensywie, ale nie gra też podstawowy bramkarz Zajac.

Osobiście nie gram na zwycięstwo Legii, ale na to, że w pierwszym kwadransie nie padnie bramka (1.30 unibet).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom