>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 02.08-05.08.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet-at-home

Przed nami 3 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Jak narazie komplekt punktów zdołały uzyskać zespoły Legii Warszawa, Piasta Gliwice i Jagielloni Białystok, która przez wielu &quot;fachowców&quot; była skazywana na pożarcie i tułanie się w dolnych rejonach tabeli. Tymczasem podopieczni Piotra Stokowca prezentują się wyśmienicie i dziwi mnie tak wysoki kurs, na ich wygraną w Gdańsku. Co jak co, ale Lechia puki co nic wielkiego nie pokazuje, tak więc szansa na punkty w Gdańsku dla drużyny z Podlasia jest bardzo duża.

Za największe rozczarowanie trzeba uznać z kolei niewątpliwie postawę Lecha Poznań. Kolejorz zaczyna sezon od falstartu remisując w pierwszych dwóch kolejkach. Trzeba jednak oddać im sprawiedliwość tym, że mieli oni ogromnego pecha tracąc bramki na wagę zwycięstwa w 83 i 89 minucie. Najpierw strzałem życia popisuje się Malinowski a w kolejnym spotkaniu Kotorowski puszcza przysłowiowego &quot;babola&quot;. Tym razem podopieczni Mariusza Rumaka wybiorą się do Lubina gdzie zmierzą się z Zagłębiem. &quot;Miedziowi&quot; sezon zaczeli najgorzej jak mogli, bo od dwóch porażek, tak więc ten mecz będzie dla obu ekip &quot;tym na przełamanie&quot;.

Zapraszam do dyskusji
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków
Over 2.5 @ 2.30
Bet365​


Kurs mocno przesadzony. Śląsk w obronie nic ciekawego nie prezentuje, będą dodatkowo zmęczeni po meczu z Brugge, które da im niezły wycisk, choć może zmęczenie to nie właściwe określenie, ale coś w tym jest.

Napisałem odnośnie składu Śląska w poście, o meczu z Belgami, ale skopiuję.


Śląsk Wrocław skład:
Gikiewicz - Dudu, Kokoszka, Pawelec, Ostrowski - Kazmierczak, Stevanovic - Patejuk, Mila, Sobota - Paixao
Zacznijmy od bramki. Rafał w ostatnim meczu 3 bramki. Z Rudarem 2 gole. Ostatnie 2 mecze 5 bramek straconych, tak wiem nie można mieć do niego pretensji, bo praktycznie nie miał nic do powiedzenia, ale zawsze w głowie to zostaje. Nie ma się czego uczepić na tą chwilę, dobry punkt Śląska.

Obrona:
Dudu - dobra gra do przodu , asysty i tego oczekuje od niego , jeśli chodzi o obronę to już troszkę słabiej, brak koncentracji z Rudarem i strata gola.

Pawelec i Kokoszka - para stoperów. No cóż Kokoszka mało zwrotny , nie co lepszy od Pawelca. Pawelec gra na środku z konieczności, nie ma nikogo innego, jest słaby i pamiętamy co robił z nim i z Sochą Kiełb w meczu z Koroną.

Ostrowski - ostatnio grał mniej, dlatego jego postawa nieco mnie zastanawia, ale na pewno lepszy niż Socha.

Pomoc:

Defensywni
- Kazmierczak i Stevanovic.
Popularny Kaz odzyskał formę, może nie jest ona najwyższa, ale prezentuje się lepiej niż w poprzedniej rundzie wiosennej.
Dalibor i tutaj postawię .... , bo to co prezentuje ten ktoś, to szkoda pisać.
Obok Pawelca najgorszy w ekipie.

Skrzydłowi - Sobota, Patejuk
Jeden i drugi w ostatnim czasie słabo, o ile Patejuk na początku przygotowań grał dobrze, a nwet bardzo, to teraz spuścił z tonu. Waldemar natomiast gra poniżej oczekiwań. Te jego bezsensowne rajdy, nie celne strzały sprawiają, że wypada blado. Brakuje Ćwielonga, który może nie był jakimś wirtuozem, ale potrafił poderwać zespół do grania.

Rozgrywający - S. Mila
Mózg drużyny wystarczyło , żeby nie wyszedł z Jagiellonią i już gra ofensywna nie istniała, potem jak to on człapał po boisku, ale potrafił namieszać w przodzie i dograć kilka piłek.

Atak: M. Paixao
Z Rudarem 2 gole, z Jagą bramka, po zamieszaniu w polu karnym, ale jeszcze nie prezentuje najwyższej formy, albo inaczej , za dużo od niego wymaga się, strzelił owszem 15 bramek w poprzednim sezonie, ale większość w tzw strefie spadkowej, gdzie na pewno jest łatwiej. Ok, na razie mnie nie przekonuje, może odpali i pokaże więcej.


Wisła na ciężkim terenie w Kielcach podjęła walkę, wygrała 3:2, co jest wg mnie niespodzianką, ale wygrali i chwała im za to.
Widziałem skrót spotkania , ale także inne mecz i słaby punkt Wisły to zdecydowanie bramkarz. Przepuścił głupią bramkę z Koroną, a w poprzednich spotkaniach nie był jakoś pewnym punktem.
Wraca Paweł Brożek, nie wiem czy zagra ze Śląskiem, raczej nie, ewentualnie jakieś 15 minut. Dobra forma Garguły oraz Chrapka.

Wisła zapewne wyjdzie składem:
Miśkiewicz – Stolarski, Głowacki, Nalepa, Bunoza – Sarki, Stjepanović, Garguła, Chrapek, Małecki – Boguski
W poprzednim sezonie 4 mecze między tymi zespołami:
W Krakowie odpowiednio 1:0 dla Wisły oraz 2:3 dla Śląska.
We Wrocławiu dwie wygrane Śląska 2:1 oraz 3:0.

Padło tam 3 razy ponad over 2.5 gola.
Kurs jest zbyt duży wg mnie , trzeba grać, bo pewnie spadnie.

Powodzenia !
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Garguła ma jakiś problem z nogą, z Górnikiem miał jakieś bule w Kielcach zszedł z boiska z tego powodu także znając jego historie może zasiąść na ławie w kolejnym meczu.
Pole rażenia z gry Wisły jest bliskie 0, gole w Kielcach po strzałach z daleka i karnym gdzie Korona atakowała jakby bramki potrzebowała 15min przed końcem rewanżowego meczu w pucharach.Wisła tam z 3-4 fajne akcje stworzyła z kontry w dużej swobodzie w defensywie Korony, ale jak wyprowadzała akcje to nie potrafiła podać celnie na parę metrów.Polecam jednak zobaczyć sobie mecz Korona-Wisła bo można sporo wniosków wyciągnąć a wynik nic tu nie mówi.
Śląsk takiej piłki nie gra i obawiam się że Wiśle ciężko będzie tu sztycha ubić, choć zobaczymy po ich jutrzejszym meczu bo też to będzie miało duże znaczenie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Śląsk Wrocław skład: Cytat: Gikiewicz - Dudu, Kokoszka, Pawelec, Ostrowski - Kazmierczak, Stevanovic - Patejuk, Mila, Sobota - Paixao
Wydaje mi sie, ze sklad na mecz z Wisla bedzie o wiele gorszy. Jestem w 99% pewny ze trener Levy da odpoczac podstawowym zawodnikom takim jak Mila, Sobota, Paixao, Ostrowski ...a za nich wejda zmiennicy, Plaku, Socha, Spahic wiec jedenastka na mecz z Wisla bedzie na serio slaba szczegolnie w obronie co jest plusem dla twojego typu ???? Osobiscie proponowalbym zaklad na over 1,5 Wisly @ 3,7 w Betsafe
Rowniez, Wisla DNB @ 2,7 w Betsafeale wole stawiac na ich gole, bo kto wie jak Slask bedzie strzelal.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wydaje mi sie, ze sklad na mecz z Wisla bedzie o wiele gorszy. Jestem w 99% pewny ze trener Levy da odpoczac podstawowym zawodnikom takim jak Mila, Sobota, Paixao, Ostrowski ...a za nich wejda zmiennicy, Plaku, Socha, Spahic wiec jedenastka na mecz z Wisla bedzie na serio slaba szczegolnie w obronie co jest plusem dla twojego typu ???? Osobiscie proponowalbym zaklad na over 1,5 Wisly @ 3,7 w Betsafe

Rowniez, Wisla DNB @ 2,7 w Betsafeale wole stawiac na ich gole, bo kto wie jak Slask bedzie strzelal.
Tak masz rację, po prostu skopiowałem sobie skład z meczu z Belgami.

Wyjdą moim zdaniem podobnie jak na Jagiellonię, ale może z Milą:

Śląsk Wrocław skład: Cytat:
Gikiewicz - Spahic, Kokoszka, Gavish/Pawelec, Socha - Kazmierczak, Hołota - Patejuk, Mila, Sobota - Plaku
W zasadzie
Wisła DNB oraz Wisła 1.5 gola też do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Zawisza - Pogoń
typ:
2 @ 3,30 Unibet
Drugi piątkowy mecz, Zawisza gości Pogoń. Bydgoszczanie jak na razie dwie porażki. W domu z Jagą 1:0 i 2:1 na wyjeździe z Widzewem. Pogoń wygrana w Lubinie 2:0 i porażka z Legią 3:0 w domu. Dość dziwi mnie takie faworyzowanie gospodarzy, dlatego pobieram kurs na Portowców. W Dumie Pomorza widać rękę Wdowca. Wynik meczu z Legią nie odzwierciedla wydarzeń boiskowych, bo Pogoń sama zmarnowała co najmniej dwie setki. Plusem jak dla mnie jest to, że w meczu z Zawiszą nie zagra Donald. Kompletny parodysta. Piłkarz, który na początku przygody w Pogoni zapowiadał się nieźle, zupełnie zatrzymał się w rozwoju, jak nawet nie cofnął. Chałas może nie lepszy, ale jak dla mnie bardziej ogarnięty niż Kameruńczyk. Atutem w grze z beniaminkiem, będzie pomoc Pogoni. Japoński duet Aka - Taku, wygląda naprawdę dobrze. Zagadką jest to czy trener gości da zagrać w końcu od pierwszej minuty Abdulowi, który jest solidnym grajkiem i myślę, że da Pogoni więcej niż Ława w obecnej formie. Defensywa w Pogoni także wygląda nieźle, choć nie przekonuje mnie Golla na stoperze i Pietruszka jednak chyba pewniejszy od Lewego na skrzydle. Zawisza jak dla mnie nie dokonał jakiś wielkich transferów przed sezonem i nie wygląda to najlepiej. Nawet niezły ten Goulon, ale jeden taki grajek wiosny nie czyni. Podtrzymuję swoją opinię, że utrzymać TME w Bydgoszczy będzie bardzo trudno. Moim zdaniem na pierwsze punkty Zawisza będzie musiał jeszcze poczekać.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Krotko postaram sie przedstawic moj punkt widzenia co do jutrzejszego meczu Cracovii z Ruchem. Będzie to ciekawy mecz ze względu walki o ewentualne utrzymanie bo nikt chyba nie ma wątpliwości o co walczy Ruch i Cracovia główny cel to utrzymanie się w lidze. Jest to mecz z gatunku tych o ,,6&quot; pkt bo jak nie z Ruchem to z kim Cracovia ma sięgnąć po 3 punkty u siebie ? Jednak ja widze to inaczej że Ruch tego meczu nie przegra. Statystyka nie przemawia za Cracovia (choc jak wiadomo statystyki nie graja) to jednak ostatnie zwycięstwo u siebie nad Ruchem to 4 sierpnia 2007. Ostatni mecz Cracovii to szczesliwy remis 1;1 w Poznaniu. Ruch zremisowal u siebie z Lechią 1:1.

Jesli chodzi o sytuacje kadrową to w Ruchu nie zagra Sadlok,wciaz nie jest jasna sytuacja Jankowskiego mowi sie ze jest nim zainteresowanie z Zaglebia i Belgii ale jesli nic sie nie zmieni to zobaczymy go w jutrzejszym meczu. W Cracovii nie ma zadnych klopotow kadrowych.

Podsumowując pierwsza myśl to granie Ruchu DNB jednak nie widzi mi się tutaj kolejny remis były to już 3 Ruchu w tym sezonie dlatego też idę za większym kursem i biorę :

Ruch 3.10 Marathonbet ⛔ 2-1 szkoda kursiwa tym bardziej ze w 81 Ruch oddał wygrany mecz.. w 3 min

Wygrana Cracovii tez bardzo nie wchodzi w grę nie widzi mi się kolejny farfocel jak w poprzednim meczu bo w bramce nie stanie ,,bramkarz&quot; pokroju Kotorowskiego. A i obrona Cracovii to dno wystarczy popatrzeć na kadrę kogo ma do dyspozycji w defensywie Stawowy w poprzednim meczu nie miał żadnego obrońcy na zmianę także..
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
over 2 @ 1.725 Pinnacle
Głodny pierwszego zwycięstwa Zawisza powinien coś postrzelać. W poprzednej kolejce ofensywa spisała się prawidłowo. Wójcicki bardzo aktywny, lekko na wyrost powiem, że mógł skończyć w Łodzi z hat-trickiem. Cośtam miał Abbott. Kilka ciekawych zagrań Masłowskiego, ale po nim spodziewano się dużo więcej. Problem jest w środku bo staruchy Hermes i Dudek to spore dziury. Mógłby jeden z nich na ławkę powędrować. Goulona należy pochwalić za pracę w defensywie. Na środku obrony wiecznie obcięty Strąk. Po prawej stronie Ziajka, którym potrafił zakręcić Kaczmarek. Bramkarz też żaden pewniak. Skoro strzelał im bramki Widzew, grający w ofensywie trzema piłkarzami, to chyba strzelić jest w stanie każdy. Pogoni należy na plus zaliczyć wyjazdowe zwycięstwo w Lubinie mimo, że Zagłębie słabe na początku sezonu. Oklep od Legii wkalkulowany, więc na ten mecz to można z przymrużeniem oka patrzeć. Aktywni są Akahoshi i Murayama. Podejrzewam, że coś poszarpią. Brakuje napastnika. Chałas to pewnie za wiele nie podziała. Liczę na Andradine w środku od pierwszej minuty. O obronie ciężko coś powiedzieć. Zagłębie nic nie grało, a Legia to wiadomo. Jednak kadrowo to niemal identyczna defensywa jak w ubiegłym sezonie, gdy grali marnie. Wielkiej odmiany tu być nie powinno. Dodatkowo beniaminek z atutem stadionu. Jak dla mnie obie ekipy stać na to, żeby coś ukąsić. Do tego fajne kursy na overki. Ja wybieram taki w miarę bezpieczny.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Typ: (pierwsza poł./koniec) 1/1
Kurs: 3,8
bwin

Na inaugurację trzeciej serii spotkań naszej Ekstraklasy dojdzie do pojedynku jednych z najbardziej utytułowanych drużyn polskiej Ligi. &quot;pasy&quot; podejmą na swoim obiekcie przy Kałuży ekipę Ruchu Chorzów. Drużyny te zdobyły łącznie dziewiętnaście tytułów Mistrza Polski ale to już przeszłość. Gospodarz to beniaminek Ekstraklasy i podobnie jak inny Zawisza Bydgoszcz, nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Dzisiaj moim zdaniem nadarza się ku temu okazja. Chorzowski Ruch w ubiegłym sezonie cudem uratował się od spadku, tylko problem Polonii Warszawa im to umożliwił. Z kadry odeszło kilku graczy co tylko osłabiło zespół i moim zdaniem to jeden z kandydatów do spadku. Cracovia sezon rozpoczęła od porażki z zespołem Piasta Gliwice dwa do trzech ale w tym spotkaniu byli równorzędnym rywalem rewelacji poprzedniego sezonu. Drugi mecz to remis z poznańskim Lechem. Mimo że grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Kusia, Saidi Ntibazonkiza zdołał wyrównać a co ciekawe mieli jeszcze szansę na wygrana. Co do Ruchu to ma on na koncie dwa remisy. Z Lechem jeden do jednego i w takim samym, stosunku z Lechią Gdańsk. Jeśli Krakowianie zagrają takie spotkanie jak w pojedynkach z &quot;piastunkami&quot; i &quot;Kolejorzem&quot; to można spodziewać się pierwszego kompletu punktów beniaminka z Krakowa. Moim zdaniem sześćdziesiąty piaty pojedynek tych zespołów zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Co ciekawe może to być pierwsze zwycięstwo od 2007 roku.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań ✅ 0:0

W Lubinie działacze nie patyczkują się. Hapal przegrał 2 spotkania i już nie jest trenerem &quot;Miedziowych&quot;. Z jednej strony można się zastanawiać czy nie za szybko, bo to w końcu dopiero początek rozgrywek i każdemu mógł zdarzyć się taki falstart, jednak z drugiej widząc styl prezentowany przez Zagłębie to ta decyzja już dziwić nie może.
Zagłębie rozczarowuje, nie ma się co oszukiwać. KGHM pompuje w klub kolejne złotówki, a wyników jak nie było tak nie ma. Z roku na rok jest to samo. Ogromne nadzieje i oczekiwania, a ostatecznie kończy się bez sukcesów. Tak się zastanawiam czego brakuje piłkarzom z Lubina? Wypłaty mają na czas i to nie małe, piękny stadion, solidny skład. Czego więcej potrzeba? Chyba ambicji, bo umiejętności Ci gracze niewątpliwie posiadają. W tym okienku co prawda klub opuścił Pawłowski, który był gwiazdą Zagłębia, jednak pozyskano Przybeckiego, Piątka i Kwieka, a więc zawodników uznanych na naszych boiskach. Tymczasem w I kolejce przyjeżdża Pogoń i bez większych problemów wygrywa 2:0. Portowcy nie grali nic wielkiego, jednak Zagłębie im kompletnie nie potrafiło zagrozić. Aka i Murayama ośmieszali obrońców Miedziowych. W II kolejce w Gliwiach punkty były na wyciągnięcie ręki. Lubinianie prowadzili 1:0 do 80&#39; minuty, jednak później najpierw Wilczek, a trzy minuty po Nim Jurado zdobywają po golu i Zagłębie po raz kolejny przegrywa. Dwa mecze ligowe - 0 punktów i Hapal na wylocie. W niedziele przyjeżdża Lech, który także prezentuje się mizernie. Czyżby 3 porażka z rzędu? Nie chce mi się w to wierzyć.
Nie chce mi się w to wierzyć, bowiem Lechici dołują na początku rozgrywek niesamowicie. Wczoraj skompromitowali się w Wilnie, przegrywając w eliminacjach LE z Żalgirisem 0:1. Z Żalgirisem, którego powinni objechać rezerwami. Z taką grą Rumak może sobie wybić z głowy marzenia o nawiązaniu walki z Legią. Nie można myśleć o wygranych mając tak słaby i bezproduktywny środek pola. Trałka, Drewniak czy Możdzeń? Rafał Murawski nakrywa całą trójkę czapką. Strzelać też nie ma kto. Teodorczyk okazuje się transferowym niewypałem, o Ślusarskim nie będę wspominał. Jedynie Ubiparip, którego już w Poznaniu miało nie być, nie zawodzi i ciągnie grę Lecha. Ale to wszystko za mało. Nie wystarczyło na Ruch, nie wystarczyło na Cracovie, nie wystarczyło na Żalgiris, dlaczego więc ma wystarczyć na Zagłębie?
Obie drużyny będą tutaj chciały przerwać swoje czarne serie. Wydaje mi się, że bliżej ku temu Zagłębiu. Nie wiem jak zmieni się styl gry Miedziowych, czy będą w ogóle jakieś zmiany w porównaniu z tym co proponował Hapal, jednak myślę, że już sama świadomość tego, że Czecha już nie ma i przyjdzie ktoś nowy może zadziałać na Miedziowych mobilizująco. Dodatkowo Lech gra od pewnego czasu co 3 dni i zapewne odczuwają już tego skutki, a nie posiadają przecież tak szerokiej kadry jak choćby Legia, która praktycznie na każdej pozycji ma dwóch równorzędnych graczy. Ponadto myślę też, że Lech może tutaj wystawić nie co słabszą &quot;11&quot;. Rumak może chcieć oszczędzać swoich podstawowych graczy na rewanż z Żalgirisem, aby nie skompromitować się również w Poznaniu. Nie twierdzę, że Zagłębie tutaj wygra, jednak nie wydaje mi się aby po raz kolejny przegrali. Śmierdzi mi tutaj remisem, a kurs w granicach 1, 75 na podparte Zagłębie jest moim zdaniem przesadzony.


Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:0 ✅
1X @ 1,75
7/10
[/color]
Bet365
 
H 187

h778

Użytkownik
Cracovia - Ruch Chorzów (2.08.2013, 18:00) ✅ 2:1
Typ: Cracovia (0)
Kurs: 1.77
Bukmacher: bet365
Stawka: 6/10

Cracovia bardzo podobała mi się w meczu z Piastem, dawno nie widziałem polskiej drużyny tak dobrze potrafiącej rozgrywać piłkę, niestety zawiodła obrona. Trochę lepiej w defensywie było z Lechem, ale tu z kolei kiepsko pokazały się pomoc i atak, krakowianie remis zawdzięczają tylko indolencji Kolejorza. Ruch dwa razy niczego szczególnego nie zaprezentował, dwa remisy uratował im Malinowski, chorzowianie to według mnie główny kandydat do spadku, braki w każdej formacji, dziś stracą punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Cracovia - Ruch Chorzów
Cracovia -0.5 2.56 Pinnacle ✅✅ 2:1 Fantastyczna końcówka ;)
Ja w tym meczu również skłaniam się w stronę Cracovii. Zagrali bardzo ładną piłkę z Piastem zabrakło zdecydowanie dyscypliny w obronie. w Meczu z Lechem Cracovia już zdecydowanie zagrała lepiej z tyłu niż w meczu w Gliwicach. Ruch z kolei nie pokazał w tych dwóch pierwszych kolejkach nic specjalnego, dwa mecze u siebie i dwa remisy. Ruch w tych spotkaniach niczym się nie wyróżniał. Obie drużyny będą chciały sięgnąć po komplet punktów. Moim zdaniem więcej atutów dzisiaj będą mieli gospodarze, którzy wyjdą dziś w najlepszym zestawieniu.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia - Ruch over 2 1,8 3/10 ibc
Cracovia potrafi grac w ataku pozycyjnym podobnie jak i Lechia, ale obie ekipy mają słabe defensywy.
Ruch też potrafi wymienić kilka podań na dużej szybkości, szkoda, że Starzyński narazie nie ma formy,
bo to jego podania mogą być lekiem na impotencję napastników Ruchu.
Cracovia w pierwszym meczu u siebie stworzyła sporo okazji, nie zabezpieczała tyłów,
przez co straciła trzy bramki, okazji w tamtym meczu było multum.
W Poznaniu mimo nudnego spotkania, z małą ilością okazji bramkowych,
a zwłaszcza celnych strzałów i tak padły dwie bramki.
Siłą obu ekip będą kontrataki, defensywy obu ekip nie są mocnym punktem, obie ekipy mają graczy,
którzy potrafią uderzać zza pola karnego. Over 2 to mógłby tu być jakby mecz był grany 2 razy 30 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zastanawia mnie kto bedzie strzelal te gole dla Ruchu. Sultes nie wyglada dobrze z przodu. Marnuje dobre okazje ktore mu koledzy wypracowuja. Zienczuk prawdopodobnie skoncentruje sie na asystowaniu kolegom niz na strzalach, choc moze jakis wolny z blizszej odleglosci, ale przy innych wolnych bedzie raczej dogrywal pilke. Na dwoch defensywnych pomocnikow tez ciezko liczyc, choc Malinowski jak narazie jedyny strzela bramki w Ruchu to jednak ma troche inne zadania na boisku. Zostaja Starzynski i Janoszka i chyba postawie dzisiaj na tego pierwszego, choc to tez jest ryzyko bo Zielinksi daje mu okolo 60-70 min w meczu. Mysle jednak, ze przy tak mizernej obronie Cracovi Starzynski bedzie mial kilka okazji do strzalu z dystansu badz z lini pola karnego (jakiej jakosci beda te strzaly to juz inna historia). To on, jako ten ustawiony za napastnikiem powinien zbierac &quot;niczyje&quot; pilki pod polem karnym Cracovi, po wybiciach obroncow, a z takich pilek mozna stworzyc niebezpieczna akcje badz oddac strzal na bramke. Licze, ze jesli Filip dostanie szane na gre w pierwszym skladzie to cos dzisiaj ustrzeli. Tak wiec, Starzynski To Score? Tak @ 6,5 (Betsafe)
Starzynski zaczyna na lawce wiec zaklad niewazny... ????
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Cracovia - Ruch Chorzów
Pierwszy mecz 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy odbędzie się w Krakowie. Na ulicę Kałuży zajedzie Ruch Chorzów. Moim zdaniem to gospodarze są faworytem tego meczu.
Cracovia po pierwszych dwóch kolejkach ma zaledwie 1 punkt, natomiast Ruch ma 2. Jednak moim zdaniem lepsze wrażenie po sobie zostawiły &quot;Pasy&quot;. W pierwszej kolejce po naprawdę ciekawym meczu ulegli nieznacznie Piastowi (2:3) choć przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać (słupek Danielewicza, poprzeczka Bernhardta). Stworzyli bardzo ciekawe widowisko, pokazując się z dobrej, ofensywnej strony. Drugi mecz wypadł gorzej, choć należy pamiętać że z Lechem w Poznaniu nie gra się łatwo. Z tego bardzo trudnego terenu wywieźli punkt, po zaciętym (choć stojącym na nieco niższym poziomie) spotkaniu. Natomiast Ruch w pierwszej kolejce także zremisował z Lechem, lecz akurat w tym starciu był dużo gorszy (i grał u siebie). Zarówno Cracovia i Ruch wbili Lechowi dość kuriozalne bramki. W drugim meczu Ruch zagrał z Lechią, i razem stworzyli żenujące widowisko, w którym poza dwoma pięknymi golami nie działo się nic.
Personalnie wydaje mi się że Cracovia jest nieco silniejsza. Solidny Pilarz w bramce, niezła obrona z Kosanoviciem i Żytką na stoperze, zdolna młodzież w środku (Danielewicz i Dąbrowski) a atak napędzają Bernhardt, Ntibazonkiza, Boljević i Nowak. Co do Ruchu, sprawa stoi inaczej. Drużyna w zeszłym roku spadłaby z ligi, gdyby nie brak licencji dla Polonii, a znacząco się nie wzmocniła. Jedyną gwiazdką jest Filip Starzyński, Maciej Jankowski nie gra z drużyną bo chce odejść do Zagłębia.
Atut własnego boiska, lepsza kadra, i okazalsza forma. Cracovia nie powinna dzisiaj przegrać.
Cracovia lub X @1,40 ✅

---------------------------------------------------------------------------------
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
Drugi dzisiejszy mecz, i jeden moim zdaniem bardzo ciekawy typ. Mianowicie sądzę, że nie zobaczymy zbyt dużej ilości bramek. Kilka prostych argumentów - przede wszystkim żenujące linie ataku obu ekip. Nie oszukujmy nikogo, Zawisza i Pogoń mają najsłabszych napastników w lidze. Z jednej strony drewniany Paweł Abbott, dobry tylko najwyżej na I ligę i brak jakiegokolwiek zmiennika. Za to w Pogoni przy absencji Donalda Djousse (czerwona kartka z Legią) zagra równie zabawny Tomasz Chałas.
Fakt - w przypadku Pogoni jest całkiem zdolna para Japończyków z tyłu Akahoshi i Muryama, którzy potrafią rozmontować defensywy, lecz bez dobrego strzelca nic dobrego się zmontuje.
W opozycji stoją defensywy. Zawisza ma w swoich szeregach bardzo dobrego i solidnego bramkarza Wojtka Kaczmarka, który może jest mało efektowny, ale bardzo skuteczny. Solidna obrona z Lewczukiem i Skrzyńskim - doświadczonymi i pewnymi ligowcami. W Pogoni za to Janukiewicz który już z Legią dwoił się i troił, i defensywa z Dąbrowskim, Frączczakiem na czele.
I trzecia sprawa - murawa w Bydgoszczy. Lekkoatletyczna tępa trawa bardzo nie sprzyja grze piłką. Bardzo trudno się konstruuje akcje w takich warunkach.
Podsumowując, myślę że under 2,5 to korzystne rozwiązanie w takim meczu.
under 2,5 @1,62 ✅
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nie wku... mnie, to Wam j...
polska liga to gra przypadku, produkcja analiz nadaje się do druku na papier toaletowy, więc ja krótko... po kolei:

Cracovia - Ruch noBTS 1,80

Piłkarskie beztalencia, strzelać bedzie co najwyżej jedna ekipa.
Zawisza - Pogoń 1 2,20
Niech im będzie, może się uda, w meczu żal vs. żal wygra gospodarz, bo pomogą kibice.
Widzew - Korona u2,5 1,65
3 mecz 3 kolejki to kolejny sztuka pod tytułem &quot;nuda, idziemy na popcorn - przynajmniej kukurydza skacze&quot;.
Legia - Podbeskidzie HT/X 2,60
Może górale coś ukują, to stolica odkuje, ale to moze być smutne 0:0 do przerwy.
Górnik - Piast o2,5 2,15
Jeśli upał ich nie zniszczy, to może być najciekawszy mecz kolejki.
Śląsk - Wisła X2 1,83
W meczu przyjaźni będzie ostra walka, to moment w którym Śląsk cieszy się ze zwycięstwa nad Brugge, a Wisła unosi się zaskakującymi wynikami...
Zagłębie - Lech DNB1 2,25
Poznań radzi sobie dobrze z Lubinem, ale załamka formy się pogłębia, zaś w Zagłębiu nie może być gorzej...

Lechia - Jagiellonia 1 2,20

Mimo, że Barca grała na 60% możliwości to i tak była dla Lechii prędkość światła, zostając w tym rytmie mogą pokonać Jagę.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
@incubus7
czuję głos poirytowania, ale na co to komu?
Dobrze wygląda ten over co rzucił Szef. Z Lechem sytuacji było mało, a w końcówce i tak się machnęli i sypnęli dwie bramy. Obie drużyny będą chciały walczyć o pełną pulę, może tu paść kilka bramek.
Mecz Zawiszy z Pogonią ciężki do typowania. Po raz kolejny kierowałbym się w stronę remisu. Beniaminek cieniutko zaczął ligę. Zrobią jeszcze jakieś wzmocnienia last minute, bo są one konieczne. Król strzelców ligi cypryjskiej, a do tego testowani są dwaj nowi zawodnicy - Gruzin i Hiszpan. Coś muszą jeszcze zmienić, bo póki co wygląda to słabo.
Pogoń wygrała z Zagłębiem, ale to żaden wyznacznik, bo w sumie tak samo obie drużyny zagrały słabo. Legia pokazała co tak naprawdę potrafi Pogoń. Czuję kolejny słaby mecz. Lekko kieruję się w stronę remisu, ale odpuszczam.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Ramzesa -&gt; na incubusa nie zwracaj uwagi, to taki napinacz, któremu nic nigdy nie wychodzi i stara się to zamaskować jednozdaniowymi analizami. Jak już coś trafi (zwykle jeden typ na trzy kolejki, ale nikt tego nie zauważa, bo nikt nie czyta jego wypocin) to może uważać się za prawdziwego fachoffca, bo udało mu się coś trafić przy tak smutnych analizach.
Wracając do meritum:

Cracovia - Ruch 1
2.40 188bet 1/10 ✅
Mecz, który pokaże co tak naprawdę potrafi Cracovia. Co prawda nie wróżę im nic ponad spokojne utrzymanie, raczej nie dostaną się nawet do grupy mistrzowskiej, ale wydaje mi się, że taki przeciwnik jak Ruch powinien im odpowiadać. Chorzowianie nie dysponują praktycznie żadnym napastnikiem zdolnym strzelać regularnie gole (Malinowski w pierwszych dwóch meczach wystrzelał się za cały sezon), z kolei ekipa Stawowego gra ofensywny futbol - atakujemy wszyscy, bronią Pilarz, Żytko i Szeliga. Na Piast to nie wystarczyło (ale dwie bramki zapakowali), z Lechem wyglądało to już nieco lepiej, nawet defensywa jako tako się prezentowała. Remis szczęśliwy, ale zasłużony. Tym razem u siebie podejmują Ruch i każdy inny wynik niż pierwsza wygrana w sezonie będzie niespodzianką. Chorzowianie nie mają piłkarzy mogących poprowadzić do wygranej, z kolei Cracovia naprawdę dobrze atakuje (jak na poziom TME ofc) i na przeciętną obronę gości to powinno wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Zawisza vs Pogoń-Obie strzelą?TAK kurs:1,90✅

Spotkanie w Bydgoszczy zapowiada się ciekawie.Na przeciw siebie staną drużyny Zawiszy oraz Pogoni.Zaczynając od gospodarzy.Zawisza w pierwszych dwóch kolejkach nie zgromadził ani jednego punktu.W pierwszym spotkaniu ulegli 0:1,nowej wydaje się,że lepszej niż sezon temu ekipie Jagiellonii.Zespół z Bydgoszczy dobrze wszedł w to spotkanie,pierwsze minuty należały zdecydowanie do nich,kontrolowali to co działo się na boisku i próbowali konstruować groźne ataki.Strzelenie gola było bardzo blisko.Widzieliśmy poprzeczkę po rzucie wolnym wykonywanym przez Skrzyńskiego oraz sytuację gdy obrońca Jagi Pazdan szczęśliwie wybił piłkę na rzut rożny z samej linii bramkowej.Wszystko co dobre dla Zawiszy w tym spotkaniu trwało jednak tylko 30 minut,potem gra z ich strony wyraźnie weszła na inny,gorszy poziom.Jagiellonia zaczynała coraz częściej dochodzić do głosu,a zespół z Bydgoszczy nie potrafił już stworzyć praktycznie żadnego większego zagrożenia pod bramką Słowika.Tak jak każdy zapewne wie skończyło się to w konsekwencji bramką w drugiej połowie Albańczyka Bekima Balaja i ostatecznym zwycięstwem drużyny z Białegostoku.W drugim meczu tego sezonu Zawisza wybrał się na mecz wyjazdowy do Łodzi.Od początku wielką przewagę uzyskał zespół z Bydgoszczy.Zawisza dobrze wyprowadzał swoje ataki,nie dopuszczał Widzewa pod własną bramkę,dobrze operował piłką,a momentami wyglądało to jak mecz drużyn z dwóch innych lig.Wszytko to wyglądało bardzo dobrze ale tylko przez pierwsze 45 minut których i tak drużyna z Bydgoszczy nie zakończyła z prowadzeniem.W 16 minucie bramkę zdobył Wójcicki,potem 2-3 bardzo dobre sytuacje zmarnował Zawisza,a w 34 minucie po jedynej dobrej akcji w tej połowie Widzew wyrównał po bramce debiutującego Visnakovsa.W drugiej połowie gra Zawiszy była dużo słabsza,a kolejny błąd w defensywie zespołu z Bydgoszczy wykorzystał znów Visniakovs i ostatecznie przesądził o tym,że Zawisza nie zdobył w tym pojedynku choćby jednego punktu.Podsumowując grę Zawiszy to należy stwierdzić,że defensywa jest na przeciętnym poziomie,obrońcy popełniają sporo błędów.Lepiej wygląda pomoc i atak.Widać w tych formacjach duży potencjał.Zawodnicy potrafią grać kombinacyjnie i liczę,że pokażą to również w meczu dzisiejszym.Brakuje jednak trochę zimnej krwi i lepszej skuteczności.Warto podkreślić także,że drużyna z Bydgoszczy jest groźna podczas stałych fragmentów gry.Pogoń po pierwszych dwóch kolejkach ma na swoim koncie trzy punkty i plasuje się wyżej od swojego dzisiejszego rywala.Widać,że Dariusz Wdowczyk odpowiednio przygotował swoją drużynę do nowego sezonu.W meczu pierwszej kolejki Pogoń wybrała się do Lubina na mecz z Zagłębiem.Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem drużyny ze Szczecina.Zawodnicy Pogoni byli od swoich rywali lepsi pod każdym względem,a szczególnie widać było u nich dobre przygotowanie fizyczne,dobrą grę kombinacyjną z dużą ilością podań po ziemi oraz dobrą formę Japońskiego duetu Aka-Murayama.W drugiej kolejce ulegli mistrzom Polski,Legii Warszawa 0:3 jednak wynik nie odzwierciedla dokładnie tego co działo się na boisku.Pogoń stwarzała sobie sytuację,grała znów ładnie dla oka,Japoński duet znów potwierdził swoją dobrą dyspozycję,a w dodatku drużyna ze Szczecina zaprezentowała duży charakter.Jedyne do czego można mieć pretensję to gra w defensywie i skuteczność.Dziś myślę,że zarówno Pogoń jak i Zawisza strzelą po przynajmniej jednej bramce.Tak jak wspominałem obrony obu zespołów nie stanowią monolitu,obie ekipy mają potencjał w ofensywie oraz kilku zawodników,którzy są w na prawdę niezłej formie.Zawisza musi dziś zagrać do przodu i walczyć o pełną pulę,z Widzewem pokazali,że potrafią grać również ładnie dla oka i stwarzać dużo sytuacji podbramkowych.Pogoń nie wydaje mi się aby zagrała kunktatorsko,bo pokazali w dwóch poprzednich kolejkach,że również chcą grać w każdym spotkaniu do przodu i o pełną pulę.

Bukmacher:STS

Jeśli chodzi o mecz Cracovia-Ruch myślę,że lepiej do tej pory zaprezentowali się gospodarze dzisiejszej potyczki w Krakowie i jeśli miałbym wskazać jakiś typ na to spotkanie to zwycięstwo Cracovi po kursie 2,40✅ wygląda całkiem dobrze.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Wszyscy widzę zgodni i stawiają w stronę Cracovii, ale ja myślę inaczej. Może trochę sympatia mi w tym pomaga, lecz Ruch w meczu z Lechem nie grał źle, całkiem poprawnie w obronie i skutecznie w ataku. Oddając może 2/3 strzały i jedna bramka. Dziś dla nich mecz może się ułożyć podobnie jak z Lechem. Ustawią się z tyłu, będą wyprowadzać kontry, taka gra im idzie najlepiej, mają dynamicznych piłkarzy i potrafią to wykorzystać. Krakowianie również zremisowali z Lechem, bramka w ostatnich minutach, ale ich gra nie przekonywała. Dziś będzie to ciężki mecz, niespodizewam się super widowiska, bardziej typowej walki. Ruch ma znacznie większe aspiracje niż walka o utrzymanie, mają w składzie doświadczonych piłkarzy połączonych z młodością. Sądzę, że dziś Niebiescy wygrają, lecz gram z podpórką..

Ruch lub remis @ 1,57 - Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom