>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Serie A [15 - 16 wrzesień 2012]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Kursy średnie
Po &quot;przerwie&quot; w związku z meczami reprezentacji, kolej na kolejną dawkę serie A. Siena i Atalanta wciąż z minusowym stanem punktowym, z kolei faworyt do wygrania serie A, na czele tabeli.
Kursy jak to zwyczaj, na faworytów nie zachęcają do gry, ale zapewne idzie znaleźć ciekawe zdarzenia.
Jakie są Wasze propozycje ?
Prawdopodobne składy by Gazzetta
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
3 Kolejka Serie A
Kolejka jak dla mnie bardzo ciekawa postanowiłem zanalizować ją już dość wcześniej i przyjrzeć się formie zespołów w głowie utkwiły mi 4 zespoły które tutaj wam opisze kurs na nie jest jak wysoki co zachęca mnie do zagrania na nich bo jak na razie nie zawodzą .
Chievo- Lazio
Drużyna Lazio znakomicie weszła w sezon po awansie do Ligi Europy w lidze po 2 kolejkach jeszcze nie przegrała . Znakomita ofensywa oraz pomocnicy pomagają z pewnością tej drużynie można by powiedzieć ze drużyna Lazio ma kompletny skład 2 spotkania bramki 4-0 co też obrazuje nam defensywę tej drużyny w dobrym świetle która nie będzie z pewnością odpuszczać również Ligi Europy gdzie z taką dyspozycją ma szanse wyjść z grupy . W również świetnej formie jest napastnik Miro Klose który zdobył w ostatnim meczu 2 bramki dla drużyny Lazio .Natomiast Chievo nie gra źle w piłkę ale widać ze ich forma jeszcze nie jest stabilna co pokazał pierwszy mecz przegrany 2:0 z Parma u siebie pokonali Bolognę 2:0 ale tak jak mowie bez polotu w najbliższej kolejce o wiele większy kaliber zawita u nich na stadionie ostatni mecz miedzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 0:3 dla Lazio myślę ze aż tak wysoko to nie będzie ale sądze ze Lazio spokojnie wywiezie 3 pkt z Werony
Propozycje:
Lazio-2.40 Fortuna
Lazio DNB 1.68 Fortuna

Napoli-Parma
Kolejnym ze spotkań które polecam na dość odległą kolejkę bo dopiero za tydzień ale myślę ze warto pobrać kursy około wtorku gdy dołączy również oferta z innych lig . Drużyna gospodarzy w dwóch kolejkach pokazała nam bardzo stabilną formą co zaprocentowało na wynikach i po 2 kolejkach mają komplet pkt . Znakomita ofensywa i forma Cavaniego , Hamskika pozwala obecnie na wygrywanie w Lidze Włoskiej można powiedzieć ze po dwóch ciężkich testach jakim były z pewnością spotkania z Palermo i Fiorentinią co prawda Ci pierwsi obecnie są bez formy totalnie co natomiast pokonanie Fiory pokazało nam że Napoli będzie się liczyło walkę o najwyższe cele w tym sezonie . Drużyna Parmy podobnie jak Chievo wyjazd przegrana u siebie zwycięstwo co prawda wyjazd z Juve można by porównać do tego co czeka ich w 3 kolejce gdyż Napoli nie odstaję wyraźnie klasą od Czarnej Damy co z pewnością pokazują swoją obecną formą . Jak dla mnie kurs 1.50 jest wystarczający aby zagrać w stronę gospodarzy można tutaj pokusić się o handi -1 Napoli ale to na osobnym kuponie .
Propozycje :
Napoli 1.50 Fortuna

Genoa-Juventus
W 3 kolejce Stara Dama uda się na wyjazd do Genui której zespół nie jest z pewnością w dobrych nastrojach po „strzelaninie” w Catani gdzie przegrali 3:2 teraz czeka ich z pewnością o wiele cięższe zadanie bo przyjeżdża pretendent do tytułu czyli drużyna z Turynu . Po dwóch kolejkach goście pokazują to czego chcą oglądać ich kibice z pewnością do końca sezonu czyli 2 pewne zwycięstwa 2:0 z Parmą oraz 4:1 z Udinese bardzo doświadczony skład takimi graczami jak rozgrywający A.Pirlo czy M.Vucinić oraz młodzi którzy chcą się pokazać z jak najlepszej strony na boiskach europy czyli Giovinco oraz Vidal można stwierdzić że drużyna z Turynu to wymieszanie rutyny z młodością co pokazali w tych 2 ostatnich meczach . Sądzę iż po 3 kolejkach drużyna z Juve będzie dalej prowadziła w lidze z tym razem 9 pkt nie widzę po prostu innej możliwości jeśli utrzymają taka formę to w lidze mistrzów Chelsea ma się czego obawiać !
Propozycję:
Juventus 1.65 Fortuna
Juve -1 2.85 Fortuna
Pescara-Sampdoria
Czas na niby beniaminka Samdorię która radzi sobie na razie jak zespół który byłbym z wyższej półki w Serie A! Po 2 kolejkach nastroję w Samdorii są z pewnością całkiem odwrotne jak w drużynie Pescary która ostatni wyjazd przegrała aż 3:0 z Torino komplikując sobie sami sprawę czerwona kartką natomiast drużyna gości po dwóch zwycięstwach w lidze w tym na wyjeździe z Milanem 0:1 może stać się czarnym koniem tych rozgrywek . Ten mecz z pewnością nie będzie łatwym i przyjemnym dla drużyny Samdori ale myslę że powinni sobie poradzić z Pescarą której bilans bramkowy wynosi aż 0-6 . Pewnym typem jak dla mnie jeśli nie zwycięstwo Sampdori jest BTS gospodarze w końcu będą chcieli strzelić bramkę a goście wygrać . Drużyna gości już w ostatniej kolejce po powrocie do zespołu Maxi Lopeza zaliczył solidny występ i strzelił bramkę na 1:0 dla swojego zespołu myślę że będzie on ważnym ogniwem w nadchodzącym meczu .Jak dla mnie Samp. może stać się rewelacją tego sezonu i dlatego stawiam na nich .
Propozycję
BTS-1.91 Wiliamhill
DNB Samdoria 1.80 Fortuna
Samdoria 2.61 Fortuna


To tylko takie moje prywatne przemyślenia na temat tych spotkań nie jestem jeszcze żadnym prosem w bukmacherscy ale zbieram coraz bardziej cenniejsze doświadczenia w Ligach Europejskich . Jak dla mnie te 4 spotkania powinny wejść każdy inny wynik będzie z pewnością małą niespodzianką . Taka jest już ta piłka nożna .
Pozdrawiam

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio bym nie był taki pewien, szykuje się raczej trudny mecz. Z Atalantą nie było znacznej przewagi, a 3-0 z Palermo niewiele świadczy, gdyż ta drużyna według mnie w tym sezonie będzie bardzo nisko w tabeli ... póki co grają bardzo słabo. Co do obrony to nie grał do teraz Radu, takze obrona nie jest skompletowana od poczatku. Zreszta np.: w meczu z Mura czy Atalanta było widac ze defensywa nie jest na najwyzszym poziomie (jeszcze) , ale Marchetti w bramce ratował drużynę.
Ja jeszcze poczekam trochę, na składy i inne takie, już pewne pomysły mam, ale to tak w środe/czwartek najszybciej
BTW Stara Dama, nie czarna ????
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Bardzo mnie ciekawi mecz Pescary z Sampdorią. Czym tłumaczyć bardzo dobre wyniki Sampdorii? Patrząc na ich skład, biorąc pod uwagę nazwiska, nie ma tam nikogo ciekawego poza Maxi Lopezem. Bardziej przekonujący wydaje się być skład Pescary (Capuano, Weiss, Blasi), a ta jednak gra słabo.
Trudno zrozumieć tutaj intencje moich rozważań, dlatego napiszę, że myślę o postawieniu na zwycięstwo Sampdorii. Warto? Jakie macie zdanie?
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Fiorentina - Catania
TYP: 1
Ciężki mecz Violi z Napoli i przegrana 2:1 to tylko dodatkowa motywacja ...
Gospodarzom zawsze dobrze grało się z Catanią dowodem tego jest 6 zwycięstw na 7 meczy na własnym stadionie raz padł remis w ubiegłym sezonie. Kolejny cud z serii meczu z Romą nie może miec racji bytu jeśli Fiorentina marzy o powrocie do LM lub nawet LE musi wygrywać takie mecze na własnym stadionie .
Jak myślicie?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Roma - Blogna under 3.5 @ 1.75 expekt
Roma gra ofensywnie, ale w tym meczu nie zagrają De Rossi i Osvaldo, więc ofensywa osłabiona, a Destro nie w formie. Ostatni wynik 3-1, ale Totti miał super mecz, zakładam, ze tak każdego meczu nie zagra, ze spotkaniem z Bologną włącznie.
Bologni w sumie nie oglądałem niestety, ale najczęściej drużyna występuje w wersje defensywnej. Raczej się nastawią na wywiezienie 1 pkt.
 
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
Tak próbuję rozkminić, jak nieobecność De Rossiego może wpływać na osłabienie ofensywy... :&gt; Przecież to chyba oczywiste, że jego absencja ogromnie osłabi Romę DEFENSYWNIE, organizacyjnie etc.
Destro &quot;rzeczywiście&quot; nie w formie, właśnie strzelił debiutancką bramę w kadrze. Wiadomo, przeciw Malcie, ale Włochom się w ogóle ciężko grało, a chyba nie trzeba mówić, ile warta jest dla młodego chłopaka pierwsza bramka (lepsza niż pierwsze bzykanko, heh). Brak Osvaldo - ok, bez wątpienia jest w formie, ale nie jest &quot;katem&quot;, a bardziej &quot;szalonym kapelusznikiem&quot;, z powodzeniem taki Lopez (który wszedł w pierwszym spotkaniu i sieknął bramkę) może go zastąpić, nie wspominając o Lameli. A Totti to jeszcze w trumnie będzie strzelać ????
Ale co najważniejsze - to jest zespół trenowany przez Zemana, rozkochanego w ofensywie. Nawet obrońca Romy żalił się w wywiadzie, że Zdenek ma ich po prostu w dupie, skupia się na &quot;przodzie&quot;. Zobaczcie wyniki Pescary w poprzednim sezonie - ile bramek strzelili, a ile też stracili. Spodziewam się, że w ogóle w tym sezonie Roma będzie miała mało clean sheetów, a bez De Rossiego...
Tym bardziej należy podkreślić, kto gra w Bolonii - Gilardino, weteran boisk Serie A, co by nie mówić potrafiący wciskać bramki niczym Di Vaio. Diamanti, ofensywny pomocnik ostatnio w łaskach Prandellego. Gabbiadini, podobno perspektywiczny zawodnik wykupiony przez Juve, Gimenez - nie taki do końca anoninomy. Jednym słowa - ma kto wkopać Romie bramkę z kontry... A Roma jest bardzo narażona na kontry
Ofensywny styl polegający na wymianie ciosów, brak ostoi defensywy/pomocy - De Rossiego, początek sezonu + paru sprytnych zawodników Bolonii = dla mnie (prawie) pewny BTSik.
Roma - Bologna
obie drużyny strzelą @ 1.70 Bwin
-----------------------------------------------
odniosę się jeszcze do tego:
&quot;Czym tłumaczyć bardzo dobre wyniki Sampdorii? Patrząc na ich skład, biorąc pod uwagę nazwiska, nie ma tam nikogo ciekawego poza Maxi Lopezem.&quot;
Poli, Maresca, Estigarribia. Poulsen, który z bardzo dobrej strony pokazał się na Euro. Pozzi, który niejedną bramkę strzelił na boiskach Serie A. Jak tych nazwisk nie znasz, to po się oszukujesz, daj se siana z obstawianiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 6

qwx675

Użytkownik
Poli, Maresca, Estigarribia. Poulsen, który z bardzo dobrej strony pokazał się na Euro. Pozzi, który niejedną bramkę strzelił na boiskach Serie A.
Sprawdź sobie koleżko, ile Poulsen i Pozzi w dwóch ostatnich meczach (czyli dwóch pierwszych meczach ligowych) spędzili czasu na boisku. Razem 8 minut (Pozzi wszedł za Lopeza w 85. minucie - 5 min. + doliczony czas).
Poza tym... Jakie to nazwiska? To jest taki &quot;kosmos&quot; przy piłkarzach Pescary?
 
simons 646

simons

Forum VIP
De Rossi który rok temu strzelił 4 bramki i zaliczył 3 asysty (przy czym nie zaliczyli np.: sytuacji przy bramce z Milanem 2-1 gdzie Osvaldo trafił, po obronionym strzale De Rossiego, ale to szczegół) jest wielką stratą dla defensywy, a Lamela 4 strzelone i 7 asyst jest wielkim napastnikiem ... widać tyle ile osób tyle interpretacji danych ...
Bologna ma Gilardino, Udinese Di Natale, Chievo Pellisiert etc etc w każdej drużynie jest zawodnik który potrafi strzelać ????
Z dzisiejszych info, Totti może nie zagrac, ale pewnie będzie.
 
jj1897 15

jj1897

Użytkownik
SimonS, ale poważnie - brak De Rossiego to większe osłabienie ofensywne czy defensywne, no zastanów się ???? inaczej: Roma będzie miała większy problem ze strzeleniem czy większe problemy defensywne pod nieobecność DM/CB, który tak pewnie gra i w Romie, i w kadrze. I jest w zasadzie jedynym spoiwem tej nowobudowanej drużyny ????

Zacznę grzebać w statystykach i wyjdzie, że Bonucci strzelił więcej bramek niż Quagliarella, czyli: brak Bonucciego byłby większym osłabieniem ofensywy niż brak Quagliarelli ???? To nie jest kwestia interpretacji danych, to kwestia pisania bzdurek ????

Bologna ma Gilardino, Udinese Di Natale, Chievo Pellisiert etc etc w każdej drużynie jest zawodnik który potrafi strzelać

Bramki są dwie, zawodników jedenastu z obu stron, hehe.

Przecież zaznaczyłem, że to specyfika gry Romy czyni ją podatną na kontry. Wymienieni zawodnicy nie zawszę trafiają, bo inaczej nie graliby w Bolonii (hehe), tylko w PSG za 15 melonów rocznie, ale jeśli będą mieli parę okazji, a może będą, to raczej w końcu trafią, bo potrafią ????

qwx675 -&gt; &quot;koleżko&quot;, ale co ma do tego czas spędzony na boisku akurat tych dwóch zawodników? przeciez podales liczby bez sensu ???? Enzo Maresca ma rozmair buta 42, malo znany fakt ????
chciałeś &quot;ciekawych&quot; nazwisk, to je dostałeś. ale skoro ciebie bardziej przekonuja weiss, capuano, blasi, to coz, twoj problem ???? nie uzylem slowa kosmos, ale tak, przepasc jakosciowa jest ogromna ???? troche pokory, a kolezkuj sobie pod blokiem ????
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
ale co ma do tego czas spędzony na boisku akurat tych dwóch zawodników?
Kolego! (lepiej?) Ten czas ma do tego tyle, że po prostu NIE GRAJĄ w tym sezonie. Z jakiegoś powodu (brak formy?) nie łapią się do składu, więc ich wymienianie jako silnych ogniw drużyny jest bez sensu. Patrzę na tych, którzy grają.
 
simons 646

simons

Forum VIP
W tym problem, że Bonucci nie mial i miec nie bedzie statystyk podobnych do Quagliarelli ... ale jak też powiedziałem, jak kto woli...

Dubelek i chyba starczy ;)
Palermo - Cagliari x2
Fiorentina - Catania DNB 1
AKO:2.21 Unibet

Przeciwko Palermo, ze względu na, tragiczną postawą jaka zaprezentowali do teraz.
Z kolei Fiorentina, nieźle wystartowała, nie powinna stracić punktów z Cataną, której dobra gra na ogół koncentruje się w meczach &quot;home&quot;.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
AC Milan - Atalanta Bergamasca Calcio (under/over 1.5) (Poniżej/ powyżej drużyna 1) 1.60 (Bet-at-home) ⛔⛔⛔ 0:1 dla Atalanty :???:
Po wpadce w Genui w 1 kolejce, następna przyniosła zwycięstwo Rossonerich na wyjeździe w Bolonii wynikiem 3:1. W meczu z Atlantą Bergamo stawiam na przynajmniej 2 bramki ekipy z Mediolanu. Hattrick przetransferowanego z Interu Pazziniego (w tym 1 bramka z karnego) robi pozytywne wrażenie i sądzę że o powiększenie dorobku strzeleckiego pokusi się także w tej kolejce. Na San Siro ekipę gospodarzy stać nawet na więcej niż 2 bramki gdyż Milan w swoich szeregach ma pomocników, którzy mają bardzo ostry ciąg na bramkę - Nocerino oraz Boatenga. Ostatnie kilka meczów Atalanty to wyniki poniżej 2.5 bramek w meczu. Sądzę że w tym spotkaniu tendencja nie zostanie podtrzymana. Obstawiam wynik 4:1 dla Rossonerich, którzy muszą gonić uciekający już na starcie rozgrywek - Juventus.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Jestem w szoku jakie kursy zaproponowano na Lazio. Rzymianie świetnie weszli w sezon, 2 wygrane, w poprzednim sezonie zazwyczaj nie mają problemów z ograniem zespołów pokorju Chievo. Na dodatek gracze z Werony świetnie im leżą. na 5 ostatnich wizyt 4 wygrane, remis
Lazio 2.55
co do &quot;leżenia&quot; Inter zagra z Torino, z którym to na 5 ostatnich wizyt na ich stadionie wygrał wszystkie. kurs 2.20 na Mediolan, ciekawe, ciekawe
po za tym kusi Stara Dama, która jest w gazie. 1.60 to trochę mało jak na wizytę w Genui, ale skoro Juve podtrzyma formę to powinni tu pokryć handi, więc jedynie biorę pod uwagę Juve -1 2.80, ale to się jeszcze zobaczy
 
P 0

pawel1916

Użytkownik
AC Siena-Udinese Calcio
„Zebry” mogą jeszcze długo odczuwać skutki odpadnięcia w eliminacjach Ligi Mistrzów. Siena ma spore problemy i myśli o zatrudnieniu bezrobotnego Luki Toniego. Przypomnijmy, że za udział w korupcji ten zespół jest na minusie…......TYP1!! ????
Lazio ze świetnym Miroslavem Klose, wciąż numerem 1 w reprezentacji Niemiec zaczęło z wysokiego pułapu i jak wszystko pójdzie po myśli może powiększyć passę wygranych. Chievo wcześniej u siebie ograło Bolognę 2-0. ????
 
rune 39

rune

Użytkownik
Na niedzielne popołudnie proponuję typ:
As Roma czyste konto 2.62 Bet365 ⛔ druga połowa - tragedia...

Po pierwsze obrona Roma wygląda z meczu na mecz coraz lepiej, w meczu z Interem, tak naprawdę żaden z obrońców nie zawalił bramki (cassano po rykoszecie zaskoczył Steka). Jedynie postawa Pirisa nie zachwyca, ale z moich źródeł wiem, że jutro nie zagra. Poza tym w obronie przede wszystkim doświadczenie - Taddei, Burdisso (znakomita forma) oraz reprezentant Włoch Balzaretti. Jeśli obrona nie przekonuję to za moim typem przemawia jeszcze jeden fakt: do Romy rzutem na taśmę został wypożyczony Urugwajczyk Mauro Goicoechea, który zapowiada walkę o miejsce w bramce Romy. To powinna być dodatkowa mobilizacja dla Stekelenburga.
Jedyne czego się obawiam to właśnie kontry, o czym wspomniał już jj1897.
I jeszcze kilka słów o ofensywie Bolognii:
Jedynym czego się obawiam z ich strony jest zawsze groźny Alberto Gilardino, pomimo braku rytmu meczowego (29minut w pierwszych dwóch kolejkach). Póki co Bologna radzi sobie fatalnie - tylko 1 bramka strzelona, w dodatku z rzutu karnego.
W obecnym sezonie nie widzę kandydata na następcę Marco Di Vaio który strzelał dla Bologny w ostatnich sezonach większość bramek. Jako ciekawostkę dodam, że odszedł na piłkarską emeryturę do Montrealu Impact (Klub występujący w MLS).

Szanse na wejście typu oceniam na 70%, a kurs myślę warty ryzyka.

Drugi typ to:
Miroslav Klose strzeli bramkę 2.75 Bet365 ✅

Chociaż szczerze nie trawię zespołu Lazio (nazistowskie wybryki oraz główny wróg Romy), uważam że strzeli swoją 3 bramkę w sezonie. Przede wszystkim ma mu kto asystować - Hernanes czy Mauri. Poza tym rzymski zespół zdecydowanie na fali (komplet 6pkt po 2 kolejkach). Kurs warty zagrania chociaż za grosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 907

pawel-1

Użytkownik
Francesco Totti Will not score @ 1.80 Tobet ✅

Kurs z dupy kompletnie, duże value. Analiza w kilku szybkich punktach.
- Na 99% na szpicy zagra Destro.
- Totti sporo operuje w środku czy na boku. Zaowocowało to 2 asystami z Interem.
- Włoch narzekał na lekki uraz kostki. W obwodzie są młodzieżowcy Lopez i Tallo. Śmiało można liczyć, że nie rozegra pełnego spotkania.
- Bolognia, jak już wspomniał SimonS, to defensywna drużyna. Do momentu strzelenia pierwszej bramki Roma będzie grała przeciwko 11 obrońcom.

Obawiam się jedynie, że trafi się Romie rzut karny. Do jedenastki pewniakiem jest Totti.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom