>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Serie A [15 - 16 wrzesień 2012]

Status
Zamknięty.
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Genoa - Juventus 1X 2,35⛔ / BTS 1,7✅/ OVER 2,5 1,7 ✅ 1:3, nie jest źle;)
W środę Juventus czeka ciężki mecz z Chelsea w lidze mistrzów więc dzisiaj na pewno trochę będą się oszczędzać bo jednak 2 dni przerwy to mało. Dodatkowo Genoa to niewygodny przeciwnik a tym bardziej u siebie a Juventusowi jakoś wybitnie nigdy tam nie szło. W ostatnich spotkaniach między tymi drużynami padało wiele goli zarówno z jednej jak i z drugiej strony i liczę, że dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana. Może Boriello nie chciany w Juventusie coś ustrzeli:). Niby piłkarze z Turynu są ostatnio w niezłej formie i to oni są faworytami ale ile można wygrywać, jakiś remis w końcu musi paść tym bardziej, że czekają ich ciężkie tygodnie z prawdziwym piłkarskim maratonem.​
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Kiedy widzę kurs na Inter - 2.45 i spoglądam na historię, aż korci, żeby spróbowac. 7 ostatnich wizyt Interu i 7 wygranych Mediolańczyków. Na ich koncie pewna wyjazdowa wygrana z beniaminkiem, Pescara, 3-0. Drugie spotkanie, mimo iż przewagi, to porażka 1-3 z Romą. Tak jak ofensywa stoi na dobrym poziomie, tak o defensywie tego samego powiedzieć nie mogę. Mimo owego rozchwiania po takim kursie jestem skłonny zaryzykować na wygraną gości. Beniaminek z Torino nie zaznał jeszcze porażki, wygrana i remis - choć mieli zdecydowaną przewagę. Tyle, że rywale, tj. Siena oraz Pescara nie stanowią wyznacznika, bo wyniki z takimi przeciwnikami to naturalna kolej rzeczy, a nie sensacja na plus. Jeżeli Inter chce powrócić do czołówki Seria A musi zaprezentować się jak w inauguracyjnym spotkaniu z Pescarą.

Przy czym nie przepadam za stawianiem na Inter, dlatego z stawką nie szaleję

Inter 2.45✅ - spore wzrosty od wczoraj...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Takie małe podsumowanie moich analiz na temat tej kolejki w Serie A udało trawić się wszystko co się dało ???? A mianowicie
Chievo- Lazio 1:3
Lazio-2.40 Fortuna✅
Lazio DNB 1.68 Fortuna✅
Tutaj kolejna drużyna która w moich oczach może ograć swojego następnego rywala czyli Koguty bardzo wysoki kurs jest tam na Lazio.Zobaczymy co dzisiaj pokaże Totenham na wyjezdzie z Reading .
Napoli-Parma 3:1 Napoli 1.50 Fortuna✅
Pewna kontrola meczu i wygrana.
Genoa-Juventus 1:3 Juventus 1.65 Fortuna✅
Juve -1 2.85 Fortuna✅
Świetnewejście w mecz Vucinicia i Asamoah comeback z 1:0 i wygrana teraz czas na Chelsea sądze że tam typ X2 to pewniak The Blues tego nie wygrają .
Pescara-Sampdoria 2:3
BTS-1.91 Wiliamhill ✅
DNB Samdoria 1.80 Fortuna✅
Samdoria 2.61 Fortuna✅
Sampdoria potwierdziła tylko to co napisałem w analizie co prawda wygrana po strzelaninie i dość pewna kontrola spotkania bramka kontaktowa dla Pescary odrazu atak i podwyższamy było gorąco ale się udało ????
-------------------------------
Jestem bardzo zadowolony z tej kolejki Serie A . Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom