>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.07 - 1.08.2016)

Status
Zamknięty.
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
LECHIA GDAŃSK - WISŁA KRAKÓW

Lechia Gdańsk
: 32. Vanja Milinković-Savić - 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak, 7. Milos Krasić, 11. Grzegorz Kuświk, 20. Michał Chrapek, 21. Sławomir Peszko, 22. Mario Maloca, 27. Rafał Wolski, 28. Flavio Paixao, 38. Milen Gamakow
Rezerwowi: 77. Damian Podleśny - 4. Aleksandar Kovacević, 13. Bartłomiej Pawłowski, 19. Marco Paixao, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 35. Gerson, 41. Paweł Stolarski
Wisła Kraków: 24. Łukasz Załuska - 2. Rafał Pietrzak, 4. Maciej Sadlok, 6. Arkadiusz Głowacki, 9. Rafał Boguski, 10. Denis Popović, 19. Tomasz Cywka, 21. Petar Brlek, 23. Paweł Brożek, 26. RIchard Guzmics, 88. Patryk Małecki
Rezerwowi: 1. Michał Miśkiewicz - 3. Piotr Żemło, 8. Alan Uryga, 14. Zdenek Ondrasek, 15. Adam Mójta, 17. Jakub Bartosz, 20. Mateusz Zachara

Dużo już było napisane o tym spotkaniu.
Obie drużyny jak na naszą ligę ofensywnie bardzo mocne, ale w defensywie są problemy, szczególnie w Wiśle. Goście dzisiaj zmieniają bramkarza, brak w składzie Mączyńskiego (transfer?), Ondrasek na ławce. Lechia w poprzednim sezonie bardzo mocna na swoim terenie, Wisła słabiutka na wyjeździe, zmiany właścicielskie mogą różnie wpłynąć na piłkarzy. Lechia KADROWO jest dużo lepszą drużyną. Uważam że dzisiaj wygrają i zobaczymy kilka bramek.

Lechia Gdańsk @1.78 Oddsring ✅✅✅
Over 2.5 @1.91 Sportingbet ✅ ✅✅✅
Zwycięstwo Lechia Gdańsk i +2.5 bramki w meczu @2.62 Bet365 ✅✅✅

Ps. Langil dzisiaj w Legii nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Termalica +0,75 @ 1,80 Pinnacle ⛔
Linia ideolo jak dla mnie na ten mecz.Myślę,że Stokowiec na rewanż w Danii rzuci wszystko co ma najlepsze i postawi wszystko na jedną kartę a na ligę pójdzie rotacja. Możliwe,że nawet większa niż z Koroną czy Lechem bo od początku sezonu mają spory maratonik.Z Termalicą będą się męczyć.Przyszedł Michniewicz,zrobili dobre transfery Gutkovskis,Guba,Jovanović,Osyra,zawodnicy którzy z marszu wnieśli jakość do zespołu.Z Arką jeszcze było przeciętnie ale z Cracovią już znacznie lepiej,sporo sytuacji,szybkie kontry.Dobra linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
V 1,1K

viren

Użytkownik
Same sieroty w skladzie Legii zaden dobry zawodnik z pola nie zagra. No jedynie Moulin ale ile on zaliczyl jeden dobry wystep, moze sie jeszcze nie zaadaptowal do polskich realiow ????
Poza składem znaleźli się Bartosz Bereszyński, Michał Pazdan i Michaił Aleksandrow, a na ławce usiedli Nemanja Nikolić i Tomasz Jodłowiec. Razem z nimi także nowy nabytek mistrzów Polski skrzydłowy Steeven Langlil.
Skład Legii: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski - Michał Kopczyński, Kasper Hämäläinen, Thibault Moulin - Jakub Kosecki, Aleksadar Prijović, Michał Kucharczyk.

Hamalainen, Jakub Kosecki ???? ???? ???? , przemeczony Kucharczyk, Broz, to sa kompletne sieroty, mogliby jeszcze dolaczyc Korzyma i Janczyka- gdyby grali w klubie to by dzis napewno wyszli
Malarz z kolei dawno bavola nie zaliczyl, broni wyjatkowo solidnie, jedyny dobry zwodnik dzs w Legii
Legia odpuszcza ten mecz bedzie tak jak w przedostatniej kolejce zeszlego sezonu w Gdansku.
Dzis przegraja, tym bardziej ze z Jagiellonia byl remis

Gdyby wystawiuli Nikolica czy Pazdana taktyka powinna byc jedna, ostre wejscia i moze w koncu nauczyliby sie myslec, ale nie tak zle, polamatorski sklad dzis, jak wyjdzie Nikolic na miejscu trenera Wisly kazalbym pilkarzom faulowac na zlamanie nogi

edit: Tutaj macie przykład analizy nieudolnej , zwykłego trollowania, nie będę usuwał dla przykładu. Nie warto brać tego użytkownika na poważnie, co widać w jego działalności na forum. Robson1416
 
C 232,1K

czary-mary

Użytkownik
Same sieroty w skladzie Legii zaden dobry zawodnik z pola nie zagra. No jedynie Moulin ale ile on zaliczyl jeden dobry wystep, moze sie jeszcze nie zaadaptowal do polskich realiow
Panie viren, Panie viren, cóż to Pan wypisujesz. No niepoważny człek.

LEGIA @2.10 Walka do końca Win 2:3 ✅✅✅

same sieroty?? żaden dobry zawodnik?? Ci zawodnicy to mistrzowie, Polskiej, bo Polskiej, ale jednak mistrzowie ligi( I TO NIEJEDNOKROTNI). Co z tego, że nie gra Pazdan, chłop zagrał dobre EURO i nagle z zawodnika obśmiechiwanego staje się graczem nie do zastąpienia ?? Śmieszne... Nie gra co prawda Nikolic, ale jest i Kucharczyk i Prijovic, którzy bramki potrafią strzelać. Kto w składzie Wisły Płock jest tak dobry, że spokojnie ograją Legię ? NIKT. Taka jest prawda, że żaden gracz z Wisły nie zmieścił, by się nawet w tym rezerwowym składzie Legii. Mistrz Polski w tym sezonie dwa remisy pod rząd. Na prawdę wierzysz to, że po 3 meczach będą dalej bez zwycięstwa? Nie ma takiej opcji. czysta statystyka. Z kim Legia ma wygrywać, skoro jesteś taki przekonany że Płock z nimi wygra.
Skład jak skład, na spokojnie ogarniają dzisiaj zwycięstwo
1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 15. Michał Kopczyński, 22. Kasper Hamalainen, 75. Thibault Moulin - 13. Jakub Kosecki, 99. Aleksandar Prijović, 18. Michał Kucharczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fargo 17

fargo

Użytkownik
Jak Zagłębie to wygra to raczej może zapomnieć o dobrym wyniku w Danii. Mam nadzieję dlatego, że postawią wszystko na puchary, a ten mecz odpuszczą. Ja osobiście wolałbym tworzyć historią i zagrać w czwartej rundzie eliminacyjnej do LE niż wygrać jakiś mecz w lidze, gdy kolejek jest całe mnóstwo...
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę dyskutować o spotkaniach 3. kolejki Lotto Ekstraklasy, a trolli zostawić , bo to nie ma sensu, to jest dla niego tylko pożywka.



Co sądzicie o niedzielnych spotkaniach?
Cracovia, Zagłębie i Piast wygrają czy inaczej widzicie spotkania ;)?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Legia odpuszcza ten mecz bedzie tak jak w przedostatniej kolejce zeszlego sezonu w Gdansku.
Dzis przegraja, tym bardziej ze z Jagiellonia byl remis
Gdyby wystawiuli Nikolica czy Pazdana taktyka powinna byc jedna, ostre wejscia i moze w koncu nauczyliby sie myslec, ale nie tak zle, polamatorski sklad dzis, jak wyjdzie Nikolic na miejscu trenera Wisly kazalbym pilkarzom faulowac na zlamanie nogi
Legia odpuszcza mecze ? ???? Było to właśnie bardzo dokładnie widać wczoraj, gdzie przegrywali już 2:0, a potrafili się podnieść. Ktoś tutaj kiepsko odrobił pracę domową.
Cracovia, Zagłębie i Piast wygrają czy inaczej widzicie spotkania ?
W meczu Piasta widzę remis, nie będzie nagłych ataków ze strony drużyny, która przegrywa mecze w Eliminacjach, których nie miała prawa przegrać w takich rozmiarach.
Zagłębie może być delikatnie przemęczone i (nie chciałbym używać tego słowa) trochę odpuścić dzisiejszy mecz ligowy ze względu na bardzo ważne spotkanie rewanżowe w eliminacjach LE. Według mnie poniżej 2.5 gola w spotkaniu i remis 1:1 ;).
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Łęczna - Cracovia powyżej 1,5 gola - 1,300⛔
Zagłębie - Termalica (+1,5) 2 1,325⛔
Korona - Piast poniżej 3,5 gola - 1,25✅

= 2,15 bet365

Na dzisiaj coś takiego wymyśliłem.
Łęczna z potencjałem w ofensywie. Ma tam kto robić akcje i strzelać bramki. Cracovia to zespół bardzo overowy. Sporo strzelaja ale tez i traca. Bilans 7-4 po 2 kolejkach robi wrażenie. Cracovia ofensywnie wygląda dobrze. Liczę na kilka bramek w tym spotkaniu a kto wygra ciężko powiedzieć. Łeczna ostatni mecz grając w 10 z Lechią wyglądała naprawdę dobrze.
Jak wyżej było pisane Zagłębie bardzo duże natężnie meczy. Czy zawodnicy sa na to przygotowani? Być może zobaczymy dzisiaj kilka zmian w podstawowym składzie. Zresztą Termalica wygląda również dobrze od początku sezonu i zaskakuje na plus. Ręka trenera robi swoje. Dzisiaj wydaje mi się że mecz zakręci się w okolicach remisu.
W Kielcach Korona po niezłym spotkaniu w Szczecinie postara się zdobyć komplet punktów. Przeciwnik w ich zasięgu. W tym meczu będzie sporo walki w środku pola. Czy bramki padną? Być może ale więcej jak 2 to nie widzę., Nie są to zespoły ktore charakteryzuje mocna ofensywa. Raczej gra w defensywie i kontry.
Nie zdziwi mnie dzisiaj jak zobaczymy 2-3 remisy. były 2 remisy✅
 
kaszpir88 1K

kaszpir88

"Król Ekstraklasy"
Śmieszą mnie wypowiedzi o odpuszczaniu meczy. Trenerzy rotują składem, ale zawodnik który wychodzi na murawę ma w głowie że może dzisiaj odpuścić? Raczej musi walczyć o miejsce w &quot;podstawowej&quot; jedenastce. Jestem tylko skłony uwierzyć że Cracovia odpuściła LE, to co tam zaprezentowali to kryminał, a trener Zieliński już w tamtym sezonie mówił że dla nich puchary to &quot;pocałunek śmierci&quot;.

Korona Kielce - Piast Gliwice
31.07.2016, godz. 18:00 Kolporter Arena w Kielcach

Przewidywane składy:
Korona(4-2-3-1): Pesković – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste, Gabovs, Możdżeń, Grzelak, Aankour, Pilipchuk, Sekulski
Piast (3-5-2): Szmatuła – Sedlar, Hebert, Korun, Pietrowski, Mraz, Zivec, Murawski, Badia, Szeliga, Jankowski.
Nie zagrają:
Korona: Małkowski (kontuzja)
Piast: brak

Według bukmacherów to Korona jest delikatnym faworytem ????
Rozumiem że Piast nie gra tego co w poprzednim sezonie, ale też nie jest na tyle słaby żeby dawać takie wysokie kursy w meczu ze słabą Koroną. O scyzorykach nie można wiele dobrego napisać, najlepszymi zawodnikami są Diaw, Możdżeń i Aankour? To samo mówi za siebie. Ofensywnie są bardzo przeciętni, a żeby wygrać mecz będą musieli strzelić więcej niż jedną bramkę. Defensywa jest bardzo słaba, w spotkaniu z Zagłębiem to był kryminał. Gdyby Miedziowi grali do końca tak jak w pierwszej połowie mecz zakończyłby się wynikiem dużo wyższym. Dzisiaj Korona też coś straci, pytanie tylko ile? Piast bije na głowę Koronę przede wszystkim w pomocy. Mraz, Zivec, Badia i Murawski mają dużo większą jakość od pomocników Korony. W ataku Jankowski i Szeliga którzy potrafią strzelać bramki. Kurs na Piasta z podpórką biorę z pocałowaniem ręki, słabo oceniam szanse na wygranie Korony.

Piast Gliwice lub remis @1.55 Bet365 ✅✅✅
Piast strzeli powyżej 1.5 gola @2.62 (za drobne) Bet365 ⛔⛔⛔


Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica
24.07.2016, godz. 15:30 Stadion Miejski w Lubinie

Przewidywane składy:
Zagłębie (4-2-3-1): Polacek – Tosik, Jach, Guldan, Cotra, Rakowski, Piątek, Janus, Starzyński, Janoszka, Papadopulos
Bruk-Bet Termalica (4-2-3-1): Pilarz – Fryc, Osyra, Putivtsev, Pleva, Jovanovic, Kupczak, Guba, Misak, Juhar, Gutkovskis.
Nie zagrają:
Zagłębie brak
Bruk-Bet Termalica: Trela (kontuzja)

W Zagłębie zapewne będą roszady w składzie, ale u siebie są mocni. W spotkaniu z Duńczkami od wyniku 0:2 w ofensywie stwarzali bardzo dużo sytuacji bramkowych, brakowało niestety skuteczności, a mogli by ten mecz nawet wygrać. Dzisiaj tego spotkania nie odpuszczą (patrz na górę posta). Termalica pozytywnie mnie zaskakuje, spodziewałem się słabszego sezonu niż poprzedni, ale widać że trener Michniewicz dał pozytywnego kopa Słonikom. Oglądałem ich spotkanie z Cracovią i był to jeden z lepszych mecz jakie ostatnio widziałem w Ekstraklasie, oczywiście Pasy w defensywie bardzo pomagały Termalice ???? Widać jednak że goście dzisiejszego spotkania potrafią strzelać bramki, 5 goli z Cracovią i ciekawą Arką mówi samo za siebie.
W tym spotkaniu po kursie 2.23 trzeba zagrać over bramkowy.

Powyżej 2.5 bramki w meczu @2.23 Pinnacle ⛔⛔⛔
Dobrze się zapowiadało
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Zagłębie - Termalica
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.90
buk: bet365
Wynik: 2:0

Termalica notuje naprawdę dobry start w sezonie 2016/17. Jednak z tego co pamiętam podobny start zaliczyli w poprzednim sezonie. Goście dwa pierwsze mecze rozegrali u siebie i odnieśli dwa zwycięstwa. Teraz przyjdzie im się zmierzyć w Lubinie, a tam na nich czeka Zagłębie, które podobnie jak goście mają komplet punktów. Myślę, że czas najwyższy utrzeć nosa Słonikom i sprowadzić ich na ziemie. Zagłębie może jest lekko myślami przy rewanżu w el. do LE, ale dzisiejszy mecz podobnie jest rewanżowy jest ważny ze względu na to żeby zamazać plamę po czwartkowej porażce. Nie będę tu pisał, że gospodarze mogą być zmęczeni, bo jest to początek sezonu i nie mamy prawa pisać czy gadać takich głupot!. Stokowiec robi świetną robotę w Lubinie, a ten zespół chce się aż oglądać. Widać, że wszystko jest poukładane i działa jak w szwajcarskim zegarku. Dlatego też gospodarze są tu faworytem i ja idę w ich stronę.
18:00 Korona - Piast
Typ: obie drużyny strzelą gola - TAK ✅
Kurs; 1.91
buk: bet365
Wynik: 1:1

Korona przed sezonem była stawiana jako pierwszy zespół do spadku, i na dzień dzisiejszy gospodarze nie powalają na kolana dzięki czemu okupują dolną część tabeli z jednym punktem. Jednak czas najwyższy odbić się od dna i ugrać kolejne punkty tym razem przeciwko Piastowi, który po ostatniej wygranej z Wisłą Płock będzie chciał iść za ciosem. Mnie jednak w tym meczu interesują bramki, a nie kto odniesie zwycięstwo. W bezpośrednich meczach tych goli padało trochę i liczę, że dziś będzie podobnie. Korona jak i Piast potrafią sobie stwarzać sytuacje podbramkowe i dziś zapewne będzie podobnie. Dlatego nie będę zdziwiony jak podany Typ pokryje się już w pierwszej połowie. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Korona - Piast 1
kurs 2,55 STS
⛔
Po kompromitacji w Lubinie Wilman chyba wyciągnął wnioski, bo mecz w Szczecinie wyglądał zupełnie inaczej. Dzisiaj ma zadebiutować Palanca, zawodnik z epizodem w Realu Madryt i debiutem w Primiera Division od razu w El Classico. Piast już nie ten co sezon temu, a w Kielcach gra im się bardzo źle. Bilans to 3 porażki, jeden remis i jedno zwycięstwo. Sądzę, że Korona będzie kontynuować dobrą passę z Piastem i punkty zostaną w Kielcach.
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
31/07 15:30 Leczna - Cracovia CRACOVIA dnb 1,90 7/10 pinnacle

Cracovia przegrali ze Termalica bo Termalica zagrali bardzo modri, i napewno dla Cracovia to jest nauczka. Leczna u Chorzow zagrali bardzo slabo i ze Lechia nie licze bo dostali czerwona kartka Sasina po siedem minut.Napewno Leczna nie bede zagrac jak Termalica bo niema pilkarzi kto potrafion biegac,dzis moze zagrac Ubiparip ale to jest pilkarz kto bardzo malo szeli bramek,dnb dla mnie dobri kurs na Cracovia
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Witam w ta słoneczną niedzielę. Na dzisiaj dostrzegłem fajny kursik znowu w kierunku rożnych:

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków - Kto więcej rożnych ? Cracovia @ 2,05 Betano
⛔ cała druga połowa w jednej wielkiej kałuży wiecej przypadku niz gry...

Kursik jak na moje troszkę za wysoki, widzę duży value. W Łęcznej.. tfu w Lublinie ciągle bojkot. Dzisiaj ma być zawieszony na dosłownie 10 min. Kibice mobilizują się na pożegnanie Veljko Nikitovica - wieloletniego kapitana, który po 13 latach opuścił drużynę w poprzednim sezonie. Swoją drogą nie zdążyli mu podziękować w ostatnim meczu poprzedniego sezonu? Na moje kibice chyba się łamią i niedługo zobaczymy ich na stadionie w Lublinie. Gracze z lubelszczyzny po 2 porażkach, moim zdaniem trochę pechowych. Naprawdę dobry mecz w Chorzowie i stracona bramka w ostatniej minucie. Z Lechią szybko ustawione spotkanie przez czerwoną kartkę (swoją droga nie wiem czy słuszną). Górnicy grają prosty futbol długa piłeczka na szybkiego Bonina, który swoją drogą im starszy tym lepszy. W defensywie niestety jest to samo czyli byle wystrzelić piłkę z pola karnego. To co ostatnio odstawiał Pruchnik ze Szmatiukiem - kino pod gwiazdami. Oboje graczy typowe przecinaki, techniką nie grzeszą, więc o rożne przy dobrych dośrodkowaniach czy to Cetnarskiego czy Budzińskiego nie będzie trudno. Cracovia liczy na rożne. Mając Covilo w drużynie też bym na nie liczył. Ile on już tą główką strzelił bramek? Na papierze faworyt jasny 4. drużyna poprzedniego sezonu. Chłopaki będą prowadzić grę mieć przewage w posiadaniu piłki ale to jest ekstraklasa. Łęczna poczeka na okazję do kontry. Teraz trochę statystyki.
Rożne Łęczna w tym sezonie :
-z Ruchem(w) 4:11
-z Lechią (d) 1:6
Cracovia rożne w tym sezonie:
-z Piastem 6:3
-z Termalicą 9:3
W poprzednim sezonie w obu meczach wygrana Cracovii w rożnych : 6:4 i 5:3.​

Swoją drogą widzę tutaj też BTS ale kurs średni 1,73. Liczę, że Łęczna urwie dzisiaj punkty Cracovii.

Sytuacja Kadrowa:

Łęczna: Mierzejewski (kontuzja), Sasin (zawieszenie)

Cracovia: Karachanakov, Jaroszyński (kontuzje)

Zwolnienie blokady o 15:30! :cool:
 
R 28

roki1

Użytkownik
Ja tez uwazam,ze punkty zostana w Kielcach. Duzo lepiej zagrali w ostatnim meczu. Mogli nawet wygrac,sporo akcji i duzo,duzo lepsza gra. Teraz mysle.ze bedzie duzo lepiej.Graja u siebie, a to jednak zawsze jakis handicap. Piasta nie widzialem,szczerze mowiac jeszcze,ale widzialem wczoraj gre Wisly Plock. Jakos ta wisla nie zrobila na mnie pozytywnego wrazenia. Fakt,ze grala z Legia,ale ostatnio z Piastem tez. I tu i tu strzelila pierwsza i przegrala. I po wczorajszym meczu jak dla mnie to sa slabi jednak. I,ze Piast nic wielkiego jednak nie zrobil wygywajac. Bo,mysle,ze wiekszosc druzyn z nimi jednak wygra. Dlatego mysle ,ze Piast jakies tam super dyspozycji jednak nie ma i raczej z Korona ktora gra lepiej i u siebie to chyba dostana. A jak bedzie to sie zobaczy,ale ja postawilem na Korone i dzisiaj im kibucuje.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Górnik Łęczna v Cracovia Kraków
Obydwie drużyny póki co nie zachwycają. Cracovia dobrze weszła w sezon, ale pamiętajmy, że był to mecz ze słabym (przynajmniej wtedy) Piastem, który myślał tylko i wyłącznie o el. do LE. Cracovia na wyjazdach gra zdecydowanie gorzej, aniżeli przed własną publicznością. Natomiast Łęczna... Podobało mi się to, z jakim zaangażowaniem grali przeciwko w Lechii, gdy mieli o jednego zawodnika mniej. Kondycyjnie ten zespół jest naprawdę nieźle przygotowany. Może tą wolą walki i determinacją unikną spadku. Typuję tę drużynę zaraz obok Korony do opuszczenia tej ligi po sezonie, co nie znaczy, że tak będzie. Wszystko może się zdarzyć, a szczególnie w naszej lidze. Wracając jednak do meczu. Wydaje mi się, że Cracovia jest tutaj faworytem. Łęczna nie zachwyca, a Craxa to bardziej doświadczony zespół dlatego idę w bramkę do przerwy dla Pasów. Wynik tego meczu mnie nie interesuje. Możliwy jest też BTTS, ale wybieram opcję z bramką Cracovii do przerwy.
Cracovia strzeli w 1. połowie @2.00 Bet365 ⛔
**********​
Zagłębie Lubin v Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Czy ten mecz można nazwać szlagierem? Nie wydaje mi się. Zarówno Miedziowi, jak i Słonie dobrze weszli w ten sezon, ale to Zagłębie (szczególnie na własnym obiekcie) jest murowanym faworytem tego meczu. Michniewicz dobrze poukładał zespół z Niecieczy, ale nie wydaje mi się, by ta drużyna była w stanie wygrać na Zagłębiu. Mocno idę w stronę Zagłębia. Po meczu okaże się czy miałem rację. Ta drużyna na własnym stadionie gra niemal tak dobrze jak Lechia i moim zdaniem zainkasują 3 punkty w starciu z Bruk-Betem.
Zagłębie Lubin @1.83 ✅
Zagłębie strzeli w 1. połowie @1.90 ✅
Obydwie drużyny NIE strzelą bramki @1.75
✅ Wszystko Bet365
Zagłębie Lubin v Bruk-Bet Nieciecza 2:0
(2:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 141,6K

macio106

Znawca - MMA
Korona Kielce - Piast Gliwice✅ 1-1
Typ: Under 2,5 gola @ 1.75 Bet365

Krótko to co mam do przekazania bo mecz za 20 minut. Piast stracił czołowego napastnika Nespora, ubył też Vacek co napędzał grę. Kto przyszedł? Słaby Masłowski. Korona traci Jedynego słusznego napastnika czyli Airam Cabrera. Nowy nabytek Miguel Palanca? Ostatni sezon 19 meczy 1 bramka tak jedna... Dzisiaj aż w oczy kuje underem goli, bo zwyczajnie nie ma kto tam strzelać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W Kielcach padało jak diabli(nie wiem jak teraz). Nie wiem jak tam z murawą ale na pewno jakieś znaczenie to mieć będzie.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Korona Kielce v Piast Gliwice
Jeśli Piast jest słabym zespołem, to nie wiem, co napisać o Koronie. Nie widzę tutaj innej opcji niż to, że Piast wywozi z Kielc jakieś punkty. Jest po prostu lepszą drużyną, ostatnio zaczynają łapać wiatr w żagle. Szczególnie jak zaczęli grać na trójkę obrońców z tyłu. W końcu ta drużyna momentami przypomina ekipę z poprzedniego sezonu. Do takiej formy, jak wtedy jeszcze im daleko, ale dziś grają z Koroną, która dla mnie jest głównym faworytem do spadku. Liczę, że Piastunki dziś wywiozą z Kielc dobry wynik. Ten bet dobrze nadaję się do dubla.
Piast lub remis @1.55 Bet365 ✅ 1:1
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pogoń Szczecin vs Śląsk Wrocław 0:2 (0:2)
Remis lub Śląsk @ 1.70 bet365 ✅
Over 2.5 i BTS @ 2.50 bet365
⛔
Ostatnie spotkanie 3. kolejki LOTTO ekstraklasy, jedziemy do Szczecina. Gdzie liczę osobiście na pierwszą bramkę Śląska w lidze.
Goście dwa spotkania, dwa remisy po 0:0, z Lechem i Legią, tak jest, było sporo szczęścia w tym, ale trzeba ten wynik szanować.
Pogoń natomiast u siebie remis ze słabą Koroną 1:1, dodatkowo porażka z Wisłą 2:1, która przegrała kolejne spotkania z Lechią oraz Arką.
Pogoń słabo weszła w sezon, ale jutro mają szansę coś zdobyć. Grają do przodu, także moim zdaniem również będzie coraz lepiej, jest problem w większości klubów, że na początku sezonu jeszcze się zgrywają, kadry nie są do końca dopięte, dlatego Ekstraklasa jest taką ligą jaką jest.
Ja osobiście widzę tutaj bramki na przekór serii, jeśli zagra Mervo, będzie Śląsk straszył, a para Mervo-Morioka będzie zagrożeniem, dodatkowo Madej, który miał być rezerwowym, całkiem dobrze się wprowadził, problem jest z Alvarinho.
Pod znakiem zapytania występ Akahoshi. Śląsk przystąpi do spotkania w pełnym składzie, jest szansa na występ Mervo.
Ostatnie 4 spotkania w Szczecinie to 3 overy + 3 btsy. 1 wygrana Pogoni, 2 remisy, 1 wygrana Śląska.
Prawdopodobne składy:
Pogoń Szczecin:
Słowik – Frączczak, Czerwiński, Fojut, Nunes – Murawski, Drygas - Delew, Kort, Gyurcso – Zwoliński.
Śląsk Wrocław: Pawełek - Augusto, Dvali, Celeban, Pawelec - Kokoszka, Goncalves - Madej, Morioka, Alvarinho - Mervo/Idzik

edit: Tyle szczęście co miał Śląsk to masakra, Pogoń minimum 1 pkt powinna mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom