>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka LOTTO Ekstraklasy (29.07 - 1.08.2016)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Żaden &quot;mecz przyjaźni&quot; w Gdańsku, to po pierwsze.
edit: No tak z przyzwyczajenia ???? Robson1416
Lechia wygrała z Łęczną grając w przewadze. Drużyna Nowaka stworzyła dużo sytuacji, ale zwycięstwo było wymęczone.
Pierwsze spostrzeżenia tuż po zakończeniu 2. kolejki wyglądają tak:
Arka v Ruch - Arka u siebie będzie silna i powinna to spotkanie wygrać. Kurs jest ciekawy.
Lechia v Wisła - to samo, co wyżej. Lechia u siebie gra znacznie lepiej. Będzie to debiut przed własną publicznością w tym sezonie, a Wisła w Gdyni się nie popisała (pomimo błędów sędziów).
Wisła Płock v Legia - myślę, że mistrzowie wywiozą z Płocka 3 punkty. Muszą w końcu zacząć na poważnie punktować. Lechia ich przy prowadzeniu 1:0 zlekceważyła, stąd zwycięstwo płockiej Wisły w meczu inauguracyjnym.
Typy za kilka dni.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Ja ze swojej strony tak wg. przeczucia i wg. tego co dotychczas widziałem.
Arka - Ruch
Raczej bez typowania zwycięzcy. Raczej obie strzelą. Arka pierwszy mecz słabo, potem z Wisła lepiej. Ruch dwa słabsze mecze (w pierwszym 3pkt, ale bardzo szczęśliwie). Wiadomo, ekstraklasa rządzi się swoimi prawami. Prawo te nakazuję myśleć, że remis padnie. Pewnie jakieś 1:1. ⛔
Lech - Jagielonia
Lech już na musiku. Wygrać musi, bo Urbanowi już na początku sezonu zacznie się pod dupką palić. Obiecywał, że teraz będzie w tym sezonie inaczej bo nie grają w Europie a tu dupa. Ani co 3 dni nie potrafią grać (zeszły sezon), ani (jak narazie) co tydzień. Mimo tych wszystkich problemów Lecha, myślę że jakieś jednobramkowe zwycięstwo Lecha. Podobno powrót do ustawienia z zeszłego sezonu, czyli gry jednym napastnikiem i to chyba dobra decyzja. Kurs dobry, można próbować na Lecha. ⛔
Lechia - Wisła
Drugi raz z rzędu na wyjeździe Wiślacy nie przegrają. Wdowczyk powiedział, że będą musieli skorygować ustawienie obronne. Pewnie zagrają mniej odważnie i będą czekać z kontry, a Lechię dzisiaj już widzieliśmy. Górnik grający w 10 mógł w końcówcę jeszcze wyrównać. Bramkę Wisła na bank walnie. x2 - ładny kurs. ⛔
Wisła Płock - Legia
Ja bym tu próbował grać na Nafciarzy. Legia będzie koncentrowała się na rewanżu kwal.LM. Ba, nawet Śląsk ostatnio mógł ugrać coś więcej niż 1pkt przy Łazienkowskiej. Plus fakty, że gdzie beniaminek ma zbierać pkt jak nie u siebie? 1x brzmi rozsądnie i kurs też bardzo ok. ⛔
Górnik Łęczna - Cracovia
Górnik pierwszy kandydat do spadku. Boninem nie ugrają za dużo. Idę śmiało w stronę drużyny z Krakowa. Pamiętajmy, że to Ekstraklasa. Rzadko coś się dwa razy pod rząd zdarza. Ostatnio Cracovia nadziała się na kontry Termalici i przegrała. Trochę lodu na głowę im się przyda po okazałym zwycięstwie w 1 meczu nad Piastem. Stawiam na Cracovię. ⛔
Zagłębie - Termalica
Brak pomysłu na cokolwiek. Zagłębie w pucharach w czwartek. Termalica z drugiej strony solidnie się prezentuję pod wodzą Czesia Michniewicza. Pewnie remis. ⛔
Korona - Piast
Wszyscy myśleli, że Korona dostanie wciery na Pogonii. Podnieśli się po dotkliwej porażce w 1 meczu z mocnym w tym sezonie Zagłębiem i to wg.mnie doda im trochę odwagi w następnych spotkaniach. Tego meczu nie przegrają. 1x ✅
Pogoń - Śląsk
Czuję, że tutaj będzie over jakiś. Śląsk dwa mecze po 0:0. Prawo ekstraklasowe mówi nam, że teraz dopierniczą overem jakimś ???? ⛔
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Lechia - Wisła Drugi raz z rzędu na wyjeździe Wiślacy nie przegrają. Wdowczyk powiedział, że będą musieli skorygować ustawienie obronne. Pewnie zagrają mniej odważnie i będą czekać z kontry, a Lechię dzisiaj już widzieliśmy. Górnik grający w 10 mógł w końcówcę jeszcze wyrównać. Bramkę Wisła na bank walnie. x2 - ładny kurs.
Lechia u siebie jest cholernie mocna. 22:4 w bramach za Nowaka, 0 porażek, 1 remis i bodajże 9 zwycięstw. Tutaj bym uważał.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Dokładnie Lechia u siebie to zupełnie inna drużyna, tym bardziej, że Wisła ma dziurawą defensywę.
Arka- Ruch 1 2,3 Fortuna
✅
Ruch w tym sezonie zwycięstwo fartem z Łęczną nic poza tym, Arka u siebie będzie gromić.
Wisła Płock- Legia 2 1,9
✅
Mimo ogromnej ambicji Wiślaków wydaje mi się, że Legia niestety da radę

Górnik Łęczna-Cracovia 1 2,95
⛔
Pasy na wyjazdach słabiutko, liczę na pierwszą wygraną Górników..(pech musi się kiedyś skończyć)
Korona- Piast 1 2,7 ⛔
Piast nic wielkiego nie pokazał, liczę na przełamanie Korony

Pogoń- Śląsk 2 3,05 ✅

Śląsk fajnie prezentuje się na wyjazdach, Kaziu Moskal na ławce jak dla mnie nie daje rady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 8

kubaohio

Użytkownik
Lech dałbym 1, mysle ze po tej wpadce musza pokazac ze stac ich cos ugrac w lidze tym bardziej ze parcie na nich jest duze i nie graja zle. Jagiellonia jest w formie ale mysle ze Lech ktory zaczal slabo odpali jakims zwycięstwem jednobramkowym.
Legię warto odpuscic albo zagrac 1x. Jak Legia gra puchary od zawsze w lidze maja problemy lecz pozniej potrafia wszystko nadgonicc. Mysle ze Plock wykorzysta te okazje i milo bylo by wygrac lub urwać 1pkt u siebie z mistrzem polski
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
29.07.2016 18:00
Arka Gdynia - Ruch Chorzów ✅
ARKA GDYNIA (0.0) ✅
kurs: @1,45 // 1xbet

Jeśli ktoś się lubi bawić w dubelki, taśmy, cokolwiek, to myślę, że to jest idealne rozwiązanie. Arka pokazała, że u siebie będzie bardzo silna. Łatwa wygrana z Białą Gwiazdą zrobiła na mnie wrażenie. Co do Ruchu to totalnie mnie nie przekonują swoją grą i są kandydatami do zajęcia niższych lokat w tabeli. Duet Stępiński-Arak postraszył w meczu z Górnikiem, jednak nie wiem czy to jest dobry wyznacznik, bo klub z Łęcznej wydaje się odstawać poziomem od stawki. Widzę tutaj przewagę Arki i gram w ich stronę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _


31.07.2016 15:30
Górnik Łęczna - KS Cracovia
KS CRACOVIA (0.0) ZWROT
kurs: @1,83 // 1xbet

Mimo ostatniej wpadki Cracovii nie straciłem do nich zaufania. Dobrze poukładana drużyna z narastającymi ambicjami. W ostatnim spotkaniu wręcz zjadali Termalicę, jednak jak wiadomo &#39;liczy się co w sieci&#39;. Idealna okazja do rehabilitację następuje tydzień później w Łęcznej. Miejscowy Górnik bez punktów po dwóch kolejkach. Nie widzę większych szans na nagłą poprawę gry. Jacek Zieliński pewnie już ochrzanił defensywę za ostatni mecz i duża część przygotowań jest z pewnością poświęcona temu elementowi gry. Liczę na trzy punkty dla Pasów.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _


1.08.2016 18:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław ✅
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ - NIE
kurs: @1,80 // 1xbet

Fajny kurs na brak BTTS&#39;u. Śląsk pierwsze dwa spotkania bezbramkowe, więc zaczęli - lekko mówiąc - bardzo zachowawczo. Pogoń nie zachwyca na starcie. Remis z Koroną i porażka z Wisłą Kraków nie napawają optymizmem patrząc na to jaki styl prezentują te drużyny na starcie ligi. Nie ma co się tutaj rozwodzić. W ostatnich meczach pomiędzy nimi też padało mało bramek. Moim zdaniem jeśli ktoś tutaj ma strzelać to będą to goście, ale na grad bramek nie liczę.

Można próbować: Śląsk Wrocław lub remis @1,61 // 1xbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Górnik Łęczna - Cracovia dobry kurs, bo 2.30 na zwycięstwo gości to ciekawy typ. Górnik skazywany jest na pożarcie w tym sezonie i jest głównym kandydatem do spadku. Podzielam to zdanie, chociaż Cracovia nie pokazała się z najlepszej strony w ostatnim spotkaniu. Teraz muszą w końcu zacząć grać na swoim optymalnym poziomie, bo nic innego im nie zostało. Odpadli z Ligi Europy, a jedyną szansę na pociągnięcie dobrych wyników z poprzedniego sezonu mają już teraz, gdy wygrają z Górnikiem.
 
abernardo 15

abernardo

Użytkownik
JAGIELLONIA +0,5 1,90 ✅ 6/10 - TERMALICA +0,75 1,83 7/10 ⛔
Lech Poznan potrafili przegrać z Zagłebiem, które było osłabione, jutro nie zagra Arajjuri,nie ma kto strzelać bramek, ani Robak ani Nielsen, Jagiellonia będą na pewno czekać i zagra z kontry, a szokiem będzie kolejna porażka Lecha na swoim boisku.
W Zagłębiu na pewno nie zagra 5-6 piłkarzy, którzy będą odpoczywać na rewanż w el. LE. Nieciecza to nie Korona i nie Lech, potrafią zagrać z kontry jak z Cracovią. Nie będzie to łatwy mecz dla Zagłębia: typ: +0.75
edit: poprawiłem, starałem się wydostać sens wypowiedzi, ale ciężka sprawa ;). Robson1416
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
W piątek zaplanowane mamy dwa spotkania: Arka vs Ruch oraz Lech vs Jagiellonia. Jak obstawiacie, Ruch urwie punkty beniaminkowi czy Arka rozprawi się z gośćmi na luzie jak z Wisłą?
I to samo do drugiego spotkania. Jaga czy Lech, gospodarze podniosą się po porażce z Zagłębiem?
Zachęcam do analizowania.
Ja od siebie daje Over 2.5 ⛔ w spotkaniu Lech vs Jaga, analiza będzie jutro.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lech z Jagiellonią - nie może być już innego wyniku, jak tylko zwycięstwo gospodarzy. Balon napompowany strasznie po meczu Super Pucharu Polski na mistrzostwo Kolejorza, a tymczasem przykre rozczarowanie po spotkaniu z Zagłębiem. ⛔
Mimo wszystko daje obie drużyny strzelą gola.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Arka Gdynia - Vinicius da Silva strzeli gola @@ 3.50 ⛔ Jednak Zjawa ????
Od początku sezonu bacznie obserwuje Ekstraklasę, dosyć dobrze idzie mi granie strzelców na sucho. Arka jest niezwykle mocna na własnym terenie i na pewno w tym sezonie będzie to ogromnym atutem Gdynian. Da Silva radzi sobie znakomicie w przepychaniu i wypracowywaniu sobie sytuacji. Dzisiaj albo On, albo Zjawiński strzeli gola jednak Ja wybrałem Da Silvę.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Arka- Ruch 1 2,3 Fortuna
Ruch w tym sezonie zwycięstwo fartem z Łęczną nic poza tym, Arka u siebie będzie gromić
Na jakiej podstawie twierdzisz że Arka bedzie u siebie gromić? Po 1 meczu z Wisłą? Wisła przegrała wysoko przez własne wielbłądy w obronie. Arka jest beniaminkiem i nie powiedziałbym że są faworytem w tym meczu. Tym bardziej że Ruch to bardzo chimeryczna drużyna. Jak dla mnie to klasyczny no bet jeśli chodzi o 1 x 2. Jeśli już to widziałbym tu BTS. Nazwa Lotto Ekstarklasa do czego zobowiązuje zwłaszcza w takich meczach gdzie nie ma wyraźnego faworyta.
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok under 2,5 @1,79 w Pinnacle ✅
W meczu Lecha z Jagiellonią. Ten mecz widze tak że Jagiellonia przyjedzie nastawiona na obrone i kontry a gospdarze będą starać się w końcu wygrać. Tak dla zabawy widze tu wynik 1 lub 2 do 0.
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
&quot;Gromić&quot; faktycznie za dużo słowo. Prawem beniaminka jest walka u siebie na 110 %. Wisła była osłabiona (Głowa, Mączyński, Guzmics), wynik nie odzwierciedlał gry. Robi się z tego masówka, po dokonaniu ponownej analizy skłaniałbym się w kierunku remisu. Ruch podrażniony porażką z Jagą, do dyspozycji będzie Ćwielong i Stępiński, większe doświadczenie.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Przegladając informacje na temat meczu Arka - Ruch skłaniam się coraz bardziej w strone gosci. Argument nr 1 to jak wspomniałeś cubson83 masówka na gospodarzy mimo braku jakichkolwiek racjonalnych przesłanek. 2 argument to że wynik 3-0 z Wisłą nie oddaje przebiegu meczu. Ambicje beniaminka u siebie wcale nie muszą sie przekładac na wyniki. 3 to za Ruchem przemawia doświadczenie ekstraklasowe. Jakoś nie widze w tym meczu wygranej Arki wychodzi mi na 1-1 lub 1-2. X2 wygląda ciekawie po kursie @1,82 (betsson). Chyba pobiore to X2.
edit: nie wiem czemu ale w betssonie handicap 2(0-1) jest kurs 1,91 a na X2 1,82. Co jest grane? gdzie sens i logika?przeciez to ten sam typ a kursy różne ????
edit: X2 1,78 ⛔
Hhandicap 2(01) 1,88 ⛔
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań : Jagiellonia Białystok (Piątek godz. 20:30) TV: Canal + Sport
Wstęp:
Lech Poznań przeżywa deja vu z poprzedniego sezonu. Poznaniacy już w drugim meczu przegrywają na własnym stadionie 0:2 z Zagłębiem, natomiast niesamowita Jaga wygrywa u siebie 4:1 z grającym w 9 Ruchem Chorzów. Niewątpliwie zapowiada się ciekawe spotkanie.
Ostatnie 5 H2H:
2016 Lech 0:2 Jagiellonia
2015 Jagiellonia 1:0 Lech
2015 Lech 1:3 Jagiellonia
2015 Lech 2:0 Jagiellonia
2014 Lech 2:2 Jagiellonia

Ostatnie spotkania Lecha Poznań:
Lech Poznań 0:2 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 0:0 Lech Poznań
Ostatnie spotkania Jagielloni Białystok:
Jagiellonia Białystok 4:1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 1:1 Jagiellonia Białystok
Słówko o Lechu Poznań:
Największy problem Lecha moim zdaniem to brak skuteczności. Docierają do nas informację jakoby Lech zainteresowany był napastnikiem z ligi rumuńskiej Ioan Hora. Czy on mógłby być lekarstwem na skuteczność Poznaniaków? Nie wiem, ale Lech sprzedał Karola Linetty do Sampdorii za kwotę jak podają media 3 mln Euro. Dla Lecha to duży zastrzyk pieniędzy, mam nadzieję, że władze klubu wzmocnią klub 2 dobrymi piłkarzami. Mecz z Zagłębiem dla Lecha był bardzo dobrą nauczką. Brak pomysłu na grę, kilka błędów muszą przemówić trenerom Kolejorza do zmiany stylu gry. Jak na razie 2 napastników nie przynosi efektów. Dziś pewnie zobaczymy jednego. Od początku powinien zagrać Makuszewski. To on moim zdaniem powinien robić zamieszanie największe w polu karnym Jagi + Majewski - jak na razie chwalony przez media, jak zagra tak jak jego dzisiejszy rywal Estończyk Vasilljev. Dziś dla Lecha spotkanie o honor i nie wyobrażam sobie aby dziś Lech nie chciał wydrzeć Jadze 3 punktów.

Typowany skład na mecz z Jagiellonią:
Burić -€“ Kędziora, Nielsen, Wilusz, Gumny - Tetteh, Trałka, Majewski, Makuszewski, Gajos - Robak

Słówko o Jagielloni Białystok:

W tym sezonie Jaga znów pokazuje swoje najlepsze oblicze. Trener Probierz ma satysfakcje z świetnie przepracowanego obozu przed sezonem, co skutkuje po 2 kolejkach miejsce w czołówce. Ostatni mecz to popis piłkarzy, szczególnie Macieja Górskiego. Trzymam za niego kciuki bo do tej pory śledziłem sparingi Jagi przed sezonem i grał całkiem dobrze. Ogólnie bukmacherzy płacą 3,80 za zwycięstwo Jagielloni. Warto zwrócić uwagę, że jest to nieadekwatny kurs do formy obu zespołów (Lech 2.00). Jaga traciła gole w obu spotkaniach co może nakłaniać na stawianie BTS -€“ ale Lech nie strzelił 2 obu spotkaniach, czeka na przełamanie co może powodować szukanie innej alternatywy na to spotkanie. O Jagielloni można pisać dużo. Moim zdaniem drużyna już pokazała, że kadra niby wąska, ale nawet rezerwowi wchodzą i strzelają. Piłkarze wiedzą, że gra przy Bułgarskiej to coś wyjątkowego i pewnie dziś wyjdą zmotywowani na 100%. Wychodzę, z założenia że zwycięskiego składu się nie zmienia i trener Probierz wystawi taką jedenastkę.
Typowany skład na mecz z Pogonią:
Kelemen - Straus, Guti, Runje, Burliga - Romanczuk, Grzyb, Vassiljev, Frankowski, Cernych -€“ Górski
Typy na spotkanie:
Lech Poznań : Jagiellonia Białystok (Remis lub goście) @1.76 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 0

pasja

Użytkownik
Panowie, a nie uważacie, że kurs na zwycięstwo Jagielloni jest wg mnie zbyt wysoki ? Rozumiałbym np. 2.80 ale on dochodzi pod granicę 4.00
Coś mi tutaj nie pasuje, ale mimo wszystko zagram czystą 2 za drobne.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Lech-Jaga
Oglądając mecz Lecha z Zaglebiem widac bylo ze Urban zlw zestawil skład Lecha. Posłanie w bój duetu Bille Nilsen plus Robak jednocześnie na boisko to byl blad. W pomocy ofensywnie usposobiony Majewski nie mial nawet z kim zagrac klepy, z kim rozegrac szybkiej akcji. Formella nie dawal rady, a Tetteh i Tralka to nie sa ofensywni gracze. Majewski potrzebuje miec u boku Gajosa i Makuszewskiego (po powrocie do zdroslwoa Szymka Pawłowskiego oczywiście). Robak i Bille Nilsen nie moga grac obaj w tym samym czasie, ta taktyka jest psu na bude.
Jaga dwa dobre mecze do tej pory, ale Lech wreszcie powinien odpalić, pytanie kiedy? CY juz dzis? Rywal trudny wiec ciezko powiedziec. Ja sie typowania nie podejmuję bo wszystko sie zdarzyc moze. Wszystko zalezne od tego co wymysli Jan Urban i jaki sklad wystawi.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
no właśnie, dużo zostało już powiedziane na temat Lecha i Jagi. Ciężki mecz do typowania, jak zauważył Robson Jaga zdecydowanie powyżej oczekiwać 4 pkt po Legii i Ruchu braliby w ciemno. Lech za Urbana niestety ale widać, że tam nie ma chemii. Nie wiem coś mi nie pasuje w tym Lechu, jako że ryba psuje się od głowy to uważam, że słabym prezesem bez charyzmy jest Rutkowski. On się nadaje na menedżera supermarketu a nie klubu w 700 tysięcznym mieście. Złe ruchy kadrowe, brak wyczucia. Lech wystartował słabo i jest na musiku, a Probierz lubi szachować. Ciężki mecz na typowanie 1x2 dlatego ja idę w kornery. Potencjał ofensywny jest w spory, Lech na pewno będzie nacierał ale Jaga nie pozostanie dłużna. Spodziewam się zaciętego meczu i sporej ilości sytuacji pod bramkami. Lech nabija sporo rożnych szczególnie u siebie Jaga też kilka nabije myślę, że koło 4-5. Over 9 korków całorocznym po 1,57 wygląda fajnie do grubszego singla lub dubla. Ciekawy też azjan over 10 1,8, tak samo. Dla odważniejszych over 10 na sucho po 2,0 też do pokrycia. Wszystko z całorocznego. Polecam.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Arka Gdynia - Ruch Chorzów
Pojedynek miedzy Arką Gdynia a Ruchem Chorzów zainauguruje trzecią kolejkę spotkań Ekstraklasy. Zarówno jedni jak i drudzy maja na swoim koncie po jednym zwycięstwie i jednej przegranej. Gdynianie wygrali z Wisłą Kraków 3-0 i ulegli Niecieczy 0-2 natomiast Ruch pokonał Górnik Łęczna 2-1 (Stępiński strzelił zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry) i przegrał wysoko z Jagą 1-4, spotkanie to kończyli w dziewiątkę. Jak można zauważyć w spotkaniach tych padło w sumie 13 bramek co pozwala sądzić że i dzisiaj padnie ich co najmniej trzy. Niebiescy ostatnie ligowe spotkanie wygrali w ubiegłym sezonie a miało to miejsce dokładnie w marcu tego roku pokonują Pogoń Szczecin 3-2. Dlatego też można by się pokusić o typ w stronę gospodarzy.
typ: over 2,5 @ 2,05 ✅
typ: Arka Gdynia @ 1,95 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom