>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligi Mistrzów 21.10.2015 - środa

Status
Zamknięty.
K 9

kielson

Użytkownik
wczoraj weszło, dzisiaj też spróbuje rozpisać wam moje typy ????
Więc, po kolei ????
PSG - REAL MADRYT - 2x / 1 (x zwrot) @1.40 / @1.60
Atletico - Astana - handi -1 @1.35
City - Sevilla - 1 @1.65
Juventus - M Gladbach - 1 @1.45
Malmo - Szahtar - x2 @1.20
cały kurs @5.43
stawka 12 wygrana 57 ????
Szybka analiza :
Sevilla i Moenchen ostatnio grają piach, i to duży. Jednak Sevilla może dzisiaj zaskoczyć. City walczy o awans, po porażce z Juve muszą się zmobilizować do 100% gry . Dlatego w nich wierzę ????
Real w sporym osłabieniu, nie grają czołowi zawodnicy, dlatego max dla nich to będzie na dziś remis ( moim zdaniem )
Atletico wydaje się być pewniakiem, a Astana doręczycielem punktów dlatego handi -1 wydaje się być bezpieczny
Shakhtar również na ostatnie 5 meczy wygrało aż 4 , co jest dla mnie czynnikiem który zadecydował na mój wybór ???? )
dodatkowe zakłady :
CSKA MOSKWA - MANCHESTER UTD +2.5 bramki @1.8 lub handi 1:0 na X dla utd z kursem @3.87
Wolfsburg - PSV - 1połowa +0.5 bramki @1.25 dla wariatów +1.5 za kurs 2.25
Galatasaray - Benfica - +2.5 gola i obydwie strzelą więcej/tak @2.05

dzisiaj bez większych opisów bo nie mam zbytnio czasu, jednak wydaje się być dosyć pewnym kursem
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Panowie, co myślicie o meczu Wolfsburg - PSV? Nie uważacie, że kurs na gości trochę zawyżony jednak? Azjan +1 w kierunku Holendrów wydaje się bezpieczną opcją. Może ktoś obeznany w temacie wypowie się na temat formy obu zespołów?
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Atletico - Astana

Goście przyjeżdżają w okrojonym składzie - tylko 15 osobowa kadra przyjeżdża na ten mecz do Madrytu. Wielu piłkarzy jest kontuzjowanych bądź też odpoczywa, ponieważ Astanę czekam ważny mecz z Kairat w weekend. Sam trener Astany wypowiada się, że dla nich ważniejszy mecz jest w weekend niż ten dzisiejszy. Ciekawa i bardzo znacząca informacja przed meczem. Dodatkowo w grę wchodzi odległość między miastami.

Typy:
Atletico win - 1,11 ✅
Atletico -1,5 - 1,325 ✅
Atletico -2,5 - 1,875 ✅
Atletico czyste konto - 1,28 ✅
Jackson strzeli - 1,6 ✅
Griezman strzeli - 1,51 ⛔
Griezman dwie lub więcej - 3,00 ⛔ (w 58 min został zmieniony)

Kursy Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
CSKA - Man United / BTS
PSG - Real / 1X
Atletico - Astana
AKO 2,68
Stawka 1,75/10 znowu niezły i łatwy ✅:cool:

Zacznę podobnie jak wczoraj - od końca. O Atletico nie ma co dużo pisać. Ten mecz powinien wyglądać tak, że ekipy wychodzą na boisko Rojiblancos kopią Kopciuszka gładko łatwo i przyjemnie i zadowoleni schodzą do szatni z kompletem punktów. Czy tak będzie? Nie widzę przeciwwskazań. Jeśli Atletico zagra futbol na swoim normalnym poziomie to będzie 3/4-0 i spokojne zwycięstwo.

Co do PSG, to o tym meczu zostało już napisane chyba wszystko, więc nie ma sensu, żebym zagłębiał się w obszerną analizę tego spotkania. Zgadzam się z przedmówcami, że Real do Paryża jedzie aby tego meczu nie przegrać, ale z takimi brakami kadrowymi jakie Benitez ma obecnie, przegrana Los Blancos wcale by mnie nie zdziwiła. Skoro zabraknie Jamesa, Modricia, Bale&#39;a, Pepe, Benzemy, Carvajala i prawdopodobnie Ramosa to ja naprawdę nie wiem, kto tam będzie prowadził akcję... No może prócz Isco, no ale on sam z Ronaldo meczu nie wygra. Po prostu Realowi będzie dziś strasznie ciężko wywieźć korzystny wynik z Parku Książąt, a, że Paryżanie w formie a na własnym boisku leją każdego to swoje pieniądze postawię w ich stronę, mimo wszystko ubezpieczając się na wypadek remisu. Osobiście widzę tu 2-1 dla PSG.

Manchester po ostatnim niezłym meczu z Wilkami tym razem uda się na mecz do mroźnej Moskwy, gdzie rozegra kolejne spotkanie w ramach LM z CSKA. Rosjanie u siebie zawsze są groźni. A tymczasem naprawdę są w gazie. Na 12-ie meczy aż dziesięć wygranych i zaledwie dwa remisy. Jako jedyna ekipa w Rosyjskiej Premier League nie przegrała meczu. A w każdym meczu strzelała przynajmniej bramkę. BTSy to w wykonaniu CSKA chleb powszedni. Najpiękniejszym przykładem jest mecz z Mordovią Sarańsk wygrany 4:6 podczas gdy do przerwy był wynik 3:0. Jak widać nigdy się nie poddają i walczą o korzystny rezultat. Grają u siebie a Manchesterowi dodatkowo zapewne nie będzie sprzyjać rosyjski klimat. Co prawda Diabły w ostatnich 5 meczach strzeliły aż 11 goli tracąc 4 (w tym 3 z Arsenalem), ale czyste konto zachowali trzykrotnie. Tym razem wydaje mi się, że tak nie będzie. Ten mecz nie będzie należał do prostych. Grupa wyrównana. Rosjanie ostatnio pokonali PSV 3:2 na własnym obiekcie, więc widać, że grają dość &quot;wesoły&quot; futbol ze sporą ilością goli, MU ostatnio odniosło zwycięstwo nad Wilkami 2:1. Nie pozostaje mi nic innego jak zaproponowanie gry w stronę BTSa.
 
zajebaninho 41

zajebaninho

Użytkownik
PSG - Real
Typ: PSG
Kurs: 2.40 Bet365
Gdy oglądałem ostatnio mecz Realu to po prostu nie wierzyłem, że grają tak słabo. Żadnego pomysłu na grę ofensywną. Rozumiem, że nie ma kilku kontuzjowanych ale taka jest piłka, trzeba potrafić poradzić sobie z kontuzjami. Zwłaszcza, że Real jest bogatym klubem, który powinien mieć silną ławkę. Za to PSG bez większych strat w składzie(oprócz Davida Luiza), mają bardzo silną ofensywę, potrafią utrzymywać się przy piłce jak i kontrować, w obronie też nie są słabi choć gdyby grał Luiz byłoby super. Tak jak mówiłem Real ostatnio mnie kompletnie nie przekonuje za to PSG moim zdaniem ma drużynę spokojnie na półfinał może na zwycięstwo w tej edycji.
Atletico - Astana
Typ: Obie drużyny strzelą gola; Nie
Kurs: 1.33 Bet365
Atletico jest drużyną bardzo solidnie grającą od dwóch, trzech sezonów będącą w czołówce europejskiej. Griezmann w świetnej dyspozycji. Defensywa u nich w drużynie to podstawa więc myślę, że dziś nie pozwolą sobie strzelić gola i wygrają spokojnie to spotkanie. Za to warto podkreślić, że drużyna Astany ma do pokonania aż siedem tysięcy kilometrów prawie, co z pewnością im w tym meczu nie pomoże. Będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony ale moim zdaniem po prostu to nie ich poziom.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Atletico - FC Astana
Griezmann minimum 2 gole
(4,50) Unibet
Kurs na bramkę mojego z jednych ulubionych piłkarzy diametralnie spadł, co nie jest dla mnie opłacalne wiec idę w stronę dwóch bramek Antka ;). Ostatni mecz w Lidze Mistrzów, dość pechowo się skończył dla Atletico, bo przegrali na własnym obiekcie, prowadząc przez jakiś czas 1-0. Griezmann wtedy był aktywny, ale nie był na tyle precyzyjny aby zdobyć bramkę. Mimo, że nie grał całego meczu, bo w nadchodzący weekend zbliżały się wtedy Derby Madrytu. Wiec Simeone, musiał go oszczędzać, przed klasykiem. Dzisiaj z pewnością będzie grał od pierwszych minut Griezmann i wydaję mi się, że nawet całe spotkanie. Na pewno mający niedosyt po ostatnim meczu w Lidze Mistrzów, trzeba znowu postawić sobie cel, jaki postawił sobie w Turcji. Gdzie w tamtejszym piekle, pokonał bramkarza Galatasaray, dwukrotnie. A wtedy jeszcze grał na lewym skrzydle pomocy. Myślę, że dzisiaj zagra w linii ataku, a nawet jeśli będzie bocznym pomocnikiem, to na pewno będzie miał swoje okazje. W mojej opinii, obecnie najlepszy zawodnik Atletico, który wie czego chce i robi to bez najmniejszych problemów. Dwa gole, z takim przeciwnikiem, który jest podłożony jak najbardziej na tacy, bo nie widzę tutaj gości w żadnym stopniu aby mogli zagrozić Atletico. Griezmann, będzie na pewno miał swoje okazje i będzie w sumie to od niego zależało, jaki wymiar kary wymierzy gościom. Bo strzelić myślę, że strzeli... kwestia formalności ile.
PSG - Real
Obie strzelą
(1,70) Unibet
Paryżanie, grają bardzo solidnie w Lidze Mistrzów. Jak nie spotykają na drodze Barcelonę, która w delegacji też potrafi wpuszczać gole, to teraz przychodzi czas na Real. Ekipa, również mega z silnym zestawieniu, ale i ona potrafi momentami mieć postoje. Nie wierzę, aby dzisiaj ten mecz był jednostronny, bo będzie na pewno zacięty a także naszpikowany szybkimi akcjami po obu stronach. Ibra wracając do składu już w Lidze strzela. Na pewno ma ogromny żal do siebie i do swojej narodowej kadry, że nie dostaną się na Mistrzostwa Europy, to teraz trzeba pokrzyżować plany przeciwnikom w Champions League. Poza tym, Cavani gra tutaj w PSG o niebo lepiej niż to jak gra w Reprezentacji. Tutaj jest wspierany co prawda przez Ibre czy Di Marię, a tam jednak nie ma za bardzo kogo, kto by mógł mu na tyle pomagać aby móc strzelać gole za golem. W Lidze również zdarzają mu się gole z meczu na mecz, a czy dzisiaj strzeli. Nie zdziwię się, bo obrona Realu też do najlepszych nie należy. Di Maria, będzie też chciał udowodnić że zrobili błąd sprzedając go do PSG. Też chłopak się rozwinął kapitalnie. Nie umiem stwierdzić kto tu wygra, choć serce podpowiada Real, a rozum PSG to idę w stronę bramek. Bo bezbramkowego remisu to raczej na pewno nie zobaczymy... Także BTS!

/ E: ⛔ ⛔ / HOKEJ lepszy od tej marnej piłki ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Do skladu Krolewskich wracaja Ramos z Modriciem co jest duzym zastrzykiem optymizmu przed dzisiejszym meczem.

Skąd masz informacje o powrocie Ramosa na mecz z PSG? Bo z tego co widzę na transfermarkecie to wraca tylko Modric.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Malmo - Shakhtar
Typ: BTS i +2,5
Kurs: 2,20
Bet3,65

wynik: 1:0
⛔⛔⛔

W dzisiejszym meczu na szwedzkiej ziemi spotkają się drużyny, które skazane są na walkę o trzecią lokatę w grupie, w której znajdują się jeszcze PSG oraz Real Madryt. Malmo jak do tej pory zostało dwukrotnie pokonane 2:0 przez PSG oraz Real. Shakhtar również nie miał nic do powiedzenia w spotkaniach z tymi drużynami - odpowiednio 0:3 oraz 0:4. Obydwie drużyny nie zdobyły jeszcze bramki w fazie grupowej, jednak mając na uwadze to, że walka o Ligę Europy będzie się odbywała w bezpośrednich spotkaniach pomiędzy Malmo i Shakhtarem to liczę na to, że te mecze będą obfitowały w bramki z jednej jak i drugiej strony. W Malmo zabraknie Molins(wykluczony z gry od miesiąca), Azinovic(wykluczony z gry od lipca), Carvalho (kontuzje) oraz Yotúna, który jest zawieszony po ostatnim meczu z Realem. Wydaje się, że brak Yotúna może doskwierać najbardziej, gdyż Carvalho był rotowany w składzie na środku obrony. W Shakhtarze zabraknie (wg uefa.com) Taisona, Shevchuka oraz Malysheva. Najważniejsze dla mnie, tak jak pisałem wcześniej, że ta bezpośrednia walka będzie nagrodzona dalszą grą w europejskich pucharach, więc liczę na bramki. Powodzenia!
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Skąd masz informacje o powrocie Ramosa na mecz z PSG? Bo z tego co widzę na transfermarkecie to wraca tylko Modric.
ludzie interesujcie sie troche, wchodzcie na strony tych zespolow, sprawdzajcie kadry przed meczem, przewidywalne sklady to bedziecie wszystko wiedziec.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Atletico - Astana

Dla mnie typy w stronę Atletico to jest bomba na dzisiaj.Astana na ten mecz ma krótko mówiąc wyrąbane,zagrają w okrojonym składzie.W weekend bardzo ważny mecz z Kairatem w lidze i to jest priorytetem dla nich. Simeone ma wystawić najmocniejszy skład i powinni się po nich przejechać dzisiaj.Dla mnie to trochę podobny mecz do tych z poprzednich edycji LM,gdzie rozjeżdżali u siebie Austrie Wiedeń i jak z Malmo przed rokiem.Kursy na handi lecą w dół i do meczu pewnie jeszcze polecą sporo.

▶ Atletico -2,5 @ 2 ✅
▶ Suma goli/obydwie drużyny strzelą - Powyżej 2,5 i Nie @ 2,40 ✅
Bet365
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
PSG - Real

wszystko zostało już powiedziane, o ile Real nie zdobędzie szybkiej bramki to PSG powinno sobie spokojnie poradzić, szczególnie, że Real gra na 50% swoich możliwości.
1x @ 1.4

CSKA - ManUtd

spotykają się dwie overowe drużyny bez rażących ubytków kadrowych. Grupa jest bardzo niepewna więc obu ekipom będzie zależeć na 3 punktach. CSKA u siebie bardzo mocne, sądzę, że bez problemu strzelą ManUtd bramkę, może dwie (podobnie jak w meczu z PSV)

over 1.5 @ 1.3
over 2.5 @ 1.92


Atletico - Astana

gram tylko na podbicie kursu do AKO, bez żadnego handi, bo Atletico skupia się raczej na kontroli gdy po strzeleniu, aniżeli na dobijaniu rywala.

Atletico @ 1.18

Ostatecznie postanowiłem zagrać w następujący sposób:

CSKA - ManU over 1.5 @ 1.3
PSG - Real 1X @ 1.4
Atletico - Astana 0:1 1 @ 1.3

AKO 2:23
Stawka 250zł

Cska Manu over 2.5
Wolfsburg PSV BTTS
Atletico 1
Man City 1
Galat Benfica 02

AKO: 8
Stawka 30zł

Aczkolwiek najbardziej obawiam się o over w Moskwie.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Skąd masz informacje o powrocie Ramosa na mecz z PSG? Bo z tego co widzę na transfermarkecie to wraca tylko Modric.
Transfermarkt to słabe źródło informacji. Najlepiej wiedzę czerpać z hiszpańskich dzienników.

http://www.marca.com/2015/10/21/futbol/equipos/real_madrid/1445431714.html

Dziś pewniakiem wydaje się być Atletico, ale jest to drużyna, która bardzo często gra minimalitycznie.

Ciekawie wygląda też over w meczu Wolfsburga z PSV. Liga Holenderska jak wiadomo jest bardzo overowa. Wilki mają niesamowity potencjał, a obie drużyny nie są od siebie tak bardzo daleko jeśli chodzi o poziom sportowy. Szykuje się ciekawy mecz.
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
CSKA-Man United
dokładny wynik 0-1
kurs 8.5
Bet365

Żadnej drużynie nie gra się łatwo z CSKA na wyjeździe. Nie ważne czy to Bayern, Real czy jak dzisiaj Manchester United. Zauważyłem, że gdy CSKA u siebie gra z topową drużyną, to ta topowa drużyna wygrywa właśnie 1-0. W tym meczu nie spodziewałbym się szalonej wymiany ciosów czy odkrywania się którejś ze stron. Być może się mylę, ale według mnie będzie to iście underowy mecz.
Ciekawi mnie, czy w podstawie wybiegnie Memphis Depay, czyli zawodnik z mojego avatara. Krytykuje się go za postawę zarówno na boisku, jak i poza nim. Sam Ryan Giggs powiedział publicznie, aby młodzieniec zajął się grą. Przewiduję, że to będzie tydzień Memphisa. Chodzi mi o dzisiejszy mecz, jak i derby z City ;)
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Dokładnie z przodu jedynie CR , który sam nie pociągnie. Obrona PSG będzie miała ułatwione tak naprawdę zadanie, doprowadzą do tego, że będzie podwojony i tyle. Sytuacji dużej ilości nie będzie. Jeszcze z ekipami z dolnej cześci PD mógłby , ale nie na poziomie LM i to z PSG.

Ramos ? Według mnie Benitez wystawi , bo nie ma zbytnio kogo. Nie chce mi się wierzyć, zeby móglby zagrać tutaj na dobrym poziomie, tym bardziej, że będzie musiał kryć Ibrę ... Można się spodziewać, że będzie dochodzić do częstnych pojedynków Ramos - Ibra ...

Ja tam nie widzę argumentów za Realem tutaj. Spodziewam się, że będa grali bardzo defensywnie.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
Unikając typowania wyników ponownie idę w ilość kartek. Wydarzenia te cechują się co prawda dużą dozą nieprzewidywalności ( przez co kursy są relatywnie wysokie ), ale analizowane ostatnio mecze, wskazują że regularnie powtarza się schemat: drużyna, która jest zdecydowanym faworytem dłużej utrzymuje się przy piłce oraz częściej atakuje. Kartki dostaje się, z pominięciem niesportowych zachowań typu gra na czas i wymuszanie fauli, głównie przy próbie odbioru piłki i próbie przerywania ataków. Jeżeli chodzi o LM to sprawdziło się to w przypadku wczorajszych meczów Barcelony oraz Porto. Dzisiaj podobnie idę w kierunku większej ilości kartek &quot;zarobionych&quot; przez Astanę i M&#39;gladbach

Za BAH

Drużyna z większą ilością kartek spotkaniu:

Astana - 1,43 ✅
M&#39;gladbach - 1,73 ✅

Drużyna z większą ilością kartek w 1 połowie:

Astana - 2,01 ⛔

Pozdrawiam
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dokładnie z przodu jedynie CR , który sam nie pociągnie. Obrona PSG będzie miała ułatwione tak naprawdę zadanie, doprowadzą do tego, że będzie podwojony i tyle. Sytuacji dużej ilości nie będzie. Jeszcze z ekipami z dolnej cześci PD mógłby , ale nie na poziomie LM i to z PSG.
Ramos ? Według mnie Benitez wystawi , bo nie ma zbytnio kogo. Nie chce mi się wierzyć, zeby móglby zagrać tutaj na dobrym poziomie, tym bardziej, że będzie musiał kryć Ibrę ... Można się spodziewać, że będzie dochodzić do częstnych pojedynków Ramos - Ibra ...
Ja tam nie widzę argumentów za Realem tutaj. Spodziewam się, że będa grali bardzo defensywnie.
Tak jak kolega pisze Real dzisiaj z przodu będzie się męczył okrutnie a dodając do tego to że za Beniteza oni bardziej skupiają się na defensywie gram:
PSG DNB(pograne już w temacie za godziwą stawkę po godziwym kursie tu słabszy kurs)1.61 zwrot
Real under 1.5 gola 1.40+Atletico win -1.5 1.36=1.90 ✅
Unibet
Atletico raczej na luzie ale oni nawet z takimi drużynami potrafią zadowolić się 1 bramkowym zwycięstwem.Oczywiście tak było w poprzednim sezonie teraz są mocniejsi i moim zdaniem przynajmniej 2 golami wygrają bo ma kto z przodu robić robotę.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kilka słów sprostowań.
PSG ma za słaba ławkę by się liczyć na wiosnę w LM.
Poza Ibrahimoviciem i Silva nazwiska bo tu je przywołano nie powalają,
Lavezzi ? w LM potrzeba graczy, którzy w kluczowych meczach pokazują jak naprawdę są wielcy,
Lavezzi ma problemy ze strzelaniem goli w LM, Cavani to samo, wystarczy przejrzeć ich statystyki.
Lucas i Verratti są dobrzy, ale wciaż muszą zbierać doświadczenie.
Di Maria z formą da dużo tej drużynie, bez niego nie ma skrzydeł w tej drużynie.
Dla mnie Matuidi jest graczem, który psoro daje tej ekipie,
Pastore to jest jak Guti, dobre zagranie raz na 4-5 meczów.
PSG nie ma ani nazwisk ani jeszcze drużyny by walczyć nie z najlepszymi,
ale z tymi którzy co rok są albo w finale albo minimum w 1/2.
To ile dzieli PSG od triumfu w LM okazały to mecze z Barceloną na wiosnę.
Mecze grupowe nie są kluczowe, kluczowe jest przygotowanie do sezonu,
by mieć formę na wiosnę, a tej PSG w LM nie potrafi pokazać,
bo mecze z Chelsea to żaden wyznacznik, Chelsea jak reszta ekip z PL w LM
jest obecnie w cieniu ekip z Hiszpanii oraz Bayernu.
Prawdziwy test będzie w fazie pucharowej, tam będą i Barcelona oraz Bayern na drodze,
a te zespoły na wiosnę zazwyczaj mają wielką formę.
Nie neguję typów na dziś, tylko nieprawdziwą argumentację.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
[B]PSG - REAL M x2 (1.66)[/b] - wszystko w bet36pięć
Masówka widzę idzie na PSG, więc po prostu biorę fajny kurs, bo to wygląda jakby paryżanie mieli nagle grać z jakąś drużyną z 2 ligi polskiej... nie spodziewam się dużej ilości goli (o dziwo, bo zwykle real = dużo bramek w meczach). PSG jest świadome tego, że stoi przed nimi przeogromna szansa, żeby ograć Real i sądzę, że przeliczą się, zabraknie im szczęścia oraz zwykłego ogarnia w LM. PSG w lidze nie gra jakoś mega fenomenalnie i ultra ofensywnie, być może Real przyjmie jeszcze jakąś bardziej defensywną taktykę i coś im wpadnie.

Wolfsburg - PSV x2 (2.50)
Ewentualnie na jakiegoś singielka:
Wolfsburg - PSV 2 DNB (4.50)
Wolfsburg w lidze niezwykle groźne, ale liga mistrzów rządzi się nieco innymi prawami i przy PSV są po prostu równorzędnym zespołem. Gdy spojrzałem na tak śmieszny kurs jaki dają na czystą jedynkę wolfsburga (tylko 1.55 w bet3sześć5), który jest w tej chwili, nie mogę przejść obok niego tak obojętnie !!!
Dla mnie ta grupa, to grupa niezwykle wyrównana, gdzie każdy może wygrać z każdym i trzeba korzystać z value.

Galatasaray - Benfica x2 (1.35)
Wszystko fajne, ładne transfery u Turków, ale liga idzie bardzo ciężko, cieżko im się zgrać, może trener nie taki? Nie wiem, wiem, że Benfica jest w gazie i Galatasaray to drużyna numer jeden do odpadnięcia z pucharów zaraz za Astaną. Nie ma co doszukiwać się niespodzianki w tym meczu, ale ja po prostu zabezpieczę się podpórką x.

Juventus - M&#39;gladbach 1 (1.50)
Juventus trzyma formę na ligę mistrzów i to widać. Zajdą daleko. Czasami mam przeczucia do niespodzianek, ale nie będzie to dziś. Borussia to nie ograny w LM team i niech się cieszą, że mogą w ogóle se tutaj pograć. Może w następnym sezonie... Jeśli Juve nie zlekceważy ich, a Gracze z Moguncji zwątpią w siebie, wiem, że będzie dobrze.

składak ako (bez tego typu dnb): 8.43
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kilka słów sprostowań.

PSG ma za słaba ławkę by się liczyć na wiosnę w LM.
Poza Ibrahimoviciem i Silva nazwiska bo tu je przywołano nie powalają,
Lavezzi ? w LM potrzeba graczy, którzy w kluczowych meczach pokazują jak naprawdę są wielcy,
Lavezzi ma problemy ze strzelaniem goli w LM, Cavani to samo, wystarczy przejrzeć ich statystyki.

Lucas i Verratti są dobrzy, ale wciaż muszą zbierać doświadczenie.
Di Maria z formą da dużo tej drużynie, bez niego nie ma skrzydeł w tej drużynie.
Dla mnie Matuidi jest graczem, który psoro daje tej ekipie,
Pastore to jest jak Guti, dobre zagranie raz na 4-5 meczów.

PSG nie ma ani nazwisk ani jeszcze drużyny by walczyć nie z najlepszymi,
ale z tymi którzy co rok są albo w finale albo minimum w 1/2.
To ile dzieli PSG od triumfu w LM okazały to mecze z Barceloną na wiosnę.

Mecze grupowe nie są kluczowe, kluczowe jest przygotowanie do sezonu,
by mieć formę na wiosnę, a tej PSG w LM nie potrafi pokazać,
bo mecze z Chelsea to żaden wyznacznik, Chelsea jak reszta ekip z PL w LM
jest obecnie w cieniu ekip z Hiszpanii oraz Bayernu.

Prawdziwy test będzie w fazie pucharowej, tam będą i Barcelona oraz Bayern na drodze,
a te zespoły na wiosnę zazwyczaj mają wielką formę.

Nie neguję typów na dziś, tylko nieprawdziwą argumentację.
Każdy może po swojemu to czytać ale to co piszesz jednemu się spodoba drugi odbierze to jako oderwanie od rzeczywistości.
PSG ma na każdą pozycje wartościowego zawodnika i do tego wartościowego zmiennika.
Bramka:Sirigu,Trapp
Obrona lewa:Maqwell,Kurzawa
Obrona prawa:Aurier,Van Der Wiel
Środek Obrony:Silva,David Luzi,Marquinhos
Pomoc:Stambouli,Verratti,Motta,Matuidi,Rabiot Pastore
Ofensywna pomoc ???? i Maria,Lucas,Pastore,Lavezzi
Napad:Ibra i Cavani

To jest kadra gdzie nie ma wartościowych zmienników???

Co do Lavezziego się zgodzę on trochę przereklamowany ale Pastore do Gutiego porównywać?
Ten chłopak w tym sezonie pokaże swój talent wierzę w to to jest crack tylko musi w siebie uwierzyć.
Verratti i Lucas już się sporo nauczyli oni już teraz są gotowi na grę na najwyższym poziomie.
Do tego wszystkiego doszedł Di Maria brakujące ogniwo.

Ja wierzę ze PSG stać co najmniej na półfinał.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jardel kartka TAK
4.00
Unibet
Zapewne powiecie ten bobo zaś pajacuje ale tym razem wydaje mi się ten typ pewny na 70% a oto powód:
Jardel ma na swoim koncie 2 kartki, dziś podejmują Galatasaray, by w następnej kolejce podjąć Astanę. Wniosek Jardel dziś łapie, pauzuje w meczu z najsłabsza ekipą w grupie i wraca do gry z czystym kontem... bowiem za dwie kolejki mecz z Atl. Madryt ;) Moim zdaniem warto po tym kursie ;)
Dodatkowo gram wygrana United i powyżej 2.5 bramki w meczu - tu gram progresje, więc argumentować nie będę bo ładuje to do bólu ;) jednak widzę,że dużo ludzi próbuje BTS w spotkaniu w Moskwie. Dodatkowo to ważny mecz dla United w kontekście awansu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom