>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Ligi Mistrzów 21.10.2015 - środa

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja gram dzisiaj taki dubel;
Galata o2,5 kartki @ 2,33 ✅ 3
Real o2,5 kartki @ 2,15 ✅ 3
aKo @ 5,01 U nibet ✅
Galata 1 pkt w dwoch meczach, dzisiaj albo zagraja o pelna pule albo powoli moga zaczac myslec o grzew LE. Mysle, ze dzisiaj zagraja z zebem i beda walczyc na calego przez caly mecz. W tym meczu powinno byc sporo kartek i mysle, ze conajmniej 3 wylapia Turki. Dokladnie to samo w meczu Realu. Real jedzie bez kilku podstawowych graczy, zapewne punkt bedzie im wystarczal, wkoncu razem z PSG awansuja do dalszej fazy wiec nie ma sie co spinac na wyjezdzie o cale 3 oczka. Mysle, ze ten mecz jest bardziej prestizowy dla PSG niz dla Realu, i dlatego to PSG bedzie dominowac a Real bedzie ganial za pilka i nogami rywala. Do tego presja gospodarzy i trybun na sedziego ktory z pewnoscia bedzie wyjmowal kartoniki przyjezdnym. Mysle, ze spokojnie Real linie jest w stanie pokryc.
I drugia tasiemka z korkow:
Galata o4,5 korniszona @ 1,55 ✅
PSG o4,5 korka @ 1,57 ⛔ 4
Juve o4,5 koreczka @ 1,43 ✅ 12
CSKA o3,5 koresiunia @ 1,47 ⛔ 3
Shakhtar o3,5 rzutu wolnego bezposredniego z rogu boiska @ 1,3 ✅ 10
aKo @ 6,65 U nibet
Galata gra o zycie, PSG o prestiz z Realem, Juve z przecietnym niemieckim teamem u siebie, CSKA wazny mecz z ManU wiec powinni sie spiac na maksa. Shakhtar jako jedyny gra na wyjezdzie, ale linia w miare niska, a znajac ich styl gry oraz przeciwnika ktory tez raczej zagra o pelna pule spodziewam sie tutaj sporo okazji do nabicia korka.
Dzieki ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
PSG - Real Madryt:
Masówka na zespół ze stolicy Francji bawi mnie coraz bardziej. Pisanie, że PSG to jedna z czołowych ekip w Europie także. Mają jedynie potencjał, nic jeszcze tak naprawdę nie pokazali. Obniżanie wartości Realu też jest nie na miejscu. To wciąż jedna z 4 ekip w Europie, która ma największy potencjał w kadrze obok Bayernu i Barcelony (IMO 4 ekipą może być City, ale ci są bezjajowi i co roku mając wielkie aspiracje mieszają jedynie w &quot;najlepszej lidze świata&quot;). Znamy już składy, a wyglądają one tak:
PSG: Trapp; Aurier, Marquinhos, Silva, Maxwell; Motta, Verratti, Matuidi; Di María, Ibrahimović, Cavani.
Real Madryt: Keylor Navas; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Lucas Vázquez, Casemiro, Kroos, Isco; Jesé, Cristiano Ronaldo.
Do składu wraca Ramos, obrona jest bardzo silnie obsadzona. Do tego Keylor jest w topowej formie. W pomocy też pomimo tego, że Lukita na ławce nie wygląda to źle. Vazquez jest solidny, w Jese ostatnio coś drgnęło, a środek pola z Kroosem i Isco, a w dodatku z Casemiro, który świetnie spisał się m.in. w derbach Madrytu wciąż wygląda imponująco. Byle Isco tyle nie holował, chociaż akurat w tym meczu patrząc na style obu drużyn to może okazać się przydatne. PSG ma kim straszyć, ale Real wciąż ma w składzie Ronaldo. W ostatnim czasie spływa na Portugalczyka mnóstwo hejtów. Stanę w jego obronie. Tak naprawdę Cristiano wciąż uczy się grać na szpicy. W ostatnim meczu z Levante poprowadził Real do zwycięstwa biorąc udział przy wszystkich bramkach. Ktoś powie, że to tylko Levante - ja odpowiem: To nie podniecajcie się tym, że PSG w tym roku strzeliło więcej bramek od Realu, bo Ligue 1, a La Liga to są dwie inne ligi i z całym szacunkiem dla francuskiej, ale w La Liga jest kilka drużyn, które prezentują solidny europejski poziom. Mam kilka typów, wszystkie w stronę Królewskich. Real jest bardzo doświadczoną drużyną, która ma w składzie ludzi, którzy liznęli nie tylko Ligę Mistrzów, ale i wygrywali mundial lub sięgali po puchar Henri Delaunaya. Ibra, Cavani i Anioł Di Marysia mogą nie wystarczyć. Poza tym, co to za bzdury o słabej obronie Królewskich? Za Beniteza atak jeszcze nie prezentuje się tak dobrze, jak za Mou czy Ancelottiego, ale akurat defensywa jest świetna. Dwie stracone bramki w lidze na 8 spotkań i czyste konto w Champions League. No, faktycznie - fatalnie!
Real Madryt @3.60 ⛔
Real Madryt DNB @2.50 Zwrot
Real Madryt lub remis @1.72 ✅
Cristiano Ronaldo strzeli @2.40 ⛔
Real Madryt strzeli w obu połowach @4.50
(tutaj ostrożnie ze stawkami) ⛔ Skuteczność ????
[Wszystkie kursy pobrane z Bet36pięć.]
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Modrić w dodatku na ławce, więc nie ma się tutaj co spodziewać po Realu przynajmniej w pierwszej odsłonie, gdzie będzie pewnie nastawiony na defensywę ...

@Szef Elity z całym szacukiem do Ciebie , ale nie zgodzę się z Tobą w kilku sprawach.

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że dzisiaj Real kadrowo wygląda lepiej. W żadnym wypadku nie rozumiem tego? Jestem ciekaw na jakiej pozycji ... ?!?! No oprócz Ronaldo.

Też nie rozumiem porównywania do Gutiego ... Inna epoka, inny styl gry ...

Lavezzi zgadza nie jest to jakiś porywający zawodnik, ale możliwości posiada. Pastore?? Widziałem nie raz tego zawodnika i wygląda naprawdę całkiem dobrze!!

Verratti i Lucas wraz z kolejnymi meczami prezentują się coraz lepiej. I na wiosna mogą wypalić. Nie rozumiem dlaczego skreślasz PSG już na wiosnę ?

Jak dla mnie narazie prezentują się całkiem dobrze, a przede wszystkim w defensywie , gdzie regularnie zachowują czyste konta!

Sam jestem sympatykiem Realu , ale czasem trzeba być przynajmniej odrobinę obiektywny . Według mnie PSG ma ciekawe kadrę i jeżeli uda się trenerowi uda się dobrze ułożyć , naprawdę mogą być groźną ekipą i na wiosnę !!
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Jardel kartka TAK
4.00
Unibet

Zapewne powiecie ten bobo zaś pajacuje ale tym razem wydaje mi się ten typ pewny na 70% a oto powód:
Jardel ma na swoim koncie 2 kartki, dziś podejmują Galatasaray, by w następnej kolejce podjąć Astanę. Wniosek Jardel dziś łapie, pauzuje w meczu z najsłabsza ekipą w grupie i wraca do gry z czystym kontem... bowiem za dwie kolejki mecz z Atl. Madryt ;) Moim zdaniem warto po tym kursie ;)

Dodatkowo gram wygrana United i powyżej 2.5 bramki w meczu - tu gram progresje, więc argumentować nie będę bo ładuje to do bólu ;) jednak widzę,że dużo ludzi próbuje BTS w spotkaniu w Moskwie. Dodatkowo to ważny mecz dla United w kontekście awansu
A czy w następnej kolejce przypadkiem nie grają raz jeszcze z Galatasaray, tylko że na wyjeździe ?
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
A czy w następnej kolejce przypadkiem nie grają raz jeszcze z Galatasaray, tylko że na wyjeździe ?
Dokładnie tak grają raz jeszcze tylko u siebie, dzisiaj grają na wyjeździe ;)
Astana dzisiaj mega okrojony skład (4 rezerwowych) jak Atletico nie odpuści powinno być dzisiaj wysoka wygrana.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Juventus - M Gladbach
W lidze Juventusowi idzie jak po grudzie. Czasami właśnie tak jest, bodajże Borussia Dortmund miała taki sezon. W europejskich pucharach świetnie a w lidze posucha. Gladbach to nie jest żaden mocarz i nie byłbym sobą gdybym przy rosnących kursach nie skusił się tu na graczy z Włoch...
Juventus kurs 1,57 STS
wynik 0:0 FT

Galatasaray - Benfica
Ktoś tu powyżej wspomniał że Galata miała kilka transferów, które jednak jeszcze nie zaowocowały wynikami. Myślę że ekipa z Istambulu potrzebuje takiego przełomu, który sprawi że ekipa uwierzy w siebie i jak to się mówi wreszcie &quot;zatrybi&quot;. Bylem bardzo zdziwiony że Benfika w poprzedniej kolejce wywiozła 3 punkty z Madrytu i jak znam życie drugi tak dobry mecz na wyjeździe szybko im się nie przytrafi. Trochę instynktowanie skłaniałbym się tu ku gospodarzom.
Galatasaray 1X kurs 1,62 a dla odważnych
Galatasarayt kurs 3,09 STS
wynik 2:1 FT

i jeden suchar dotyczący meczu na szczycie
PSG - REAL X kurs 3,40 STS
wynik 0:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Dokładnie tak grają raz jeszcze tylko u siebie, dzisiaj grają na wyjeździe ;)
Astana dzisiaj mega okrojony skład (4 rezerwowych) jak Atletico nie odpuści powinno być dzisiaj wysoka wygrana.
Mój błąd. U siebie za tydzień grają.
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Przeskoczyłem za szybko o stronę w terminarzu Benfiki... trudno, w najgorszym wypadku powtórzy się bet w następnej kolejce ;)
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Modrić w dodatku na ławce, więc nie ma się tutaj co spodziewać po Realu przynajmniej w pierwszej odsłonie, gdzie będzie pewnie nastawiony na defensywę ...

@Szef Elity z całym szacukiem do Ciebie , ale nie zgodzę się z Tobą w kilku sprawach.

Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że dzisiaj Real kadrowo wygląda lepiej. W żadnym wypadku nie rozumiem tego? Jestem ciekaw na jakiej pozycji ... ?!?! No oprócz Ronaldo.

Też nie rozumiem porównywania do Gutiego ... Inna epoka, inny styl gry ...

Lavezzi zgadza nie jest to jakiś porywający zawodnik, ale możliwości posiada. Pastore?? Widziałem nie raz tego zawodnika i wygląda naprawdę całkiem dobrze!!

Verratti i Lucas wraz z kolejnymi meczami prezentują się coraz lepiej. I na wiosna mogą wypalić. Nie rozumiem dlaczego skreślasz PSG już na wiosnę ?

Jak dla mnie narazie prezentują się całkiem dobrze, a przede wszystkim w defensywie , gdzie regularnie zachowują czyste konta!


Sam jestem sympatykiem Realu , ale czasem trzeba być przynajmniej odrobinę obiektywny . Według mnie PSG ma ciekawe kadrę i jeżeli uda się trenerowi uda się dobrze ułożyć , naprawdę mogą być groźną ekipą i na wiosnę !!
Cześć.

Ja nie odnosiłem się do meczu, który miał się wczoraj odbyć tylko do szans na wygranie przez PSG LM.

Lepsze kadry od PSG ma dla mnie 5 zespołów w tej edycji.
Ile jeszcze takich pod względem gry ? na pewno 3.

w PSG nie ma tylu kreatywnych graczy co w pozostałych ekipach którzy są faworytami do wygrania LM,
nawet porównując do takiego City w pełnym składzie są pod tym aspektem gorsi.
Spójrzmy na Real, Bayern czy Barcelonę pod tym kątem, jak kogoś brakuje czy nie ma formy to są inni,
jedynie Real jakoś od Modricia był uzależniony rok temu. Linia obrony jest mocna, ale na środku, boki już nie.

Atak to Ibra, bo pozostali nie mają formy albo nie dają tych bramek, nawet wczoraj nie potrafili strzelić Realowi gola, tak w fazie pucharowej bardzo trudno awansować, nie strzelać gola u siebie.

W PSG postawiono na stabilizację i może to przynieść efekty, ale czy w tym roku ?

Dla mnie brakuje klasowych zawodników, konkretnie jest ich zbyt mało.

Lavezzi, Pastore, Cavani mają słabe statystyki, na obecną chwilę tylko Zlatan daje jakość w ofensywie.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Cześć.

Ja nie odnosiłem się do meczu, który miał się wczoraj odbyć tylko do szans na wygranie przez PSG LM.

Lepsze kadry od PSG ma dla mnie 5 zespołów w tej edycji.
Ile jeszcze takich pod względem gry ? na pewno 3.

w PSG nie ma tylu kreatywnych graczy co w pozostałych ekipach którzy są faworytami do wygrania LM,
nawet porównując do takiego City w pełnym składzie są pod tym aspektem gorsi.
Spójrzmy na Real, Bayern czy Barcelonę pod tym kątem, jak kogoś brakuje czy nie ma formy to są inni,
jedynie Real jakoś od Modricia był uzależniony rok temu. Linia obrony jest mocna, ale na środku, boki już nie.

Atak to Ibra, bo pozostali nie mają formy albo nie dają tych bramek, nawet wczoraj nie potrafili strzelić Realowi gola, tak w fazie pucharowej bardzo trudno awansować, nie strzelać gola u siebie.

W PSG postawiono na stabilizację i może to przynieść efekty, ale czy w tym roku ?

Dla mnie brakuje klasowych zawodników, konkretnie jest ich zbyt mało.

Lavezzi, Pastore, Cavani mają słabe statystyki, na obecną chwilę tylko Zlatan daje jakość w ofensywie.
Nie zgadzam się.Oglądałem kilka spotkań PSG i jak dla mnie Cavani jest klasowym napadziorem który w wielu spotkaniach daje więcej jakości w ofensywie od Ibry.Zresztą w statach też oboje mają w Ligue 1 po 6 goli, w LM w tym sezonie Urugwajczyk strzelił jedną a Ibra zero.Także nie przeceniał bym tu Zlatana tylko ze względu na nazwisko.Pewnie gdy obrońcy rywali widzą przed sobą Zlatana to automatycznie podwajają krycie itd. przed Cavanim może nie mają aż takiego respektu no ale na tą chwile nie powiedziałbym, że Atak to Ibra i długo długo nic.Ibra ma zrywy geniuszu ale swoje najlepsze sezony już miał a Cavani może jeszcze swoje najlepsze sezony mieć przed sobą bo papier na klasowego napastnika na pewno ma.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Cześć.

Ja nie odnosiłem się do meczu, który miał się wczoraj odbyć tylko do szans na wygranie przez PSG LM.

Lepsze kadry od PSG ma dla mnie 5 zespołów w tej edycji.
Ile jeszcze takich pod względem gry ? na pewno 3.

w PSG nie ma tylu kreatywnych graczy co w pozostałych ekipach którzy są faworytami do wygrania LM,
nawet porównując do takiego City w pełnym składzie są pod tym aspektem gorsi.
Spójrzmy na Real, Bayern czy Barcelonę pod tym kątem, jak kogoś brakuje czy nie ma formy to są inni,
jedynie Real jakoś od Modricia był uzależniony rok temu. Linia obrony jest mocna, ale na środku, boki już nie.

Atak to Ibra, bo pozostali nie mają formy albo nie dają tych bramek, nawet wczoraj nie potrafili strzelić Realowi gola, tak w fazie pucharowej bardzo trudno awansować, nie strzelać gola u siebie.

W PSG postawiono na stabilizację i może to przynieść efekty, ale czy w tym roku ?

Dla mnie brakuje klasowych zawodników, konkretnie jest ich zbyt mało.

Lavezzi, Pastore, Cavani mają słabe statystyki, na obecną chwilę tylko Zlatan daje jakość w ofensywie.
Ciezko mi sobie wyobrazic Te 5 zespolow z lepsza kadra.Oczywiscie mozna postawic Real,City ale czy Te zespoly maja lepsze kadry?To jest raczej podobny poziom.Dalej ciezko szukac Barcelona ma najlepszy atak swiata ale kadre ma waska oczywiscie na wiosne dojda Vidal I Turan wiec bedzie lepiej.To da 3.Kto niby wedlug Ciebie ma lepsza kadre? Oczywiscie trzeba dodac Bayer no I moze Chelsea ale tam jest kwas poki co.
Z Ta kreatywnoscia mozna sie zgodzic moim zdaniem Blanc powinien postawic na Pastore.Wczoraj PSG zagralo slaby mecz ale to chyba nie jest wina pilkarzy a trenera.Real nie mial za duzo kreatywnosci a potrafil groznie kontrowac.Moim zdaniem winnym moze byc Blanc.Moze tam trzeba Ancellotiego wstawic?

Przeciez PSG na kazdego pilkarza z przodu wydalo kolo 40 baniek ja wiem ze pilkarze sa dzisiaj przeplacani ale chyba kazdy sie zgodzi ze wszystko mozna powiedziec o Pastore Di Marii Cavanim Lucasie itd. tylko nie to ze nie sa klasowi.

TAM TRZEBA TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co sezon na tym forum jest trochę osób, które wierzą w PSG i co sezon nic z tego nie wychodzi. Taka niekończąca się opowieść... Wczoraj widzieliśmy jak sobie radzili U SIEBIE z osłabionym Realem. Z czym do ludzi ? Marcelo robi błąd - przejmują piłkę Paryżanie 5 na 2 defensorów Realu i partaczą akcję. Tak jak pisałem wcześniej grając na co dzień w lidze francuskiej ciężko będzie wznieść się im na najwyższy poziom sportowy co wczoraj było widać.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co sezon na tym forum jest trochę osób, które wierzą w PSG i co sezon nic z tego nie wychodzi. Taka niekończąca się opowieść... Wczoraj widzieliśmy jak sobie radzili U SIEBIE z osłabionym Realem. Z czym do ludzi ? Marcelo robi błąd - przejmują piłkę Paryżanie 5 na 2 defensorów Realu i partaczą akcję. Tak jak pisałem wcześniej grając na co dzień w lidze francuskiej ciężko będzie wznieść się im na najwyższy poziom sportowy co wczoraj było widać.
Ten argument z liga juz naprawde przestaje byc smieszny...
Real I Barcelona graja w slabej lidze Bo nie liczac Valencii Atletico to tam reszta to ogorki ktore polykaja po 5 bramek od ww.

Kolejny przyklad Juventus w slabej Serie A doszedl do finalu LM.

Premiership same dobre zespoly a Nic z tego w Europie nie ma.

Bayern Monachium jest od 40 lat tam samo mocny a liga wiele razy byla slaba oni dochodzili do finalu LM jak z United final pamietny.

Takze Adamo przestan Te pierdy z sila ligi rozpisywac bo nie maja pokrycia I nie pisz ze PD jest mo na bo chociaz ja lubie to da tam tam naprawde 2 zespoly I raz na 20 lat Atletico pierdnie.

W PSG potrzeba trenera bo oni nie wiedza co z polka zrobic bo Blanc to miernota.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Ciezko mi sobie wyobrazic Te 5 zespolow z lepsza kadra.Oczywiscie mozna postawic Real,City ale czy Te zespoly maja lepsze kadry?To jest raczej podobny poziom.Dalej ciezko szukac Barcelona ma najlepszy atak swiata ale kadre ma waska oczywiscie na wiosne dojda Vidal I Turan wiec bedzie lepiej.To da 3.Kto niby wedlug Ciebie ma lepsza kadre? Oczywiscie trzeba dodac Bayer no I moze Chelsea ale tam jest kwas poki co.
Z Ta kreatywnoscia mozna sie zgodzic moim zdaniem Blanc powinien postawic na Pastore.Wczoraj PSG zagralo slaby mecz ale to chyba nie jest wina pilkarzy a trenera.Real nie mial za duzo kreatywnosci a potrafil groznie kontrowac.Moim zdaniem winnym moze byc Blanc.Moze tam trzeba Ancellotiego wstawic?

Przeciez PSG na kazdego pilkarza z przodu wydalo kolo 40 baniek ja wiem ze pilkarze sa dzisiaj przeplacani ale chyba kazdy sie zgodzi ze wszystko mozna powiedziec o Pastore Di Marii Cavanim Lucasie itd. tylko nie to ze nie sa klasowi.

TAM TRZEBA TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA
widzisz Ty patrzysz na to ile kto kosztował i po tym oceniasz jakość zawodnika,
przykład City pokazuje, że to kasa wyrzucona w błoto z małymi wyjątkami.

Lepszą kadrę mają Real, Bayern i Barcelona, poza tym Chelsea oraz City,
poziom kadry PSG stawiam tak na równi z Arsenalem.
Gdzie kadra PSG do Realu czy Bayernu ?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
widzisz Ty patrzysz na to ile kto kosztował i po tym oceniasz jakość zawodnika,
przykład City pokazuje, że to kasa wyrzucona w błoto z małymi wyjątkami.

Lepszą kadrę mają Real, Bayern i Barcelona, poza tym Chelsea oraz City,
poziom kadry PSG stawiam tak na równi z Arsenalem.
Gdzie kadra PSG do Realu czy Bayernu ?
City?
Kolejny przyklad ze trener niemota tj.Mancini a teraz Chilijczyk nic nie ugra.
Ktory z zawodnikow powyzej 30 baniek sie w City nie sprawdzil?
Minie czas Ancellotti trafi pewnie do PSG do City tez ktos naprawde klasowy i te zespoly na stale dolacza do Realu,Barcelony i Bayernu oczywiscie jesli sie szejk nie znudzi.
Nie doceniajac potencjalu kadry PSG i City to die nazywa ignorancja albo romantyzm-niechec do klubow budowanych za pieniadze :p
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ten argument z liga juz naprawde przestaje byc smieszny...
Real I Barcelona graja w slabej lidze Bo nie liczac Valencii Atletico to tam reszta to ogorki ktore polykaja po 5 bramek od ww.
To nieprawdziwa teza choćby z uwagi na ilość zespołów z PD jakie grają w LM i LE. Sevilla czyli nawet zespół przez ciebie nie wymieniony stawiał się ostro wczoraj Man City, które jest topową drużuną PL
Kolejny przyklad Juventus w slabej Serie A doszedl do finalu LM.
Nigdy nie twierdziłem, że liga włoska to słaba liga. Dla mnie 2 miejsce z niemiecką lub co sezon 2 lub 3
Premiership same dobre zespoly a Nic z tego w Europie nie ma.
Bo właśnie nie są dobre, jak i cała ta liga. Jest tylko wielki splendor, mnóstwo kasy i tyle, czyli robi się niezły marketing wokół PL. Oczywiście mówimy o bieżącym sezonie i 2, 3 w tył bo z 10 czy 20 lat temu mapa światowego futbolu mogła być inna.
Bayern Monachium jest od 40 lat tam samo mocny a liga wiele razy byla slaba oni dochodzili do finalu LM jak z United final pamietny.
No nie powiedziałbym. Oprócz Bayernu w poprzednich sezonach Dortmund czy Leverkusen zajmowały wysokie lokaty w LM. We francuskiej właściwie oprócz PSG nie ma nic. Jest jeszcze Monako, ale mieli chyba tylko przebłysk w sezonie 14/15, teraz posprzedawali kogo się dało i znowu to co było.
Takze Adamo przestan Te pierdy z sila ligi rozpisywac bo nie maja pokrycia I nie pisz ze PD jest mo na bo chociaz ja lubie to da tam tam naprawde 2 zespoly I raz na 20 lat Atletico pierdnie.
W PSG potrzeba trenera bo oni nie wiedza co z polka zrobic bo Blanc to miernota.
Absolutnie się z tobą nie zgadzam. Nie tylko ja - zajrzyj na oficjalną stronę UEFA/FIFA i sprawdź klasyfikację - gdzie jest liga francuska gdzie hiszpańska. Mierzą tam &quot;siłę lig&quot; dokładnie - ilością i miejscami zajmowanymi przez poszczególne kluby w LM i LE.
Powiem więcej - myślę, że wielu typerów popełnia właśnie ten błąd. Jakiś lider ligi wygrywa u siebie wszystko co się da. Ładnie się patrzy na ich grę i wydaje się, że przeniosą to na LM czy LE i zonk, bo... zawsze należy pamiętać na jakim tle gra dobrze taki lider to znaczy jakich ma przeciwników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
City?
Kolejny przyklad ze trener niemota tj.Mancini a teraz Chilijczyk nic nie ugra.
Ktory z zawodnikow powyzej 30 baniek sie w City nie sprawdzil?
Minie czas Ancellotti trafi pewnie do PSG do City tez ktos naprawde klasowy i te zespoly na stale dolacza do Realu,Barcelony i Bayernu oczywiscie jesli sie szejk nie znudzi.
Nie doceniajac potencjalu kadry PSG i City to die nazywa ignorancja albo romantyzm-niechec do klubow budowanych za pieniadze :p
ile kasy City wydało na napastników czy ofensywnych graczy ?
a ile z nich się sprawdziło ? odpowiem - Kun Aguero od początku całej szejkowej
działalności w tym klubie i Silva jako skrzydłowy.

od początku Robinho, Jo i Bellamy to dało ponad 80mln euro,
Tevez, Adebayor, Santa Cruz ~blisko 60 mln,
następnie Balotelli, potem byli Jovetic i Negredo.

Otamendi i Magala są przepłaceni.

przypomnę, że PSG dało za Cavaniego ponad 60 mln euro, 40 mln za Lucasa, Lavezzi blisko 30mln, Pastore 42 mln

czy ktoś z nich był wart tej kasy ? dla mnie te transfery to nie był dobre inwestycje, nawet uwzględniając marketing.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom