>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Moim zdaniem jutro najpewniejszy jest Man City. To co gra ostatnio CSKA Moskwa, to jest jakaś porażka.
Czytałem też informację, że linii bramkowej nie będzie strzegł ich najlepszy bramkarz Igor Akinfeev. Urazy wykluczyły też : Aleksandrrsa Caunę i Alana Dzagoeva.
Man City @1.7 - w większości buków kurs wynosi tyle samo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
Aguero strzeli, city wygra @ 3,50 William Hill
City wygra do zera @ 3 William Hill

Widzę tu kopię spotkania z Pilzna, gdzie po początkowych problemach z przebiciem muru, po 1 ciosie polecą kolejne i Citizens wyjadą z Moskwy z kompletem punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
CSKA - City 2 1.72 Bet365 ✅
CSKA tragiczna dyspozycja. Czasem w futbolu jest tak, że przychodzi przełamanie. Tak nie będzie tym razem, City powinno zrobić to co do nich należy. Tak jak pisałem CSKA nie gra u siebie, a na stadionie Khimki (Moskwa), który mieści ok 18,000 kibiców. Pierwszy mecz CSKA w LM z Pilznem oglądałem. Wcale mnie nie przekonali. City już chyba w tym roku awansuje do dalszej fazy rozgrywek, jeśli tego chce tutaj trzeba wygrać i odskoczyć Rosjanom i Czechom. Wczoraj Zenit zrobił niespodziankę i na tym się skończy, tym razem wygra faworyt, a Rosjanie odejdą się z kwitkiem. Anglicy pokazali z Pilznem, że na wyjezdzie potrafia grać w LM i tak powinno być i tym razem.
Anderlecht - PSG 2 1.45 Bet365 ✅
Dopowiedzieć do tego wszystkiego co już wiemy mogę potwierdzić fatalną dyspozycję Anderlechtu. W składzie znajduje się kilku młodych zawodników, którzy rokują na dalszą przyszłość bardzo fantastycznie, ale to w przyszłości. Dzisiaj rozpędzona lokomotywa przyjedzie zjeść Belgów i tym sposobem podtrzymać dystans do Benfici. Oglądałem kilka meczy Anderlechtu w lidze. Najbardziej ohydna była domowa porażka z Lierse 0-1, zanotowali jeszcze fatalny wynik na wyjezdzie z Brugge 4-0. Gospodarze rozmontowali obronę Anderlechtu jak dzieci. Podejrzewam, że PSG dzisiaj wygra do zera. Zlatan jest w formie i pewnie i dzisiaj coś ustrzeli. Inny wynik niż 3 pkt dla PSG będą traktowane jako porażka.

Leverkusen czyste konto ? NIE 1.4
bet365 ????
Faworyzowani niemcy podejmują dzisiaj drużynę, która ma potencjał nawet na wygraną z Leverkusen i dokonanie sensacji. Leverkusen w lidze gra dobrze, jeśli tylko spojrzymy na wyniki, gra nie jest ideałem. Widzę tutaj problemy w obronie, brak koncentracji w końcówkach spotkania. Ok, wygrali z Hoffenhaim 1-2 (jak padła bramka strzelona przez Kiesslinga każdy wie), remis z Monachium to wpadka Bayernu, oni powinni im nastukać wtedy spokojnie z 3 bramki, pech chciał inaczej. Ostatni mecz w LM to piękny strzał bodajże Hegelara w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego na 2-1. Ile razy Bayer może mieć farta ? Być może już dzisiaj zostaną skarceni, a jeśli nie to Szachtar na pewno sprawi problemy Leverkusen, do nich nie mam zastrzeżeń. Granie 1 w tym meczu, to dla mnie opcja hardcorowa i nie polecam.
Benfica - Olympiakos 1 1.75 ⛔
Benfica - Olympiakos X/1 4.50 ⛔
Benfica wygra różnicą 1 bramki 3,60 ⛔
Bet365
Benfica w pucharach w domu prezentuje się wyborowo. Od 7 meczy sa nie pokonani, team w formie. Olympiakos gra fajną piłkę i jak co roku w LM wstydu nie przynosi, ale to drużyna typowo domowa, w kotle gra im się lepiej i odważniej. Greków stać na pewno na 1 bramkę, jako że nie lubię grać BTS stawiam na wygraną Lizbony 1 bramką, gdyż Olympiakos nie jest drużyną do bicia. Obydwoje są na podobnym poziomie, wydaje mi się, że tutaj padnie wynik 2-1, 1-0. Zaobserwowałem tendencję remisów Olympiakosu do połowy w LM (statystyki z ubieglej edycji). Uważam, że warto spróbować za drobne taką opcję. Remis raczej wykluczam. Porto wczoraj przegrało i coraz bardziej oddala się od awansu. Portugalskie drużyny zazwyczaj grają w dalszej fazie LM po grupach, więc wierzę że może to być Benfica, trzeba jednak wygrać dzisiaj.
A.Robben strzeli 2,1 bet365 ⛔
Znalazłem informację, że Robben ma szansę pobić rekord w LM. Wydaje mi się, że jest to ilość bramek strzelonych z rzędu w LM. Robben ma w tej chwili 4, a potrzebuje strzelić jeszcze jedną (jak się mylę, proszę mnie poprawić). Dochodzą mnie słuchy, że Ribery ma kontuzję. Nawet jeśli już jest zdrowy, to zejdzie z boiska moim zdaniem ok 60 min, gdzie wynik meczu już będzie w miarę pewny, bo Niemcy powinni przejechać się jak walec po drużynie z Czech. Jeśli Robben wejdzie z ławki, to rywal będzie już osłabiony fizycznie i to jest dla niego szansa, jeśli zagra od początku tym lepiej dla nas. Robben to samolub, więc będzie próbował strzelić na pewno aby pobić rekord. Opcja ciekawa i może się powieść.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
handicap 0-2
Typ: Juventus
Kurs: 1,53
bwin
Dzisiaj w grupie B Ligi Mistrzów dojdzie na Santiago Bernabeu do pojedynku Realu Madryt z Juventusem Turyn. Po rozlosowaniu grup zapowiadano mecz na szlagier i chyba raczej do takowych można go zaliczyć. Bukmacherzy zdecydowanie stawiaj w tym pojedynku na &quot;Królewskich&quot; i liczą na pogrom Juve ale czy tak być musi ? Gdyby pokonali &quot;Starą Damę&quot; byli by już niemal pewni awansu. Gospodarze dotychczas wygrali oba spotkania w swej grupie i prowadzą w tabeli aplikując rywalom ze Stambułu i Kopenhagi aż dziesięć bramek. Dzisiaj nie liczył bym na taką kanonadę podopiecznych Carlo Ancelottiego. Jeventus jest w tej chwili pod ścianą i na pewno będzie chciał wywieść korzystny wynik z Hiszpanii a że twierdza Santiago Bernabeu nie jest tak trudna do zdobycia pokazał mecz z Atletico Madryt przegrany zero do dwóch. W Realu zapowiadany jest na ten mecz powrót do bramki Ikera Casilasa i prawdopodobnie obrońcy Raphaela Varane. Co do ubytków to zabraknie Geretha Bale i Xabi Alonso ale nie powinno to raczej stanowić problemu dla trenera. Turyńczycy wystąpią w swoim podstawowym składzie zabraknie tylko Fabio Quagliarelly a wszystko wskazuje na to że do gry wróci Chilijczyk Arturo Vidal. Goście zagrają napewno bardzo defensywnie co sprawi że Real nie będzie mógł w pełni skorzystać z zalet swego ataku pozycyjnego i ciężko bedzie mu strzelić kilka bramek. Ostatni mecz tych ekip w Lidze Mistrzów rozgrywany w 2008 roku zakończył się zwycięstwem Juventusu Turyn dwa do zera. Może nie zwycięstwem gości ale remisem bądź jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy może zakończyć się te spotkanie a kto wie czy nie powtórzy się historia i nie wygrają podopieczni Antonio Conte.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
pawelek78
Atletico wygrało 1-0 a nie 2. Poza tym trochę czasu minęło, a Real w Lidze Mistrzów spisuje się lepiej niż w La Liga (świadczy o tym m.in najlepszy dorobek bramkowy). Poza tym jeśli oglądałeś ostatni mecz Królewskich to sam mogłeś zobaczyć, że Real się rozkręca. A Gareth Bale jest powołany ne mecz i od pierwszej minuty może nie zagra, ale w drugiej połowie szansę pewnie dostanie. Przypomnę, że z Malagą już grał (więc jak widać wbrew plotkom nie zanosi się żeby został kaleką).
 
damal123 4

damal123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
handicap 0-2
Typ: Juventus
Kurs: 1,53
bwin

Dzisiaj w grupie B Ligi Mistrzów dojdzie na Santiago Bernabeu do pojedynku Realu Madryt z Juventusem Turyn. Po rozlosowaniu grup zapowiadano mecz na szlagier i chyba raczej do takowych można go zaliczyć. Bukmacherzy zdecydowanie stawiaj w tym pojedynku na &quot;Królewskich&quot; i liczą na pogrom Juve ale czy tak być musi ? Gdyby pokonali &quot;Starą Damę&quot; byli by już niemal pewni awansu. Gospodarze dotychczas wygrali oba spotkania w swej grupie i prowadzą w tabeli aplikując rywalom ze Stambułu i Kopenhagi aż dziesięć bramek. Dzisiaj nie liczył bym na taką kanonadę podopiecznych Carlo Ancelottiego. Jeventus jest w tej chwili pod ścianą i na pewno będzie chciał wywieść korzystny wynik z Hiszpanii a że twierdza Santiago Bernabeu nie jest tak trudna do zdobycia pokazał mecz z Atletico Madryt przegrany zero do dwóch. W Realu zapowiadany jest na ten mecz powrót do bramki Ikera Casilasa i prawdopodobnie obrońcy Raphaela Varane. Co do ubytków to zabraknie Geretha Bale i Xabi Alonso ale nie powinno to raczej stanowić problemu dla trenera. Turyńczycy wystąpią w swoim podstawowym składzie zabraknie tylko Fabio Quagliarelly a wszystko wskazuje na to że do gry wróci Chilijczyk Arturo Vidal. Goście zagrają napewno bardzo defensywnie co sprawi że Real nie będzie mógł w pełni skorzystać z zalet swego ataku pozycyjnego i ciężko bedzie mu strzelić kilka bramek. Ostatni mecz tych ekip w Lidze Mistrzów rozgrywany w 2008 roku zakończył się zwycięstwem Juventusu Turyn dwa do zera. Może nie zwycięstwem gości ale remisem bądź jednobramkowym prowadzeniem gospodarzy może zakończyć się te spotkanie a kto wie czy nie powtórzy się historia i nie wygrają podopieczni Antonio Conte.
Troszkę głupot napisałeś gdyż Santiago Bernabeu jest trudne do zdobycia. Od początku tego roku Real przegrał tylko 2 mecze u siebie właśnie z Atletico i ostatni nie zakończył się wynikiem 0:2 tylko 0:1. Co do składów to w Realu zabraknie tylko Xabiego Alonso. Bale juz powrócił i grał w ostatniej kolejce La Liga. W Juve zabraknie Vucinica, Lichtsteinera i Quagliarelli. Jedyne z czym można się tu zgodzić to to, że Real nie będzie miał łatwo i granie na Real, który nie zachwyca po kursie 1,6 jest ryzykowne. Zresztą napisałeś nie w tym temacie, mecz jest dzisiaj czyli w środę a nie we wtorek ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Anderlecht-PSG: over 3,5 żółtych kartek @1,727 Marathonbet 57,9=100⛔1 sztuka


Dziś znów statystycznie.Mecz poprowadzi Hiszpan David Fernandez.Jego ostatnie mecze na arenie międzynarodowej(Primera nie biorę pod uwagę,bo tam pokazuje się szybciej i częściej kartki):

-Dortmund-Marsylia: 5 żółtych
-Słowacja-Bośnia: 4 żółte
-Atromitos-AZ: 5 żółtych
-Chorwacja-Szkocja: 4 żółte
-Anżi-Liverpool: 2 żółte
-Szwajcaria-Norwegia: 6 żółtych

Jak widać mamy 5/6 zrobionych over 3,5.

PSG z Anderlechtem dawno,dawno temu się spotykali więc tu lukniemy na ich mecze w LM.Tutaj przede wszystkim istotne dla mnie są mecze i kartki w meczach Belgów,bo na ogrom kartoników ze strony PSG nie ma raczej co liczyć.

-Anderlecht-Olympiakos: 5 żółtych
-Benfica-Anderlecht: 6 żółtych
-Malaga-Anderlecht: 4 żółte
-Anderlecht-Milan: 4 żółte
-Anderlecht-Zenit: 5 żółtych
-Zenit-Anderlecht: 5 żółtych

Jak widać mamy 6/6 wykonanych over 3,5.

Żeby nie było tak pięknie to ostatnie mecze PSG w LM:

-PSG-Benfica: 3 żółte
-Olympiakos-PSG: 2 żółte
-Barcelona-PSG: 4 żółte
-PSG-Barcelona: 8 żółtych
-PSG-Valencia: 6 żółtych
-Valencia-PSG: 2 żółte

Jak widać mamy tu tylko 3/6 razy over 3,5.Na pocieszenie trzeba dodać że w każdym z tych meczy PSG otrzymywało co najmniej jedno żółtko.Jak dziś to powtórzą,to pozostałe 3 kartki Belgowie spokojnie powinni ogarnąć;)
---------------------
Co do meczu CSKA-City,bo widzę że wielu idzie odważnie w City.CSKA faktycznie było ostatnio w dramatycznej formie,jednak w ostatnim meczu z Zenitem zagrali już dużo lepiej,stwarzali sobie sporo okazji,zabrakło jednak skuteczności.Oczywiście największe osłabienie to brak Dzagojewa,ale wraca Doumbia a to jest duże wzmocnienie ofensywy.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Anderlecht vs PSG / Anderlecht over 4,5 cornera @ 2 (BetVictor) ✅ 9 --&gt;w Betsafe za taki sam over daja 1,85
Znalazlem zaklad ktory zdecydowanie mi sie spodobal. Anderlech, tak jak wiekszosc tutaj piszacych twierdzi, bedzie mial bardzo trudna przeprawe z Paryzanami i prawdopodobnie nie wyjdzie z niej zwyciesko, ale nie polozy sie na boisku i nie bedzie czekac na koncowy gwizdek. Ostatnio Belgowie graja slabo ale jedno trzeba im oddac, sa mlodym zespolem z duza ambicja i wola walki (choc umiejetnosci czasami brakuje).To wlasnie w tej mlodosci i ambicji upatruje szanse na ten typ. Anderlecht gra u siebie wiec raczej nie cofnie sie do glebokiej defensywy. Zapewne uda im sie skleic kilka akcji zaczepnych jak nie z ataku pozycyjnego to z kontry. PSG ma dosyc solidna defensywe i nie traci wiele bramek w meczach wyjazdowych, wiec przypuszczam, ze pilki beda czesciej ladowac na cornerach niz w siatce Paryzan. W ostatnich 5 meczach rozgrywanych na wyjezdzie PSG dalo sobie &quot;wbic&quot; 5 cornerow (badz wiecej) w 4 spotkaniach. Wszystkie z tych spotkani wygrali a Valenciennes czy Nantes to nie sa zespoly lepsze od Anderlechtu. Belgowie grajac na wlasnym podworku pokryli taki over w 5 na 7 spotkan. Powodzenia ????
___________________________
CSKA vs Man City / CSKA over 2 celne strzaly @ 1,727 (BetVictor) (3 way) ✅ --&gt; 5
Hmm...zastanawia mnie co sprawilo, ze Victor postanowil wystawic taka niska linie na gospodarzy tego meczu. OK, graja z City, dobrym zespolem ale graja u siebie, gdzie zawsze sa grozni. Moze nie zdobywaja ostatnio wiele goli ale strzal oddac potrafia...W tym sezonie na 8 spotkani &quot;domowych&quot; w kazdym oddali ponad 3 celne strzaly. City to tez nie jest jakas potega jesli chodzi o defensywe. Obrona City jest atak a nie postawiony mur przed wlasna bramka. W tym sezonie na 5 wyjazdowych spotkan w 4 City pozwolilo oddac rywalowi ponad 2 celne strzaly a nie byli to rywale z wysokiej polki. Stoke, Cardiff, Aston Villa i Pilzno pokrylo over 2 strzaly celne w meczu. Jedynie West Ham oddal tylko 2 celne strzaly. Mysle, ze linia spokojnie do pokrycie przez gospodarzy, choc kto wie, moze dzisiaj beda strzelac jedynie Leninowi w okno :p
Tutaj jeszcze dodam, ze w Unibet jest zaklad CSKA over 6,5 strzalow celnych @ 2 ...wiec roznica jest miedzy 3 a 7 strzalami a kursy dosyc podobne...choc trzeba dodac, ze w BetVictor rozliczenie wzgledem statystyk z Whoscored.com
___________________________
Bayern vs Pilzno / under 4,5 @ 1,533 (BetVictor) ⛔ 5:0 --&gt; Goetze kto cie tam kurde chcial...:grin:
Bayern vs Pilzno / Bayern wygra I-polowe (-1) EH @ 2,15 (Unibet) ✅ --&gt; 2:0

Ciekawe jest to, ze Bayern to nie jest wcale az tak overowa druzyna, glownie dlatego, ze nie traci wiele goli. OK, od czasu do czasu potrafia nastrzelac troche bramek ale w tym sezonie Bundesligi w 9 spotkanich ich mecze overem 4,5 konczyly sie ...1 (slownie jeden raz). Pozostale 8 konczyly sie under 4,5. Jedyne overy to wygrane z Mainz 4:1 i Hanoverem 4:1 czyli w obu przypadkach goscie dokladali sie do koncowego wyniku. Dzisiaj licze, ze Pilzno nie strzeli gola Bayernowi a ten nie bedzie sie znecal nad najslabsza druzyna w tabeli + bedzie gral ta swoja tiki-take po niemiecku. Licza sie 3 pkt a nie rozmiar wygranej. Z drugiej strony mysle, ze Plizno nie ulatwi zadania Monachijczykom. Nie sadze, by Czesi wyszli na Bayern ustawieni ofensywnie. Pewnie beda sie bronic na tyle na ile umieja i mam nadzieje, ze nie dadza sobie wbic wiecej niz 4 gole. Przegrac z Bayernem to nie jest wstyd lecz wynik 5:0 i wyzej uznano by zapewne w Czechach za kompromitacje. Kurs nie powala ale mysle, ze warty jest rozwazenia ???? . Co do kursow na ten mecz to po prostu tragicznie niskie na Bayern ale na handi w I-polowie wygladaja calkiem apetycznie. Wynik 2:0 do przerwy jest calkiem prawdopodobny i mysle, ze po takim kursie warto sie zastanowic. Powodzenia
 
C 0

cebulek

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Juventus Turyn
Juventus jest w nie najlepszej dyspozycji. Ostatnie ich mecze w Serie A nie napawają kibiców optymizmem. Porażka z Fiorentiną 4:2, zwycięstwo z Milanem 3:2, wymęczone zwycięstwo po bramce ze spalonego z Torino 0:1, wymęczone zwycięstwo z Chievo 1:2. No ale ktoś może powiedzieć, że rodzima liga to nie liga mistrzów. Tak to prawda, ale w lidze mistrzów również nie zachwycają. 2 punkty po remisach z Kopenhagą i Galatasaray to chyba nie jest szczyt marzeń ????
Real w BBVA może nie zachwyca, ale w lidze mistrzów dwa pewne zwycięstwa 1:6 z Galatasaray oraz 4:0 z Kopenhagą.
Moje propozycje:
Typ: Real Madryt -1 Kurs: 2.35 [2:1]
Typ: Real Madryt Kurs: 1.56 [2:1]
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium- Viktoria Plzen
Typ: Bayern -3 AH✅✅✅
Kurs: 2.150
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Tak patrzyłem i myślałem co by tu można było dzisiaj zagrać najpewniejszego po w miarę rozsądnym kursie. Coś tam przychodziło na myśl ale najrozsądniejszy wydaje się dziś Bayern. Bawarczycy kolejny sezon miażdżą wszystkich po drodze i nie widać by mieli zamiar zwalniać. W lidze brakuje im jeszcze 2 meczów bez porażki do rekordu: 36 – Hamburger SV (od 30 stycznia 1982 do 22 stycznia 1983).
Co do Victorii to można powiedzieć tyle, że to naprawdę solidny zespół który w tamtym roku nieźle sobie radził w LE. Niestety w tym meczu niewiele tak naprawdę zależy od nich. Zapewne przyjadą się bronić i wyprowadzać kontry, czyli de facto to co potrafią najlepiej. Mimo wszystko muszę kierować się tu w stronę wysokiego zwycięstwa Bayernu.
W tym sezonie piłkarze Bayernu rzadko kiedy rozpieszczali swych kibiców na rodzimym obiekcie. Od pewnego czasu sam Guardiola zaczął się na ten temat wypowiadać negatywnie i obiecywać zmiany. Ostatni mecz z Mainz był tego potwierdzeniem ale dopiero po przerwie. No ale przejdźmy bardziej do analizy samego meczu.
Bayern zagra z 1 podstawowym środkowym obrońcą jakim jest Daniel Van Buyten. Boateng pauzuje za czerwoną kartkę, a Dante nabawił się w ostatnim ligowym spotkaniu z Mainz kontuzji. Dodatkowo Martinez jeszcze nie wrócił po urazie pachwiny. Zagra zapewne nowy nabytek Kirchoff i sam chętnie zobaczę jak sobie poradzi w LM nawet z teoretycznie o wiele słabszym rywalem. Z tego też powodu zastanawiam się nad puszczeniem za niewielkie pieniądze BTSu po kursie 2.20 na Bet365. No ale trudno powiedzieć.

Co do składów to prawdopodobnie będą wyglądały tak:

FC Bayern:
Neuer - Rafinha, van Buyten, Kirchhoff, Alaba - Lahm - Robben, Schweinsteiger, T. Kroos, Ribery - T. Müller
Viktoria Pilzno: Kozacik - Rajtoral, Cisovsky, Hubnik, Reznik - Horava, Horvath - Petrzela, Kolar, Kovarik - Bakos

Do składu Bayernu wraca &quot;powoli&quot; niemeicki Messi czyli Gotze. W ostatnich 2 meczech pokazał się z jak najlepszej strony. W reprezentacji zaliczył bramkę a w meczu z Mainz wszedł po przerwie (przy wyniku 0:1 dla Mainz) i zaliczył 2 albo 3 asysty. Ogólnie miał udział przy każdej z 4 bramek.
Co do meczów bezpośrednich to drużyny mierzyły się dość dawno dwukrotnie:

Puchar Zdobywców Pucharów:
15.09.1971: Viktoria Pilzno - FC Bayern 0:1 (1. runda)
29.09.1971: FC Bayern - Viktoria Pilzno 6:1 (1. runda)

Ten drugi wynik nawet pokusiłem się postawić singlowo dzisiaj. Przy brakach w obronie i wysokim prowadzeniu Bayernu Czechom może coś wpaść.

Podsumowując. Bayern jest dziś niezaprzeczalnym faworytem. Ze swoim szerokim i wyrównanym składem może spokojnie walczyć na 3 frontach i dziś będzie chciał przypieczętować swoją pozycję lidera w grupie wysokim zwycięstwem. Na jednym swoim kuponie postawiłem nawet handi -4 po kursie 3.80✅ ale to juz spora niewiadoma. Za to handi -3 wydaje mi się jak najbardziej bezpieczne. Z reguły staram się omijać tak wysokie ale ze względu na prestiż meczu, własne boisko i (nie oszukujmy się) przeciętnego rywala jestem niemal pewny, że Bayern nie wygra tego meczu mniejszą ilością goli niż 3 (co daje zwrot w tym wypadku). Za to daje 50/50, że wygrają większą ilością bramek co daje całkiem niezły kurs chociaż o jakimś value trudno tu w ogóle mówić. Pozdrawiam i polecam mój typ bo raczej nic złego nie powinno się tu stać. Owocnej Ligi Mistrzów życzę :wink:
Co do reszty dzisiejszych meczów to w sumie dość prosta sprawa się wydaje ale to różnie bywa:
Real 1.57 lub Real -1 2.025✅✅ (Juve mimo wszystko nie przekonuje a Realowi w tym sezonie w LM jakoś w miarę idzie... a wiadomo jakie u nich ciśnienie na wygrane po niudanym starcie póki co)
Man City 1.70✅ (CSKA w dołku od meczu z Bayernem. Jedyne co może podziałać na ich korzyść to stan murawy. Nie wiem jaki jest ale coś kojarzę, że mi się obiło, że na tym zastępczym boisku to niezłe klepisko. No ale nie pamiętam dobrze więc nie chcę wprowadzać w błąd.)
PSG 1.44✅ (Ja tu raczej bez handi ale możliwe, że i z puszczę. PSG koncentruje się głównie na LM, a potencjał mają naprawdę spory. Może to nie Bayern ale na pewno do czołówki pukają)
Co do Leverkusen to sam nie wiem. Kurs na nich ładnie w sumie urósł do 2.00. To naprawdę mocna, solidna i wyrównana drużyna. Nie zawahałbym się na nich postawić ale ostatnie 2 mecze jakoś wymęczone i obawiam się czy to nie spadek formy.
MU też jedna wielka niewiadoma. W tym sezonie trochę pieniędzy zarobiłem stawiając przeciwko nim ale tu kto wie. Może być wszystko i dla mnie to no bet.
Thomas Muller strzeli 2 lub więcej- 4.33 ⛔(Ciekawy zakład ze sporą szansą na powodzenie.)
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Anderlecht - PSG
TYP: PSG wygra trzema bramkami - KURS: 4,20
BUK: MILENIUM


Anderlecht bez pojęcia, każdy chyba widział ostatnie wyniki tego zespołu... A porażka u siebie z Olympiakosem i to aż 0-3 to jest po prostu nie do opisania... Legia lepiej by zagrała przeciwko Mitroglou i spółce... PSG... Co tu dużo mówic? Faworyt główny do wyjścia z grupy. Walnęli Benficę 3-0 no i wspomniany Olympiakos 4-1 na wyjeździe bodajże. Skoro Olympiakos mógł to dlaczego ma nie spróbowac PSG? A pamiętajmy, że za każdy gol jest siupa... To LM i wszystko się liczy. Stawiam na wynik 0-3 lub 0-4. Polecam spróbowac, bo kurs naprawdę robi wrażenie.
Powodzenia.
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Tak jak większość na dziś proponuję: M.City, PSG, Real, Benfice.

Do tego od siebie dokładam:

Leverkusen - Szachtar BTS @1,60

Faworytem bukmacherów jest niemiecka drużyna, jednak myślę że nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, spodziewam się wyrównanego spotkania z wieloma sytuacjami bramkowymi z obu stron, spokojnie obydwie powinny strzelić po 1 bramce, bo potencjał ofensywny mają.

Bayern M. - Plzen 30 Min: 1 @ 1.52

Jak dla mnie bardzo pewny typ, Bayern już nie zlekceważy rywala jak w ostatniej kolejce Bundesligi, może przez 15 min obrona Czechów wytrzyma napór gospodarzy, ale pół godziny nie dadzą rady i Bayern na pewno coś ustrzeli ????


AKO: 15.80
Bukmacher: Milenium
Przewidywana wygrana: 1390.40 zł


Powodzenia wszystkim ;)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium- Viktoria Plzen
Typ: Powyżej 1,5 gola 1.połowa
Kurs: 1,62
Bukmacher: betclick

Myślę, że przyzwoity kurs na takie zdarzenie. Guardiola zapowiedział, że będzie chciał, aby jego ekipa poprawiła pierwsze połowy, zwłaszcza z rywalami, którzy są znacznie niżej notowani. Okazja do rehabilitacji za pierwszą połowę z Mainz już dzisiaj. Bawarczycy ruszą i będą chcieli rozstrzelać biednych Czechów. Dwie bramki Bayernu w pierwszej połowie to linia, która absolutnie powinna zostać przekroczona.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
djzjee
Nie wiem czy typ wejdzie czy nie ale jak dla mnie po takim kursie dość ryzykowne. Różnie może być. Może Bayern już w pierwszej połowie zaaplikować 4 bramki a może i być 1/0:0. Jak zapewne można się spodziewać Czesi postawią autobus. Bayern co prawda coraz lepiej sobie radzi z takimi przeciwnikami ale często dopiero gdy przeciwnik się zmęczy i większość bramek pada w II połowie. Ja bym uważał ale powodzenia ;)
Z Benficą bym też nie szalał. Nie śledzę specjalnie ligi portugalskiej czy greckiej ale na pewno Olimpiakos pokazuje, że chłopcem do bicia nie jest.
Pozdrawiam ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bayer Shaktar
Wg mnie, znowu za duża różnica w kursach
W pierwszej kolejce Shaktar gościł w Sociedad. &quot;Świeżaki&quot; z Sociedad były dość wyraźnym faworytem tego spotkania. Oddsmakerzy wyszli od kursów oscylujących w granicach @2, następnie poszły korekty i kursy nieco w górę. Wynik końcowy: 0-2 zatem można było ustrzelić fajne kursy na ekipę z Ukrainy
Druga kolejka. Do Leverkusen przyjeżdża wspominany Real. Kursy bardziej zaniżone. Sociedad słabsza forma, Bayer w teorii u siebie jak zwykle mocny. Lecz z przebiegu meczu nie było tego tak widać. Dość wyrównane spotkanie i żadne rozstrzygnięcie nie byłoby tu sensacją. Rzutem na taśmę wygrało Leverkusen
Teraz do Leverkusen przyjeżdża Shaktar. Skoro Sociedad, które nie zachwycało formą, bo przecież w lidze nie lada problemy z wygraniem meczu, było w stanie tu namieszać, to równie dobrze szanse ma ekipa z Doniecka. W poprzedniej edycji byli w stanie napsuć wiele krwi Chelsea, ugrać remis w Turynie. Bayer jest dobry u siebie, mocny w przodzie, ale nie na tyle mocny, żeby aż tak ich faworyzować. Przy takiej dysproporcji, bez szaleństw ze stawką, lecz lekko:
Shaktar x2 1.88 lub remis zwrot 2.77 ( kursy z Fortuny, a w necie można łapać jeszcze lepsze value)
uzupełnienie:
Galata Kopenhaga
W zeszłym sezonie takie tuzy jak Braga czy Cluj były w stanie wywieźć punkty z Stambułu, więc granie Galaty po 1.50 mija się z sensem.
Kopenhaga, gdy startowała 3 edycje temu w Lidze Mistrzów też była skazywana na pożarcie. Wówczas wyszli z grupy, zagrali w 1/8 z Chelsea, z którą zdołali zremisować w Londynie. Byli na Camp Nou gdzie mieli zostać zmieceni, a do 90 utrzymywało się jedynie 1-0, by w doliczonym Messi podwyższył wynik na 2-0. W rewanżu u siebie zremisowali :] Na niełatwym terenie w Kazaniu tylko 0-1, w tym bramka z karnego. Zatem wcale nie było tak łatwo roznieść kopciuszka...
W tej edycji urwali już punkty Juve, więc czemu mieliby nie powalczyć z nieobliczalną ekipą Galatasaray?
lekko Kopenhaga 7.20 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
LM, U-19
Leverkusen - Szachtar 2 @ 2,20
✅
O 14 rozpocznie się mecz młodzieżowej Ligi Mistrzów. W w/w spotkaniu faworytem oczywistym moim zdaniem są goście. Szachtar ma dobrą szkółkę a młodych graczy, zapewne znacznie lepszą od Niemców. Wskazują też na to wyniki, Leverkusen dostało solidną lekcję gry od Sociedad przegrywając 1-5 i to na własnym boisku, w innym zaś przegrali z ManU 3:4. Natomiast Ukraińcy po minimalnej porażce z Sociedad 2:3 gdzie cały mecz gonili wynik pokonali Manchester 2:1 strzelając także w końcówce. Może to oznaczać, że fizycznie są całkiem nieźle przygotowani i mają spore ambicje. Moim zdaniem spokojnie dzisiaj powinni pokonać młodych graczy Bayeru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W zeszłym sezonie takie tuzy jak Braga czy Cluj były w stanie wywieźć punkty z Stambułu, więc granie Galaty po 1.50 mija się z sensem.
OK, tracili. Ale warto też przypomnieć, że ograli równie dobrze Manchester United i Real Madryt, a z Schalke zanotowali remis. Z kolei z tym Juve zaprezentowali znacznie lepszy futbol niż zespół z Danii, który fuksiarsko strzelił bramkę,a potem praktycznie nie istniał i gdyby nie nieskuteczność Włochów to dostaliby &quot;trójką&quot;. Nie mówię, że 1,50 to super deal ale nie ma to jak doszukiwać sobie argumentów pod z góry ustaloną tezę, prawda? ;)
 
H 164

hector

Użytkownik
Mecz CSKA - City rzeczywiście odbedzie sie na kartoflisku.Mały stadion na 18.000 z fatalną murawą gdzie brakuje sporej ilości trawy.
http://espnfc.com/blog/_/name/espnfcunited/id/10042?cc=5739
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/28529,obywatele-zaniepokojeni-warunkami-w-moskwie
Teoretycznie obie drużyny bedą grały w takich samych warunkach - powiedzmy jednak wprost,że taka murawa bedzie sporym wyzwaniem dla City.I jakoś nie chce mi sie wierzyć,że Ruscy przypadkiem wybrali taki nedzny stadion.Szokujące jest to,że UEFA na to pozwala.
Oczywiście nadal 2 na City,ale nie oczekiwałbym tutaj fajerwerków strzeleckich.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów U19 to warto stawiać przeciwko niemieckim drużynom, bo najlepsza młodzież albo gra w drugich drużynach na poziomie 3/4 ligi niemieckiej lub jest już w kadrach pierwszych zespołów.
Proszę nie pisać takich głupot, jak kolega na górze, że Szachtar ma zdecydowanie lepszą szkółkę od Bayeru, bo to straszna ignorancja. Zwłaszcza nie warto oceniać to przez pryzmat tej juniorskiej LM. Akurat szkółka &quot;Aptekarzy&quot; jest jedną z najlepszych w Niemczech. Mnóstwo piłkarzy, którzy grają na poziomie BL czy 2.BL wywodzi się właśnie z niej.
Podam przykład młodzieży Bayernu, która w tej Lidze Mistrzów zgarnia baty. Wszyscy najlepsi grają w drugiej drużynie, która na 16 meczów wygrała 14. Podobnie jest z Bayerem, Borussią czy Schalke.
Nie wiem, może ekipy z innych krajów robią podobnie. Ja daje tylko przykład niemieckich drużyn.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
CSKA vs Man City / CSKA over 2 celne strzaly @ 1,727 (BetVictor) (3 way)

Hmm...zastanawia mnie co sprawilo, ze Victor postanowil wystawic taka niska linie na gospodarzy tego meczu. OK, graja z City, dobrym zespolem ale graja u siebie, gdzie zawsze sa grozni. Moze nie zdobywaja ostatnio wiele goli ale strzal oddac potrafia...W tym sezonie na 8 spotkani &quot;domowych&quot; w kazdym oddali ponad 3 celne strzaly. City to tez nie jest jakas potega jesli chodzi o defensywe. Obrona City jest atak a nie postawiony mur przed wlasna bramka. W tym sezonie na 5 wyjazdowych spotkan w 4 City pozwolilo oddac rywalowi ponad 2 celne strzaly a nie byli to rywale z wysokiej polki. Stoke, Cardiff, Aston Villa i Pilzno pokrylo over 2 strzaly celne w meczu. Jedynie West Ham oddal tylko 2 celne strzaly. Mysle, ze linia spokojnie do pokrycie przez gospodarzy, choc kto wie, moze dzisiaj beda strzelac jedynie Leninowi w okno :p
To jest błąd buka.Podejrzewam że kopiowali to z Betcity gdzie zapis jest taki:
Shots on goal - Team Total: CSKA Moscow: (5.5) Under 2; Over 1.72

I mogli to jakoś źle odczytać być może.Pomijam już fakt,że niszowy bukmacher więc nie widzę sensu podawania takiego typu.Kto tam gra niech zagra za te pare euro(bo zapewne taki limit) a po meczu będzie zwrot raczej;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom