>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 23.10.2013 - środa

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
OK, tracili. Ale warto też przypomnieć, że ograli równie dobrze Manchester United i Real Madryt, a z Schalke zanotowali remis. Z kolei z tym Juve zaprezentowali znacznie lepszy futbol niż zespół z Danii, który fuksiarsko strzelił bramkę,a potem praktycznie nie istniał i gdyby nie nieskuteczność Włochów to dostaliby &quot;trójką&quot;. Nie mówię, że 1,50 to super deal ale nie ma to jak doszukiwać sobie argumentów pod z góry ustaloną tezę, prawda? ;)
jak już przytaczasz wygraną z United to trzeba podkreślić, że Czerwone Diabły jechały wtedy mocno zmienionym składem, by nie powiedzieć rezerwowym. Remis z Schalke? Przecież to Galata była kursowym faworytem, więc jaki tu sukces? Wiadomo, że Juve zagrało lepiej, ale liczy się efekt końcowy... Real ich zlekceważył po tym jak w Madrycie wygrali 3-0 i jako pierwsi objęli prowadzenie i w dwumeczu było już 4-0. Czemu nie przytoczysz wyniku z tegorocznej edycji? 1-6 dostała Gatala u siebie...
Galata nie jest żadną potęgą, żeby wystawiać na nich kursy 1.4.... i podkreśliłem, że gram lekko, bo Duńczycy to też żadne wielki tuzy
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
A porażka u siebie z Olympiakosem i to aż 0-3 to jest po prostu nie do opisania... Legia lepiej by zagrała przeciwko Mitroglou i spółce
Akurat ten mecz w ich wykonaniu był dobry i wynik zupełnie nie oddaje tego co działo się na boisku. Olympiakos wykorzystał praktycznie wszystko co miał, a to Anderlecht ich dominował całe spotkanie - brak doświadczenia wyszedł
Między PSG a Belgami, jest za duża różnica klasy i nie sądzę, byśmy mieli niespodziankę. Nic za nią nie przemawia, począwszy od tego, że Anderlecht ma młody, niedoświadczony skład, poprzez to, że obrona się gubi, a kończąc na tym, że PSG LM traktuje bardzo serio i tam nie ma grania na pół gwizdka itp numerów. Oczywiście będzie to wydarzenie dla tych młodych chłopaków, jednak brakuje ogrania na najwyższym szczeblu, by tu coś ugrać; sądzę, jednak, że bramkę zdobędą i kursy na over 2.75 @ 2.04 ✅ czy -1.25 @ 2.02 ✅ dość spore, bo nie ma powodu, by PSG jak trafi na 1-0 cofnęło się i trzymało wynik. Najważniejszy jest brak doświadczenia Anderlechtu i oni jak stracą jedną, to i kolejne mogą się łatwo posypać. Nie uważam także, że Belgowie będą grać defensywnie, tylko zaatakują by na tle mocniejszego rywala się wykazać, takie uroki młodości.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Kolejne niezrozumiałe kursy według mnie. Bayer to dobra drużyna, ale żadna potęga, żeby stawiać ich w roli dość wyraźnego faworyta.
Akurat kursy na Leverkusen wynoszą ok 2.00 więc nie wiem czemu są one niezrozumiałe i wyraźnie faworyzowane? Są to wysokie kursy, które wskazują jasno: wygrana gospodarzy jest średnio-prawdopodobna, a goście mają duże szanse na punkty.

⚽ Bayern - Plzen BTS - nie @ 1.62 / WillHill ✅

Bayern tracił gole w trzech kolejnych meczach z rzędu, co jest rzadkością. Dzisiaj mecz na najwyższym poziomie, na pewno defensywa będzie czujniejsza a przeciwnik słabszy. Prawdopodobieństwo, że Bayern straci po raz czwarty z rzędu jest minimalne (przekopałem cały rok 2013 i nie znalazłem takiej serii mimo kilkudziesięciu meczy we wszystkich rozgrywkach). Mój pogląd na ten mecz jest jasny: Pilzno się broni i kontratakuje, Bayern ciśnie i trzyma piłkę przez ok. 70% czasu gry. Z tych 30% nie czuję szansy dla przeciwników na tyle dużej, żeby po tym kursie nie zagrać czystego konta jednej z drużyn.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Manchester Utd - Real Sociedad
1X2
Typ: Manchester Utd
Kurs: 1.48✅✅✅
bwin


Ocenia szanse obydwu zespołów poprzez grę w swoich ligach. Jak wiadomo United słabo rozpoczął sezon, aż dziwne. Może dlatego, że mają nowego trenera - Moyes, który nie ogarnia tego tak jak jego poprzednik.
Jestem pewien, że doświadczenie, weźmie górę na młodym zespołem z Hiszpanii.
Na pewno Manchester wyjdzie w tym meczu jako faworyt + za swoimi plecami będą mieć sporą publiczność.
Real Sociedad zapewnił sobie rozgrywki w LM dzięki dobremu poprzedniemu sezonowi. Zmienił się trener, odeszło parę ważnych zawodników pierwszego składu i już im zbytnio nie idzie.
MUnited zrobił na mnie spore wrażenie w meczu otwarcia, więc i jestem pewien, że i dziś wygrają. Więcej argumentów stoi po ich stronie, są obyci z klimatem LM, jest to zbyt doświadczony zespół, który posiada w swoich szeregach bardzo dobrych gracz - oni tego meczu dziś nie przegrają!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain
Która drużyna wygra obydwie połowy?
Typ: Paris Saint-Germain
Kurs: 2.95✅✅✅
bwin


Anderlecht w lidze spisuje się jak spisuje, na pewno poniżej oczekiwań i dziś nie ma mowy, aby mogli zaskoczyć PSG. Nie sądzę, aby podjęli z nimi jakąś walkę.
PSG to drużyna niepokonana w swojej lidze, ich gra może się podobać i daje sporo radości.
Zwycięstwo PSG to formalność, kurs mnie nie zachwyca, dlatego szukam czegoś z wysokim kursem, i znalazłem. Powyższy typ ma spore szanse aby wejść.
Trener Anderlechtu jest pod presją, potrzebuje zwycięstw, w zespole brakuje kluczowych graczy, występuje młodzież, którą nie sądze aby poradziła sobie z presją, oczekiwaniami.
PSG pokazywało już dobrą piłkę i dziś uczynią to po raz kolejny.
Anderlecht nie ma czym postraszyć Paryżan, natomiast goście już mają!


Typ wszedł gładko:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 11

ajron1988

Użytkownik
Anderlecht - Paris Saint-Germain 2 1,40
Różnica klas znaczna, Anderlecht zaprzepaścił szanse na cokolwiek porażka z Olympiakosem, ten sezon w lidze na poczatku też szarpany z paroma potknięciami, moim zdaniem Anderlecht tu nie ma szans, zastanawia mnie też -1 na PSG za 2.05
Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck Remis lub Szachtar 1,77
Hmm Bayer owszem w lidze dobrze, w LM wyglada to średnio(dobry mecz z MU, słaba gra i wymeczona wygrana z Sociedad).
Szachtar to od dluzszego czasu niedoceniana druzyna na europejskich salonach, przynajmniej wsród bukmaherów, pokazali sie dobrze w meczu z Sociedad gdzie kurs na nich oscylował ponad 3.00, z MU rowniez dobry mecz i odrobina szczescia brakła do zwyciestwa.
Za niski kurs na Bayer skłania mnie zagrania na podobny kurs na x2, zastanawiam sie rowniez nad Szachtar strzeli gola za 1.33
Manchester United - Real Sociedad 1 1.57
Wygrana mocno przybliży Czerwone Diabły do awansu, nie wyobrazam sobie tu innego wyniku. Wiem ze MU nie zachwyca ale Sociedad też nic wielkiego nie gra
Real Madryt - Juventus Juventus strzeli gola 1.45
W tym meczu ciezko mi wytypować cokolwiek, wyniku meczu bym nie ruszał bo może być różnie, natomiast skusił mnie kurs na gola dla Juve.
Bayern - Pilzno Bayern -2 1,62
Pilzno pokazało iż obrona to ich bardzo słaba strona, 3 bramki stracone w Moskwie, 3 z City nie sa dziełem przypadku. Przy klepkach Bayernu zwyciestwo 3 bramkami to bedzie minimum
 
frem 59

frem

Użytkownik
Na dziś proponuję taką kombinację:
CSKA Moskwa - Manchester City 1.70
Anderlecht Bruksela - Paris Saint-Germain 1.44
Bayern Monachium - Viktoria Pilzno 1.071
AKO 2.63
Oczywiście nigdy nie ma 100% pewności, ale mocno zastanawiam się nad tymi typami i ich szansą wejścia. Oczywiście najbardziej niepokoi mnie Manchester City. Co innego wygrywać w swojej lidze, a co innego grać za granicą. Jeżeli ktoś poprze, że taka kombinacja ma sens i można na niej zarobić to dobrze. Planuje iść grubo w niej, ale ciągle mam stracha, a z drugiej strony na dzisiaj chyba nie ma pewniejszych meczy?
 
A 11

ajron1988

Użytkownik
Anderlecht - Paris Saint-Germain 2 1,40
Różnica klas znaczna, Anderlecht zaprzepaścił szanse na cokolwiek porażka z Olympiakosem, ten sezon w lidze na poczatku też szarpany z paroma potknięciami, moim zdaniem Anderlecht tu nie ma szans, zastanawia mnie też -1 na PSG za 2.05

Bayer Leverkusen - Szachtar Donieck Remis lub Szachtar 1,77
Hmm Bayer owszem w lidze dobrze, w LM wyglada to średnio(dobry mecz z MU, słaba gra i wymeczona wygrana z Sociedad).
Szachtar to od dluzszego czasu niedoceniana druzyna na europejskich salonach, przynajmniej wsród bukmaherów, pokazali sie dobrze w meczu z Sociedad gdzie kurs na nich oscylował ponad 3.00, z MU rowniez dobry mecz i odrobina szczescia brakła do zwyciestwa.
Za niski kurs na Bayer skłania mnie zagrania na podobny kurs na x2, zastanawiam sie rowniez nad Szachtar strzeli gola za 1.33

Manchester United - Real Sociedad 1 1.57
Wygrana mocno przybliży Czerwone Diabły do awansu, nie wyobrazam sobie tu innego wyniku.

Real Madryt - Juventus Juventus strzeli gola 1.45
W tym meczu ciezko mi wytypować cokolwiek, wyniku meczu bym nie ruszał bo może być różnie, natomiast skusił mnie kurs na gola dla Juve.

Bayern - Pilzno Bayern -2 1,62
Pilzno pokazało iż obrona to ich bardzo słaba strona, 3 bramki stracone w Moskwie, 3 z City nie sa dziełem przypadku. Przy klepkach Bayernu zwyciestwo 3 bramkami to bedzie minimum
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Galatasaray - FC Kopenhaga 1 (-1.0 AH) @ 2.09 Pinnacle ✅ 3-1

Ekipa gości znajduje się w przebudowie, co negatywnie odbija się na wynikach w lidze duńskiej. Goście zajmują bowiem odległą siódmą lokatę, którą i tak wywalczyli po dwóch ostatnich zwycięstwach. Nie może być jednak inaczej skoro drużynę rokrocznie opuszczają wyróżniający się graczy. W ostatnim okienku transferowym odszedł niezwykle obiecujący Andreas Cornelius (za ponad 7 mln euro do Cardiff) zaś dwa lata temu N&#39;doye (do Lokomotivu za 4,5 mln euro) oraz Bryan Oviedo (do Evertonu za 4 mln euro). Tym samym dla gospodarzy otwiera się duża szansa na poprawienie dorobku punktowego i nawiązanie walki z Juventusem o drugie miejsce gwarantujące awans d następnej fazy rozgrywek (pierwsze wydaje się być zarezerwowane dla Realu Madryt). Galatasaray niedość bowiem, że nie szczędzi pieniędzy na wzmocnienia i ma swojej kadrze wielu piłkarzy z głośnymi nazwiskami, to o wiele większym wsparciem może okazać się najgłosniejsza piłkarska publiczność jaka zasiada na co dzień na Ali Samiyem. Dlatego też liczę, że miejscowi nie tylko wygrają, ale dokonają tego również w efektowny sposób, gdyż niewykluczone, że strzelone bramki mogą się liczyć w ostatecznym rozrachunku w kontekscie awansu do następnej fazy rozgrywek.&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
CSKA Moskwa - Manchester City 1.70
Ja bym to odpuścił. Stan murawy to żart, do tego City na wyjazdach nie ma co ufać, zresztą, już w tym sezonie pokazali, że w delegacji potrafią dać ciała jak z Palace,czy Aston Villą. Remis nie będzie tu najgorszym wynikiem w tych okolicznościach. CSKA gra słabo, jednak na LM zawsze jest motywacja. Ciężki mecz dla City i z dzisiejszych faworytów, to oni naprędzej zawiodą.
▶ CSKA +0.75 @ 2.03 pinnacle 5/10 :minus;
Honda w końcówce miał idealną sytuacje na wyrównanie. Druga połowa wyrównana akcja za akcje. Za szybko padło wyrównanie, Rosjanie zaskoczeni dali sobie wbić kolejną bramkę
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Anderlecht - PSG @ PSG -1,5 2,10 w Bet365 ✅ 0:5
Paryżanie pewnym krokiem zmierzają po awans. Anderlecht rozbity przez Olympiakos. Waleczny, ale pokonany w Lizbonie... PSG ma szeroką kadrę. Kilka rotacji w drużynie Blanca zapewne będzie, ale... rotacji in plus. W lidze póki co się układa, a to w Lidze Mistrzów Paryżanie chcą zaistnieć. Anderlecht ma kadrę słabszą niż przed rokiem, poza tym w drużynie momentami brakuje koncentracji jak choćby w porażce z Olympiakosem.
Real Madryt - Juventus Turyn @ 1 - 1,66 w Bet365 ✅ 2:1
Real gra widowiskowo, ładnie dla oka, ale... gdzieś tej imponującej skuteczności brakuje. Bale póki co nękany przez drobne urazy, które nie pozwalają mu rozwinąć skrzydeł w ekipie z Santiago Bernabeu. Mimo wszystko Benzema, C.Ronaldo, Bale, Modrić... potencjał w drużynie niesamowity, ładna dla oka gra jest... czas tylko przemienić to na efektowny wynik.
Taki może nastąpić w meczu z Juve. Coś Starej Damie w Lidze Mistrzów w tym sezonie idzie pod górkę. Remisy z Kopenhagą i Galatasaray nie napawają optymizmem, a do tego na krajowym podwórku w miniony weekend Fiorentina pokazała, ze jak Juve jest mocno naciśnięte to ostro się gubi (4 bramki Fiorentiny w 15 minut). Real będzie naciskał od samego początku i w mojej ocenie ten mecz wygra. W Juventusie coś pękło, a sam Pirlo meczu nie wygra.
Manchester United - Sociedad @ 1 - 1,53 ✅ 1:0
Słaba postawa Czerwonych Diabłów martwi, ale i Sociedad zbiera swego rodzaju frycowe w tej edycji Ligi Mistrzów. Ekipa z San Sebastian gra w kratkę, raz wygrywa... innym razem niespodziewanie przegrywa. Na Old Trafford z pewnością zagraja ambitnie, Griezmann zechce zaprezentować swoje umiejętności, a Vela pewnie będzie chcial przypomnieć o sobie kibicom w Anglii. Red Devils jednak potrzebują meczu na przełamanie. Myślę, że to odpowiednei spotkanie dla nich, bo rywala mogą wypunktować zwłaszcza na skrzydłach. Kurs dobry, ze względu na słabą postawę Manchesteru w ostatnich meczach. Na tyle dobry, aby zagrać jedynkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Manchester United - Real Sociedad 1 1.57
Wygrana mocno przybliży Czerwone Diabły do awansu, nie wyobrazam sobie tu innego wyniku.
Wyobrażać może sobie nie wyobrażasz ale w tym sezonie wyniki Manchesteru są bardzo niewyobrażalne:
1. ostatnio United u siebie tylko zremisowało z Southamptonem, co było niewyobrażalne (kursy niemal identyczne jak na ten mecz)
2 .wcześniej porażka u siebie z West Brom Albion była wręcz niewyobrażalnie niewyobrażalna
3. a jeszcze trochę wcześniej zebrali łomot z City, co też było dość niewyobrażalne
natomiast:
Sociedad:
1. ostatnio wygrał na wyjeździe z Valencią 2-1 - coś zaskoczyło
2. jeśli przegrywają to często jedną bramką, ostatnio (0-1, 1-2, 1-1, 1-4 (z Barcą), 0-0, 0-2, 0-0, 1-2) więc są blisko. Z Leverkusen też byli blisko, do 92&#39;.
 
C 22

cris7

Użytkownik
..
Bayern - Plzen
Typ : T. Muller strzeli 1.9 ▶ Mullerowi trener dał odpocząć ????
Myślę ,że typ pewny z kilku względów Muller w ostatnich 5 meczach Bayernu strzelił 6 bramek. Jest w niesamowitej dyspozycji. Przewiduje w tym meczu wynik w granicach 3-0 i zapewne Thomas coś strzeli ! Polecam
CSKA Moskwa - Manch. City
Typ : Aguero S. strzeli 2.1 ✅✅
Tutaj podobnie Aguero jest obecnie w świetnej dyspozycji w 2 ostatnich meczach City strzelił 3 bramki. Men City zagra dziś z bardzo przeciętną drużyną ,obecnie kompletnie bez pomysłu na granie i nie ma co tutaj duzo pisać bo ta druzyna obecnie jest w dramatycznej formie.. Więc liczę tutaj na łatwy mecz i wygraną w granicach 1-2 Men City ! Polecam
 
A 22

anty87

Użytkownik
Baya - Pilzno bts @2.2
kurs promo ustawienie obrony Baya dramat o ile DvB jeszcze cos gra o tyle Kirchof to dno dna o tego warto grac over 4,5 w meczu
Benfica sklad optymalny u siebie rozjada grekow @1.6
Real bts @1.55 wyglada niezle w obronie dziura wlosi potrafia szybkie kontry pocisnac u siebie hiszpanie tez cos strzela
Galata u siebie piekielnie mocna sklad najmocniejszy rywal to badziew nie druzyna turcy u siebie wygraja @1.55
tyle na szybko czasu nie ma
Lever bts
City bts
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Anty87
Ile razy widziałeś w akcji Kirchhoffa?
I prosiłbym żebyś pisał zrozumiale, albo chociaż próbował skoro nie potrafisz, bo tego nie da się czytać.
I te argumenty. &quot;rywal to badziew&quot;..
Dbajmy o jakiś poziom..
 
A 22

anty87

Użytkownik
kazdy mecz Baya w tym sezonie widzialem mase meczy z zeszlego sezonu w jego wykonaniu widzialem kazda kolejke bundesligi obszerne skroty od 16 lat zyje bundesliga co tydzien fanem Baya jestem od zawsze na ponad 30 meczach bylem wiem wszystko co mozna o tej druzynie chlop gra jedno wielkie g... i tyle DvB jakis poziom trzyma ale jest zawolny Baya wygra i to pewnie wysoko dlatego tez napisalem o overze 4,5 w meczu ale bts tez padnie i tyle
nie mam czasu na pisanie analiz napisalem swoje zdanie chcesz skorzystaj nie chcesz graj po swojemu ... pewnie i tak jakis mod to usunie ... ale to juz nie moj problem
do nastepnego czesc
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Anderlecht - PSG
PSG @ 1.44 ✅ 0-5 Zlatan show :cool:
PSG -1,5 @ 2.20 ✅
Różnica klas.Beldzy przegrali z Benficą 2-0 i z Olympiacosem 3-0.Z PSG marne ich szanse bo Francuzi są w formie.Myślę,że będzie to co najmniej dwubramkowe zwycięstwo.
CSKA - City
City @ 1.70 ✅ 1-2
Mecz ma się odbyć na marnej murawie ale mimo wszystko potencjał City i słaba forma CSKA skłania mnie do grania na gości.
Bayern - Pilzno
Bayern -2,5 @ 1.62 ✅
5-0 izi
Bayern powyżej 2,5 @ 1.36
✅
Myślę,że Bayern powinien strzelić minimum te 3 bramki.Jak strzelą szybko bramkę to podetnie to skrzydła gościom i skończy się bagażem kilku bramek.CSKA i City strzelało im po 3 bramki to Bayern u siebie nie będzie w stanie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Zgadzam się z Lukaszlf .
Man City, to drużyna, która uwielbia grać po ziemi. System ich gry opiera się na świetnej technice. Wystarczy sobie popatrzeć na mecz z WHU, gdzie wszystkie groźne akcje, oprócz wolnego były po dolnych podaniach. Najczęściej lekko na dobieg.
Gdy murawa wygląda jak kartoflsko, to wtedy często nie zaważają umiejętności lecz wygrywanie górnych piłek i łut szczęścia.
Gdyby nie stan murawy, zagrałbym spokojnie na &quot;Obywateli&quot;, jednak jak dla mnie, w takich okolicznościach NO BET !!! Oczywiście mogę się mylić, ale to będzie gra na wysokości piętra, a nie parteru.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Bayern - Plzen BTS - nie @ 1.62 / WillHill
Bayern tracił gole w trzech kolejnych meczach z rzędu, co jest rzadkością. Dzisiaj mecz na najwyższym poziomie, na pewno defensywa będzie czujniejsza a przeciwnik słabszy. Prawdopodobieństwo, że Bayern straci po raz czwarty z rzędu jest minimalne (przekopałem cały rok 2013 i nie znalazłem takiej serii mimo kilkudziesięciu meczy we wszystkich rozgrywkach). Mój pogląd na ten mecz jest jasny: Pilzno się broni i kontratakuje, Bayern ciśnie i trzyma piłkę przez ok. 70% czasu gry. Z tych 30% nie czuję szansy dla przeciwników na tyle dużej, żeby po tym kursie nie zagrać czystego konta jednej z drużyn.
Ja po takim kursie bym tego nie ruszał. Po primo Bayern zagra z przymusu w mega eksperymentalnym składzie w obronie i tu proponowane składy:
bild: Neuer - Rafinha, van Buyten, Contento, Alaba - Lahm - Robben, Schweinsteiger, Kroos, Müller - Gotze
kicker: Neuer - Rafinha, van Buyten, Kirchhoff, Alaba - Lahm - Robben, Schweinsteiger, Kroos, Ribery - Müller
whoscored.com: Neuer - Rafinha, van Buyten, Kirchhoff, Alaba - Lahm - Robben, Schweinsteiger, Kroos, Ribery - Mandzukic
Podejrzewam, że wyjdzie skład proponowany przez kicker czyli w środku mamy Van Buytena i KIrchoffa, którzy są szybcy jak PKP, a wiadomo że Pilzno będzie grało z kontry (oczywiście żeby była kontra najpierw trzeba przejąć piłkę). Na prawej obronie Rafinha też nie jest jakimś kilerem i zdarzają mu się błędy. Z podstawy obrony mamy tylko Alabę, który jak wiadomo gra mega ofensywnie. A jakby się okazało, że wyjdą w składzie proponowanym przez Bild tj. z Contento na środku obrony, który nominalnie jest lewym obrońcom jednak na boisku pojawia się sporadycznie to szanse na bramkę dla Czechów jeszcze bardziej urosną.
Jak już wcześniej wspomniałem linia obrony zagra w takim zestawieniu pierwszy raz. Myślę, że Pilzno może liczyć na jakieś nieporozumienie przy stałym fragmencie, szybką kontrę lub rozluźnienie przy wysokim prowadzeniu Bayernu i szansę na bramkę ma, dlatego
Pilzno strzeli @2.2 (Bet365)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom