>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik







Arsenal 2.40 Totomix - choć w Pinnacle można łapać 2.57

&quot;Niemiecki dziennik &quot;Bild&quot; sytuację kadrową Borussii Dortmund nazywa w poniedziałek &quot;szpitalem&quot;. Trener Jurgen Klopp ma spory ból głowy z powodu kolejnych graczy, którzy wypadli z gry z powodu kontuzji.

Kloppem wstrząsnęła właśnie wiadomość o kontuzji Marco Reusa, w wyniku której 24-latek zmuszony był zrezygnować z wyjazdu na zgrupowanie reprezentacji Niemiec. Pomocnika czeka teraz przerwa, podobnie zresztą jak utalentowanego jokera w talii Kloppa, Jonasa Hofmanna, który doznał urazu lewego kolana.

Lista kontuzjowanych graczy BVB jest zatrważająco długa. Jak przypomina &quot;Bild&quot; znajdują się na niej już Piszczek, Guendogan, Schmelzer, Sahin, Kehl, Bender, Papastathopoulos, Reus oraz Hofmann, a sytuacja może tylko pogorszyć się po powrocie pozostałych graczy ze zgrupowań reprezentacji narodowyc&quot;
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Schalke - Chelsea
Typ: Chelsea / Chelsea lub remis
Kurs: 2,35 / 1,37

Bukmacherzy dalej raczą nas pięknymi kursami na Chelsea. Po 1,70 w meczu ze Steauą czas na jeszcze lepszy kurs w meczu z Schalke. Chelsea jest drużyną lepszą. W składzie można dokonywać wielu rotacji. Mourinho ciągle szuka optymalnego ustawienia ale ma kogo testować i kim grać. Każdy gwarantuje wysoki poziom. Po mizernym początku drużyna funkcjonuje tak jak powinna. A Schalke to po prostu Schalke. Nie będę się silił na analizę tego meczu. Mourinho doskonale wie, że potrzebuje skończyć tą grupę na 1 miejscu żeby nie wpaść na Bayern czy Barcę. I dlatego nie pozwoli na powtórkę jaką była wpadka z Basel. Schalke jest poziom niżej i nawet ich stadion i kibice nie powinni powstrzymać Chelsea. Po takim kursie analiza nie jest mi potrzebna żeby pograć ten typ.
Podobnie bez analizy proponuję:
- Napoli (2,33) - Marsylia to leszcze, czy u siebie czy na wyjeździe, bez znaczenia. Napoli jeśli straci punkty w tym meczu może mieć bardzo ciężko o awans.
- Atletico Madryt (1,38) - obowiązkowe zwycięstwo i niemal pewny awans
- Basel lub remis (1,40) - na pewno kurs spadnie. Liczyłem, ze Rumuni jednak coś pokażę w tej grupie ale w tej sytuacji korzystam z okazji jaką jest bardzo ładny kurs na ciekawie grające Basel z podpórką
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lipton28 333

lipton28

Użytkownik
Mecz: Arsenal Londyn- Borussia Dortmund
Typ:Arsenal w przypadku remisu zwrot.
Kurs 1,70.William Hill.
Co tu dużo pisać Arsenal jest w wyśmienitej formie.Jest liderem Premiere League a także zajmuje 1-wsze miejsce w tabeli grupy F Champions League gdzie po 2 meczach ma komplet punktów. Borrusia do słabych drużyn na pewno nie należy i będzie zapewne walczyć jak równy z równym jednak w tym sezonie po odejściu Goetzego do Bayernu gra tej drużyny nie wygląda tak dobrze jak w poprzednim sezonie.Remis na Emirates jest w ich zasięgu stad mój typ to 1 Draw No Bet.
Pozdrawiam!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
z koma znowu
druzyna schalke przybedzie do Brunszwiku oslabiona, z powodu kontuzji nie agraj hildebrand huntelaar farfan papadopulos oraz asamoah. pod znakiem zaputania stoi wystep princea boatenga z kolei najwyzej na lawce bedzie mogl usiasc jones. niewiadomo na ile do dyspozycji trenera beda kolasinac meyer oraz hoger.

to raport przed dzisiejszym ligowym spotkaniem. do wtorku moze sie niewiele zmienic.
po za kloptami kadrowymi schalke ma problemy z ustabilizowaniem formy.
chelsea nie powinna tu przegrac
chelsea x2 1.48 lub chelsea remis zwrot 1,67
oraz lzej chelsea 2.45 ( 2.50 w pinnacle) bo przy zaistnialej sytuacji ten kurs to value
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Również jestem zdania, że należy obserwować dzisiejszą grę zarówno Schalke jak i Chelsea.
Kurs na ekipę Mou przy takich problemach Niemców to lekka przesada. Kontuzje Huntelaara i Farfana to nie drobne urazy. Pierwszemu z nich odnowiła się kontuzja więzadeł, zaś Farfan zerwał mięsień co również wyklucza go z gry na jakiś czas. Nie wiem co jest Boatengowi i Jonesowi. Kevinovi coś się goi, ale nie wiem dokładnie co. Niby wszystko jest na dobrej drodze ale jeśli nie wystąpi w Brunszwiku to zarówno od niego jak i od Jones&#39;a nie oczekujmy cudów. Do tego dochodzi uraz pleców Hildebranda. Jeśli nie wystąpi w ligowym meczu to będzie miał w sumie znaczącą przerwę co może wpłynąć na jego dyspozycję.
Na ten moment:
Schalke - Chelsea typ: 2 DNB @ 1.70 ; 2X @ 1.37 Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 50

radeknic

Użytkownik
To i ja napiszę coś od siebie.
Arsenal- Dortmund 1 2,4 efortuna
Arsenal w tym sezonie jest bardzo mocny. Ramsey, Ozil i reszta tworzą całość która jest bardzo skuteczna. Do tego Szczęsny wraca do bardzo dobrej formy. Borussia jedzie tam osłabiona i to dość mocno. Według mnie Arsenal może być &quot;czarnym koniem&quot; tych rozgrywek.
Wiedeń- Atletico handicap 1:0 1,95 efortuna
Atletico ma swoją szczytową formę. Grają bardzo dobrą piłkę. Ostatnio wygrali z mocnym Realem. Nie trzeba się tu dużo rozpisywać bo chyba każdy wie jak Atletico jest teraz mocne. Co do drużyny z Wiednia, to są najsłabsi wg mnie w grupie i wygrana z nimi to nie będzie problem dla drużyny z Madrytu
Fc Porto- Zenit 1 1,65 efortuna
Porto jest to mocna drużyna, potrafiąca walczyć (udowodnili to w meczu z Atletico), natomiast Zenit zremisował u siebie ostatnio z słabą Austrią... Do tego Witsel dostał czerwoną kartkę. Z tego co ostatnio usłyszałem to nastroje w drużynie też nie panują najlepsze.
Marseille- Napoli 2 2,33 efortuna
Będzie to ciężki mecz, ale prawda jest taka że Olympic ostatnimi czasy strasznie słabo gra... Napoli ma dość mocny skład. Brak skupienia na początku meczu z Arsenalem kosztował ich 2 bramki. Według mnie jeśli chcą przejść dalej to wyjazd do Francji musi im przynieść wygraną
Schalke- Chelsea 2 2,35 efortuna
Tutaj już poprzednicy napisali wszystko co trzeba ????
 
R 0

rambo123

Użytkownik
Arsenal-Borussia Dort. 1 2.40 totomix

Arsenal w świetnej formie,w borusi kilka absencji co do tego typu nie mam wątpliwosci
AC Milan-Barcelona 2 1.65 totomix
To będzie ciężki mecz dla Barcelony Milan zawsze u siebie jest grożny a barcelona nie zachwyca swoją grą myśle ze warto postawic under 2.5
Steaua-FC Basel 2.50 totomix
Basel jest drużyną solidną która potrafi wygrrywać z najlepszymi drużynami w eropie a steaua pokazała w meczach z legią na co ich stać! Rumuni są słabi a basel jeżeli chce awansować musi zdobyc w tym meczu 3 pkt
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ja na ruszt biorę w głównej mierze spotkania z najciekawszej grupy tegorocznej edycji ????
Arsenal - B.Dortmund
Typ: 1
Kurs: 2.40 betsson

Z jednej strony mamy londyńczyków. Drużyna będąca w ogromnym gazie. Ozil - najlepszy transfer lata zaraz obok Isco. Giroud, który jest w formie i dogaduje się z ww Ozilem wyśmienicie. Do tego wielkie odkrycie Ramsey i cała spółka powracająca po kontuzjach i cholernie głodna gry. Po dzisiejszym pogromie z Norwich widać, że maszyna pracuje i ma się bardzo dobrze. Chłopaki grają po prostu świetny futbol. Są liderami w BPL oraz w grupie LM. Po tym spotkaniu wygranym u siebie mogą się czuć jedną nogą w play offach a dobrze by było bo następne spotkania to w większości wyjazdy.
Z drugiej strony jest Borrusia, która nie tylko ma problemy kadrowe ale i z formą. Dzisiaj wymęczona wygrana z Hannoverem. Ogólnie pozdrawiam wszystkich, którzy wrzucali to spotkanie do jakiegokolwiek AKO ???? Zdziwiła mnie tylko obecność Reusa bo z tego co słyszałem miał nie grać. No cóż. W każdym bądź razie ich dzisiejszą grę można usprawiedliwiać ważnym wyjazdem do Anglii jednak wg mnie jest to szukanie igły w stogu siana.
Podsumowując - po stronie londyńczyków są praktycznie wszystkie argumenty: atut własnego boiska, forma, elastyczność kadrowa oraz statystyki. Wg mnie bukmacherzy sprawili nam nie lada prezent dając taki kurs na kanonierów i biorę go bez większych skrupułów. Nawet jeśli jakimś sposobem nie wejdzie to widzę tutaj ogromne value. Gdybym był oddsmakerem dałbym tutaj okolice 1.7.
Ktoś wspomniał, że Arsenal może zostać czarnym koniem tych rozgrywek. Jak dla mnie ta drużyna już od dwóch lat zasługuje na takie miano. Najpierw comeback z fatalnej sytuacji w dwumeczu z MIlanem a rok później z Bayernem. W obu przypadkach zabrakło gola.
http://www.youtube.com/watch?v=lz9q_SeMJfE
/edit - Adamo, no cóz gratuluje wygranej ale każdy kto oglądał mecz powie, że bvb nie zasłużyło sobie na taki wynik
Marsylia - Napoli
Typ: 2
Kurs:2.40 Betsson

Napoli - Do składu wracają Higuain i Maggio. Fakt, że w szlagierze Serie A Ci panowie nie wystąpili w pierwszych składach sugeruje nam iż w Marsylii chcą zagrać na 120%. Nic dziwnego ponieważ bardzo potrzebują tych 3 punktów. Benitez świetnie ułożył drużynę, a po odejściu Cavaniego nie widać żadnych problemów niczym w przypadku Falcao i Atl.Madryt. Chłopaki grają ofensywny i mądry futbol a Rafa ma duże doświadczenie w LM.
Marsylia - Niezbyt ineresuję się Ligue 1 więc nie oglądam meczów tejże drużyny. Wiem natomiast, że nie prezentuje zbyt wysokiej formy a wręcz gra poniżej oczekiwań. Chłopaki chyba po dwóch kolejkach zdali sobie sprawę, że nie mają zbyt wielkich szans na awans ale przed swoją publicznością na pewno będą chcieli się pokazać.
Apropo tego spotkania sugerowałbym zastanowienie się nad puszczeniem Higuain strzeli gola
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Z takich luźnych typów to Atl.M do jakiegoś AKO, spore value w typie na Basylee lub x2 oraz przestrzegam przed szaleństwami z Barcelonąbo wszyscy wiemy jak oni grają na kartoflisku zwanym San Siro + dochodzi nadchodzące Gran derbi

Pozdrawiam!
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Z tego co ostatnio usłyszałem to nastroje w drużynie też nie panują najlepsze.
Ciekawe - zapewne nastroje pogorszyły się po wygranej w meczu na szczycie z CSKA ????

Generalnie, jeżeli Zenit myśli o awansie z tej grupy (a z pewnością tak jest) to musi powalczyć przynajmniej o remis w tym spotkaniu. Z całą pewnością kursy na Porto są zaniżone, bowiem gracze Zenitu z pewnością nie oddadzą pola w sposób zdecydowany. X2 po kursach powyżej 2.00 jak najbardziej do grania. Sądzę, że Hulk może wziąć sprawy w swoje ręce jeśli zajdzie taka potrzeba (piękny gol z CSKA). Jedno jest pewne - jeżeli Zenit wróci z Portugalii bez zdobyczy punktowej, pozostaje im walka o LE. Sądzę jednakże, że Spaletti zmobilizuje swoich piłkarzy do walki, a piłkarzom nie zabraknie umiejętności by wywieźć przynajmniej remis z ciężkiego terenu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 50

radeknic

Użytkownik
Serio uważacie, że drużyna (Porto) która potrafiła mocno powalczyć z Atletico na swoim boisku, pozwoli sobie na remis i przegraną z zenitem? Nie sądzę. Według mnie Porto to drużyna o klasę wyższą. Nie zapominajmy, że to oni też dostarczają zawodników do najlepszych drużyn europejskich np. Moutinho, Rodriguez, Pereira i wielu wielu innych.
Edit. Warto zwrócić uwagę, że ograli oni PSG rok temu.
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Myślę, że Porto jest dość mocno zdeterminowane. Ostatnio jak grali u siebie w LM to prowadzili z Atletico 1:0, a zwycięstwo zostało im &quot;wyrwane&quot; i to jedną bramkę stracili w samej końcówce. Ale Zenit ostatnio dobry mecz z CSKA i skład mają ekstra. Może być ciekawie.
PS. Myślicie, że można puścić wygraną Arsenalu? Czy może bezpieczniej zagrać &quot;remis-zwrot&quot;? Borussia jest strasznie osłabiona (masa kontuzji), a Arsenal wyraźnie na fali, co udowodnili choćby wczoraj.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Porto - Zenit
Typ: Zenit +1,5
Kurs: 1,36

Buk: Fortuna
Jeśli ktoś szuka czegoś do podbicia AKO to ta opcja jest wręcz rewelacyjna. 1,65 na zwycięstwo Porto? Mało. Ktoś tu pisał, że &quot;dostarczają zawodników do najlepszych drużyn&quot;? Ale kupuję ich drużyny jak Zenit - Hulk czy Witsel z Benfy (oczywiście nie zagra). Robienie z Porto nie wiadomo jakiego faworyta to gruba przesada. Zenit to nie rosyjski średniak a Porto to nie jakaś potęga. Kurs na Zenit jest mocno przesadzony ale kurs na Zenit +1,5 prawie promocja. Nie wierzę w to zeby Porto tak gładko ograło Hulka i spółkę. 1,36 biorę z przyjemnością i każdemu polecam. Do dubelka idealnie. Proponuję Zenit + 1,5 a do tego Chelsea z podpórką. AKO ponad 1,80, do grubego przyłożenia w sam raz
 
swedi 23

swedi

Użytkownik
Co myślicie o BTS na

Arsenal-Dortmund
FC Porto-St.Petersburg
Schalke-Chelsea?


Ako w Fortunie 4,18

Jak dla mnie po krótce :
1. Fakt arsenal na Fali, Bvb yyy szpital? Nie wydaje mi sie, żeby Arsenal nie strzelil (swoją droga kurs na wygrana Arsenalu, mimo ze wysoki to wcale nie tak ryzykowny) Ozil w szczytowej formie.. to mowi samo za siebie i chyba nie trzeba przekonywać. A bvb? Moze i szpital ale nadal ma kto strzelać a wbrew tego co niektórzy mówią Arsenal obroną nie grzeszy i nawet z przeciętnymi kanarkami czy Swansea traci bramke.. + (i tutaj chyba jedna z ważniejszych zalet na korzyść BVB) MUSZĄ powalczyć o korzystny wynik bo zacznie im sie powoli palic grunt pod nogami.

2. FC Porto-St.Petersburg. Porot stawiane tutaj przez buki w roli faworyta.. Nie sądze jednak żeby Hulk i reszta oddali łatwo wynik.. pokazali to wbijając ostatnio CSKA 2 bramki.. - jeszcze sie tutaj zastanawiam ale chyba zaryzykuje.

3. Schalke-Chelsea.. zapowiada sie bardzo ładny mecz.. nie typuje tutaj faworyta gdyż obie ekipy mają gorsze i lepsze momenty.. jeszcze na 100% żadna z ekip nie weszła w sezon ale chyba o tym że i Chelsea i Szalke potracią umieszczać piłke w bramce przeciwnika nie muszę nikogo przekonywać. Stawiam tutaj bardziej na wynik overowy aniżeli underowy..
 
pi0tro 27

pi0tro

Użytkownik
Schalke - Chelsea 0:3
Chelsea @ 2.40 Bet365
Chelsea DNB @ 1.72 Bet365

Zacznę od tego, że nie wiem na jakiej podstawie bukmacherzy oferują kurs w okolicach 2.40 na zwycięstwo gości. W mojej ocenie jedyne co przemawia za Schalke to atut własnego boiska, co w obliczu plagi kontuzji z jaką boryka się klub z Gelsenkirchen wydaje się marnym pocieszeniem. Gospodarz będą musieli radzić sobie bez Huntelaara, Farfana, Papadopoulosa, Hildebranda. Niepewny występu jest Boateng, Jones i Hoger. Nawet jeśli któryś z tych trzech zawodników wyjdzie w podstawowej jedenastce to ich aktualna forma stoi pod dużym znakiem zapytania ze względu na przerwę reprezentacyjną oraz fakt, że nie grali oni w ostatnim spotkaniu ligowym. W drużynie gości wątpliwy jest występ Ashleya Cole&#39;a. Na pewno nie zobaczymy Van Ginkela, który pauzować będzie do końca sezonu. Do składu powinien wrócić będący w gazie Schurrle. Reszta zawodników jest do dyspozycji Jose Mourinho. Szeroka i bardzo wyrównana kadra Chelsea gwarantuje dużą jakość, niezależnie od tego, kto wybiegnie w podstawowej jedenastce. Warto odnotować świetne występy zawodników Chelsea w swoich reprezentacjach. Cztery bramki Schurrle (trzy trafienia w meczu ze Szwecją, jedno z Irlandią), dwa bramki Oscara (po jednej w meczu z Zambią i Koreą Południową), trafienie Maty w meczu z Gruzją czy De Bruyna z Walią świadczą o dobrej formie tych zawodników. Ostatnie spotkanie ligowe The Blues to pewna wygrana z Cardiff 4:1. W tym meczu szczególnie wyróżniali się Hazard (dwie bramki i asysta) oraz Eto&#39;o, który zaliczył pierwszą bramkę w niebieskich barwach oraz zaliczył asystę. Świetną dyspozycję potwierdził Oscar, który zdobył bramkę po wejściu na boisko. Schalke bardzo szczęśliwie pokonało na wyjeździe Braunschweig 3:2. Mimo zdobytych trzech punktów, tego spotkania Górnicy nie mogą zaliczyć do udanych. Biorąc pod uwagę sytuację kadrową obu zespołów oraz ich aktualną formę typuję tutaj zwycięstwo Chelsea po zawyżonym kursie - 2.40. Dla bardziej ostrożnych graczy polecam Chelsea DNB pod równie wysokim kursie - 1.72. Gram już dziś w obawie przed spadającym kursem. Według mnie bardzo wartościowy typ. Polecam.

Inne propozycję:
Arsenal DNB @ 1.66 Bet365
Atletico Madryt @ 1.33 Bet365
Porto wygra różnicą 1 bramki @ 3.50 Bet365
Napoli DNB @ 1.66 Bet365
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Uważajcie na mecz w Mediolanie ;)
Niemiec Felix Brych, który w piątek popełnił kardynalny błąd, uznając gola w meczu Hoffenheim z Bayerem Leverkusen (1:2), choć piłka wpadła do bramki przez dziurę w bocznej siatce, będzie sędziować wtorkowe spotkanie Milanu z Barceloną w Lidze Mistrzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juu212 0

juu212

Użytkownik
GRUPA E
Witam wszystkich odwiedzajacych forum.
Zaczne od spotkania ktore to sowicie a raczej suto zastawione jest propozycja kursu na gosci -chodzi tu o potyczke Schalke 04 kontra Chelsea Londyn-jednak czyzby kurs na podopiecznych Pana &quot;M&quot; byl az tak zawyzony-moim skromnym zdaniem nie..a dlaczego? wezmy pod uwage chociazby dwa ostatnie wystepy Schalke w LM-oba zespol zakonczyl na pierwszym miejscu w grupie-nie ma co zespol doswiadczony i wie jak grac mecze o taka pule.
Ponadto na ostatnie 10 spotkan u siebie przegral tylko 2 -w maju i ostatnio z BM.Ponadto dwa ostatnie spotkania z Chelsea to porazka na wyjezdzie i remis wlasnie u siebie.Z calym szacunkiem dla Chelsea gdzie poprzednia edycja LM zupelnie nie udana , a ta z sezonu 11/12 co prawda zwyciestwo w grupie ale z przegrana i nie udanym meczem wlasnie na &quot;niemieckiej ziemi&quot; z Leverkusen.

Podsumowujac- doswiadzony solidnie grajacy w LM zespol niemiecki stac na remis i utrzymanie pierwszego miejsca w grupie.
Moja propozycja na to spotkanie:

Schalke 04 - Chelsea Londyn
TYP: X
KURS: 3.4
BUK: UNIBET

Kolejne spotkanie ktore przyciaga moja uwage tutaj ze wskazaniem raczej wlasnie na gospodzrzy to pojedynek Steaua Bukarest-FC Basel.
Zaczne od druzyny gospodarzy ktora to obserwuje troche z perspektywy postawienia w tym miejscu druzyny z naszego podworka na ktora nie ma co ukrywac liczylem ze w koncu nareszcie przyjdzie nam goscic w rozgrywkach LM.Niestety to Steaua okazala sie lepsza.
Pierwsze potyczki Steaua to dwie przegrane z doswiadczonymi w tych rozgrywkach zespolami o ktorych pisalem wyzej.Zespol ten moim zdaniem stoczy pojedynek o trzecie a ostatnie miejsce w grupie z Bazylea.Co widac bylo w dwoch rozegranych spotkaniach Steaua niczym tutaj nie zachwycila.Ale pozegnac sie z LM z zerowym bilansem punktow napewno by nie chciala -no i gdzie szukac tu punkcikow jak nie z Basel ..?A Basel podczas swoich podbojow LM po za ostatnia wygrana z Chelsea(limit szczescia wykorzystany) -na wyjazdach raczej nie blyszczal.Steaua w ostatnich 20stu meczach przegrala tylko te dwa w LM,w wygranych spotkaniach u siebie &quot;grad bramek&quot; i mysle ze jak pierwsi strzela bramke to pojdzie gladko.Basel w ostatnich 20stu spotkaniach tylko 3 porazki-dalej-na dziesiec spotkan wyjazdowych zadnej przegranej-wiec czas przerwac dobra passe.

Ostatnie dwa pojedynki pomiedzy tymi zespolami na korzysc Rumunow-wygrana 4:2 i remis 1:1.

Moja propozycja:

Steaua Bukarest -FC Basel
TYP:1
KURS: 2,65
BUK: UNIBET

Jezeli chodzi o wtorkowe spotkania to tyle , na inne i wiecej propozycji zapraszam do tematu &quot;spotkan srodowych&quot;.

Ostroznie z Porto...;);)
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Mecz: Celtic - Ajax
Typ: x2 lub Spotkanie bez remisu : &quot;2&quot;
Kurs: 1.51 jak i 1.97
Buk: Fortuna


Już jutro zacznie się mecz pomiędzy drużynami które w tabeli LM zajmują 3-4 miejsca ,czyli ostatnie. Celtic do tej pory nie wygrał żadnego spotkania , w Milanie przegrał 2:0 , a u siebie dopiero pod koniec meczu dał sobie wbić gola przez Barcelonę. Ajax zdołał zremisować u siebie z Milanem ,a w Katalonii został rozbity przez Barce aż 4:0.

Zacznijmy od składu Celticu : (źródło celticpoland.com )
Jak donoszą dziennikarze, powołując się na słowa Neila Lennona, Kris Commons nie zagra we wtorkowym meczu z Ajaksem Amsterdam. Szkocki skrzydłowy nabawił się kontuzji ścięgna udowego.

Commons opuścił murawę już w trakcie pierwszej połowy sobotniego spotkania z Hibernianem. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy nabawił się on poważnego urazu. Nie ma jednak większych szans na to, by wykurował się do meczu z Ajaksem.

- Nawet jeśli jest to zwykłe nadwyrężenie, to i tak czeka go przynajmniej kilka tygodni przerwy - wyjaśnił na konferencji prasowej Neil Lennon.

Zamiast Commonsa na skrzydle pojawi się James Forrest, który zaliczył udany powrót po kontuzji. - James to fantastyczny gracz i dziś, wchodząc z ławki, ponowne to udowodnił. Strzelił po prostu pięknego gola - podkreślił menedżer.

Brak Commonsa to nie jedyne zmartwienie Celticu. Kontuzjowani są także Mikael Lustig, Adam Matthews i Derk Boerrigter. Z powodu zawieszenia nie zagra natomiast Scott Brown.

Skład Ajaxu wygląda tak: (źródło Ajax-amsterdam.pl)
Trener Frank de Boer podał 19-osobową listę piłkarzy powołanych na wtorkowy mecz z Celtikiem Glasgow. Zgodnie z zapowiedziami, do składu powrócił Niklas Moisander, który uporał się już z kontuzją kolana. Reszta składu nie zmieniła się względem meczu z FC Twente.

Kadra Ajaksu:

Kenneth Vermeer
Ricardo van Rhijn
Niklas Moisander
Christian Poulsen
Mike van der Hoorn
Viktor Fischer
Kolbeinn Sigthórsson
Siem de Jong
Joël Veltman
Nicolai Boilesen
Lucas Andersen
Daley Blind
Davy Klaassen
Lasse Schöne
Jasper Cillessen
Danny Hoesen
Stefano Denswil
Thulani Serero
Lesly de Sa


Celtic Park jak wiemy nie jest łatwy do zdobycia , wystarczy spojrzeć na mecz Barcy która drugi raz z rzędu na tym stadionie bardzo się męczyła , chodź udało się wygrać tylko 0:1 to rok wcześniej już nie było tak kolorowo.
Jak widać po składach mamy dużo absencji więc nie wiadomo jak Celtic sobie poradzi z drużyną Ajaxu która na boisko wyjdzie bardzo zdeterminowana i głodna zwycięstwa , bo z drugiej strony punkty na wyjeździe może zdobyć tylko tutaj. Może moja analiza nie powala na kolana ale ja w tym meczu jakoś tym razem nie widzę szans gospodarzy i celuję w remis lub wygraną gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik



Arsenal 2.40 Totomix - choć w Pinnacle można łapać 2.57
&quot;Niemiecki dziennik &quot;Bild&quot; sytuację kadrową Borussii Dortmund nazywa w poniedziałek &quot;szpitalem&quot;. Trener Jurgen Klopp ma spory ból głowy z powodu kolejnych graczy, którzy wypadli z gry z powodu kontuzji.
Kloppem wstrząsnęła właśnie wiadomość o kontuzji Marco Reusa, w wyniku której 24-latek zmuszony był zrezygnować z wyjazdu na zgrupowanie reprezentacji Niemiec. Pomocnika czeka teraz przerwa, podobnie zresztą jak utalentowanego jokera w talii Kloppa, Jonasa Hofmanna, który doznał urazu lewego kolana.
Lista kontuzjowanych graczy BVB jest zatrważająco długa. Jak przypomina &quot;Bild&quot; znajdują się na niej już Piszczek, Guendogan, Schmelzer, Sahin, Kehl, Bender, Papastathopoulos, Reus oraz Hofmann, a sytuacja może tylko pogorszyć się po powrocie pozostałych graczy ze zgrupowań reprezentacji narodowyc&quot;
Posta pisałeś 2 tygodnie temu , do składu większość powracała.
Przedstawiam skład w jakim wyszła BVB w sobotnim meczu z Hanoverem.
Wyjściowa 11-stka
Aubameyang P
Bender S.
Durm E
Großkreutz K.
Lewandowski R
Mkhitaryan H.
Papastathopoulos S
Reus M
Sahin N.
Subotić N
Weidenfeller R. (nie wiem czy zagra z Arsenalem , jak się nie myle 2 mecz absencji za ????, czyli raczej nie)
Rezerwy
Blaszczykowski J (wszedł w 66min za Rausa)
Günter K
Hofmann J
Kirch O
Langerak M
Schieber J
Schmelzer M

I krótka wstawka z strony Borusia24.pl

Sytuacja kadrowa obu zespołów nie jest zbyt dobra. Co prawda w ekipie Jürgena Kloppa do zdrowia wrócili już kontuzjowani w ostatnich dniach - Marco Reus, Nuri Sahin, Sven Bender, Marcel Schmelzer, Jonas Hofmann i Sokratis to faworytem tego spotkania będzie zespół z Londynu. Trzeba zaznaczyć, iż pomimo kilku kontuzji w zespole Londyńczyków(Podolski, Walcott, Alex Oxlade - Chamberlain, Diaby, Sanogo), Arsene Wenger dysponuje bardzo wyrównaną i silną ławkę rezerwowych.
Wiem że Arsenal w tym sezonie nie zawodzi , ale BVB to ubiegłoroczny finalista LM i chodź może nie idzie im tak świetnie jak w tamtym sezonie , na pewno nie położą się na murawie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zgadza się, szybko postawili ich na nogi. Pobrałem &quot;czysty&quot; win, bo myślałem, że zaczną się korekty w kursach, nie dokonali ich. Na chwilę obecną bezpieczniej zagrać opcję remis zwrot. Póki co Borussia nie zachwyca w meczach wyjazdowych, owszem wygrali w lidze z Augsburgiem czy Eintrachtem, ale to nie ta klasa rywala, na trudnym terenie w Moenchengladbach nie potrafili wykorzystać swojej przewagi i dostali 0-2, z Nurnberg remis, ale to spora wpadka, bo nawet jeżeli Klopp miał problemy kadrowe to przy tak nędznej formie Nurbnerg zmiennicy w takiej drużynie jak BVB powinni spokojnie ograć rywala, a tak 1-1. W Neapolu słabiutko wyglądali i mam tu na myśli sytuację do czerwonej kartki, bo później nie oceniam, bo szanse nie były równe. Skoro Napoli postawiło im poprzeczkę tak wysoko, to będący w extra formie Arsenal powinien postawić ją jeszcze wyżej u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom