>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

3 kolejka Ekstraklasy [22-24.08.2008r.]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Daniel według mnie nie ma sensu tykac Legii po śmiesznym kursie 1,25. Nie wiem czy widziałeś ich grę w Wodzisławiu ale jakby przegrali 5:0 to nie mogli by narzekac. Widac ze w trakcie przygotowań został popełniony jakiś błąd, piłkarze Urbana nie mają dynamiki i mają strasznie dziurawą obronę. Pomoc, jest chyba najlepszą formacją bo coś próbują zdziałac Roger i Radovic ale to za mało bo nie ma ataku Chinyama zupełnie bez formy. Jagiellonia przyjedzie na Łazienkowską z nastawieniem walki o każdy centymetr boiska. Zresztą nie wiem czy ktoś pamięta jaki był wynik ostatniej potyczki Legia - Jagiellonia w Warszawie... 0:0 ;)
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Ale legia ten mecz musi po prostu wygrac. Cos jest z nimi nie tak to fakt ale ci piłkarze muszą sie też sami nad tym zastanowic i powziać trache determinacji. Chyba lepszego momentu na podbudowanie morali jak w meczu na wlasnym stadionie i do tego z Jagiellonią to juz nie będa mieli.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nawet jakby Legia była w najlepszej dyspozycji nie ma sensu grac takiego kursu. Takie moje zdanie, bo jak Legia umoczy to będzie pytanie, ahh po co ja 1,25 dokładałem ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
W sumie grajac za wyzsza stawke jaki tam sen est , wiadomo w tym sezonie nic pewnego z Legia nie jest ale ja jednak dalej stoje za tym ze Legia ten meczmusi wygrac i wygra ;) Wiadomo w klubie nie jest najlepiej ale kto ma to zmienic jak nie zawodnicy ? I to nie jacy zawodnicy .
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ale legia ten mecz musi po prostu wygrac. Cos jest z nimi nie tak to fakt ale ci piłkarze muszą sie też sami nad tym zastanowic i powziać trache determinacji. Chyba lepszego momentu na podbudowanie morali jak w meczu na wlasnym stadionie i do tego z Jagiellonią to juz nie będa mieli.
Musi to na Rusi :] Jest ważniejszy mecz ( z FK Moskwa) niż ligowy. Nie mówię, że z Jagą odpuszczą, ale w formie nie jest drużyna ani poszczególni gracze. Dodatkowo znowu kłopoty w obronie - Choto bodajże kontuzja, więc Jaga ma trochę łatwiej. Wątpię też w napastników Legii - Chinyama, Arruabarena, Grzelak ostatnio to chyba na treningach strzelali ???? Ambitni Mucha i Rybus to za mało, no ale poczekamy zobaczymy.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Wisla Krakow - GKS Bełchatów (Połowa/Koniec)
Typ: X/1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Do Krakowa przyjeżdża mocno osłabiony GKS Bełchatów...spotkanie to mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawie, Krakowianie po blamażu z Barceloną obudzili się i w Warszawie pokonali pewnie 2:0 Polonię, GKS Bełchatów w ostatniej kolejce zremisował u siebie 0:0 z Piastem Gliwice...
Przejdźmy do analizy formy Wisły (ostatnie 3 mecze):
16/08/2008 Orange Ekstraklasa Polonia Warszaw vs. Wisla Krakow W - 0:2&lt;/SPAN&gt;
13/08/2008 UEFA Champions League Qualification Barcelona vs. Wisla Krakow L - 4:0
&lt;/SPAN&gt;
09/08/2008 Orange Ekstraklasa Wisla Krakow vs. Polonia Bytom W - 1:0
&lt;/SPAN&gt;
W lidze Wisła gra bardzo dobrze, co prawda wyprawa do Barcelony nieudana ale jednak początek sezonu obrazuje to, że mistrz Polski z 2008 będzie głównym kandydatem do obrony tytułu...
Bełchatów zaczął bardzo udanie sezon:
16/08/2008 Orange Ekstraklasa Belchatow vs. Piast Gliwice D - 0:0&lt;/SPAN&gt;
08/08/2008 Orange Ekstraklasa Lech Posnan vs. Belchatow W - 2:3

Szczegółnie wygrana w Poznaniu może budzić szacunek...jednak GKS przyjedzie mocno osłabiony. Z powodu kontuzji nie zagrają Łukasz Garguła, Dawid Nowak, Grzegorz Fonfara, Łukasz Sapela i Mariusz Ujek...Są to spore osłabienia gdyż nie tak dawno ci zawodnicy stanowili o sile GKS-u. Niewiadomo ile zagra Costly (jest po zgrupowaniu kadry Hondurasu i po meczu z Meksykiem - zagrał 6 minut)...więc jak widzimy do Krakowa ekipa z Bełchatowa jedzie powalczyć...
Czemu zatem typ na remis do przerwy ?
Wisełka gra słabiej jednak w pierwszych 45 minutach...zauważyłem w tym sezonie że podopieczni M.Skorży rozpędzają się dopiero w granicach 55-70 minuty...druga sprawa to zmasowana obrona GKS...Janas na pewno ustawi ich defensywnie aby rozbijali ataki Wisły więc spodziewam się tu muru wręcz w obronie...Wydaje mi się, że to spotkanie Wisła wygra...typuję 2:0 aczkolwiek tak jak mówię...pierwsze 45 minut to będzie bicie głową w mur, typ ciekawy bo jak analiza wskazuje jest on wielce prawdopodobny :wink:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ruch Chorzów - Polonia Bytom - 1 @@ 1,50 ✅ ✅
Derby Śląska , Ruch który na swoim koncie ma 4pkt. podejmie Polonie która ma zaledwie 1 oczko. zdobyte ze Śląskiem. i porażką z Krakowską Wisłą której musieli uznać wyższość jednak jak wiadomo przegrali minimalnie nikt zresztą od nich nie wymagał kolejnej sensacji lecz walki którą pokazali na murawie. Podopieczni Marka Motyki przyjadą osłabieni do Chorzowa Rafała Grzyba oraz Petera Hricko , Drugiego w protokole meczowym zastąpi podobno Adrian Klepczyński. W ekipie Ruchu będzie sobie jeszcze musiał poradzić bez Remigiusza Jezierskiego, który cały czas przechodzi rehabilitację po kontuzji. Na boisku nie pojawią się prawdopodobnie także Łukasz Janoszka oraz Piotr Ćwielong, który we wtorek zagrali w młodzieżowej reprezentacji Polski w przegranym spotkaniu z Kazachstanem. Jak dotąd w potyczkach tych ekip 3 razy wygrywał Ruch , 1 raz Polonia i 2 Remisy. Jednak Ruch wygrywał zawsze na własnym stadionie także nie przypuszczam aby dziś miało dojść do jakiejś niespodzianki i mieliby podopieczni Dusana Radolskiego nie zainkasować 3pkt.
-----------------------------------------------------------------------------------
Piast Gliwice - Arka Gdynia - 2 @@ 3,25 ✅ ✅
Piast przebojem zaczął ligę od wysokiej wygranej i Remisu jednak jak było widać w ostatnim już spotkaniu ich zapała i energia jakby zgasła , Arka budowana powoli przez świetnego stratega i trenera którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba (Czesława Michniewicza) Udało się ściągnąć 36-letniego Dariusza Żurawia który udowodnił już że jest podporą obrony ekipy z Gdyni. Duet napastników Lecha Marcin Wachowicz i Zbigniew Zakrzewski pierwszy już trafił do siatki natomiast drugi popularny &#39;&#39;Zaki&#39;&#39; miał potocznie zwaną &#39;&#39;setkę&#39;&#39; jednak dlaczego nie trafił pozostaje tylko jego spytać. Ikona Pomocy i całej Arki Bartosz Ława na pewno pozostaje w głowie rehabilitacja za ostatni przestrzelony rzut karny. Kolejnym wyróżniającym zawodnikiem jest Bartosz Karwan także widać budowany zespół przez Czesława Michniewicza jest połączeniem rutyny z młodością. Piast na pewno nie skorzysta z Kamila Glika który podobno ma zaległości treningowe. I nie zobaczymy tego zawodnika nawet wśród rezerwowych. W Moich oczach Piast po prostu szczęśliwie zaczął ligę nie wierzę aby ta drużyna mogła dalej wygrywać z takim składem bez wątpienie brakuje im zawodnik bardziej ogranych w lidze czy mam rację zweryfikuję wszystko boisko.
-----------------------------------------------------------------------------------
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław ---&gt; 2 @@ 4,00 ⛔ ⛔
Śląsk ma na swoim koncie 2 pkt. natomiast Odra posiada 4pkt. Okazale wyglądało ostatnie zwycięstwo 2-0 z Legią Warszawą zespół jak co roku opierany na zawodnikach chcących coś osiągnąć młodych i ambitnych , bądź którzy nie zwojowali ligi a mieli ku temu predyspozycję. Wyniki bywały zawrotne na 4 spotkania jakie ekipy zagrały padły 2 remisy , i po zwycięstwie obu drużyn. jednak to był 1996 , 1997 i 2001 rok. teraz to zupełnie inne zespoły. Śląsk liczył na Sebastiana Milę który trochę sie wypalił na starcie nie jest tym samym liderem zespoły jak w ŁKS-ie na pewno pozytywnie wpłynie transfer Antoni Łukasiewicza jednak czy wystąpi nie wiadomo. Odra stała się &#39;&#39;mistrzem&#39;&#39; transferów dokonała ich sporo , Jak zapowiada strzelec ostatnich dwóch Bramek Arkadiusz Aleksander :
&#39;&#39;- Po zwycięstwie nad Legią jesteśmy na fali. Cel wyprawy do Wrocławia jest więc prosty - jedziemy zdobyć kolejne punkty - mówi przed sobotnim meczem ze Śląskiem snajper Odry Wodzisław Arkadiusz Aleksander&#39;&#39;
&#39;&#39;-
Jak powiedział Marcin Dymkowski również mam coś do udowodnienia&#39;&#39;
gdy przed laty skreślili go działacze Śląska. Trener Janusz Białek natomiast mówi spokojnie musimy potwierdzić styl.
Czy skończy się na słowach zobaczymy pokażą wyniki.
Pozdrawiam Doberman90 ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Doberman z pierwszymi dwoma typami się zgadzam, jednak trzeci dla mnie nie jest możliwy. Dlaczego ? Nie wiem czy widziałeś grę Śląska w pierwszych dwóch meczach w obu spotkaniach byli lepsi od rywali, stwarzali więcej dogodnych sytuacji, dwukrotnie prowadzili a jednak kończyli remisami. Poziom piłkarski ekipy Tarasiewicza jest na dobrym poziomie. Mila gra dobrze to on jest liderem drugiej linii, w ostatnim meczu zaliczył asystę a gdy opuścił plac gry, gra Śląska padła i w konsekwencji stracili gola. Odra zagrała rzeczywiście bardzo dobry mecz z Legią ale według mnie to Legia dała im grac, nawet nie przeszkadzała piłkarzom Odry, Legia grała katastrofalnie i Odra wykorzystała to. Zresztą Odra jest według mnie zespołem swojego boiska, tam upatruję szansę tej drużyny, na wyjazdach jakoś nie widzę zwycięstw Odry szczególnie na ciężkim terenie we Wrocławiu.
Szkoda że nie ma zakładu nigdzie (nigdzie nie znalazłem) że Marcin Zając strzeli gola w meczu Ruchu z Polonią. Obrońcy Polonii są bardzo wysocy średnia wzrostu ok 190 cm a wiadomo jak ktoś jest wysoki ma problemy ze zwrotnością a popularny &quot;Zajączek&quot; jest bardzo szybkim graczem (pokazał to m.in w ostatnim meczu jak od połowy ruszył na gazie i zdobył bramkę) i on może wygrywac mnóstwo pojedynków z obrońcami z Bytomia. Według mnie ciekawe też będą pojedynki główkowe Fabusa z obrońcami takimi jak Owczarek czy Dziółka cała trójka dobrze czuje się w powietrzy. Powtarzam dzisiaj Marcin Zając coś strzeli i &quot;Niebiescy&quot; wygrają ;)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Lech Poznań – Górnik Zabrze wynik: 3:0✅:spokodfhgfh:
Typ: 1

Jutro czekają nas kolejne mecze związane z III kolejką naszej ekstraklasy. Ciekawie zapowiada się pojedynek Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze. Lech sezon ligowy rozpoczął niezbyt udanie. W pierwszym meczu przegrał niespodziewanie z GKS&#39;em Bełchatów 2:3. Ale jak się później okazało był to tylko wypadek przy pracy. Grając w eliminacjach do Pucharu UEFA rozgromili u siebie drużynę Zurycha aż 6:0. W kolejnym spotkaniu ligowym pokonali na wyjeździe Jagiellonię Białystok 0:3. Potwierdzając tym samym dobrą dyspozycję. W jutrzejszym meczu trener Franciszek Smuda będzie mógł skorzystać z powracających po kontuzji Zlatka Tanevski&#39;ego, Ivana Djurdjevića oraz Macieja Kononowicza. Jednak nie będą mogli wystąpić dwaj obrońcy Dawid Kucharski oraz Marcin Kikut.
Gorzej wygląda sytuacja Górnika Zabrze, który po dwóch kolejkach ma tylko punkt na koncie. W pierwszym meczu zremisowali z Ruchem Chorzów 0:0. Trzeba również dodać, że spotkanie stało na niskim poziomie. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W drugiej ligowej potyczce Górnik przegrał na wyjeździe 1:0 z Arką Gdynia. Był to trudny mecz dla obu ekip z powodu ulewnego deszczu. Jednak w tych warunkach lepiej radziła sobie Arka a Górnik znowu grał słaby, bezbarwny futbol.
Więc jak widzimy oba zespołu prezentują jak na razie odmienną piłkę. Nie sądzę, żeby jutro nagle role się odmieniły i Górnik zagrał otwartą piłkę przeciwko Kolejorzowi. Warto również wspomnieć, że w ubiegłym sezonie także w III kolejce Lech podejmował piłkarzy z Zabrza. Wtedy skończyło się na 4:1. Czy jutro będzie podobnie? Wszystko na to wskazuje.


Spotkanie: ŁKS Łódź – Polonia Warszawa wynik: 1:2✅:spokodfhgfh:
Typ: 2

Kolejne spotkanie które warte jest naszej uwagi. ŁKS Łódź podejmuje u siebie Polonię Warszawa. W pierwszym meczu ligowym Czarne koszule zremisowały na Łazienkowskiej z Legią 2:2. W drugim meczu rozegranym na Konwiktorskiej Poloniści przegrali z Wisłą Kraków 0:2. W tym spotkaniu mogła podobać się I połowa w której Polonia przeważała. Jednak do przerwy przegrywała już 0:1. Druga połowa stała na niższym poziomie. Poloniści starali się atakować ale ich próby zdobycia bramki były nieskuteczne.
ŁKS Łódź w dwóch dotychczasowych meczach nie zdobył nawet jednej bramki. Na swoim koncie mają podobnie jak Polonia 1 punkt ale rywale z którymi grali raczej nie prezentują tego samego poziomu co Wisła czy nawet Legia (która w spotkaniu z Polonią nie zagrała wcale źle). W pierwszym swoim meczu Łodzianie bezbramkowo zremisowali z Odrą Wodzisław. W następnym ulegli Cracovii 2:0 chociaż zagrali już lepiej niż przeciwko Odrze. Sytuacja w ŁKS&#39;ie nie jest ciekawa. Trener Marek Chojnacki już po dwóch kolejkach otrzymał zadanie, które będzie bardzo ciężko zrealizować. Otóż drużyna z Łodzi musi pokonać Polonie inaczej Chojnacki przestanie pełnić funkcję trenera w tym klubie.
W tym meczu uważam, że większe szanse na zwycięstwo ma Polonia, która dysponuje na pewno lepszym składem niż ŁKS. To, że chcą być w ścisłej czołówce polskiej ligi pokazali już po dwóch spotkaniach z trudnymi przeciwnikami. ŁKS natomiast sezon rozpoczął słabo i wszystko wskazuje, że jutro trener łodzian będzie musiał zacząć szukać nowej posady.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie : Ruch Chorzow - Polonia Bytom
Typ : remis do polowy . Ruch CHorzow
Kurs: 2.25 ✅/ 1.50✅
Bet365


Analiza : W ostantim meczu pomiedzy tymi druzynami padl wynik remisowy 1:1 po golach Balaza i Soleckiego natomiast na Stadionie Ruchu bylo juz 2:0 po golach Wojciecha Grzyba i rowniez Balaza. Ruch obecnie posiada cztery punkty po wygranych nad Lechia 2:1 i remisem z Gornikiem natomaist Polonia jedne &quot;oczko&quot; po remisie zer Slaskiem i porazka z Wisla Krakow 0:1 . Ruch w tym okienku transferowym pozyskal niewielu graczy ale jakich Zajaca i Scherfena, obaj to byli pilkarze Poznanskiego Lecha i byli podstawowi zawodnicy choc Maciej mial problemy i dlatego postanowil zmienic otoczenie natomiast Zajacowi nie odpowiadal indywidualny kontrakt .W okienku transferowum do Bytomia dolaczyli : Adrian Basta, Jacek Broniewicz, Peter Hricko, Hubert Jaromin, Rafał Jarzombek, Adrian KlepczyńskiKomorowski i Adrian Zabłocki .Wiadomo ze raczje w dzisiejszym spotkaniu nie zagra od pierwszych minut Piotr Cwielag oraz kontuzjowany Remigiusz Jezierski. Watpiliwy wysterp do pierwszych minut Łukasza Janoszki.Najwieksza strata bylo opuszcznei bloku defensywnego Poloni Pavlo Stano ktory przenisol sie do Jagieloni , i juz .. zlapal kontuzje .Mysle ze Polonia ma aspiracje aby grac na jeszcze lepszym poziomi , szczegolnie licze na grzegorza Podstawka ktory juz we wczesniejszych sezonach pokazywal sie z dobrej strony , lecz niewatpliwie derby rzadzo sie walsnymi prawami i trzeba uwazac stawiajac takie spotkania , ja mysle ze po pierwszej polowie remis lecz mecz wygra Ruch .

Mam nadzieje ze podczas meczu zobaczymy rownie piekne oprawy. :






PS : Robson jestes fotoreporterem ? ????
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Spotkanie:Lks Łódź-Polonia Warszawa
Typ:2(-1)
Kurs:3.0
Buk:Expect

Analiza:Jutro o godzinie 20.00 zostanie rozegrane spotkanie 5(3) kolejki naszej Ekstraklasy.Zmierzą się drużyny ,,czarnych koszul&quot; czyli Polonii i Łks.Polonia w dotychczasowych 2 meczach zdobyła tyklo 1 pkt ale grała z potęgami polskiej piłki czyli Wisłą i Legią.W obu meczach pokazała jednak że zawalczy o miejsca premiowane grą w Pucharze Uefa.W meczu z Legią na wyjeździe wywieżli cenny remis 2-2.Bramki w tamtym spotkaniu zobywali Mąka i Sokołowski.W drugim meczu z Wisła Polonia początkowo przeważała ale po utracie gola jakby uszło z nich powietrze.W sobotę spodziewam się wysokiego zwycięstwa czarnych Koszul.Grają bowiem z drużyną ,która według mnie jest głównym kandydatem do spadku.Pomimo tego że sobotni mecz rozegrają na wyjeździe to sądze że od początku ,,rzucą się na rywala&quot; i będą chcieli jak najszybciej przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.Sądzę ze wygrają 2 bramkami lub więcej gdyż mają w swoich szeregach takich graczy jak:przyrowski,Jodłowiec,Mynar,Kozioł,Telichowski,Mąka,Sokołowski,Bąk,Lato,Majewski,Kosmalski.Większość z powyżej wymienionych graczy to reprezentanci Polski a oprócz tego świetni obrońcy z dawnego Groclinu: Mynar i Kozioł. Ta drużyna zagra z outseiderem naszej ligi ŁKS-em.Przed sezonem z ich składu odszedł ich najlepszy napastnik w sezonie ubiegłym Ensar Arifović.W ich składzie gra zasłużony dla tego klubu Bodzio Wyparło, Paweł Drumlak który przeszedł do LKS z Cracovii, Jakub Biskup;były gracz Odry i Dawid Jarka, który nie mógł znależć miejsca w pierwszej jedenastce Górnika.czy ci piłkarze wspomagani swoimi kolegami mogą się przeciwstawić mocnej Poloni? Moim zdaniem absolutnie nie. Przewiduje zwycięstwo Polonii 2 bramkami lub więcej.Trener Polonii da swoim zawodnikom do zrozumienia że nie mogą tracić punktów z takimi rywalami jak ŁKS.Moim zdaniem kurs warty zagrania.
 
bartekk 0

bartekk

Użytkownik
.
Moje Typy na ten weekend ????

Spotkanie:ŁKS Łódź - Polonia Warszawa ✅
Typ:2
Kurs:2.00
Buk: STS

Warszawski &quot; Dyskopol&quot; miał do tej pory silnych przeciwników. Remis z Legią i porażka z mistrzem polski. Teraz przyszedł mecz ze słabym ŁKS, więc Polonia powinna ten mecz wygrać.

Spotkanie:piast Gliwice - Arka Gdynia ✅
Typ:2
Kurs:3.05
Buk: STS

Piast Gliwice udanie rozpoczął sezon. Do Wodzisławia przyjeżdza silna Arka z świetnym trenerem. Zespół z Gdyni ma dwóch zgranych napastników z Lecha ( Wachowicz , Zakrzewski ) i doświadczonego Żurawia który rządzi obroną.

Spotkanie:Lech Poznań - Górnik Zabrze ✅
Typ:1
Kurs:1.40
Buk: STS

Lech u siebie gra bardzo dobrze i do tego ma świetna publiczność. Górnik w tym sezonie gra słabo i nie strzelił bramki .

STAWKA:30 zł

AKO : 8.54

Wygrana : 230.60 zł Yeah ????

Najwyższe AKO jakie wygrałem ????
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
Ja nie patrzę w żadne statystyki tylko jak piłkarze grają. Wypaliła mi Wisła i wypalił Ruch. Jeszcze tylko jutro postawiłem z polskiej Śląsk - Odra 1x i jeszcze jedna angielska i kupon jest i musi wejść bo porządną kasę zapłaciłem za ten system, a Wy się kłócicie o jakieś statystyki. Czasem to jest pomocne, ale to nie zawsze jest wszystkiego wykładnik. Jedynie trzeba patrzeć trzeba szczególnie czy nie ma osłabień albo coś w stylu stadionu Odry, który jest zaczarowany dla Wisły przykładowo, a w ostatniej kolejce i Legii, która nie gra rewelacyjnie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Przy Bułgarskiej bardzo ciekawy mecz, oba klubu które mają w najbliższym czasie walczyc o tytuł Mistrza Polski. Lech sponsorowany przez p. Jana Rutkowskiego właściciela firmy Amica zaś Górnik sponsorowany przez Allianz. Oba klubu o pieniądze nie muszą się martwic. Lech to w tej chwili najlepiej zarządzany klub w Polsce i efekty widac na boisku, bardzo dobre transfery. Górnik na razie nie może powiedziec że transfery wypaliły ponieważ po dwóch ligowych kolejkach Górnicy mają tylko jeden punkt i zero strzelonych bramek. Kupiony za milion złotych z... Lecha Pitry w sparingach strzelał jak na zawołanie w lidze jakoś mu nie idzie, wraca do Poznania i będzie chciał się przypomniec kibicom, zna słabe strony obrony &quot;Kolejorza&quot;. Trener Smuda ma taktykę, piłka nożna na tak ! jemu nie wystarcza wygrana wygrana musi byc osiągnięta w dobrym stylu, stawia zdecydowanie na siłę ofensywną. Zresztą widac to po ostatnich meczach wygrana w Pucharze UEFA 6:0 w lidze z Jagą 3:0. Lech jest w bardzo dobrej formie i zabrzanie będą mieli ciężko o punkty. Trener Wieczorek zdaje sobie z tego sprawę i będzie próbował zaskoczyc Lecha grą swojego zespołu, według mnie Górnik pójdzie na wymianę ciosów z Lechem bo jak będzie się tylko bronił to nic z tego nie będzie. W poprzednim sezonie w Poznaniu Lech wygrał z Górnikiem 4:1, podobnie jak w tamtym spotkaniu liczę na grad goli.
Propozycja:
Powyżej 2,5, 1,85 ✅ 3:0
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
albo coś w stylu stadionu Odry, który jest zaczarowany dla Wisły przykładowo, a w ostatniej kolejce i Legii, która nie gra rewelacyjnie.
No a to się nie zalicza do statystyk ??Zobacz ostatni wynik Legii z Odrą na Łazienkowskiej
Co do ekip z potencjałem które słabo się spisują(Legia)to chyba jasne że wkoncu sie przełamie wtedy po twoim rewelacyjnym kuponie dlatego trzeba takie rzeczy tez przewidzieć

PS:musi to na rusi jescze ci nic nie weszło podaj lepiej ten mecz z ligi angielskiej bo wszyscy chcemy go zagrać jak to taki pewniaczek

ARKA(N)-PIAST(N)
Typ:X
K:3.2
Piast bardzo dobrze wszedł w rozgrywki ligowe a z pewnością radził by sobie jeszcze lepiej gdyby rozgrywał mecze na własnym stadionie, na inauguracje sezonu wygrana z Cracovią a następnie remis w Bełchatowie (który dobrze sie prezentuje) jest bardzo dobrym wynikiem i jeżeli to nie są ,,dobre złego początki&#39;&#39; to nawet łapiąc chwile słabości powinni utrzymać się w ekstaklasie
Arka narazie zagrała dwa mecze u siebie w pierwszym spotkaniu zremisowali z Jagiellonią w kolejnym pokonali Górnika 1-0 (???) Dzisiaj na terenie ,,neutralnym&#39;&#39;(chociaż oceniając odległość do konca taki nie jest) spodziewam się wyrównanego spotkania bardziej na strone Piasta.Dużo o obu rywalach powiedzieć nie moge bo widziałem raptem kilka ich spotkan i to w zeszłym sezonie jednak coś mocno mi mówi że oba zespoły podzielą się punktami w tej konfrontacji.
Piast w poprzedniej rundzie wygrał z Arką 3-1 jednak grali w Gliwicach
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Witam po wakacjach ????
Na weekend widzę takie typy:
Sląsk - Odra @ 1
Czytałem że jest na forum parę osób oczarowanych wynikami Odry i upatruje w nich pewnego zwycięzcę meczu. Najbardziej rozwaliło mnie porównanie tych ekip pod względem punktów;) Sezon dopiero rusza i to że ktoś zdobył 2 oczka więcej naj dla mnie nic nie zmienia... zresztą 2 punkty to zawsze jest żadna różnica. Wymik więc typuję jedynie na podstawie tego co ostatnio rzeczywiście pokazali na murawie. Śląsk grał dobry futbol a końcowe rezultaty były zawsze zaskakujące. Gdyby szczęście nie dopisywało rywalom do śląsk by wszystko powygrywał... przeważali na boisku i zasługiwali na zwycięstwo a taka postawa prognozuje skoszenie trzech oczek na własnym stadionie. Zwłaszcza że grają z Odrą. Wodzisławianie niby wygrali 2:0 z Legią ale ich gra to była masakra. Gdyby eLka nie grała tak fatalnie to by nic Odrze nie wychodziło. Odra grała beznadziejnie i tylko jeszcze gorsza dyspozycja Warszawiaków pozwoliła im wygrać. Teraz jak widać podpalili się tą wygraną i &#39;jadą po kolejne punkty&#39;... to się raczej przejadą na tym.
ŁKS-Polonia @ 2
Tu szans dla Łodzian nie widzę. Grają w zasadzie już od pierwszych kolejek o utrzymanie;) Polonia pokazała niezłą grę. Remis z Legią po niezłej grze i dobra postawa na początku meczu z majstrem... Łks powinni dojechać, jedynym co mnie martwi jest ewentualność remisu bo Polonia to zaspół po którym można się najdziwniejszych rzeczy spodziewać [np. awans z 7 miejsca ???? ] a Łks bronić się u siebie umie. Tylko chyba w panmięci mam końcówkę poprzedniego sezonu w ich wykonaniu a takimi rzeczanmi nie ma co się kierować... Polonia wygra, ewentualnie z podpórką.
Lech i Legia po kursach 1,3 - 1,4 są nieopłacalne
Reszta to raczej no bety.
Pozdro
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ŁKS Łódź - Polonia Warszawa
typ: Polonia✅✅????
kurs: 1.80
stawka: 10/10
Expekt

typ:
Polonia/Polonia⛔⛔????
kurs: 2.80
stawka: 5/10
Expekt

Przewidywane składy:
ŁKS: Bogusław Wyparło - Georgas Freidgeimas, Mariusz Mowlik, Marcin Adamski, Adam Marciniak - Jakub Biskup, Mladen Kascelan, Paweł Drumlak, Gabor Vayer - Adrian Woźniczka, Dawid Jarka
Polonia: Sebastian Przyrowski - Vlade Lazarevski, Tomasz Jodłowiec, Radek Mynar, Błażej Telichowski - Krzysztof Bąk, Marek Sokołowski, Radosław Majewski, Jarosław Lato - Daniel Mąka, Jacek Kosmalski

Bardzo długo zastanawiałem się czy grać ten mecz - głównie przez zamieszanie jakie od początku sezonu powstało wokół Polonii.
Klub jest wyszydzany przez kibiców innych drużyn... &quot;Dysko-Polo&quot; (no ofens) bo tak jest nazywany ma również problemy z piłkarzami. Majdan Świerczewski a teraz nawet nadzieja polskiej piłki Radosław M. :wink:
Myślę jednak, że jest to klub z wielkimi możliwościami i może powtórzyć sukces Groclinu sprzed roku.
Do tej pory, mimo bardzo dobrej gry, zdobyli zaledwie 1 punkt i plasują się w dolnej połowie tabeli więc ten mecz może być szalenie ważny - jeśli nie chcą stracić kontaktu z czołówką muszą wygrać...i jestem pewien, że to zrobią.
Ciekawe połączenie w napadzie doświadczenia Kosmalskiego i zapału oraz ambicji młodego Mąki może być w pojedynkach z tak śłabymi rywalami kluczowe. Tym bardziej gdy będą otrzymywać podania od takich zawodników jak Sokołowski, Lato i Majewski (miejmy nadzieję ???? )
Ich dzisiejszy rywal to murowany kandydat do spadku. Jeden z najmniejszych budżetów, jedne z największych osłabień przed sezonem... i chyba przede wszystkim najsłabsza kadra. Szczególnie w formacji ataku. Niby jest bardzo utalentowany Jarka, niby jest skuteczny w sparingach Czerkas ale to zdecydowanie za mało! Łodzianom będzie brakowało Ensara Arifovicia w tym sezonie.
Nadzieją może być Czarnogórzanin Kascelan, jednak póki co zamiast rozbijać akcje przeciwników w środku boiska - glupio łapie kartki.

Sądzę, że od pierwszych minut zobaczymy zdecydowane ataki Polonii i już po pierwszej połowie Warszwiacy będą schodzic do szatni z prowadzeniem, któego nie oddadzą do końca spotkania.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadzam się z typem na Polonie ale stawka 10/10 za wysoka. Skąd brałeś przewidywalne składy ? Bo Wożniczkę umieściłeś w ataku jak to jest obrońca ???? Ja bym tutaj spróbował mało goli, ŁKS w obronie solidny
 
B 0

bastiano2211

Użytkownik
No a to się nie zalicza do statystyk ??Zobacz ostatni wynik Legii z Odrą na Łazienkowskiej
Co do ekip z potencjałem które słabo się spisują(Legia)to chyba jasne że wkoncu sie przełamie wtedy po twoim rewelacyjnym kuponie dlatego trzeba takie rzeczy tez przewidzieć

PS:musi to na rusi jescze ci nic nie weszło podaj lepiej ten mecz z ligi angielskiej bo wszyscy chcemy go zagrać jak to taki pewniaczek


Ja nie mówię, że to pewniak tylko, że trochę za niego zapłaciłem i chce, aby mi wypalił. Żaden mecz nie jest pewny. Dopóki piłka w grze to każdy wynik może być. A za chwilę zamieszczę, mecz z angielskiej tam gdzie trzeba.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Slask Wroclaw - Odra Wodzislaw Slaski (lub X) ⛔
Kurs: 1.78
Pewność - 6/10
Wydaje mi się, że wygrana z Legią 2:0, to nie jednorazowy &quot;wybryk&quot; Wodzisławian. Odra to taki typowy średniak polskiej ligi, przed sezonem nawet nieźle wzmocniony. Janusz Białek ma całkiem ciekawą kadrę - Stachowiak, Radler, Dymkowski, Malinowski, Woś, Biskup, Gierczak, Aleksander czy Korzym i paru innych doświadczonych jak i młodych piłkarzy. Dziś czeka ich trudne spotkanie z Śląskiem Wrocław. Beniaminek notabene również pozyskał dobrych graczy. M.in. Mila, Sotirović (2 bramki w 2 meczach). Jak na razie, wrocławianie zdobyli &quot;zaledwie&quot; 2 pkt, remisując oba mecze - z Lechią i Polonią B. - 1:1. Dzisiaj myślę, że Odra będzie w stanie wywieźć &quot;chociaż&quot; 1 pkt.

Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok (lub X)
Kurs: 3.46
Pewność - 2/10
Legia jak na razie bardzo słabo weszła w ten sezon, remis w Derbach z Polonią 2:2, i przegrana z Odrą 0:2, chluby klubowi nie przynoszą. Dzisiaj zagrają z bardzo zmienioną Jagą. Goście rozpoczęli od remisu na trudnym terenie w Gdyni - 1:1, a potem musieli uznać wyższość Lecha Poznań, przegrywając na własnym terenie 0:3. Legia na pewno będzie chciała od początku zagrać ofensywnie, i tak pewnie zrobi. Jaga może liczyć chyba tylko na kontry, a w tym są w miarę dobrzy . Jest to typ ryzykowny, ale można spróbować i ja tak zrobię ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom