>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka Ekstraklasy [22-24.08.2008r.]

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Oto spotkania 3 kolejki Ekstraklasy ( kursy by Bwin )

Zapraszam do analizowania, komentowania, dyskusji na tematach w/w spotkań.
Wspólnymi siłami, możemy wygrac ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wisła i Ruch w piątek ? za małe kursy... Ale na sobotę Lech + Polonia ? Jak dla mnie wygląda to całkiem przyjemnie. Możliwe, ze zagram juz jutro aby kursy nie pospadały. Lech gra obecnie bardzo dobrze, a Gornik jakos nie moze się odnalezc. Na domiar złego wspomnienia z Bulgarskiej ma nienajlepsze. ŁKS jak ŁKS... skazany na walkę o utrzymanie, a Czarne Koszule cos tam zagrac potrafią. Śląsk - Odra to mecz no bet, ktorego nie ruszam, podobnie Legia - Jaga ze wzgledu na brak pomyslu na typ. Zastanowic sie mozna nad underem w meczu Piasta z Arką oraz ewentualnie overem Wisly z Belchatowem.

Tak czy siak priorytetowo sprawy przedstawiaja sie tak:
Lech - Gornik 1 - 1,40
ŁKS - Polonia 2 - 2,00

prawdopodobnie jutro taki dubelek zagram.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja na pierwszy rzut oka typowałbym Lechie z Cracovią, ekipa z Gdańska dopiero po dwóch wyjazdach pokaże się wkoncu na swoim boisku gdzie ich gra nabiera wartości potwierdzali to występami w zeszłym sezonie zarówno w lidze jak i PP gdzie zaszli dosyć daleko odpadli na rzecz Legii która w Gdańsku nie strzeliła gola, co do rywala to wszyscy wiedzą jak ta ekipa gra na wyjezdzie mimo że mają przebłyski Lechia przy pełnych trybunach nie powinna zawiesc kibiców w pierwszym od wielu lat meczu w ekstraklasie tym bardziej z takim rywalem który też do Gdanska dwóch kroków nie ma, kursik kuszący.
Zastanawia mnie także over Wisły z Bełchatowem i Lecha z Górnikiem remis Piasta z Arką no i ta Legia... powinna cos w koncu trafić ale za mały kurs jak na obecną dyspozycje ;)
To takie gdybanko przedkolejkowe ale Lechia dla mnie raczej pierwsza w kolejce za k:2.25 ????

co do ŁKS to myśle że remis jest w ich zasięgu
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zeszła kolejka w komplecie dobrze przeze mnie wytypowana, więc teraz dość przezorniej potypuje ;-)
Na pierwszy rzut oka Ruch Chorzów. Mnie tam ten kurs zadowala (w Betgun 1.60) i mam zamiar to zagrać. Choć nie ukrywam, że Polonia Bytom mnie w tym sezonie póki co bardzo zaskakuje. Nie grają wcale źle jak to można by sądzić po wynikach. Ale Ruch u siebie będzie bardzo mocny w tym sezonie.
Do tego Lech (nie ma co uzasadniać) i mimo wszystko ... Legia. Nie wyobrażam sobie by nie wygrali ze słabą na wyjazdach Jagiellonią. OK, Michał Probierz to fajny trener ale z takich zawodników to on mistrza nie wyrzeźbi :jezora: Wszystko jest przeciwko (L). Słaba forma, brak dopingu, mecz pucharowy w zanadrzu ale chyba czas się przełamać. Z tego co czytałem Legia wyjedzie na mini-zgrupowanie w tym tygodniu ma zostać przemeblowana troszkę obrona. Nie zagra już Rzeźniczak z Kumbewem więc jest nadzieja na dobry mecz &quot;w tyłach&quot; . Na pomoc kibiców nie ma co liczyć i to mnie trochę niepokoi ale potencjał ta drużyna jak na polskie warunki ma ogromny. W przeciwieństwie do Jagi. Ten mecz Legia powinna wygrać IMO ale czy podniosą się z kryzysu to nie jestem przekonany. Sądzę, że będzie to jednomeczowy wyskok :p
Taki tripel da AKO 2.96. Mnie to zadowala.
No i dołożę jeszcze zapewne Over lub handicap w meczu Kolejorza.
I typy póki co jeszcze &quot;suche&quot;
Nie lubię typować spotkań beniaminków, a już zwłaszcza przeciw beniaminkom ale X2 na Arkę @ 1.61, Śląsk @ 1.90 i Polonia Warszawa @ 1.90 wyglądają bardzo interesująco. Ale tutaj trzeba będzie poszperać co nieco o kontuzjach itd. więc póki co wstrzymuje się.
Ciekaw jestem też GKS-u Bełchatów przeciwko Wiśle. Krakowianie zapewne myślą o meczu z Barceloną. To nic, że szans na awans już nie mają. W takim meczu mogą się wypromować, dla kibiców to święto a Maciej Skorża przecież mecze z trudnym rywalem traktuje priorytetowo (i dobrze, może dzięki temu nasz zespół zagra nieźle w UEFA Cup). Nawet te sparingowe o czym doskonale wiemy. Moim zdaniem mogą się nieco oszczędzać a że GKS z kontry gra dobrze to może im się remis uzyskać. Zwłaszcza, że zespoły Janasa cechuje zawsze jedna cecha &quot;dużo farta&quot; ;-) 3.21 za X2 też pod rozwagę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Jedynie co z Polonia w tym sezonie to kojarzy mi sie ta &quot;szarancza&quot; ktora pokazywali w Lidze + extra. Ogolnie zespol szczerze nic wielkiego Slask mogl ich przewiezc co najmniej 3:1 . Mysle ze Ruch spokojnie moze pokonac Bytommska Polonie . w Sumie Ruch w ostatnim meczu pokonal moim zdaniem silna LEchie 2:1 a gol M Zajaca dla niektorych wstyd dla niektorych piekny rajd :p Moim zdaniem typ 1 bardzo pewny .Wisla z PGE mysle ze rowniez powinna wygrac Belchatow po bezbarwnym meczu z Piastem ( 0:0) bedziew im trudno wygrac z Mistrzem Polski ktory nawet w rezerwowym skaldzie jest mocny , zastanawiam sie nad overem w tym meczu . Co do Soboty mysle nad &quot;jedynka&quot; na Slask Wroclaw z Odra, niby wiele osob sie podnieca pokonali Legie itp. ale Warszawski klub nie jest w najlepszej formie o czym wszyscy wiemy a Slask u siebie moim zdaniem jest mocny i jest to bardzo ciekawa ekipa na ten sezon , mysle ze o spadku nie ma mowy w tym sezonie a Odre smialo moga pokonac. Nastepny mecz Lech - Gornik , Zabrzanie zanotrowali falstart tak jak i w poprzednim sezonie . Pierw remis teraz porazka z Arka 0:1 ogladalem tylko pierwsze 40 min ( nie moglem wiecej ze wzgledu na wyjazdy) i GOrnik czasami staral sie kombinacyjnie grac ale to Arka byla lepsza min dzieki atutowi swojego bosika ktory w deszczu bardzo pomagal . Tak wiec z obecna gra Lecha spokojnie mozna dac 1 ale nie mozna sie zapedzac bo wiadomo ze Lech co kolejke niee nedzie deklasowal rywali . Co do Legi nie wyobrazam sobie nastepnego zawodu moim zdaniem pewna wygrana i prosze mi tu nie pisac ze moze dojsc do niespodzianki . Jeden z pewniejszych typow moim zdaniem .

Ogolnie rzecz biorac wychodzi cos takiego :

Ruch Chorzow - Polonia Bytom | 1 | 1.50✅
Wisla Krakow - Belchatow | 1 | 1.25✅
Lech Poznan - Gornik | 1 | 1.40✅
SLask - Odra | 1 | 1.80✅
Legia - Jagielonia | 1 | 1.30

AKO Lączne : 6.14
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie Legii za 1,30 nie warto wąchac nawet. Legia widac że jest nie dobrze przygotowana do sezonu, biegają jakby mieli po 50 kg w gaciach, nie istnieje u nich pojęcie dynamiki. Popełniają proste, niewymuszone błędy w obronie, zupełnie bez formy jest Chinyama i z przodu nie ma siły ognia. Jagiellonia zagrała słaby mecz z Lechem u siebie ale wiem na pewno tyle że Probierz coś zmieni w składzie, nakaże piłkarzom walkę o każdą piłkę i walką mogą coś zdobyc. Naprawdę Legia w chwili obecnej jest bez formy, kurs 1,30 jest nie adekwatny do gry, takie moje skromne zdanie.
Zobaczymy ten ŁKS bo przegrał w Krakowie ale grał już dużo lepiej niż z Odrą. W ŁKS-ie obrona wygląda nieźle, dużo gorzej jest w ofensywnie. W słabej formie jest Jarka a trener Chojnacki gra systemem 4-5-1, tylko węgier Vayer gra na dobrym poziomie a to za mało by stwarzac dogodne okazje strzeleckie i zdobywac bramki. Polonia do 30 minuty meczu z Wisłą grała bardzo dobrze, dużo zamieszania w szeregach defensywy Wisły robił Mąka, jednak gdy Polonia straciła bramkę, uszło z niej powietrze. Kurs na Polonię myślałem że będzie troszkę wyższy ale czy zagram czystą dwójkę to się jeszcze okaże bo bądź co bądź ŁKS u siebie nie jest chłopcem do bicia, ale z drugiej strony Polonia kiedyś musi wygrac
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zastanawiam się czy nie postawić na wygraną Odry, ewentualnie z podpórką na remis. Wodzisławianie, podbudowani pewną wygraną z Legią (2:0), teraz na pewno będą chcieli powtórzyć ten wyczyn, a rywal nie byle jaki - Śląsk Wrocław. Gospodarze tego spotkania to oczywiście beniaminek, wzmocniony m.in. Sotiroviciem i Milą. Zapowiada się naprawdę ciekawy mecz. Inne spotkanie to Lechia-Cracovia. Mistrz II ligi poprzedniego sezonu, ma &quot;dosyć&quot; słabą kadrę. Kaczmarek to za mało, a nowy nabytek - Franko Cacić chyba też nie błyszczy. Cóż, myślę, że Cracovia jest bardziej doświadczona od rywala, prezentuje ciekawszy futbol no i mam nadzieję że wygrają. Tak więc:
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
AKO: 12
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia prezentuje ciekawszy futol ???? i jest bardziej doświadczona bo gra 4 sezony w 1 lidze ??? Chyba sobie żartujesz i zapomniałeś w jaki sposób do niej trafila:
Podobnie jak Lechia od 3 czy 4 Ligi wspinając sie z sezonu na sezon na coraz to wyższy szczebel rozgrywek także ten okres gry w 1 lidze wielkim doświadczeniem nie jest tymbardziej że ostatnio Piast o którego doświadczeniu i osiągnięciach nie ma co dyskutować dał niezłą lekcje Cracovii ???? Raz udało im się zdobyc 4 miejsce (wyżej od Wisły) no ale nawet jak kurze obetnie się głowe to będzie biegać i skakać puki nie padnie no i tak powoli dzieje się z Cracovią twoje argumenty właśnie bardziej przemawiają za Lechią bo to właśnie pierwsze występy w ekstraklasie były najlepsze w wykonaniu Pasów, teraz wygląda to delikatnie mówiąc coraz gożej i wiadomo do czego daży ;)
Co do (słabej) kadry Lechii w której nikt nie błyszczy zastanawia mnie kto błyszczy w zespole z Kałuży ?
Sam fakt ze w poprzednim sezonie Lechia ograła w Gdansku Piasta 3-0 który ostatnio pokonał Cracovie na dodatek grając w Wodzisłąwiu jest jednoznacznym typem.Inauguracja sezonu przez Lechie po wielu latach w ekstraklasie na własnym terenie przy pełnych trybunach będzie z pewnością potraktowana jak mecz o wielką stawkę (dla doświadczonej Cracovii z pewnością nie) a rywal prócz tego że istnieje ponad 100 lat nic więcej nie prezentuje prócz pasiastych koszulek chociaż kto wie czy będa w nich grać ;)
Co do Odry to zeszłym sezonie Wodzisławianie wygrali na Łazienkowskiej z Legią 0-1 przez cztery następne kolejki zainkasowali zaledwie punkt także mobilizująco to na nich nie podziałało ;)
Nie od dzisiaj wiadomo że Odra lubi sprawiać niespodzianki no ale jest to raczej zespół który szarpie punkty niż konsekfentnie je zdobywa.Piłka piłką wszystko może sie zdarzyć jednak w tych dwóch przypadkach wygrane gości są mało prawdopodobne jak dla mnie 15 %
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tommy nie zgadzam się z Tobą co do Cracovii, bo piszesz jako kibic Wisły. Sam wiem jak to jest bo kiedyś w podobny sposób pisałem o ŁKS-ie. Cracovia to drużyna młoda, średnia wieku pierwszego składu w meczu z ŁKS-em wynosiła 26 lat, nie wspomnę o zawodnikach którzy wchodzili z ławki bo wszyscy to młodzi chłopcy. Cracovia dużo lepiej spisuję się na swoim boisku niż na wyjazdach i w Gdańsku moga miec cieżko wygrac. Ale widac że trener Stefan Majewski nie boi się wprowadzac młodych do zespołu, Polczak zagrał wczoraj w oficjalnym meczu reprezentacji, Dzudzic dostał powołanie na zgrupowanie do Wronek które odbyło się na początku sierpnia. Cracovia na pewne nie będzie walczyła o puchary czy o mistrzostwo ale według mnie to solidna drużyna która u siebie będzie mogła powalczyc z każdym.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Piast zanotował dobry start w rozgrywkach, najpierw wygrał z Cracovią a tydzień temu zremisował w Bełchatowie. Piast nie dokonał jakiś wielkich transferów tylko zatrzymał dużą więkoszośc piłkarzy którzy wywalczyli awans, wyjątek Kędziory który odszedł do Lubina. Niezłym wzmocnienia są na pewno Koczon, Muszalik. Arka długo czekała na decyzje czy zagra w Ekstraklasie czy nie zagra, finał jest taki że gra. Władze klubu zrobiły kilka dobrych ruchów najlepszym jest zatrudnienie Michniewicza jako trenera i transfery Żurawia z Hannoveru oraz Zakrzewskiego z Thun. Arka pierwszy mecz zremisowała na własne życzenie z Jagą w drugim meczu wygrała z Górnikiem 1:0 i to najniższy wymiar kary. Mecz rozgrywany jest w Wodzisławiu Śląśkim więc na neutralnym terenie, według mnie Arka ma spore szanse na wygraną a kurs bukmacherzy wystawili mocno przesadzony. W świetnej dyspozycji jest Marcin Wachowicz który dobrze współpracuje z wcześniej wspomnianym Zakrzewskim. Obroną bardzo dobrze kieruje doświadczony Żuraw w pomocy są tacy zawodnicy jak Ława, Karwan czy Przytuła. Moim zdaniem trener Michniewicz nakaże swoim piłkarzom zagrac ofensywnie i zepchnąc rywala do obrony tak jak to miało miejsce w meczu z Górnikiem. Piast nie gra nic nadzwyczajnego i coś czuję że to będzie ich pierwszy przegrany mecz w tym sezonie
Propozycja:
Arka Gdynia, 3,25 # 4/10 1:2 ✅
 
J 19

jajo

Użytkownik
cała ta analiza TomyegoTSW to wywód przepełniony nienawiścią do lokalnego rywala, co w bukmacherce może być tylko szkodliwe. Tak Cracovia jest bardziej doświadczona od Lechii. Jako kibic Ruchu, byłem na ostatnim spotkaniu biało-zielonych. Gdańszczanie tego pojedynku wcale nie musieli przegrać, jak powiedział na konferencji prasowej Zieliński płacą frycowe. Niemniej bardziej się skłaniam do grania na Lechię:
- niezła forma w spotkaniu z Ruchem
- przepełnione trybuny podczas inauguracji
- seryjne porażki Cracovii na wyjazdach
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Już jutro czekają nas pierwsze emocje związane z kolejną kolejką spotkań naszej rodzimej Ekstraklasy. Z dwóch piątkowych spotkań ciekawiej zapowiada się pojedynek Ruchu Chorzów i Polonii Bytom. Niebiescy po dwóch kolejkach zajmują 6 miejsce. W pierwszym meczu na wyjeździe zremisowali bezbramkowo z Górnikiem Zabrze. W drugim rozegranym u siebie meczu pokonali 2:1 beniaminka Lechię Gdańsk. Również Polonia dość dobrze rozpoczęła sezon. Wprawdzie w I (III?) kolejce uległa na wyjeździe Wiśle Kraków 1:0 ale pokazała się z naprawdę dobrej strony. W następnym meczu Poloniści zremisowali u siebie ze Śląskiem Wrocław 1:1. Jednak z gry swoich zespołów nie są zadowoleni obaj trenerzy. Trener Bytomian narzeka na słabą postawę napastnika Grzegorza Podstawka, który daleki jest obecnie od swojej optymalnej dyspozycji. Słabe wykańczanie akcji Polonii potwierdza także dorobek bramkowy. W dwóch spotkaniach tylko jedna strzelona bramka. Ruch ma na koncie jeden under i jeden over. Jednak w jutrzejszym meczu ciężko przewidzieć czy zobaczymy grad bramek czy może ani jednej – jak wiemy derby rządzą się swoimi prawami i często padają nieoczekiwane rozstrzygnięcia. Mam nadzieję, że jutro Polonia poradzi sobie w defensywie równie dobrze jak w meczu z krakowską Wisłą. Jednak obawiam się skuteczności ataku gości. W dwóch pierwszych meczach nie strzelili gola z „akcji” więc może do trzech razy sztuka? Faworytem jutrzejszego spotkania jest Ruch ale ja liczę na to, że Bytomianie poprawią swoją skuteczność i w meczu derbowym będą górą nad chorzowskim Ruchem – chociaż remis na pewno nie będzie żadną niespodzianką.
Mój typ:
Polonia lub remis wynik: 2:1⛔
Szanse:
3,5/10
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
cała ta analiza TomyegoTSW to wywód przepełniony nienawiścią do lokalnego rywala, co w bukmacherce może być tylko szkodliwe.
Tak jest jestem przepełniony nienawiścią do grajków Cracovii i lecze komplaksy stylu gry Cracovii na forum bo oni grają galaktyczny futbol... no spadłem z krzesła bo to samo usłszałem jak typowałem na FK Moskwa w meczu z Legią ???? (nie ma to jak obiektywna analiza Wiślaka w meczu z Legią) ???? A bardziej ściśle widze różnice pomiędzy kibicami a piłkarzami bo do tych pierwszych sympatią nie pawam jednak w strefe czysto sportową to już nie wnikam i jest mi ona obojętna ;) Chociaz wole żeby to Lechia wygrała mam przynajmniej argumentu aby skłąniać sie ku temu
Cracovia jest bardziej doświadczona od Lechii ?? No jeżeli chodzi o ostatnie lata no może i jest ale co jej to daje?? i jak wielki jest to czynnik który nalezy brać pod uwage typując zdarzenie bukmacherskie??
W poście napisałem kilka argumentów które powinny dac Lechii zwycięztwo ty sie sugerujesz jedynym meczem który widziałeś i myślisz że jesteś bardziej obiektywny bo jestes kibicem Ruchu wybacz tu nikogo nie interesuje kto komu kibicuje a meczy Cracovii i Lechii to widziałem więcej niz ty spotkan ,,Niebieskich&#39;&#39; chociaz nawet może i nawet ich widziałem więcej ,,na żywo oczywiście&#39;&#39; ????
Jak widzisz nazwe rywala pisze z dużej litery także to też o czymś świadczy a to co napisałem nie mija się z prawdą więc napisz coś więcej o superlatywach Pasów lub Lechii bo napisałeś prawie nic
 
J 19

jajo

Użytkownik
Cracovia prezentuje ciekawszy futol ???? i jest bardziej doświadczona bo gra 4 sezony w 1 lidze ??? Chyba sobie żartujesz i zapomniałeś w jaki sposób do niej trafila:
i jaki wpływ to ma na wynik?
Podobnie jak Lechia od 3 czy 4 Ligi wspinając sie z sezonu na sezon na coraz to wyższy szczebel rozgrywek także ten okres gry w 1 lidze wielkim doświadczeniem nie jest tymbardziej że ostatnio Piast o którego doświadczeniu i osiągnięciach nie ma co dyskutować dał niezłą lekcje Cracovii ????
to za 4 lata będzie można powiedzieć o Lechii, że ma doświadczenie ligowe.
Raz udało im się zdobyc 4 miejsce (wyżej od Wisły) no ale nawet jak kurze obetnie się głowe to będzie biegać i skakać puki nie padnie no i tak powoli dzieje się z Cracovią twoje argumenty właśnie bardziej przemawiają za Lechią bo to właśnie pierwsze występy w ekstraklasie były najlepsze w wykonaniu Pasów, teraz wygląda to delikatnie mówiąc coraz gożej i wiadomo do czego daży ;)
bardzo merytorycznie, zwłaszcza pierwsza część. Tyle, że Lechia startu udanego nie miała, więc nie ma co tu porównywać.
Co do (słabej) kadry Lechii w której nikt nie błyszczy zastanawia mnie kto błyszczy w zespole z Kałuży ?
np. Pawlusiński
Sam fakt ze w poprzednim sezonie Lechia ograła w Gdansku Piasta 3-0 który ostatnio pokonał Cracovie na dodatek grając w Wodzisłąwiu jest jednoznacznym typem.[/qoute]
takich wyliczanek to można zrobić tysiące i dojść do niemałego absurdu
nic więcej nie prezentuje prócz pasiastych koszulek chociaż kto wie czy będa w nich grać
i to też cenne info dla typera
Myśle, że to, iż zobaczyłem jeden z dwóch meczy Lechii daje mi pewną możliwość oceny tego zespołu. Osobiście też się kieruję do typu na 1, ale nie argumentuje uszczypliwymi uwagami, które niekoniecznie mają wpływ na wynik spotkania
Na pewno widziałeś więcej niż ja meczy Niebieskich. Nie znasz mnie, nie masz pojęcia jaka jest moja frekwencja na Cichej i wyjazdach a opowiadasz pierdoły. Jak liczbę meczy Cracovii widziałeś w okolicach kilkuset, to chyba coś z Tobą nie tak...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sam opowiadasz pierdoły negujesz moje zdania nie wypowiadając własnych argumentów w dodatku stawiasz na Lechie a chyba powinieneś odwrotnie
Wiziałeś jej ostatni mecz to super
Lechia udanie nie rozpoczeła rozgrywki ale grała dwa wyjazdy u siebie zyskują dużo na sile i to jest ważny czynnik bo ich rywal na wyjazdach gra nie najlepiej a jak napisałem że meczy Lechii i Cracovii widziałęm więcej niż ty to ci powiem że 7 leat mieszkałem w ,,Gdyni,, i 100 meczy pękły z pewnością ;)

możesz mieć wyjazdów ile chcesz gratulacje
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Zabrze 1 1.4
Lech w pierwszej kolejce z Bełchatowem 2:3. Jednak Lechici imponują wysoką formą, drużyna Franciszka Smudy najpierw rozbiła w Pucharze UEFA aż 6:0 drużynę z Zurychu, później w lidze dała odpocząć kilku kluczowym graczom mimo to wygrali z Jagiellonią w Białymstoku aż 3:0. Górnika typowano na czarnego konia tego sezonu jednak Zabrzanie nie strzelili jeszcze w tym sezonie bramki ( 0:0 z Ruchem Chorzów, przegrana w Gdyni 0:1). W zeszłym sezonie Lech wygrał z Górnikiem aż 4:1. Pokonywał też Ślązaków w trzech poprzednich spotkaniach. Po raz ostatni Górnik wygrał w stolicy Wielkopolski przed pięcioma laty. Zawodników Kolejorza interesuje tylko wygrana i tym zwycięstwem przeprosić kibiców za porażkę u siebie z GKS&#39; em. Dodatkowym atutem będzie tutaj doping fanów Lecha, na ten mecz dla kibiców Górnika przypadło zaledwie 1000 wejściówek, liczebna przewaga kibiców Kolejorza i co z tym idzie głośniejszy doping na pewno pomoże piłkarzom z Poznania.
Na pewno utrudnieniem będzie fakt iż to spotkanie poprowadzą Japończycy którzy przybyli tu w formie wymiany sędziów między Polską a Japonią.
apoński arbiter Yuichi Nishimura będzie sędzią meczu 3. kolejki Ekstraklasy, KKS Lech Poznań - Górnik Zabrze, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 sierpnia o godzinie 18:15.
Jeszcze kilka słów od piłkarza Lecha Piotra Reissa:
„Mecz z Górnikiem chcemy rozstrzygnąć na własna korzyść i fajnie by było gdybyśmy zdobyli trzy punkty w tym spotkaniu. Chcemy zagrać widowiskowo i wygrać dla kibiców, nie ważne jest to kto strzeli bramki. Staramy się wierzyć w siebie i to w każdym spotkaniu. W sobotę musimy zagrać z wiarą we własne umiejętności, bo nie zawsze jest tak, że będąc lepszym się wygrywa, tak jak to było np. w pojedynku z GKS Bełchatów”
powiedział dziś napastnik Lecha, Piotr Reiss.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Sam opowiadasz pierdoły negujesz moje zdania nie wypowiadając własnych argumentów w dodatku stawiasz na Lechie a chyba powinieneś odwrotnie
Wiziałeś jej ostatni mecz to super
Lechia udanie nie rozpoczeła rozgrywki ale grała dwa wyjazdy u siebie zyskują dużo na sile i to jest ważny czynnik bo ich rywal na wyjazdach gra nie najlepiej a jak napisałem że meczy Lechii i Cracovii widziałęm więcej niż ty to ci powiem że 7 leat mieszkałem w ,,Gdyni,, i 100 meczy pękły z pewnością ;)

możesz mieć wyjazdów ile chcesz gratulacje
zauważyłem po prostu i nie chyba ja jeden, że w Twojej wypowiedzi jest dużo złośliwości do lokalnego rywala, przez co analiza traci na wartości. Sam podałem 3 argumenty, które mnie skłaniają ku Lechii. Nie wiem, co ma mieszkanie w Gdyni do oglądania Cracovii.
Sam robisz mi wjazdy ile ja zobaczyłem meczy swojego klubu, o czym nie możesz mieć pojęcia
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok @ 1 @ 1.25 unibet ✅ 2:0
Legia po słabym derbowym meczu ligowym z Polonią na własnym stadionie, po przeciętnym meczu w Pucharze Uefa u siebie i fatalnym spotkaniu z Odrą Wodzisław na wyjeździe musi wziąć sie w garść. Początek sezonu pokazuje ze Wojskowi maja problemy. Na pewno przyczynia sie do tego fakt ze kibice sa skłuceni z zarzadem, ale w to nie wnikam bo nie znam dobrze sprawy. Mysle jednak ze ta sytuacja moze odbijac sie posrednio w podswiadomosci piłkarzy. W niedziele do Stolicy przyjeżdza drużyna z Białegostoku. Jak narazie obie drużyny maja ppo jednym punkcie na swoim koncie. Tylko ze klasa tych dwóch zespołów jest zupełnie różna. Legia miała mierzyć w mistrza Polski a Jagiellonia walczyc o utrzymanie. W tym meczu wszystko powinno wrócic do normy, tzn. Legioniści muszą atakować i zdobywać bramki gdyż nie moze im sie zdazyc ponownie wpadka. Legia ma dobry zespół, wydaje mi sie ze moze jeszcze troche mało zgrany w tym sezonie. Chyba najwiekszym problemem Stołecznych jest atak. W pomocy maja wielkie bogactwo Roger, Vukovic, iwanski, Rybus, Szałachowski. Jest to jedna z najlepszych drugich linii w naszej Ekstraklasie. Mam nadzieje ze w tym meczu wszystko wróci na swoje miejsce ????
Lech Poznań - Górnik Zabrze @ 1 @ 1.35 unibet✅ 3:0
Górnik po dwoch kolejkach ma jeden punkt. Remisuje u siebie i przegrywa na wyjeździe. Lech po pierwszej nieudanej kolejce pokazuje sie z coraz lepszej strony. Najpierw bardzo wysokie zwycięstwo w Pucharze Uefa a poźniej wygrana trzema bramkami z Jagą na wyjeździe. To robi wrażenie. Trener Smuda znalazł chyba sposób na ułożenie tego zespolu. Kilka transferów spowodowało ze Lech bedzie realnym kandydatem do walki o mistrzostwo Polski. Ale zeby stało sie to faktem musza wygrywac mecze u siebie. Według mnie wynik inny niz zwycięstwo Lecha będzie niespodzianką.

Na weekend proponuje własnie taki dubelek.

1. Legia - Jagiellonia @ 1 @ 1.25✅
2. Lech - Górnik @ 1 @ 1.35✅
ako: 1.69 unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom