>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

S 7

smyku1910

Użytkownik
a ja mam pytanie do moda, czemu znikają posty? Napisalem w/w koledze, że może dlatego, iż ma mniej niż 18 lat, a post zniknął...nie róbcie z forum Białorusi????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
a ja mam pytanie do moda, czemu znikają posty? Napisalem w/w koledze, że może dlatego, iż ma mniej niż 18 lat, a post zniknął...nie róbcie z forum Białorusi????
Co ty piszesz?? Jakby miał mniej niż 18 lat to by się w ogóle nie mógł zarejestrować. Coś mi się zdaje że kolega przez przypadek kliknął To defuse User, potem continue no i wykasował swoje konto. pzdr.
 
powerman1991 0

powerman1991

Użytkownik
Przywrócili mi konto.
&quot;Coś mi się zdaje że kolega przez przypadek kliknął To defuse User, potem continue no i wykasował swoje konto. pzdr.&quot;
Zgadza się kliknąłem na to bo nie wiedziałem co to znaczy... ale dziwne bo mi przywrócili konto więc nie wiem co o tym myśleć :p Zleciłem wypłatę 4 Euro zobaczymy czy kiedykolwiek dojdzie...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Juz po promocji?
Bo zalozylem konto ale nie dostalem linka aktywacyjnego.
A zalogowac sie moge :|
Na wiele skrzynek pocztowych mail przychodzi z opoznieniem, albo nie przychodzi wcale. Promocja zapewne ciągle jest aktualna, problem tkwi w ich systemie mailingowym.
 
pemo008 0

pemo008

Użytkownik
mam problem z wyplatą do banku ;] nie wiem co wpisac...
Bank name:
Country:
Ciudad:
Adress:
CC:
IBAN:
SWIFTCODE:
Amount return (min. 25€):

pomoże ktoś?
mam 47.32€ ????
 
pemo008 0

pemo008

Użytkownik
nie trzeba weryfikowac?
problem w tym ze w buku podalem swoj email a ja nie mam 18 lat ;]
gdybym zalozyl na swoj email to bede sprawdzac?
--------------
wlasnie poczytalem troche o mb :
- jest tylko dla osob pełnoletnich ;]
 
Do góry Bottom