>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

ja 0

ja

Użytkownik
Strona nie otwiera się w innej przeglądarce jak Netscape. Natomiast ja mam pytanie czy link aktywacyjny dojdzie na pocztę w Interii, bo czekam od wczoraj.
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
No tak, w Netscape strona działa bez zarzutu. Tylko czy komuś od wczoraj udało się zarejestrować? Czy macie ten kod do wpisania i &quot;akcept&quot; przy wprowadzaniu danych, czy też macie tak jak ja

??
 
S 0

sorvali

Użytkownik
mam ten sam problem, pisałem do supportu ale póki co się nie odezwali..jeśli ktoś wie jak się zarejestrować to proszę o informacje
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Tak, pole do kodu się pojawiło, ale jak się klika w &quot;akcept&quot; to nic się nie dzieje, ale myślę, że w miarę szybko to naprawią ????
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
haha :p za 2 remisy postawione za 3 euro - 32,60 euro na koncie ???? wyplacilem odrazu teraz tylko czekac az przyjdzie na mb ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Witam, mam pytanie otóz postawiłem na tej stronce kupon w skład którego wchodzą mecze Rangers vs Fiorentina i Bayern vs Zenit. W pierwszym dałem X a w drugim 1. A wy my bets mam takie coś :

20:45 // 24-04 Copa UEFA
FC Bayern München - FC Zenit ST Petersburg
Glasgow Rangers - AC Fiorentina
200€
Result: , ,
Your Bet: X, 1,

I tu mam pytanie dlaczego w my bets mecz bayernu jest na 1 miejscu a rangersów na drugim skoro przy obstawianiu było inaczej. Mam nadzieje ze nie rozlicza oni tak tego ze na mecz bayernu postawiłem X a na Rangersów dałem 1 ??
 
Do góry Bottom