>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

S 0

slawciu_s

Użytkownik
Już się zalogowałem... ???? Wyczesana sprawa ten bukmacher, zamotany jak gówno w przeręblu, ale z 3 darmowych euro zrobiłem 30 hehehe ???? i Kasa na moneybookers już jest... ???? Polecam każdemu sie zabawić może się uda:d Darmowa kaska polecam...!!
 
P 0

profi

Użytkownik
Ale po*ebana strona... gdyby nie dawali 3 ojro za free to nigdy bym sie tam nie zarejestrował xD
Postawiłem na noc 1 euro na mecz z kursem 3.40 (bwin), mecz oczywiście trafiony, ale nic na tym nie zarobiłem... dostałem postawione 1 euro spowrotem.... żaaaaaaal.
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
W piątek zleciłem wypłatę 17,14 euro na MB . Zobaczymy czy buk wypłacalny . Dam info czy kasa dojdzie ???? Bukmacher dość dziwny i łatwo kase zarobić ????
 
S 13

serek92

Użytkownik
heh teraz 60 zl znowu przyszlo w sumie juz wypacilem od nich 120 zl... ???? ???? :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh::-D:-D
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
musicie wejść przez link aktywujący konto ! wtedy kliknąć &quot; Open Account &quot; następnie na stronie głównej &quot;Init&quot;.
Znacie jakiś kontakt do nich? e-mail albo live chat? Jest? Bo nigdzie nic takiego nie widzę
 
Do góry Bottom