>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.05-20.05.2013

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

bet365
Przed nami 27 kolejka, a w niej absolutny hit sezonu - Lech-Legia. Na temat tego spotkania, dyskutować będziemy jednak w oddzielnym temacie. Przejdźmy zatem do tego co będzie czekać nas na innych stadionach. W piątek bardzo ciekawie będzie w Chorzowie. Tamtejszy Ruch podejmie znajdującą się w kryzysie Pogoń Szczecin. Sytuacja Portowców jest bardzo zła a może być jeszcze gorsza po tej kolejce. Ich przewaga nad Bełchatowem oraz Podbeskidziem wynosi zaledwie 3 punkty , a patrząc na terminarz jaki czeka te trzy drużyny najgorszy wydaje się być właśnie Pogoni. W sobotę overowo powinno być w Bielsko-Białej. Walczący jak lew, gracze Podbeskidzia stoczą kolejny bardzo ważny bój o utrzymanie. Tym razem o punkty będzie ciężej bowiem na stadion przy ul Rychlińskiego przyjedzie absolutna rewelacja rozgrywek – Piast Gliwice. Koniec sobotnich zmagań piłkarskich to spotkanie Górnika Zabrze z Polonią. Po wygranej z Zagłębiem, podopieczni Adama Nawałki gościć będą Polonię Warszawa. Faworytem są oczywiście gospodarze, którzy ciągle walczą o Europejskie puchary. Niedziela zapowiada się niezbyt ciekawie. O ile w Bełchatowie ciągle marzą o utrzymaniu i może być tam ciekawie tak w Kielcach szykuje się mecz o przysłowiową „pietruszkę”. Kolejkę zakończymy tradycyjnie w poniedziałek meczem Widzewa z Lechią. Spotkanie Łodzian z graczami Lechii to typowy NO BET . Wygrać może zarówno Widzew jak i Lechia. Kolejne spotkanie dla obu zespołów „o nic” .
Zapraszam do dyskusji.
 
Z 0

zoom

Użytkownik
O ile w Bełchatowie ciągle marzą o utrzymaniu i może być tam ciekawie tak w Kielcach szykuje się mecz o przysłowiową „pietruszkę”.
Zapraszam do dyskusji.
Teraz kiedy Polonia nie dostała licencji, a Górnik i Śląsk nie mogą grać w pucharach z powodu dziury w budżecie to Korona i Jaga mają szansę na puchary, także jest o co grać.
/
W meczu Ruchu Chorzów i Pogoni Szczecin obejrzymy dwa zespoły, które są w kryzysie i nie spodziewam się by coś się miało w tej kwestii zmienić. Nie sądzę by coś ciekawego mogło się wydarzyć w tym meczu stąd stawiam na remisik.
Na chwilę obecną drużyną, która gra w Lidze Europy jest o dziwo Wisła. Myślę, że Śląsk się odwdzięczy za mistrza w ub. roku i da dupy Wiśle w piątkowym meczu. Bo przy takim obrocie spraw to by było całkiem wytłumaczalne.
W meczu Podbeskidzia z Piastem zdecydowanie na 2.
[...]He? Górnik - Polonia? A ja na to mówię 1X...
Zagłębie z Bełchatowem to trudny do przewidzenia mecz. Brunatni z nożem na gardle kontra nieprzewidywalni Miedziowi, kto wyjdzie z podniesioną głową? Może to Bełchatów...
Korona - Jaga ? Zdecydowanie po tym co ostatnio prezentują oba zespoły można postawić na remis, ja jednak skłonię się ku Koronie ze względu na to, że łatwo u siebie skóry nie sprzedadzą. Bardzo dobry zespół u siebie, w delegacji lipa.
Widzew Łódź faworytem nie jest, Lechia Gdańsk również.
Byłbym zapomniał Legia-Lech - 1
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Jagiellonia nie zagra w pucharach.
Licencje UEFA otrzymały: Legia Warszawa, Lech Poznań, Korona Kielce, Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin, Piast Gliwice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
h z powodu dziury w budżecie to Korona i Jaga mają szansę na puchary, także jest o co grać.
/
Brednie. Śląsk zapewne odwoła się od tej decyzji, ale mniejsza o to. Jaga z szansą na puchary? Proszę Cię. Jeżeli dobrze czytałeś tą informację o braku licencji na grę w pucharach dla Śląska i Górnika to doczytałbyś także, że grać nie może i Jaga.
A Korona? Rozczarowanie sezonu. Mocni u siebie , fatalni na wyjeździe. Spójrzmy jednak na ich terminarz. U siebie podejmą Jagiellonię w najbliższej kolejce oraz Widzew w 29. Załóżmy hipotetycznie, że oba te mecze wygrają tak więc na swoim koncie będą mieli łącznie 39 punktów. Jednak perspektywa wyjazdu na bardzo ciężki teren do Gliwic i Poznania niczego dobrego nie wróży i o punkty będzie tam cholernie ciężko.
W przypadku definitywnego braku otrzymania zgody na grę w LE przez Śląsk i Górnik najprawdopodobniej obok Piasta do LE zakwalifikuje się Zagłębie Lubin.
 
Z 0

zoom

Użytkownik
Brednie. Śląsk zapewne odwoła się od tej decyzji, ale mniejsza o to. Jaga z szansą na puchary? Proszę Cię. Jeżeli dobrze czytałeś tą informację o braku licencji na grę w pucharach dla Śląska i Górnika to doczytałbyś także, że grać nie może i Jaga.
Odniosłem się tylko do twojego zdania o &quot;graniu o pietruchę&quot; przez te zespoły. I tak jak mówisz skoro Śląsk się odwoła, to Jagiellonia z pewnością też, bo mają tak samo do tego prawo.
A Korona? Rozczarowanie sezonu. Mocni u siebie , fatalni na wyjeździe. Spójrzmy jednak na ich terminarz. U siebie podejmą Jagiellonię w najbliższej kolejce oraz Widzew w 29. Załóżmy hipotetycznie, że oba te mecze wygrają tak więc na swoim koncie będą mieli łącznie 39 punktów. Jednak perspektywa wyjazdu na bardzo ciężki teren do Gliwic i Poznania niczego dobrego nie wróży i o punkty będzie tam cholernie ciężko.
Czyli jednak nie mają o co grać i mają się poddać tak jak mówisz? 31pkt do zdobycia 12 w teorii nawet 9 opiewają szansą na puchary. Co do meczu z Piastem, ubiegły sezon 4:0 na korzyść Korony to nie żaden przypadek.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Czyli jednak nie mają o co grać i mają się poddać tak jak mówisz?
Nie mówie, że się mają poddać tylko stwierdzam w jakiej formie znajdują się te zespoły.
Co do meczu z Piastem, ubiegły sezon 4:0 na korzyść Korony to nie żaden przypadek
I z tego też powodu ,Korona łatwo poradzi sobie w Gliwicach? ???? Widziałeś chociaż jeden mecz Piasta w tej rundzie?
 
czaninho 33

czaninho

Użytkownik
ja uderzam w
zaglebie DNB 2,10 williamhill
zaglebie x2 1,50

belchatow 3 wygrane z rzedu. ktos wierzy na tym forum w przedluzenie ich zwycieskiej passy ?
zaglebie od dawna nie wygrali na wyjezdzie uwazam ze teraz na to czas
belchatowianie chyba za bardzo uwierzyli w siebie co moze byc zgubne. 3 wygrane ale z kim
z polonia bez formy. z pogonia bez formy.
na sucho
jaga x2 1,73
gornik remis 3,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
keenan 49

keenan

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków BTS @1.91 William Hill ⛔
Co tu dużo mówić Śląsk gra w kratkę,Wisła to samo przeplata dobre mecze ze słabymi i myślę że w tym meczu przyjaźni padnie bts,obie ekipy dobrej obrony nie mają a strzelać lubią.
LEGIA Warszawa - Lech Poznań 1 @2.35 Expekt ✅
Mecz na szczycie,mecz o mistrzostwo i najważniejszy mecz ekstraklasy.Legia zmotywowana jak nigdy dotąd dobrze wiedzą jak głupio rok temu stracili mistrza i teraz sądzę że sportowo są lepsi od lecha i w warszawie przypieczętują mistrzostwo wygraną.
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1 @2.05 William Hill ⛔
Górnik wygrywając z Zagłębiem ma jeszcze szanse na top 3 a polonia? brak licencji na następny sezon i brak perspektyw na przyszłość nie będę dużo się rozpisywał poprostu górnik jest lepszy.
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin BTS @1.83 Bet365 ✅
Bełchatów walczy o utrzymanie , Zagłębie o puchary chciałem postawić over ale boje się 1:1 bezpieczny typ.
 
galgan 1,8K

galgan

Użytkownik

LEGIA Warszawa - Lech Poznań 1 @2.35 Expekt
Mecz na szczycie,mecz o mistrzostwo i najważniejszy mecz ekstraklasy.Legia zmotywowana jak nigdy dotąd dobrze wiedzą jak głupio rok temu stracili mistrza i teraz sądzę że sportowo są lepsi od lecha i w warszawie przypieczętują mistrzostwo wygraną.
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 1 @2.05 William Hill
Górnik wygrywając z Zagłębiem ma jeszcze szanse na top 3 a polonia? brak licencji na następny sezon i brak perspektyw na przyszłość nie będę dużo się rozpisywał poprostu górnik jest lepszy.
.

Legia ani Lech nic jeszcze nie pieczętują tym meczem. Nawet jeśli gospodarze wygrają to zostają 3 kolejki. W zeszłym sezonie stołeczni stracili mistrzostwo w końcówce sezonu, tracąc punkty nie z konkurentami do korony a ze słabszymi drużynami.
Dla mnie może być sporo napinki, a na boisku szachy. Obstawiam remis.
Co do Polonii to obstawiam przeciwnie - czyli na gości.
Przecież dzisiaj tuż przed meczem mamy poznać nowego sponsora czarnych koszul. Trudno o lepszą motywację przed nowym bossem i walka o pozostanie na liście płac jak nie dobra gra.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Śląsk Wrocław- Wisła Kraków obie strzelą /TAK @ 1.85 Unibet

Śląsk po porażce w Gliwicach przystąpi do tego spotkania bardzo zmotywowany. W mojej opinii jest minimalnym faworytem tego meczu. Ktoś wyżej napisał jakoby Śląsk miał oddać Wiśle mecz za Mistrza z poprzedniego roku ???? przypomnę,że już taki scenariusz był na tym forum przerabiany przy okazji Pucharu Polski, gdzie Śląsk miał oddać Wiśle mecz w pucharze Polski za poprzedni sezon. Jak było wszyscy wiemy. Wracając do mojego typu. Dlaczego BTS. Obie drużyny grają bardzo ofensywną piłkę, Wisła przyjedzie do Wrocławia zdobyć 3 punkty i na pewno nie postawi autobusu w bramce. Argumentem za BTS jest też słaba obrona Śląska, która praktycznie w każdym meczu traci bramki. W moim odczuciu zobaczymy dzisiaj otwarte spotkanie, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. Śląsk jak już na wstępie wspomniałem w dzisiejszym spotkaniu będzie mocno zmotywowany, to że posiada potencjał ofensywny każdy wie. Grając bez potencjalnego napastnika prawie zawsze strzela bramki. Śląsk w tym spotkaniu będzie miał przewagę w bocznych sektorach boiska i tam będzie stwarzał sobie najwięcej sytuacji. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym spotkaniu zobaczymy gole, a jak będzie to się okaże wieczorem. Wszak to Ekstraklasa i często jest odwrotnie niż się spodziewamy ????



Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1 @ (2.0) Unibet⛔


Rekreacyjnie sobie zagrałem co by się lepiej oglądało. Dlaczego Ruch? Bo Pogoń to zespół ,który gra bez pomysłu. Ich gra wygląda tragicznie, jeszcze póki mają siły to jeszcze coś tam próbują zrobić, ale z każdą mijającą minutą ten zespół gaśnie. W tym zespole nie ma kto strzelać bramek, brakuje jakości w obronie. To co ten zespół wyprawia w defensywie woła o pomstę do nieba. Tak naprawdę przed tygodniem Bełchatów mógł zdobyć o wiele więcej bramek. Edi w tej rundzie jest cieniem zawodnika, sił mu starcz raptem na jedną połowę. Jedynym jasnym punktem zespołu jest Janukiewicz, który w bramce spisuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o Ruch....to przed tygodniem zagrali fajny mecz w Gdańsku....gdzie zremisowali wygrany mecz z Lechią. W tym spotkaniu jest jedna niewiadoma.....jak zagra Ruch....czy tak jak przed tygodniem czy np tak jak w derbach z Górnikiem. Sam nie wiem....i dlatego gram ten typ bardzo delikatnie.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Jeśli Śląsk miał oddać Wiśle punkty za mistrza z zeszłego sezonu to zrobił to jesienią, gdzie Wisła wygrała po golu w 93 minucie, kiedy to nie strzelił karnego.
 
1 1

19holek86

Użytkownik
Ostatnie kolejki naszej Ekstraklasy nie wszystko jeszcze jasne ???? teraz drużyny które mają o co walczyć myśle bedą spinać sie podwójnie !
i tu jestem pewne że taką motywacje ma drużyna Górnika Zabrze bo ma o co walczyć !! Ekipa jest zaraz za miejscem premiowanym grą w europejskich pucharach i napewno zrobią wszystko żeby sie tam znaleźć , z drugiej strony Polonia która gra bardzo nie równo a przedewszystkim chyba nie zależy jej tak bardzo na pucharach. dlatego tutaj mój typ w kierunku Zabrzan a kurs warty zagrania ????
Górnik - polonia 1 kurs 1,9 ????
 
1 1

19holek86

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Śląsk - Wisła ja widze tutaj wynik remisowy i mała ilość bramek .
Skłaniałbym sie ku temu że w tym meczu bramki nie padna.
 
comanche 3

comanche

Użytkownik
Pamietajmy ze Wisla chce juz tylko doczekac konca sezonu. Slask jako obronca mistrza zapewne chce zajac jak najwyzsze miejsce w lidze, a ostatnio graja lepiej niz np przed miesiacem. Ponad to jest to mecz przyjazni wiec moj typ na to spotkanie jest nastepujacy
Śląski - Wisła 1X Fortuna 1,27 ✅
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wy dalej z tymi meczami przyjaźni i oddawaniem pkt? Już Śląsk miał PP odpuścić dla Wisły a oni spokojnie mogli już zająć odpowiednie miejsce w tabeli, a jednak gubili punkty w meczach których nie należało.Śląsk ma dosyć ciężki terminarz do końca sezonu Wisła, Jaga, Lech, Legia i jakoś średnio to widzę że przy takich okazjach obrali najbardziej krętą drogę w stronę pucharów by w ostatniej kolejce podłożyć się Legii która jako mistrz da Śląskowi udział w pucharach?Też to nie wiadomo bo dwie drużyny wciąż ostro walczą o majstra.Wisła też przy odrobinie szczęścia może jeszcze doskoczyć do czuba tabeli, choć jest to naprawdę mało prawdopodobne jest jeszcze 12pkt do zdobycia
Wkraczamy w etap sezonu gdzie dzieją się różne rzeczy, po takim kursie jak 3.4 myślę że warto obstawić że Wisła ustrzeli over 1,5 w meczu, nie takie drużyny tam tyle goli strzelało a nawet za drobne 2,5 goli gości kurs 10. jest również zachęcający (oczywiście 4fun za jakąś dyszke)
-----
Analizy typu Legia zmotywowana, wie co rok temu stracili też sobie odpuście bo takich meczów czy mistrzostw równie dobrze nie wyrzuca się z rąk lekceważeniem tylko problem zwyczajnie tkwi w głowach, gra na presji obniża loty a im więcej takich wypadków to ona narasta (Legia zresztą też grą dupy nie urywa, nie ma jakiś zdecydowanych tych zwycięstw)Uważam że to właśnie Lech jest w bardziej komfortowej sytuacji bo jak im się nie uda to nikt ich nie zlinczuje.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Tak trener Kulawik przyjdzie i powie przed meczem :
- Słuchajcie chłopaki dzisiaj see wygram bo trzeba pieniądze zarobić
Patryk Małecki rzuci inteligentne pytanie
- A dużo bramek mam strzelić ?
Myslisz , że piłkarze myślą o takich rzeczach ?
Oni jedynie myślą o tym czy &quot;pierwszego&quot; będą mieć pieniądze na koncie
Wychodzą , żeby wygrać , ale napewno nie z takich motywacji to wynika.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa, 18:00 17.05, pilka nozna
Gornik Zabrze - Polonia Warszawa
typ: 1
1,95
ComeOn
Analiza
Juz dzis rozpoczyna sie kolejna kolejka Ekstraklasy, ja jednak &quot; na rozklad&quot; wybralem jutrzejsze spotkanie Gornika Zabrze z Polonia Warszawa. Zdecydowanym faworytem meczu wydaja sie byc w moim odczuciu gospodarze. Zabrzanie zajmuja aktualnie 4. miejsce w ligowej stawce, ze strata zaledwie jednego punktu do miejsca zapewniajacego udzial w przyszlorocznej edycji Ligi Europejskiej. W klubie glosno mowi sie o walce o europejskie puchary, dlatego tez zawodnicy sa na pewno odpowiednio zmotywowani do walki w ostatnich kolejkach. Gornik gra w rundzie wiosennej w kratke, dobre spotkania przeplata tymi slabymi, sadze jednak ze nawet gdyby mialo trafic sie w dniu jutrzejszym to slabsze to beda oni w stanie pokonac Polonie, a juz pisze dlaczego. W stolecznym klubie ogromne problemy organizacyjne i finansowe. Widac ze odbija sie to na formie i grze pilkarzy, ktorzy poza ostatnim pokonaniem Podbeskidza Bielsko Biala graja w ostatnim czasie bardzo slabo. Forma, motywacja to wszystko jest po stronie gospodarzy, podobnie jak trybuny. Dlatego tez swoj typ kieruje ku Gornikowi.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Dzisiaj kursy srednie bo i Ekstraklasa w calej swojej slabosci jest nieobliczalna.
Ruch - Pogon 1 DNB 1.43 Pinnacle ⛔
Kurs niski, warto wiec zagrac za wieksze pieniadze. Ruch ma 6 pkt przewagi nad strefa spadkowa i jezeli chce utrzymac sie to takiego kogos jak Pogon powinen pokonac, choc wcale nie musi. Sa to druzyne slabe i nie robi na mnie wrazenia ostatnie 4-4 w Gdansku, co z tego, ze strzelili Lechii 4 gole, skoro potrafili w glupi sposob stracic bramki w doliczonym czasie gry. Swiadczy to tylko o slabosci tej ekipy, sa druzyne silne z charakterem i &quot;jajami&quot; i sa takze ekipy slabsze pilkarsko i mentalnie, do jakich zaliczam niebieskich. Ruch bez rewelacji, po wygranej w Belchatowie 3-0 i 2-1 z Polonia, przytrafily im sie porazki z Gornikiem w Zabrze, u siebie z walczacym o euorpejskie puchary Piastem no i ten nieszczesny remis w Gdansku. Pogon z kolei gra fatalnie i przegrala 0-1 z Belchatowem, ale uwazam ze nie wszystko jeszcze jest stracone i w takiej lidze jak polska, wcale nie musza spasc! Mecze wyjazdowe nie sa silna strona Pogoni, ktora ma bilans (2-3-8), a ostatnie 5 wyjazdow to remis i same porazki. Nie spodziewam sie ciekawego meczu, Pogon moze zadowolic sie remisem, a Ruch nie jest tak silny ofensywnie, zeby wygrac pewnie ten mecz. Ogolnie moze byc roznie i po tym co ostatnio wyprawia Ruch to nawet remis mnie nie zdziwi, Dlatego stawiam na gospodarzy ale z opcja remis nie ma zakladu, to jest bezpieczniejsze, a kurs na czysta jedynke 1.91 mimo slabej ostatnio gry Pogoni nie jest wcale zawyzony, takie sa niestety polskie realia ligowe...
Podbeskidzie - Piast 2 DNB 2.08 Pinnacle ✅
Fajnie, ze buki tak nisko oceniaja szanse Piasta! Dla mnie ten kurs jest przegieciem ze tak to nazwe ???? Podbeskidzie wprawdzie dzielnie walczy o utrzymanie, jednak patrzac na caloksztalt daje sie odczuc jedno - gdyby Demjan gral z lepszymi pilkarzami, ktorzy potrafia wykorzystac jego instynkt strzelecki, to o utrzymanie w lidze nie musieliby sie martwic. A tak to Podebskidzie jest dla mnie taka druzyna &quot;bez jajec&quot;, maja szanse to nie potrafia jej wykorzystac, przykladem niech bedzie porazka w Warszawie z Polonia 1-2, gdzie prowadzili 1-0. Zreszta w ostatnich meczach tez tak sobie, moze i o niebo lepiej niz na jesieni ale... Od polowy kwietnia wygrali w Zabrzu z Gornikiem 1-0, zremisowali w Bielsku - Bialej z Belchatowem 1-1, wygrali w Gdansku 2-1, u siebie z Zaglebiem 1-1 no i porazka z Polonia 1-2. Warto zaznaczyc, ze Podbeskidzie ma najgorszy w lidze bilans domowych spotkan z zaledwie jedna wygrana!!! Co do gosci to szacuneczek za to co zrobili ostatnio ze Slaskiem, gdy wygrali rzutem na tasme 3-2! Uwazam, ze Piast ma ogromne szanse na puchary, gdyz oprocz tego meczu maja jeszcze mecze z: Korona (ta gra na wyjazdach fatalnie), na wyjezdzie z Polonia (moze byc bardzo ciezko) i na koniec u siebie z Belchatowem (kto wie czy dla gosci nie bedzie to mecz o nic), czyli szanse na puchary ogromne. Jak wspomnialem wyzej, gracze Podbeskidzia fatalnie radza sobie na wlasnym stadionie to i swietnie ostatnio dysponowani goscie powalcza. Licze na ciekawy mecz i minimalna wygrana gosci, ktorzy na wyjazdach prezentuja sie nadspodziewanie dobrze i maja trzeci bilans w lidze (7-1-5). Po takim kursie, taki mecz z opcja draw no bet, naprawde warto zagrac, a za mniejsze pieniadze, sadze ze mozna smialo grac na gosci czysta dwojeczke.
 
anzelmo 251,4K

anzelmo

Użytkownik
GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 2 2,9 COMEON ⛔

Bardzo ciekawa kolejka- wiele można pisać opisywać analizować. Ja skupie sie na meczu GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin- krotko dla mnie goście są dużym faworytem tego spotkania.Gks ma spore problemy kadrowe i tak Kieres dysponuje dość wąska kadra I wyciągnął z Bełchatowian maksa. Graja świetną rundę, ponad swój stan .Zagłębie ma spore, realne szanse na puchary potencjał jest mocniejsze pod każdym względem- ostatnio podopieczni Hapala zaliczyli wpadkę z Górnikiem- dla mniej odważnych polecam grac dnb w razie remisu zwrot.Zagłębie nie przegra w Bełchatowie.Ten mecz powinien byc bardzo ciekawym widowiskiem, bo obie drużyny graja fajna piłkę I maja swoje cele do których potrzebują pkt.Obu czasem brakuje skuteczności -to co Gks zmarnował w Szczecinie to brak slow.Widzę tu overa ,sporo akcji oskrzydlających Zagłębia szukanie Papadopulosa i PEWNY WIN.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Widzew vs Lechia
Koniec sezonu, więc liczę na małe spółdzielnie. Nikt nikomu krzywdy nie będzie chciał wyrządzić i darowanemu koniowi w zęby nie będzie zaglądał. Obie drużyny mają tyle samo punktów, więc liczę po cichu, że dograją na remis, który im krzywdy nie wyrządzi, a zawsze podreperuje dorobek punktowy

X 3,20 Bet365

Ruch vs Pogoń
Ruch ostatnio obniżył loty i po takim kursie na pewno ich nie ruszę. Pogoń może i osiąga kiepskie rezultaty, ale przy tak niepewnym Ruchu stać ich na wywalczenie remisu
X 3,40 Bet365
Legia vs Lech
Wszyscy nastawiają się na mega widowisko, bo to szlagier, mecz który może zadecydować o losach mistrza, a co za tym idzie obie ekipy nie będą szarżowały, po pierwsze nie stracić i nie zdziwię się jak zrobią się szachy. Niby Lech gra teraz lepiej, ale jednak to wyjazd, dlatego przy słabszej grze Legii najbliżej mi tu do remisu
X 3,25 Bet365
Podbeskidzie vs Piast
Obie ekipy mają o co walczyć, wbrew pozorom Podbeskidzie to ostatnio nie jest łatwy teren do zdobycia, a że jest Piast rozpędzony to i gospodarzom może być ciężko przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść
X 3,20 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom