>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

27 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 17.05-20.05.2013

Status
Zamknięty.
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Mecz: Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
Typ: remis do połowy ⛔
Kurs: 1.95
Typ: w której połowie więcej bramek? 2 nd half ✅
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betclic
Tak samo jak Widzew bez swojego &quot;motoru napędowego&quot; Stępińskiego, tak samo Lechia bez swojego &quot;skutera napędowego&quot; Buzały. Można się czepiać co do stylu i jakości gry Pawła Buzały, ale jeżeli chodzi o jego ambicję i zaangażowanie to nie można się doczepić. Piszę to dlatego, że dzisiaj w ataku Lechii mamy taką zgraję - Piotr Wiśniewski, Przemysław Frankowski, Grzegorz Rasiak i jeszcze Ricardinho. Jest to atak zupełnie nie zgrany. Rasiak co prawda zagrał najlepszy mecz odkąd gra w Lechii przed tygodniem z Ruchem, ale to było tylko 10 minut, a teraz wchodzi z 3 ligowych boisk na ekstraklasowe i wątpię, że da radę kondycyjnie to wytrzymać. Chyba, że piłkarze Lechii nauczyli się grać w tydzień tak jak grali piłkarze w Anglii za czasów świetności Rasiaka, to może coś z tego będzie żeby dopasować grę do niego. Podejrzewam, że ten mecz nie będzie porywał w akcje, a jeżeli już to w drugiej połowie. Ktoś wcześniej pisał, że w Łodzi ulewa, co może wpłynąć na grę obu zespołów. Dodałem zdarzenie, którę wrzuciłem wcześniej, a mianowicie o ilości bramek, ponieważ zagrałem to zdarzenie dzisiaj za większą kwotę niż normalnie co tygodniowo wrzucam na drugie połowy w ekstraklasie. Jeżeli już coś ma wpaść to w drugiej połowie, a poza tym to mam nadzieję, że w drugiej wejdą młodsi piłkarze z większym parciem na bramkę co piłkarze z wyjściowej jedenastki Lechii.
Widzew: Mielcarz - Broź, Phibel, Abbes, Płotka, Kaczmarek, Okachi, Kasprzak, Alex, Pawłowski, Ben Dhifallah

Rezerwowi: Maciej Krakowiak, Jakub Bartkowski, Dino Gavrić, Krystian Nowak, Mariusz Rybicki, Emerson Carvalho, Sebastian Dudek


Lechia: Buchalik - Deleu, Bąk, Bieniuk, Janicki, Surma, Pietrowski, Wiśniewski, Ricardinho, Frankowski, Rasiak

Rezerwowi: Patryk Sobczak, Adam Duda, Łukasz Kacprzycki, Damian Kugiel, Mateusz Machaj, Christopher Oualembo, Wojciech Zyska

Sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Gorzów Wielkopolski)
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Hahaha. Rzadko komentuje Polską ligę bo rzadko ją obstawiam lecz przejść obok takiego zdania nie mogłem. Stępiński motorem napędowym ? Nie wiem czy wiesz ale to jest jeszcze dzieciak. Niby ma talent chodz ja w nim tego nie widze. Chce jechać zagranice lecz tam sie nie odnajdzie tak jak wiekszość Polskich zawodników. Ale nie ma nic w sobie co może go cechować &quot;motorem napędowym&quot; ???? Poprawiłeś mi humor ;)
Pele jak zostal mistrzem swiata tez byl dzieciakiem, mial 17 lat... Co do Stepinskiego i motoru napedowego - jaki klub, taki motor napedowy. Jednym slowem masz racje! Po wczorajszym meczu z Lechia, wygrana Legii w piatek jest dla mnie bardziej niz pewna!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom