>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

27 kolejka Primera Division [1-3 Marzec 2016]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik



Przed Nami 27 kolejka Primera Division. Zaczynamy meczem, w Madrycie gdzie tutejsze Atletico będzie gościć na swoim terenie Real Sociedad. Sam mecz będzie niezwykle ciekawy, a na pewno jeszcze lepszy dla samego Griezmanna, który będzie grał przeciwko swoim kolegom z dawnego zespołu. Sevilla, również będzie miała trudne zadanie. Bo z pozoru Eibar, tylko na papierze może nie być faworytem. Baskowie, powinni sobie bez żadnych problemów poradzić z Deportivo, które w ostatniej kolejce przegrali z ostatnim zespołem tabeli Granadą. A wy co sądzicie?​


 
G 53

gw87

Użytkownik
Atletico - Sociedad

27 kolejke zaczynamy naprawdę ciekawym pojedynkiem. Silniejsza część Madrytu przyjmuje u siebie Basków, którzy ostatnio są w doskonałej formie pod wodzą Eusebio.Na mecz z Atletico wracają do składu Sociedad: Elusondo, Illaramendi oraz Jonathas, który w ostatnich meczach jest w wybornej formie. Zawodnicy ci wykartkowali się na Malagę, więc mogą rozrabiać na nowo w meczu z Atleti. Po dwumiesięcznej przerwie od gry wróciła także ich największa strzelba - Agirretxe(13 goli w 16 meczach), który w meczu z Malaga wszedł pod koniec meczu i już po kilku minutach strzelił przepiękne golazo, choć z minimalnego spalonego czego sędzia nie zauważył.
W każdym razie Sociedad ma pełną moc w ofensywie na ten mecz poza Canalesem, który doznał kontuzji równiez 2 miesiące temu w tym samym meczu co Agirretxe.
Atletico zadowala się bardzo niskimi wygranymi. Grunt to nie tracić bramek, choć u siebie stracili już bramki z dwiema ekipami baskijskimi - Eibar i Athletic Bilbao, być może stracą i z trzecią ekipą baskijską.
Ogólnie spodziewam się ciężkiej przeprawy dla Atletico, być może nawet straty punktów, a jeśli będzie wygrana gospodarzy, to nie sądzę by udało im się wygrać jutro więcej niż jednym golem. Dlatego mój głowny typ:

Sociedad +1,5 - 1.550 ⛔

Typ dodatkowy: Atletico - Sociedad - BTS - 2.37 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Rulli, Olazabal, Zaldua, Elustondo, Mikel, Diego Reyes, Héctor, De la Bella, Yuri, Illarra, Granero, Rubén Pardo, Xabi Prieto, Capilla, Oyarzabal, Bruma, Vela y Jonathas

braki: Agirretxe, Inigo Martinez (kartki). Markel, Zurutuza, C.Martinez, Canales.
Choć tylko dwóch pierwszych tak naprawdę będzie brakować. Niemniej za Agirretxe wraca zawieszony ostatnio Jonathas, który po słabym początku, widać że się zaaklimatyzował.
Podoba mi się ostatnio gra Realu Sociedad. Znowu widać, że cieszy ich piłka. Stali się skuteczniejsi, ich futbol jest efektowny i efektywny. Przynajmniej u siebie prezentują wysoki poziom.
Jednak brak Inigo to może być spory problem, bowiem jest on liderem tej formacji.
+1.5 bym raczej nie pobrał po takim kursie, szybciej ten bts. Choć wydaje mi się, że Atleti zrobi wszystko, by zająć tę drugą lokatę, za kosmiczną, nieosiągalną w tym sezonie Barceloną.
Można próbować jutro zagrać na Las Palmas, bo mecz z Getafe będzie dla nich bardzo ważny. Getafe jak wiadomo u siebie gra nieźle, a na wyjazdach wielkie dno. Choć ostatni mecz u siebie nie potrafili sprostać Celcie, ulegając rywalom 0-1.
Las Palmas u siebie to solidna drużyna. Potrafili mocno zagrozić Barcelonie. Ostatnio przełamali się nawet na wyjeździe i po raz pierwszy wygrali w tym sezonie na delegacji z Eibarem. Z Eibarem też potrafili wygrać w CdR, więc to nie nowość, a sam Eibar trochę w gorszej dyspozycji, niemniej szacunek im się należy.
Na pewno zagram w kierunku Malagi. Są niesłychani silni na swoim boisku. Mobilizacja na Valencię być powinna, bo rywal z sąsiedztwa (tabela). Nietoperze i ich meczów wyjazdowych nie skomentuje, bo jest to tragedia. Z Granadą na szczęściu, ostatnio nawet u siebie z mocno rotowanym Athletic 0-3 w plecy. Wszystkim się wydawało, że wszystko idzie ku lepszemu...
Wróci też zawieszony ostatnio Camacho, a to spory plus. Zobaczę jeszcze jak będzie z powołaniami, ale to jeden z moich betów kolejki. Więcej napiszę później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
G 53

gw87

Użytkownik
łooo panie. nie wiedziałem ani o inigo, ani o agirretxe(chociaz jego 2 miesiace nie było, więc wpływu na powrót druzyny do formy nie miał także jedynie brak inigo martwi jakos mocniej, ale typ podtrzymuję). tylko dlaczego nie ma powołania agirretxe skoro nie dostal w ostatnim meczu kartki? kontuzja sie odnowiła?
typy na las palmas i malage rowniez popieram. na malage sam mialem pisac analize, ale to dopiero jutro.
co do las palmas. getafe ma ogromny problem z blokiem defensywnym. chyba az 4 obroncow nie moze zagrac. do dyspozycji jest 2 obroncow z calej kadry + pereira, który nie zagral jeszcze ani jednego meczu dla getafe. trener getafe zapowiada przelamanie w meczu z piratami, ale od gadania to jeszcze nikt nie wygral, choc trzeba przyznac, ze z celta getafe kilka okazji mialo na przelamanie.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Na ta kolejkę przewiduje takie możliwości:
Atletico Madryt moim zdaniem wygra spokojnie mecz. Strzelili wreszcie bramkę,Griezmann się odblokowal, ograli Real są mocno zmobilizowani i u siebie mocni. Nie tracą bramek a Sociedad mimo że są w formie to nie powinni stanowić problemu. Atletico to jest top 3 i takie mecze muszą wygrywać nie ma ci pisać o barkach kadrowych itd bo poprostu są lepsi i wygrają. Kiepska analiza wiem ale co tu pisać więcej ostanie dwa mecze Atletico wygrało z nimi spokojnie i tak też będzie moim zdaniem dzisiaj.
Na jutro widzę fajny bet na x2 Villarreal. Celta jest u siebie bardzo mocna to fakt wraca Nolito to tez plus ale oni leżą Villarrealowi ostatnie ich mecze to zwycięstwa żółtej łodzi. Do tego mają naprawdę realna szanse wyprzedzić r
Real. To byłoby coś sukces ogromny. Moim zdaniem przynajmniej punkt wywioza skoro potrafili wywieźć z Neapolu to czemu nie z Vigo.
Na pewno też będę szukał coś w stronę Levante. Real znowu bez Benzemy do tego ich gra jest straszna piach do tego wyjazd do walczacego o życie mi tu pachnie strata punktów. Coś w tym kierunku zagram na pewno.
 
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Atletico - Sociedad
BTS i over 2,5
BET365 kurs 3,10
Wydaje się, że kurs na to zdarzenie trochę przesadzony, Sociedad w formie w ostatnich 10 spotkaniach strzelało gola, z Realem w Madrycie również wpakowali gola, Atletico po wygranej z Realem zmotywowane, Sociedad zagra swoje kilka kontr poleci i gola powinni strzelić.
Over 3,5 kurs 4 też wydaje się za duży, wart pogrania przy płaskiej stawce,
Atletico ostatnio strzela bardzo mało goli ale myślę, że to chwilowa gorsza dyspozycja strzelecka niż jakiś stały nurt.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Atletico - Sociedad
BTS i over 2,5
BET365 kurs 3,10
Wydaje się, że kurs na to zdarzenie trochę przesadzony, Sociedad w formie w ostatnich 10 spotkaniach strzelało gola, z Realem w Madrycie również wpakowali gola, Atletico po wygranej z Realem zmotywowane, Sociedad zagra swoje kilka kontr poleci i gola powinni strzelić.
Over 3,5 kurs 4 też wydaje się za duży, wart pogrania przy płaskiej stawce,
Atletico ostatnio strzela bardzo mało goli ale myślę, że to chwilowa gorsza dyspozycja strzelecka niż jakiś stały nurt.
Również poszedłbym w tym meczu w stronę bramek. Zauważyłem że Atletico w poprzednim sezonie, po derbach z Realem, traciło bramki i ich wyniki nie były takie oczywiste jakby tego chcieli. Kurs według mnie przesadzony. Wystarczy strzelona bramka przez gości i Atletico aby wygrać musi strzelić co najmniej dwie.
Minusem jednak jest h2h na VC. Mimo to forma Sociedad daje nadzieje na wejście typu.
Atletico - Sociedad typ: BTS @ 2.55 Unibet
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pogralem juz wczesniej za spora sumę i mogę sie mylić ale wydaje mi sie ze Atletico będzie miało dzisiaj troche problemów.Taki mecz jak zwycięstwo z Realem to nie jest ✅ dla Atletico w następnym spotkaniu.Chlopaki z Madrytu stracili sporo sil w meczu z odwiecznym rywalem.Wystarczylo oglądać mecz żeby zobaczyć ile ich kosztował wysoki pressing.
Morale są na pewno wysokie tylko żeby sie nie okazalo ze z Realem za 3 a teraz będzie jakiś remis.Duzo w Atletico zalezy ostatnio od Griezmana.Mysle ze w takim meczu będzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony.Tyle ze chcieć to nie znaczy moc może sie zdarzyć ze dzisiaj nie wyjdzie mu i juz będzie dobrze dla mojego typu.W Sociedad pare braków ale jak na moje to będzie brakować tylko Inigo Martineza-szefa obrony.Mysle jednak ze Sociedad będący na fali takze dzisiaj zagra swetne zawody psując wiele kuponów i wywiezie ten jeden punkt.Na więcej nie liczę bo Atleti na to nie pozwoli.
Zaryzykuje:
Remis
4.350 ⛔
Pinnacle

Tym postem wracam do typowania PD będzie to praktycznie jedyny dzial w ktorym będę sie udzielal.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Se le acumulan los contratiempos a Constantin Galca con vistas al partido de este jueves contra el Betis en Cornellŕ-El Prat. A dos días de la cita, siete miembros de la plantilla se ausentaron del entrenamiento a causa de un brote de gastroenteritis que empezó a sufrir Víctor Álvarez el lunes. Al lateral catalán se le han sumado en las últimas horas Burgui, Asensio, Víctor Sánchez, Abraham, Hernán Pérez, Álvaro González y Gerard Moreno. Esto es, varios de los hombres que habitualmente juegan en el once inicial.
Los servicios médicos del Espanyol estarán pendientes de la evolución de los afectados, que volvieron a sus domicilios justo después de presentarse en la Ciudad Deportiva de Sant Adriŕ del Besňs. Es importante que se curen lo antes posible para no perderse el partido contra el Betis, pero también que no contagien a más compańeros con el virus. De hecho, desde el club blanquiazul no descartan que caiga alguno más durante este martes.
Źródło: MARCA
W skrócie: W szeregach Espanyolu zapanowała tzw. &quot;jelitówka&quot;, na chwilę obecną ośmiu zawodników jest zainfekowanych. Warto monitorować sytuację, jak dalej będzie się rozwijać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Sociedad
Typ: Dokładny wynik 1:0
Kurs: 5,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Atletico chwilowo zeszło ze sceny, grali naprawdę średnio. Z Realem pokazali jednak, że Atletico się nie skończyło. Po słabych meczach z Getafe (mimo że wygranym), średnich z Villarrealem (0-0), nudnym z PSV (0-0) przyszła kolej na Real Madryt, który grając cierpliwie wygrali na Santiago Bernabeu 0-1. Podobać mogła się oczywiście postawa obronna, ale i fajne wyprowadzanie piłki z kontry. Choć czasem bardzo niedokładne.
Jeśli Real Sociedad miałby ograc Rojiblancos to raczej na Anoeta, gdzie pamiętamy, w tamtym sezonie przecież ogrywali Real, Barcę oraz Atletico. Na Vicente Calderon od 2004 roku wygrali tylko raz.
Nie spodziewałbym się tu zbyt wielu goli. Atletico jest drużyną, która notuje najmniej overów 2,5 ( tylko 7 na 26 spotkań). To dzięki fantastycznej defensywie (11 straconych goli tylko) ale i minimalistycznej ofensywie (strzelają tylko 1,4 gola na mecz). A przecież w tym meczu to oni będą dyktować warunki. Txuri-Urdin mają dokładnie tyle samo strzelonych goli no i ponad 3x więcej straconych, ale tu bym się nie spodziewał, że stracą ich dużo.
Griezmann nie strzela - nie ma goli. Z Realem co prawda zdobył gola, ale to też nie był jego jakiś super mecz. Ale wygrać wygrają. 1-0 ew 2-0. Ja spróbuję też ten dokładny wynik. 1-0.
 
G 53

gw87

Użytkownik
A tu o tych problemach w obronie getafe, o ktorych pisalem wczesniej:

Emiliano Velázquez nie może zagrać z uwagi na nadmiar żółtych kartek. Do kontuzjowanego Roberto Lago jakiś czas temu dołączył Carlos Vigaray, a po meczu z Celtą do tej dwójki doszedł Damián Suárez. Biorąc pod uwagę, że nadal nie wiadomo, czy uda się załatwić wszystkie formalności tak, by przeciwko Las Palmas mógł wystąpić Álvaro Pereira, Getafe zostaje z dwoma zdrowymi defensorami – Cala i Santiago Verginim. W najbardziej skrajnym przypadku na lewej stronie zagra Karim Yoda, a na prawej Emiliano Buendía, który jest jednak piłkarzem wybitnie ofensywnym.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Barcelona i poniżej 4.5 gola @ 2.05
Każdy kto śledzi wyniki w Hiszpanii zdecydowanie poszedł by w tym meczu w over bramkowy i ja się z tym zgadzam. Rayo jak wiadomo bardzo pasuje stylem gry do Barcelony. Tylko, że czy Barca będzie na prawdę chciała zrobić jakiś mega wynik w tym meczu?. Ostatni trudny mecz z Sevilla w niedzielę, teraz grają w czwartek z Rayo i w niedziele kolejny mecz z Eibarem , kolejno 12 marca mecz u siebie z Getafe , 16 marca LM z Arsenalem i 20 marca wyjazd z Villareal . Niezły peleton się szykuję grają mecz za meczem a ja wiem, że Barcelona w tym sezonie kalkuluje dużo rotacji w składzie, oszczędzane zawodników. Ja widzę tu taki scenariusz strzelić spokojnie z 2 bramki i dograć mecz do końca, to dla nich najlepsze wyjście.

Dodatkowo :
Rayo Vallecano więcej rożnych @ 4.5
Rayo powyżej 3.5 rożnych 1.9
całoroczny
Skasowałem temat o kartkach. Nie ma oferty, więc po co pisać? ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja zdecyduję się na rożne Realu Sociedad. Specyfika drużyny jest stworzona pod rzuty rożne. Ostatnio mocno się rozegrali i idą w górę tabeli. Atletico wiadomo jak gra. Cały czas trzymają się swojej filozofii, więc są przewidywalni - podobnie jak Rayo. Jakoś nie patrzę pod tym kątem, że Atletico szybko strzeli, a później RSSS będzie musiało gonić. Po prostu Atletico stawia na pewną koncepcję gry i się tego trzymają. Potrafią pograć na czas, wymusić faul, utrzymać piłkę czy cofnąć się do obrony. Sociedad gra ofensywną piłkę, ale często bazują na indywidualnościach z przodu, a to woda na młyn dla rzutów rożnych. Po takim kursie szkoda nie zagrać.
Dwie ostatnie wizyty Sociedad na Calderon: 10-4 i 7-6 w rożnych. Dalej nie analizuję, bo drużyny bardzo się wtedy różniły.
Atletico - Real Sociedad
RSSS więcej rożnych 4,75 Bwin ⛔ 8:1
 
G 53

gw87

Użytkownik
Co za sabotaż obrony sociedad i trenera. Zamiast carlosa veli wystawil na skrzydle obronce, ktory w tym sezonie po raz pierwszy zagral na takiej pozycji i niczego nie ogarnial. z kolei obrona strzelila sobie sama gola, spowodowala rzut karny oraz wybijajac pilke z pola karnego podali prosto pod nogi zawodnika atleti po czym padl gol. wszystkie 3 bramki sami sprezentowali madrytowi. tragedia
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie ma sie co przejmować sam typ byl dobry no ale za dużo kasy na to zapewne poszlo a wiec musial paść pogrom bez gola dla Sociedad co byśmy sie wszyscy ladnie potopili ;) Mówi sie trudno i typuje dalej jutro kolejny typ z mojej strony.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Również grałem dziś w stronę R. Sociedad i Las Palmas na jutro gram:

Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 20:00
Spotkanie: Ath. Bilbao - La Coruna
Typ: X2 ⛔
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365


Analiza:
Moim zdaniem zbyt wysoki kurs w stronę gości rozumiem że obsada bramki u gości pośrednio na to wpływa a także passa bez zwycięstwa ale to tylko piłka nożna gra 11 piłkarzy a nie jeden spójrzmy na statystyki ligowe z tego sezonu:
Gospodarze na 12 spotkań u siebie wygrali ich 6/12
Goście przegrali tylko 3/13 meczów wyjazdowych.
Stosunek ostatnich bezpośrednich spotkań również jest przychylny temu typowi.
Odnośnie passy gości ze sporą ilością remisów w moich żmudnych obliczeniach granie X w tym meczu będzie równie profitowe.
Ogólnie wszystko w stronę gości nawet czysta 2 za drobne będzie moim zdaniem dobrym betem ja jednak wybieram najmniej wariancyjną opcję.
Polecam typ jak zawsze w miarę rozsądną stawką i życzę powodzenia.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Levante - Real
Levante lub remis
kurs 2,41
STS

Mecz walczącej o utrzymanie czerwonej latarni z potentatem. Niby wynik powinien być znany przed meczem ale..
No właśnie, to ale oznacza brak G. Bale, Luki Modrica, Benzemy, a żeby było śmieszniej to w obronie nie zagra Ramos, Carvajal i oczywiście Pepe. Przy takich brakach we wszystkich formacjach Realu widzę w Walencji niespodziankę po niezłym kursie.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Levante - Real
Levante lub remis
kurs 2,41
STS

Mecz walczącej o utrzymanie czerwonej latarni z potentatem. Niby wynik powinien być znany przed meczem ale..
No właśnie, to ale oznacza brak G. Bale, Luki Modrica, Benzemy, a żeby było śmieszniej to w obronie nie zagra Ramos, Carvajal i oczywiście Pepe. Przy takich brakach we wszystkich formacjach Realu widzę w Walencji niespodziankę po niezłym kursie.
Pozwolę się nie zgodzić. Modric wypada jako mózg zespołu, co może przysparzać trochę problemów no i ta nieszczęsna obrona Realu podziurkowana jak ser szwajcarki. Jeśli chodzi o Levante, wypada podstawowy środkowy obrońca, najbardziej doświadczony David Navarro, który tą obronę jako tako trzymał w ryzach. Real już w LM praktycznie jest w następnej rundzie, muszą się koncentrować na lidze, bo już czują oddech Villarrealu na plecach, a kiedy lepiej się odstresować i podbudować morale, jak nie z ostatnim zespołem ligi, którego tłucze praktycznie każdy? Osłabienia Realu nie napawają optymizmem, jednak zawodnicy którzy pozostali absolutnie nie pozostawiają według mnie żadnej nadziej na korzystny wynik dla gospodarzy, do tego ostatnia porażka w derbach Realu, dają jak dla mnie obraz agresywnie grających gości, którzy będą gryźć trawę żeby tylko wywieźć 3 punkty, i porównując potencjały obydwu zespołów w aktualnej sytuacji, wynik jak dla mnie jest jasny i biorę śmiało 1.50 na Real. Do tego krótka porcja statystyki: ostatnie 9 meczów Realu w Levante - 6 zwycięstw, remis, 2 porażki.
Kadra Realu na to spotkanie:
Bramkarze:
Navas
Casilla
Yanes
Obrona:
Varane
Pepe
Nacho
Danilo
Alvaro Tejero
Pomoc:
Kroos
James
Casemiro
Kovacic
Isco
Odegaard
Marcos Llorente
Atak:
Ronaldo
Lucas Vazquez
Jese
Borja Mayoral

Real @ 1.50 ✅

Powodzenia!
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Gram dzisiaj w strone bramek strzelonych przez Cristiano. Jak wiemy Portugalczyk jest ekspertem w kasowaniu słabych ekip w La Liga i dzisiaj zapewne podtrzyma swoją skuteczność przeciwko drugiej połowie tabeli i bedzie chciał zdystansować w klasyfikacji Pichichi Suareza. Przy tyly kontuzjach w ekipie Realu CR bedzie strzelał jak na zawołanie bo kto inny ma to zrobić.

CR strzeli @1,63 Unibett✅
CR strzeli min 2 gole @3,3 Unibett⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 53

gw87

Użytkownik
Malaga - Valencia
Dziś o godzinie 20:30 Malaga będzie miała okazję do rewanżu za pierwszy mecz na Mestalla. Jak pewnie wszystkim wiadomo Nietoperze mają od jakiegoś czasu nowego trenera - Garego Nevilla. Facet od początku jest pod ostrą krytyką. Jego drużyna gra poniżej wszelkich oczekiwań i kiedy wydawało się, że wreszcie coś drgnęło - ogranie w LE Rapidu Wiedeń w dwumeczu łącznie aż 10:0 + 2 wygrane z ligowymi słabeuszami - Granadą i Espanyolem, to nagle w meczu przed własną publicznością z nieco silniejszym rywalem - Athleticiem Bilbao powróciły koszmary i Valencia dała się pogromić w stosunku 0:3.
Dziś przyjdzie im się mierzyć z rywalem o podobnej sile do Athleticu w tym sezonie na dodatek na wyjeździe i to na wyjeździe, na którym punkty tracił Real, Atletico, Sevilla, a Barcelona wygrała zaledwie jednym golem.
Malaga jest u siebie niesamowicie trudną do ugryzienia ekipą i sądzę, że dzisiaj nastąpi u nich przełamanie bo od 3 meczów nie wygrali - Remis z Realem Madryt, Remis z rozpędzonym Soceidad na stadionie Sociedad i porazką na stadionie Villarrealu(ktory na 14 domowych meczów w lidze wygral 11, 2 zremisował i 1 przegrał). Wstydu im to przynieść nie może, szczególnie, że remisy z Realem u siebie i Sociedad na wyjeździe należy traktować wręcz w ramach zatrzymania tych drużyn.
Jak dla mnie Gary Neville dziś zostanie po raz kolejny wyjaśniony i zostanie mu udowodnione, że trenowanie, a szczególnie trenowanie w Hiszpanii to nie to samo co przemądrzałe mędrkowanie w studio Sky Sport.
Malaga dziś bez większych osłabień. Do składu powraca kluczowy Camacho, a także Chory Castro i Miguel Torres.
Z kolei w Valencii zabraknie Bakkaliego i bardzo kreatywnego pomocnika - Enzo Pereza, a także podstawowego obrońcy Abdenoura. Zabraknie także Cancelo i Santi Miny.
Reasumując gospodarze są w naprawdę niezłej formie i się bardzo fajnie prezentują szczególnie przed własną publiką. Natomiast Valencia jest fatalna, a na wyjazdach nawet statystycznie wyglądają bardzo słabo. Gram dziś na zwycięstwo gospodarzy, zwłaszcza, że wygrana da im awans prawdopodobnie aż o 2 pozycje i pozwoli doskoczyć na 1 punkt straty do Eibaru, który dziś prawdopodobnie przegra z Sevillą, co pozwoliłoby im realnie myśleć jeszcze o grze w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie.
Typ: Malaga -0,5
Kurs: 2.075
Bukmacher: Bet365


Sevilla - Eibar
Co tu dużo pisać. O ile Sevilla jest fatalna na wyjazdach, to przed własną publiką ma imponującą serię 11 zwycięstw z rzędu. U siebie młócą kogo chcą i jak chcą. Juventus, Bilbao, Real Madryt, Valencia, FC Barcelona - wszyscy oni PRZEGRALI z Sevillą na ich obiekcie. Niesieni dopingiem żywiołowej publiki z Sanchez Pizjuan rozprawiają się jeden po drugim. Gdyby tylko czasami wygrywali na wyjazdach to biliby się o pierwszą czwórkę.
Dodatkowo do składu na Eibar wracają świetnie spisujący się ostatnio Banega oraz Llorente i Mariano.
Eibar z kolei na wyjazdach radzi sobie słabo, szczególnie ostatnio. To chyba trochę casus Levante sprzed paru sezonów i innych tego typu drużyn, które osiągały w pierwszej połowie sezonu wyniki lepsze niż ktokolwiek by się po nich spodziewał i jechali głównie na dużym entuzjaźmie i formie zapewniając sobie tym samym utrzymanie już w pierwszej połowie sezonu, ale z czasem przychodzi znużenie i zaczynają wychodzić różnice w kadrach, umiejętnościach, etc... i w drugiej części sezonu będą już tylko gorsze wyniki i powolne tracenie wypracowanej pozycji. Moim zdaniem ostatecznie ta drużyna jest bez szans na Ligę Europejską i nie tylko nie podgoni choćby takiej Celty, ale i niedługo straci pozycję na rzecz Malagi, czy Realu Sociedad.
Spodziewam się pewnego zwycięstwa Sevilli, której trener mówi, że muszą ten mecz bezdyskusyjnie wygrać, bo Eibar ma niewielką stratę do Sevilli, zaś po pietach depcze Atheltic Bilbao, które gra u siebie z Deportivo i zapewne też wygra swój mecz.
Typ: Sevilla -1,5
Kurs: 2.050
Bukmacher: Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom