>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

27 Kolejka Premier League 23-25.02.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Po przerwie spowodowanej rozgrywkami pucharowymi wracamy do rozgrywek ligowych ;) Na weekendzie + gratisowo w poniedziałkowy wieczór odbędzie się 27 kolejka Premier League. Warto dodać, że jedno spotkanie tj Liverpool-Swansea już się odbyło, w zeszłą niedzielę , gdzie ekipa The Redds pewnie odprawiła się z gośćmi aż 5:0.
Zaczniemy w sobotę po południu starciem na Craven Cottage, gdzie Fulham zmierzy sie ze Stoke. Stoke to jedna ze słabszych drużyn w lidze jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Wiec wydaje się, że Fulham powinno zgarnąć komplet punktów. Ale to tylko tak się wydaje ;)
5 spotkań o 16 godzinie. Lider wybierze się na Loftus Road, gdzie punkty są potrzebne jak mało gdzie. QPR do pierwszego bezpiecznego miejsca traci już 7 pkt i to jest spora strata. Z drugiej strony Ferguson i jego drużyna zapewne nie będzie chciał wyciągać ręki do drużyn goniących więc remis nikogo to zbytnio nie urządza. Arsenal na Emirates podejmie Aston Villa. O Kanonierach można już pisać rozprawki. Kolejny sezon stracony, odpadli w kompromitujących okolicznościach i z Capital One Cup, i z Pucharu Anglii i zapewne w kompromitujących odpadną z Ligi Mistrzów bo po pierwszym meczu z Bayernem już nikt chyba nie ma nadziei na awans. Czy słabość Arsenalu wykorzystają jeszcze słabsi The Villans ? Przypomnę, że potrafili oni ograć na Anfiled Liverpool 1:3 by ledwo kilka dni później dostać baty od Chelsea aż 8:0. Nieobliczalna drużyna, aczkolwiek w dwóch ostatnich meczach zdobyli 4 pkt więc mają prawo jechać na Emirates po punkty. Mecz na dnie tabeli, czyli Reading - Wigan. Takie mecze są zawsze interesujące, tzw za 6 pkt. Kto zgarnie 3 pkt będzie miał realne szanse, żeby przynajmniej na kilka dni wyskoczyć ze strefy spadkowej, a to już jest zawsze coś.
Dwa spotkania w niedzielę. Artur Boruc ze swoją drużyną wybierze się na północ Anglii, do Newcastle. Zarówno jedna jak i druga drużyna ostatnio w dobrej formie co może wieszczyć dobre widowisko. Święci w ostatniej kolejce upokorzyli Man City wbijając im 3 gole, a właściwie 2 bo jednego gola to sobie Barry sam wbił :grin: Sroki ostatnio dobre choć przegrane zawody na WHL, a wcześniej po kapitalnym meczu ograli Chelsea również wbijając im 3 gole. Dobry mecz się zapowiada. Taką wisienką na torcie powinien być hit Man City - Chelsea. Jedna i druga drużyna gra w kratkę ostatnio. Man City zamiast skupiać się na pogoni za United powinien chyba skupić się na uciekaniu Chelsea, to samo tyczy się Chelsea bo Tottenham blisko. Dobry mecz ale pieniędzy dużych bym tu nie postawił, bo nie wiadomo nawet czego się chwycić. Kartki? Overy ? 1x2 ? Nie mam pojęcia. Kolejkę skończymy w poniedziałek wieczorem. Koguty znając wynik niedzielny z Etihad Stadium będą w komfortowej sytuacji. W przypadku straty punktów przez Chelsea, będą mogli wskoczyć na pudło, w przypadku straty pkt przez City będą mięli okazję zbliżyć się do drugiego miejsca. Praktycznie każdy wynik im pasuje.
Pełna oferta spotkań wraz z kursami od WilliamHill:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hakan 256

hakan

Użytkownik
Arsenal vs Aston Villa
11.12.2012- Arsenal przegrywa z Bradtford i odpada z Capital One Cup
16.02.2013 - Arsenal przegrywa z Blackburn i odpada z FA CUP
19.02.2013- Arsenal przegrywa z Bayernem i chyba mało kto wierzy, że nie przesądził odpadnięcie z Ligi Mistrzów
Jak widać sezon zmierza ku całkowitej klapie. Dwie ostatnie porażki musiały mocno zaboleć. W klubie morale nie najlepsze. Kibice sfrustrowani.

&quot;Thomas Vermaelen nawołuje zawodników i kibiców Arsenalu, aby ci wspierali się nawzajem, w trudnym dla klubu momencie.&quot;
&quot;Kibice arsenalu Kibice Arsenalu Londyn chcą odejścia Arsène&#39;a Wengera. Na najbliższy mecz ligowy zaplanowali protest. Podczas najbliższego ligowego spotkania z Aston Villą Birmingham, fani zamierzają na znak ośmioletniej niemocy w 8. minucie krzyknąć &quot;Wenger, odejdź&quot;.
Kurs na Kanonierów około 1.3, więc zagranie pod takim kursie w chwili obecnej zakrawa o kpinę. Przy tak rozbitym Arsenalu wolę poszukać niespodzianki
Aston Villa x2 ,3,02
może za drobne Aston 8,30
 
T 0

thomas49

Użytkownik
Dobry typ. Villa walczy o utrzymanie, Arsenal o pozbycie sie trenera. Ciekaw jestem jaki pilkarze maja stosunek do niego, czy jest tak jak w naszej lidze, ze nie gra sie czasem przeciwko trenerowi, czy jednak beda zapieprzac dla kibicow. Ja stawiam remis.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Dobry typ. Villa walczy o utrzymanie, Arsenal o pozbycie sie trenera. Ciekaw jestem jaki pilkarze maja stosunek do niego, czy jest tak jak w naszej lidze, ze nie gra sie czasem przeciwko trenerowi, czy jednak beda zapieprzac dla kibicow. Ja stawiam remis.
Wenger jak Fergusuon jego nie da się zwolnić ????
Ale typ prawdopodobny
Man City - Chelsea - 1 ( 2.05 Totomix)

Sprawdzałem jakim składem grali w LE Chelsea i mogę stwierdzić że rezerwy to to nie były brak Hazarda który i tak wszedł przed 70 min , pewnie się nie zmęczył , ale Chelsea na pewno zostawiła trochę sił na boisku w końcu 1:1.
City już się nie martwi europejskimi pucharami więc trzeba się skupić na lidze. Potencjał jest niesamowity mimo odejścia Balotelliego ???? .
Mówiąc krótko Chelsea która męczy się ze Spartą , która przegrywa z Newcastle , nie może walczyć o wicemistrzostwo Anglii , City w lidze jest solidne u siebie grają świetnie.
Zastanawia mnie jedynie to co się działo w ostatnich 3 meczach w końcu porażka i 2 remisy .
Co o tym myślicie?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mówiąc krótko Chelsea która męczy się ze Spartą , która przegrywa z Newcastle , nie może walczyć o wicemistrzostwo Anglii , City w lidze jest solidne u siebie grają świetnie.
Zastanawia mnie jedynie to co się działo w ostatnich 3 meczach w końcu porażka i 2 remisy .
Co o tym myślicie?
Tylko, że City ostatnio tez się zbłaźniło. &quot;tylko&quot; 2:2 z Liverpoolem u siebie, fatalny mecz z QPR na Loftus i blamaż z Southampton. Nie widać lidera w tej drużynie, każdy popełnia jakieś błędy, Hart wpuszcza babole, Barry strzela samobóje, Aguero i Tevez nie strzelają tak hurtowo, a z Silvy z poprzedniego sezonu nie ma śladu. 1x2 trudne do typowania, ale jak już miałbym coś na siłę grać to coś bardziej w stronę Chelsea, ale to tylko intuicja.
Co do Arsenalu. Nie pierwszy sezon wszystko przegrali, i nie pierwszy raz się mówi o odejściu Wengera. Kibice moga sobie prostestować, ale Kanonierzy wygrają ze 2 mecze po 5:0 i wszystko będzie dobrze ;) No chyba, że już całkowicie się posypało wszystko w tej drużynie. Kursy na The Villans kuszą, ale czy są w stanie wywieźć pkt z Emirartes ? Lepiej chyba wygląda jakiś BTS albo over. Bo obrona Arsenalu ostatnio słabo gra. Kiedyś jak obrona słabo grała to Szczęsny ratował mecze. Teraz to i Wojtek jest w słabej formie. AV bramkę może strzelić, tyle że Arsenal może ich strzelić 4x więcej ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Fulham (-0,25) - Stoke 1,84 sbobet ✅
Fulham u siebie 5-3-5, ostatnio remis z Norwich wcześniej wygrana u siebie z West Ham 3-1 oraz 0-1 z MU,
Fulham zagrało wtedy dobry mecz, miało kilka okazji, gości przed stratą gola ratowali van Persie oraz Rafael.
Stoke na wyjazdach 1-6-6, nie wygrali wyjazdu od 1.12 z WBA,
ostatnio u siebie pokonali 2-1 Reading, ale u siebie to zupełnie inna drużyna,
na wyjazdach grają słabo, dlatego gram na Fulham.
Reading - Wigan over 2,5 1,94 sbobet ✅
W pierwszym meczu Wigan wygrało 3-2, ostatnio obie ekipy overowo,
Reading u siebie strzela sporo (22 gole) jak i traci (24 gole),
od meczu z WHU, w ich meczach 6 razy padł over 2,5.
Wigan 8 overów na 8 ostatnich wyjazdów, to jest mecz o 6 punktów,
dlatego bramki będą padać jedna za drugą.
BTSów nie gram, ale ten w meczu Arsenalu po kursie 2 w unibecie widziałem i moim zdaniem powinien wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Fulham - Stoke
Obie drużyny ostatnio wyniki średnie, ale w mojej ocenie teraz w tabeli są na pozycjach, które odzwierciedlają ich potencjał (ewentualnie Fulham mogłoby być trochę wyżej). Fulham w ostatnich 5 spotkaniach aż 3 porażki, ale to mecze 2x z United i raz z City. Poza tym ograli u siebie West Ham, a ostatnio wywieźli punkt z Carrow Road. Stoke ostatnio chyba zatraciło jeden ze swoich głównych atutów i tracą bramki prawie ze wszystkimi, ostatnio nawet u siebie z Reading. Do tego dochodzi ich fatalna dyspozycja wyjazdowa, w tym sezonie tylko 1 wygrana na wyjazdach. Fulham nie jest drużyną, która gra u siebie wybitnie, ale potrafią zagrać interesujące spotkanie. Duża siła gospodarzy leży w ataku, 21 bramek na swoim stadionie to dość dobry wynik, niestety stracili tylko 4 mniej, więc widać, że obrona jest średnia. Ten mecz wygląda mi na overowy i zupełnie nie wiem czemu kursy na under są aż tak niskie. The Potters skupiają się głównie na obronie, gra długą piłką i tak dalej, ale od pewnego czasu to nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Gospodarze to ekipa, która może nie ma bardzo solidnej obrony, ale za to atak jest ciekawy. Jednak gole powinni strzelać głównie gospodarze i raczej nie widzę szansy na win Stoke. Co do osłabień to wg premierleague.com u gości zabraknie jedynie Owena, co jak wiemy osłabieniem nie jest dużym. W Fulham z tego co widzę też nie ma jakiś poważniejszych osłabień.
Fulham lub remis 1,30 Marathonbet ✅
Fulham over 1,5 2,25 (WTF?) Bet365 ⛔
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Co do meczu Manchesteru City z Chelsea mogę napisać,że samo w sobie to spotkanie jest bardzo trudne do wytypowania.The Citizens po trzech niekorzystnych dla siebie występach w lidze z rzędu oddalili się od obrony tytułu i ich szansę na wyprzedzenie United na koniec sezonu są wręcz iluzoryczne ale to tylko sport i póki czerwony Manchester do końca nie pozbawi nadziei kibiców Obywateli to błękitna część będzie jeszcze wierzyć w końcowy sukces.Z QPR brakło skuteczności,bo w tym spotkaniu City było lepsze i stworzyło sobie o wiele więcej sytuacji podbramkowych niż Rangersi.W następnym meczu,czyli tym z Liverpoolem nie powiedziałbym,że zagrali jakoś bardzo słabo.Po prostu tamtego dnia to Liverpool grał lepiej,City nie mogło nic więcej ugrać niż szczęśliwy remis.Jedyne takie na maxa nie udane spotkanie było z Southampton,gdzie zawodnicy Roberto Manciniego po prostu się skompromitowali i dostali zasłużone baty od ekipy naszego reprezentacyjnego bramkarza Artura Boruca.Tak słabej dyspozycji jak wtedy nie widziałem od czterech sezonów,nawet z Markiem Hughsem jako trenerem widziałem lepsze występy:]Hart popełnił wielbłąda,Barremu chyba coś dosypali do picia w przerwie meczu,bo taki gol samobójczy był nie do przyjęcia,a cały zespół oprócz Zabalety i Dżeko wręcz nie istniał.Zawodnicy byli tamtego dnia w tak słabej dyspozycji,że stworzenie jakiejkolwiek składnej akcji ofensywnej przez nich było jak mission impossible.Arabscy właściciele po raz kolejny okazali się cierpliwi i nie wyrzucili z klubu Manciniego.Postąpili słusznie,bo akurat tamtego dnia włoski szkoleniowiec według mnie nie zawinił.Przed ostatnim spotkaniem pucharowym z Leeds zawodnicy przeprosili kibiców za wcześniejszą klęskę z drużyną &quot;świętych&quot; i obiecali poprawę w kolejnym meczu.Jak zapowiadali tak uczynili i ich gra wyglądała na prawdę bardzo dobrze.Pewna wygrana 4:0 wniosła lepszą atmosferę w szatni zespołu i dodała wiary w zawodnikom z Manchesteru w to,że ten sezon nie jest jeszcze całkiem stracony.Mimo,że był to mecz z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej to daje on jednak nadzieje na dobry rezultat w spotkaniu właśnie z Londyńską Chelsea.Przechodząc do zespołu z Londynu.Za wiele napisać o nich w tej chwili nie mogę,bo ostatnich meczy z ich udziałem nie miałem okazji oglądać.Jednak patrząc na wyniki z LE gdzie po wielkich męczarniach na własnym boisku remisują ,strzelając gola na wagę awansu w 90min. to nie wygląda to zbyt dobrze.Wcześniej co prawda przyszły dwie wygrane.Jedna 4:1 na własnym boisku w lidze z Wigan i 4:0 z zespołem z niższej klasy rozgrywkowej są co prawda przekonujące ale też trudno się zachwycać pokonaniem takich rywali.Mając w pamięci wcześniejsze mecze The Blues ciężko upatrywać w nich drużyny mogącej wywieźć całą pulę z Etihad Stadium.
Tu zamieszczam jeszcze przewidywane przez Guardiana składy:
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dobry typ. Villa walczy o utrzymanie, Arsenal o pozbycie sie trenera.
Większej bzdury nie przeczytałem na tym forum, odkąd na nim jestem... To, że kibice chcą pozbycia się trenera, nie znaczy, że chcą tego zawodnicy. Jaka walka o pozbycie się trenera? Co Ty pieprzysz...

- To oczywiste, że jesteśmy z nim. Zrobił dla Arsenalu tak wiele i wykonuje z nami bardzo ciężką pracę na treningach. Musimy to jednak pokazywać w meczach. W tym momencie rezultaty nie są najlepsze, ale zrobimy wszystko, by je poprawić.
Thomas Vermaelen
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
QPR - United
Rangersi coraz bliżej spadku, do bezpiecznego miejsca aż 7 pkt, a dodatkowo na 17 i 16 miejscu AV i Newcastle, ciężko będzie. Redknapp trochę poprawił, ale i tak punkty przychodzą im ciężko. Co innego United, w lidze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Teraz mają dużo czasu do meczu z Realem, ostatnio grali w poniedziałek. Dawno United nie mieli tyle czasu na jednego rywala, powinno to poskutkować dobrym wynikiem. Co do składów do u gospodarzy wątpliwy występ Remy&#39;ego, a w United nie zagra Rooney, Fletcher, Jones i Scholes. United jest w dużo lepszej formie, QPR potrzebuje punktów, ale moim zdaniem nie ma jak powstrzymać Diabłów.
United -1 (wygrana 1 bramką zwrot) 2,12 Marathonbet ✅
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mamy bet kolejki!
Arsenal powyżej 0.5 kartki
1.57
b365

Czemu bet kolejki? Prosta akcja, sędzia Atkinson, słaba gra Arsenalu i musowo spektakularna wygrana aby uspokoić kibiców a tu nie wygodny mecz u siebie z ekipą z Birmingham. Argumentować zbytnio nie ma co, bo po co? Kanonierzy grają ostro, grają nieczysto a sędzia temu sprzyja
Dla bardziej odważnych powyżej 3.5 kartki 2.10 B365
QPR-MU
MU 1 bramką
3.60
Bet365

United w głowie ma teraz tylko Real Madryt. Jednocześnie zapewne Ferguson wie,że takie mecze trzeba wygrywać aby móc odpuścić później, np. bezpośrednio przed meczem z Realem, dwa czynnik mobilizujący bardzo ciężki mecz City a co za tym idzie, 3 punkty United i ewentualna strata punktów City = zwiększenie przewagi i spokojną dalszą część sezonu.
Dodatkowo popieram typ na powyżej 2.5 bramki w meczu Reading-Wigan. Nad niedzielnymi meczami pomyślę poźniej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
QPR – Manchester United

Spotykają się drużyny z dwóch biegunów – QPR zajmuje ostatnie 20. miejsce, natomiast United jest liderem. W takich sytuacjach faworyt jest oczywisty, ale nie w Premier League. United potrafi takie mecze przegrywać. Przypomnę zeszłoroczną porażkę z Blackburn czy parę sezonów temu z Wolverhampton. W tej chwili w głowach piłkarzy United jest Real. Do tego meczu rozegrają jeszcze dwa mecze: z QPR i Norwich. Wydaje mi się, że w którymś z tych meczów mogą stracić punkty. Z QPR są na to duże szanse, bo jak do tej pory Rangersi spisują się dobrze w meczach z czołówką. Nie potrafiły tutaj wygrać ekipy takie jak: City, Everton, Tottenham i Chelsea. Każda z tych ekip wywiozła zaledwie jeden punkt. Sporym osłabieniem będzie brak Rooney&#39;a. Bez niego gra się nieco trudniej, bo Rooney w tym sezonie jest wszędzie, w ataku, pomocy i obronie, strzela i asystuje. United mają znakomitą passę 14 ligowych meczów bez porażki. Kiedyś ta passa musi zostać przerwana. Ostatni raz przegrali w wyjazdowym meczu z Norwich, a było to w połowie listopada zeszłego roku. Sprawdziłem skład z tego meczu i wtedy również nie było Rooney&#39;a.

QPR – Manchester United ⛔ 0:2
Typ: 1DNB
Kurs: 4,75
Buk: Marathonbet


Norwich – Everton

W tym meczu również widzę szanse na wygraną znacznie niżej notowanych gospodarzy. Everton na papierze jest dużo mocniejszą ekipą, ale nie zawsze potrafią to potwierdzić. Remisują mnóstwo spotkań z rywalami z niżej półki. Jak dotąd przegrali tylko 4 ligowe mecze. Na wyjazdach także dużo remisują (bilans 4-6-3). Dlatego też w większości meczów Evertonu na wyjeździe kurs na ich wygraną oscyluje w granicach 2,00. Tym razem jest podobnie. Norwich ma za sobą świetny okres 10 meczów bez porażki, po którym nadeszła trwająca już 9 spotkań seria bez wygranej. Taka seria kiedyś musi się skończyć. Norwich spisuje się bardzo dobrze u siebie (bilans 5-5-3). Czołówka także ma tutaj problemy, a jeśli już wygrywa to skromnie jedną bramką:

Norwich – Arsenal 1:0
Norwich – Man United 1:0
Norwich – Chelsea 0:1
Norwich – Man City 3:4
Norwich – Tottenham 1:1

Ciekawie przedstawia się też bilans spotkań obu zespołów. Ostatnie 3 mecze to 3 remisy. Liczę na przełamanie Norwich, chociaż remis jest tutaj najbardziej prawdopodobnym wynikiem.

Norwich - Everton ✅ 2:1
Typ: 1DNB
Kurs: 2,70
Buk: Marathonbet


Arsenal – Aston Villa

Nad Arsenalem czarne chmury. Porażka z Blackburn i odpadnięcie z FA Cup oraz porażka z Bayernem i prawdopodobne odpadnięcie z LM. Atmosfera nie jest dobra, do tego kibice przygotowują protest na to spotkanie. Sytuacje tę może wykorzystać Aston Villa, która już raz w tym sezonie sprawiła niespodziankę, pokonując Liverpool na wyjeździe. Do tego mają ciekawy bilans z Arsenalem. W ostatnich 6 spotkaniach w Londynie, Arsenal potrafił wygrać tylko 2 razy.

Arsenal – AV 1:1
Arsenal – AV 1:1
Arsenal – AV 0:2
Arsenal – AV 3:0
Arsenal – AV 1:2
Arsenal – AV 3:0

Jak widać robi się taka przeplatanka, wg której teraz &quot;przypada&quot; zwycięstwo AV. Osłabieniem będzie brak bocznych obrońców: Sagny i Gibbsa. Do tego doliczyć trzeba fakt, że obrona gra fatalnie, co potwierdził mecz z Bayernem. Tutaj bardziej Arsenal przegrał to spotkanie, niż Bayern je wygrał. Trochę nie chce mi się wierzyć, że Arsenal przegrałby trzeci mecz z rzędu, ale bliżej mi do typowanie w stronę AV. Kurs na Arsenal wynoszący ok. 1,30 absolutnie nie do przyjęcia.

Arsenal – Aston Villa ✅ 2:1
Typ: Aston Villa +1,5
Kurs: 2,15
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 0

miszcz

Użytkownik
A jak dla mnie bet kolejki wyszykował betsafe ;) a mianowicie chodzi mi o mecz:
Arsenal - Aston Villa
Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Liczba żółtych kartek, Zakład złożony na: poniżej 5.5 (!) @ 1.95 ✅
Dla porównania w Bet365 linia ustawiona na 3.5 i kurs na poniżej 3.5 @ 1.66 ;)
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
A co myślicie o Reading-Wigan? Jak dla mnie gospodarze ewidentnie lepsza forma, zaczęli konsekwentnie zbierać punkty, czego nie można powiedzieć o ekipie gości... Chyba osłabień żadnych większych nie ma z tego co szukałem więc 1.7 na DNB gospodarzy albo 2.35 na win warty zagrania?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Norwich - Everton
Kanarki bardzo potrzebują wygranej, no ale Everton potrzebuje jej równie mocno. Norwich ostatnio bardzo walczy, ale zawsze czegoś brakuje i aktualnie mają serię 4 remisów. Everton na wyjazdach ma dużo gorsz wyniki niż u siebie. Gracze z Liverpoolu od dawna dla mnie są przykładem drużyny, którą świetnie się ogląda, grają momentami porywająco jak z MU, ale często z tego nie wynika konkretna korzyść w postaci zwycięstw. Dzisiaj jestem przekonany, że Everon będzie dużo strzelał i stwarzał sobie okazje, ale gospodarzy zabraknie tylko bramkarza Ruddego (od grudnia), u gości Hibberta (też od grudnia), a wątpliwi są Anichebe i Coleman. Szczególnie strata Anichebe może być odczuwalna, bo w mojej opinii rozruszał on trochę atak Evertonu i z nim w składzie gra wyglądała lepiej aniżeli z Jelaviciem. Niby piąty remis z rzędu wyglądałby dziwnie, ale czemu nie, przecież to zdarzenia niezależne od siebie, a Everton lubi remisować na wyjazdach
Norwich lub remis 1,74 Marathonbet ✅
Remis Home No Bet 2,35 Bwin zwrot
stawiałbym jeszcze over strzałów/strzałów celnych, ale coś mam popsute z kompem i nie śmiga mi strona expektu, a nie wiem kto jeszcze takie bety oferuje.
Arsenal - AV
Tutaj ciężko o jakąś porządną analizę. Arsenal w kryzysie, ale i tak wszystko zależy od nich. Czy zagrają dobrze, czy znowu słabo. Ja myślę, że motywacji nie zabraknie. Kibice nie chcą Wengera, ale uważam, że piłkarze staną za nim murem i będą chcieli dzisiejszym meczem pomóc mu w ratowaniu pozycji. Arsenal już nie raz pokazał, że łatwo idzie ze skrajności w skrajność i potrafi niespodziewanie zagrać słabo, a potrafią też odwrotnie. AV w moim odczuciu nie ma argumentów, aby przeciwstawić się Arsenalowi. Dla Kanonierów już raczej zostaje walka o LM w przyszłym sezonie, więc takie mecze trzeba bezwzględnie wygrywać. W meczach takie jak te typy opiera się główni na przeczuciu, mi wydaje się, że Arsenal od razu rzuci się na AV i ich zgniecie i stłamsi, a sytuacja na The Emirates znów na chwile się uspokoi.
Arsenal wygra pierwszą połowę 1,7 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
V 16

vaxik

Użytkownik
Arsenal vs Aston Villa

ja osobiście polecam: obie drużyny strzelą.
kursu nie podam z prostej przyczyna - każdu buk inny kurs oferuję.
defensywa Arsenalu to nie ta sama defensywa co kilka lat temu
W tym sezonie Arsenal stracil 29 bramek (srednia prawie 1,1 stracona bramka na mecz), zas Aston stracila bagatela 50 bramek(~2 bramki na mecz). Potencjal w ataku jest nieporownywalny, ale sadze, ze Aston strzeli dzis bramke.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Reading - Wigan​


Przepiekny kurs na druzyne Wigan. Wrócil Kone i z przodu zwieksza się jakość. Wigan nie jest słabą ekipa, napewno nie słabszą od Reading, a juz napewno lepszego ma trenera. Martinez pozycje w tabeli &quot;zawdzięcza&quot; pladze kontuzji jaka spotkała go w tym sezonie. Jednakże juz powoli zaczyna sie jego okres w sezonie. Okres kiedy Wigan bije nimalże kogo chce. Dzisiaj idelany, wręcz wymarzony rywal na rozpoczecie dobrej gry. Reading to druzyna, która nie gra nic , punkty zdobywa dopiero jak rywal cofa sie w końcówce i oddaje pole gry, a oni wtedy zaczynają strzelac. Tzn. ostatnio zaczynali strzelac, ja uwazam bowiem,że tak sie nie da grac do końca seoznu. Dzisiaj Wigan powinno ich zdominować, mimo jeszcze kilku braków kadrowych. W końcu szczęscie w końcówkach opuści Reading i myślę, że to sie wydarzy dzisiaj dlatego gram na Wigan.

Wigan DNB 1.96@Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Manchester City - Chelsea Londyn; Over 2,5 @ 1,67 (Unibet)
Na wstępie chciałbym zacząć, iż moim zdaniem spotkanie nie będzie miało nic wspólnego z tym rozgrywanym w rundzie jesiennej na Stamford Bridge, gdzie mecz zakończył się wynikiem 0:0. Faktem jest, że obie drużyny nie mają nic do stracenia i nie powinniśmy oglądać szachów i czystego kunktatorstwa.
Obie drużyny muszą wygrać, to chyba wiadome dla każdego. Zacznijmy od dzisiejszego gospodarza, czyli Manchesteru City. Drużyna Roberto Manciniego ma w tym momencie 15 punktów straty do liderującego rywala zza miedzy - Manchesteru United. Jeśli The Citiziens ciągle chcą marzyć o mistrzostwie to muszą dzisiejszy mecz wygrać. Sytuacja jest na tyle niebezpieczna, gdyż przy utrzymywaniu tak słabej formy przez piłkarzy City mogą... nie znaleźć się nawet w strefie Ligi Mistrzów! Owszem, mają 6 punktów przewagi nad Arsenalem, ale biorąc pod uwagę realia Premier League - to TYLKO 6 punktów.
Z drugiej strony mamy Chelsea, która po niesamowitym początku sezonu zdecydowanie obniżyła swoje loty. Jeśli chodzi o elitarne rozgrywki europejskie, to The Blues mają zdecydowanie większy ból głowy, aniżeli Manchester City. Przy dzisiejszej porażce i jutrzejszym ewentualnym zwycięstwie Tottenhamu drużyna ze Stamford Bridge spada na 4. miejsce, mając za plecami Arsenal. Trzeba przyznać szczerze - nie wygląda to dobrze.
Myślę, że ofensywnych atutów obu drużyn nie trzeba głębiej przedstawiać. Z jednej strony Aguero, Dzeko, Silva, Tevez, Nasri, z drugiej - Ba, Torres, Hazard, Mata czy chociażby Frank Lampard. Overowi sprzyja także fakt, iż nie zobaczymy dzisiaj na boisku kapitana Manchesteru City - Vincenta Kompanego. Oprócz niego nie zagra także Gareth Barry, ale moim zdaniem jest to raczej wzmocnienie dla Citiziens ;).
Tak jak pisałem we wstępie - nie przewiduję tutaj szachów. Obie drużyny nie mają nic do stracenia i będą walczyć o zwycięstwo. Dzisiejsi bohaterowie meczu kolejki nie muszą się także oszczędzać na Ligę Mistrzów, gdyż jak wiadomo przygodę z tymi rozgrywkami zakończyli na fazie grupowej. Przy szybkim strzeleniu bramki przez któryś z zespołów przewiduję otworzenie się drużyny przegrywającej, dzięki czemu pozostawi ona wiele wolnych przestrzeni na kontrataki.
Ostatnie 4. spotkania na Ettihad pomiędzy The Citiziens a The Blues to 3 wyniki overowe (1:3, 2:1, 2:1). W 2010 mogliśmy zaobserwować wynik 1:0.
Moim zdaniem over 2,5 w tym meczu jest jak najbardziej do gry i serdecznie go polecam.
Pozdrawiam.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Overowi sprzyja także fakt, iż nie zobaczymy dzisiaj na boisku kapitana Manchesteru City - Vincenta Kompanego. Oprócz niego nie zagra także Gareth Barry, ale moim zdaniem jest to raczej wzmocnienie dla Citiziens .
za premierleague.com
Team news: Captain Vincent Kompany remains a doubt having missed four games with a calf injury which manager Roberto Mancini has conceded has taken longer to heal than expected. Midfielder Gareth Barry, who was forced out of last week&#39;s FA Cup win over Leeds with an ankle injury, will also be assessed while right-back Micah Richards (knee) remains sidelined.
Wychodzi na to, że co do Kompanego i Barrego nie została podjęta jeszcze ostateczna decyzja.
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Na wstępie chciałbym zacząć, iż moim zdaniem spotkanie nie będzie miało nic wspólnego z tym rozgrywanym w rundzie jesiennej na Stamford Bridge, gdzie mecz zakończył się wynikiem 0:0. Faktem jest, że obie drużyny nie mają nic do stracenia i nie powinniśmy oglądać szachów i czystego kunktatorstwa.

Obie drużyny muszą wygrać, to chyba wiadome dla każdego. Zacznijmy od dzisiejszego gospodarza, czyli Manchesteru City. Drużyna Roberto Manciniego ma w tym momencie 15 punktów straty do liderującego rywala zza miedzy - Manchesteru United. Jeśli The Citiziens ciągle chcą marzyć o mistrzostwie to muszą dzisiejszy mecz wygrać. Sytuacja jest na tyle niebezpieczna, gdyż przy utrzymywaniu tak słabej formy przez piłkarzy City mogą... nie znaleźć się nawet w strefie Ligi Mistrzów! Owszem, mają 6 punktów przewagi nad Arsenalem, ale biorąc pod uwagę realia Premier League - to TYLKO 6 punktów.

Z drugiej strony mamy Chelsea, która po niesamowitym początku sezonu zdecydowanie obniżyła swoje loty. Jeśli chodzi o elitarne rozgrywki europejskie, to The Blues mają zdecydowanie większy ból głowy, aniżeli Manchester City. Przy dzisiejszej porażce i jutrzejszym ewentualnym zwycięstwie Tottenhamu drużyna ze Stamford Bridge spada na 4. miejsce, mając za plecami Arsenal. Trzeba przyznać szczerze - nie wygląda to dobrze.
Najpierw piszesz, ze obie ekipy nie mają nic do stracenia, a potem stwierdzasz,ze w przypadku porażek jedni traca sansę na mistrzostwo i rozpoczyna się dla nich walka o wicemistrzostwo, a drudzy, ze w przypadku porażki straciś moga 3 miejsce i walka o LM bedzie dla nich cięższa. Gdzie tu jest sens?? Typowa argumentacja przy typie, którego się uczepiłeś, ale za bardzo nie możesz wymyślić argumentów za nim. W dodatku rozbraja mnie pewność, ze jak ktos chce wygrać musi atakować. Szczególnie było to widoczne w takim meczu jak chocby Milan - Barcelona ;)

Ja w przciwieństwie do kolegi spodziewam sie tutaj szachów. City ostatnio bez pomysłu grę. Bezradni byli w meczu z Liverpoolem, ale zremisowali przez błędy The Reds, a Soton to ich juz upokorzył do reszty. Wygladali w tamtym meczu jak dzieci we mgle. Nie ma sans, zeby rzucili sie na hura do ataku. Nie mają ku temu ostatnio nawet predyspozycji. Yaya, Silva, Aguero, Tevez to zawodnicy, którzy nie sa w najwyzszej formie, a nawet i pod formą. Obrona powinna być ich mocnym punktem jak będzie grał Kompany. Ta na Etihad raczej nie zawodzi.

Co do chelsea to pamiętajmy, ze ich trenerem jest Benitez. NI zdziwię się gdy na skrzydle będzie biegał jakis Bertrand, albo zagęsci środek pola 3 defensynymi. Oni napewno nie rzucą się do ataku, bo to nie jest w naturze Beniteza. W ataku w dodatku problem z napastnikiem, Ba nie strzela tak regularnie jak w Newcastle, a Torres wiadomo. Wrócił Terry i powinien zagrać co również nie sprzyja overowi.

Obie drużyny mają sporo do stracenia, cięzko im ostatnio wychodzi odrabianie strat i myślę, że głównym celem będzie zabezpieczenim tyłów, żeby nie dostac jakiegos babola. Mecz az tak nudny jak pierwszy nie powinien byc, ale jakiś większych emocji się nie spodziewam, ale obym się mylił ;)

MOj typ na ten mecz:

Poniżej 1.5 gola do przerwy 1.57@Bwin✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom