>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Tokeny na pkr.com i 50$ na absolute poker

X 41

xradzix

Użytkownik
xradzix i jak tam dostales kase juz na action Poker????

Mi tez wszystko odnowa robili,bo mialem 2 rozne maile,ale juz tyle czekam i nic ....ani kasy ani odpowiedzi z ich strony ... ????
Niestety nie chyba trzeba czekac znowu tydzien od momentu poprawy e-miala
 
D 0

dzc

Użytkownik
znajdzie sie ktoś szczodry i porzyczy mi 6$ na moneybooekrs abym mógł wpłacić na Action poker i przy wypłacie oddam 16$ ... jesli tak prosilbym o zostawienie mi pw i nie komentowania tutaj a ja odpisze z moim adresem email z moneybookers. Dziekuje z góry
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ja sobie juz to odpuscilem ????

i nawet juz mi sie maile zgadzaja bo wszystko było 2 raz weryfikowane

Wogole to rozmawialem z nimi z 20 razy i na forum i na chacie .....Ciezko sie z nimi dogadać .........Brak mi juz słow ????

kto dostał niech sie cieszy ????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
a mi wyskakuje cos takiego jak daje request na bankrollmob
Total: Unfortunately we have run out of bonuses for this limited offer, so it is no longer possible to request this bonus. Please check back later, in case we might be able to offer more bonuses in the near future.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Rozmawiałem z supportem i bonusy do actionPoker zostały ograniczone juz !!!!!!

Nie czekajcie nawet ....
Kto nie dostał to juz go nie dostanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Nie dopisza w 100% już , poniewaz ActionPoker sie wycofał z przyjmowania sponsoringów od bankrollMob....

Nawet jak ktos zrobił wszystko poprawnie,a nie dostał to juz nie dostanie...
Pisałem pare razy do supportu w bankrollMob i actionPoker i wszystko sie wyjasniło...Ja tez nie dostałem,a nawet napisali mi,ze to nie z mojej winy,ze konto miałem ok.wszystko zweryfikowane...
Z BankrollMob przepraszali mnie,ze takie cos zaistniało ...Nom szkoda , bo szkoda było konta zakładać ????
 
E 0

everu42

Użytkownik
ten action poker to najbardziej cudaczny pokeroom w jakim grałem. Wyrabiam właśnie ten bonus i gram codziennie i nie ma dnia żebym nie widział karety, w przeciągu dwóch tygodni sam miałem trzy. I woógle rózne inne cuda się dzieją. Dzisiaj miałem okazję zobaczyć royala. Sam natomiast miałęm straight flusha. Jeden koleś pisał na czacie że przegrał mając karete z st8 flushem. Jeszcze tylko 5 POP points i spadam z tamtąd bo to nie na moje nerwy
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Czekalem z miesiac ale wkoncu dostalem te 40$ na action poker Spike sprawdz sobie konto ????
Dzieki Kolego za info ???? Potwierdzam kasa jest ???? Az mi ciężko uwierzyć ???? bo sam suport pisal,abym zapomniał ????

Ale wazne , ze dodali ???? ???? ???? :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
D 0

dzc

Użytkownik
pierwsza wypłata trwa tyle ponieważ sprawdzają czy wszystko jest okej ???? powinno zajac to dwa dni , a jesli wyplacasz w weekend to wtedy 4 :p chyba ze miales jakas konkretna zamulke
 
Do góry Bottom