>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

25$ Tokeny na pkr.com i 50$ na absolute poker

iron77 2

iron77

Użytkownik
Dla mnie to oszustwo, napisali mi, że tworzyłem wiele kont chociaż nic takiego nie miało miejsca. Szkoda gadać, duży minus dla nich.
tez mi tak powiedzieli kiedys w ..., noo tej znanej i zasluzonej firmie, co jakis czas temu (wsumie chyba rok) dawala hajs na playboy poker (cos mam dzis rano slaba pamiec ???? )
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie a po jakim czasie przychodzil wam kod weryfikacyjny na acition poker?? czekam juz
dzien i nie przyszedl wzialem submit zeby jeszcze raz przyslali i nie przysylaja:/ co jest??
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Panowie a po jakim czasie przychodzil wam kod weryfikacyjny na acition poker?? czekam juz
dzien i nie przyszedl wzialem submit zeby jeszcze raz przyslali i nie przysylaja:/ co jest??
i nie przyjdzie Ci raczej.
Podaj adres z gmaila,powinien być po sekundzie
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
zarejestrowałem się zgodnie z instrukcją miał już ponad tydzień a ja ciągle nie dostałem bonusu 40$ w action poker... co moge jeszcze zrobic??
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Rozmawialem wlasnie teraz z supportem na live chacie i powiedzial mi,ze moje 2 bonusy dostane czyli do PKR i do actionPoker tylko maja opoznienie jakies ze wzgledu na duza ilosc tego wszystkiego i powiedzial abym czekal a w najblizszych dniach dostane pieniazki....Konto w PKR zakładałem 29 Kwietnia , a konto w actionPOk.. 1 maja ...

Teraz tylko pozostalo czekac ????
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
aha, to jeszcze poczekam, a jak jest z wypłatą tej kasy 40$ trzeba coś ugrać albo depozty robic ??? jak to jest??
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
a zmienił sie Tobie chociaż status czy dalej ten sam?
Masz ten Awaiting payment status?
Znaczy się ja tam nic takiego nie widzę,ale może jestem ślepy albo nie znam się dokładnie na tym sponsorshipie
zrobiłęm wszystko pokolei jak było w instrukcji i czekam,jak również było napisane w instrukcji ;)
 
X 41

xradzix

Użytkownik
orientuje sie ktos jak mozna z PKR wyplacac. Bo jak wchodze w wyplaty to mi tyle pisze ze jest czekiem;/?

19krako91

koło loginu masz Mon Account wejdz tam i jak przesuniesz w dol to masz cos takiego Bonus Requests. W tabelce podtym pisze jakie bonusu odebrales, czekaja na Ciebie itp, i tam jest rowniez ten status
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
hmm dziwne!
W tamtej tabeli nie ma nic ze jest czekanie na bonus ;/
a zrobiłem wszystko pokolei!
Tym bardziej maila mam zweryfikowanego itd.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
orientuje sie ktos jak mozna z PKR wyplacac. Bo jak wchodze w wyplaty to mi tyle pisze ze jest czekiem;/?
19krako91
koło loginu masz Mon Account wejdz tam i jak przesuniesz w dol to masz cos takiego Bonus Requests. W tabelce podtym pisze jakie bonusu odebrales, czekaja na Ciebie itp, i tam jest rowniez ten status
wplac np prze mb lub netkiem to Ci sie napewno pojawi opcja wyplaty na to a jak nei to zrob soebnie konto np na mbank i wtedy dostaniesz karte i sobie wyplacisz wiec co za problem
 
X 41

xradzix

Użytkownik
wplac np prze mb lub netkiem to Ci sie napewno pojawi opcja wyplaty na to a jak nei to zrob soebnie konto np na mbank i wtedy dostaniesz karte i sobie wyplacisz wiec co za problem
no własnie taki że ja nie widze opcji wypłaty na konto bankowe czy na krate, tylko czek;/, chyba że zeby wyplacic na konto w banku tez trzeba zrobic z niego depozyt, ale to głupio ????
 
Do góry Bottom