>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

25$ na Titan Poker

M 0

m-zone

Użytkownik
Nie można posiadać wcześniej konta ani na PokerOcean ani na Titan Poker
Bonus bedzie przyznawany tylko graczom którzy podadza prawidłowe dane.aby móc wypłacić pieniądze, należy ugrać minimum 200 titan Points.
INSTRUKCJA:
1Wchodzisz na Titan Poker.com
2Pobierasz soft Titana, instalujesz go, otwierasz nowe konto.
3Kończysz rejestracje w Cashier,podając prawdziwe dane!!
4Wyślij email ze swoimi danymi ( [email protected] ),oraz ze skanem dowodu, lub paszportu.
W czasie około 48 godzin, otrzymujesz 25 $ na Titan Poker
UWAGI:
1Nalezy mieć ukończone 18 lat
2Na jedno gospodarstwo,rodzinę adres ip itd,przypada tylko jeden sponsorship...
Liczba sponsorshipów ograniczona!
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
zrobiłem tak jak było napisane tylko że wysłałem fotke dowodu ale mam nadzieje że przyjmią mi ;]
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Niby jak pisze gosc ograniczona liczba 8 osob zobaczymy czy sie wogóle załapałem pozyjemy zobaczmy ;-)
 
Z 0

zachargks

Użytkownik
a dla mnie to jakiś naciągacz :jezora: ja bym nie wysłał swoich danych komuś na meila ???? podejrzane jak dla mnie bo przeciez ten koles może teraz wasze dane wykorzystać do zakładania kont na innych stronach i nawet masze skany dowodów ma ogólnie mówiąc wszystko co potrzeba do wypłaty ???? ???? ???? ;-)
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
a dla mnie to jakiś naciągacz :jezora: ja bym nie wysłał swoich danych komuś na meila ???? podejrzane jak dla mnie bo przeciez ten koles może teraz wasze dane wykorzystać do zakładania kont na innych stronach i nawet masze skany dowodów ma ogólnie mówiąc wszystko co potrzeba do wypłaty ???? ???? ???? ;-)
zachargks, dobrze kombinujesz :mrgreen: Że ja na to nie wpadłem...... :jezora: :jezora:
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
myśle że kasy niebędzie :] jeszcze mój dowód jest złamany więc mogą powiedzieć że taki niemoże być
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Tez na to wpadlem zachargks ale nie ma zbyt wielu promocji a na tych z forum wszedzie jestem zarejstrowany wiec sobie nie pouzywa jak cos ???? ???? ???? ????

W kazdym razie ja wyslalem i zobaczymy co bedzie
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Po IP mozna goscia odnalezc Admin i Moderzy moga nam pomoc jakby coś-zresztą kazdy już prawie na wsszystkich kontach jest juz zarejestrowany
 
I 0

imek744

Użytkownik
wiem ze iron tez to organizuje. dostałem maila od niego o nastepującej treści:promocja 20$ bez depozytu na Titan Poker
Wymagania:
- konto Neteller premium
- nie można było nigdy mieć konta w Titan Poker, Ocean itp
Jeżeli spełniasz wymagania, odezwij się na gg 3459930
Uwaga! Dowody osobiste oszustów z tej promocji (którzy zamiast grać,
odrazu wypłacą kasę) zostaną udostępnione do wiadomości
publicznej na forach, stronie itp.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ah ja juz przeczytalem sobie regulamin na stronie Titan Poker. Titan Poker daje 75$ bonusu jezeli ktos sie zarejstruje z naszego polecenia i zlozy depozyt 25$ (warunek ze ta osoba musi uzbierac 200 action points). Czyli proste oni doladowuja nam konta po 25$ strasza, ze nie mozna odrazu wyplacic;) my robimy 200 action points a oni maja po 50$ bonusu od titan poker za lebka ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
Ah ja juz przeczytalem sobie regulamin na stronie Titan Poker. Titan daje 75$ bonusu jezeli ktos sie zarejstruje z naszego polecenia i zlozy depozyt 25$ (warunek ze ta osoba musi uzbierac 200 action points). Czyli proste oni doladowuja nam konta po 25$ strasza, ze nie mozna odrazu wyplacic;) my robimy 200 action points a oni maja po 50$ bonusu od Titan Poker za lebka ????
heh cwaniaki...
 
Do góry Bottom